Toruń 19.09.2010
Liga Juniorów - III rzut
100 m K
1 s 1 13.04 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP -0.6 III #
2 s 1 13.40 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP -0.6 IV B.D. 3
3 s 1 13.49 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -0.6 IV KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
4 s 1 13.79 MANEROWSKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP -0.6 IV
5 s 1 14.18 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U20 ZP -0.6 -- B.D. 3
6 s 1 14.89 GAPSA Martyna SKS Start Łódź 94 U18 LD -0.6 -- GĘBARSKI Łukasz 5
200 m K
1 s 1 27.51 BARTKOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +0.1 IV
2 s 1 27.67 WOJCIECHOWSKA Sara GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +0.1 IV
400 m K
1 s 1 58.47 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS II B.D. # M
2 s 1 60.86 LENART Weronika UKS 55 Łódź # 93 U18 LD III
3 s 1 62.58 SOBKA Anna LKS Vectra Włocławek # 96 U16 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka # Z/0039/12 BEZ
4 s 1 64.79 BRÓŹDZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń # 96 U16 KP V #
5 s 1 66.06 TEKLIŃSKA Ewa GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -- B.D. B.D. BEZ
6 s 1 68.63 FELCZAK Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
800 m K
1 s 1 2:27.13 NOWICKA Amanda GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP IV #
2 s 1 2:29.96 NOWACKA Daria GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV #
3 s 1 2:32.79 WRONKOWSKA Anna MUKL Brodnica # 95 U16 KP V B.D. BEZ
4 s 1 2:48.67 JEZIORSKA Magda MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP -- KENSIK Jan Z/4285/11 2016 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.27 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 Łódź # 93 U18 LD 0.0 II
300 m pł K
1 s 1 46.97 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U16 LD II B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
2 s 1 50.85 RYGIELSKA Aleksandra MKL Toruń 96 U16 KP IV
400 m pł K K
1 s 1 65.57 PSKIT Agata RKS Łódź # 91 U20 LD II JASZCZAK Stanisław Z/0106/11 2019 3
2 s 1 69.92 PARFIENIUK Anna GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV
4x100 m K
1 s 1 50.63 CIERPICH Dominika
GAWRYSZCZAK Malwina
ZIELIŃSKA Paulina
SAGANIAK Justyna
SKS Start Łódź 93
93
93
95
U18 LDZ -- WOJTYNIAK Andrzej

WOJTYNIAK Andrzej
B.D. BLAUSZ Henryka
Z/0098/11
Z/0109/11
, Z/0108/11
2011
2011
, 2019
1
1

2 s 1 51.50 GELIŃSKA Natalia
PŁOSZYŃSKA Nikoletta
ŁAKOMY Kinga
ZAWADZKA Magdalena
GKS Olimpia Grudziądz 95
95
95
95
U16 KPO --


3 s 1 54.90 OWCZAREK Ewelina
KUBIAK Kinga
STASIAK Paulina
NAWROTEK Joanna
MKLA Łęczyca 92
94
91
94
U20 LDZ --


4x400 m K
1 s 1 4:17.89 WOJCIECHOWSKA Sara
PARFIENIUK Anna
TEKLIŃSKA Ewa
NOWICKA Amanda
GKS Olimpia Grudziądz 93
93
94
94
U18 KPO --

B.D. B.D.
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.63 BORKOWSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP II B.D. # BEZ
2 f 1 1.60 KOMINIAK Ewelina MKLA Łęczyca 93 U18 LD III
3 f 1 1.55 WILKOS Izabela GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III SCHUBRING Zbigniew B.D. # Z/0769/11 2015 3
4 f 1 1.50 STASIAK Paulina MKLA Łęczyca 91 U20 LD IV
5 f 1 1.45 KUBIAK Kinga MKLA Łęczyca 94 U18 LD IV
5 f 1 1.45 FURMAŃSKA Edyta GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV
Tyczka K
1 f 1 3.70 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin # 92 U20 ZP I SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
2 f 1 3.60 CIERPICH Dominika SKS Start Łódź 93 U18 LD I WOJTYNIAK Andrzej Z/0098/11 2011 1
3 f 1 3.50 ZIELIŃSKA Paulina SKS Start Łódź 93 U18 LD I WOJTYNIAK Andrzej Z/0109/11 2011 1
W dal K
1 f 1 4.99 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP -0.7 IV
2 f 1 4.84 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP -0.7 IV
Trójskok K
1 f 1 10.49 HABIB Amalia MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD 0.0 IV
2 f 1 10.39 KALINOWSKA Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 91 U20 KP 0.0 IV
3 f 1 9.67 NOWAK Martyna SKS Start Łódź 94 U18 LD -0.2 -- GĘBARSKI Łukasz
Kula (3) K
1 f 1 10.42 DEMSKA Dagmara MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP IV
Kula (4) K
1 f 1 10.80 MIŚTA Monika KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP III
2 f 1 8.92 KUBACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP --
Dysk (1) K
1 f 1 30.16 KUBACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP IV
2 f 1 27.50 LATAŁA Ewelina MKLA Łęczyca 93 U18 LD IV
3 f 1 27.47 KOWALSKA Marta MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD IV
4 f 1 19.40 ADAMOWICZ Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
Oszczep (600) K
1 f 1 32.49 BORKOWSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP IV B.D. # BEZ
1 f 1 35.30 FURMAN Daria MKLA Łęczyca 94 U18 LD III
1 f 1 42.54 PROĆ Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/3630/11 2017 2
2 f 1 23.81 OWCZAREK Ewelina MKLA Łęczyca 92 U20 LD --
2 f 1 27.71 DEMSKA Dagmara MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
2 f 1 31.27 WIECZORKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP IV
3 f 1 31.08 NAWROTEK Joanna MKLA Łęczyca 94 U18 LD IV #
4 f 1 24.63 DOMAGALSKA Angelika SKS Start Łódź 94 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr 5
100 m M
1 s 1 11.25 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 93 U18 KP -0.3 II #
2 s 1 11.67 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -0.3 III MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
3 s 1 11.71 BLUMKOWSKI Patryk MKL Toruń 93 U18 KP -0.3 III
4 s 1 11.87 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -0.3 IV
5 s 1 11.99 RAJ Bartłomiej SKS Start Łódź 92 U20 LD -0.3 IV MĘDRZYCKI Dariusz Z/0111/11 2011 3
6 s 1 12.19 FRANKIEWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -0.3 IV
7 s 1 12.22 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -0.3 -- #
1 s 2 11.43 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP 0.0 III B.D. B.D. BEZ
2 s 2 11.97 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U16 KP 0.0 IV #
3 s 2 12.12 ANIŚKO Jakub MKL Toruń 94 U18 KP 0.0 IV
4 s 2 12.29 KOWALSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD 0.0 -- #
5 s 2 12.55 ANGOWSKI Tomasz MKL Toruń 91 U20 KP 0.0 --
6 s 2 12.63 WEIWER Michał MKL Toruń 96 U16 KP 0.0 V
200 m M
1 s 1 23.38 WIERZBOWSKI Michał MKL Toruń 92 U20 KP -0.2 III
2 s 1 24.02 SZYMON Patryk GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP -0.2 IV
3 s 1 24.83 SZYSZKOWSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -0.2 --
4 s 1 24.90 CHOJNACKI Krzysztof SKS Start Łódź 95 U16 LD -0.2 V MĘDRZYCKI Dariusz B.D. Z/0097/11 2012 BEZ
5 s 1 26.07 SZMID Sebastian SKS Start Łódź 94 U18 LD -0.2 -- MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
6 s 1 27.67 NOWAKOWSKI Rafał SKS Start Łódź 94 U18 LD -0.2 -- MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
400 m M
1 s 1 52.87 MEGGER Karol GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP IV B.D. BEZ
2 s 1 54.26 PLESS Karol GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV
3 s 1 58.40 JANISZEWSKI Norbert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD --
4 s 1 58.57 GLISZCZYŃSKI Mateusz MKL Toruń 96 U16 KP --
800 m M
1 s 1 1:56.52 KOWALSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP II
2 s 1 1:57.77 IWICKI Artur MKL Toruń 91 U20 KP III
3 s 1 1:58.60 WOJTCZAK Radosław MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD III
4 s 1 1:59.23 DYJECIŃSKI Adrian LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP III WIERZBICKI Dariusz B.D. Z/3680/11 BEZ
5 s 1 1:59.75 BUBA Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD III
6 s 1 2:00.87 PIETRZYKOWSKI Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD III
7 s 1 2:02.94 RUPIŃSKI Michał MKL Toruń 91 U20 KP IV
3000 m M
1 s 1 9:34.80 NOWAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD IV
2 s 1 9:52.17 GOLENIEWSKI Mateusz MKL Toruń 92 U20 KP IV
3 s 1 11:56.91 SUCHOMSKI Piotr MKL Toruń 94 U18 KP --
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.41 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP 0.0 II
2 s 1 15.05 MUŻDŻYŃSKI Krystian RKS Łódź # 94 U18 LD 0.0 III #
3 s 1 15.27 URBAŃSKI Kacper MKLA Łęczyca 94 U18 LD 0.0 III
4 s 1 15.31 BRZEZIŃSKI Marcelin MKLA Łęczyca 93 U18 LD 0.0 III
5 s 1 15.88 KOLCZYŃSKI Piotr SKS Start Łódź 94 U18 LD 0.0 IV MĘDRZYCKI Dariusz Z/0100/11 2012 3
110 m pł M (99.1) M
6 s 1 16.22 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP 0.0 III B.D. # 3
300 m pł M
1 s 1 47.12 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -- B.D. # BEZ
400 m pł J MŁ M
1 s 1 62.95 NIJAKOWSKI Adrian MKLA Łęczyca 94 U18 LD --
400 m pł M
1 s 1 55.12 SZYMAŃSKI Marek MKLA Łęczyca 91 U20 LD II ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/1044/11 2019 2
4x100 m M
1 s 1 43.45 BLUMKOWSKI Patryk
HULISZ Michał
WIERZBOWSKI Michał
DROZDOWSKI Filip
MKL Toruń 93
93
92
93
U20 KPO --


2 s 1 45.63 KIENDZIERSKI Maciej
GÓRALSKI Konrad
URBAŃSKI Kacper
BEDNAREK Adrian
MKLA Łęczyca 93
95
94
93
U18 LDZ -- ANDRYSIAK Mirosław


Z/1037/11
2018
1
3 s 1 45.81 KOLCZYŃSKI Piotr
KOŁAKOWSKI Przemysław
MUŻDŻYŃSKI Krystian
RAJ Bartłomiej
SKS Start Łódź 94
93
94
92
U20 LDZ -- MĘDRZYCKI Dariusz
B.D.

MĘDRZYCKI Dariusz
Z/0100/11
Z/0111/11
2012
2011
3
3
3
4x400 m M
1 s 1 3:36.69 MEGGER Karol
SZYMON Patryk
PLESS Karol
KOWALSKI Marcin
GKS Olimpia Grudziądz 94
92
93
93
U20 KPO -- B.D.


BEZ
2 s 1 3:38.27 BARANOWSKI Cezary
SOBIŃSKI Adam
SZYMAŃSKI Marek
BRZEZIŃSKI Marcelin
MKLA Łęczyca 93
95
91
93
U20 LDZ --

ANDRYSIAK Mirosław B.D.
Z/1044/11
2019
2
3 s 1 3:40.25 BUBA Przemysław
JANISZEWSKI Norbert
PIETRZYKOWSKI Szymon
WOJTCZAK Radosław
MKS Aleksandrów Łódzki 94
94
94
91
U20 LDZ --


4 s 1 3:41.04 HULISZ Szymon
RUPIŃSKI Michał
IWICKI Artur
WEIWER Michał
MKL Toruń 91
91
91
96
U20 KPO -- B.D.


3
5 s 1 4:07.77 PIOTROWSKI Przemysław
CHOJNACKI Krzysztof
NOWAKOWSKI Rafał
SZMID Sebastian
SKS Start Łódź 94
95
94
94
U18 LDZ -- GĘBARSKI Łukasz
MĘDRZYCKI Dariusz B.D.
MĘDRZYCKI Dariusz
MĘDRZYCKI Dariusz
Z/4486/11
Z/0097/11
2012
2012
4
BEZ
BEZ
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 2.01 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U18 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
2 f 1 1.95 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź # 93 U18 LD II B.D. # 3
3 f 1 1.85 KOCHANOWSKI Tomasz niest. Bydgoszcz # 90 U23 KP III B.D. BEZ
4 f 1 1.85 GURBIN Maciej GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
5 f 1 1.75 CIEŚLAK Piotr MKLA Łęczyca 93 U18 LD IV
6 f 1 1.75 BARANOWSKI Cezary MKLA Łęczyca 93 U18 LD IV
7 f 1 1.70 LIWOCH Juliusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP --
8 f 1 1.70 CHODKOWSKI Marcin MKLA Łęczyca 95 U16 LD V
9 f 1 1.70 PIOTROWSKI Przemysław SKS Start Łódź 94 U18 LD -- GĘBARSKI Łukasz Z/4486/11 2012 4
10 f 1 1.60 GÓRA Sebastian MKLA Łęczyca 95 U16 LD --
W dal M
1 f 1 6.25 GÓRNIAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 92 U20 LD +0.1 IV
2 f 1 5.98 SYGUŁA Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD +0.3 IV B.D. # BEZ
3 f 1 5.88 GURZYŃSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP -1.3 --
4 f 1 5.57 PAKULSKI Grzegorz MKL Toruń 94 U18 KP -0.3 --
5 f 1 5.45 BEDNAREK Adrian MKLA Łęczyca 93 U18 LD -0.6 --
6 f 1 4.93 LIWOCH Juliusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.1 --
7 f 1 4.36 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -0.6 --
Trójskok M
1 f 1 13.64 MARCHEL Jakub MKL Toruń 91 U20 KP +0.2 III
2 f 1 12.34 ŚWIĘTOSŁAWSKI Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -0.2 --
3 f 1 12.20 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD +0.5 --
Kula (5) M
1 f 1 11.60 BOJANOWSKI Przemysław MKLA Łęczyca 94 U18 LD --
2 f 1 9.63 SMYKOWSKI Oskar MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP --
Kula (6) M
1 f 1 15.48 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD II
Dysk (1) M
1 f 1 34.23 SMYKOWSKI Oskar MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
Dysk (1.5) M
1 f 1 57.58 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U18 KP I HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
2 f 1 53.35 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD I
3 f 1 45.27 RUTKOWSKI Maciej MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD II
4 f 1 34.06 CZAJKOWSKI Adam MKLA Łęczyca 93 U18 LD -- #
Dysk (1.75) M
1 f 1 53.30 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U18 KP I HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
2 f 1 45.14 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD II
Oszczep (600) M
1 f 1 49.47 PAWŁOWSKI Maciej MKL Toruń 96 U16 KP III
2 f 1 39.60 WALKOWIAK Jędrzej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U16 KP V
Oszczep (700) M
1 f 1 52.28 WALCZAK Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD III
2 f 1 51.45 BABULA Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III B.D. 1
3 f 1 44.97 BOLT Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U16 KP V
Oszczep (800) M
1 f 1 47.66 TRZASKA Piotr MKL Toruń 92 U20 KP III
1 f 1 72.87 CHMIELAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/2665/11 2019 M
2 f 1 47.54 KWIATKOWSKI Bernard AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM III
2 f 1 68.90 SZPAK Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U23 ZP I B.D. Z/2180/11 2017 1
3 f 1 67.90 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa # 90 U23 MZ I KRUKOWSKI Michał Z/5005/11 2016 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.3328461647034 sekund