Wrocław 01 - 02.05.2010
Mityng Otwarcia Sezonu - Wieloboje nad Odrą
100 m K
1 s 1 12.61 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.1 II
1 s 1 12.64 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP -1.2 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 s 1 12.79 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.1 III #
2 s 1 13.82 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -1.2 V STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
3 s 1 12.92 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.1 III
3 s 1 14.92 WITKOWSKA Klaudia MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -1.2 --
4 s 1 13.09 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław 89 U23 DS -0.1 III
5 s 1 13.37 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.1 --
6 s 1 13.39 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP -0.1 -- JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
1 s 2 13.02 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -0.1 III #
1 s 2 13.37 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -1.3 IV ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
2 s 2 13.35 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -0.1 IV SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
2 s 2 13.96 GRZYWCZAK Emilia MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -1.3 V
3 s 2 13.77 KOPEĆ Aldona LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS -0.1 IV
3 s 2 14.35 ZAMOŻNA Kaja MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -1.3 V
4 s 2 13.79 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP -0.1 IV
4 s 2 14.37 RYBA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -1.3 V #
5 s 2 13.81 PAWLASEK Karolina MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -0.1 --
5 s 2 14.40 LORYŚ Justyna MKS MOS Wrocław # 97 U14 DS -1.3 V #
6 s 2 14.03 ZŁOTEK Sylwia SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS -0.1 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0139/11 2012 BEZ
6 s 2 15.63 KUBERA Patrycja MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -1.3 --
1 s 3 13.35 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS -2.4 IV
1 s 3 14.02 BIELAWSKA Katarzyna MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS -0.2 V
2 s 3 13.63 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -2.4 IV
2 s 3 14.19 PALUCH Karolina LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -0.2 V
3 s 3 13.69 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS -2.4 IV
3 s 3 14.52 SZLOSEK Kinga MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.2 --
4 s 3 13.87 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS -2.4 -- #
4 s 3 15.32 KUBUJ Wiktoria MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -0.2 -- #
5 s 3 14.07 DUL Karolina MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS -2.4 V
5 s 3 15.34 KRAMEK Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.2 -- #
6 s 3 14.15 STEFKO Paulina MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -2.4 --
6 s 3 15.40 GAJEWSKA Marika MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -0.2 -- #
1 s 4 13.60 SZTUCKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.3 IV B.D. # 3
1 s 4 14.09 PISARSKA Marta MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -0.2 --
2 s 4 13.68 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.3 IV
2 s 4 14.84 KOŁODYŃSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS -0.2 --
3 s 4 13.80 TERLIKOWSKA Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -0.3 IV
3 s 4 16.47 JACKOWSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.2 --
4 s 4 14.06 SADLAK Alicja UKS-MOS Opole 96 U16 OP -0.3 V
5 s 4 14.13 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.3 V
6 s 4 16.13 MASIERAK Nikola SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS -0.3 --
1 s 5 13.96 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.3 -- B.D. # 3
1 s 5 14.22 FRĄCZEK Roksana MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.4 V
2 s 5 14.20 SKROBUK Małgorzata MLKS Rakowice 92 U20 DS -0.3 --
2 s 5 14.87 SZYMAŃCZAK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -0.4 --
3 s 5 14.40 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.3 -- #
3 s 5 15.03 BOLINGER Daria MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.4 --
4 s 5 14.68 BRONISZEWSKA Joanna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.3 --
4 s 5 15.64 SAMSONOWICZ Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.4 --
5 s 5 14.95 SZOPIERA Angelika MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS -0.3 --
5 s 5 15.84 LENIEC Karolina MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -0.4 --
6 s 5 15.45 GIRSA Angelika MUKS Legnica 95 U16 DS -0.3 --
1 s 6 13.67 LANGNER Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS -0.7 IV
2 s 6 13.93 KOŁAKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS -0.7 -- B.D.
3 s 6 13.97 DĄBROWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.7 -- B.D. # 2
4 s 6 14.02 MARTYNIEC Paulina WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS -0.7 --
200 m K
1 s 1 24.87 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.7 I
2 s 1 25.35 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.7 II
3 s 1 25.37 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -0.7 II
4 s 1 25.47 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.7 II
5 s 1 25.51 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.7 II #
6 s 1 25.79 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.7 II
1 s 2 25.62 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.1 II #
2 s 2 26.38 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.1 III
3 s 2 26.42 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław 89 U23 DS +0.1 III
4 s 2 26.64 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.1 III #
5 s 2 27.42 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U20 DS +0.1 IV SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2019
1 s 3 27.43 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -1.1 IV
2 s 3 27.67 LANGNER Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS -1.1 IV
3 s 3 27.69 ZIĘBA Anita MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS -1.1 IV
4 s 3 27.77 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS -1.1 IV #
1 s 4 27.78 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.2 IV B.D. # BEZ
2 s 4 27.86 CHOJNIAK Sandra MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS -0.2 IV SZCZUREK Leszek SZCZUREK Leszek # BEZ
3 s 4 28.14 JARTYŚ Aleksandra MUKS Legnica 94 U18 DS -0.2 IV
4 s 4 28.20 SZTUCKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.2 IV B.D. # 3
1 s 5 29.07 FRĄCZEK Roksana MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -1.5 V
2 s 5 29.15 GRZYWCZAK Emilia MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -1.5 V
3 s 5 30.07 MUSZYŃKSKA Klaudia SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS -1.5 V
4 s 5 30.13 ZARZECZNA Marta KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -1.5 V
1 s 6 26.48 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP +0.3 III KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 s 6 29.26 GOGOL Klaudia SSMKS Parasol Wrocław # 97 U14 DS +0.3 V
3 s 6 29.30 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.3 V
4 s 6 30.02 ZAMOŻNA Kaja MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +0.3 V
5 s 6 30.46 BOLINGER Daria MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +0.3 --
6 s 6 30.64 KRUSZELNICKA Elżbieta MUKS Legnica 95 U16 DS +0.3 --
1 s 7 28.00 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.1 IV
2 s 7 28.02 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 96 U16 DS +0.1 IV B.D. # 2
3 s 7 28.24 SERAFIN Ewa MLKS Sokół Lubin # 95 U16 DS +0.1 IV SZCZUPAK Andrzej 4
4 s 7 29.46 SZLOSEK Kinga MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS +0.1 V
1 w 1 25.47 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.4 II B.D. # Z/3660/11 2019 M 844
1 w 1 26.80 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -1.1 III 729
2 w 1 26.03 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.4 II # 795
2 w 1 27.16 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -1.1 III B.D. # 3 699
3 w 1 26.25 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.4 II # 775
3 w 1 28.14 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -1.1 IV # 620
4 w 1 27.55 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB +0.4 IV # 667
4 w 1 29.02 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -1.1 -- # 553
5 w 1 28.29 BOHDAN Magdalena STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP +0.4 IV 608
5 w 1 29.92 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -1.1 -- 488
6 w 1 30.56 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -1.1 -- B.D. # BEZ 444
1 w 2 26.50 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS -0.8 III 754
1 w 2 28.56 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.2 V 587
2 w 2 26.79 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -0.8 III 729
2 w 2 29.24 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.2 V # 537
3 w 2 27.30 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS -0.8 III 687
3 w 2 29.84 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.2 V 493
4 w 2 29.36 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS -0.8 -- 528
4 w 2 30.94 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.2 -- 418
300 m K
1 s 1 38.19 WEDLER Weronika KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS --
2 s 1 39.47 PĘDZIWIATR Milena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS --
3 s 1 40.35 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS --
4 s 1 40.55 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS --
5 s 1 41.49 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP --
6 s 1 42.39 MANDZIEJEWICZ Natalia SSMKS Parasol Wrocław # 90 U23 DS --
7 s 1 42.93 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław 89 U23 DS --
1 s 2 41.24 ORLON Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -- #
2 s 2 43.14 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U20 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2019
3 s 2 43.86 DĄBROWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -- B.D. # 2
4 s 2 46.10 KOPEĆ Aldona LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
5 s 2 48.61 KLONOWSKA Pamela LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS --
1 s 3 43.50 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS III ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
2 s 3 47.87 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
3 s 3 47.95 SADŁOWSKA Ida MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
4 s 3 49.15 BRONISZEWSKA Joanna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
1 s 4 43.96 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -- B.D. # 3
2 s 4 45.90 SZTUCKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS IV B.D. # 3
3 s 4 47.98 LASKOWSKA Romana LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS V #
4 s 4 51.62 KRAMEK Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -- #
1 s 5 42.16 WRÓBLEWSKA Wioletta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP --
2 s 5 42.51 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS --
3 s 5 43.20 KASZUBA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS --
4 s 5 44.43 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek 91 U20 ZP --
5 s 5 44.77 PAWLASEK Karolina MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
6 s 5 49.25 GAJEWSKA Marika MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -- #
1 s 6 43.92 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 96 U16 DS III B.D. # 2
2 s 6 45.39 ŚLEZIONA Damiana AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP --
3 s 6 48.20 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS V STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
4 s 6 50.14 LITWICKA Karolina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
5 s 6 52.34 SAMSONOWICZ Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
1 s 7 47.16 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS V WOSIEK Jacek # Z/1349/13 2019 3
2 s 7 47.64 KOTOWICZ Paula MKS Piast Lwówek Śląski 96 U16 DS V #
3 s 7 48.50 RYBA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V #
4 s 7 51.01 WITKOWSKA Klaudia MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
5 s 7 51.75 CHOJNACKA Paulina LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
6 s 7 52.25 SIWKO Paulina MKS Piast Lwówek Śląski 96 U16 DS --
7 s 7 52.69 CHMIELEWSKA Manuela LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
1 s 8 44.11 JASTRZĘBSKA Kamila UKS-MOS Opole 94 U18 OP --
2 s 8 45.49 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U16 OP IV
3 s 8 46.39 BIELAWSKA Katarzyna MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS IV
4 s 8 47.11 PIÓRKOWSKA Arina LKS Polkowice 95 U16 DS V
5 s 8 47.13 MUSZYŃKSKA Klaudia SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS V
6 s 8 47.13 ZIELEŃ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS V WOSIEK Jacek B.D. # Z/0798/12 2019 1
1 s 9 44.54 LANGNER Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS --
2 s 9 45.04 MARTYNIEC Paulina WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS --
3 s 9 46.86 KASZUBA Alicja SL GKS Olsza Olszyna # 96 U16 DS V
4 s 9 46.98 STACHERA Joanna UKS-MOS Opole 96 U16 OP V B.D. # BEZ
5 s 9 47.02 SZOPIERA Angelika MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
400 m K
1 s 1 65.19 GAWRON Roksana LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V #
2 s 1 68.65 RAK Paula LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
1 s 2 61.97 SZMIGIEL Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 88 U23 PD III B.D. 3
2 s 2 62.27 ZALEWSKA Małgorzata SSMKS Parasol Wrocław # 92 U20 DS IV
3 s 2 65.35 DROZD Paulina LKS Polkowice 94 U18 DS --
4 s 2 66.09 JANKOWSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS --
1 s 3 60.83 ŚWIECA Katarzyna UKS-MOS Opole 92 U20 OP III B.D. B.D. BEZ
2 s 3 63.29 TRZASKOWSKA Milena LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4376/11 2012 BEZ
3 s 3 70.23 KOPINIAK Małgorzata MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
800 m K
1 s 1 2:15.67 WÓJTOWICZ Małgorzata MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS II #
2 s 1 2:16.33 SKÓRA Agnieszka LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP II BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/4586/11 2016 1
3 s 1 2:16.89 KASZUBA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS II
4 s 1 2:18.45 ZALEWSKA Małgorzata SSMKS Parasol Wrocław # 92 U20 DS III
5 s 1 2:25.11 PARANIAK Samanta MKS Piast Lwówek Śląski 93 U18 DS IV BIALIC Marek Z/0385/11 2015 2
6 s 1 2:26.79 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS IV B.D. # 3
1 s 2 2:29.96 FELISZEK Weronika MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS IV #
2 s 2 2:32.52 SADŁOWSKA Ida MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
3 s 2 2:34.14 SOCHA Jadwiga MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
4 s 2 2:34.52 CIEŚLA Beata MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS V
5 s 2 2:34.98 KAMIŃSKA Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS V
6 s 2 2:41.33 KOPINIAK Małgorzata MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
7 s 2 2:44.19 SZYPUŁA Paulina MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS --
1 s 3 2:37.46 RYBA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -- #
2 s 3 2:46.42 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- WOSIEK Jacek # Z/1349/13 2019 3
3 s 3 2:48.54 FUSS Marta MLKS Echo Twardogóra 96 U16 DS -- #
1 w 2:26.48 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -- # 738
2 w 2:27.32 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB IV # 727
3 w 2:31.22 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS IV 678
4 w 2:32.12 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- B.D. # Z/3660/11 2019 M 667
5 w 2:32.84 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS -- 658
6 w 2:37.70 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 600
7 w 2:39.72 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- # 576
8 w 2:40.46 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- # 568
9 w 2:40.84 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -- 563
10 w 2:47.85 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # 3 486
11 w 2:49.24 BOHDAN Magdalena STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP -- 472
12 w 2:50.87 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -- 455
13 w 2:52.77 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- # 435
14 w 2:54.59 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -- 417
15 w 2:55.23 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- 411
16 w 3:17.57 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- B.D. # BEZ 219
17 w 3:20.24 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS -- 200
1500 m K
1 s 1 4:43.11 WRÓBLEWSKA Wioletta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II
2 s 1 4:45.47 PIOTRKOWSKA Agnieszka UKS-MOS Opole 93 U18 OP III B.D. 4
3 s 1 4:57.27 GURTOWSKA Izabela LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS III
4 s 1 4:58.11 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U23 DS -- #
5 s 1 5:07.97 HOŁUBOWICZ Anita LUKS Żórawina # 93 U18 DS IV #
6 s 1 5:09.33 GAWLIKOWSKA Beata WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS IV #
7 s 1 5:57.68 MARCINKIEWICZ Anna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
3000 m K
1 s 1 10:48.44 KONDYS Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4371/11 2012 3
2 s 1 11:01.28 UCIECHOWSKA-RUZIK Teresa AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 87 Sen OP III
100 m pł MŁ K
1 s 1 17.78 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U16 OP -1.4 V
1 w 16.69 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.7 III # 0
2 w 17.55 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.7 V 0
3 w 18.32 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.7 V 0
4 w 18.65 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.7 -- 0
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.92 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS -1.4 III
2 s 1 15.98 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -1.4 III
3 s 1 16.08 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -1.4 III
4 s 1 16.70 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP -1.4 III
5 s 1 18.14 TWARDOWSKA Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -1.4 --
1 w 15.52 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -0.8 II 774
2 w 17.05 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -0.8 IV # 591
3 w 17.06 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -0.8 IV B.D. # 3 590
4 w 17.58 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -0.8 IV B.D. # BEZ 533
5 w 18.08 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -0.8 -- # 480
6 w 18.09 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -0.8 -- 479
100 m pł K
1 s 1 15.27 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.2 II
2 s 1 15.73 BOCH Aleksandra LUKS Dwójka Namysłów 91 U20 OP -0.2 II
3 s 1 16.50 KOŁAKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS -0.2 III B.D.
4 s 1 16.76 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.2 III B.D. # BEZ
1 w 1 14.70 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -1.2 II B.D. # Z/3660/11 2019 M 882
2 w 1 14.76 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -1.2 II # 874
3 w 1 15.36 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS -1.2 II 795
4 w 1 15.98 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -1.2 III # 717
5 w 1 16.37 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -1.2 III 670
6 w 1 18.18 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB -1.2 -- # 470
1 w 2 16.39 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS -1.1 III 667
2 w 2 16.53 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek 91 U20 ZP -1.1 III 651
3 w 2 18.01 BOHDAN Magdalena STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP -1.1 -- 487
4 w 2 19.75 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS -1.1 -- 323
300 m pł K
1 s 1 49.92 RÓD Aleksandra MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS IV #
2 s 1 57.26 WOJTCZAK Klaudia UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
400 m pł K K
1 s 1 62.80 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
2 s 1 64.84 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
3 s 1 68.88 MARTYNIEC Paulina WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS III
Wzwyż K
1 f 1 1.55 WOJTASIK Dagmara MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS III
2 f 1 1.50 MAJ Agnieszka UKS-MOS Opole 92 U20 OP IV
3 f 1 1.45 CYBULSKA Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
3 f 1 1.45 TROŚCIŃSKA Zuzanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
5 f 1 1.40 BILINIEWICZ Kinga MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS --
6 f 1 1.35 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS --
7 f 1 1.35 KOZAK Paulina MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
8 f 1 1.25 SOŚNICKA Natalia LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS -- #
1 w 1.61 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP III B.D. # BEZ 747
1 w 1.76 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS I 928
2 w 1.46 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV 577
2 w 1.73 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ I ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M 891
3 w 1.46 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS IV 577
3 w 1.73 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP I B.D. # Z/3660/11 2019 M 891
4 w 1.40 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # 3 512
4 w 1.70 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS I # 855
5 w 1.37 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -- 481
5 w 1.58 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS III 712
6 w 1.34 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 449
6 w 1.49 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB IV # 610
7 w 1.34 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- # 449
7 w 1.40 BOHDAN Magdalena STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP -- 512
7 w 1.40 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS -- 512
7 w 1.40 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -- # 512
7 w 1.40 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS -- 512
8 w 1.34 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- # 449
9 w 1.28 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -- 389
W dal K
1 f 1 4.95 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS +0.2 IV SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
1 f 1 4.98 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.1 IV STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
2 f 1 4.76 PAŁCZYŃSKA Marta KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.6 --
2 f 1 4.82 SADLAK Alicja UKS-MOS Opole 96 U16 OP +1.0 IV
3 f 1 4.42 SOŚNICKA Natalia LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS +0.3 -- #
3 f 1 4.78 DUL Karolina MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS +0.1 V
4 f 1 4.20 ZŁOTEK Sylwia SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS +1.8 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0139/11 2012 BEZ
4 f 1 4.62 PALUCH Karolina LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS +1.4 V
5 f 1 4.10 TWARDOWSKA Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS +0.7 --
5 f 1 4.44 ZARZECZNA Marta KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.4 --
6 f 1 3.36 KOŁODYŃSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS +1.2 --
6 f 1 4.20 SZYMAŃCZAK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS 0.0 --
7 f 1 3.93 KUBUJ Wiktoria MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS +0.1 -- #
8 f 1 3.90 KUBERA Patrycja MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS +0.5 --
9 f 1 3.40 MASIERAK Nikola SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS +0.1 --
10 f 1 2.95 MATKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS +0.7 -- #
1 w 4.99 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS +1.8 IV # 557
1 w 5.90 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.1 I # 819
2 w 4.89 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.2 IV # 530
2 w 5.40 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS +0.5 II 671
3 w 4.88 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS +1.0 IV # 527
3 w 5.32 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.5 III B.D. # Z/3660/11 2019 M 648
4 w 4.83 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +0.5 IV 514
4 w 5.19 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS +0.1 III 612
5 w 4.81 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS +0.7 IV 508
5 w 5.02 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 IV # 565
6 w 4.76 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA 0.0 -- B.D. # 3 495
6 w 5.00 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS +0.7 IV 559
7 w 4.52 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +1.2 V 433
7 w 4.83 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB +0.1 IV # 514
8 w 4.46 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.5 -- B.D. # BEZ 418
8 w 4.52 BOHDAN Magdalena STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP +0.3 -- 433
9 w 4.38 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS +0.2 -- 398
9 w 4.40 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +0.5 -- 403
10 w 4.12 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.1 -- 336
Trójskok K
1 f 1 10.95 SADO Joanna UKS-MOS Opole 92 U20 OP +0.5 III B.D. 3
2 f 1 10.69 MAJ Agnieszka UKS-MOS Opole 92 U20 OP 0.0 IV
Kula (3) K
1 f 1 10.35 BĄK Weronika UKS-MOS Opole 96 U16 OP IV
2 f 1 9.95 IRLA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV #
3 f 1 9.60 PUCHALSKA Kornelia MUKS Legnica # 95 U16 DS V SZCZUPAK Andrzej # Z/4465/11 2012 3
4 f 1 8.54 GUZEK Adriana LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -- #
5 f 1 8.40 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
6 f 1 7.61 KUBUJ Wiktoria MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -- #
7 f 1 7.45 ŁYŻWA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
8 f 1 7.35 MASIERAK Nikola SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
9 f 1 7.30 JASIŃSKA Monika MLKS Rakowice # 96 U16 DS -- #
10 f 1 6.05 CZERWIŃSKA Joanna niest. Wrocław # 95 U16 DS -- B.D.
11 f 1 5.92 STADNIK Natalia MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -- #
1 w 8.96 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS V 462
2 w 8.89 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS V # 457
3 w 6.92 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -- 330
4 w 6.36 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -- 294
Kula (4) K
1 f 1 13.15 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP I
2 f 1 11.33 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
3 f 1 10.92 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS III
4 f 1 10.46 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
5 f 1 9.12 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
6 f 1 8.43 GABRYSIAK Patrycja MLKS Rakowice 92 U20 DS -- B.D. BEZ
7 f 1 7.73 PAŁCZYŃSKA Marta KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS --
1 w 10.70 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS III # 575
2 w 10.57 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB III # 567
3 w 10.26 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ III ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M 546
4 w 9.43 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV 492
5 w 9.27 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS -- 482
6 w 8.56 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -- 436
7 w 8.41 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- B.D. # Z/3660/11 2019 M 426
8 w 8.38 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -- # 424
9 w 8.06 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS -- 403
10 w 7.98 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 398
11 w 7.72 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS -- 381
12 w 7.40 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- B.D. # BEZ 361
13 w 7.29 BOHDAN Magdalena STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP -- 354
14 w 7.28 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # 3 353
15 w 6.68 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- # 315
16 w 6.51 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- # 304
Dysk (0.75) K
1 f 1 30.40 PUKA Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
2 f 1 28.56 IRLA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV #
3 f 1 27.52 BĄK Weronika UKS-MOS Opole 96 U16 OP V
4 f 1 26.74 GUZEK Adriana LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS V #
5 f 1 23.13 ŁYŻWA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS --
Dysk (1) K
1 f 1 37.98 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS II
2 f 1 33.34 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP III
3 f 1 32.33 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 92 U20 DS III
4 f 1 31.38 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS IV B.D. 2
5 f 1 30.22 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS IV
6 f 1 30.09 MARKOWSKA Magdalena LKS Polkowice 93 U18 DS IV PIERZCHALA Robert # Z/4384/11 2012 BEZ
7 f 1 28.40 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV B.D.
8 f 1 27.94 SKÓRA Natalia MLKS Rakowice 92 U20 DS IV B.D. BEZ
9 f 1 26.40 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS -- #
Młot (3) K
1 f 1 36.24 BĄK Weronika UKS-MOS Opole 96 U16 OP IV
2 f 1 30.90 PUKA Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V
Młot (4) K
1 f 1 34.73 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS IV B.D. 2
2 f 1 32.12 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV #
3 f 1 31.49 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS --
Oszczep (600) K
1 f 1 50.61 PLEWNIA Danuta AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 84 Sen OP I
2 f 1 34.62 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III B.D.
3 f 1 34.35 PISARSKA Marta MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS IV
4 f 1 33.62 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV #
5 f 1 32.80 SADO Joanna UKS-MOS Opole 92 U20 OP IV B.D. 3
6 f 1 32.74 PRZYGODZKA Ewa LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS IV #
7 f 1 32.42 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 92 U20 DS IV
8 f 1 31.68 OLCZAK Sandra MKS MOS Wrocław # 88 U23 DS --
9 f 1 28.22 GABRYSIAK Patrycja MLKS Rakowice 92 U20 DS -- B.D. BEZ
10 f 1 26.94 SKROBUK Małgorzata MLKS Rakowice 92 U20 DS --
11 f 1 26.70 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
12 f 1 25.62 SKÓRA Natalia MLKS Rakowice 92 U20 DS -- B.D. BEZ
13 f 1 24.50 LEWANDOWSKA Karolina MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
14 f 1 22.82 STRZAŁKOWSKA Emilia MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS --
15 f 1 21.44 JASIŃSKA Monika MLKS Rakowice # 96 U16 DS -- #
16 f 1 18.32 JACKOWSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
17 f 1 15.18 TWARDOWSKA Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
1 w 35.95 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS III # 590
2 w 33.36 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB IV # 540
3 w 30.63 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS IV # 489
4 w 30.33 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS IV 483
5 w 29.78 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- B.D. # Z/3660/11 2019 M 472
6 w 29.49 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -- 467
7 w 27.29 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -- # 425
8 w 26.94 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS -- 419
9 w 24.91 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS -- 381
10 w 24.32 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -- 370
11 w 23.08 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- # 346
12 w 22.61 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -- 338
13 w 22.54 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # 3 336
14 w 21.35 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 314
15 w 20.29 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- 294
16 w 20.18 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- B.D. # BEZ 292
17 w 18.44 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -- 260
18 w 17.96 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- # 251
7-bój K MŁ K
1 3529 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -- #
2 3202 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS --
3 3176 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS --
4 2635 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS --
7-bój J MŁ K
1 3981 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS III
2 3471 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA IV B.D. # 3
3 3227 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS IV #
4 3064 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
5 3014 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP -- B.D. # BEZ
6 2910 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- #
7-bój K
1 4830 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP I B.D. # Z/3660/11 2019 M
1 5246 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS M #
2 4184 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS III
2 4258 KOSIBA Angelika WKS Śląsk Wrocław # 90 U23 DS II
3 3842 OGRODNIK Magdalena WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS III
3 4095 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB III #
4 3418 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS IV #
5 2866 BOHDAN Magdalena STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP --
6 2761 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS --
100 m M
1 s 1 11.38 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno # 92 U20 WP -1.4 III GÓRSKI Dariusz # Z/4258/11 2019
1 s 1 12.58 PERKOWSKI Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS 0.0 V
2 s 1 12.08 TURZYŃSKI Damian LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP -1.4 IV
2 s 1 12.76 SŁUGOCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS 0.0 --
3 s 1 12.89 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS 0.0 --
3 s 1 12.98 PAŁYS Mariusz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS -1.4 --
1 s 2 11.61 GADŻAŁA Paweł UKS-MOS Opole 92 U20 OP -0.4 III
1 s 2 12.56 HAJDUKIEWICZ Patryk SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS -1.9 V
2 s 2 11.63 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.4 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
2 s 2 13.22 NOGA Daniel MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -1.9 --
3 s 2 11.65 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.4 III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
3 s 2 13.90 OBERC Robert SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS -1.9 --
4 s 2 11.65 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -0.4 III
4 s 2 14.32 HĄDZLIK Mateusz MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -1.9 --
5 s 2 11.79 BROŻYNA Miłosz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -0.4 IV
6 s 2 12.10 GAD Artur LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS -0.4 IV
1 s 3 12.01 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS -0.8 IV
1 s 3 12.27 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP -1.0 V
2 s 3 12.03 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.8 IV #
2 s 3 12.91 KANABROCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS -1.0 --
3 s 3 12.17 GULCZYŃSKI Bartosz LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP -0.8 IV BINDASZEWSKA Hanna B.D. Z/4582/11 2014 3
3 s 3 13.03 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS -1.0 -- #
4 s 3 12.23 SAJUR Jakub niest. Wrocław # 91 U20 DS -0.8 -- B.D. BEZ
5 s 3 12.58 SZCZUŻEWSKI Andrzej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -0.8 --
6 s 3 12.95 HORYD Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS -0.8 --
1 s 4 11.82 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -0.7 IV
1 s 4 12.04 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.2 IV #
2 s 4 12.14 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.7 IV
2 s 4 12.40 PFLEGEL Maksymilian MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.2 V
3 s 4 12.56 MISIEWICZ Bartosz MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS -0.7 --
3 s 4 12.82 MIGUT Michał SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS -0.2 --
4 s 4 12.84 NIŹNIK Daniel LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP -0.7 -- BINDASZEWSKA Hanna Z/4454/11 2015 2
4 s 4 13.78 TUMIŃSKI Kamil LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -0.2 -- #
5 s 4 13.78 KRYWULKO Paweł LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -0.2 --
1 s 5 12.15 BŁAŻEJEWSKI Dawid LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS -0.5 IV #
2 s 5 12.34 KACZKOWSKI Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS -0.5 -- #
3 s 5 12.38 PĘDZIŃSKI Paweł MUKS Legnica 93 U18 DS -0.5 -- SZCZUPAK Andrzej Z/4677/11 2012 4
4 s 5 12.72 ANTOS Michał MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS -0.5 --
5 s 5 13.04 NOWAK Paweł SL GKS Olsza Olszyna # 97 U14 DS -0.5 -- #
1 s 6 12.39 JACAK Michał MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS -0.6 --
2 s 6 12.43 SERAFIN Remigiusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -0.6 --
3 s 6 12.51 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS -0.6 -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
1 w 1 11.14 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS 0.0 II 830
1 w 1 11.33 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS -0.8 III # 789
2 w 1 11.22 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS 0.0 II 812
2 w 1 11.69 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS -0.8 III B.D. # BEZ 713
3 w 1 11.36 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS 0.0 III # 782
3 w 1 11.97 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -0.8 IV # 657
4 w 1 11.44 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP 0.0 III 765
4 w 1 11.97 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -0.8 IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 657
5 w 1 11.44 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS 0.0 III B.D. # BEZ 765
5 w 1 12.01 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -0.8 IV 649
6 w 1 11.52 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS 0.0 III 748
6 w 1 12.31 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -0.8 -- 591
7 w 1 11.54 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP 0.0 III 744
7 w 1 12.55 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS -0.8 -- 547
8 w 1 13.21 NOWAK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -0.8 -- 433
1 w 2 11.40 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -1.8 III STANISLAWSKI Krzysztof # 1 774
1 w 2 11.93 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -2.2 IV 665
2 w 2 11.40 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -1.8 III KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1 774
2 w 2 12.09 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -2.2 IV # 633
3 w 2 11.66 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -1.8 III 719
3 w 2 12.41 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -2.2 V LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1 573
4 w 2 11.76 NAWROT Sławomir MLKS Echo Twardogóra 90 U23 DS -1.8 -- 699
4 w 2 13.65 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -2.2 -- # 363
5 w 2 11.90 ŚLEDŹ Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP -1.8 IV 671
6 w 2 12.00 MAJEK Jakub MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS -1.8 IV 651
7 w 2 12.20 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -1.8 IV 612
1 w 3 12.02 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP -1.1 IV 647
1 w 3 12.35 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -0.6 V ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3 584
2 w 3 12.05 KINAL Grzegorz WKS Śląsk Wrocław 81 Sen DS -1.1 -- 641
2 w 3 13.32 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -0.6 -- # 415
3 w 3 12.10 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -1.1 -- 631
3 w 3 13.34 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -0.6 -- 412
4 w 3 12.21 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -1.1 -- 610
5 w 3 12.87 SZEWERA Paweł PZWLA Toruń # 73 Masters KP -1.1 -- B.D. # Z/1320/19 2019 BEZ 490
6 w 3 12.88 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS -1.1 -- # 488
200 m M
1 s 1 22.85 CICHOŃ Radosław KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -2.0 III
2 s 1 22.95 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -2.0 III
3 s 1 23.19 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -2.0 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
4 s 1 23.21 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -2.0 III
5 s 1 23.31 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -2.0 III B.D. 3
1 s 2 22.49 FIJAŁKOWSKI Igor LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP 0.0 II
2 s 2 22.63 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II
3 s 2 22.85 SKRZYPIŃSKI Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 III B.D. # BEZ
4 s 2 22.95 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
5 s 2 23.35 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS 0.0 III #
6 s 2 24.25 GRESCHUTZ Thomas LUKS Azymek Zdzieszowice # 92 U20 OP 0.0 IV B.D. BEZ
7 s 2 24.38 TURZYŃSKI Damian LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP 0.0 IV
1 s 3 23.64 BROŻYNA Miłosz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -0.2 IV
2 s 3 23.68 WOŁOSZYK Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -0.2 IV
3 s 3 23.70 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS -0.2 IV
4 s 3 23.72 KEDWES Paweł LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -0.2 IV B.D. 3
5 s 3 24.44 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.2 --
6 s 3 24.82 JANAS Paweł MLKS Sokół Lubin 92 U20 DS -0.2 --
7 s 3 25.14 SERAFIN Remigiusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -0.2 --
1 s 4 24.41 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS 0.0 V #
2 s 4 25.05 SOSIŃSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 -- B.D. BEZ
3 s 4 25.55 PĘDZIŃSKI Paweł MUKS Legnica 93 U18 DS 0.0 -- SZCZUPAK Andrzej Z/4677/11 2012 4
4 s 4 26.11 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS 0.0 -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
1 s 5 25.29 PERKOWSKI Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS +0.4 V
2 s 5 25.41 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS +0.4 V #
3 s 5 25.95 GÓRSKI Artur LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP +0.4 -- B.D. BEZ
4 s 5 26.35 MAK Piotr MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS +0.4 --
1 s 6 24.30 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -1.0 IV #
2 s 6 24.82 JENDRZEJCZUK Damian WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS -1.0 -- #
3 s 6 25.84 BABIARZ Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS -1.0 -- #
300 m M
1 s 1 33.40 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS --
2 s 1 33.44 DĄBROWSKI Daniel WKS Śląsk Wrocław 83 Sen DS --
3 s 1 34.28 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -- WOJSA Maciej Z/1702/11 2019 MM
4 s 1 34.36 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U23 PD --
5 s 1 35.08 BARANOWSKI Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS --
6 s 1 35.72 PIĄTKOWSKI Marcin MKS MOS Wrocław # 90 U23 DS -- #
7 s 1 37.12 ŻMUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -- #
1 s 2 35.38 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -- #
2 s 2 35.74 KOCHANEK Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS --
3 s 2 36.08 BOŃKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -- #
4 s 2 36.36 ZALWERT Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -- B.D. BEZ
5 s 2 36.52 DIETRICH Krzysztof MLKS Sokół Lubin 90 U23 DS --
6 s 2 37.48 DUSZYŃSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS --
7 s 2 38.51 MICHALIK Kamil KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -- #
1 s 3 36.03 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
2 s 3 36.17 MISA Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP --
3 s 3 36.36 MACIASZEK Mariusz LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS --
4 s 3 37.69 ŚLEDŹ Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP --
5 s 3 37.81 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -- #
6 s 3 38.73 KOZŁOWSKI Łukasz LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS --
7 s 3 39.21 MISIEWICZ Bartosz MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
1 s 4 36.77 SZCZEPIŃSKI Krzysztof SSMKS Parasol Wrocław # 91 U20 DS --
2 s 4 39.04 KACZKOWSKI Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS -- #
3 s 4 39.28 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
4 s 4 39.59 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS IV #
5 s 4 40.24 SERAFIN Remigiusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
1 s 5 36.99 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
2 s 5 37.71 GAD Artur LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS --
2 s 5 40.13 PFLEGEL Maksymilian MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS IV
3 s 5 38.39 JANAS Paweł MLKS Sokół Lubin 92 U20 DS --
4 s 5 38.41 BŁAŻEJEWSKI Dawid LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS -- #
5 s 5 40.37 MIERZEJEWSKI Tomasz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS -- B.D. # BEZ
1 s 6 42.74 KURCZEWSKI Sebastian SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS -- #
2 s 6 43.15 PUSZKAR Radosław LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS --
3 s 6 49.82 MIKOŁAJCZYK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
1 s 7 39.38 PERKOWSKI Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS IV
2 s 7 40.42 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS IV
3 s 7 40.76 OCZKO Bartłomiej SSMKS Parasol Wrocław # 96 U16 DS V
4 s 7 40.82 SŁUGOCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS V
5 s 7 41.08 MAK Piotr MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS V
6 s 7 41.18 LESMAN Dorian LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V
7 s 7 41.78 KANABROCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS V
1 s 8 41.06 HAJDUKIEWICZ Patryk SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS V
2 s 8 41.62 FRANKOWSKI Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 95 U16 DS V B.D. B.D. #
3 s 8 46.40 TERTEL Szymon SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
4 s 8 47.72 KSOBIECH Marcin SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
1 s 9 33.36 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS --
2 s 9 33.38 DĄBROWSKI Daniel WKS Śląsk Wrocław 83 Sen DS --
3 s 9 34.30 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -- WOJSA Maciej Z/1702/11 2019 MM
4 s 9 34.46 OLSZEWSKI Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 89 U23 PD --
5 s 9 34.94 BARANOWSKI Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS --
400 m M
1 s 1 50.14 ASKUNTOWICZ Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS II B.D. # 3
2 s 1 50.83 DUDEK Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP III
3 s 1 50.86 GRESCHUTZ Thomas LUKS Azymek Zdzieszowice # 92 U20 OP III B.D. BEZ
4 s 1 50.94 FIJAŁKOWSKI Igor LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP III
5 s 1 51.06 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP III
6 s 1 53.41 PATERAK Mateusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV #
1 s 2 51.94 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ III RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
2 s 2 54.74 MIKUŁKO Marek MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS IV
3 s 2 54.89 MOSUR Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
4 s 2 55.46 GÓRSKI Artur LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP -- B.D. BEZ
5 s 2 55.92 KALICIŃSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
6 s 2 56.32 MAKOWSKI Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V
1 s 3 51.81 KEDWES Paweł LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP III B.D. 3
2 s 3 51.85 UCIECHOWSKI Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie # 88 U23 WP III B.D. # Z/3364/11 2019 BEZ LDK!
3 s 3 52.75 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP III
4 s 3 57.79 SIENKIEWICZ Hubert LKS Polkowice 93 U18 DS -- #
5 s 3 60.73 NIEĆ Martin LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
1 s 4 52.39 WOŁOSZYK Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP III
2 s 4 53.57 LORYŚ Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica # 92 U20 DS IV #
3 s 4 55.31 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019
1 w 1 50.44 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS II # 794
1 w 1 51.15 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III STANISLAWSKI Krzysztof # 1 762
2 w 1 51.31 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1 755
2 w 1 53.83 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS IV B.D. # BEZ 647
3 w 1 53.11 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV 677
3 w 1 53.92 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 643
4 w 1 53.53 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB IV 659
4 w 1 53.94 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV 642
5 w 1 55.62 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- # 574
5 w 1 55.87 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS -- # 564
6 w 1 55.70 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -- 571
7 w 1 55.78 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS -- 568
8 w 1 58.56 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -- ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3 463
1 w 2 48.81 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II 870
1 w 2 54.71 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS IV 611
2 w 2 50.28 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS II 802
2 w 2 56.09 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- # 556
3 w 2 52.26 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS III B.D. # BEZ 713
3 w 2 56.91 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1 524
4 w 2 59.45 NOWAK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- 432
5 w 2 59.93 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- 416
6 w 2 60.37 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- # 401
7 w 2 63.95 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- # 289
1 w 3 50.68 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP III 784
2 w 3 53.96 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS -- # 641
3 w 3 54.46 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 621
800 m M
1 s 1 1:50.60 JÓŹWIAK Łukasz AZS-AWF Warszawa # 83 Sen MZ I
2 s 1 1:57.10 SZCZEPIŃSKI Krzysztof SSMKS Parasol Wrocław # 91 U20 DS III
3 s 1 1:57.36 WRÓBEL Patryk WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS III
4 s 1 1:57.94 NOGA Damian UKS Żaczek Połaniec # 89 U23 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2654/11 2013 2
5 s 1 1:59.10 BARTOSIŃSKI Wojciech LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP III
6 s 1 2:01.10 MACJON Marcin MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP III
7 s 1 2:01.68 ŻYŁAK Kajetan LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS III #
8 s 1 2:14.08 JURA Daniel LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -- #
1 s 2 2:00.05 LORYŚ Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica # 92 U20 DS III #
2 s 2 2:06.07 MEHLICH Dawid LUKS Azymek Zdzieszowice # 94 U18 OP IV
3 s 2 2:08.55 MOSUR Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
4 s 2 2:14.33 MILER Michał MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
5 s 2 2:14.75 MAZUR Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP --
1 s 3 2:03.89 BERLIK Piotr UKS-MOS Opole 92 U20 OP IV
2 s 3 2:09.21 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP -- PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019
3 s 3 2:11.05 FLORCZAK Piotr LKS Orzeł Namysłów 92 U20 OP --
4 s 3 2:11.75 JARDEL Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
5 s 3 2:23.23 PAWLIK Wojciech MULKS Juvenia Głuchołazy 94 U18 OP --
6 s 3 2:29.19 KOPYŚĆ Paweł LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -- #
1000 m M
1 w 2:55.77 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS -- # 706
2 w 2:57.35 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 690
3 w 2:58.85 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -- 676
4 w 3:02.55 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- 639
5 w 3:02.75 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -- 638
6 w 3:03.49 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS -- 630
7 w 3:08.89 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS -- B.D. # BEZ 580
8 w 3:09.69 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- # 572
9 w 3:10.39 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- # 566
10 w 3:10.73 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 563
11 w 3:11.77 NOWAK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- 554
12 w 3:13.36 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1 539
13 w 3:13.92 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- # 534
14 w 3:13.98 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -- ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3 534
15 w 3:19.08 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- # 489
1500 m M
1 s 1 4:01.90 ALEKSANDROWICZ Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 92 U20 DS II B.D. 2
2 s 1 4:02.78 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP III DRACZYŃSKI Adam # Z/4769/11 2019 3
3 s 1 4:04.48 FILIPIAK Michał LUKS Azymek Zdzieszowice # 91 U20 OP III #
4 s 1 4:06.58 ZAMIELSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS III #
5 s 1 4:07.74 KĄS Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III
6 s 1 4:14.66 KLIMCZAK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS IV B.D. 2
7 s 1 4:16.24 JURCZAK Aleksander LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS IV #
8 s 1 4:17.58 UCIECHOWSKI Marcin LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie # 88 U23 WP -- B.D. # Z/3364/11 2019 BEZ LDK!
9 s 1 4:18.16 BACZEWSKI Bartłomiej LKS Górnik Wałbrzych 90 U23 DS --
10 s 1 4:18.30 KOT Aleksander WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS IV #
11 s 1 4:21.34 WARZOCHA Adrian MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS IV #
12 s 1 4:28.30 KARPIEWSKI Mirosław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
1 s 2 4:16.93 STAJNIAK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV ANTOSIAK Tomasz # Z/4771/11 2019
2 s 2 4:17.27 BARAN Jacek LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS IV
3 s 2 4:29.21 RYNIA Karol LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS --
4 s 2 4:30.11 JARYSZ Bartosz WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS -- #
5 s 2 4:31.29 SUCHECKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS -- #
6 s 2 4:31.41 WRÓBEL Bartosz WKS Flota Gdynia # 95 U16 PM V #
7 s 2 4:38.17 NOWIŃSKI Radosław MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS -- #
8 s 2 4:39.79 MACIEJCZYK Przemysław MULKS Juvenia Głuchołazy 95 U16 OP --
9 s 2 4:45.01 RZĄDCZYK Marek MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS --
10 s 2 4:55.33 HOFFMAN Dariusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 96 U16 DS -- #
11 s 2 5:05.63 NIEZGÓDKA Patryk MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
12 s 2 5:41.20 LASKOWSKI Jakub MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS --
1 w 4:27.03 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 764
2 w 4:41.67 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -- 670
3 w 4:49.07 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS -- # 624
4 w 4:57.17 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- B.D. # BEZ 576
5 w 5:03.37 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 540
6 w 5:12.36 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- STANISLAWSKI Krzysztof # 1 491
7 w 5:15.28 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- 475
8 w 5:16.04 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS -- # 471
3000 m M
1 s 1 8:57.02 HAMMER Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 91 U20 DS III BIALIC Marek Z/0381/11 2015 3
2 s 1 9:08.56 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4374/11 2017 1
3 s 1 9:17.38 CHAŁUPCZAK Jakub SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS IV B.D. # 3
4 s 1 9:17.76 KOGUT Piotr MLKS Sokół Lubin 91 U20 DS IV
5 s 1 9:28.10 MISA Bartłomiej LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP IV B.D. # BEZ
6 s 1 9:42.76 FLUDER Adrian MKS Piast Lwówek Śląski 93 U18 DS IV
7 s 1 10:02.47 KACPRZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS IV
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.22 PILCH Patryk MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS -0.2 III #
1 w 16.10 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -0.2 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1 722
2 w 16.62 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -0.2 III ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3 665
3 w 18.68 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -0.2 -- 461
4 w 18.92 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -0.2 -- # 439
5 w 20.00 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -0.2 -- # 349
110 m pł J MŁ M
1 w 1 15.64 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS 0.0 III # 774
2 w 1 15.86 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS 0.0 IV 749
3 w 1 15.88 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS 0.0 IV 746
4 w 1 16.78 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS 0.0 -- B.D. # BEZ 647
5 w 1 17.12 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 -- ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 612
6 w 1 17.78 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS 0.0 -- # 545
1 w 2 16.78 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS 0.0 -- 647
2 w 2 17.48 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS 0.0 -- 575
3 w 2 18.80 NOWAK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS 0.0 -- 450
4 w 2 18.96 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS 0.0 -- # 436
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.82 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS -0.2 III #
1 w 14.38 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP 0.0 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1 926
2 w 14.42 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1 921
3 w 15.00 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP 0.0 II 850
4 w 16.70 ŚLEDŹ Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 92 U20 ZP 0.0 IV 656
5 w 17.44 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB 0.0 IV 579
6 w 17.86 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS 0.0 -- # 538
110 m pł M
1 s 1 15.58 NAWROT Sławomir MLKS Echo Twardogóra 90 U23 DS -0.2 II
1 w 1 15.15 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS 0.0 II 831
2 w 1 15.65 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS 0.0 II B.D. # BEZ 773
3 w 1 15.69 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP 0.0 II 768
4 w 1 15.87 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP 0.0 III 747
5 w 1 16.57 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS 0.0 III 670
6 w 1 19.95 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS 0.0 -- # 353
300 m pł M
1 s 1 42.02 NIŹNIK Daniel LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP III BINDASZEWSKA Hanna Z/4454/11 2015 2
2 s 1 43.78 GULCZYŃSKI Bartosz LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP IV BINDASZEWSKA Hanna B.D. Z/4582/11 2014 3
400 m pł J MŁ M
1 s 1 54.20 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS II
2 s 1 62.94 MISIEWICZ Bartosz MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
3 s 1 63.48 MARECKI Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec # 94 U18 DS --
400 m pł M
1 s 1 55.28 SZAPOWAŁ Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II
2 s 1 60.44 GADŻAŁA Paweł UKS-MOS Opole 92 U20 OP IV
Wzwyż M
1 f 1 1.75 PUSZKAR Oskar WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS IV B.D. 3
2 f 1 1.70 WOŁCZYŃSKI Łukasz MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS V
3 f 1 1.55 SOŚNICKI Adrian LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -- #
4 f 1 1.55 SZWED Jacek UKS-MOS Opole 95 U16 OP --
5 f 1 1.45 FRĄCKIEWICZ Wiktor LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -- #
6 f 1 1.35 KUĆ Dariusz LKS Polkowice 66 Masters DS --
7 f 1 1.35 ATAMAŃCZUK Aleksander LKS Górnik Wałbrzych 97 U14 DS --
1 w 1.79 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS IV # 619
1 w 2.00 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS II 803
2 w 1.76 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV 593
2 w 1.97 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS II 776
3 w 1.70 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -- 544
3 w 1.94 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP III 749
4 w 1.70 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 544
4 w 1.91 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS III 723
5 w 1.61 NOWAK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- 472
5 w 1.88 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III 696
6 w 1.58 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS -- B.D. # BEZ 449
6 w 1.79 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP IV 619
7 w 1.58 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -- ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3 449
7 w 1.79 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS IV # 619
8 w 1.55 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS -- 426
8 w 1.76 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 593
9 w 1.55 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- # 426
9 w 1.76 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 593
10 w 1.55 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- # 426
10 w 1.73 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- B.D. # BEZ 569
11 w 1.52 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1 404
11 w 1.67 KINAL Grzegorz WKS Śląsk Wrocław 81 Sen DS -- 520
12 w 1.52 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- 404
12 w 1.67 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- STANISLAWSKI Krzysztof # 1 520
13 w 1.49 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 381
13 w 1.67 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -- KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1 520
14 w 1.43 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- # 338
14 w 1.67 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP -- 520
15 w 1.37 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- # 297
15 w 1.61 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- 472
16 w 1.46 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS -- # 360
Tyczka M
1 w 2.90 KUŹNIEWSKI Jakub MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- 333
1 w 4.40 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II 731
2 w 2.00 KOŁACZ Łukasz MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS -- 140
2 w 4.20 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS II 673
3 w 3.60 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP III 509
4 w 3.20 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 406
5 w 3.10 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- STANISLAWSKI Krzysztof # 1 381
6 w 3.10 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -- 381
7 w 3.10 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- B.D. # BEZ 381
8 w 3.00 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- 357
9 w 2.80 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS -- # 309
W dal M
1 f 1 5.36 LESMAN Dorian LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS 0.0 --
1 f 1 6.67 RABOWSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -0.2 III
2 f 1 5.12 KRYWULKO Paweł LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS +0.3 --
2 f 1 6.40 KASZEWSKI Paweł niest. Wrocław # 86 Sen DS +0.8 III B.D.
3 f 1 5.02 KOTWICA Dominik UKS Nowogrodziec 96 U16 DS +0.2 --
3 f 1 6.29 SAJUR Jakub niest. Wrocław # 91 U20 DS +1.9 IV B.D. BEZ
4 f 1 4.60 MIKOŁAJCZYK Jakub LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS +0.1 --
4 f 1 6.22 TUROWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS +0.2 IV
5 f 1 4.57 HĄDZLIK Mateusz MKS MOS Wrocław # 96 U16 DS +0.7 --
5 f 1 6.06 HORYD Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.4 IV
6 f 1 4.50 KUĆ Łukasz LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS +0.4 --
6 f 1 5.97 HERL Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.4 --
7 f 1 4.47 TUMIŃSKI Kamil LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS +0.7 -- #
8 f 1 4.32 ATAMAŃCZUK Aleksander LKS Górnik Wałbrzych 97 U14 DS +1.0 --
1 w 6.70 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS 0.0 III B.D. # BEZ 743
1 w 7.18 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS +0.2 II 857
2 w 6.49 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS 0.0 III 695
2 w 7.07 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.3 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1 830
3 w 6.18 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS +0.9 IV # 626
3 w 6.95 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP +0.8 II 802
4 w 5.86 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS +0.9 -- 556
4 w 6.87 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS 0.0 II 783
5 w 5.86 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS +0.8 -- 556
5 w 6.76 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS +0.1 III B.D. # BEZ 757
6 w 5.78 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS +0.2 -- 540
6 w 6.53 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +0.6 III 704
7 w 5.69 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +1.3 V LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1 521
7 w 6.47 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS +1.8 III 691
8 w 5.65 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.5 -- ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 512
8 w 6.44 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS +0.6 III 684
9 w 5.62 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS +0.2 -- # 506
9 w 6.31 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP 0.0 III 655
10 w 5.51 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS +1.4 -- # 483
10 w 6.21 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS +1.9 IV # 632
11 w 5.17 NOWAK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS +0.3 -- 415
11 w 6.14 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.7 IV 617
12 w 5.14 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS +0.7 -- 409
12 w 6.10 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +1.7 IV STANISLAWSKI Krzysztof # 1 608
13 w 4.91 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS +1.5 -- # 365
13 w 6.04 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +0.8 IV 595
14 w 4.83 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS +1.1 -- # 350
14 w 5.90 KINAL Grzegorz WKS Śląsk Wrocław 81 Sen DS 0.0 -- 565
15 w 4.35 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS +1.3 -- ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3 264
15 w 5.89 MAJEK Jakub MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS +0.4 -- 563
16 w 5.81 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP +0.7 -- 546
17 w 5.78 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP 0.0 -- 540
18 w 5.53 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS +1.2 -- # 487
19 w 5.04 SZEWERA Paweł PZWLA Toruń # 73 Masters KP +0.7 -- B.D. # Z/1320/19 2019 BEZ 390
Trójskok M
1 f 1 16.02 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS 0.0 I JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2019 1
Kula (5) M
1 f 1 16.61 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS II
2 f 1 14.82 KRZYŻANOWSKI Adrian LKS Polkowice 94 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/4402/11 2013 2
3 f 1 14.58 MĘTEL Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP III #
4 f 1 14.46 KOSIK Wiktor MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS III
5 f 1 13.90 GRODNICI Artur MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U18 DS III
6 f 1 12.75 GRYGOTOWICZ Mateusz MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS IV
7 f 1 12.66 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
8 f 1 12.29 KOŁOMYJSKI Arkadiusz MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS --
9 f 1 11.63 CZEPIEL Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS V
10 f 1 11.50 PIEKARSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS V #
11 f 1 10.79 STEC Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS -- #
12 f 1 10.78 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS V
13 f 1 10.37 GRODZICKI Eryk LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -- #
14 f 1 10.16 DZIKOWSKI Łukasz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
15 f 1 10.15 ŚLIWA Mateusz MLKS Rakowice 93 U18 DS --
16 f 1 9.64 TRĘDOWSKI Wojciech LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS -- #
17 f 1 8.53 JANKOWSKI Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -- #
18 f 1 8.50 BARCHACKI Arkadiusz MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS --
19 f 1 8.26 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 95 U16 DS --
20 f 1 7.63 MIGUT Michał SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
21 f 1 7.03 OBERC Robert SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
1 w 13.78 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS III 715
2 w 12.37 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS -- 629
3 w 12.09 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS -- B.D. # BEZ 612
4 w 11.03 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 548
5 w 10.48 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -- 515
6 w 10.47 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 514
7 w 10.45 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS -- # 513
8 w 10.46 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- 513
9 w 10.44 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- # 512
10 w 9.48 NOWAK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- 454
11 w 9.42 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1 451
12 w 8.55 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- # 399
13 w 8.30 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- # 384
14 w 6.61 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- # 284
15 w 6.42 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -- ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3 273
Kula (6) M
1 f 1 19.18 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 f 1 17.60 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS I
3 f 1 14.60 SYPOSZ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II SATORA Jan # Z/0454/11 2
4 f 1 13.52 KUNST Przemysław MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
5 f 1 13.30 NOWAKOWSKI Michał MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP III SATORA Jan B.D. # Z/0452/11 BEZ
6 f 1 12.11 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV
7 f 1 10.84 KĄKOL Dawid MLKS Rakowice 92 U20 DS --
1 w 11.02 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP IV 547
2 w 10.78 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -- 533
3 w 10.72 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- STANISLAWSKI Krzysztof # 1 529
4 w 10.55 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS -- # 519
5 w 10.17 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -- KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1 496
6 w 9.27 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- 442
Kula (7.26) M
1 w 13.42 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II 693
2 w 13.26 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS II 683
3 w 12.84 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS III B.D. # BEZ 657
4 w 12.53 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 85 Sen OP III 639
5 w 11.26 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 562
6 w 11.19 KINAL Grzegorz WKS Śląsk Wrocław 81 Sen DS -- 557
7 w 10.68 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 527
8 w 10.52 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -- 517
9 w 10.27 ŁOŚ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -- 502
10 w 9.71 SZEWERA Paweł PZWLA Toruń # 73 Masters KP -- B.D. # Z/1320/19 2019 BEZ 468
11 w 9.60 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- 462
12 w 9.20 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS -- # 438
Dysk (1) M
1 f 1 45.32 PIEKARSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS III #
2 f 1 36.21 BIAŁEK Wojciech LUKS Podium Kup 95 U16 OP IV
3 f 1 34.90 CZEPIEL Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS V
4 f 1 33.58 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS V B.D. # 1
5 f 1 31.14 JANKOWSKI Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V #
6 f 1 29.94 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 95 U16 DS --
7 f 1 26.40 GRODZICKI Eryk LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -- #
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.81 MĘTEL Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
2 f 1 44.87 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS III
3 f 1 43.90 GRYGOTOWICZ Mateusz MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS III
4 f 1 41.95 GRODNICI Artur MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U18 DS III
5 f 1 39.09 KOSIK Wiktor MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS III
6 f 1 35.49 ŚLIWA Mateusz MLKS Rakowice 93 U18 DS IV
7 f 1 33.27 ŚNIEŻEK Andrzej MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP --
8 f 1 32.28 STEC Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS -- #
9 f 1 31.87 KOŁOMYJSKI Arkadiusz MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS --
Dysk (1.75) M
1 f 1 46.62 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL II KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 f 1 43.18 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS III
3 f 1 40.65 NOWAKOWSKI Michał MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP III SATORA Jan B.D. # Z/0452/11 BEZ
4 f 1 37.43 KUNST Przemysław MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
5 f 1 30.72 KĄKOL Dawid MLKS Rakowice 92 U20 DS --
6 f 1 28.21 SYPOSZ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- SATORA Jan # Z/0454/11 2
7 f 1 24.27 ROMANOWSKI Tomasz MLKS Rakowice 91 U20 DS --
1 w 29.68 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- STANISLAWSKI Krzysztof # 1 458
2 w 29.26 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -- 450
3 w 27.98 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- 425
4 w 27.73 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS -- # 420
5 w 26.28 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -- KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1 392
Dysk (2) M
1 f 1 40.78 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
1 w 38.77 PYRA Dawid KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS III 640
2 w 36.28 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS III 589
3 w 33.02 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 524
4 w 32.69 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- B.D. # BEZ 518
5 w 32.60 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 516
6 w 32.29 KINAL Grzegorz WKS Śląsk Wrocław 81 Sen DS -- 510
7 w 31.68 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -- 498
8 w 30.90 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- 482
9 w 20.95 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS -- # 290
Młot (5) M
1 f 1 42.48 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
2 f 1 27.47 SZYMULA Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
3 f 1 24.97 JANECZKO Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS -- #
4 f 1 22.83 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS -- B.D. # 1
Oszczep (600) M
1 f 1 36.72 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS --
2 f 1 31.98 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS -- B.D. # 1
3 f 1 30.54 SZNAJDER Michał LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -- #
4 f 1 26.60 DUDZIC Radomir WKS Śląsk Wrocław 95 U16 DS --
1 w 41.25 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V 0
2 w 37.35 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V # 0
3 w 30.27 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1 0
4 w 26.44 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- # 0
5 w 25.83 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -- ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3 0
Oszczep (700) M
1 f 1 52.14 KOŁODZIEJCZYK Mateusz LKS Polkowice 94 U18 DS III PIERZCHALA Robert # Z/4383/11 2016 2
2 f 1 51.93 ŁAWNICZAK Bartosz MLKS Echo Twardogóra 94 U18 DS III
3 f 1 45.68 KIEŁB Artur MLKS Rakowice 93 U18 DS IV
4 f 1 44.02 BRONIEK Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
5 f 1 44.01 WIECZOREK Sebastian MLKS Rakowice 94 U18 DS -- #
6 f 1 42.71 ŚNIEŻEK Andrzej MULKS Juvenia Głuchołazy 93 U18 OP --
7 f 1 39.00 DZIKOWSKI Łukasz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
8 f 1 36.59 NAWROCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
9 f 1 32.45 SMOLAK Kamil MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS -- #
1 w 47.17 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS IV 547
2 w 44.28 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -- 504
3 w 42.27 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS -- 475
4 w 41.53 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- 464
5 w 31.74 NOWAK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- 324
6 w 31.32 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- # 318
7 w 31.16 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1 316
8 w 30.86 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS -- B.D. # BEZ 311
9 w 30.82 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- # 311
10 w 29.84 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS -- # 297
Oszczep (800) M
1 f 1 49.80 WOLNY Norbert WLKS Wrocław 90 U23 DS III
2 f 1 47.28 SOBCZAK Jaromir MLKS Echo Twardogóra 89 U23 DS III
3 f 1 45.80 ROMANOWSKI Tomasz MLKS Rakowice 91 U20 DS IV
1 w 52.90 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS III 632
2 w 45.05 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS -- 516
3 w 43.17 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- B.D. # BEZ 488
4 w 42.71 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 482
5 w 42.58 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB IV 480
6 w 42.20 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS IV # 474
7 w 43.70 KINAL Grzegorz WKS Śląsk Wrocław 81 Sen DS -- 496
8 w 40.92 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP -- 455
9 w 36.25 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -- KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1 388
10 w 35.69 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- STANISLAWSKI Krzysztof # 1 380
11 w 34.45 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -- 362
12 w 27.74 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS -- # 268
8-bój MŁ M
1 4037 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
2 3714 KAŹMIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS IV
3 3473 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS V ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
4 3149 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- #
5 2816 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- #
8-bój J MŁ M
1 5182 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS II
2 5118 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS II #
3 4749 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS III
4 4702 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS III B.D. # BEZ
5 4619 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS III
6 4462 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS IV
7 4232 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
8 4110 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV #
9 3795 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- #
10 3534 NOWAK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
10-bój JUN M
1 5829 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III STANISLAWSKI Krzysztof # 1
2 5655 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
3 5543 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III
4 5188 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS III #
10-bój M
1 6197 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS II B.D. # BEZ
2 6191 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP II
3 5755 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.083240032196 sekund