Chorzów 12.09.2010
Mityng 100-lecia klubu AKS
100 m K
1 s 1 11.83 PTAK Ewelina WKS ¦l±sk Wrocław 87 Sen DS 0.0 M #
2 s 1 12.09 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 I #
3 s 1 12.27 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL 0.0 II #
4 s 1 12.64 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U20 SL 0.0 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
5 s 1 12.88 KALISZ Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL 0.0 III
6 s 1 13.58 ŁUKASIK Magdalena MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL 0.0 IV
1 s 2 12.91 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL 0.0 III
2 s 2 13.45 BRANDYK Iwona TS AKS Chorzów 94 U18 SL 0.0 IV ZIEMBA Dariusz # Z/3235/11 2017 3
3 s 2 13.62 KWIECIEŃ Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL 0.0 IV #
6 s 2 14.29 WÓJCIK Paulina MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL 0.0 --
1 s 3 13.79 CIE¦LAR Marta MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL 0.0 IV
2 s 3 14.11 BUREK Monika MKS Iskra Pszczyna 92 U20 SL 0.0 --
3 s 3 14.24 RICHTER Sylwia MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL 0.0 -- #
4 s 3 14.56 PLE¦NIAK Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL 0.0 --
5 s 3 14.64 KULMA Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL 0.0 --
6 s 3 15.05 NOGA Martyna MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL 0.0 --
7 s 3 15.53 ZIĘBA Patrycja MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL 0.0 --
200 m K
1 s 1 25.55 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów # 92 U20 SL 0.0 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
2 s 1 26.19 MADEJCZYK Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL 0.0 II
3 s 1 27.29 SKIBIEWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 93 U18 SL 0.0 III
4 s 1 27.29 BRANDYK Iwona TS AKS Chorzów 94 U18 SL 0.0 III ZIEMBA Dariusz # Z/3235/11 2017 3
5 s 1 27.75 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA 0.0 IV B.D. B.D. 1
1 s 2 24.85 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.1 I #
2 s 2 28.17 RASZEWSKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL -0.1 IV
3 s 2 28.33 KWIECIEŃ Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 U20 SL -0.1 IV #
5 s 2 29.10 BUREK Monika MKS Iskra Pszczyna 92 U20 SL -0.1 --
6 s 2 29.55 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 92 U20 SL -0.1 -- ZIEMBA Dariusz # Z/3238/11 2019 3
1 s 3 29.76 WINDER Sonia KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL 0.0 --
2 s 3 30.36 KULMA Patrycja UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL 0.0 --
3 s 3 30.63 PLE¦NIAK Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL 0.0 --
4 s 3 31.05 WOJCIECHOWSKA Paulina UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL 0.0 --
5 s 3 34.03 WODARSKA Santia UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL 0.0 --
400 m K
1 s 1 58.60 WOLSKA Marzena AZS-AWF Katowice 82 Sen SL II
2 s 1 58.81 KOZOK Aleksandra TS AKS Chorzów 93 U18 SL II ZIEMBA Dariusz Z/3209/11 2013 2
3 s 1 62.50 MOJŻYSZ Paulina UKS 5 Plus Rydułtowy 94 U18 SL IV
4 s 1 63.48 TRZASKOWSKA Milena LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4376/11 2012 BEZ
1 s 2 61.34 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. # Z/2441/11 2019 1
2 s 2 64.03 NOGA Magdalena KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL IV B.D. BEZ
4 s 2 65.07 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -- B.D. 3
5 s 2 66.12 KONIECZNA Ewelina TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/3208/11 2012 4
800 m K
1 s 1 2:10.36 WRÓBLEWSKA Wioletta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP I
2 s 1 2:10.97 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL II B.D. PASZTA Wiesław 1
3 s 1 2:16.41 BIEGANOWSKA Barbara LUKS MGOKSiR Korfantów 81 Sen OP II ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4372/11 2019
4 s 1 2:18.70 NABIELEC Magdalena niest. Kraków # 91 U20 MA III B.D. 3
5 s 1 2:19.02 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U20 SL III B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
6 s 1 2:19.12 KACPRZYK Martyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III
7 s 1 2:20.81 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice # 92 U20 SL III B.D. # 2
8 s 1 2:29.31 TOMCZYK Monika UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL IV #
9 s 1 2:30.25 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL IV B.D. B.D. # BEZ
1 s 2 2:27.57 JAKUBCZYK Marlena MKS-MOS Katowice 94 U18 SL IV
2 s 2 2:27.69 MÓJ Amelia MKS-MOSM Bytom 93 U18 SL IV
3 s 2 2:28.73 KARA¦ Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 94 U18 SL IV
4 s 2 2:37.15 ŻURAWSKA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 92 U20 SL --
6 s 2 2:58.98 KI¦LUK Elżbieta UKS Czwórka Żory 92 U20 SL --
3000 m K
1 s 1 10:44.52 LUBSZCZYK Izabela UKS Czwórka Żory 91 U20 SL III #
2 s 1 12:41.00 BARKA Martyna TS AKS Chorzów 92 U20 SL -- B.D. 3
W dal K
1 5.49 DUDA Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL 0.0 II B.D. 3
2 5.46 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL 0.0 II
4 5.16 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 94 U18 SL 0.0 III B.D. 3
5 4.82 SZURAJ Marta TL Pogoń Ruda ¦l±ska 94 U18 SL 0.0 IV #
Kula (4) K
3 11.42 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U20 SL III #
6 9.83 SOKOŁOWSKA Sonia TL ROW Rybnik # 94 U18 SL IV #
Dysk (1) K
1 59.61 WI¦NIEWSKA Joanna LKS Polkowice 72 Masters DS MM B.D. Z/4389/11 2019 M
2 57.36 POTĘPA Wioletta WKS ¦l±sk Wrocław 80 Sen DS M
3 43.29 MAKUL Karolina WKS ¦l±sk Wrocław 94 U18 DS I
5 41.76 PYRTEK Agnieszka TL ROW Rybnik # 92 U20 SL II #
7 36.69 PALLOVA Gabriela RMKS Rybnik 93 U18 SL III
Młot (4) K
1 71.54 WŁODARCZYK Anita AZS-AWF Katowice # 85 Sen SL MM B.D. Z/0183/11 2019
3 48.12 RZˇDKOWSKA Marta WKS ¦l±sk Wrocław 92 U20 DS I
6 39.73 MAKUL Karolina WKS ¦l±sk Wrocław 94 U18 DS III
100 m M
1 s 1 11.17 FIAŁA Adam MKS-MOSM Bytom 91 U20 SL 0.0 II
2 s 1 11.17 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL 0.0 II ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
3 s 1 11.22 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL 0.0 II B.D. 2
4 s 1 11.37 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice 90 U23 SL 0.0 III #
5 s 1 11.40 MŁYNARCZYK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL 0.0 III B.D. # 1
1 s 2 11.82 SKOWRONEK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL 0.0 IV
2 s 2 11.85 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL 0.0 IV #
3 s 2 11.87 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL 0.0 IV
4 s 2 12.02 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA 0.0 IV GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
5 s 2 12.10 NOGAJ Michał SPLA Tychy # 85 Sen SL 0.0 --
1 s 3 11.69 ROGÓŻ Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL 0.0 III
5 s 3 12.36 CZUPRYNA Arnold MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL 0.0 --
6 s 3 12.49 KATRYNIOK Paweł MKS-MOSM Bytom 94 U18 SL 0.0 --
1 s 4 11.82 ABRAMOWICZ Jacek UKS Olimpia Zabrze # 91 U20 SL 0.0 IV B.D. BEZ
2 s 4 12.23 TŁU¦CIK Damian UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL 0.0 --
2 s 4 12.25 STAŃCZYK Kamil MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL 0.0 --
4 s 4 13.15 MANECKI Marcin MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL 0.0 --
200 m M
1 s 1 22.44 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 U23 SL 0.0 II #
2 s 1 22.67 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL 0.0 II B.D. 2
3 s 1 23.07 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice 90 U23 SL 0.0 III #
4 s 1 23.70 MUCHA Arkadiusz MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL 0.0 IV
5 s 1 24.31 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U18 SL 0.0 IV RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
1 s 2 24.05 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL 0.0 IV #
3 s 2 24.76 MECH Arkadiusz MKS-MOS Katowice 94 U18 SL 0.0 -- BONK Stanisław BEZ
4 s 2 25.15 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 93 U18 SL 0.0 --
5 s 2 25.17 PŁACZEK Marek MKS-SMS Victoria Racibórz 93 U18 SL 0.0 --
6 s 2 25.89 DAMASIEWICZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL 0.0 --
1 s 3 23.43 JANKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 93 U18 SL 0.0 III
2 s 3 24.49 TŁU¦CIK Damian UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL 0.0 --
4 s 3 25.53 PIEŃKUS Daniel TS AKS Chorzów 94 U18 SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz Z/3213/11 2015 BEZ
1 s 4 23.79 SKOWRONEK Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL 0.0 IV
2 s 4 24.14 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA 0.0 IV GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
3 s 4 25.00 TARNAWA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL 0.0 -- #
4 s 4 25.14 KMIEĆ Szymon UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL 0.0 -- B.D. 3
5 s 4 26.20 KLUSZCZYŃSKI Artur UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL 0.0 -- B.D. # BEZ
400 m M
1 s 1 51.75 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL III B.D. BEZ
2 s 1 51.95 GARCZARCZYK Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 90 U23 SL III B.D. BEZ
3 s 1 52.57 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL III #
4 s 1 53.51 WOJTAL Tomasz GKS Piast Gliwice 93 U18 SL IV
6 s 1 53.81 SIEKIERA Sebastian UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL IV
1 s 2 53.25 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA IV B.D. # 1
4 s 2 56.94 HELIOSZ Daniel TL ROW Rybnik # 94 U18 SL -- #
5 s 2 58.03 HANCZARUK Robert GKS Piast Gliwice 92 U20 SL --
6 s 2 58.58 DUDEK Paweł MKS-MOS Katowice 93 U18 SL --
800 m M
2 s 1 1:54.95 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL II B.D. 2
3 s 1 1:56.65 BIELECKI Adam GKS Piast Gliwice 93 U18 SL II
4 s 1 1:57.46 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL III GAJEWSKI Wojciech # Z/2446/11 2015 2
5 s 1 1:58.57 KUBIAK Mariusz UKS Czwórka Żory 91 U20 SL III KRUPA Iwona Z/3778/11 2019 2
6 s 1 1:59.02 MISA Bartłomiej LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP III B.D. # BEZ
7 s 1 2:01.86 BRZˇKALIK Patryk UKS Czwórka Żory 94 U18 SL III B.D. # 3
8 s 1 2:05.51 RUSZAŁA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP IV B.D. MARCINÓW Ryszard # , Z/3651/11 , 2019 1
9 s 1 2:07.92 POPCZYK Jakub UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL --
2 s 2 1:53.86 ŻYWOT Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 89 U23 SL II
5 s 2 2:08.36 CZUPAŁA Martin UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL -- B.D. # 2
6 s 2 2:10.60 RYSZKA Dariusz UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL -- B.D. B.D. # BEZ
7 s 2 2:12.42 TOTH Paweł MKS-MOSM Bytom 92 U20 SL --
8 s 2 2:13.05 FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
9 s 2 2:16.88 PAWEŁ Wojciech UKS Olimpia Zabrze # 94 U18 SL --
1500 m M
1 s 1 4:07.45 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL III B.D. 2
2 s 1 4:09.57 MAZUREK Daniel LUKS Azymek Zdzieszowice # 90 U23 OP III B.D. ANTOSIAK Tomasz , Z/4439/11 , 2012 BEZ
4 s 1 4:13.41 CIEPŁAK Marcin TL ROW Rybnik # 91 U20 SL IV CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3967/11 2019 2
5 s 1 4:15.94 NITYCHORUK Kamil GKS Piast Gliwice 91 U20 SL IV #
6 s 1 4:18.48 PACUŁA Bartosz TS AKS Chorzów # 92 U20 SL IV CZECH Klaus Z/0985/11 2012 3
8 s 1 4:33.65 GOŁOMBEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL --
110 m pł M (99.1) M
2 s 1 14.50 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP 0.0 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
3 s 1 14.72 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL 0.0 II B.D. # BEZ
110 m pł M
1 s 1 14.41 BOCHENEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 Sen KP 0.0 I B.D. CZAPIEWSKI Wiesław , Z/2199/11 , 2019 M
4 s 1 15.94 HOLEWIK Łukasz TS AKS Chorzów 90 U23 SL 0.0 III B.D. BEZ
Wzwyż M
1 2.10 RUTKOWSKI Jarosław WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ I
2 1.95 KONIECZNY Konrad KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL II
3 1.85 ZARĘBA Krystian TS AKS Chorzów 92 U20 SL III STAWOWY Andrzej Z/3951/11 2011 4
4 1.70 GALAS Jakub TS AKS Chorzów 94 U18 SL -- STAWOWY Andrzej 4
W dal M
1 6.43 KAŃCZOK Mateusz RMKS Rybnik 93 U18 SL 0.0 III B.D. # 3
2 6.40 ŁACHACZ Przemysław UKS 5 Plus Rydułtowy 92 U20 SL 0.0 III
3 6.02 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik # 94 U18 SL -0.1 IV B.D. B.D. # 2
4 5.98 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 93 U18 SL 0.0 IV B.D. JUSTYNIAK Joanna # , Z/2593/11 , 2018 BEZ
5 5.97 TARNAWA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U18 SL 0.0 IV #
6 5.89 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów # 94 U18 SL 0.0 -- ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
7 5.63 MŁYNARCZYK Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 92 U20 SL 0.0 --
8 5.33 KLUSZCZYŃSKI Artur UKS Olimpia Zabrze # 92 U20 SL 0.0 -- B.D. # BEZ
9 5.02 WOREK Sebastian KS Sprint Bielsko-Biała 93 U18 SL 0.0 -- #
Kula (5) M
1 21.10 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
3 12.35 GÓRNIK Sławomir WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA -- B.D. 1
4 11.00 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 94 U18 SL -- B.D. GRUDZIEŃ Adam # , Z/2353/11 , 2019 2
5 10.11 SZROMEK Maciej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U18 SL --
6 9.84 KMIEĆ Szymon UKS Olimpia Zabrze # 93 U18 SL -- B.D. 3
Kula (6) M
1 10.50 SZARAWARA Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U20 SL --
Kula (7.26) M
1 17.80 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy # 87 Sen LU M ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2018 MM
2 13.70 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 86 Sen SL II B.D. # Z/3241/11 2019 BEZ
Młot (5) M
1 68.69 PIOTROWSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U18 SL I
2 49.27 PYSZNY Artur RMKS Rybnik 93 U18 SL IV #
Młot (7.26) M
1 56.30 KACZOROWSKI Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP I
2 51.96 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2019 1
3 45.68 NITNER Mateusz TL ROW Rybnik # 94 U18 SL II #
4 40.01 CICHUTA Adam RMKS Rybnik 88 U23 SL III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.757865190506 sekund