Kędzierzyn-Koźle 01.09.2010
Mistrzostwa Województwa Juniorów i Juniorów Młodszych (brak fotofiniszu)
100 m K
1 s 1 14.06 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 97 U14 DS +0.9 V #
2 s 1 14.08 NASTASOWSKA Patrycja MUKS Gim 2 Nysa 97 U14 OP +0.9 V #
3 s 1 14.35 DUDZIK Magdalena MUKS Gim 2 Nysa 98 U14 OP +0.9 V
4 s 1 14.45 NOWAK Sabina MKS Ekonomik Nysa 97 U14 OP +0.9 V SATORA Jan
5 s 1 15.73 ŻELAZNA Izabela MUKS Gim 2 Nysa 98 U14 OP +0.9 -- #
6 s 1 16.04 OLEKSY Aleksandra MUKS Gim 2 Nysa 98 U14 OP +0.9 --
7 s 1 16.64 WRÓBLEWSKA Ewa MUKS Gim 2 Nysa 99 U12 OP +0.9 -- #
1 s 2 14.73 KUTRZEBA Abigail MKS Ekonomik Nysa 94 U18 OP +1.2 -- SATORA Jan
2 s 2 16.34 GORZKOWSKA Alicja MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP +1.2 -- SATORA Jan
3 s 2 16.94 KRAWCZYK Patrycja MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP +1.2 -- SATORA Jan
200 m K
1 s 1 28.87 NASTASOWSKA Patrycja MUKS Gim 2 Nysa 97 U14 OP +1.4 V #
2 s 1 28.88 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 97 U14 DS +1.4 V #
3 s 1 29.55 DUDZIK Magdalena MUKS Gim 2 Nysa 98 U14 OP +1.4 V
1 s 2 29.48 LEPAK Justyna MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP +1.2 -- SATORA Jan
2 s 2 31.71 BIENIEK Paulina MKS Ekonomik Nysa 93 U18 OP +1.2 -- SATORA Jan Z/3598/11 2011 BEZ
3 s 2 33.36 ŻELAZNA Izabela MUKS Gim 2 Nysa 98 U14 OP +1.2 -- #
4 s 2 33.69 OLEKSY Aleksandra MUKS Gim 2 Nysa 98 U14 OP +1.2 --
300 m K
1 49.50 ŁUKASZYŃSKA Katarzyna MULKS Juvenia Głuchołazy # 97 U14 OP -- #
2 55.45 CIECHOMSKA Natalia LZS Zawisza Stara Kuźnia 99 U12 OP -- PAKOSZ Piotr # Z/0425/15 2019 BEZ LDK!
3 58.05 ADAMIEC Monika MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP --
4 58.23 HUMENIUK Paula MKS Ekonomik Nysa 99 U12 OP --
5 63.15 SZUMSKA Daria MKS Ekonomik Nysa 99 U12 OP -- SATORA Jan BEZ
400 m K
1 68.61 MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy # 96 U16 OP --
2 71.73 ŚLIWIŃSKA Magdalena MUKS Gim 2 Nysa 96 U16 OP --
3 87.36 SZUMSKA Daria MKS Ekonomik Nysa 99 U12 OP -- SATORA Jan BEZ
300 m pł K
1 53.30 ŁUKASZYŃSKA Katarzyna MULKS Juvenia Głuchołazy # 97 U14 OP V #
2 70.44 ADAMIEC Monika MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP --
3 76.10 CZUJPRZEBA Elwira MKS Ekonomik Nysa 98 U14 OP --
100 m M
1 11.74 JUREK Grzegorz MKS Ekonomik Nysa 92 U20 OP +1.4 III SATORA Jan Z/2928/11 2011 3
2 11.80 SUDOŁ Łukasz MMKS Kędzierzyn Koźle # 94 U18 OP +1.4 IV
3 11.85 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP +1.4 -- #
4 13.10 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 97 U14 OP +1.4 -- ZIEMBA Krzysztof # Z/0984/13 2019 2
5 13.15 STRZELCZYK Marek MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U14 OP +1.4 --
6 13.89 POLAK Michał MMKS Kędzierzyn Koźle # 96 U16 OP +1.4 --
7 15.37 GNIADEK Adam LZS Zawisza Stara Kuźnia 97 U14 OP +1.4 --
8 16.72 WOŚ Krzysztof MKS Ekonomik Nysa 00 U12 OP +1.4 --
200 m M
1 s 1 24.03 CENTOMIRSKI Karol AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP +1.3 -- #
2 s 1 24.89 ŚNIEŻEK Andrzej MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP +1.3 --
3 s 1 25.21 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP +1.3 -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019
1 s 2 26.28 ZABŁOCKI Przemysław MUKS Gim 2 Nysa # 97 U14 OP +1.7 -- #
2 s 2 26.52 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 97 U14 OP +1.7 -- ZIEMBA Krzysztof # Z/0984/13 2019 2
3 s 2 26.73 STRZELCZYK Marek MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U14 OP +1.7 --
4 s 2 27.22 ŻMUDA Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP +1.7 --
5 s 2 33.43 PĘCIKIEWICZ Paweł ULKS Athletics Nysa 97 U14 OP +1.7 --
300 m M
1 45.96 POLAK Michał MMKS Kędzierzyn Koźle # 96 U16 OP --
400 m M
1 s 1 55.63 GRUBIAK Bartosz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP --
2 s 1 57.31 STAWIŃSKI Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP --
3 s 1 59.97 ADAMÓW Krzysztof MMKS Kędzierzyn Koźle # 95 U16 OP --
4 s 1 75.13 GNIADEK Adam LZS Zawisza Stara Kuźnia 97 U14 OP --
5 s 1 84.95 WOŚ Krzysztof MKS Ekonomik Nysa 00 U12 OP --
1 s 2 61.06 NIEMIEC Daniel MUKS Gim 2 Nysa 95 U16 OP --
2 s 2 62.98 STANISŁAWSKI Radosław MUKS Gim 2 Nysa 96 U16 OP --
300 m pł M
1 44.61 BEDNARSKI Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy # 95 U16 OP V B.D. # BEZ
2 45.94 ŻMUDA Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP V
3 50.51 CHUDOBA Mariusz MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan Z/2935/11 2011 BEZ
4 56.91 LEŚNIAK Michał MKS Ekonomik Nysa 95 U16 OP -- SATORA Jan Z/3297/11 2011

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.83814787864685 sekund