Słupsk 25.09.2010
Wojewódzki Mityng Zakończenia Sezonu
100 m K
1 s 1 12.87 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM 0.0 III #
2 s 1 12.94 NAMYSŁOWSKA Karolina SKLA Słupsk 91 U20 PM 0.0 III B.D. B.D. BEZ
3 s 1 13.18 KOZAK Aleksandra MMKS Gdańsk 94 U18 PM 0.0 III B.D. BEZ
4 s 1 13.23 SOITZ Michalina UKS Jedynka Reda 95 U16 PM 0.0 IV
5 s 1 13.58 KREFT Marlena SKLA Sopot 96 U16 PM 0.0 IV #
6 s 1 13.93 CISAKOWSKA Marta SKLA Słupsk 92 U20 PM 0.0 -- #
7 s 1 13.96 BOJKOWSKA Nikola UKS Wieża Postomino 93 U18 ZP 0.0 -- ROLBIECKI Janusz Z/1050/11 2012 BEZ
1 s 2 13.55 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM 0.0 IV HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
2 s 2 13.79 CIESIELSKA Kamila UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP 0.0 IV
3 s 2 13.82 WINIARCZYK Aleksandra MMKS Gdańsk 97 U14 PM 0.0 V #
4 s 2 14.18 MARCINIAK Adrianna LKS Jantar Ustka 95 U16 PM 0.0 V
5 s 2 14.23 SUŁEK Dominika UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP 0.0 V
6 s 2 14.48 SCHUSTER Julianna MMKS Gdańsk 97 U14 PM 0.0 V #
7 s 2 14.81 WILMA Roksana MMKS Gdańsk 97 U14 PM 0.0 --
8 s 2 15.07 PRZYBYSZEWSKA Paulina LKS Jantar Ustka 97 U14 PM 0.0 -- #
400 m K
1 s 1 63.52 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U18 PM IV MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
2 s 1 63.74 LIDZIŃSKA Joanna SKLA Sopot 94 U18 PM IV
3 s 1 64.31 BOJKOWSKA Nikola UKS Wieża Postomino 93 U18 ZP IV ROLBIECKI Janusz Z/1050/11 2012 BEZ
4 s 1 65.00 WENIG Paula LKB im. Braci Petk Lębork # 96 U16 PM V B.D. Z/0198/13 2013 BEZ
5 s 1 65.35 MARCINIAK Adrianna LKS Jantar Ustka 95 U16 PM V
6 s 1 66.63 SUŁEK Dominika UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP V
7 s 1 68.42 PRZYBYSZEWSKA Paulina LKS Jantar Ustka 97 U14 PM -- #
8 s 1 73.13 STRUPIŃSKA Natalia LKB im. Braci Petk Lębork # 97 U14 PM -- B.D. Z/0421/13 2018 BEZ
800 m K
1 s 1 2:19.80 SKAWIŃSKA Anna GKS Żukowo 93 U18 PM III
2 s 1 2:20.23 KOZAK Aleksandra MMKS Gdańsk 94 U18 PM III B.D. BEZ
1500 m K
1 s 1 4:59.43 SZARMACHER Agata WKS Flota Gdynia 93 U18 PM IV
2 s 1 5:30.61 STRUPIŃSKA Dorota LKB im. Braci Petk Lębork # 90 U23 PM -- B.D. BEZ
3 s 1 5:38.14 STRUPIŃSKA Iwona LKB im. Braci Petk Lębork # 94 U18 PM -- B.D. Z/1059/11 2013 BEZ
4 s 1 5:58.68 STRUPIŃSKA Beata LKB im. Braci Petk Lębork # 92 U20 PM -- B.D. Z/2026/11 2013 BEZ
100 m pł MŁ K
3 s 1 18.37 SCHUSTER Julianna MMKS Gdańsk 97 U14 PM +0.6 V #
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.87 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.6 III
2 s 1 17.42 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U18 PM +0.6 IV MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
2000 m prz K
1 s 1 6:56.87 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD I KOTOWSKI Jan BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.60 NOWAKOWSKA Adrianna MTS Junior Sopot 94 U18 PM III #
2 f 1 1.50 WASIEK Martyna MKS Sambor Tczew 95 U16 PM IV
W dal K
1 f 1 4.98 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -0.1 IV #
2 f 1 4.93 MACHAŁA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +0.1 IV
3 f 1 4.90 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM -0.6 IV
4 f 1 4.87 KREFT Marlena SKLA Sopot 96 U16 PM +1.0 IV #
5 f 1 4.74 DUCZMAL Izabela SKLA Sopot 96 U16 PM +0.8 V #
6 f 1 4.66 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM +0.6 V HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
7 f 1 4.65 BRYLOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM +1.4 --
8 f 1 4.60 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +0.9 -- RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1
9 f 1 4.47 NOWAKOWSKA Adrianna MTS Junior Sopot 94 U18 PM -0.4 -- #
10 f 1 4.25 CIESIELSKA Kamila UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP +0.2 --
11 f 1 4.21 WINIARCZYK Aleksandra MMKS Gdańsk 97 U14 PM +0.9 -- #
12 f 1 3.62 WITUSZYŃSKA Marta LUKS Wieża Postomino # 96 U16 ZP +1.6 --
13 f 1 3.50 WILMA Roksana MMKS Gdańsk 97 U14 PM +1.6 --
Trójskok K
1 f 1 11.31 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.6 III
2 f 1 11.03 JAS Ewa KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +1.0 III
Kula (3) K
1 f 1 9.15 BIAŁA Monika SKLA Słupsk 97 U14 PM V
2 f 1 9.03 WICHOWSKA Sylwia MMKS Gdańsk 95 U16 PM V
3 f 1 8.48 REGIN Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- BORYSEWICZ Piotr B.D. # Z/0852/13 2019
Kula (4) K
1 f 1 11.25 GÓRAK Agnieszka SKLA Sopot # 94 U18 PM III
2 f 1 11.08 BIENISZEWSKA Małgorzata AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
3 f 1 10.72 RUTKOWSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III
4 f 1 8.63 PODGÓRSKA Marta LKS Jantar Ustka 93 U18 PM --
5 f 1 8.56 WDOWIAREK Honorata LKS Jantar Ustka 92 U20 PM --
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.88 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM IV HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
Dysk (1) K
1 f 1 37.65 GAJDAMOWICZ Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM II
2 f 1 36.86 GROT Tatiana AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III #
3 f 1 33.27 MAJKA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
Oszczep (600) K
1 f 1 42.61 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4495/11 2018 1
2 f 1 42.09 KULAS Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM II
3 f 1 38.81 JĘCHOREK Monika SKLA Słupsk 92 U20 PM III #
4 f 1 36.75 GÓRAK Agnieszka SKLA Sopot # 94 U18 PM III
5 f 1 30.92 BIAŁA Monika SKLA Słupsk 97 U14 PM IV
6 f 1 30.40 PASZKO Aleksandra KL Bałtyk Koszalin 95 U16 ZP IV
7 f 1 29.31 NISKA Katarzyna MMKS Gdańsk # 95 U16 PM V #
8 f 1 28.52 PODGÓRSKA Marta LKS Jantar Ustka 93 U18 PM --
9 f 1 27.97 REGIN Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN V BORYSEWICZ Piotr B.D. # Z/0852/13 2019
10 f 1 27.64 WDOWIAREK Honorata LKS Jantar Ustka 92 U20 PM --
11 f 1 27.22 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM -- RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1
12 f 1 26.80 MARCISZEWICZ Kinga SKLA Słupsk 97 U14 PM V #
13 f 1 25.69 BILSKA Olga SKLA Słupsk 98 U14 PM --
14 f 1 25.12 JURKOWSKA Weronika LKS Jantar Ustka 93 U18 PM --
15 f 1 21.92 CIESIELSKA Kamila UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP --
16 f 1 21.55 WITUSZYŃSKA Marta LUKS Wieża Postomino # 96 U16 ZP --
100 m M
1 s 1 10.67 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 89 U23 PD +1.6 I
2 s 1 11.32 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.6 III #
3 s 1 11.46 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 94 U18 PM +1.6 III B.D. BEZ
4 s 1 11.57 DYS Piotr LKS Jantar Ustka 92 U20 PM +1.6 III
5 s 1 11.63 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U18 PM +1.6 III #
6 s 1 11.68 I O AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM +1.6 III #
7 s 1 12.75 ROBAKOWSKI Filip SKLA Sopot 95 U16 PM +1.6 V #
1 s 2 11.85 KASYNA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +0.4 IV #
2 s 2 12.02 ŁASZEWSKI Marcin MMKS Gdańsk 94 U18 PM +0.4 IV #
3 s 2 12.83 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +0.4 -- GIZA Andrzej # Z/0044/13 2019 1
1 s 3 11.79 POLEWIAK Kacper KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP +0.4 IV
2 s 3 11.90 TELEPSKI Kacper MMKS Gdańsk 93 U18 PM +0.4 IV
3 s 3 11.95 KAMIŃSKI Mariusz MMKS Gdańsk 94 U18 PM +0.4 IV
4 s 3 11.96 BONOWICZ Krystian LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP +0.4 IV ROLBIECKI Janusz # Z/1046/11 2013 2
5 s 3 12.14 SYNAK Tomasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM +0.4 IV #
6 s 3 13.27 KULIK Piotr SKLA Sopot 96 U16 PM +0.4 -- GALIKOWSKI Marek BEZ
7 s 3 13.87 WIŚNIEWSKI Mateusz SKLA Sopot 96 U16 PM +0.4 -- #
1 s 4 11.57 ROKOWSKI Mateusz KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP +0.6 III
2 s 4 12.28 KLEIN Patryk SKLA Sopot 94 U18 PM +0.6 --
3 s 4 12.42 KRAJEWSKI Andrzej LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP +0.6 -- #
4 s 4 12.48 KULWAS Patryk MMKS Gdańsk 95 U16 PM +0.6 V #
5 s 4 12.62 KOPYCIŃSKI Oskar SKLA Słupsk 94 U18 PM +0.6 -- #
6 s 4 12.99 OKROJ Marcin GKS Żukowo 95 U16 PM +0.6 --
400 m M
1 s 1 48.20 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok # 90 U23 PD I B.D. # 1
2 s 1 50.51 POGORZELSKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 92 U20 PD III B.D. 2
3 s 1 51.28 BONOWICZ Krystian LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP III ROLBIECKI Janusz # Z/1046/11 2013 2
4 s 1 52.55 PRĄDZYŃSKI Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM III B.D. B.D. # 2
5 s 1 56.01 STRYSZYK Przemysław MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM --
1 s 2 54.53 PIĄTKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 94 U18 PM IV B.D. 3
2 s 2 55.58 I O AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM -- #
3 s 2 55.88 KIEDROWSKI Marcin MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM --
4 s 2 56.66 MIANOWSKI Mariusz LKB im. Braci Petk Lębork # 95 U16 PM V B.D. Z/1060/11 2013 BEZ
5 s 2 57.58 KOTŁOWSKI Patryk GKS Żukowo 96 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/0719/12 2014 3
6 s 2 61.88 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
7 s 2 66.17 KOPYCIŃSKI Oskar SKLA Słupsk 94 U18 PM -- #
1 s 3 51.88 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP III
2 s 3 53.11 ROKOWSKI Mateusz KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP IV
3 s 3 53.78 BYKOWSKI Michał SKLA Sopot # 93 U18 PM IV
4 s 3 54.95 KRAJEWSKI Andrzej LUKS Wieża Postomino # 94 U18 ZP -- #
5 s 3 57.54 DĄBROWSKI Przemysław SKLA Sopot 94 U18 PM -- #
6 s 3 61.43 GLIWA Jakub SKLA Sopot 97 U14 PM --
600 m M
1 s 1 1:19.96 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 94 U18 ZP -- BONDARENKO Valentyn # Z/0373/11 2019 MM
2 s 1 1:24.79 CZAJA Dominik SKLA Sopot 94 U18 PM -- #
3 s 1 1:29.61 GÓRECKI Mateusz SKLA Słupsk 93 U18 PM --
4 s 1 1:29.83 WARDAK Mateusz LUKS Wieża Postomino # 95 U16 ZP III #
5 s 1 1:32.59 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka # 96 U16 PM IV #
6 s 1 1:35.00 PAWŁOWSKI Kamil MMKS Gdańsk 95 U16 PM IV
7 s 1 1:36.50 PSZCZOLIŃSKI Piotr MMKS Gdańsk 95 U16 PM V
8 s 1 1:37.70 KOZŁOWSKI Adrian MKS Święc Sławno 97 U14 ZP V KAPAŁA Leszek Z/1090/13 2014 BEZ
9 s 1 1:40.33 HINC Michał GKS Żukowo 96 U16 PM --
800 m M
1 s 1 1:59.45 ZAWADZKI Wojciech SKLA Sopot 89 U23 PM III
2 s 1 2:00.83 KARMELITA Marcin KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP III
3 s 1 2:04.09 GOTOWAŁA Krzysztof WKS Flota Gdynia 90 U23 PM --
4 s 1 2:05.38 ZAPOLSKI Piotr WKS Flota Gdynia 90 U23 PM --
5 s 1 2:08.37 KRYSZEWSKI Adam GKS Żukowo 93 U18 PM --
6 s 1 2:09.43 CZERNIEWSKI Marcin LKS Fenix Słupsk # 90 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz Z/4532/11 2019 BEZ
7 s 1 2:14.14 SZEFER Adam SKLA Sopot 95 U16 PM --
8 s 1 2:14.95 ŚWIĄTEK Wojciech SKLA Słupsk 94 U18 PM --
9 s 1 2:17.82 GABIS Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM --
10 s 1 2:20.78 ŻUKOWICZ Rafał WKS Flota Gdynia 93 U18 PM --
11 s 1 2:30.83 ZYŚK Kryspin UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
1500 m M
1 s 1 4:06.70 FALKOWSKI Adam RKS Rumia 94 U18 PM III
2 s 1 4:09.67 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
3 s 1 4:09.88 ZAWADZKI Łukasz GKS Żukowo 93 U18 PM III
4 s 1 4:13.77 CYBULSKI Grzegorz RKS Rumia 93 U18 PM IV
5 s 1 4:17.24 PRZEPIÓRKA Jacek LKB im. Braci Petk Lębork # 93 U18 PM IV
6 s 1 4:22.08 ROBAK Wojciech WKS Flota Gdynia 91 U20 PM --
7 s 1 4:23.23 MARCZYŃSKI Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 93 U18 PM --
8 s 1 4:29.35 GRABKOWSKI Piotr SKLA Sopot 95 U16 PM V B.D. # 3
9 s 1 4:43.43 GRABKOWSKI Paweł SKLA Sopot 91 U20 PM -- B.D. # 3
110 m pł J MŁ M
2 s 1 14.78 PÓLKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +0.1 II #
4 s 1 17.29 DĄBROWSKI Przemysław SKLA Sopot 94 U18 PM +0.1 -- #
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.53 DIAK Mateusz SKLA Słupsk 91 U20 PM +0.1 II #
3 s 1 15.47 JASIEWICZ Paweł LKS Jantar Ustka 92 U20 PM +0.1 II #
Wzwyż M
1 f 1 1.80 BARZOWSKI Karol SKLA Sopot # 91 U20 PM IV B.D. # 3
2 f 1 1.65 PRZYBYŁA Adrian WKS Flota Gdynia # 95 U16 PM V
3 f 1 1.65 WARDAK Mateusz LUKS Wieża Postomino # 95 U16 ZP V #
4 f 1 1.60 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
5 f 1 1.50 IZDEBSKI Grzegorz MMKS Gdańsk 94 U18 PM -- #
6 f 1 1.45 KOZŁOWSKI Adrian MKS Święc Sławno 97 U14 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/1090/13 2014 BEZ
W dal M
1 f 1 6.38 KAMIŃSKI Mariusz MMKS Gdańsk 94 U18 PM +0.9 III
2 f 1 6.27 JENDRZEJEWSKI Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +1.2 IV
3 f 1 5.85 SYNAK Tomasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM +1.3 -- #
4 f 1 5.85 KRAWIEC Paweł SKLA Słupsk 92 U20 PM -0.9 -- #
5 f 1 5.85 CZAJKOWSKI Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +0.2 -- #
6 f 1 5.65 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 94 U18 PM +1.0 -- B.D. BEZ
7 f 1 5.39 STANIUK Mateusz SKLA Słupsk 94 U18 PM +1.6 -- #
8 f 1 5.30 MUSZYŃSKI Sebastian SKLA Słupsk 94 U18 PM +0.6 -- #
9 f 1 5.16 LISIECKI Paweł MMKS Gdańsk 95 U16 PM +1.9 --
Trójskok M
1 f 1 13.14 STECKA Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM +0.6 IV
2 f 1 12.89 KAMIŃSKI Mariusz MMKS Gdańsk 94 U18 PM +1.2 IV
Kula (5) M
1 f 1 9.66 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
1 f 1 13.37 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN IV BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
2 f 1 9.55 SADOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
2 f 1 9.85 DOMARADZKI Mateusz MMKS Gdańsk 94 U18 PM --
Kula (6) M
1 f 1 14.38 REINHARDT Łukasz KL Gdynia 92 U20 PM II
2 f 1 9.06 MIKOŁAJCZAK Szymon LKS Jantar Ustka 92 U20 PM --
Dysk (1) M
1 f 1 37.57 ROBAKOWSKI Filip SKLA Sopot 95 U16 PM IV #
2 f 1 37.56 WIŚNIEWSKI Mateusz SKLA Sopot 96 U16 PM IV #
Dysk (1.5) M
1 f 1 37.61 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN IV BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
Dysk (1.75) M
1 f 1 30.52 JASIEWICZ Paweł LKS Jantar Ustka 92 U20 PM -- #
2 f 1 25.91 REINHARDT Łukasz KL Gdynia 92 U20 PM --
Dysk (2) M
1 f 1 51.91 TRACZ Robert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM I
Oszczep (600) M
1 f 1 45.33 REJMUS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM IV DZIĄBA Boguslaw # Z/2561/11 2015 3
2 f 1 38.02 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM V #
3 f 1 35.57 LIPSKI Oskar SKLA Słupsk 96 U16 PM --
Oszczep (700) M
1 f 1 57.20 WIELICHOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM II
2 f 1 48.03 MURAWSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM IV
3 f 1 45.16 KOSTEWICZ Mateusz UKS I LO Viking Rumia # 94 U18 PM IV B.D. Z/4674/11 2011 2
4 f 1 44.70 KOGUT Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -- #
Oszczep (800) M
1 f 1 75.51 RAKOCZY Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 87 Sen PM M
2 f 1 72.36 KOBYŁKA Bartosz UKS 12 Kalisz # 89 U23 WP I B.D. # Z/4072/11 2019 1
3 f 1 69.47 CHMIELAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 89 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/2665/11 2019 M
4 f 1 66.27 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 90 U23 PM I MICHALSKI Henryk # Z/2503/11 2019 MM
5 f 1 63.64 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM I PIĄTEK Mirosław # Z/2549/11 2019 MM
6 f 1 55.06 FILIPEK Jacek AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II
7 f 1 53.33 KROPIDŁOWSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III
8 f 1 40.59 ZALEWSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.8328649997711 sekund