Szczecin 02.10.2010
Mityng Zakończenia Sezonu LA 2010
100 m K
1 s 1 13.07 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP -2.0 III
2 s 1 13.69 STĘPIEŃ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U16 ZP -2.0 IV
3 s 1 13.81 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA -2.0 V GIZA Andrzej B.D. # Z/0018/13 2017 BEZ
4 s 1 14.32 GAŁAMAGA Julia UKL Ósemka Police 98 U14 ZP -2.0 V
5 s 1 14.45 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U14 ZP -2.0 V #
6 s 1 14.53 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin # 97 U14 ZP -2.0 -- IWIŃSKI Jerzy # Z/1386/13 2019 2
7 s 1 15.26 WODNICKA Karolina MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -2.0 --
8 s 1 16.56 KAWECKA Martyna MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -2.0 --
1 s 2 14.28 SŁAWIŃSKA Sonia OSOT Szczecin # 95 U16 ZP -3.1 V #
2 s 2 14.62 SZTADILÓW Paulina LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP -3.1 -- #
3 s 2 15.14 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 97 U14 ZP -3.1 -- #
4 s 2 15.47 KAŁUŻA Adrianna UKL Ósemka Police 96 U16 ZP -3.1 --
5 s 2 15.63 DUDA Aneta MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP -3.1 --
6 s 2 15.97 KRÓL Patrycja MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -3.1 --
7 s 2 16.51 GILEK Karolina MKS Kusy Szczecin 98 U14 ZP -3.1 -- #
8 s 2 17.38 CIĘCIEL Adrianna MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP -3.1 --
200 m K
1 s 1 26.96 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 95 U16 ZP -3.1 III
2 s 1 27.34 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP -3.1 IV
3 s 1 28.40 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA -3.1 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/0018/13 2017 BEZ
4 s 1 28.90 RUSIELIK Sabina MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -3.1 V
5 s 1 31.96 KOWALSKA Agata MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -3.1 --
6 s 1 33.32 SZUMSKA Magda MKS Kusy Szczecin 96 U16 ZP -3.1 --
1 s 2 28.24 PRZEPŁATA Weronika MKS Kusy Szczecin 96 U16 ZP -1.5 IV
2 s 2 29.99 WYSOCKA Marzena MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -1.5 V #
3 s 2 31.00 STUDNIAREK Katarzyna MKL Szczecin # 97 U14 ZP -1.5 -- #
4 s 2 31.74 WILKOWIECKA Roksana MKL Szczecin # 97 U14 ZP -1.5 -- #
5 s 2 33.43 LIPECKA Michalina MKS Kusy Szczecin 96 U16 ZP -1.5 --
6 s 2 34.85 KACZMAREK Katarzyna MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP -1.5 --
300 m K
1 s 1 45.71 KOWALCZYK Sandra MKS Kusy Szczecin 96 U16 ZP IV #
2 s 1 47.91 MILER Joanna MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP V #
3 s 1 49.31 KRAŚNICKA Dorota UKL Ósemka Police 99 U12 ZP --
4 s 1 49.41 BARTOSIK Kamila OSOT Szczecin # 98 U14 ZP -- KALINICZENKO Wiaczesław # Z/0158/14 2018 1
5 s 1 50.61 KREKORA Klaudia UKL Ósemka Police 98 U14 ZP --
6 s 1 52.51 CENIUCH Magdalena MKS Kusy Szczecin 97 U14 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna # BEZ
7 s 1 54.01 KAŁUCKA Klaudia MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP --
400 m K
1 s 1 64.95 POŚNIAK Patrycja MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
2 s 1 66.03 JAGIEŁŁO Anna UKS Barnim Goleniów 94 U18 ZP --
3 s 1 69.92 STARACHOWSKA Natalia UKL Ósemka Police 93 U18 ZP -- #
600 m K
1 s 1 1:45.44 LASKOWSKA Agnieszka UKS Barnim Goleniów 96 U16 ZP IV #
2 s 1 1:46.67 ZUB Klaudia KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U14 ZP V
3 s 1 1:50.00 GRAD Aleksandra MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP V
4 s 1 1:51.09 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin # 97 U14 ZP -- NOWICKI Bartosz B.D. # Z/1234/13 2019 1
5 s 1 1:54.19 ŻEBROWSKA Karina STS Pomerania Szczecinek # 97 U14 ZP -- #
6 s 1 1:54.88 BOROWSKA Jowita MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
7 s 1 1:57.01 BOSY Kinga MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
8 s 1 1:58.61 MARYNOWSKA Sylwia MKL Szczecin # 95 U16 ZP --
9 s 1 1:59.81 JENNE Karolina MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP -- #
10 s 1 2:07.23 POPRAWA Patrycja MKS Hermes Gryfino 99 U12 ZP -- #
11 s 1 2:15.43 SZPYT Justyna MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP --
800 m K
1 s 1 2:28.28 WITEK Paulina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
2 s 1 2:29.32 SZURGOCIŃSKA Nikolina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
3 s 1 2:30.80 KĘDZIORA Magdalena LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP IV
1000 m K
1 s 1 3:13.74 MASTERNAK Weronika MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP IV
2 s 1 3:16.92 WOJCIECHOWSKA Amelia LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP -- KUFEL Dariusz 3
3 s 1 3:24.09 WALIŃSKA Zuzanna MKS Hermes Gryfino 97 U14 ZP V
4 s 1 3:25.10 STACHURA Sandra MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0300/11 2016 BEZ
1500 m K
1 s 1 4:45.66 MANEL Ewelina LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP III
2 s 1 4:48.34 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
3 s 1 4:58.77 KACZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2019 M
4 s 1 5:05.26 ANDRZEJEWSKA Magdalena LKS Spartakus Pyrzyce 92 U20 ZP IV
5 s 1 5:08.13 ROBAK Izabela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP IV
6 s 1 5:13.51 STARZYŃSKA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP V
7 s 1 5:20.45 ĆWIRTA Małgorzata LKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP V KRZYSIEK Zbigniew Z/4148/11 2013 3
Wzwyż K
1 s 1 1.45 ZIEMBA Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP IV
2 s 1 1.40 SŁAWIŃSKA Sonia OSOT Szczecin # 95 U16 ZP V #
3 s 1 1.35 DĄBROWSKA Anita MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
4 s 1 1.35 SZTADILÓW Paulina LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP -- #
5 s 1 1.25 ELJASZEWICZ Wiktoria MKS Kusy Szczecin 98 U14 ZP -- B.D.
W dal K
1 s 1 4.21 SZTADILÓW Paulina LKS Olimpic Szczecin 96 U16 ZP +1.5 -- #
2 s 1 4.14 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 97 U14 ZP +2.2 -- #
3 s 1 4.04 DĄBROWSKA Anita MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP +2.0 --
100 m M
1 s 1 11.32 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -2.5 III RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
2 s 1 11.49 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -2.5 III #
3 s 1 11.53 ROKOWSKI Mateusz KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP -2.5 III
4 s 1 11.63 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP -2.5 III B.D. 3
5 s 1 11.74 JANISZAK Kamil MKS Junior Złocieniec 95 U16 ZP -2.5 III
6 s 1 11.93 GRELA Adam MKL Szczecin # 95 U16 ZP -2.5 IV B.D. B.D. B.D. # 3
7 s 1 12.19 WIĘCEK Wojciech UKL Ósemka Police 95 U16 ZP -2.5 IV
1 s 2 11.65 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP -2.1 III
2 s 2 11.89 STANKIEWICZ Gabriel KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -2.1 IV B.D. 1
3 s 2 12.19 MĄCZKA Mariusz MKL Szczecin # 95 U16 ZP -2.1 IV #
4 s 2 12.56 STASZAK Patryk niest. Szczecin # 78 Sen ZP -2.1 --
5 s 2 12.80 KALISZEWSKI Szymon UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP -2.1 -- #
6 s 2 13.13 MAZUR Rafał MKL Szczecin # 97 U14 ZP -2.1 -- #
7 s 2 13.90 PRYSAK Krystian LKS Olimpic Szczecin # 96 U16 ZP -2.1 --
1 s 3 13.01 BIERNAT Dawid MKL Szczecin # 97 U14 ZP -2.6 -- B.D. # BEZ
2 s 3 13.04 ŁAPECIŃSKI Przemysław MKL Szczecin # 97 U14 ZP -2.6 -- #
3 s 3 13.12 WŁODARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP -2.6 --
4 s 3 17.02 SZWAJCZUK Filip MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP -2.6 --
200 m M
1 s 1 22.61 ROKOWSKI Mateusz KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP -2.0 II
2 s 1 23.09 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP -2.0 III
3 s 1 23.14 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -2.0 III #
4 s 1 24.46 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP -2.0 --
1 s 2 24.28 GULCZYŃSKI Bartosz LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP -1.1 IV BINDASZEWSKA Hanna B.D. Z/4582/11 2014 3
2 s 2 24.70 WIĘCEK Wojciech UKL Ósemka Police 95 U16 ZP -1.1 V
3 s 2 25.76 KALISZEWSKI Szymon UKS Barnim Goleniów 95 U16 ZP -1.1 -- #
4 s 2 26.00 STASZAK Patryk niest. Szczecin # 78 Sen ZP -1.1 --
5 s 2 26.48 OSOLIŃSKI Piotr LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP -1.1 --
6 s 2 26.50 MAZUR Rafał MKL Szczecin # 97 U14 ZP -1.1 -- #
300 m M
1 s 1 36.12 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP -- B.D. 3
2 s 1 39.30 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/4847/11 2019 2
3 s 1 39.63 WYSOCKI Patryk KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP IV
4 s 1 41.06 MAJ Grzegorz MKS Junior Złocieniec 97 U14 ZP V #
5 s 1 42.16 BRZEZIŃSKI Adam MKL Szczecin # 95 U16 ZP V #
6 s 1 42.83 GARBICZ Łukasz MKL Szczecin # 95 U16 ZP -- #
1 s 2 39.39 MULTAN Damian LKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP IV
2 s 2 40.74 FLORCZAK Aleksander MKL Szczecin # 95 U16 ZP V #
3 s 2 46.27 CHLASTA Maciej MKS Hermes Gryfino 98 U14 ZP --
4 s 2 46.54 MAZURKIEWICZ Patryk UKL Ósemka Police 97 U14 ZP --
400 m M
1 s 1 54.73 NIŹNIK Daniel LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP IV BINDASZEWSKA Hanna Z/4454/11 2015 2
2 s 1 55.83 GÓRSKI Artur LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP -- B.D. BEZ
3 s 1 56.36 KAMIŃSKI Jakub UKL Ósemka Police 93 U18 ZP --
600 m M
1 s 1 1:32.28 STOJEK Kamil MKL Szczecin # 96 U16 ZP IV B.D. NOWICKI Bartosz # , Z/0791/12 , 2019
2 s 1 1:33.10 PASTOR Alan LKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP IV
3 s 1 1:34.24 ŁACHAŃSKI Łukasz LKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/4696/11 2012 BEZ
4 s 1 1:34.34 JASIŃSKI Przemysław UKL Ósemka Police 96 U16 ZP IV
5 s 1 1:36.20 ZAMIELA Jarosław WMLKS Pomorze Stargard # 97 U14 ZP V
800 m M
1 s 1 1:52.36 GRYNKIEWICZ Marcin WMLKS Pomorze Stargard # 90 U23 ZP II
2 s 1 2:00.29 KRAUS Krzysztof MKS Olimp Łobez # 94 U18 ZP III
3 s 1 2:01.61 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
4 s 1 2:01.99 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP III NOWICKI Bartosz B.D. # Z/0258/11 2019 2
5 s 1 2:02.25 KARMELITA Marcin KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP IV
6 s 1 2:02.46 SZWED Mateusz MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP IV
7 s 1 2:04.00 WERMUTH Mateusz MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP IV
8 s 1 2:09.40 GUMIŃSKI Krystian MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
9 s 1 2:11.84 GÓRSKI Miłosz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
10 s 1 2:11.95 KLIMKOWSKI Szymon UKL Ósemka Police 94 U18 ZP -- B.D. B.D.
1000 m M
1 s 1 2:45.43 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard # 94 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
2 s 1 2:46.12 CHIMIAK Rafał MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
3 s 1 2:46.12 FRYDRYKIEWICZ Oskar MKL Szczecin # 94 U18 ZP -- B.D. # BEZ
4 s 1 2:52.35 SZPECIŃSKI Przemysław KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U16 ZP V
5 s 1 2:53.94 OLEJNIK Łukasz MKL Szczecin # 96 U16 ZP V #
6 s 1 2:54.64 KOZIOŁ Tomasz LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP -- KUFEL Dariusz Z/1273/11 2013 BEZ
7 s 1 2:58.21 GESSEL Grzegorz MKS Junior Złocieniec 96 U16 ZP V
8 s 1 2:58.78 KUSZNERCZUK Kacper MKS Święc Sławno 95 U16 ZP V
Wzwyż M
1 s 1 1.70 STACHURA Norbert MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP --
2 s 1 1.65 PRZYBYŁA Adrian WKS Flota Gdynia # 95 U16 PM V
3 s 1 1.65 WARDAK Mateusz LUKS Wieża Postomino # 95 U16 ZP V #
4 s 1 1.35 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3
5 s 1 1.50 MONDZELEWSKI Cezary OSOT Szczecin # 97 U14 ZP --
6 s 1 1.45 WALKOWIAK Michał MKS Junior Złocieniec 97 U14 ZP --
7 s 1 1.35 STEFAŃSKI Grzegorz MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP --
W dal M
1 s 1 6.76 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +2.4 III B.D. BEZ
2 s 1 6.39 GRELA Adam MKL Szczecin # 95 U16 ZP +1.8 III B.D. B.D. B.D. # 3
3 s 1 6.19 KRAWCZYK Mateusz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +1.7 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. # Z/3071/11 2015 3
4 s 1 5.70 WARDAK Mateusz LUKS Wieża Postomino # 95 U16 ZP +2.3 V #
5 s 1 5.65 KRACZEWSKI Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP +2.0 --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2284169197083 sekund