Białogard 01.05.2010
Mityng Otwarcia Sezonu
60 m K
1 s 1 9.24 WASIAK Paulina KL Iskra Białogard 97 U14 ZP 0.0 --
2 s 1 11.64 UMIŃSKA Kornelia STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP 0.0 --
3 s 1 13.21 DYMECKA Natalia MKL Szczecinek # 03 U12 ZP 0.0 -- SZYMAŃSKI Sylwester # Z/4240/19 2019
4 s 1 13.54 KRAWCZYK Julia STS Pomerania Szczecinek 03 U12 ZP 0.0 -- B.D. # LDK!
1 s 2 11.49 RYBIŃSKA Anna STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP 0.0 --
2 s 2 11.52 RYBIŃSKA Alicja STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP 0.0 --
3 s 2 11.69 KOZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecinek 03 U12 ZP 0.0 -- #
4 s 2 12.37 KOSIOR Michalina STS Pomerania Szczecinek 03 U12 ZP 0.0 -- #
100 m K
7 s 14.68 SERKIES Klaudia GULKS Barwice 95 U16 ZP +0.6 --
1 s 1 12.89 ŚWIĄTEK Kinga SKLA Słupsk 94 U18 PM -0.3 III
2 s 1 12.91 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP -0.3 III
3 s 1 13.03 NAMYSŁOWSKA Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM -0.3 III B.D. B.D. BEZ
4 s 1 13.09 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM -0.3 III HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
5 s 1 13.19 KRAUCZUNAS Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM -0.3 III #
6 s 1 13.62 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP -0.3 IV #
7 s 1 13.91 JASIŃSKA Karolina SKLA Słupsk 92 U20 PM -0.3 --
1 s 2 13.46 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.6 IV
2 s 2 13.48 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.6 IV B.D. 3
3 s 2 13.75 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP +0.6 IV B.D. BEZ
4 s 2 13.85 GRAD Aleksandra MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.6 V
5 s 2 13.90 HAWRYLUK Małgorzata MKS Junior Złocieniec 92 U20 ZP +0.6 --
6 s 2 14.31 GAŁKOWSKA Monika SKLA Słupsk 91 U20 PM +0.6 --
1 s 3 12.92 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP +0.5 III
2 s 3 13.47 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP +0.5 IV
3 s 3 13.73 LEWANDOWSKA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 96 U16 ZP +0.5 IV KECLER Szymon Z/1711/12 2015 4
4 s 3 14.26 CIESIELSKA Kamila UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP +0.5 V
5 s 3 14.44 CISAKOWSKA Marta SKLA Słupsk 92 U20 PM +0.5 -- #
6 s 3 14.74 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.5 -- #
7 s 3 15.02 GIERASIMCZYK Roksana MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.5 --
1 s 4 13.92 KARCZ Liwia MLUKS Mokasyn Płoty 97 U14 ZP -0.1 V KECLER Szymon 3
2 s 4 14.27 CHEŁMINIAK Kamila STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -0.1 --
3 s 4 14.70 LECKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP -0.1 --
4 s 4 14.93 KAWKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP -0.1 --
5 s 4 15.25 FLOREK Alicja MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP -0.1 --
6 s 4 15.68 GRABARCZYK Marta ULKS Tychowo 95 U16 ZP -0.1 --
200 m K
1 s 1 26.65 PODLASZCZAK Weronika MKL Szczecin # 95 U16 ZP +0.4 III
2 s 1 28.74 HAWRYLUK Małgorzata MKS Junior Złocieniec 92 U20 ZP +0.4 --
3 s 1 29.01 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP +0.4 -- B.D. BEZ
4 s 1 29.92 CISAKOWSKA Marta SKLA Słupsk 92 U20 PM +0.4 -- #
1 s 2 26.89 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP +0.5 III
2 s 2 27.81 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP +0.5 IV
3 s 2 28.31 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.5 IV B.D. 3
4 s 2 28.89 GAŁKOWSKA Monika SKLA Słupsk 91 U20 PM +0.5 --
5 s 2 30.10 CHEŁMINIAK Kamila STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.5 --
1 s 3 27.46 NAMYSŁOWSKA Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM +0.6 IV B.D. B.D. BEZ
2 s 3 27.70 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.6 IV
3 s 3 28.41 GRAD Aleksandra MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.6 IV
4 s 3 31.12 LECKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP +0.6 --
300 m K
1 s 1 43.22 ŚWIĄTEK Kinga SKLA Słupsk 94 U18 PM --
2 s 1 43.81 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM III HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
3 s 1 46.11 KARCZ Liwia MLUKS Mokasyn Płoty 97 U14 ZP IV KECLER Szymon 3
4 s 1 47.16 LEWANDOWSKA Kamila KL Bałtyk Koszalin 96 U16 ZP V
1 s 2 42.87 ROMEJ Aleksandra ŁKB Trucht Łobez # 96 U16 ZP II ROMEJ Elżbieta # Z/0776/12 2014 BEZ
2 s 2 45.03 JASIŃSKA Karolina SKLA Słupsk 92 U20 PM --
3 s 2 45.85 JASIŃSKA Magdalena LKS Olimpic Szczecin # 95 U16 ZP IV
4 s 2 48.33 LEWANDOWSKA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 96 U16 ZP V KECLER Szymon Z/1711/12 2015 4
600 m K
1 1:42.95 POŚNIAK Patrycja MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
2 1:43.48 WITEK Paulina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
3 1:43.79 DRĘTKIEWICZ Renata STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP IV #
4 1:44.35 WYSOCKA Żaneta MLUKS Mokasyn Płoty 94 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/5093/11 2014 BEZ
5 1:45.11 SZURGOCIŃSKA Nikolina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
6 1:46.59 LACHOWICZ Laura MKL Szczecin 93 U18 ZP -- #
7 1:47.52 GÓRECKA Patrycja SKLA Słupsk 95 U16 PM V #
8 1:51.04 ORŁOWSKA Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 93 U18 ZP -- KECLER Szymon B.D. BEZ
9 1:53.89 GORCZYCA Alicja UKS Sobieski Szczecinek 96 U16 ZP --
10 1:54.33 ZAMORA Aleksandra MLUKS Mokasyn Płoty 94 U18 ZP -- KECLER Szymon BEZ
11 1:54.58 BOROWSKA Jowita MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
12 1:57.16 WROŃSKA Magdalena SKLA Słupsk 95 U16 PM -- #
13 1:57.84 SZWABA Ewelina SKLA Słupsk 95 U16 PM -- #
14 2:00.57 PRZYBYLSKA Patrycja UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP -- #
800 m K
1 2:28.52 GAŁKOWSKA Anna SKLA Słupsk 91 U20 PM IV
2 2:31.53 PERŁOWSKA Agata UKS Jedynka Szczecinek 95 U16 ZP IV TOBOŁA Roman Z/0787/11 2011 BEZ
3 2:54.06 DZIUBAŃSKA Kamila UKS Sobieski Szczecinek 92 U20 ZP -- B.D.
1000 m K
1 3:01.94 SZYCH Klaudia RAZ Szczecin # 93 U18 ZP -- SZYCH Robert # Z/1597/11 2017 1
2 3:03.31 ROMEJ Justyna MKL Szczecin # 94 U18 ZP -- B.D. # 2
3 3:08.38 PASZKO Jolanta STS Pomerania Szczecinek # 91 U20 ZP -- #
4 3:11.07 POŚNIAK Manuela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
5 3:15.44 STACHURA Sandra MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0300/11 2016 BEZ
6 3:24.00 SZEWCZYKOWSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
7 3:24.49 MARCINIAK Patrycja MLUKS Mokasyn Płoty 93 U18 ZP -- KECLER Szymon BEZ
8 3:25.08 ROBAK Izabela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
9 3:25.38 KECLER Katarzyna MLUKS Mokasyn Płoty 95 U16 ZP V KECLER Szymon Z/5092/11 2017 BEZ
10 3:26.96 KULESZA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 92 U20 ZP -- KECLER Szymon 4
11 3:32.98 PAWŁOWSKA Barbara MLUKS Mokasyn Płoty 95 U16 ZP -- KECLER Szymon 5
12 3:36.14 LIBIGOCKA Klaudia STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP -- #
Wzwyż K
1 1.50 SWARCEWICZ Kinga GULKS Barwice 96 U16 ZP IV KIELING Mariusz # Z/1421/12 2012 BEZ
2 1.50 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP -- B.D. BEZ
3 1.40 ANDRUSIÓW Ewa GULKS Barwice 94 U18 ZP --
4 1.35 PIASECKA Aleksandra SKLA Słupsk 93 U18 PM --
5 1.30 GRYGIEL Edyta GULKS Barwice 94 U18 ZP --
6 1.30 ZIEMBA Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP -- #
W dal K
1 5.60 KRAUCZUNAS Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM +0.1 II #
2 5.38 KUBACKA Dominika MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP +0.5 III
3 5.01 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP +0.5 IV B.D. BEZ
4 4.59 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM +0.6 V HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
5 4.51 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.2 -- #
6 4.39 FLOREK Alicja MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP +0.7 --
7 4.35 GRABARCZYK Marta ULKS Tychowo 95 U16 ZP +0.2 --
8 4.17 CIESIELSKA Kamila UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP +0.6 --
Kula (4) K
1 10.13 KARASIEWICZ Maja niest. Poznań # 94 U18 WP III
2 9.47 MIŚTA Monika KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP IV #
3 9.19 MAKUCH Gabriela KMKL Sztorm Kołobrzeg # 94 U18 ZP IV #
4 8.74 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP -- B.D. BEZ
Dysk (0.75) K
1 25.88 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM V WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
Dysk (1) K
1 29.57 KARASIEWICZ Maja niest. Poznań # 94 U18 WP IV
2 29.34 MAKUCH Gabriela KMKL Sztorm Kołobrzeg # 94 U18 ZP IV #
Oszczep (600) K
1 46.55 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4495/11 2018 1
2 45.57 SIENKIEWICZ Joanna AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ I B.D. # 1
3 43.86 MIKOŁAJCZYK Katarzyna SKLA Słupsk 86 Sen PM II
4 36.75 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM III WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
5 36.60 JĘCHOREK Monika SKLA Słupsk 92 U20 PM III #
6 34.18 KARASIEWICZ Natalia MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP IV
7 29.40 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP -- B.D. BEZ
8 26.50 KAMIŃSKA Hanna LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM V #
9 23.77 KACZOROWSKA Iga KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP -- #
10 22.95 PASZKO Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 95 U16 ZP -- #
11 22.10 GIERASIMCZYK Roksana MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP --
12 18.82 WITCZAK Joanna SKLA Słupsk 96 U16 PM --
60 m M
1 s 1 9.04 AWTUCH Grzegorz STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP 0.0 -- B.D. REJEWSKI Robert #
2 s 1 9.84 GAJEWSKI Jakub STS Pomerania Szczecinek 99 U12 ZP 0.0 -- #
3 s 1 10.63 SUCHOCKI Jakub STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP 0.0 --
4 s 1 10.75 UMIŃSKI Mateusz STS Pomerania Szczecinek 02 U12 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/3522/19 2019 LDK!
100 m M
1 s 1 11.31 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +0.6 III #
2 s 1 11.49 BABIJ Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP +0.6 III
3 s 1 11.64 PAZDERSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek # 90 U23 ZP +0.6 III B.D. # BEZ
4 s 1 11.72 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP +0.6 III JUNIEWICZ Jakub B.D. # Z/0786/11 2019 2
5 s 1 11.78 SZTANDERA Mariusz SKLA Słupsk 89 U23 PM +0.6 --
6 s 1 11.82 BOGDANOWICZ Szymon KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +0.6 IV
7 s 1 12.14 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP +0.6 IV
1 s 2 11.85 SZYMCZAK Karol MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP +0.5 IV
2 s 2 11.91 POPŁAWSKI Tomasz KS Żak Wałcz 92 U20 ZP +0.5 IV
3 s 2 12.21 CHMIEL Jacek UKL Ósemka Police 93 U18 ZP +0.5 --
4 s 2 12.25 SPACZYŃSKI Adrian PLMKS Chrobry Gryfice 94 U18 ZP +0.5 -- #
5 s 2 12.34 KASIŃSKI Tomasz UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP +0.5 --
6 s 2 12.49 NOWAK Piotr SKLA Słupsk 90 U23 PM +0.5 --
7 s 2 12.72 WAWRZYCKI Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP +0.5 --
1 s 3 11.82 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.7 IV
2 s 3 12.05 RYCHLIK Łukasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP +0.7 IV B.D. B.D.
3 s 3 12.17 MALINOWSKI Alan STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.7 IV #
4 s 3 12.45 OGIELSKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP +0.7 -- #
5 s 3 12.46 WIĘCEK Wojciech UKL Ósemka Police 95 U16 ZP +0.7 V
6 s 3 13.10 SKRZECZKOWSKI Mateusz UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP +0.7 -- #
7 s 3 13.29 KUCHARSKI Przemysław MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP +0.7 --
1 s 4 12.52 DOBROWOLSKI Maciej STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.2 -- #
2 s 4 12.85 POSTEK Wojciech UKS Jedynka Szczecinek 94 U18 ZP +0.2 --
3 s 4 13.09 WOŁEK Mateusz STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.2 -- TOBOŁA Roman # BEZ
4 s 4 13.10 ŚLUSARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.2 --
5 s 4 13.38 FLAK Dawid UKS Jedynka Szczecinek 93 U18 ZP +0.2 --
1 s 5 12.33 KUBACKI Mateusz STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.7 -- TOBOŁA Roman # 4
2 s 5 12.63 PRÓCHNICKI Bartosz UKS Jedynka Szczecinek 93 U18 ZP +0.7 -- TOBOŁA Roman
3 s 5 12.72 WASTOWSKI Dominik MKS Święc Sławno 96 U16 ZP +0.7 V
4 s 5 13.19 KOZŁOWSKI Adrian MKS Święc Sławno 97 U14 ZP +0.7 -- KAPAŁA Leszek Z/1090/13 2014 BEZ
5 s 5 13.38 MAJ Grzegorz MKS Junior Złocieniec 97 U14 ZP +0.7 -- #
200 m M
1 s 1 23.10 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +0.2 III #
2 s 1 23.21 BABIJ Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP +0.2 III
3 s 1 23.62 POPŁAWSKI Tomasz KS Żak Wałcz 92 U20 ZP +0.2 IV
4 s 1 24.57 SZTANDERA Mariusz SKLA Słupsk 89 U23 PM +0.2 --
5 s 1 25.08 NOWAK Piotr SKLA Słupsk 90 U23 PM +0.2 --
1 s 2 23.28 PROKOP Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +0.2 III DZIĄBA Boguslaw # Z/2864/11 2018 2
2 s 2 24.10 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.2 IV
3 s 2 24.33 SZYMCZAK Karol MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP +0.2 IV
4 s 2 25.15 CHMIEL Jacek UKL Ósemka Police 93 U18 ZP +0.2 --
5 s 2 25.40 SPACZYŃSKI Adrian PLMKS Chrobry Gryfice 94 U18 ZP +0.2 -- #
6 s 2 25.97 WAWRZYCKI Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP +0.2 --
1 s 3 23.92 BOGDANOWICZ Szymon KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +0.4 IV
2 s 3 24.68 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP +0.4 --
3 s 3 26.80 ŚLUSARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.4 --
4 s 3 27.10 SKRZECZKOWSKI Mateusz UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP +0.4 -- #
300 m M
1 s 1 37.28 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
2 s 1 39.85 OGIELSKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP -- #
3 s 1 40.79 TRACHIMOWICZ Błażej STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- #
1 s 2 38.49 RYCHLIK Łukasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP -- B.D. B.D.
2 s 2 38.87 KASIŃSKI Tomasz UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP --
3 s 2 42.95 GETKA Patryk UKL Ósemka Police 97 U14 ZP --
4 s 2 47.75 GAJEWSKI Maciej STS Pomerania Szczecinek 97 U14 ZP -- #
600 m M
1 1:25.32 MIASKOWSKI Rafał OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -- B.D. # 1
2 1:26.68 SZWED Mateusz MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP --
3 1:27.75 WERMUTH Mateusz MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP --
4 1:28.95 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP III NOWICKI Bartosz B.D. # Z/0258/11 2019 2
5 1:31.20 GUMIŃSKI Krystian MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
6 1:34.53 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka # 96 U16 PM IV #
7 1:35.36 PRUCHNIEWSKI Paweł KL Bałtyk Koszalin 96 U16 ZP V #
8 1:36.06 KALINOWSKI Zbigniew JKLA Jawor Jaworzno # 82 Sen SL -- B.D. Z/1598/11 2019 3
9 1:36.22 MASTERNAK Krystian MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP V
10 1:36.29 JASIŃSKI Przemysław UKL Ósemka Police 96 U16 ZP V
11 1:56.56 GUMIŃSKI Bartłomiej MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP --
12 2:08.44 PERŁOWSKI Maciej UKS Jedynka Szczecinek 97 U14 ZP -- TOBOŁA Roman BEZ
13 2:11.79 GAJEWSKI Jakub STS Pomerania Szczecinek 99 U12 ZP -- #
800 m M
1 2:07.31 GÓRECKI Mateusz SKLA Słupsk 93 U18 PM IV #
2 2:10.72 ŚNIEŻEWSKI Piotr KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP --
3 2:14.37 SKAZIŃSKI Piotr MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP --
4 2:17.37 AFTYKA Mateusz UKS Jedynka Szczecinek 92 U20 ZP -- B.D. TOBOŁA Roman
5 2:21.25 CHYLIŃSKI Maciej UKS Jedynka Szczecinek 95 U16 ZP -- TOBOŁA Roman Z/0784/11 2011
6 2:24.94 GESSEL Grzegorz MKS Junior Złocieniec 96 U16 ZP --
7 2:26.39 KUNA Tomasz SKLA Słupsk 95 U16 PM --
1000 m M
1 2:34.78 KARMELITA Marcin KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP --
2 2:35.98 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -- SZAŁACH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
3 2:37.40 SEPOŁOWSKI Marek KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP --
4 2:40.48 PELO Artur LUKS Wieża Postomino # 78 Sen ZP -- ROLBIECKI Janusz # Z/1102/12 2012 3
5 2:41.95 WNUK Dominik KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP --
6 2:42.30 SOWIŃSKI Cezary MKL Szczecin 93 U18 ZP -- #
7 2:42.53 RESZCZYŃSKI Kacper KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP --
8 2:51.45 DROZD Mariusz UKS Jedynka Szczecinek 93 U18 ZP -- TOBOŁA Roman Z/0782/11 2011 BEZ
9 2:53.29 CZERNIEWSKI Marek SKLA Słupsk 90 U23 PM --
10 2:59.72 PYTLAK Michał SKLA Słupsk 91 U20 PM --
11 3:02.43 KACZYŃSKI Aleksander UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP --
12 3:06.54 LIPSKI Sebastian MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP --
13 3:14.88 ŚWIĘCIASZEK Dawid STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP -- #
Wzwyż M
1 1.80 JUDYCKI Sławomir GULKS Barwice 92 U20 ZP IV B.D. 3
2 1.75 REKOWSKI Mateusz SKLA Słupsk 93 U18 PM IV
3 1.70 GUTOWSKI Jakub SKLA Słupsk 94 U18 PM --
4 1.60 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3
5 1.60 CYWIŃSKI Michał GULKS Barwice 95 U16 ZP -- B.D. BEZ
6 1.60 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek # 96 U16 ZP -- #
7 1.55 HELLWIG Bartłomiej SKLA Słupsk 96 U16 PM --
8 1.40 STEFAŃSKI Grzegorz MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
9 1.20 GRZESIK Filip MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP --
10 1.45 NOWAKOWSKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP --
11 1.30 STEFAŃSKI Grzegorz MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
W dal M
1 7.07 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +0.5 II B.D. # Z/2560/11 2017 1
2 6.43 MALINOWSKI Alan STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.6 III #
3 6.30 CZUPIEL Paweł STS Pomerania Szczecinek 85 Sen ZP +0.3 III
4 5.95 KOSIOR Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP +0.4 IV B.D. BARTA Franciszek # , Z/3614/11 , 2019 3
5 5.83 NADARZYŃSKI Szymon AZS-AWF Gorzów # 88 U23 LB 0.0 -- #
6 5.69 TRACHIMOWICZ Błażej STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.6 -- #
7 5.32 WASTOWSKI Dominik MKS Święc Sławno 96 U16 ZP +0.3 --
8 4.47 STEC Emilian SKLA Słupsk 96 U16 PM +0.3 --
9 4.32 AWTUCH Grzegorz STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP +0.1 -- B.D. REJEWSKI Robert #
Kula (4) M
1 13.12 STANOWSKI Dawid KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław # Z/3620/11 2015 2
2 8.95 STANOWSKI Adam KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U14 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław # Z/1299/13 2016 2
3 8.31 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
4 8.05 MAŚLACH Kacper UKL Ósemka Police 96 U16 ZP --
Kula (5) M
1 12.96 WALKOWIAK Marcin MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP IV OLSZEWSKI Radosław 3
2 9.60 DYONIZIAK Michał PLMKS Chrobry Gryfice 93 U18 ZP --
Kula (6) M
1 13.60 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk # 91 U20 PM III GRECKA Ewa # Z/4497/11 2019 M
Kula (7.26) M
1 16.95 BOSKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I
2 14.83 WASYLISZYN Michał SKLA Słupsk 89 U23 PM I #
Dysk (1.5) M
1 34.07 WALKOWIAK Marcin MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP -- OLSZEWSKI Radosław 3
2 30.80 DYONIZIAK Michał PLMKS Chrobry Gryfice 93 U18 ZP --
2 41.27 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN III BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
Dysk (2) M
1 48.48 BOSKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I
Oszczep (600) M
1 45.76 WRÓBEL Szymon SKLA Słupsk 96 U16 PM IV #
2 43.20 DZIECIĄTKOWSKI Adrian MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP IV #
3 33.72 MARGLARCZYK Patryk SKLA Słupsk 96 U16 PM --
4 31.57 HELLWIG Bartłomiej SKLA Słupsk 96 U16 PM --
5 31.18 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
Oszczep (700) M
1 50.37 TOMCZYK Mateusz MKS Święc Sławno 94 U18 ZP III
2 42.50 JANIKOWSKI Paweł KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP --
3 42.00 ZAKRZEWSKI Mateusz PLMKS Chrobry Gryfice 94 U18 ZP --
4 36.56 KACZYŃSKI Jarosław UKS Wieża Postomino 94 U18 ZP -- ROLBIECKI Janusz Z/1048/11 2012 BEZ
Oszczep (800) M
1 73.94 ROZIŃSKI Paweł SKLA Słupsk 87 Sen PM I
2 62.32 WITEK Mirosław AML Słupsk # 67 Masters PM I B.D. WITEK Mirosław # , Z/1294/19 , 2019 BEZ
3 61.22 DANKOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 90 U23 PM II GRECKA Ewa # Z/4868/11 2017 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.838653087616 sekund