Płock 28.08.2010
Mityng Lekkoatletyczny
100 m K
1 s 1 13.75 KIEŁCZEWSKA Aleksandra OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ -2.5 IV #
2 s 1 13.79 BITNER Aleksandra MLKL Płock 96 U16 MZ -2.5 IV
3 s 1 14.15 KOSMALA Sylwia UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -2.5 -- #
4 s 1 14.42 CHRUŚCIEL Andżelika MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ -2.5 V
5 s 1 14.50 MALINOWSKA Elżbieta GUKS Asy Dywity 95 U16 WN -2.5 V #
1 s 2 13.04 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -0.4 III #
2 s 2 13.34 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP -0.4 IV BIEDERMANN Roman B.D. # Z/0143/12 2018 2
3 s 2 14.25 SADOWSKA Karolina MUKS Płock 95 U16 MZ -0.4 V
4 s 2 14.41 LESZCZYŃSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD -0.4 V
5 s 2 15.71 CYWIŃSKA Oliwia MLKL Płock 96 U16 MZ -0.4 --
300 m K
1 s 1 41.39 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
2 s 1 41.48 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U20 MZ -- B.D. # 3
3 s 1 42.41 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U20 MZ -- B.D. B.D. # BEZ
4 s 1 45.62 KOCHANOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ IV #
5 s 1 46.17 BRAUN Monika MUKS Płock 96 U16 MZ IV
1 s 2 43.03 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -- #
2 s 2 44.44 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP III BIEDERMANN Roman B.D. # Z/0143/12 2018 2
3 s 2 45.56 KOSMALA Sylwia UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
4 s 2 49.01 SADOWSKA Karolina MUKS Płock 95 U16 MZ --
1 s 3 48.41 MALINOWSKA Elżbieta GUKS Asy Dywity 95 U16 WN V #
2 s 3 48.64 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki # 98 U14 LD -- #
3 s 3 48.82 ZIELIŃSKA Natalia GUKS Asy Dywity 97 U14 WN -- CZERNIAKOWSKI Wiesław # BEZ
4 s 3 49.67 LESZCZYŃSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD --
5 s 3 53.63 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 98 U14 LD -- B.D. BEZ
600 m K
1 f 1 1:39.13 BIELSKA Wioleta MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ --
2 f 1 1:39.36 KALINOWSKA Paulina OKS Start Otwock 91 U20 MZ -- B.D. B.D. # 2
3 f 1 1:39.90 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 93 U18 MZ --
4 f 1 1:48.42 MUSZYŃSKA Agata MUKS Płock 95 U16 MZ V
5 f 1 1:51.63 MOJSIEJ Weronika UKS Dziewiątka Kutno 91 U20 LD -- B.D. BEZ
6 f 1 1:55.50 GONTARSKA Klaudia MLKL Płock 96 U16 MZ --
7 f 1 2:00.91 WOCHOWSKA Marlena MLKL Płock 95 U16 MZ --
8 f 1 2:02.19 SULIKOWSKA Martyna GUKS Asy Dywity 98 U14 WN -- #
9 f 1 2:03.23 CELIŃSKA Małgorzata UKS Victoria Józefów # 96 U16 MZ --
1000 m K
1 f 1 2:56.98 TEKIEŃ Joanna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 87 Sen PD -- B.D. BEZ
2 f 1 3:01.24 MIĄSEK Agnieszka OKS Start Otwock 91 U20 MZ -- B.D. 3
3 f 1 3:14.33 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U16 MZ IV JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
4 f 1 3:24.71 BUDNICKA Justyna MLKL Płock 95 U16 MZ V
5 f 1 3:35.96 DYMEK Adrianna MUKS Płock 95 U16 MZ --
100 m pł MŁ K
2 f 1 19.10 MIELEWCZYK Katarzyna MUKS Płock 96 U16 MZ +0.2 --
100 m pł J MŁ K
1 f 1 14.87 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD +0.2 II B.D. # BEZ
300 m pł K
1 f 1 54.10 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ V NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
4x100 m K
1 s 1 54.52 MURASZEWSKA Dominika
MIELEWCZYK Katarzyna
KOCHANOWSKA Natalia
SADOWSKA Karolina
MUKS Płock 95
96
95
95
U16 MAZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej


Z/2277/11
2019
M
Wzwyż K
1 f 1 1.59 PIGULSKA Anna AZS Łódź # 93 U18 LD III B.D. # BEZ
2 f 1 1.45 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ IV NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
2 f 1 1.45 KACZYŃSKA Kinga OKLA Ostrołęka # 96 U16 MZ IV #
4 f 1 1.45 ŁĘPICKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 93 U18 LU IV #
5 f 1 1.30 NISKA Iwona MLKL Płock 96 U16 MZ --
W dal K
1 f 1 4.81 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ 0.0 IV ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
2 f 1 4.76 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U16 PD 0.0 V NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
3 f 1 4.62 TRĘBSKA Agata UKS Korabka Łowicz 96 U16 LD 0.0 V KARMELITA Sławomir # BEZ
4 f 1 4.55 GWIAZDA Katarzyna UKS Siódemka Ostrołęka # 95 U16 MZ 0.0 V #
5 f 1 4.48 MIELEWCZYK Katarzyna MUKS Płock 96 U16 MZ +0.1 --
6 f 1 4.43 CHRUŚCIEL Andżelika MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ -0.1 --
7 f 1 4.35 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -0.1 -- #
8 f 1 4.27 KĘDZIERSKA Klaudia MLKL Płock 96 U16 MZ -0.1 --
Kula (3) K
1 f 1 11.93 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ III #
2 f 1 9.05 WRONKA Marlena RKS Łódź # 96 U16 LD V B.D. # BEZ
3 f 1 8.65 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ --
Kula (4) K
1 f 1 14.41 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
2 f 1 12.38 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II
3 f 1 11.20 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ III
4 f 1 10.14 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ III B.D. # 1
5 f 1 9.39 ZIELIŃSKA Daria MUKS Płock 94 U18 MZ IV
6 f 1 7.76 KOLCZYŃSKA Monika MUKS Płock 94 U18 MZ --
7 f 1 7.47 SMOLIŃSKA Sylwia MUKS Płock 93 U18 MZ --
Oszczep (600) K
1 f 1 45.00 BAŁDYGA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ I
2 f 1 40.49 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ II
3 f 1 35.55 SZAMEL Sylwia MUKS Płock 94 U18 MZ III
4 f 1 33.49 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. # 1
5 f 1 28.51 KOLCZYŃSKA Monika MUKS Płock 94 U18 MZ --
6 f 1 26.08 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
7 f 1 24.88 SMOLIŃSKA Sylwia MUKS Płock 93 U18 MZ --
8 f 1 24.76 MOJSIEJ Weronika UKS Dziewiątka Kutno 91 U20 LD -- B.D. BEZ
100 m M
1 s 1 11.39 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM 0.0 III
2 s 1 11.41 KACNER Sebastian MUKS Płock 90 U23 MZ 0.0 III B.D. 2
3 s 1 11.50 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ 0.0 III B.D. B.D. # 2
4 s 1 11.71 DOMŻALSKI Maciej MUKS Płock 92 U20 MZ 0.0 III
5 s 1 11.84 CHMURA Łukasz MUKS Płock 93 U18 MZ 0.0 IV
1 s 2 11.76 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +1.4 IV #
2 s 2 11.79 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.4 IV #
3 s 2 11.84 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.4 IV #
4 s 2 12.00 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +1.4 IV
5 s 2 12.31 WINIAREK Michał MUKS Płock 95 U16 MZ +1.4 V
1 s 3 11.88 MILEWSKI Patryk MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ 0.0 IV
2 s 3 11.99 ADAMSKI Robert AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ 0.0 --
3 s 3 12.84 KLIMCZAK Marcin UKS Jedynka Łowicz 95 U16 LD 0.0 -- #
4 s 3 13.50 PAWLAK Dawid UKS Jedynka Łowicz 96 U16 LD 0.0 -- #
5 s 3 13.86 OBUCHOWICZ Krystian GUKS Asy Dywity 97 U14 WN 0.0 -- #
300 m M
1 s 1 36.31 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- B.D. B.D. # 2
2 s 1 36.65 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U20 PD -- B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
3 s 1 37.00 DOMŻALSKI Maciej MUKS Płock 92 U20 MZ --
4 s 1 38.42 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ -- #
5 s 1 38.44 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
6 s 1 38.78 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -- #
1 s 2 38.15 GOS Filip OKS Start Otwock 89 U23 MZ --
2 s 2 38.40 ADAMSKI Robert AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ --
3 s 2 39.07 KAROLAK Emil UKS Jedynka Łowicz 94 U18 LD -- #
4 s 2 39.44 WOJDA Cezary UKS Kusy Warszawa # 96 U16 MZ IV KRET Waldemar RADKE Karol # Z/0140/12, Z/0140/12 , 2014 2
5 s 2 41.31 WINIAREK Michał MUKS Płock 95 U16 MZ V
6 s 2 46.97 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U14 LD -- KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2019
1 s 3 37.40 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -- #
2 s 3 37.45 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -- #
3 s 3 38.45 CAN Hubert OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ --
4 s 3 39.12 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ --
5 s 3 45.75 OBUCHOWICZ Krystian GUKS Asy Dywity 97 U14 WN -- #
6 s 3 45.96 NOWAKOWSKI Kacper MUKS Płock 98 U14 MZ --
600 m M
1 f 1 1:21.70 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ -- #
2 f 1 1:26.51 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 93 U18 MZ -- B.D. # 1
3 f 1 1:27.94 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -- B.D. # BEZ
4 f 1 1:29.88 OSIŃSKI Marek OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
5 f 1 1:30.95 MATURZYŃSKI Tomasz KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ --
6 f 1 1:32.97 OKOŃSKI Arkadiusz MUKS Płock 95 U16 MZ IV
7 f 1 1:35.21 WOŹNIAK Cezary MUKS Płock 95 U16 MZ V
8 f 1 1:36.07 SOBCZAK Kamil MUKS Płock 94 U18 MZ -- #
9 f 1 1:38.77 ŻEBROWSKI Patryk OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ --
10 f 1 1:39.57 LEWANDOWSKI Damian MUKS Płock 95 U16 MZ V
11 f 1 1:41.59 KRAWCZYK Damian MUKS Płock 95 U16 MZ --
12 f 1 1:44.04 MALINOWSKI Jacek MUKS Płock 95 U16 MZ --
1000 m M
1 f 1 2:35.02 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
2 f 1 2:38.71 SZAŁECKI Dariusz MUKS Płock 92 U20 MZ -- #
3 f 1 2:39.33 CIARKOWSKI Michał MUKS Płock 94 U18 MZ --
4 f 1 2:42.96 JASIŃSKI Mateusz OKS Start Otwock 91 U20 MZ --
5 f 1 2:44.37 STRUSIŃSKI Marcin MUKS Płock 94 U18 MZ --
6 f 1 2:45.65 RĄCZKA Mateusz KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -- JAKUBOWSKI Marek 3
7 f 1 2:45.64 MYSERA Emil MLKL Płock 93 U18 MZ --
8 f 1 2:45.99 ROSŁONIEC Daniel OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
9 f 1 2:50.19 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U18 MZ -- B.D. # Z/2902/11 2019
10 f 1 2:51.26 TKACZYK Adam AKL Ursynów Warszawa 90 U23 MZ --
11 f 1 2:51.92 ŁYSIK Paweł OKS Start Otwock 90 U23 MZ --
12 f 1 2:52.69 ZASADA Tomasz MLKL Płock 94 U18 MZ --
13 f 1 2:53.24 CELIŃSKI Krzysztof OKS Start Otwock 95 U16 MZ V
14 f 1 2:54.69 RYDZIŃSKI Patryk niest. Warszawa # 95 U16 MZ V B.D. BEZ
15 f 1 2:55.14 PĘSZYŃSKI Łukasz MUKS Płock 94 U18 MZ -- #
110 m pł MŁ M
2 f 1 18.36 KACPRZAK Jan UKS Dziewiątka Kutno 95 U16 LD +0.1 V #
110 m pł J MŁ M
1 f 1 17.14 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Jedynka Łowicz 91 U20 LD +0.1 --
3 f 1 18.61 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD +0.1 -- #
300 m pł M
1 f 1 41.86 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 95 U16 LD III
2 f 1 42.96 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Jedynka Łowicz 91 U20 LD --
3 f 1 48.35 KACPRZAK Jan UKS Dziewiątka Kutno 95 U16 LD -- #
4x100 m M
1 s 1 44.70 KRYSIAK Paweł
KACNER Sebastian
DOMŻALSKI Maciej
CHMURA Łukasz
MUKS Płock 92
90
92
93
U23 MAZ --
B.D.

2
Wzwyż M
1 f 1 1.84 RADASZKIEWICZ Mateusz MLKL Płock 89 U23 MZ III
2 f 1 1.80 NOWAK Krzysztof MLKL Płock 93 U18 MZ IV B.D. BEZ
3 f 1 1.72 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 54 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2019 BEZ
3 f 1 1.72 CHOROSZEWSKI Jakub OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ V #
5 f 1 1.68 WAŻYŃSKI Przemysław MLKL Płock 93 U18 MZ --
6 f 1 1.60 STRZEGOWSKI Jakub MLKL Płock 95 U16 MZ --
W dal M
1 f 1 6.60 CHMURA Łukasz MUKS Płock 93 U18 MZ 0.0 III
2 f 1 6.11 KRYSIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +0.4 IV
3 f 1 5.97 KACNER Sebastian MUKS Płock 90 U23 MZ +0.6 -- B.D. 2
4 f 1 5.43 WOJTYŁKO Dragomir MUKS Płock 92 U20 MZ -1.0 --
5 f 1 5.41 DOBKOWSKI Wojciech OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ +0.3 --
6 f 1 5.29 SĘK Karol OKLA Ostrołęka # 95 U16 MZ 0.0 -- #
7 f 1 5.24 WOJDA Cezary UKS Kusy Warszawa # 96 U16 MZ -0.3 -- KRET Waldemar RADKE Karol # Z/0140/12, Z/0140/12 , 2014 2
8 f 1 5.23 KAROLAK Emil UKS Jedynka Łowicz 94 U18 LD 0.0 -- #
9 f 1 4.88 PAWLAK Dawid UKS Jedynka Łowicz 96 U16 LD -1.0 -- #
10 f 1 4.72 KLIMCZAK Marcin UKS Jedynka Łowicz 95 U16 LD +0.6 -- #
Kula (5) M
1 f 1 18.23 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U18 MZ I #
2 f 1 17.40 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ II B.D. M
3 f 1 14.08 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. 2
Kula (6) M
1 f 1 13.54 RUTKOWSKI Przemysław MLKL Płock 92 U20 MZ III
Oszczep (700) M
1 f 1 31.48 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 94 U18 LD -- #
Oszczep (800) M
1 f 1 61.11 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U20 MZ II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.4519979953766 sekund