Wrocław 13.09.2010
Mityng Lekkoatletyczny Sport i Zdrowie
200 m K
1 s 1 25.58 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -0.3 II
2 s 1 25.99 FRANIECZEK Justyna KS Gwardia Piła # 89 U23 WP -0.3 II MARCINIAK Roman # Z/3752/11 2019
3 s 1 26.50 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.3 III
4 s 1 27.80 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP -0.3 IV
5 s 1 27.97 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS -0.3 IV
1 s 2 28.22 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +1.5 IV #
2 s 2 28.34 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 97 U14 DS +1.5 IV #
3 s 2 29.64 MARKIEWICZ Barbara MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +1.5 --
4 s 2 29.90 BAKALARZ Magdalena SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS +1.5 --
5 s 2 32.60 BIELASZKA Dominika MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +1.5 --
1 s 3 30.29 WRONA Roksana MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +0.3 --
2 s 3 30.75 FUKSIEWICZ Roksana WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS +0.3 --
3 s 3 30.98 WESOŁOWSKA Marta WKS Śląsk Wrocław 95 U16 DS +0.3 --
400 m K
1 s 1 63.73 GORAJ Kamila LLKS Osowa Sień 93 U18 LB IV #
2 s 1 65.67 MARCINKIEWICZ Anna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
3 s 1 67.61 DZIECIELSKA Kornelia MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
4 s 1 69.23 PIOTROWSKA Kamila KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS --
800 m K
1 s 1 2:21.14 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III #
2 s 1 2:29.60 SADŁOWSKA Ida MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS IV
3 s 1 2:30.26 HERWY Ewelina niest. Opole # 88 U23 OP -- B.D.
4 s 1 2:56.27 JANIK Justyna WKS Oleśniczanka Oleśnica 95 U16 DS --
5 s 1 3:08.97 PASTUSZCZAK Adrianna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
1500 m K
1 s 1 4:57.06 PĘDZIWIATER Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS III #
2 s 1 4:59.38 SOCHA Jadwiga MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS IV #
3 s 1 5:21.90 GAWLIKOWSKA Beata WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS --
4 s 1 5:28.56 KOPINIAK Małgorzata MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
5 s 1 6:07.44 PIETROCZUK Sylwia LZS KL Kotwica Brzeg # 91 U20 OP -- B.D. MODRZEJEWSKI Kazimierz # , Z/1503/18 , 2018 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 s 1 16.13 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS -0.5 III
100 m pł K
2 s 1 16.35 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.5 III B.D. # BEZ
400 m pł K K
1 s 1 63.36 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
2 s 1 65.32 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP II
3 s 1 69.04 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV B.D. # Z/3660/11 2019 M
4 s 1 69.82 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS IV
Wzwyż K
1 f 1 1.45 WRÓBEL Patrycja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP IV #
W dal K
1 f 1 5.11 DUDA Alicja STS Pomerania Szczecinek 91 U20 ZP 0.0 III
2 f 1 3.41 PIETROCZUK Sylwia LZS KL Kotwica Brzeg # 91 U20 OP +0.1 -- B.D. MODRZEJEWSKI Kazimierz # , Z/1503/18 , 2018 BEZ
Kula (4) K
1 f 1 11.33 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
2 f 1 11.31 BARTKOWIAK Klaudia WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS III
3 f 1 9.55 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS IV
4 f 1 9.53 RZĄDKOWSKA Marta WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS IV
5 f 1 9.53 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
6 f 1 8.40 GURSZPIT Ewa MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
7 f 1 7.59 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
Dysk (1) K
1 f 1 43.71 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS I
2 f 1 42.04 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS II
3 f 1 37.05 BARTKOWIAK Klaudia WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS II
4 f 1 33.40 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
Młot (4) K
1 f 1 45.73 RZĄDKOWSKA Marta WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS II
2 f 1 45.02 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS II
3 f 1 39.66 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
4 f 1 38.46 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
5 f 1 30.84 BARTKOWIAK Klaudia WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS --
Oszczep (600) K
1 f 1 48.47 PLEWNIA Danuta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 84 Sen OP I
2 f 1 29.64 BRAKONIECKA Jagoda MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
3 f 1 20.31 JACKOWSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
200 m M
1 s 1 22.55 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS 0.0 II #
2 s 1 22.63 CICHOŃ Radosław KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II
3 s 1 22.68 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II
4 s 1 22.90 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
5 s 1 23.35 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
6 s 1 23.47 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 III
1 s 2 23.42 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +1.1 III #
2 s 2 23.80 JUREK Grzegorz MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP +1.1 IV SATORA Jan Z/2928/11 2011 3
3 s 2 23.83 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +1.1 IV
4 s 2 23.98 BEDNARZ Patryk KS Sprinterzy.com Kraków # 94 U18 MA +1.1 IV B.D. OSTROWSKA Justyna # , Z/2032/11 , 2019
5 s 2 24.11 PISKOROWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 93 U18 DS +1.1 IV
6 s 2 24.29 WIERZBICKI Kamil MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS +1.1 IV
7 s 2 24.95 ŻENDARSKI Bartosz WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS +1.1 --
1 s 3 26.34 ZABŁOCKI Przemysław MUKS Gim 2 Nysa # 97 U14 OP +0.3 -- #
2 s 3 27.02 ŁACIAK Kamil ULKS Athletics Nysa 93 U18 OP +0.3 --
3 s 3 27.62 BUCZKOWSKI Michał ULKS Athletics Nysa 93 U18 OP +0.3 --
4 s 3 28.06 SALAMON Piotr MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.3 --
5 s 3 28.61 JURAS Mateusz ULKS Athletics Nysa 93 U18 OP +0.3 --
400 m M
1 s 1 49.37 ASKUNTOWICZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS II B.D. 3
2 s 1 50.23 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 91 U20 DS II B.D. Z/1703/11 2019
3 s 1 53.48 SUŁKOWSKI Bartosz MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
4 s 1 53.68 CHOIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
5 s 1 54.39 LORYŚ Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica # 92 U20 DS IV #
6 s 1 60.53 PTASZEK Konrad MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
800 m M
1 s 1 1:58.77 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III B.D. 3
2 s 1 2:02.25 SZOSTOPAL Dawid MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP IV SATORA Jan Z/0455/11 2011 3
3 s 1 2:04.87 CHAŁUPCZAK Jakub SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS IV B.D. # 3
4 s 1 2:05.19 MOSUR Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS IV
5 s 1 2:06.35 GÓRALSKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS IV
6 s 1 2:13.75 MILER Michał MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
7 s 1 2:18.05 KALICIŃSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
1 s 2 2:07.52 KUCHARCZYK Paweł MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
2 s 2 2:08.44 PASZAK Andrzej SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS --
3 s 2 2:08.66 CZERNICHOWSKI Jan WLKS Wrocław 86 Sen DS -- #
4 s 2 2:09.52 BABIARZ Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS --
5 s 2 2:11.56 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
6 s 2 2:19.96 ANDRZEWSKI Kamil MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
7 s 2 2:24.56 CZAPLIŃSKI Mateusz MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
8 s 2 2:25.38 ŁOPUSIEWICZ Paweł MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
1500 m M
1 s 1 3:56.10 BARAN Przemysław WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS II
2 s 1 4:10.16 KĄS Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III
3 s 1 4:10.46 KAŹMIERCZAK Mateusz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1813/11 2014 3
4 s 1 4:18.60 DZIEDZIŃSKI Kamil MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
5 s 1 4:21.46 KOT Aleksander WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS IV #
6 s 1 4:23.18 JARYSZ Bartosz WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS --
7 s 1 4:23.50 KARKOSZKA Łukasz MUKS Legnica 92 U20 DS -- B.D. BEZ
8 s 1 4:26.88 JARDEL Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.34 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -1.2 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
2 s 1 15.37 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -1.2 III ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
400 m pł M
1 s 1 57.22 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS III
2 s 1 63.16 SOSIŃSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -- B.D. BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.60 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS --
W dal M
1 f 1 6.87 TUROWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS 0.0 II
2 f 1 6.58 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 III ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2019 MM
3 f 1 6.34 SAJUR Jakub niest. Wrocław # 91 U20 DS 0.0 III B.D. BEZ
4 f 1 5.93 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
5 f 1 5.63 SZEWERA Paweł PZWLA Toruń # 73 Masters KP +0.1 -- B.D. # Z/1320/19 2019 BEZ
6 f 1 4.89 ZABŁOCKI Przemysław MUKS Gim 2 Nysa # 97 U14 OP 0.0 -- #
7 f 1 4.66 JURAS Mateusz ULKS Athletics Nysa 93 U18 OP -0.1 --
8 f 1 4.59 BUCZKOWSKI Michał ULKS Athletics Nysa 93 U18 OP 0.0 --
9 f 1 4.57 ŁACIAK Kamil ULKS Athletics Nysa 93 U18 OP 0.0 --
Młot (5) M
1 f 1 48.78 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
Młot (6) M
2 f 1 40.33 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV
Oszczep (700) M
1 f 1 44.53 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -- KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3292/11 2019 1
2 f 1 40.71 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
3 f 1 38.61 SMOLAK Kamil MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS -- #
Oszczep (800) M
1 f 1 38.92 SKRZYPIŃSKI Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -- B.D. # BEZ
2 f 1 38.32 BORKOWSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS --
3 f 1 31.28 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2209169864655 sekund