Kamenz (GER) 28.08.2010
100 m K
  13.43 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 IV ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
  13.53 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS 0.0 IV SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
300 m K
  43.43 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS III ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
  44.42 SERAFIN Ewa MLKS Sokół Lubin # 95 U16 DS III SZCZUPAK Andrzej 4
800 m K
  2:18.10 WÓJTOWICZ Małgorzata MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS III #
2000 m K
  7:18.04 FELISZEK Weronika MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS -- #
  7:22.24 SADŁOWSKA Ida MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
80 pł K
  12.30 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS 0.0 II
  13.03 TERLIKOWSKA Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS 0.0 IV
300 m pł K
  50.19 TERLIKOWSKA Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV
  52.14 KRAWIEC Ewelina MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS V #
Wzwyż K
  1.45 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV
  1.50 PAWŁOWICZ Joanna MKS Piast Lwówek Śląski # 95 U16 DS IV
Tyczka K
  3.20 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS II
W dal K
  4.53 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.3 V STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
  5.20 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS +0.9 III SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
Kula (3) K
  10.36 KONIECZNA Eliza MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS IV #
  11.11 WALTHER Kamila MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS III
Dysk (1) K
  28.31 PUKA Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
  31.75 KONIECZNA Eliza MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS IV #
Młot (3) K
  35.90 PUKA Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
  43.72 WALTHER Kamila MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS III
Oszczep (600) K
  31.71 HLIWA Klaudia MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
  32.38 WIŚNIEWSKA Agata MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS IV
Chód 3 km K
  18:39.42 ZAWADZKA Urszula MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS IV #
100 m M
  12.03 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 IV #
  12.10 WALCZAK Artur MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS 0.0 IV #
300 m M
  37.71 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS III #
  38.92 WALCZAK Artur MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS III #
1000 m M
  2:41.39 MAŃKOWSKI Kamil SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS III
  2:46.42 FONAŁ Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica # 95 U16 DS IV #
3000 m M
  10:01.42 WRÓBEL Bartosz WKS Flota Gdynia # 95 U16 PM IV #
  10:19.14 JURA Daniel LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -- #
80 pł M
  11.42 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP 0.0 -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
  11.61 PILCH Patryk MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS 0.0 -- #
300 m pł M
  42.80 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
  43.64 PILCH Patryk MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS IV #
Wzwyż M
  1.60 PENARSKI Kacper MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS --
Tyczka M
  2.90 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS V ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
W dal M
  4.92 PENARSKI Kacper MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS +0.3 --
  5.66 ODZIOBA Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS +0.3 V
Kula (4) M
  13.36 PIEKARSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS IV
  13.89 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS IV
Dysk (1) M
  46.40 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS II #
  48.23 PIEKARSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS II
Młot (4) M
  38.41 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS V
  46.45 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS IV B.D. # 1
Oszczep (600) M
  35.89 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS --
  47.47 ODZIOBA Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS IV
Chód 3 km M
  17:45.74 OŚLAK Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.81044888496399 sekund