Lublin 18.09.2010
Liga Juniorów - III rzut
100 m K
1 s 1 13.0 r KILIAN Justyna LKS Stal Mielec 93 U18 PK +0.6 -- #
2 s 1 13.4 r TOMCZYK Agnieszka LKS Stal Mielec 94 U18 PK +0.6 -- #
3 s 1 13.5 r MAZIARZ Beata LKS Stal Mielec 94 U18 PK +0.6 --
4 s 1 14.0 r KUZIORA Sylwia KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK +0.6 -- KLESZOWSKI Leszek BEZ
5 s 1 14.7 r PONIKOWSKA Jagoda KS Wisła Puławy 93 U18 LU +0.6 --
1 s 2 13.28 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ +0.9 IV #
2 s 2 13.36 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA +0.9 IV #
3 s 2 13.85 ZUBCZYŃSKA Małgorzata MKS Agros Chełm 95 U16 LU +0.9 V
4 s 2 13.86 DYSZEWSKA Klaudia MKS Agros Chełm 95 U16 LU +0.9 V
5 s 2 13.97 CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK +0.9 V
6 s 2 14.16 BARAN Izabela ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +0.9 --
1 s 3 12.6 r FORNAL Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.2 -- SOBCZYK Tomasz Z/0576/11 2019
2 s 3 12.9 r TUSTANOWSKA Natalia MKS Agros Chełm 97 U14 LU +0.2 -- B.D.
3 s 3 12.9 r DROZDOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 93 U18 PD +0.2 -- #
4 s 3 13.0 r GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec 94 U18 PK +0.2 --
5 s 3 13.4 r BARTMAN Agata MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +0.2 -- #
6 s 3 13.8 r OMIELAN Joanna KS Podlasie Białystok 93 U18 PD +0.2 -- #
200 m K
1 s 1 26.67 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU +0.2 III B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 2
2 s 1 26.97 WYBRANIEC Diana AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU +0.2 III B.D. 3
3 s 1 27.66 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 94 U18 MA +0.2 IV B.D. B.D. #
4 s 1 27.72 BRZOZOWSKA Anna KS Wisła Puławy 94 U18 LU +0.2 IV
5 s 1 28.42 DĄBAL Monika MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +0.2 IV #
6 s 1 28.96 GRZEGORCZYK Iga MKS Start Lublin 91 U20 LU +0.2 -- B.D. BEZ
7 s 1 29.29 ALEKSANDROWICZ Wioletta MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU +0.2 --
8 s 1 30.05 KOŻUCHOWSKA Emilia MKS Żak Biała Podlaska 93 U18 LU +0.2 --
1 s 2 26.91 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ +1.0 III #
2 s 2 27.17 FORNAL Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +1.0 III SOBCZYK Tomasz Z/0576/11 2019
3 s 2 27.39 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +1.0 IV B.D. # BEZ
4 s 2 27.64 BAK Diana KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +1.0 IV
5 s 2 29.16 CZUBA Kamila MKS Agros Chełm 94 U18 LU +1.0 --
6 s 2 29.34 IWANIUK Beata MKS Agros Chełm 95 U16 LU +1.0 V #
7 s 2 29.37 RAGAMAN Weronika MKS Agros Chełm 94 U18 LU +1.0 -- #
8 s 2 29.94 CZUBA Ewelina MKS Agros Chełm 96 U16 LU +1.0 V
1 s 3 25.21 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +2.2 II
2 s 3 26.81 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +2.2 III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
3 s 3 27.46 MAŚLACH Marta KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +2.2 IV
4 s 3 27.60 WALASZCZYK Anna ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +2.2 IV
5 s 3 27.64 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +2.2 IV B.D. 3
6 s 3 28.08 CZACHÓR Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK +2.2 IV
7 s 3 30.56 OSIPIUK Natalia MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU +2.2 --
8 s 3 31.40 GĘBAROWSKA Katarzyna ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +2.2 --
400 m K
1 s 1 56.47 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I B.D. Z/4322/11 2019
2 s 1 61.42 GRABOWSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 93 U18 PD III
3 s 1 61.77 ZYGMUNT Amelia MKS Start Lublin 92 U20 LU III JAROS Marek B.D. Z/4813/11 2011 BEZ
4 s 1 62.21 PRUDACZUK Patrycja MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU IV
5 s 1 66.53 LIS Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK -- B.D. BEZ
6 s 1 66.64 GOŁAWSKA Izabela MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU --
7 s 1 67.39 WILGOCKA Agata MKS Agros Chełm 95 U16 LU --
8 s 1 67.65 PUZIO Anna MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK --
1 s 2 56.21 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 90 U23 LU I B.D. B.D. # 1
2 s 2 57.22 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II B.D. 1
3 s 2 57.89 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
4 s 2 60.77 NAPRAWA Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
5 s 2 62.18 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK IV KOWAL Piotr B.D. # Z/0598/11 2019 MM
6 s 2 62.69 WÓJCIK Ewelina MKS Unia Hrubieszów 93 U18 LU IV
7 s 2 62.97 LIS Aleksandra AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU IV B.D. # 3
800 m K
1 2:17.49 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3028/11 2018 2
2 2:19.31 BRZEZIŃSKA Anna AZS UMCS Lublin 90 U23 LU III
3 2:21.70 KROPIEWNICKA Julita KS Podlasie Białystok 94 U18 PD III B.D. # 3
4 2:26.22 CHOCHOŁEK Monika ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
5 2:28.85 ULANICKA Marianna MKS Unia Hrubieszów 92 U20 LU IV
6 2:29.18 SIŁUCH Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska 93 U18 LU IV #
7 2:29.55 ANTOŃCZYK Anna KS Wisła Puławy 87 Sen LU --
8 2:29.64 NOWOSACKA Bogumiła MKL Nefryt Lubartów 95 U16 LU IV NOWAK Wiesław # Z/0962/11 2014 4
9 2:29.68 DYNOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 95 U16 LU IV
10 2:35.30 KLIMKOWSKA Klaudia KS Wisła Puławy 92 U20 LU --
11 2:40.57 SOJA Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 97 U14 LU -- #
12 2:45.55 BARTOŚ Katarzyna MKS Żak Biała Podlaska 94 U18 LU --
13 2:54.73 MASZTALERUK Julia MKS Żak Biała Podlaska 94 U18 LU --
1500 m K
1 4:52.20 PALUCH Kamila LKS Znicz Biłgoraj 94 U18 LU III B.D. BEZ
2 4:58.40 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
3 5:02.76 BRZOZOWSKA Natalia MKS Żak Biała Podlaska 93 U18 LU IV
4 5:21.08 KOTUŁA Anna MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
400 m pł K K
1 69.50 HAJNOSZ Barbara ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
2 80.45 GOLEC Joanna MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK --
4x100 m K
1 s 1 51.52 GĄBKA Martyna
KILIAN Justyna
MAZIARZ Beata
TOMCZYK Agnieszka
LKS Stal Mielec 94
93
94
94
U18 PDK --


2 s 1 51.69 SZAFARZ Monika
WOLSKA Natalia
WALASZCZYK Anna
BRĄGIEL Wioletta
ULKS Technik Trzcinica 93
91
92
92
U20 PDK --


3 s 1 51.69 MALUS Patrycja
WYBRANIEC Diana
GRZYBEK Kamila
BANASIAK Aleksandra
MKS Start Lublin 91
93
94
95
U20 LBE -- B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D.
B.D.
B.D.
WIERCINSKI Jerzy
, Z/4168/11
Z/4834/11
, 2018
2012
2
3
BEZ
3
4 s 1 52.48 OMIELAN Joanna
DROZDOWSKA Katarzyna
CHMUR Magdalena
MIŁASZEWSKA Emilia
KS Podlasie Białystok 93
93
93
94
U18 POD --


5 s 1 52.73 CHMIELOWSKA Klaudia
MAŚLACH Marta
LIS Katarzyna
KRAWIEC Beata
KKS Victoria Stalowa Wola 96
95
91
95
U20 PDK --

B.D.
B.D.
BEZ
3
6 s 1 52.96 GOŁĄBEK Anna
DĄBAL Monika
BARTMAN Agata
CUBER Agnieszka
MKL Sparta Stalowa Wola 95
94
94
94
U18 PDK --


B.D. B.D.

4x400 m K
1 s 1 4:05.95 KRAWIEC Beata
BAK Diana
MAŚLACH Marta
JÓŹWIK Joanna
KKS Victoria Stalowa Wola 95
91
95
91
U20 PDK -- B.D.


B.D.
Z/4322/11
2019
3

2 s 1 4:12.22 GRABOWSKA Ewelina
KROPIEWNICKA Julita
MIŁASZEWSKA Emilia
CHMUR Magdalena
KS Podlasie Białystok 93
94
94
93
U18 POD --
B.D.

3
3 s 1 4:20.32 LIS Aleksandra
PUZIO Anna
KOTUŁA Anna
SABAT Anna
MKL Sparta Stalowa Wola 95
94
94
93
U18 PDK -- B.D.


KOWAL Piotr B.D.
Z/0598/11
2019
3
MM
4 s 1 4:22.19 GOŁAWSKA Izabela
BRZOZOWSKA Natalia
PRUDACZUK Patrycja
SIŁUCH Katarzyna
MKS Żak Biała Podlaska 92
93
92
93
U20 LBE --


5 s 1 4:28.47 CHOCHOŁEK Monika
HAJNOSZ Barbara
GĘBAROWSKA Katarzyna
BARAN Izabela
ULKS Technik Trzcinica 92
93
93
93
U20 PDK --


Wzwyż K
1 1.64 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ II B.D. # 2
2 1.60 CHODOROWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 93 U18 PD III B.D. B.D. 2
3 1.60 CZAUS Samanta MKS Agros Chełm 94 U18 LU III #
4 1.50 STÓJ Anna ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
5 1.50 ZIMNOCH Magdalena RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ IV B.D. RADKIEWICZ Przemysław , Z/3160/11 , 2014 BEZ
6 1.35 KURKIEWICZ Lidia KS Wisła Puławy 94 U18 LU --
W dal K
  4.35 SZAFARZ Monika ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +0.9 --
1 5.05 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U18 PD +0.9 IV B.D. # 1
2 4.56 GRZYBEK Kamila AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU +1.9 -- B.D. BEZ
3 4.45 SZAFARZ Monika ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +2.3 --
4 4.20 ŻYCHOWSKA Dominika ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +0.2 --
Trójskok K
1 11.84 DOROSZCZUK Magdalena AZS UMCS Lublin 93 U18 LU 0.0 II
Kula (4) K
1 11.78 BUŃKOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 94 U18 PD II B.D. # 3
2 11.10 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA III B.D. 1
3 10.65 DROŹDZIEL Marta LKS Znicz Biłgoraj 93 U18 LU III #
4 9.79 MIŁOŚ Sylwana LKS Stal Mielec 92 U20 PK IV
Dysk (1) K
1 36.62 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU III
2 32.62 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK III
3 22.98 BURDACH Katarzyna AZS UMCS Lublin 95 U16 LU --
Młot (4) K
1 55.64 PIETRZAK Zofia AZS UMCS Lublin 89 U23 LU I
2 49.20 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU I
3 48.38 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU I KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
4 32.94 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U16 LU IV #
5 24.49 ŁYP Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
6 22.05 FUS Weronika TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 96 U16 LU -- FUS Mirosław B.D. # Z/0454/12 2015 BEZ
Oszczep (600) K
1 37.95 WIELOGÓRSKA Monika KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III B.D.
2 37.32 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU III KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
3 32.11 CHOIŃSKA Wioleta UKS Czwórka Białystok 94 U18 PD IV
4 32.03 WRÓBLEWSKA Dominika KS Podlasie Białystok 94 U18 PD IV B.D. # BEZ
5 30.71 KĘCZKOWSKA Agnieszka KS Wisła Puławy 92 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander LIS Stanislaw # Z/4599/11 2015 BEZ
6 21.69 BURDACH Katarzyna AZS UMCS Lublin 95 U16 LU --
100 m M
1 s 1 11.59 WACHTA Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +1.1 III
2 s 1 11.76 CHOŁODY Mariusz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +1.1 IV B.D. # 2
3 s 1 11.79 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec 92 U20 PK +1.1 IV
4 s 1 11.94 HONKOWICZ Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +1.1 IV
5 s 1 11.98 STEFANOWICZ Adrian LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.1 IV #
6 s 1 12.59 MAŁEK Krzysztof LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.1 --
1 s 2 11.80 KWIATKOWSKI Robert MKS Start Lublin 93 U18 LU +0.3 IV JAROS Marek B.D. Z/4192/11 2014 3
2 s 2 11.81 ŻAK Marcin MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +0.3 IV #
3 s 2 11.93 GRZYBOWSKI Jacek MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK +0.3 IV #
4 s 2 12.10 KANIA Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.3 IV
5 s 2 12.29 KRASUCKI Mateusz MKS Start Lublin 94 U18 LU +0.3 -- CHMIELARZ Mirosław
6 s 2 12.89 KULIŃSKI Damian KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +0.3 --
7 s 2 12.96 ŻUK Szymon KS Wisła Puławy 91 U20 LU +0.3 --
1 s 3 10.91 MAZOWIECKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U23 LU +0.3 II B.D. 1
2 s 3 11.66 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość 93 U18 LU +0.3 III
3 s 3 11.80 KAMIŃSKI Adrian KS Podlasie Białystok 94 U18 PD +0.3 IV NAZARKIEWICZ Robert # Z/3171/11 2019 1
4 s 3 11.86 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.3 IV #
5 s 3 12.88 HENDZEL Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK +0.3 --
1 s 4 11.42 KOSZYK Hubert AZS UMCS Lublin 92 U20 LU +0.6 III #
2 s 4 11.47 KAWKA Oktawian KS Agros Zamość 94 U18 LU +0.6 III
3 s 4 11.67 STACHÓW Krzysztof AZS UMCS Lublin 93 U18 LU +0.6 III B.D. # 2
4 s 4 11.83 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U16 LU +0.6 IV GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
5 s 4 12.10 SZUMSKI Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 93 U18 LU +0.6 IV
6 s 4 12.16 FLAK Eryk KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK +0.6 IV
7 s 4 12.65 SOBIESZEK Stanisław MKS Start Lublin 95 U16 LU +0.6 V WIERCINSKI Jerzy STANISLAWSKI Krzysztof # Z/4357/11 2012 BEZ
200 m M
1 s 1 23.71 SOBIESZEK Jan MKS Start Lublin 93 U18 LU +0.7 IV WIERCINSKI Jerzy Z/4812/11 2012 2
2 s 1 23.96 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U16 LU +0.7 IV GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
3 s 1 24.53 BALCERZAK Mikołaj MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK +0.7 --
4 s 1 24.59 KASPROWICZ Przemysław UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ +0.7 V RADKE Karol # Z/4634/11 2014 2
5 s 1 24.77 GŁOWACKI Karol MKS Żak Biała Podlaska 94 U18 LU +0.7 -- #
1 s 2 22.22 MAZOWIECKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U23 LU 0.0 II B.D. 1
2 s 2 23.60 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA 0.0 III #
3 s 2 24.21 KOCHANOWSKI Michał MKS Start Lublin 93 U18 LU 0.0 IV WOJCIECHOWSKI Leszek # BEZ
4 s 2 24.74 IDZINIAK Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK 0.0 -- B.D. BEZ
5 s 2 24.76 DZIKOWSKI Piotr MKS Start Lublin 94 U18 LU 0.0 -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/4816/11 2013 2
6 s 2 25.41 SEROKA Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK 0.0 V
7 s 2 26.47 HENDZEL Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK 0.0 --
1 s 3 23.21 KAWKA Oktawian KS Agros Zamość 94 U18 LU 0.0 III
2 s 3 24.68 SZUMSKI Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 93 U18 LU 0.0 --
3 s 3 24.83 NIERADKO Michał AZS UMCS Lublin 91 U20 LU 0.0 --
4 s 3 25.83 ŁAZORKO Rafał KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK 0.0 --
400 m M
1 s 1 50.85 RUKASZ Bartłomiej AZS UMCS Lublin # 90 U23 LU III B.D. B.D. 2
2 s 1 51.80 MARCZYK Mikołaj AZS UMCS Lublin 90 U23 LU III
3 s 1 52.53 RACZYŃSKI Mikołaj MKS Unia Hrubieszów 92 U20 LU III
4 s 1 53.85 LESZCZYŃSKI Damian MKS Agros Chełm 91 U20 LU IV #
5 s 1 55.34 STRAWIŃSKI Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK --
6 s 1 56.53 MIELNICZUK Jakub MKS Unia Hrubieszów 95 U16 LU V #
1 s 2 52.39 CIĘŻAR Bartosz MKS Start Lublin 91 U20 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/4836/11 2011 2
2 s 2 53.37 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec 92 U20 PK IV B.D.
3 s 2 53.58 JASIŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 93 U18 PD IV B.D. B.D. B.D. B.D.
4 s 2 55.12 ROJSZA Wojciech KS Podlasie Białystok 92 U20 PD -- #
5 s 2 55.58 MATCZUK Kamil MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU --
6 s 2 56.57 MOTYL Damian LKS Stal Mielec 92 U20 PK --
7 s 2 56.99 ŁADZIAK Adrian MKS Start Lublin 92 U20 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek 4
1 s 3 51.12 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III
2 s 3 54.65 KOŻUCH Remigiusz MKS Start Lublin 93 U18 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/4818/11 2011 BEZ
3 s 3 57.17 POLAŃSKI Emanuel MKS Żak Biała Podlaska 94 U18 LU -- #
4 s 3 63.09 KARDYŚ Sebastian LKS Stal Mielec 92 U20 PK --
800 m M
1 s 1 2:00.50 HOŁOWIENKO Karol KS Podlasie Białystok 91 U20 PD III B.D.
2 s 1 2:02.10 DANILCZUK Maciej KS Podlasie Białystok 93 U18 PD IV
3 s 1 2:02.95 PLESKOWICZ Łukasz KS Podlasie Białystok 93 U18 PD IV
4 s 1 2:04.11 WOŁOSZYN Marek KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK IV
5 s 1 2:04.69 ŻYDEK Kamil MKS Agros Chełm 89 U23 LU -- #
6 s 1 2:10.77 KLOCEK Wacław MKS Start Lublin 93 U18 LU -- JAROS Marek B.D. STANISLAWSKI Krzysztof B.D. Z/4825/11 2012 BEZ
1 s 2 1:56.52 SMOLIŃSKI Sebastian AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/4188/11 2018 2
2 s 2 1:59.76 GALICIA PEREZ Arnold KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK III BARSZCZ Mirosław B.D. Z/4641/11 2017 BEZ
3 s 2 2:00.70 PIWOWAR Stanisław ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III B.D. BEZ
4 s 2 2:02.26 WICKOWSKI Dariusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
5 s 2 2:02.29 PASIECZNY Ernest MKS Agros Chełm 92 U20 LU IV #
6 s 2 2:04.45 SĘDŁAK Rafał LKS Stal Mielec 93 U18 PK IV
7 s 2 2:11.79 FRĄK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
8 s 2 2:23.18 WRONA Bartłomiej MKS Start Lublin 95 U16 LU -- JAROS Marek B.D. # Z/1614/13 2013 BEZ
1 s 3 1:58.88 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin 93 U18 LU III #
2 s 3 1:59.29 KOWALCZYK Piotr AZS UMCS Lublin 93 U18 LU III B.D. # 1
3 s 3 2:00.24 ZACHARCZUK Albin MKS Unia Hrubieszów 93 U18 LU III B.D. Z/0513/17 2017
4 s 3 2:03.93 KOSZYK Hubert AZS UMCS Lublin 92 U20 LU IV #
5 s 3 2:04.25 KLOC Paweł AZS UMCS Lublin 93 U18 LU IV B.D. 3
6 s 3 2:04.26 KWIATKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 93 U18 LU IV
7 s 3 2:07.59 SUSKA Łukasz AZS UMCS Lublin 91 U20 LU --
8 s 3 2:09.93 KĘPKA Kamil AZS UMCS Lublin 94 U18 LU -- B.D. 3
9 s 3 2:12.61 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -- #
1500 m M
1 4:08.61 SZOSTAK Paweł AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ III B.D. Z/4766/11 2019 3
2 4:10.94 STEC Jarosław KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA III
3 4:12.28 LEOŃCZUK Andrzej KS Podlasie Białystok 92 U20 PD IV CHYLIŃSKI Romuald # Z/4841/11 2019 3
4 4:15.40 CHODUN Piotr MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU IV STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
5 4:16.51 AMS Tomasz UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV B.D. BEZ
6 4:27.38 CHABKO Paweł UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK V #
7 4:27.42 ROBAK Kamil MKS Start Lublin 92 U20 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek 4
8 4:34.84 KALISZ Adam MKS Żak Biała Podlaska # 94 U18 LU -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław 3
9 4:38.82 KUŚMIERZ Aleksander AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ -- #
10 4:49.85 WÓJTOWICZ Mateusz MKS Unia Hrubieszów 94 U18 LU --
3000 m M
1 8:46.78 SIKORA Kamil WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS III B.D. # 2
2 8:54.42 GORCZYCA Bartosz ULKS Technik Trzcinica 91 U20 PK III WOJTAS Tomasz Z/0094/11 2019 3
3 9:40.35 HAŁAS VEL ŁAGODA Kamil MKS Agros Chełm 94 U18 LU IV #
4 10:08.74 PAWŁOWSKI Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK IV SUDOŁ Edward B.D. # Z/4190/11 2019 3
5 10:23.78 SIKORA Jarosław TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 94 U18 LU --
110 m pł J MŁ M
1 15.68 WILGOCKI Jacek KS Podlasie Białystok 93 U18 PD +0.7 III
2 17.55 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK +0.7 -- B.D. # 1
3 19.90 SZABATOWSKI Szymon MKS Start Lublin 95 U16 LU +0.7 -- WIERCINSKI Jerzy # Z/5138/11 2012 BEZ
110 m pł M (99.1) M
1 14.94 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +1.1 II MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2019 MM
3 16.34 ZAJKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 92 U20 PD +1.1 III
4 17.29 SOKÓŁ Mateusz LKS Stal Mielec 91 U20 PK +1.1 IV
5 17.32 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +1.1 IV
110 m pł M
2 15.74 GAJDA Mateusz ULKS Technik Trzcinica 89 U23 PK +1.1 II
400 m pł J MŁ M
3 61.51 STRZELECKI Maciej KS Wisła Puławy 94 U18 LU -- #
400 m pł M
1 56.75 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 U20 LU III B.D. # 2
2 58.85 LESIAK Mateusz UMKS Junior Pionki 91 U20 MZ III #
4x100 m M
1 s 1 44.16 GRZYBOWSKI Jacek
ŻAK Marcin
CHOŁODY Mariusz
PAWŁOWSKI Tomasz
MKL Sparta Stalowa Wola 92
93
93
92
U20 PDK --

B.D.
2
2 s 1 44.62 LEWKO Mateusz
WILCZKO Mariusz
WILGOCKI Jacek
KAMIŃSKI Adrian
KS Podlasie Białystok 92
94
93
94
U20 POD --


NAZARKIEWICZ Robert
Z/3171/11
2019
1
3 s 1 46.30 KWIATKOWSKI Robert
SOBIESZEK Jan
SOBIESZEK Stanisław
DZIKOWSKI Piotr
MKS Start Lublin 93
93
95
94
U18 LBE -- JAROS Marek B.D.
WIERCINSKI Jerzy
WIERCINSKI Jerzy STANISLAWSKI Krzysztof
WOJCIECHOWSKI Leszek
Z/4192/11
Z/4812/11
Z/4357/11
Z/4816/11
2014
2012
2012
2013
3
2
BEZ
2
4 s 1 47.44 ŚWIĄDER Michał
KULIŃSKI Damian
KASPROWICZ Przemysław
FLAK Eryk
KKS Victoria Stalowa Wola 95
95
95
94
U18 PDK --

RADKE Karol
Z/4634/11
2014
2
5 s 1 47.72 KOZAK Mirosław
STRZELECKI Maciej
STEFANIAK Mateusz
ŻUK Szymon
KS Wisła Puławy 92
94
94
91
U20 LBE --


4x400 m M
1 s 1 3:32.59 HONKOWICZ Marcin
PIWOWAR Stanisław
NICKOWSKI D
GAJDA Marcin
ULKS Technik Trzcinica 93
93
92
93
U20 PDK --
B.D.

BEZ
2 s 1 3:34.06 JASIŃSKI Paweł
ROJSZA Wojciech
LEWKO Mateusz
WILCZKO Mariusz
KS Podlasie Białystok 93
92
92
94
U20 POD -- B.D. B.D. B.D. B.D.



3 s 1 3:34.27 SMOLIŃSKI Sebastian
CIĘŻAR Bartosz
KOCHANOWSKI Michał
ŁADZIAK Adrian
MKS Start Lublin 91
91
93
92
U20 LBE -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D.
WOJCIECHOWSKI Leszek
WOJCIECHOWSKI Leszek
WOJCIECHOWSKI Leszek
Z/4188/11
Z/4836/11
2018
2011
2
2
BEZ
4
4 s 1 3:43.27 KARDYŚ Sebastian
MOTYL Damian
SIÓDMIAK Andrzej
SĘDŁAK Rafał
LKS Stal Mielec 92
92
92
93
U20 PDK --

B.D.

5 s 1 3:45.32 FRĄK Patryk
KASPROWICZ Przemysław
GALICIA PEREZ Arnold
KULIŃSKI Damian
KKS Victoria Stalowa Wola 94
95
93
95
U18 PDK --
RADKE Karol
BARSZCZ Mirosław B.D.
Z/4634/11
Z/4641/11
2014
2017
2
BEZ
6 s 1 3:45.50 SZKÓŁKA Damian
IDZINIAK Wojciech
BALCERZAK Mikołaj
OLSZOWY Dawid
MKL Sparta Stalowa Wola 92
91
91
93
U20 PDK --
B.D.

B.D.
BEZ
1
7 s 1 3:56.18 POLAŃSKI Emanuel
MATCZUK Kamil
CHODUN Piotr
GŁOWACKI Karol
MKS Żak Biała Podlaska 94
92
92
94
U20 LBE --

STANISLAWSKI Krzysztof
BEZ
Wzwyż M
1 1.95 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK II
2 1.95 BRYGOŁA Łukasz MKS Start Lublin 91 U20 LU II WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4194/11 2012 2
3 1.90 PUCHLIK Michał KS Podlasie Białystok 93 U18 PD III B.D. 3
4 1.80 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK IV #
5 1.65 STEFANIAK Mateusz KS Wisła Puławy 94 U18 LU --
6 1.55 BURDZY Przemysław MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK --
7 1.50 MATRASZEK Bartosz KS Wisła Puławy 94 U18 LU --
W dal M
  5.70 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK +0.2 --
1 6.37 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość 93 U18 LU +1.3 III
2 6.34 WOJCIECHOWSKI Szymon MKS Start Lublin 92 U20 LU +0.1 III KLECZEK Andrzej B.D. Z/1616/13 2013 BEZ
3 6.27 RUCKI Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK +1.0 IV B.D. 3
4 6.24 SZKÓŁKA Damian MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK +1.4 IV
5 6.08 ORLIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin 95 U16 LU +1.1 IV STANISLAWSKI Krzysztof
6 6.04 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK +3.3 IV #
7 5.92 CHRZANOWSKI Łukasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +1.8 IV
8 5.82 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK +2.2 --
9 5.75 KOBEL Wojciech CWKS Resovia Rzeszów # 95 U16 PK +0.7 V #
10 5.48 STEFANOWICZ Adrian LKS Stal Mielec 94 U18 PK 0.0 -- #
11 5.39 PLEWIK Dariusz AZS UMCS Lublin 84 Sen LU +1.5 --
12 4.94 NOWOCIEŃ Michał RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +0.9 -- #
Trójskok M
1 13.89 CZAJKA Mateusz AZS UMCS Lublin 92 U20 LU +1.7 III B.D. # BEZ
2 13.88 SUSZCZYK Paweł AZS UMCS Lublin 91 U20 LU +1.0 III
3 12.84 ORLIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin 95 U16 LU +1.3 IV STANISLAWSKI Krzysztof
4 12.54 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK +0.5 --
5 12.24 SOKULSKI Jakub ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +0.2 --
Kula (5) M
  11.35 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
  16.12 WASILEWSKI Karol KS Podlasie Białystok 93 U18 PD II
1 14.72 KOZAKIEWICZ Kamil KS Podlasie Białystok 93 U18 PD III
2 13.90 SYGIT Mateusz KS Podlasie Białystok 94 U18 PD III #
3 13.40 SZYLAK Sergiusz ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK IV WŁADYKA Jacek Z/2217/11 2013 BEZ
4 13.02 POPOWSKI Sławomir KS Podlasie Białystok 93 U18 PD IV
5 11.60 KUSZPLAK Kamil MKS Start Lublin 94 U18 LU --
6 10.50 SKOREK Rafał MKS Start Lublin 93 U18 LU -- WIEJAK Izydor 4
Kula (6) M
1 14.93 KOZAK Mirosław KS Wisła Puławy 92 U20 LU II
2 12.94 GUŚCIORA Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK IV
3 12.90 NIEWĘGŁOWSKI Paweł MKS Start Lublin 91 U20 LU IV CHMIELARZ Mirosław B.D. BEZ
4 12.15 ŻEBROWSKI Karol ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
Kula (7.26) M
1 12.91 KOZAK Mirosław KS Wisła Puławy 92 U20 LU III
2 11.78 KOZAK Arkadiusz KS Wisła Puławy # 89 U23 LU --
Dysk (1) M
1 44.80 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK III #
Dysk (1.5) M
1 47.59 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2018 1
2 44.57 FURTEK Michał KS Podlasie Białystok 93 U18 PD III B.D. #
3 40.90 ŁABIENIEC Patryk KS Podlasie Białystok 94 U18 PD III B.D. 1
Dysk (1.75) M
1 44.63 GRZYWACZ Tomasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK II WŁADYKA Jacek Z/2220/11 2014 BEZ
2 44.28 KOZAK Mirosław KS Wisła Puławy 92 U20 LU II
Młot (4) M
1 65.68 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U16 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
Młot (5) M
1 63.85 MARSZAŁEK Wojciech LKS Stal Mielec 93 U18 PK II
2 56.67 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U16 LU III ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
3 41.18 SARZYNIAK Piotr AZS UMCS Lublin 94 U18 LU IV
4 33.32 WASILEWSKI Bogusz KS Wisła Puławy 94 U18 LU --
Młot (6) M
1 54.90 BOROWIEC Dominik MKS Start Lublin 92 U20 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/4159/11 2013 2
2 39.41 SARZYNIAK Piotr AZS UMCS Lublin 94 U18 LU IV
3 36.64 MICHALIK Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
Oszczep (600) M
1 48.41 PYDYŚ Jakub MKL Nefryt Lubartów 95 U16 LU III NOWAK Wiesław # Z/0963/11 2014 3
2 48.22 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK III #
Oszczep (700) M
1 57.76 ANIŚKO Paweł KS Podlasie Białystok 94 U18 PD II
2 49.08 KOTUK Marcin KS Podlasie Białystok 93 U18 PD IV B.D. # 2
3 47.88 CIERESZKO Łukasz KS Podlasie Białystok 93 U18 PD IV
4 47.49 SZCZEPANIAK Jakub KS Wisła Puławy 93 U18 LU IV
5 47.33 RILISZKIS Mateusz KS Podlasie Białystok 93 U18 PD IV B.D. B.D. 2
6 42.45 LASKA Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK --
7 40.86 KOZAK Przemysław KS Wisła Puławy 93 U18 LU --
Oszczep (800) M
1 53.71 OMIELAN Krzysztof KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III #
2 48.16 MALINOWSKI Konrad KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III
3 47.49 KAROLCZUK Dawid KS Podlasie Białystok 92 U20 PD III #
4 45.98 KŁOS Eryk KS Wisła Puławy 92 U20 LU IV
5 44.01 MUROŃ Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
6 43.90 KOZAK Arkadiusz KS Wisła Puławy # 89 U23 LU --
7 40.62 JOŃSKI Łukasz KS Wisła Puławy 92 U20 LU IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5277800559998 sekund