Rzeszów 02.05.2010
Mityng Otwarcia Sezonu
600 m K
1 s 1 1:38.35 WACŁAWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA -- B.D. 1
2 s 1 1:39.34 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków # 93 U18 MA -- OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
3 s 1 1:43.82 HAJNOSZ Barbara ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK --
4 s 1 1:47.57 TABISZ Ilona KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK V
5 s 1 1:49.84 DZIEŃ Paulina MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK V
6 s 1 1:52.01 ŚLIWIAK Patrycja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0125/11 2013 3
7 s 1 1:52.68 HUBER Elżbieta CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK --
8 s 1 1:53.39 SOBOŃ Aleksandra GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK -- LASSOTA Lesław B.D. # Z/1827/12 2013 BEZ
1 s 2 1:46.18 ANDREASIK Monika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 90 U23 PK --
2 s 2 1:52.06 RURKA Monika UKS Kobylanka 96 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy # BEZ
3 s 2 1:52.53 WOJCIECHOWSKA Katarzyna MKS Stal Nowa Dęba 95 U16 PK -- #
4 s 2 1:53.60 BIELEC Edyta MKS Halicz Ustrzyki Dolne 97 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0067/13 2015 4
5 s 2 1:56.97 BIELEC Joanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0170/14 2015 BEZ
6 s 2 1:58.52 LACHOWSKA Martyna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0172/14 2015 4
7 s 2 2:08.37 KORYTKO Izabela UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK --
1000 m K
1 3:06.79 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -- B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
2 3:32.10 KOBOS Kamila MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/0124/11 2012 4
W dal K
1 5.48 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.1 II #
2 4.82 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA +0.4 IV #
3 4.80 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +0.8 IV
4 4.78 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +0.8 --
5 4.68 DOBEK Dagmara UKS Kobylanka 95 U16 MA +1.0 V DZIEDZIAK Jerzy 4
6 4.60 SZAFARZ Monika ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +1.1 --
7 4.36 GORCZYCA Karolina ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK +1.0 -- B.D.
8 4.05 BRZOZOWSKA Anna KS Wisła Puławy 94 U18 LU +1.2 -- #
9 3.86 GIZA Olga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK +0.7 --
10 3.84 STÓJ Anna ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +0.6 --
Kula (3) K
1 9.65 CZERWIEC Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK V
2 8.77 SZYMASZEK Patrycja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK V
3 8.18 GŁODOWSKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK --
4 7.78 FERENC Małgorzata MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK --
5 7.51 SZYMASZEK Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK --
6 7.40 ZIEMBA Zofia UKS Kobylanka 95 U16 MA --
Kula (4) K
1 11.69 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA III B.D. # 1
2 11.06 MIŁOŚ Sylwana LKS Stal Mielec 92 U20 PK III
3 9.31 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
4 7.78 KOZIOŁ Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 94 U18 PK --
5 7.75 MATUŁA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
6 7.72 PAPUŻYŃSKA Paulina UKS Kobylanka 94 U18 MA --
7 7.35 KUCHTA Patrycja ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK --
8 6.20 TAPEK Angelika UKS Kobylanka 94 U18 MA --
9 6.15 KULAS Paulina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 94 U18 PK --
Młot (3) K
1 36.45 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U16 LU IV #
2 32.12 JACHER Ewelina LKS Stal Mielec 95 U16 PK V
3 25.19 ZAJĄC Katarzyna KS Wisła Puławy 95 U16 LU --
Młot (4) K
1 47.28 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU II #
2 46.39 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU II KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
3 36.10 MACIEJCZYK Aleksandra KS Wisła Puławy 91 U20 LU IV
4 20.11 STRZELECKA Katarzyna KS Wisła Puławy 94 U18 LU -- #
Oszczep (600) K
1 33.11 KĘCZKOWSKA Agnieszka KS Wisła Puławy 92 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander LIS Stanislaw # Z/4599/11 2015 BEZ
2 30.66 KRZYSZTOFIK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK IV
3 28.16 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -- #
600 m M
1 1:20.03 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 90 U23 PK -- ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
2 1:22.36 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec 92 U20 PK -- B.D.
3 1:27.99 MATYCZ Marcin CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK II
4 1:28.59 MOTYL Damian LKS Stal Mielec 92 U20 PK --
5 1:31.65 SĘDŁAK Rafał LKS Stal Mielec 93 U18 PK --
6 1:31.79 GALICIA PEREZ Arnold KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/4641/11 2017 BEZ
7 1:32.28 BARAŃSKI Maciej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK IV
8 1:40.01 CHABKO Paweł UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK -- #
9 1:41.58 HERDA Krzysztof UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK -- #
10 1:42.09 TARNAWSKI Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK -- #
11 1:43.31 KIERBIEDŹ Dawid MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK --
12 1:46.44 NOWAK Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
13 1:49.41 GORZELNIK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK --
1000 m M
1 2:39.12 PIWOWAR Stanisław ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK -- B.D. BEZ
2 2:40.92 WICKOWSKI Dariusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK --
3 2:42.55 AMS Tomasz UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK -- B.D. # BEZ
4 2:43.16 GAWLE Wojciech MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK --
5 2:45.48 JACHYM Tomasz WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA -- B.D. # 3
6 2:45.79 ARMACIŃSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 92 U20 PK --
7 2:46.07 OLEJARCZYK Henryk CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
8 2:46.50 JASZCZUR Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
9 2:49.40 CHMURA Krzysztof UKS Tempo 5 Przemyśl 91 U20 PK --
10 2:49.44 FRĄK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
11 2:50.84 HEBDA Sławomir MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK --
12 2:50.91 LACHOWSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/0122/11 2014 BEZ
13 2:51.99 PIKOR Rafał CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
14 2:53.28 HACZELA Mateusz KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK --
15 2:59.05 SMĘDOWSKI Paweł GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 94 U18 PK -- LASSOTA Lesław B.D. # Z/2486/11 2019 2
W dal M
2 6.61 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK +0.3 III
3 6.29 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL +0.5 -- B.D. B.D. # , Z/2224/11 , 2019 2
4 6.21 RUCKI Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK +1.1 IV B.D. 3
5 5.82 CHRZANOWSKI Łukasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +1.1 --
6 5.70 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK +0.7 --
7 5.51 BIELATOWICZ Bernard MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 93 U18 PK +0.4 --
8 4.88 KUKURSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK +1.0 --
9 4.32 THE TONG Kewin UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK +0.6 --
10 4.23 RESZKA Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK +0.6 --
11 3.75 KOZAK Przemysław KS Wisła Puławy 93 U18 LU +0.8 -- #
12 3.71 KOWALSKI Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U14 PK 0.0 --
Kula (5) M
1 15.00 LEWOSZEWSKI Krystian KS Agros Zamość 94 U18 LU II #
2 12.52 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV #
3 12.26 KARCZMARCZYK Stanisław LKS Stal Mielec 95 U16 PK V
4 11.65 KOZIOŁ Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK --
5 11.31 SZYLAK Sergiusz ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK -- WŁADYKA Jacek Z/2217/11 2013 BEZ
6 10.00 CIEŚLIK Bartosz UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK --
7 9.30 DYLĄG Szymon UKS Kobylanka 96 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
8 6.15 ZAKRZEWSKI Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK --
Kula (6) M
1 14.05 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK II
2 12.95 GUŚCIORA Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK IV
3 10.88 KOZAK Mirosław KS Wisła Puławy 92 U20 LU -- #
Kula (7.26) M
1 17.02 PARTYKA Konrad KS Agros Zamość 90 U23 LU I B.D. 1
Młot (4) M
1 60.02 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U16 LU II ZDYBEL Aleksander # Z/4609/11 2018 1
Młot (5) M
2 39.58 ZAJĄC Bartosz KS Wisła Puławy 94 U18 LU -- #
3 39.06 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U16 PK V JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
4 38.20 POŁEĆ Edwin LKS Stal Mielec 94 U18 PK --
5 36.94 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK --
6 25.89 WIKTOR Grzegorz UKS Kobylanka 94 U18 MA --
7 25.46 CZUBAK Sylwester UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK --
Młot (6) M
1 48.99 BOROWIEC Dominik MKS Start Lublin 92 U20 LU III WIEJAK Izydor B.D. Z/4159/11 2013 2
2 34.30 MICHALIK Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV #
Młot (7.26) M
1 28.50 DĘBICKI Sebastian ULKS Technik Trzcinica 78 Sen PK --
Oszczep (600) M
1 41.93 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK V #
2 36.60 SKROBOT Maciej UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
3 33.61 LEPAK Korneliusz UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
4 32.92 KOSIBA Jakub UKS Maraton Sękowa 94 U18 MA --
5 31.87 LEPAK Adam UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
Oszczep (700) M
1 45.69 SZCZEPANIAK Jakub KS Wisła Puławy 93 U18 LU IV #
2 43.76 LASKA Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK --
Oszczep (800) M
1 52.48 NYCZ Paweł CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK III
2 42.31 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL -- B.D. B.D. # , Z/2224/11 , 2019 2
3 40.21 KOZAK Mirosław KS Wisła Puławy 92 U20 LU IV #
4 39.06 MUROŃ Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
5 38.46 KŁOS Eryk KS Wisła Puławy 92 U20 LU -- #
6 36.29 ŚLIMAK Marek UKS Maraton Sękowa 92 U20 MA --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2053990364075 sekund