Zielona Góra 12.09.2010
Mityng Winobraniowy
60 m K
1 8.60 BARANOWSKA Marlena MLKS Agros Żary 97 U14 LB 0.0 --
2 8.68 MANIA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 97 U14 LB 0.0 --
3 8.75 SIENKIEWICZ Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 98 U14 DS 0.0 --
4 9.12 KIEWLICZ Katarzyna ZLKL Zielona Góra 97 U14 LB 0.0 --
5 9.27 KYCIA Hanna ZLKL Zielona Góra 97 U14 LB 0.0 --
6 10.40 WIŚNIEWSKA Klaudia ZLKL Zielona Góra 97 U14 LB 0.0 --
100 m K
1 12.18 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -2.2 II
2 12.29 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -2.2 II
3 12.74 CHEŁMINIAK Katarzyna MLKS Agros Żary 92 U20 LB -2.2 II #
4 12.94 RYDEL Paulina MLKS Agros Żary 93 U18 LB -2.2 III
5 13.41 HENNIG Marta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB -2.2 IV #
6 13.90 GROCHOWSKA Martyna AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -2.2 -- #
7 14.00 NAPIÓRKOWSKA Joanna MLKS Agros Żary 93 U18 LB -2.2 --
200 m K
1 s 1 27.19 NAUMCZYK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -0.8 III #
2 s 1 27.98 WOJTKIEWICZ Anna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB -0.8 IV
3 s 1 28.15 WŁODARCZYK Sandra ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -0.8 IV
4 s 1 28.24 NAPIÓRKOWSKA Joanna MLKS Agros Żary 93 U18 LB -0.8 IV
5 s 1 28.24 GROCHOWSKA Martyna AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -0.8 IV #
6 s 1 28.24 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -0.8 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
1 s 2 24.41 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -1.0 I
2 s 2 24.56 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP -1.0 I
3 s 2 24.85 SADŁOWSKA Kinga ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB -1.0 I
4 s 2 25.25 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -1.0 II
5 s 2 25.44 SADŁOWSKA Daria ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB -1.0 II B.D. 2
6 s 2 27.06 BROWARCZYK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -1.0 III CHORZĘPA Przemysław Z/0013/11 2012 3
7 s 2 27.13 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -1.0 III CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
8 s 2 28.88 BASZAK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -1.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0015/11 2012 4
1500 m K
1 4:22.03 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ I
2 4:53.85 ROMEJ Justyna MKL Szczecin # 94 U18 ZP III B.D. # 2
3 5:08.00 ŚLUSARCZYK Katarzyna SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0007/11 2011 BEZ
4 5:19.06 JANKOWSKA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0010/11 2012 3
5 5:47.10 LAZAR Dominika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- MOTYL Edward B.D. Z/1726/11 2015 BEZ
Wzwyż K
1 1.74 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS I
2 1.74 SZKOLNICKA Gabriela MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS I
3 1.70 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB I B.D. # M
W dal K
1 6.16 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 84 Sen PM +1.0 I #
2 6.05 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP +1.7 I
3 5.66 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS +1.0 II
4 5.27 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 III B.D. # 2
5 4.80 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS 0.0 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
6 4.50 SKIBA Maria ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB -0.1 --
60 m M
1 7.75 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U14 WP 0.0 -- OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
2 8.56 RYK Rafał MLKS Agros Żary 97 U14 LB 0.0 --
3 8.63 GRZYBOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 97 U14 LB 0.0 --
100 m M
1 s 1 10.59 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP +0.7 M GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
2 s 1 10.63 DĄBROWSKI Daniel WKS Śląsk Wrocław 83 Sen DS +0.7 M
3 s 1 10.86 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS +0.7 I
4 s 1 11.04 URBANIAK Dawid OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP +0.7 II
5 s 1 11.15 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.7 II #
6 s 1 11.17 MROWIEC Gracjan ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB +0.7 II B.D. # 2
7 s 1 11.26 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +0.7 II
8 s 1 11.36 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.7 III #
1 s 2 11.40 KRUPA Damian SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP -0.5 III B.D. M
2 s 2 11.51 ROKOWSKI Mateusz KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP -0.5 III
3 s 2 11.70 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP -0.5 III
4 s 2 11.76 ALGIERSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -0.5 IV
1 s 3 11.74 ZIELONKA Jakub SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS +0.5 III CHORZĘPA Przemysław Z/0006/11 2012 3
2 s 3 11.78 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP +0.5 IV POLAK Mirosław # Z/4549/11 2019 2
3 s 3 11.84 POLEWIAK Kacper KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP +0.5 IV
4 s 3 12.09 JANUSZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.5 IV B.D. 3
5 s 3 12.56 NOLKA Paweł ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB +0.5 V
6 s 3 12.62 ŻUROWSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +0.5 --
7 s 3 12.94 PAWLICHA Michał ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +0.5 --
1 s 4 11.27 WALCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB 0.0 II #
2 s 4 11.96 WIERZBA Przemysław AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB 0.0 IV
3 s 4 12.41 WALCZAK Michał AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB 0.0 --
200 m M
1 s 1 22.64 PAŁYS Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ -0.6 II B.D. #
2 s 1 22.82 CIEŚLAWSKI Bartosz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.6 III
3 s 1 24.15 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP -0.6 IV POLAK Mirosław # Z/4549/11 2019 2
4 s 1 24.28 BIAZIK Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB -0.6 IV #
5 s 1 24.70 RYGIELSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -0.6 --
6 s 1 24.88 DALEKI Błażej WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP -0.6 --
7 s 1 25.48 KULESZA Paweł ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -0.6 V
8 s 1 25.82 ŁYKO Mateusz ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB -0.6 --
1 s 2 22.94 KRUPA Damian SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP -1.8 III B.D. M
2 s 2 23.41 ZIELONKA Jakub SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -1.8 III CHORZĘPA Przemysław Z/0006/11 2012 3
3 s 2 24.04 KARABIN Jakub ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB -1.8 --
4 s 2 24.27 WIERZBA Przemysław AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -1.8 IV
5 s 2 24.28 URBAŃSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB -1.8 --
6 s 2 24.67 KONIECPOLSKI Adrian MLKS Agros Żary 94 U18 LB -1.8 --
7 s 2 24.89 WALCZAK Michał AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -1.8 --
1 s 3 22.04 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.2 II
2 s 3 22.42 WALCZAK Piotr AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB +0.2 II #
3 s 3 22.85 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.2 III
4 s 3 23.01 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +0.2 III B.D. B.D. # 2
5 s 3 23.29 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U20 LB +0.2 III #
6 s 3 23.34 KARPIŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +0.2 III
1 s 4 21.08 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP -0.6 M GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
2 s 4 21.18 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 Sen WN -0.6 M KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2019 M
3 s 4 21.22 DĄBROWSKI Daniel WKS Śląsk Wrocław 83 Sen DS -0.6 M
4 s 4 21.27 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS -0.6 M
5 s 4 22.15 MROWIEC Gracjan ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB -0.6 II B.D. # 2
6 s 4 22.48 BARANOWSKI Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.6 II
7 s 4 23.06 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -0.6 III
600 m M
1 1:51.20 PASIAK Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 97 U14 DS --
2 1:52.70 ZEMEŁKO Kacper SL GKS Olsza Olszyna 97 U14 DS --
1500 m M
1 3:51.37 KRAWCZYK Szymon WKS Śląsk Wrocław # 88 U23 DS II #
2 3:52.26 SKORUPA Marek UKS Barnim Goleniów # 91 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1333/11 2017 1
3 3:52.83 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP II B.D. 2
4 3:56.84 NOWICKI Adam MKL Szczecin # 90 U23 ZP II MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2019 M
5 3:57.28 STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II MARMUR Stanisław B.D. # Z/4333/11 2019 2
6 3:58.73 TRĄBSKI Przemysław PLKS Gwda Piła 91 U20 WP II
7 4:00.45 WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań # 84 Sen WP II
8 4:02.45 KACZMAREK Jakub TS Olimpia Poznań 88 U23 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1191/11 2011 3
9 4:03.73 ZUBRZYCKI Mateusz LLKS Osowa Sień 90 U23 LB III #
10 4:04.23 WIERZBICKI Sebastian AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB III
11 4:05.16 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III
12 4:06.30 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
13 4:09.42 PAWŁOWSKI Radosław ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
14 4:09.67 SOWIŃSKI Cezary MKL Szczecin 93 U18 ZP III #
15 4:17.32 WOSTAL Aleksander LLKS Osowa Sień # 92 U20 LB IV ORŁOWSKI Andrzej B.D. Z/2297/11 2016 3
16 4:28.86 PIECHOWIAK Bartosz ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
17 4:34.51 ŚLUSARCZYK Dominik SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0008/11 2012 4
18 4:37.70 ZALEWSKI Paweł WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
19 4:41.36 KOSTERA Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
20 4:44.29 KACPRZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS --
21 4:49.37 JANDA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS --
110 m pł M
1 15.18 STOLPNIEWSKI Cyryl TS Olimpia Poznań 91 U20 WP -0.8 II SZUDROWICZ Stanisław Z/0644/11 2011 2
2 15.31 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U20 LB -0.8 II #
3 15.70 OWCZARZAK Łukasz TS Olimpia Poznań 92 U20 WP -0.8 II MAĆKOWIAK Robert Z/1189/11 2011 2
4 15.76 GRUSZCZYŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB -0.8 III
5 16.51 DALEKI Błażej WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP -0.8 III
Wzwyż M
1 2.13 KARGULEWICZ Artur WKS Śląsk Wrocław # 89 U23 DS I
2 2.11 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. # 88 U23 LB I LEWKOWICZ Zbigniew # Z/3787/11 2018 1
3 2.00 DUDA Michał ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB II
4 1.74 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra # 95 U16 LB V B.D. # 3
Tyczka M
1 5.40 CZERWIŃSKI Przemysław OSOT Szczecin # 83 Sen ZP M KALINICZENKO Wiaczesław # Z/3784/11 2017 M
2 5.30 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U23 KP M CZAPIEWSKI Wiesław # Z/2184/11 2019 MM
3 5.20 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS M ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2019 MM
4 5.00 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP I
5 5.00 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP I #
6 5.00 JURGA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM I
7 4.80 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS I
8 4.20 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB II B.D. # BEZ
9 4.20 ŻUROWSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB II
10 3.80 SIUBA Jakub ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
11 3.80 RUDKOWSKI Olaf ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
12 3.80 PIOTROWSKI Sebastian ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III
13 3.20 BŁASZCZYK Patryk ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB IV
W dal M
1 7.26 SKRZYPIŃSKI Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +1.1 I B.D. # BEZ
2 6.56 SZESTAŁO Piotr WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA +1.0 III B.D. 3
3 6.37 MIELCAREK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP +0.7 III
4 6.29 KRASOWSKI Adam MLKS Agros Żary 93 U18 LB +0.3 IV #
5 6.07 DZIWNIEL Michał ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB +0.6 IV
6 5.88 SKLEPOWICZ Patryk MLKS Agros Żary 93 U18 LB +0.3 -- #
7 5.76 MALIŃSKI Bartosz MKS Piast Głogów 88 U23 DS +0.3 --
Kula (7.26) M
1 16.88 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 86 Sen LB I SZWARC Zygmunt 1
2 15.71 SIEREWICZ Kacper ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB I B.D. 1
3 14.92 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB I PAWELSKI Grzegorz 2
Oszczep (800) M
1 72.50 SZPAK Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg # 89 U23 ZP I B.D. Z/2180/11 2017 1
2 64.12 PIWOŃSKI Norbert KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP I
2 70.06 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB I B.D. 1
4 55.66 RAKOWSKI Andrzej ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB II
5 53.15 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U18 LB III
6 45.76 ROMANOWSKI Paweł MLKS Agros Żary 94 U18 LB IV #
7 45.17 DANIELISZYN Patryk ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB IV
8 43.91 UWOŚNIECKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0427930355072 sekund