Warszawa 04.09.2010
Zawody Młodzików
100 m K
1 e 1 14.66 JAŻDŻYK Róża UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.3 -- #
2 e 1 14.89 NALEWAJEK Barbara MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +0.3 -- #
3 e 1 15.01 KOWALCZYK Magdalena ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ +0.3 --
4 e 1 15.24 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa # 99 U12 MZ +0.3 -- #
5 e 1 15.39 KAMIŃSKA Justyna MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +0.3 -- #
6 e 1 15.68 KANABUS Sandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ +0.3 --
7 e 1 16.05 KRAWCZYK Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ +0.3 -- #
8 e 1 16.21 KOZIK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ +0.3 -- B.D. Z/1539/12 2013 4
1 e 2 14.43 PIETRYKA Aleksandra RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ -0.6 V
2 e 2 14.70 OBŁĘKOWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ -0.6 -- B.D. # BEZ
3 e 2 14.96 PODOLSKA Małgorzata MKS Pułtusk 96 U16 MZ -0.6 --
4 e 2 15.19 ŻABCZYŃSKA Anna UKS Orlęta Warszawa 95 U16 MZ -0.6 --
5 e 2 15.30 ŁACH Anna MKS Pułtusk 96 U16 MZ -0.6 --
6 e 2 15.64 GAJDA Paulina RKS Skra Warszawa 98 U14 MZ -0.6 --
7 e 2 15.86 LETNIOWSKA Agnieszka MKS Pułtusk 96 U16 MZ -0.6 --
1 e 3 12.80 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ -1.0 III #
2 e 3 13.11 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -1.0 III B.D. # 1
3 e 3 13.26 DZIENISZ Kamila SSA Legia 1926 Warszawa 95 U16 MZ -1.0 IV #
4 e 3 13.97 WOJENKA Klaudia UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -1.0 V #
5 e 3 14.66 DWURZNIK Kamila UKS Vis Skierniewice 96 U16 LD -1.0 -- #
6 e 3 14.85 WIJAT Katarzyna UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ -1.0 --
7 e 3 15.21 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ -1.0 -- B.D. DZICZEK Szymon # , Z/1273/13 , 2019 1
1 e 4 13.32 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -0.2 IV
2 e 4 13.82 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -0.2 V #
3 e 4 13.88 KĘDZIOREK Monika GKS Wilga Garwolin 93 U18 MZ -0.2 --
4 e 4 13.90 TARADEJNA Monika UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -0.2 V #
5 e 4 14.09 BIŃKOWSKA Iga ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ -0.2 V #
6 e 4 14.31 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -0.2 V #
7 e 4 14.39 SZELENBAUM Zuzanna AZS-AWF Warszawa 96 U16 MZ -0.2 V
1 e 5 13.63 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD -1.5 IV NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
2 e 5 14.14 PYCH Karolina UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ -1.5 V WARDASZKA Andrzej #
3 e 5 14.16 KOWALCZYK Katarzyna UOLKA Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ -1.5 -- B.D. 4
4 e 5 14.32 CHOLEWIŃSKA Ilona UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ -1.5 V WARDASZKA Andrzej # Z/0422/12 2012 BEZ
5 e 5 14.56 MATUSIEWICZ Marlena UKS Orlęta Warszawa 95 U16 MZ -1.5 --
6 e 5 14.84 JASTRZĘBSKA Wioletta OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ -1.5 -- #
7 e 5 15.07 ŻYCHOWSKA Anna RKS Skra Warszawa 97 U14 MZ -1.5 --
8 e 5 15.74 SKURZEWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ -1.5 -- #
1 e 6 14.08 PAZIK Kinga UOLKA Ostrów Mazowiecka 97 U14 MZ -0.5 V WARDASZKA Andrzej # 4
2 e 6 14.55 STANKIEWICZ Marta UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ -0.5 -- #
3 e 6 14.74 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U14 MZ -0.5 -- BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
4 e 6 14.91 STOLARCZYK Aneta UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ -0.5 --
5 e 6 15.09 PARUSZEWSKA Paulina UKS Filipides Teresin # 97 U14 MZ -0.5 --
6 e 6 15.20 ZIÓŁKOWSKA Emilia UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ -0.5 --
7 e 6 15.47 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa # 99 U12 MZ -0.5 -- BOROŃ Adam # Z/4018/15 2019 3
8 e 6 16.09 MIKUT Paulina RKS Skra Warszawa 98 U14 MZ -0.5 --
1 f 1 12.93 DZIENISZ Kamila SSA Legia 1926 Warszawa 95 U16 MZ +1.2 III #
2 f 1 13.75 TARADEJNA Monika UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.2 IV #
3 f 1 14.00 BIŃKOWSKA Iga ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ +1.2 V #
4 f 1 14.05 PAZIK Kinga UOLKA Ostrów Mazowiecka 97 U14 MZ +1.2 V WARDASZKA Andrzej # 4
5 f 1 14.05 PYCH Karolina UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ +1.2 V WARDASZKA Andrzej #
1 f 2 14.18 CHOLEWIŃSKA Ilona UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ -0.3 V WARDASZKA Andrzej # Z/0422/12 2012 BEZ
2 f 2 14.53 SZELENBAUM Zuzanna AZS-AWF Warszawa 96 U16 MZ -0.3 --
3 f 2 14.62 PIETRYKA Aleksandra RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ -0.3 --
4 f 2 14.89 JAŻDŻYK Róża UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -0.3 -- #
1 f 3 12.65 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ -0.6 II #
2 f 3 13.09 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -0.6 III B.D. # 1
3 f 3 13.32 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -0.6 IV
4 f 3 14.04 KĘDZIOREK Monika GKS Wilga Garwolin 93 U18 MZ -0.6 --
5 f 3 14.13 KOWALCZYK Katarzyna UOLKA Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ -0.6 -- B.D. 4
300 m K
1 s 1 47.82 ZAWADZKA Justyna RLTL ZTE Radom # 96 U16 MZ V
2 s 1 50.17 DWURZNIK Kamila UKS Vis Skierniewice 96 U16 LD -- #
3 s 1 51.96 NOŻYKOWSKA Aneta MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
4 s 1 52.93 FRANASIK Karolina UKS Orlęta Warszawa 96 U16 MZ --
5 s 1 53.17 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa # 99 U12 MZ -- BOROŃ Adam # Z/4018/15 2019 3
6 s 1 53.39 MANIECKA Anna LKS Olymp Błonie 99 U12 MZ --
7 s 1 58.64 SKUBISZEWSKA Weronika LKS Olymp Błonie 99 U12 MZ --
1 s 2 46.96 PRUSINOWSKA Klaudia MKS Pułtusk 96 U16 MZ V
2 s 2 50.05 CHMIELEWSKA Patrycja KS Piaseczno 96 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław
3 s 2 50.19 KAMIEŃ Magdalena AZS-AWF Warszawa 96 U16 MZ -- #
4 s 2 50.23 ZIÓŁKOWSKA Emilia UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ --
5 s 2 51.32 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa # 99 U12 MZ -- #
6 s 2 53.11 KRAWCZYK Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ -- #
7 s 2 53.62 ŁAŻEWSKA Aneta LKS Olymp Błonie 97 U14 MZ --
1 s 3 44.38 GADOMSKA Dominika MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -- #
2 s 3 46.20 CHOLEWIŃSKA Ilona UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ IV WARDASZKA Andrzej # Z/0422/12 2012 BEZ
3 s 3 46.86 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ V #
4 s 3 46.95 KOZIK Klaudia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U16 LD V
5 s 3 47.82 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U14 MZ V BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
6 s 3 47.95 KORBA Marta SRS Kondycja Żabieniec # 97 U14 MZ V PARADOWSKI Wiesław # Z/0739/13 2013 5
1 s 4 39.54 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ -- #
2 s 4 41.57 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -- B.D. # 1
3 s 4 44.52 WOJTCZAK Marlena LKS Osuchów 94 U18 MZ -- #
4 s 4 44.96 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ III #
5 s 4 45.04 PAZIK Kinga UOLKA Ostrów Mazowiecka 97 U14 MZ IV WARDASZKA Andrzej # 4
6 s 4 45.39 KOWALCZYK Katarzyna UOLKA Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ -- B.D. 4
7 s 4 49.19 KACPRZAK Paulina RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ --
600 m K
1 s 1 1:49.53 MAŁOLEPSZA Adrianna KS Piaseczno 95 U16 MZ V PARADOWSKI Wiesław Z/0865/11 2011 BEZ
2 s 1 1:51.23 PLEWIŃSKA Patrycja ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ --
3 s 1 1:52.23 BˇBIK Adrianna MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -- #
4 s 1 1:53.45 ZANIEWSKA Wiktoria RKS Skra Warszawa 97 U14 MZ --
5 s 1 1:56.66 DENISIEWICZ Malwina SRS Kondycja Żabieniec # 97 U14 MZ --
6 s 1 2:01.77 KUKIER Sylwia MKS Polonia Warszawa 96 U16 MZ --
7 s 1 2:01.83 PETRYKOWSKA Joanna MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
8 s 1 2:02.42 MALCZEWSKA Klaudia MKS Polonia Warszawa 96 U16 MZ -- #
9 s 1 2:06.24 ZGÓRZAK Aleksandra LKS Osuchów 96 U16 MZ --
10 s 1 2:09.52 WIECZOREK Anna LKS Olymp Błonie 00 U12 MZ -- #
11 s 1 2:10.37 GÓRCZYŃSKA Aleksandra LKS Olymp Błonie 98 U14 MZ --
12 s 1 2:15.01 WˇSOWICZ-KIRYŁO Katarzyna MKS Polonia Warszawa 96 U16 MZ --
1 s 2 1:38.25 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 94 U18 MZ -- #
2 s 2 1:44.62 DZIˇŻAK Malwina MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -- #
3 s 2 1:44.62 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU --
4 s 2 1:49.36 HILL Monika LKS Olymp Błonie 98 U14 MZ V #
5 s 2 1:49.58 SAWICKA Patrycja UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD V #
6 s 2 1:49.90 CIBICKA Joanna niest. Warszawa # 95 U16 MZ V B.D. 3
7 s 2 1:49.90 MANIECKA Justyna LKS Olymp Błonie 96 U16 MZ V
8 s 2 1:51.29 KURPIEWSKA Emilia OKLA Ostrołęka # 97 U14 MZ --
9 s 2 1:52.79 BIEŃKOWSKA Natalia OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ --
10 s 2 1:53.34 GŁAŻEWSKA Wioleta OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ --
11 s 2 1:54.50 WARDASZKA Angelika UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ -- WARDASZKA Andrzej WARDASZKA Andrzej # , Z/0421/12 , 2012 BEZ
12 s 2 1:54.82 WASIEWICZ Joanna SRS Kondycja Żabieniec # 97 U14 MZ -- PARADOWSKI Wiesław PARADOWSKI Wiesław # , Z/1025/13 , 2013 4
13 s 2 1:58.68 STASIAK Patrycja UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD -- #
14 s 2 1:59.67 TRZASKA Karolina OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ --
15 s 2 2:00.46 CELIŃSKA Małgorzata UKS Victoria Józefów # 96 U16 MZ --
16 s 2 2:03.46 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka # 96 U16 MZ -- PODOLAK Kazimierz DˇBROWSKI Dariusz # , Z/0397/12 , 2019 3
17 s 2 2:03.95 BOSACKA Katarzyna UKS Kusy Warszawa 97 U14 MZ --
1000 m K
1 s 1 3:03.28 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock # 94 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
2 s 1 3:22.27 DĘBIŃSKA Magdalena UOLKA Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ -- WARDASZKA Andrzej B.D. B.D. Z/4932/11 2012 BEZ
3 s 1 3:23.53 ZEMŁO Karolina MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -- #
4 s 1 3:25.68 SKULIMOWSKA Sara MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ V #
5 s 1 3:35.40 POCIECH Weronika LKS Osuchów # 96 U16 MZ -- #
100 m pł MŁ K
1 s 1 19.00 MATCZAK Sara MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ -0.2 --
2 s 1 19.52 ZIELIŃSKA Katarzyna niest. Warszawa # 95 U16 MZ -0.2 -- GĘBSKI Adam B.D. # Z/4721/11 2013 3
3 s 1 19.73 SKURZEWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ -0.2 -- #
4 s 1 19.75 ROMANIK Andżelika UKS LA Basket Warszawa 96 U16 MZ -0.2 --
5 s 1 20.62 KANIEWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 97 U14 MZ -0.2 --
1 s 2 15.60 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ -0.9 III #
2 s 2 15.87 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ -0.9 III #
3 s 2 16.77 WOJENKA Klaudia UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -0.9 IV #
4 s 2 17.66 WALCZAK Magdalena MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ -0.9 V
5 s 2 17.69 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ -0.9 V #
6 s 2 20.04 BEDNARCZUK Marta KS Orzeł Warszawa 96 U16 MZ -0.9 --
300 m pł K
1 s 1 47.66 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ III GˇSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
2 s 1 48.74 RĘDZIA Aleksandra UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ III GˇSIEWSKI Artur # Z/0473/11 2012 3
3 s 1 53.78 BONISŁAWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa 96 U16 MZ V #
1 s 2 48.09 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ III #
2 s 2 48.91 BIENIEK Iwona ULKS Jedlińsk 95 U16 MZ III
3 s 2 64.01 STAWIŃSKA Katarzyna MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
4x100 m K
1 s 1 52.57 REMBISZEWSKA Zofia
DZIENISZ Kamila
DZIENISZ Gabriela
JARZYŃSKA Anita
SSA Legia 1926 Warszawa 95
95
95
95
U16 MAZ --

OBROCKI Bogdan
DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D.
Z/4099/11
Z/4097/11
2014
2015
4
1
2 s 1 54.40 BIENIEK Iwona
RĘDZIA Aleksandra
BIŃKOWSKA Iga
PLEWIŃSKA Patrycja
ULKS Jedlińsk 95
95
96
96
U16 MAZ --
GˇSIEWSKI Artur

Z/0473/11
2012
3
3 s 1 54.52 DOBKOWSKA Klaudia
JASTRZĘBSKA Wioletta
GWIAZDA Katarzyna
ŻEBROWSKA Magdalena
OKLA Ostrołęka 95
96
95
96
U16 MAZ --


NAZARKIEWICZ Robert B.D.
Z/0398/12
2019
M
4 s 1 55.53 PYCH Karolina
WARDASZKA Angelika
CHOLEWIŃSKA Ilona
PAZIK Kinga
UOLKA Ostrów Mazowiecka 95
95
95
97
U16 MAZ -- WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej
, Z/0421/12
Z/0422/12
, 2012
2012

BEZ
BEZ
4
5 s 1 56.00 STOLARCZYK Aneta
STANKIEWICZ Marta
WIJAT Katarzyna
BUDZIAK Aleksandra
UKS Kusy Warszawa 95
95
95
96
U16 MAZ --


GˇSIEWSKI Artur
Z/1468/12
2013
3
6 s 1 56.22 TARADEJNA Monika
WOJENKA Klaudia
JAŻDŻYK Róża
KOWARA Kinga
UKS Vis Skierniewice 95
95
95
95
U16 LDZ --


7 s 1 58.39 KANABUS Sandra
PRACZUKOWSKA Zofia
OBŁĘKOWSKA Anna
KORDUS Aleksandra
KS Warszawianka W-wa 97
98
97
96
U16 MAZ --
BLAUSZ Henryka
B.D.
Z/0074/14
2019
1
BEZ
8 s 1 58.68 PODOLSKA Małgorzata
PRUSINOWSKA Klaudia
ŁACH Anna
NOŻYKOWSKA Aneta
MKS Pułtusk 96
96
96
96
U16 MAZ --


Wzwyż K
1 1.51 GAWRZYDEK Karolina UKS Melo Błonie # 97 U14 MZ IV #
2 1.45 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa # 95 U16 MZ IV KRUKOWSKI Michał # Z/4864/11 2016 1
3 1.40 STANKIEWICZ Marta UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ V #
3 1.40 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ V #
5 1.35 FARSKA Oliwia MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
6 1.30 PRUSINOWSKA Klaudia MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
7 1.25 NOŻYKOWSKA Aneta MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
8 1.25 GAWRZYDEK Agata UKS Melo Błonie # 99 U12 MZ -- #
9 1.15 WYSZYŃSKA Marianna OKS Skra Warszawa # 96 U16 MZ -- #
Tyczka K
1 2.80 ¦LADOWSKA Kamila RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ III
2 2.60 ROSIEWICZ Daria RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ IV
W dal K
1 5.19 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD -0.9 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
2 4.86 GWIAZDA Katarzyna UKS Siódemka Ostrołęka # 95 U16 MZ +1.4 IV #
3 4.76 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ +0.1 V #
4 4.67 DZIENISZ Gabriela SSA Legia 1926 Warszawa 95 U16 MZ +1.0 V OBROCKI Bogdan Z/4099/11 2014 4
5 4.43 OBŁĘKOWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ -0.8 -- B.D. # BEZ
6 4.33 LESZCZYŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ -0.3 -- #
7 4.25 KOWARA Kinga UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -1.1 -- #
8 4.24 BIŃKOWSKA Iga ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ +0.4 -- #
9 4.18 PODOLSKA Małgorzata MKS Pułtusk 96 U16 MZ -0.2 --
10 4.00 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ +0.1 -- B.D. DZICZEK Szymon # , Z/1273/13 , 2019 1
11 3.98 KANABUS Sandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ +1.0 --
12 3.87 ŻYCHOWSKA Anna RKS Skra Warszawa 97 U14 MZ -0.5 --
13 3.84 KOWALCZYK Magdalena ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ -0.2 --
14 3.81 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa # 99 U12 MZ +1.9 -- #
15 3.58 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa # 99 U12 MZ -1.2 -- BOROŃ Adam # Z/4018/15 2019 3
16 3.53 REMBISZEWSKA Zofia SSA Legia 1926 Warszawa 95 U16 MZ +1.3 --
17 3.44 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa # 99 U12 MZ +1.2 -- #
Kula (3) K
1 10.81 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U16 MZ IV
2 10.58 NESKA Maja RLTL ZTE Radom # 96 U16 MZ IV #
3 10.27 SAWICKA Blanka UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD IV #
4 10.02 SZYMAŃSKA Izabela OKS Start Otwock 95 U16 MZ IV #
5 8.78 ROMANIK Izabela UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ V
Kula (4) K
1 10.31 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III #
Dysk (0.75) K
1 40.26 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U16 MZ II
2 34.92 NESKA Maja RLTL ZTE Radom # 96 U16 MZ III #
3 32.41 CZUBKOWSKA Natalia MKS Pułtusk 95 U16 MZ IV
4 30.79 DOBRZELAK Karolina UKS Misiaczki Pruszków # 98 U14 MZ IV
5 29.55 KLONOWSKA Paulina MKS Pułtusk 97 U14 MZ IV
6 27.15 SIERZAN Natalia MKS Pułtusk 96 U16 MZ V
7 25.75 SÓJKA Kinga MKS Pułtusk 96 U16 MZ V
8 23.48 GWIAZDA Anna OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ --
9 22.81 ZIELIŃSKA Katarzyna niest. Warszawa # 95 U16 MZ -- GĘBSKI Adam B.D. # Z/4721/11 2013 3
10 22.80 SZYMAŃSKA Izabela OKS Start Otwock 95 U16 MZ -- #
11 22.77 JAWORSKA Ewelina MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
12 21.79 SKALSKA Paulina UKS LA Basket Warszawa 96 U16 MZ --
13 21.19 SKRZYDLAK Marta MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
14 20.18 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ -- BHEBHE Urszula B.D. # Z/1971/11 2019 2
15 16.53 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 97 U14 MZ -- CICHOSZ Sandra # 2
Dysk (1) K
1 28.49 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV #
Oszczep (600) K
1 29.40 KSYBEK Angelika MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ V
2 24.99 CZERNIATYŃSKA Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 96 U16 MZ --
3 23.12 DOMOZYCH Roksana UKS LA Basket Warszawa 96 U16 MZ --
4 22.63 ZIELIŃSKA Katarzyna niest. Warszawa # 95 U16 MZ -- GĘBSKI Adam B.D. # Z/4721/11 2013 3
5 19.04 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa # 95 U16 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4864/11 2016 1
6 18.62 ROLKA Sylwia UKS Orlęta Warszawa 96 U16 MZ -- #
7 17.91 CZUBKOWSKA Natalia MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
8 15.48 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 97 U14 MZ -- CICHOSZ Sandra # 2
9 14.83 SIERZAN Natalia MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
10 14.27 RĘDZIA Anna ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ --
100 m M
1 e 1 11.02 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -0.4 II
2 e 1 11.42 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 U23 MZ -0.4 III RADKIEWICZ Przemysław Z/0308/11 2017 2
3 e 1 11.69 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ -0.4 III #
4 e 1 11.79 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.4 IV #
5 e 1 11.91 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -0.4 IV #
6 e 1 12.07 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa 92 U20 MZ -0.4 IV PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
1 e 2 11.83 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -1.1 IV
2 e 2 11.94 GAŁKOWSKI Karol WKS Gwardia Warszawa 93 U18 MZ -1.1 IV PUŁAWSKI Andrzej 4
3 e 2 12.00 KOSK Jakub MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -1.1 IV
4 e 2 12.12 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -1.1 IV
5 e 2 12.19 NICIŃSKI Piotr WKS Gwardia Warszawa 93 U18 MZ -1.1 IV PUŁAWSKI Andrzej B.D. Z/0102/12 2013 BEZ
6 e 2 12.40 NGUYEN Patryk RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -1.1 --
1 e 3 11.64 MAZURKIEWICZ Kamil WKS Gwardia Warszawa 88 U23 MZ -0.8 III PUŁAWSKI Andrzej B.D. 3
2 e 3 11.72 NOWAKOWSKI Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 89 U23 MZ -0.8 III
3 e 3 11.89 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -0.8 IV
4 e 3 13.48 AMPUŁA Mateusz KS Orzeł Warszawa 93 U18 MZ -0.8 --
5 e 3 14.44 RESZKA Kamil KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ -0.8 --
1 e 4 12.05 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ -0.5 IV KĘDZIORA Robert # Z/3716/11 2014 2
2 e 4 12.36 GRALEWSKI Maciej MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ -0.5 V
3 e 4 12.44 ROGÓŻ Michał AKL Ursynów Warszawa 95 U16 MZ -0.5 V
4 e 4 12.66 SKOCZEK Oskar UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD -0.5 V #
5 e 4 12.70 GAŁˇZKA Karol UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ -0.5 V RADKE KAROL / GˇSIEWSKI Artur Z/1541/12 2012 3
6 e 4 12.95 PIÓRKOWSKI Adam ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ -0.5 --
7 e 4 13.39 BIELECKI Daniel UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD -0.5 --
8 e 4 13.78 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD -0.5 -- B.D. #
1 e 5 12.28 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 95 U16 MZ 0.0 V B.D. BEZ
2 e 5 12.86 WO¬NIAK Daniel ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ 0.0 --
3 e 5 12.98 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ 0.0 -- B.D. BEZ
4 e 5 12.99 SUROWANIEC Michał MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ 0.0 --
5 e 5 13.39 WALCZUK Patryk UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ 0.0 --
6 e 5 13.45 GIERYSZEWSKI Albert UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ 0.0 -- GĘBSKI Adam # Z/0070/12 2012 3
7 e 5 14.05 DZIUBIŃSKI Dominik UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD 0.0 -- #
8 e 5 16.22 KAMIŃSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD 0.0 --
1 e 6 12.56 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ -1.0 V GˇSIEWSKI Artur # Z/1538/12 2014 3
2 e 6 12.81 PIKORA Emil MKS Pułtusk 96 U16 MZ -1.0 -- #
3 e 6 12.83 SUMIŃSKI Michał UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -1.0 -- #
4 e 6 12.95 CYPS albo ZYPS Przemysław UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ -1.0 --
5 e 6 13.56 CIURZYŃSKI Krzysztof OKS Skra Warszawa # 97 U14 MZ -1.0 -- #
6 e 6 13.70 SIEMIŃSKI Bartosz RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ -1.0 --
7 e 6 13.91 STEFANKIEWICZ Krystian UKS Kusy Warszawa 97 U14 MZ -1.0 --
8 e 6 13.95 JANCZEWSKI Przemysław MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -1.0 -- #
1 e 7 11.91 DUSZCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ +0.7 IV #
2 e 7 12.30 NIEWĘGŁOWSKI Karol UKS Orlęta Warszawa 95 U16 MZ +0.7 V
3 e 7 12.59 GROMEK Mateusz MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ +0.7 V #
4 e 7 13.00 ORZECH Szymon UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ +0.7 -- WARDASZKA Andrzej #
5 e 7 13.00 ANTOSIUK Marcin OKS Skra Warszawa # 97 U14 MZ +0.7 -- B.D. BEZ
6 e 7 13.22 SKIERKOWSKI Hubert MKS Pułtusk 95 U16 MZ +0.7 --
7 e 7 13.40 ZAWADZKI Robert AZS-AWF Warszawa 96 U16 MZ +0.7 --
8 e 7 13.86 LATUSZEK Jan UKS LA Basket Warszawa 96 U16 MZ +0.7 --
1 e 8 13.70 RYBARCZYK Rafał MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ +0.1 -- #
2 e 8 14.82 STEIN Grzegorz AZS-AWF Warszawa 98 U14 MZ +0.1 --
3 e 8 15.17 GUTKOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 98 U14 MZ +0.1 --
1 f 1 11.82 DUSZCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ +0.5 IV #
2 f 1 12.03 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 95 U16 MZ +0.5 IV B.D. BEZ
3 f 1 12.45 ROGÓŻ Michał AKL Ursynów Warszawa 95 U16 MZ +0.5 V
1 f 2 12.49 SUMIŃSKI Michał UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.8 V #
2 f 2 12.64 WO¬NIAK Daniel ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ +0.8 V
3 f 2 12.64 CYPS albo ZYPS Przemysław UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ +0.8 V
4 f 2 12.64 PIKORA Emil MKS Pułtusk 96 U16 MZ +0.8 V #
5 f 2 12.83 SUROWANIEC Michał MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +0.8 --
6 f 2 12.88 PIÓRKOWSKI Adam ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ +0.8 --
1 f 3 11.08 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -0.3 II
2 f 3 11.53 MAZURKIEWICZ Kamil WKS Gwardia Warszawa 88 U23 MZ -0.3 III PUŁAWSKI Andrzej B.D. 3
3 f 3 11.72 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ -0.3 III
4 f 3 11.74 NOWAKOWSKI Grzegorz WKS Gwardia Warszawa 89 U23 MZ -0.3 III
5 f 3 11.77 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.3 IV #
6 f 3 11.89 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -0.3 IV
300 m M
1 s 1 38.89 ORZECHOWSKI Mateusz RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ III #
2 s 1 39.26 KOSIOREK Krzysztof OKS Skra Warszawa # 95 U16 MZ IV
3 s 1 40.20 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ IV B.D. BEZ
4 s 1 40.41 ŁUKASIŃSKI Jakub RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ IV
5 s 1 41.17 ORZECH Szymon UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ V WARDASZKA Andrzej #
6 s 1 42.25 KRZYŻANOWSKI Krzysztof MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ V #
1 s 2 41.66 SKIERKOWSKI Hubert MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
2 s 2 42.54 ORATOWSKI Sławomir UKS Orlęta Warszawa 95 U16 MZ --
3 s 2 43.14 SIEMIŃSKI Bartosz RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ --
4 s 2 50.68 GUTKOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 98 U14 MZ --
5 s 2 51.00 STEIN Grzegorz AZS-AWF Warszawa 98 U14 MZ --
6 s 2 51.92 KOŁODZIEJ Szymon LKS Olymp Błonie 99 U12 MZ --
1 s 3 41.09 KUNKOWSKI Eryk MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ V
2 s 3 41.53 CIESZEWSKI Damian MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ V
3 s 3 42.49 ŻAKOWSKI Jarosław UKS Filipides Teresin # 95 U16 MZ V
4 s 3 42.72 CIURZYŃSKI Krzysztof OKS Skra Warszawa # 97 U14 MZ -- #
5 s 3 49.89 NOLBERCZAK Sebastian UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD --
6 s 3 53.82 WOLSKI Marcin RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ --
1 s 4 36.74 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ -- #
2 s 4 37.96 ZADROŻNY Łukasz GKS Wilga Garwolin 92 U20 MZ --
3 s 4 38.99 SYPUŁA Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ --
4 s 4 40.09 ODOLCZYK Michał KS Piaseczno 93 U18 MZ --
5 s 4 40.56 KĘDZIOREK Kamil GKS Wilga Garwolin 90 U23 MZ --
600 m M
1 s 1 1:24.26 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 88 U23 MZ --
1 s 1 1:30.06 ZAWITKOWSKI Rafał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 95 U16 LD III
2 s 1 1:24.38 KARASIEWICZ Wojciech UKS Impuls Warszawa 92 U20 MZ -- B.D. 3
2 s 1 1:30.66 DˇBROWSKI Adam UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ III WARDASZKA Andrzej
3 s 1 1:25.73 ZWIERZCHOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ -- #
3 s 1 1:30.91 POLAKOWSKI Paweł OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ III
4 s 1 1:26.82 WOJTKOWSKI Jan UKS Impuls Warszawa 86 Sen MZ --
4 s 1 1:36.01 JANKOWSKI Mikołaj UOLKA Ostrów Mazowiecka 96 U16 MZ V WARDASZKA Andrzej #
5 s 1 1:29.87 GOCEJNA Mateusz MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ III
5 s 1 1:40.34 SˇPÓR Hubert ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ --
6 s 1 1:31.33 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa # 96 U16 MZ III #
6 s 1 1:41.03 KOWALCZYK Mateusz UOLKA Ostrów Mazowiecka 97 U14 MZ -- WARDASZKA Andrzej WARDASZKA Andrzej Z/1703/13 2013 BEZ
7 s 1 1:35.28 SIKORA Radosław UKS Filipides Teresin # 95 U16 MZ V SIKORA Wojciech # Z/2644/11 2014 BEZ
7 s 1 1:41.98 OSEŁKA Przemysław niest. Warszawa # 95 U16 MZ -- B.D. BEZ
8 s 1 2:01.81 JEMIELITA Kamil UOLKA Ostrów Mazowiecka 97 U14 MZ --
1000 m M
1 s 1 2:41.03 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 92 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/0866/11 2019 2
2 s 1 2:43.64 KINASZ Jerzy AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ -- B.D. # BEZ
3 s 1 2:43.89 WILK Sylwester OKS Start Otwock 96 U16 MZ IV
4 s 1 2:55.20 CELIŃSKI Krzysztof OKS Start Otwock 95 U16 MZ V
5 s 1 2:59.88 PYSZEL Florian BKS Wataha Warszawa # 95 U16 MZ V STANISLAWSKI Krzysztof DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # , Z/0205/11 , 2018 2
6 s 1 3:03.00 PONDO Stanisław UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ --
7 s 1 3:03.69 GRODZKI Przemysław MKS Polonia Warszawa 96 U16 MZ -- #
8 s 1 3:05.42 PUSTUŁA Artur UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ --
9 s 1 3:16.19 DUSZAK Piotr MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -- #
10 s 1 3:17.25 KARNAS Arkadiusz MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -- #
11 s 1 3:23.47 ARYPUŁA Mateusz KS Orzeł Warszawa 93 U18 MZ --
12 s 1 3:24.17 SZWARC Bartłomiej MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ --
13 s 1 3:24.98 SKALSKI Mikołaj MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ -- #
14 s 1 3:28.91 KWIATKOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 97 U14 MZ -- #
15 s 1 3:36.01 LISOWSKI Dominik MKS Polonia Warszawa 97 U14 MZ --
16 s 1 3:36.31 RESZKA Kamil KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ --
17 s 1 3:40.17 BˇCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 97 U14 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
2000 m M
1 s 1 6:37.46 WOJTCZAK Andrzej LKS Osuchów 96 U16 MZ V
2 s 1 6:42.95 SOWIK Wojciech AZS ŁódĽ # 96 U16 LD -- B.D. KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0068/12 , 2019 2
3 s 1 6:56.57 KUBA Daniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 95 U16 LD --
4 s 1 7:06.78 OWOCKI Emil MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ --
110 m pł MŁ M
2 s 1 17.63 PARJASZEWSKI Damian UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.9 IV #
3 s 1 18.30 KALINOWSKI Daniel MKS Pułtusk 95 U16 MZ +0.9 V
4 s 1 18.46 ŁUCZAK Karol UKS LA Basket Warszawa 95 U16 MZ +0.9 V
5 s 1 19.09 SKÓRKA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 95 U16 MZ +0.9 --
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.07 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +0.9 IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ
300 m pł M
1 s 1 40.04 LEWANDOWSKI Maciej UKS Młodzik Warszawa # 95 U16 MZ II #
2 s 1 42.60 RÓZGA Kamil UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ III #
3 s 1 45.20 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 96 U16 MZ V #
4 s 1 46.37 JAGIELSKI Janusz MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
5 s 1 50.10 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa # 96 U16 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
4x100 m M
1 s 1 44.30 TURLEJ Michał
WOJTASIŃSKI Rafał
MAŁECKI Mateusz
GRUDNIEWSKI Piotr
RKS Skra Warszawa 94
94
93
93
U18 MAZ --


2 s 1 48.25 GROMEK Mateusz
DUSZCZYK Jakub
JAROSZEK Paweł
SZUBA Michał
MKS Polonia Warszawa 95
95
95
95
U16 MAZ --

OLSZEWSKI Radosław
BEZ
3 s 1 48.51 DOBKOWSKI Wojciech
GAŁˇZKA Karol
CHOROSZEWSKI Jakub
SĘK Karol
OKLA Ostrołęka 95
95
95
95
U16 MAZ --
RADKE KAROL / GˇSIEWSKI Artur

Z/1541/12
2012
3
4 s 1 50.95 ORZECH Szymon
DˇBROWSKI Adam
JANKOWSKI Mikołaj
HAN T
UOLKA Ostrów Mazowiecka 95
95
96
95
U16 MAZ -- WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej



5 s 1 52.98 PIÓRKOWSKI Adam
SˇPÓR Hubert
BUKOWSKI K
WO¬NIAK Daniel
ULKS Jedlińsk 96
96
96
96
U16 MAZ --


Wzwyż M
1 1.82 CHOROSZEWSKI Jakub OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ III #
2 1.70 NOWAK Jakub UKS Orły Glinianka 95 U16 MZ V
3 1.65 POLAK Daniel UKS Orlęta Warszawa 95 U16 MZ V
4 1.65 ŻURAWIŃSKI Michał MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
5 1.65 ZAWADKA Daniel UKS Orły Glinianka 96 U16 MZ V
6 1.60 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/3716/11 2014 2
7 1.55 MUCHA Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 96 U16 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1571/12 2013 1
8 1.50 JAGIELSKI Janusz MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
9 1.50 KALINOWSKI Daniel UKS Orlęta Warszawa 95 U16 MZ --
9 1.50 BOROWSKI Bartłomiej UKS Orlęta Warszawa 95 U16 MZ --
11 1.50 KOSESKI Krystian UKS Orlęta Warszawa 95 U16 MZ --
12 1.40 GAJEWSKI Adrian UKS Orlęta Warszawa 95 U16 MZ --
Tyczka M
1 3.00 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ --
2 2.60 GÓRSKI Karol RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ -- #
3 2.40 MADEJ Michał UKS LA Basket Warszawa 96 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1814/12 2014 4
4 2.20 NOWAK Maciej KS Orzeł Warszawa 96 U16 MZ -- #
W dal M
1 5.29 PIKORA Emil MKS Pułtusk 96 U16 MZ -0.6 -- #
2 5.28 SĘK Karol OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ -0.2 -- #
3 5.01 FIGAT Tomasz MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ -0.1 -- #
4 4.83 PIÓRKOWSKI Adam ULKS Jedlińsk 96 U16 MZ +1.1 --
5 4.80 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD -0.9 -- B.D. #
6 4.64 ANTOSIUK Marcin OKS Skra Warszawa # 97 U14 MZ -0.1 -- B.D. BEZ
7 4.57 KŁOPOTOWSKI Maciej MKS Polonia Warszawa # 97 U14 MZ +0.1 --
8 4.52 NOLBERCZAK Sebastian UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD -0.2 --
9 4.12 ZAWADZKI Robert AZS-AWF Warszawa 96 U16 MZ -0.9 --
10 3.97 ŁAŻEWSKI Damian UKS Melo Błonie # 98 U14 MZ -0.5 --
11 3.92 STEIN Grzegorz AZS-AWF Warszawa 98 U14 MZ -0.1 --
12 3.75 KAMIŃSKI Jakub UKS Vis Skierniewice 97 U14 LD -0.8 --
13 3.68 KONOPIŃSKI Michał KS Orzeł Warszawa 99 U12 MZ -0.5 --
14 3.67 LATUSZEK Jan UKS LA Basket Warszawa 96 U16 MZ +1.0 --
15 3.61 GUTKOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 98 U14 MZ +0.7 --
Kula (5) M
1 13.35 ¦MIECHOWSKI Mateusz ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ IV
2 11.86 DOBRZELAK Patryk LKS Olymp Błonie 95 U16 MZ V
3 11.29 WLAZŁOWSKI Mateusz ULKS Jedlińsk 95 U16 MZ V
4 11.16 WŁODARSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ V #
5 10.74 BORKOWSKI Robert MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
6 10.62 JAROSZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ V OLSZEWSKI Radosław # BEZ
7 10.25 MIERZEJEWSKI Kamil OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ --
8 10.21 CZULAK Konrad UKS Orlęta Warszawa 95 U16 MZ --
9 9.86 KUSZPIT Krzysztof OKS Start Otwock 96 U16 MZ -- #
10 9.57 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 95 U16 MZ -- SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara STANISLAWSKI Krzysztof # Z/4671/11 2018 2
Dysk (1) M
1 46.27 DOBRZELAK Patryk LKS Olymp Błonie 95 U16 MZ II
2 44.72 KOWALEWSKI Przemysław MKS Pułtusk 95 U16 MZ III
3 37.87 CISKOWSKI Przemysław MKS Pułtusk 95 U16 MZ IV
4 35.99 KUSZPIT Krzysztof OKS Start Otwock 96 U16 MZ IV #
5 34.55 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 95 U16 MZ V SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara STANISLAWSKI Krzysztof # Z/4671/11 2018 2
6 32.55 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ V B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. # , Z/0444/12 , 2019 M
Oszczep (600) M
1 44.46 SZUBA Michał MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ IV #
2 41.60 TOPOLEWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ V B.D. B.D. # Z/5021/15 2019 1
3 41.33 KALINOWSKI Daniel MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
4 32.64 OLENDER Adrian UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ -- WARDASZKA Andrzej #
5 32.20 BOROWSKI Bartłomiej UKS Orlęta Warszawa 95 U16 MZ --
6 31.03 WOLSKI Marcin RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ --
7 29.58 ŁUCZAK Karol UKS LA Basket Warszawa 95 U16 MZ --
8 29.22 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 96 U16 MZ -- #
9 26.96 FRˇCKIEWICZ Maciej UKS LA Basket Warszawa 95 U16 MZ --
10 24.97 KOSESKI Krystian UKS Orlęta Warszawa 95 U16 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.0439429283142 sekund