Częstochowa 03.10.2010
Finał ¦l±skiej Ligi Młodzików
100 m K
1 s 1 13.19 GMYZ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL -2.6 III LAMCH Czesław Z/1862/11 2012 3
2 s 1 13.41 PIˇTEK Natalia RMKS Rybnik 95 U16 SL -2.6 IV
3 s 1 13.42 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -2.6 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
4 s 1 13.58 GŁOGOWSKA Ewa LUKS Zabrzeg 95 U16 SL -2.6 IV
5 s 1 14.73 STĘPAK Sandra GKS Piast Gliwice 95 U16 SL -2.6 --
1 s 2 12.43 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP +0.4 II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 s 2 13.52 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U16 SL +0.4 IV
3 s 2 13.55 USENDIAH Jessica MOSM Tychy 98 U14 SL +0.4 IV
4 s 2 13.79 KASPEREK Oliwia MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL +0.4 IV
5 s 2 13.85 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 95 U16 SL +0.4 V PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2019 M
6 s 2 14.01 RAKOSZA Wioletta CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL +0.4 V
1 s 3 13.72 LEWICKA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL -3.6 IV
2 s 3 13.93 HAŁAS Justyna LUKS Zabrzeg 96 U16 SL -3.6 V #
3 s 3 14.14 KOKORA Angelika MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U14 SL -3.6 V
4 s 3 14.56 SIWEK Julia MOSM Tychy 98 U14 SL -3.6 --
5 s 3 15.26 PASZEK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL -3.6 --
1 s 4 14.35 WATKOWSKA Arleta MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL 0.0 V
2 s 4 14.47 SOCHA Alicja TS AKS Chorzów 95 U16 SL 0.0 V
3 s 4 14.64 GODULA Klaudia TS AKS Chorzów 96 U16 SL 0.0 --
4 s 4 14.98 STĘPOWSKA Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL 0.0 -- #
5 s 4 15.08 WILK Angelika MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL 0.0 -- #
6 s 4 15.52 ¦MIAŁY Ewa MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL 0.0 --
1 s 5 14.16 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL -0.5 V #
2 s 5 14.69 FILA Anna MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL -0.5 --
3 s 5 15.11 NOWAK Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL -0.5 --
4 s 5 15.46 KOWALIK Agnieszka MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL -0.5 -- #
5 s 5 15.47 WO¬NIAK Magdalena MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL -0.5 --
6 s 5 16.50 SˇSIADA Dorota MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL -0.5 --
1 s 6 15.37 LE¦NIK Matylda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL -1.1 --
2 s 6 15.53 PROKOPOWICZ Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL -1.1 --
3 s 6 15.59 ¦LIWA Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL -1.1 -- #
4 s 6 16.07 PAJKOS Karolina MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL -1.1 --
5 s 6 17.20 NOWAK Barbara MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL -1.1 -- #
6 s 6 17.36 SO¦NICKA Dominika MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL -1.1 --
1 s 7 15.47 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
2 s 7 15.49 GRUBA Justyna GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL 0.0 -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0291/14 2018 BEZ
3 s 7 17.36 BAJDAŁA Marta MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
4 s 7 18.69 JABŁOŃSKA Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
5 s 7 19.43 MI¦ Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
6 s 7 19.62 PENKATY Marta MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL 0.0 --
300 m K
1 s 1 42.87 BUCZKOWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL II
2 s 1 43.26 GASIAK Julianna CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL III LAMCH Czesław Z/1860/11 2013 1
3 s 1 43.66 SIWCZYK Angelika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III #
4 s 1 44.24 PUTOŃ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III B.D.
5 s 1 45.30 SAJDAK Renata MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV #
6 s 1 46.14 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U16 SL IV B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
1 s 2 45.42 KURPAS Agnieszka TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV B.D. B.D.
2 s 2 45.62 STRZEMPA Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV B.D. BEZ
3 s 2 45.81 FITZON Ewelina MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV B.D. BEZ
4 s 2 46.05 SIEKIERZYCKA Sara MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV #
5 s 2 46.82 SZPYRA Martina TS AKS Chorzów 95 U16 SL V
6 s 2 46.83 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice 97 U14 SL V MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0932/13 2019 M
1 s 3 46.12 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL IV #
2 s 3 46.77 KAMIŃSKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V
3 s 3 47.92 JUSZCZYK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL V #
4 s 3 49.28 ZAGRODNIK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL -- B.D. # BEZ
5 s 3 50.02 DROZDOWSKA Marta TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
1 s 4 48.06 BADACZEWSKA Beata MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
2 s 4 50.34 KALETKA Katarzyna MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
3 s 4 51.50 CHIBOWSKA Natalia GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
1 s 5 49.99 SKUPIEŃ Amanda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL -- #
2 s 5 51.18 SZCZĘCH Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
3 s 5 53.33 BRODA Paulina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
4 s 5 54.80 SOBOLEWSKA Żaneta MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
1 s 6 52.36 ZASADZIAK Malwina GKS Piast Gliwice # 99 U12 SL --
3 s 6 59.80 MAZIUK Justyna GKS Piast Gliwice # 99 U12 SL --
4 s 6 64.57 KUBICZEK Julia GKS Piast Gliwice # 99 U12 SL --
1 s 7 45.29 USENDIAH Jessica MOSM Tychy 98 U14 SL IV
2 s 7 45.66 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 95 U16 SL IV PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2019 M
3 s 7 46.84 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U16 SL V
4 s 7 49.15 SIWEK Julia MOSM Tychy 98 U14 SL --
5 s 7 55.13 KASPRZYK Martyna MOSM Tychy 97 U14 SL --
600 m K
1 s 1 1:41.79 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL III #
2 s 1 1:42.21 ŻUKOWSKA Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL III
3 s 1 1:42.62 ŻUKOWSKA Weronika MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL III
4 s 1 1:46.43 DEPCZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL V
5 s 1 1:47.32 PIEGZA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
6 s 1 1:49.98 MORAWIEC Natalia MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL V
7 s 1 1:51.29 RĘBISZ Judyta TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 97 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna # Z/0209/13 2019
8 s 1 1:53.58 OLCHAWA Laura TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
9 s 1 2:05.49 MICHALCZYK Dominika AZS-AWF Katowice 95 U16 SL --
1 s 2 1:56.28 STANKIEWICZ Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -- #
2 s 2 1:56.69 SZULC Patrycja TS AKS Chorzów 96 U16 SL -- #
3 s 2 1:57.04 SADOWSKA Dajana MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -- #
4 s 2 1:57.31 LAUER Daria GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
5 s 2 2:01.45 ADAMIK Dagmara LKS Pogórze Skoczów 97 U14 SL --
6 s 2 2:08.77 DUDA Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
7 s 2 2:10.38 SURLAS Karolina GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL --
8 s 2 2:10.97 MIĘKINA Angelika UKS Kometa Gliwice 97 U14 SL --
9 s 2 2:11.98 DYLIK Karolina UKS Kometa Gliwice 97 U14 SL --
10 s 2 2:16.91 SIERPIŃSKA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
1 s 3 1:54.84 RARAKOWSKA Martyna MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
2 s 3 1:59.01 HOJKA Żaneta MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL -- #
3 s 3 1:59.27 HOJKA Sandra MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
4 s 3 2:11.01 SZOT Weronika UKS Kometa Gliwice 98 U14 SL --
5 s 3 2:14.56 MAJCZYN Patrycja UKS Kometa Gliwice 98 U14 SL --
6 s 3 2:19.29 KORONA Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL --
7 s 3 2:19.44 ORZECHOWSKA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
8 s 3 2:24.94 KU¦MIJ Martyna GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL --
1000 m K
1 s 1 3:12.06 ¦LĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL III CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2019 1
2 s 1 3:14.75 BALIŃSKA Ewelina MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
4 s 1 3:18.80 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U14 SL IV MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
5 s 1 3:30.38 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL V MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2019 3
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.98 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL -1.3 IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
2 s 1 20.65 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL -1.3 -- PILAREK Sławomir
4x100 m K
1 s 1 51.54 CIBA Kamila
KRASOŃ Marta
LEWICKA Paulina
JUSZCZYK Karolina
MOS CSiR D±browa Górnicza 95
95
95
96
U16 SLK -- OSIK Tadeusz B.D.


Z/3200/11
2019
M
2 s 1 53.31 PIERZYNA Ewelina
GASIAK Julianna
GRUCA Kamila
RAKOSZA Wioletta
CKS Budowlani Częstochowa 96
95
95
96
U16 SLK -- B.D. KASIŃSKI Marek
LAMCH Czesław

, Z/1505/12
Z/1860/11
, 2019
2013
2
1
3 s 1 54.07 SIWCZYK Angelika
KURPAS Agnieszka
PUTOŃ Zuzanna
PIEGZA Monika
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95
95
95
95
U16 SLK --
B.D. B.D.
B.D.


4 s 1 55.34 KOKORA Angelika
STĘPOWSKA Karolina
SAJDAK Renata
SIEKIERZYCKA Sara
MKS-SMS Victoria Racibórz 97
96
95
95
U16 SLK --


1 s 2 54.43 SZPYRA Martina
DROZDOWSKA Marta
BRYDA Paulina
SOCHA Alicja
TS AKS Chorzów 95
95
95
95
U16 SLK --

PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir
Z/0981/11
, Z/0981/11

, 2013
BEZ
2 s 2 57.86 LAUER Daria
STĘPAK Sandra
CHIBOWSKA Natalia
ARENDARSKA Magdalena
GKS Piast Gliwice 97
95
97
95
U16 SLK --


3 s 2 57.99 GRAJA Ewa
ZAGRODNIK Joanna
SKUPIEŃ Amanda
PROKOPOWICZ Anna
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96
96
96
96
U16 SLK --
B.D.

BEZ
4 s 2 71.86 ZASADZIAK Malwina
MAZIUK Justyna
KUBICZEK Julia
UKS Kometa Gliwice 99
99
99
brak daty SLK --


Wzwyż K
1 f 1 1.40 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
2 f 1 1.35 DĘBIEC Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL --
3 f 1 1.35 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- PILAREK Sławomir
4 f 1 1.35 WACHOWICZ Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL --
5 f 1 1.30 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U14 SL -- SZYNOL Karol BONK Stanisław # Z/0212/13 2018
5 f 1 1.30 ¦CIWIARSKA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL --
7 f 1 1.30 ARENDARSKA Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U16 SL --
8 f 1 1.25 WEIHRAUCH Mirela TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
9 f 1 1.20 POŁETEK Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL --
10 f 1 1.15 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U14 SL -- B.D. # 3
W dal K
1 f 1 4.36 KRASOŃ Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL +0.7 --
2 f 1 4.28 CHIBOWSKA Natalia GKS Piast Gliwice 97 U14 SL +0.3 --
3 f 1 4.19 FOJCIK Simona MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL +0.5 --
4 f 1 4.10 PAGIEŁA Dominika LKS Pogórze Skoczów 97 U14 SL +1.0 --
5 f 1 4.00 PRÓCHNO Paulina GKS Piast Gliwice 97 U14 SL -0.3 --
6 f 1 3.92 GRZEGORZEK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL +0.9 --
7 f 1 3.90 KASPRZYK Martyna MOSM Tychy 97 U14 SL +0.3 --
8 f 1 3.65 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 99 U12 SL +0.6 --
9 f 1 3.50 DUTKIEWICZ Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL 0.0 --
10 f 1 3.41 TOMALA Maria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL +2.4 --
11 f 1 3.17 KUBICZEK Julia GKS Piast Gliwice # 99 U12 SL +0.9 --
12 f 1 3.11 SIWIEC Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL +1.1 --
13 f 1 2.99 JEZIORSKA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL +0.7 --
14 f 1 2.71 SIWIEC Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U12 SL +1.2 --
15 f 1 2.52 RUTKOWSKA Julia GKS Piast Gliwice # 99 U12 SL +1.3 --
Kula (3) K
1 f 1 12.07 MO¦ Patrycja MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL III #
2 f 1 10.99 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV BONK Stanisław 3
3 f 1 10.40 BEZIA Katarzyna MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV #
4 f 1 9.31 BRYDA Paulina UKS Skaut Będzin # 95 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/0981/11, Z/0981/11 , 2013 BEZ
5 f 1 8.93 RICHTER Miriam GKS Piast Gliwice 95 U16 SL V
6 f 1 8.92 FURTACZ Agata TS AKS Chorzów 95 U16 SL V PILAREK Sławomir
7 f 1 8.60 SZINDLER Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
8 f 1 7.95 PYTLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
9 f 1 7.91 WAWRZYNEK Agnieszka TS AKS Chorzów 95 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam # BEZ
10 f 1 7.54 CHMURA Martyna TS AKS Chorzów 95 U16 SL --
11 f 1 7.37 CIEMAŁA Daria LKS Pogórze Skoczów 96 U16 SL -- #
12 f 1 7.09 SZYZDEK Gracja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
Dysk (1) K
1 f 1 30.78 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV BONK Stanisław 3
2 f 1 21.92 BEMBENEK Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
3 f 1 20.66 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL -- #
Młot (3) K
1 f 1 39.97 KOKOWSKA Aleksandra O¦ AZS Poznań # 95 U16 WP IV B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
2 f 1 39.01 KAWKA Roksana MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL IV #
Oszczep (600) K
1 f 1 21.74 GRAJA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL -- #
Chód 3 km K
1 s 1 15:40.27 BINDRYN Joanna CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL II
2 s 1 17:50.16 BORAL Karolina CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL IV
3 s 1 20:28.02 GAJZNER Emilia CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V
4 s 1 20:28.35 CIUPIS Aneta CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V
100 m M
1 s 1 11.69 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U18 SL -2.0 III
2 s 1 11.71 NOWAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL -2.0 III
3 s 1 12.03 IDZIAK Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL -2.0 IV
4 s 1 12.70 CICHY Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL -2.0 V
1 s 2 11.80 SERAFIN Aleksander TS AKS Chorzów 95 U16 SL -1.1 IV
2 s 2 12.04 KABACIŃSKI Jacek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -1.1 IV #
3 s 2 12.14 WILCZYŃSKI Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -1.1 IV
4 s 2 12.33 BASIŃSKI Dawid MOSM Tychy 92 U20 SL -1.1 --
5 s 2 12.37 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL -1.1 V
6 s 2 12.42 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 95 U16 SL -1.1 V B.D. KASIŃSKI Marek # , Z/1875/11 , 2019 2
1 s 3 12.14 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.4 IV B.D. # BEZ
2 s 3 12.43 JUSZCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL -0.4 V #
3 s 3 12.44 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -0.4 V
4 s 3 12.53 KAMPIK Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL -0.4 V
5 s 3 12.54 KONDRAT Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL -0.4 V
6 s 3 12.93 PTAK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.4 --
1 s 4 12.76 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -0.9 --
2 s 4 13.03 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL -0.9 -- BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
3 s 4 13.12 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U16 SL -0.9 --
4 s 4 13.39 SZULAKOWSKI Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL -0.9 --
5 s 4 13.55 MACIEJEWSKI Dawid MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL -0.9 --
6 s 4 14.67 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U14 SL -0.9 -- STĘPIEŃ Kazimierz # Z/0211/13 2018 1
1 s 5 13.23 BOROŃ Sergiusz MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -1.7 --
2 s 5 13.36 NOWAK Piotr TS AKS Chorzów 96 U16 SL -1.7 --
3 s 5 13.77 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U14 SL -1.7 --
4 s 5 14.00 MARKOWSKI Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL -1.7 --
1 s 6 13.46 LUDWISZEWSKI Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -3.3 --
2 s 6 14.29 SOBIERAŃSKI Marcel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL -3.3 --
3 s 6 14.56 PAŁKA Łukasz GKS Piast Gliwice 97 U14 SL -3.3 -- #
4 s 6 15.98 ZAJˇC Marcel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL -3.3 --
5 s 6 16.33 GRZESIAK Sylwester MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL -3.3 --
1 s 7 14.74 SKUBISZ Adrian GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL -1.2 --
2 s 7 15.08 PENKATY Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL -1.2 --
3 s 7 15.78 ŁUCZAK Dawid GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL -1.2 --
4 s 7 16.04 GRODZICKI Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U14 SL -1.2 --
5 s 7 18.20 GOŁAWSKI Kamil GKS Piast Gliwice 99 U12 SL -1.2 --
300 m M
1 s 1 35.09 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz 94 U18 SL -- STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
2 s 1 38.52 JUSZCZYK Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL III
3 s 1 39.03 JELONEK Dorian CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL IV
4 s 1 39.44 KUCHAREK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 92 U20 SL -- B.D. 3
5 s 1 41.29 MOŻDŻONEK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
1 s 2 41.08 ZBYDNIEWSKI Andrzej GKS Piast Gliwice 96 U16 SL V
2 s 2 41.35 CHWIST Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL V
3 s 2 41.36 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL V
4 s 2 41.90 MOŻDŻONEK Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
5 s 2 43.24 BUCKI Sebastian GKS Piast Gliwice 95 U16 SL --
6 s 2 47.82 MIZERA Marek GKS Piast Gliwice # 97 U14 SL --
1 s 3 44.25 GˇSIOR Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
2 s 3 44.50 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U14 SL --
3 s 3 44.77 STĘPIEŃ Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U14 SL --
4 s 3 47.24 DUDA Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
5 s 3 54.03 ZWOLENNIK Marcin UKS Kometa Gliwice 98 U14 SL --
6 s 3 54.07 BARANIUK Patryk GKS Piast Gliwice # 99 U12 SL --
600 m M
1 s 1 1:28.15 DOLATA Tomasz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL III
2 s 1 1:28.77 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 95 U16 SL III
3 s 1 1:29.73 BUKAŁA Dawid SPLA Tychy # 94 U18 SL -- WDOWIAK Szymon # Z/0395/11 2017 BEZ
4 s 1 1:30.79 WĘGLER Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III B.D. BEZ
5 s 1 1:31.36 ZALEWSKI Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL III #
6 s 1 1:31.73 HAJOK Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL III
7 s 1 1:32.98 PINDYCH Marcel CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL IV
8 s 1 1:33.84 JĘDRUSIK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza # 95 U16 SL IV PILAREK Sławomir Z/0977/11 4
1 s 2 1:33.64 PIECZKO Jakub MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL IV
2 s 2 1:33.74 PRZYBYŁO Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV #
3 s 2 1:33.82 NOGLIK Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL IV #
4 s 2 1:34.69 BOCHEN Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
5 s 2 1:35.01 WYSOCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL V
6 s 2 1:37.25 KURASZ Daniel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL V
7 s 2 1:41.38 KUCHARCZYK Mateusz MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
8 s 2 1:44.57 CZARNECKI Antoni TS AKS Chorzów # 96 U16 SL --
1 s 3 1:38.21 GANCAREK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 96 U16 SL V CIUK Marek Z/0245/12 2018 3
2 s 3 1:41.11 HASIEC Stanisław GKS Piast Gliwice 97 U14 SL --
3 s 3 1:44.81 BUCZEK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
4 s 3 1:44.82 DASZEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
5 s 3 1:45.82 ¦LÓSARZ Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
6 s 3 1:46.54 WAWRZYNIAK Kamil MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
7 s 3 1:49.74 KOLAŃCZYK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
8 s 3 1:50.19 SIARKA Kacper MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
9 s 3 1:50.75 KOPCIUCH Błażej MKS-SMS Victoria Racibórz 96 U16 SL --
10 s 3 1:53.78 HALUPCZOK Sebastian MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
1 s 4 1:45.82 KOWALSKI Marcin MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
2 s 4 1:53.10 PALUS Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL -- #
3 s 4 1:53.71 BOCHENEK Wiktor LKS Pogórze Skoczów 97 U14 SL --
4 s 4 1:54.73 PALICHLEB Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
5 s 4 1:57.02 KOWALSKI Kamil MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
6 s 4 1:59.61 ARDELLI Adam MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
7 s 4 2:12.78 GRADEK Mirosław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U14 SL --
1000 m M
1 s 1 2:44.68 COPIK Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U16 SL IV
2 s 1 2:47.62 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 96 U16 SL IV PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław # Z/1301/12 2019 2
3 s 1 2:52.17 STRZˇDAŁA Przemysław LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL V
4 s 1 2:53.04 GRABOWSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL V #
5 s 1 2:58.69 KIERES Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
6 s 1 3:01.08 ORZEŁ Michał CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL -- #
7 s 1 3:01.21 ANDAŁA Robert MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
8 s 1 3:03.24 GAJ Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL --
9 s 1 3:08.69 GRZESZCZAK Dominik MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
10 s 1 3:11.30 MUSIAŁ Grzegorz LKS Kłos Olkusz # 96 U16 MA -- #
1 s 2 3:01.08 SIKORSKI Dawid LKS Pogórze Skoczów 95 U16 SL --
2 s 2 3:02.53 WNUK Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL --
3 s 2 3:10.60 TEODOROWICZ Mariusz MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
4 s 2 3:13.66 BADURA Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U16 SL --
5 s 2 3:19.16 KUPIŃSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL --
6 s 2 3:19.72 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL -- B.D. BEZ
7 s 2 3:28.85 POPIELAWSKI Szymon MKS-MOSM Bytom 97 U14 SL --
8 s 2 3:38.61 KOWALIK Marcin MKS-MOSM Bytom 96 U16 SL --
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.12 JONAS Grzegorz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.9 IV
300 m pł M
1 s 1 41.30 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 95 U16 SL II B.D. # BEZ
2 s 1 43.20 MARCZUK Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
3 s 1 43.52 KOSEK Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
4 s 1 45.34 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom # 97 U14 MZ V BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2019 M
Wzwyż M
1 f 1 1.75 FABA Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
2 f 1 1.70 MIKOŁAJCZYK Michał TS AKS Chorzów 95 U16 SL V
W dal M
1 f 1 6.22 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL -0.5 IV B.D. 3
2 f 1 5.70 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL 0.0 V
2 f 1 6.09 NOCOŃ Konrad LUKS Zabrzeg 93 U18 SL +1.7 IV
3 f 1 5.85 ŻELAZNY Maciej LUKS Zabrzeg 94 U18 SL +0.7 -- #
5 f 1 5.23 SZATANIK Mateusz LUKS Zabrzeg 94 U18 SL -2.2 --
6 f 1 4.87 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -0.6 --
7 f 1 4.72 CICHOŃ Łukasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL 0.0 --
8 f 1 3.64 ŁUCZAK Dawid GKS Piast Gliwice # 98 U14 SL +2.1 --
Kula (5) M
1 f 1 9.69 SZATANIK Mateusz LUKS Zabrzeg 94 U18 SL --
1 f 1 13.14 SOBIERAJ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL IV
2 f 1 12.43 GAŁECKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL V
3 f 1 10.36 BORYS Marcin GKS Piast Gliwice 96 U16 SL --
4 f 1 10.24 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U16 SL -- RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
5 f 1 10.22 BALIŃSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL -- #
6 f 1 10.16 BARTMAN Denis MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL --
7 f 1 9.32 OGIERMAN Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
8 f 1 9.08 MACIOSZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U16 SL --
9 f 1 8.91 SĘDZIK Robert TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL --
10 f 1 8.90 GLIWIŃSKI Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 96 U16 SL --
11 f 1 7.90 TOKARCZYK Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U14 SL --
Dysk (1) M
1 f 1 45.56 CICHY Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL III
Młot (5) M
1 f 1 38.34 ZROBEK Radosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U16 SL V
Oszczep (600) M
1 f 1 43.54 CZYŻ Fabian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U16 SL IV #
2 f 1 43.32 MENDELSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U16 SL IV
Oszczep (700) M
1 f 1 44.80 KRZAK Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 93 U18 SL --
Chód 5 km M
1 s 1 24:18.53 RYGAŁ Jan CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL II
2 s 1 24:18.56 KURPIEWSKI Sebastian CKS Budowlani Częstochowa 93 U18 SL --
3 s 1 24:47.67 KOSTRZEWA Patryk CKS Budowlani Częstochowa 94 U18 SL -- B.D. 3
4 s 1 29:58.15 SZEWCZYK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 95 U16 SL V

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.4344539642334 sekund