Lubawa 18.09.2010
Warmińsko-Mazurski Mityng LA (brak fotofiniszu)
100 m K
1 s 1 12.81 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -1.0 III
2 s 1 12.85 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN -1.0 III
3 s 1 13.62 KABAT Andżelika MUKL Brodnica 95 U16 KP -1.0 IV
4 s 1 14.13 JESIONOWSKA Adrianna MKS Truso Elbląg 94 U18 WN -1.0 --
5 s 1 14.70 MALINOWSKA Elżbieta GUKS Asy Dywity 95 U16 WN -1.0 -- #
6 s 1 14.80 MARKISZ Emilia MKS Truso Elbląg 94 U18 WN -1.0 --
7 s 1 15.92 JAKOWICKA Karolina MKS Truso Elbląg 95 U16 WN -1.0 --
1 s 2 14.48 CHYZIŃSKA Joanna LKS Lubawa 97 U14 WN +1.1 V
2 s 2 14.65 TATULIŃSKA Martyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 98 U14 WN +1.1 --
3 s 2 14.89 KANDERSKA Angelika MKS Truso Elbląg 97 U14 WN +1.1 --
4 s 2 15.07 SZULIM Joanna KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +1.1 --
5 s 2 15.29 ŻABKA Anna KS Piast Wilczęta # 97 U14 WN +1.1 -- MICHAŁEK Piotr # BEZ
6 s 2 15.43 PIOTROWICZ Sandra LKS Lubawa 97 U14 WN +1.1 -- #
7 s 2 16.40 MICHELS Kalina KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +1.1 --
1 s 3 13.67 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +0.2 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # 3
2 s 3 13.84 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U16 WN +0.2 V
3 s 3 14.05 ŻORANT Klaudia MLKS Ostróda 96 U16 WN +0.2 V
4 s 3 14.19 ŻOCHOWSKA Paulina UKS Gimpas Pasłęk 96 U16 WN +0.2 V
5 s 3 14.37 STANKIEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +0.2 V
6 s 3 14.49 KUBICKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +0.2 V
7 s 3 15.24 ZIELIŃSKA Natalia GUKS Asy Dywity 97 U14 WN +0.2 -- CZERNIAKOWSKI Wiesław # BEZ
8 s 3 15.66 KRZEMIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 96 U16 WN +0.2 --
200 m K
1 s 1 26.20 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM +1.1 II
2 s 1 27.28 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN +1.1 III
3 s 1 28.31 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +1.1 IV #
4 s 1 28.64 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno # 95 U16 WN +1.1 V BUKOWIECKI Ireneusz # Z/2868/11 2014 2
5 s 1 31.94 MALINOWSKA Elżbieta GUKS Asy Dywity 95 U16 WN +1.1 -- #
1 s 2 26.68 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +0.9 III
2 s 2 28.18 BYLEWSKA Anna MUKL Brodnica 97 U14 KP +0.9 IV
3 s 2 28.22 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +0.9 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # 3
4 s 2 28.49 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +0.9 IV
300 m K
1 s 1 46.35 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN IV
2 s 1 47.57 JANKOWSKA Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 95 U16 WN V
3 s 1 50.97 TARKA Angelika MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
4 s 1 52.25 KARCZEWSKA Karolina LKS Lubawa 94 U18 WN --
1 s 2 52.35 WRZESIŃSKA Dominika KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 98 U14 WN -- #
2 s 2 52.49 ZABOROWSKA Oktawia KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 99 U12 WN --
3 s 2 57.42 BANACKA Karolina KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 99 U12 WN --
1 s 3 46.38 KUBICKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN IV
2 s 3 48.11 ZIELIŃSKA Natalia GUKS Asy Dywity 97 U14 WN V CZERNIAKOWSKI Wiesław # BEZ
3 s 3 48.54 TOKAREWICZ Marlena KS Piast Wilczęta # 97 U14 WN -- MICHAŁEK Piotr # 4
4 s 3 49.45 ŁADA Alicja MKS Truso Elbląg 97 U14 WN --
5 s 3 50.60 BRZOZOWSKA Agnieszka KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- B.D.
6 s 3 53.03 MALISZEWSKA Magdalena LKS Lubawa 97 U14 WN -- #
1 s 4 52.05 STANKIEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
2 s 4 52.48 SZULIM Joanna KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
3 s 4 53.52 RUTKOWSKA Michaela KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- #
4 s 4 55.96 KIEŁKOWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
5 s 4 59.15 MICHELS Kalina KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
6 s 4 63.27 ŁUBIAN Magda KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
1 s 5 46.57 ŻORANT Klaudia MLKS Ostróda 96 U16 WN V
2 s 5 48.72 ŻOCHOWSKA Paulina UKS Gimpas Pasłęk 96 U16 WN --
3 s 5 50.88 ŁOJEK Katarzyna MKS Truso Elbląg 97 U14 WN --
4 s 5 51.59 ŻABKA Anna KS Piast Wilczęta # 97 U14 WN -- MICHAŁEK Piotr # BEZ
5 s 5 55.05 WRZESIŃSKA Dżesika MLKS Ostróda 96 U16 WN --
1 s 6 47.89 STAŃCZAK Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V
2 s 6 49.48 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 96 U16 WN -- #
3 s 6 50.22 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice # 96 U16 SL -- WONDZIŃSKA Aleksandra RAMUS Józef B.D. # Z/0974/12, Z/0974/12 , 2019 2
4 s 6 52.25 GRABOWSKA Agata KS Jeziorak Iława 96 U16 WN --
5 s 6 57.66 KUBAN Dominika MLKS Ostróda 96 U16 WN --
6 s 6 63.05 PRZYGODZKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
100 m M
1 s 1 11.28 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP +0.3 II B.D. 2
2 s 1 11.31 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP +0.3 III
3 s 1 11.43 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN +0.3 III B.D. BEZ
4 s 1 11.48 JAROSZEWSKI Kamil LKS Lubawa 93 U18 WN +0.3 III
5 s 1 12.10 RUDZIŃSKI Karol MKS Truso Elbląg 92 U20 WN +0.3 IV
6 s 1 12.33 ŁUGOWSKI Patryk MLKS Ostróda # 95 U16 WN +0.3 V #
7 s 1 12.84 ĆWIK Wojciech KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.3 -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3506/11 2019 1
1 s 2 12.10 BARANOWSKI Michał MKS Truso Elbląg 93 U18 WN +0.4 IV
2 s 2 12.16 NAKONIECZNY Łukasz GUKS Asy Dywity # 95 U16 WN +0.4 IV
3 s 2 12.37 ŁABASZEWSKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +0.4 V #
4 s 2 12.59 MOSZCZYŃSKI Bartosz MKS Truso Elbląg 94 U18 WN +0.4 --
5 s 2 13.35 STOŻYŃSKI Jakub UKS Gimpas Pasłęk 95 U16 WN +0.4 -- #
1 s 3 12.68 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz # 96 U16 KP -0.1 V #
2 s 3 12.73 ZAWADZKI Patryk LKS Lubawa 96 U16 WN -0.1 V
3 s 3 12.99 DĄBROWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -0.1 -- #
4 s 3 13.24 KOREJWO Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -0.1 --
5 s 3 13.37 MAZUR Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -0.1 --
6 s 3 13.53 KOWALSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -0.1 -- #
7 s 3 13.82 OCHENKOWSKI Cezary LKS Lubawa 97 U14 WN -0.1 -- #
8 s 3 14.91 JAKUBOWSKI Dawid LKS Lubawa 97 U14 WN -0.1 -- #
1 s 4 13.01 CZUBKOWSKI Damian GUKS Asy Dywity 96 U16 WN +0.2 -- #
2 s 4 13.13 KOWALSKI Przemysław MKS Truso Elbląg # 97 U14 WN +0.2 --
3 s 4 13.24 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP +0.2 -- #
4 s 4 13.43 ŁOPATA Wiktor NKS Nowe Miasto Lubawskie # 97 U14 WN +0.2 --
5 s 4 13.85 NAKONIECZNY Oskar KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN +0.2 --
6 s 4 15.29 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN +0.2 --
200 m M
1 s 1 22.51 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP +0.5 II B.D. 2
2 s 1 23.24 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP +0.5 III
3 s 1 23.27 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN +0.5 III B.D. BEZ
4 s 1 27.48 STOŻYŃSKI Jakub UKS Gimpas Pasłęk 95 U16 WN +0.5 -- #
1 s 2 25.15 MOSZCZYŃSKI Bartosz MKS Truso Elbląg 94 U18 WN +0.3 --
2 s 2 25.30 NAKONIECZNY Łukasz GUKS Asy Dywity # 95 U16 WN +0.3 V
3 s 2 26.02 ĆWIK Wojciech KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.3 -- CZERNIAKOWSKI Wiesław Z/3506/11 2019 1
300 m M
1 s 1 35.90 RONOWICZ Mateusz MUKL Brodnica 91 U20 KP -- B.D. B.D. 3
2 s 1 37.77 KAMIŃSKI Jakub MUKL Brodnica 94 U18 KP --
3 s 1 38.66 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo 92 U20 WN --
4 s 1 40.31 JANKOWSKI Michał KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 92 U20 WN --
1 s 2 39.29 ŻURALSKI Michał KS Jeziorak Iława 93 U18 WN --
2 s 2 39.98 ŁUGOWSKI Patryk MLKS Ostróda # 95 U16 WN IV #
3 s 2 48.32 NAKONIECZNY Oskar KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN --
4 s 2 56.73 SZULC Hubert MUKL Brodnica 99 U12 KP -- #
1 s 3 45.45 KOWALSKI Przemysław MKS Truso Elbląg # 97 U14 WN --
2 s 3 45.60 KOWALSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- #
3 s 3 49.71 WOLTMANOWSKI Radosław KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
4 s 3 52.91 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN --
1 s 4 41.06 ŻURAWSKI Krystian GKS Olimpia Grudziądz # 96 U16 KP V
2 s 4 43.11 FAFIŃSKI Piotr KS Jeziorak Iława 96 U16 WN --
3 s 4 43.68 CZUBKOWSKI Damian GUKS Asy Dywity 96 U16 WN -- #
4 s 4 45.57 ZARZECZNY Łukasz KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -- #
5 s 4 47.33 SUCZYK Jacek KS Piast Wilczęta # 97 U14 WN -- MICHAŁEK Piotr #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2031109333038 sekund