Toruń 03.05.2010
Mityng I klasy. 5-lecie MKL Toruń
60 m K
1 s 1 8.69 POPŁAWSKA Marlena KL Kopernik Toruń 97 U14 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Bogumił BEZ
2 s 1 8.82 MARCHLEWSKA Milena UKB Szubin 98 U14 KP 0.0 --
3 s 1 9.08 KACPRZYK Faustyna KL Kopernik Toruń 97 U14 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Bogumił
4 s 1 9.09 TATULIŃSKA Martyna KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie # 98 U14 WN 0.0 --
5 s 1 9.27 KUTZA Kinga GKS Olimpia Grudziądz # 98 U14 KP 0.0 --
6 s 1 9.41 LIPIŃSKA Marta KL Kopernik Toruń 97 U14 KP 0.0 --
7 s 1 9.81 KOSIŃSKA Sandra MKL Toruń 98 U14 KP 0.0 --
8 s 1 10.04 JAROSZEWSKA Natalia KL Kopernik Toruń 98 U14 KP 0.0 -- MAŃKOWSKI Bogumił BEZ
1 s 2 9.31 NARLOCH Ewa MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM 0.0 --
2 s 2 9.75 KOLAŃSKA Dominika MKL Toruń 97 U14 KP 0.0 --
3 s 2 9.84 WŁOCH Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM 0.0 --
4 s 2 10.02 ŁOŻYCA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM 0.0 --
5 s 2 10.15 MOCZADŁO Maja MKL Toruń 97 U14 KP 0.0 --
6 s 2 10.17 PAWĘSKA Marta LKS Prime Food Brda Przechlewo 98 U14 PM 0.0 --
7 s 2 10.34 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U12 KP 0.0 -- HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
8 s 2 11.28 KŁOSS Joanna MKL Toruń 98 U14 KP 0.0 --
100 m K
1 s 1 12.55 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U18 KP -1.0 II
2 s 1 12.68 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U20 KP -1.0 II MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
3 s 1 12.73 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -1.0 II B.D. # M
4 s 1 12.87 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -1.0 III
5 s 1 13.39 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP -1.0 IV B.D. 3
6 s 1 13.74 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -1.0 IV KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
1 s 2 13.83 KOLASIŃSKA Justyna MKL Toruń 95 U16 KP -1.7 V #
2 s 2 13.86 LISIECKA Aleksandra MKL Toruń 94 U18 KP -1.7 --
3 s 2 14.22 KOZŁOWSKA Izabela MKL Toruń 96 U16 KP -1.7 V
1 s 3 13.72 FRONTCZAK Monika UKB Szubin 95 U16 KP -0.9 IV WOCHNA Marek # Z/4394/11 2015 4
2 s 3 13.91 DRĄŻCZYK Sara UKB Szubin 95 U16 KP -0.9 V
3 s 3 14.15 MUZALEWSKA Magdalena MKL Toruń 95 U16 KP -0.9 V
4 s 3 15.15 KRZESZEWSKA Katarzyna MKL Toruń 96 U16 KP -0.9 --
1 s 4 13.53 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM -1.5 IV B.D. # Z/0909/12 2019 M
2 s 4 13.94 BANASZAK Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM -1.5 V
3 s 4 15.07 BANASZAK Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM -1.5 --
4 s 4 15.69 PIEKUT Joanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM -1.5 --
200 m K
1 s 1 25.96 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -1.0 II
2 s 1 25.98 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -1.0 II B.D. BEZ
3 s 1 26.21 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U20 KP -1.0 II MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
4 s 1 27.30 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP -1.0 III B.D. 3
1 s 2 27.82 ROGOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -0.7 IV #
2 s 2 29.65 PAWLAK Monika UKB Szubin 96 U16 KP -0.7 V #
3 s 2 30.94 BANASZAK Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM -0.7 --
4 s 2 31.85 PIEKUT Joanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM -0.7 --
5 s 2 32.48 WŁOCH Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM -0.7 --
1 s 3 27.42 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM -0.9 IV B.D. # Z/0909/12 2019 M
2 s 3 28.99 BANASZAK Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM -0.9 V
3 s 3 32.05 NARLOCH Ewa MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM -0.9 --
4 s 3 33.65 ŁOŻYCA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM -0.9 --
500 m K
1 s 1 1:16.35 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
2 s 1 1:20.07 MULARSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 91 U20 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek B.D. BEZ
3 s 1 1:22.72 PAWLAK Sandra UKB Szubin 94 U18 KP --
4 s 1 1:33.95 BABIŃSKA Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM --
5 s 1 1:35.49 SZTORC Marlena NKS Nowe Miasto Lubawskie # 92 U20 WN --
6 s 1 1:37.83 WINIARSKA Dominika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM --
7 s 1 1:40.36 KASZUBOWSKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 97 U14 PM --
1 s 2 1:26.20 BRÓŹDZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń # 96 U16 KP -- #
2 s 2 1:26.97 JANKOWSKA Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 95 U16 WN --
3 s 2 1:29.13 BRÓŹDZIŃSKA Izabela MKL Toruń # 96 U16 KP -- #
4 s 2 1:29.15 ADAMCZYK Dominika MKL Toruń 95 U16 KP --
5 s 2 1:31.21 RYGIELSKA Aleksandra MKL Toruń 96 U16 KP --
6 s 2 1:32.66 OKRASZEWSKA Oliwia KS Jeziorak Iława 95 U16 WN -- #
7 s 2 1:36.89 STĘPIEŃ Aleksandra LKS Prime Food Brda Przechlewo 98 U14 PM --
8 s 2 1:38.39 ZIELIŃSKA Paulina PUKS Golub-Dobrzyń # 96 U16 KP -- ŁĘGOWSKI Rafał # 4
1000 m K
1 s 1 3:10.23 JANKOWSKA Katarzyna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN -- #
2 s 1 3:13.38 WIŚNIEWSKA Katrin GKS Olimpia Grudziądz # 95 U16 KP IV #
3 s 1 3:21.20 KARNAS Kinga UKS Czapla Białe Błota 94 U18 KP --
4 s 1 3:21.50 DUSZYŃSKA Amanda UKB Szubin 95 U16 KP IV #
5 s 1 3:26.98 BANACH Angelika UKB Szubin 97 U14 KP V
6 s 1 3:29.93 WRONKOWSKA Anna MUKL Brodnica # 95 U16 KP V B.D. BEZ
7 s 1 3:39.49 KURZAWSKA Ewelina UKB Szubin 95 U16 KP --
8 s 1 3:44.61 WANTOWSKA Aleksandra UKS Mały Jeziorak Iława # 96 U16 WN -- B.D. # BEZ
100 m pł J MŁ K
1 s 1 16.04 DYCZEK Maria MKL Toruń 94 U18 KP -1.0 III
2 s 1 19.16 MICHALCZAK Alicja UKB Szubin 94 U18 KP -1.0 --
300 m pł K
1 s 1 44.64 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
2 s 1 50.47 JANKOWSKA Marlena LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/3678/11 BEZ
3 s 1 51.64 WSZELAK Sandra LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3677/11 3
1 s 2 53.92 KĘPA Agata MKL Toruń 95 U16 KP V
2 s 2 54.04 PASZYŃSKA Agata UKS Cyprianka 96 U16 KP V MAŃKOWSKI Mariusz # Z/1476/12 2014 3
3 s 2 54.17 LUSTIG Klaudia UKB Szubin 95 U16 KP V WOCHNA Marek # Z/4395/11 2012 4
1 s 3 54.10 ZIARNECKA Magdalena UKB Szubin 95 U16 KP V WOCHNA Marek # Z/4401/11 2011 4
2 s 3 57.94 PANEK Patrycja UKB Szubin 95 U16 KP --
Wzwyż K
1 f 1 1.55 MAĆKOWIAK Klaudia MKL Toruń 94 U18 KP III
2 f 1 1.50 NOWICKA Marta MKL Toruń 94 U18 KP IV #
3 f 1 1.45 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP IV #
4 f 1 1.40 MICHALCZAK Alicja UKB Szubin 94 U18 KP --
5 f 1 1.35 BAKALUK Wiktoria KS Jeziorak Iława 96 U16 WN --
W dal K
  f 1 3.07 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U12 KP +0.5 -- HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
1 f 1 5.64 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum 91 U20 PM +1.3 II SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
2 f 1 4.77 KOTOWICZ Karolina MKL Toruń 90 U23 KP +1.3 --
3 f 1 4.75 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP +0.5 -- #
4 f 1 4.61 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP +0.7 -- #
5 f 1 4.31 DYCZEK Maria MKL Toruń 94 U18 KP +0.9 --
6 f 1 4.05 SZULC Monika UKS Czapla Białe Błota 96 U16 KP +1.2 --
7 f 1 3.92 MARCHLEWSKA Milena UKB Szubin 98 U14 KP +1.2 --
8 f 1 3.66 KOZŁOWSKA Izabela MKL Toruń 96 U16 KP +1.6 --
9 f 1 3.14 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U12 KP +2.2 -- HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2019
10 f 1 3.02 PAWĘSKA Marta LKS Prime Food Brda Przechlewo 98 U14 PM +1.3 --
11 f 1 2.98 DRĄŻCZYK Sara UKB Szubin 95 U16 KP +0.9 --
Kula (4) K
1 f 1 12.53 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
2 f 1 9.08 ZAPAŁA Natalia MKL Toruń 95 U16 KP IV
Oszczep (600) K
1 f 1 43.38 KULAS Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM II
2 f 1 35.44 BEDNAREK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III
3 f 1 31.39 KWIATKOWSKA Katarzyna MKL Toruń 95 U16 KP IV
4 f 1 28.01 SZTAL Antonina MKL Toruń 95 U16 KP V
100 m M
1 s 1 11.20 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -1.1 II B.D. # 3
2 s 1 11.37 GRUBALSKI Dawid LKS Lubawa 92 U20 WN -1.1 III
3 s 1 11.52 RUTKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -1.1 III #
4 s 1 11.77 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 92 U20 KP -1.1 IV #
5 s 1 11.95 KAZUBSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U23 PM -1.1 -- B.D. 2
6 s 1 12.08 ANGOWSKI Tomasz MKL Toruń 91 U20 KP -1.1 IV
1 s 2 11.93 SUSZEK Kamil UKB Szubin 93 U18 KP -0.7 IV
2 s 2 11.95 SZUFREIDA Damian BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -0.7 IV #
3 s 2 12.02 SZCZYPKA Marcin BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -0.7 IV B.D. BEZ
4 s 2 12.20 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U16 KP -0.7 IV #
5 s 2 12.23 TROJANOWSKI Igor BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -0.7 --
6 s 2 12.47 ANIŚKO Jakub MKL Toruń 94 U18 KP -0.7 -- #
7 s 2 13.46 MAĆKIEWICZ Tomasz KL Kopernik Toruń 94 U18 KP -0.7 --
1 s 3 11.74 SKWIERAWSKI Cezary MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U20 PM -1.3 III
2 s 3 11.82 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U18 PM -1.3 IV #
3 s 3 11.91 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP -1.3 IV MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
4 s 3 11.95 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP -1.3 IV #
5 s 3 12.09 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM -1.3 IV #
6 s 3 12.70 WEIWER Michał MKL Toruń 96 U16 KP -1.3 V
200 m M
1 s 1 22.64 RUTKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +3.0 II #
2 s 1 22.77 GRUBALSKI Dawid LKS Lubawa 92 U20 WN +3.0 II
1 s 2 23.98 KAZUBSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U23 PM -1.4 -- B.D. 2
2 s 2 24.68 ŻURALSKI Michał KS Jeziorak Iława 93 U18 WN -1.4 --
3 s 2 25.55 KRÓL Marek UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP -1.4 --
4 s 2 27.22 FAFIŃSKI Piotr KS Jeziorak Iława 96 U16 WN -1.4 --
1 s 3 23.73 SKWIERAWSKI Cezary MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U20 PM -0.4 IV
2 s 3 24.22 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM -0.4 IV #
3 s 3 24.45 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U18 PM -0.4 -- #
500 m M
1 s 1 1:06.39 WIERZBOWSKI Michał MKL Toruń 92 U20 KP --
2 s 1 1:08.82 STRYSZYK Przemysław MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 94 U18 PM --
3 s 1 1:10.19 GRYCKIEWICZ Szymon MKL Toruń 89 U23 KP -- #
4 s 1 1:10.57 GIL Waldemar UKS Czapla Białe Błota 94 U18 KP --
5 s 1 1:11.62 MILERT Krzysztof BKS Bydgoszcz 94 U18 KP -- B.D. BEZ
6 s 1 1:14.96 GLONEK Waldemar SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- B.D. 3
7 s 1 1:20.08 SZYJKOWSKI Kamil LKS Promień Kowalewo Pomorskie 95 U16 KP -- B.D.
8 s 1 1:24.16 OLSZEWSKI Piotr MKL Toruń 94 U18 KP --
1000 m M
1 s 1 2:29.24 RUPIŃSKI Michał MKL Toruń 91 U20 KP --
2 s 1 2:29.29 KALINOWSKI Grzegorz MKL Toruń 90 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/5137/15 2018 M
3 s 1 2:35.18 ZAWACKI Przemysław NKS Nowe Miasto Lubawskie # 92 U20 WN --
4 s 1 2:43.93 KAMIŃSKI Piotr KS Jeziorak Iława 92 U20 WN --
5 s 1 2:45.45 GOLENIEWSKI Mateusz MKL Toruń 92 U20 KP -- #
6 s 1 2:47.45 GARUS Krzysztof LKS Prime Food Brda Przechlewo 91 U20 PM --
7 s 1 2:47.96 BARYZA Bartłomiej MUKS Roszak Solec Kujawski 92 U20 KP -- B.D. BEZ
8 s 1 2:48.50 KIEDROWSKI Marcin MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM --
9 s 1 2:48.97 SKIBA Karol MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U20 PM --
10 s 1 2:50.20 GACIOCH Karol NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN -- #
11 s 1 2:50.35 JANKOWSKI Paweł NKS Nowe Miasto Lubawskie # 92 U20 WN --
1 s 2 2:42.25 ZAWACKI Sylwester NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
2 s 2 2:43.32 BORKOWSKI Cezary MUKS Roszak Solec Kujawski 94 U18 KP -- B.D.
3 s 2 2:44.23 KONICZ Arkadiusz NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
4 s 2 2:44.67 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 95 U16 PM IV WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/0750/11 2018 1
5 s 2 2:45.31 KASTERSKI Marcin KS Jeziorak Iława 93 U18 WN --
6 s 2 2:50.28 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team Toruń # 93 U18 KP -- B.D. # Z/4955/15 2019
7 s 2 2:50.86 WIDŹGOWSKI Piotr KS Jeziorak Iława 93 U18 WN --
8 s 2 2:50.94 ZIELIŃSKI Paweł KS Jeziorak Iława 95 U16 WN V
9 s 2 2:51.77 SZMEJTER Patryk LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP --
10 s 2 2:56.41 GARUS Marcin LKS Prime Food Brda Przechlewo 93 U18 PM --
11 s 2 2:58.37 TAMBOR Michał UKS Mały Jeziorak Iława # 94 U18 WN --
12 s 2 2:59.08 TUBISZEWSKI Mikołaj UKB Szubin 95 U16 KP V B.D. # Z/4400/11 2011 BEZ
13 s 2 3:18.39 MUDERS Michał MKL Toruń 95 U16 KP --
110 m pł MŁ M
4 s 1 16.05 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -0.5 III B.D. # BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.34 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP -0.5 II
5 s 1 16.87 ŚWIĄTKOWSKI Przemysław UKB Szubin 94 U18 KP -0.5 -- B.D. # BEZ
110 m pł M (99.1) M
2 s 1 15.44 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP -0.5 II B.D. # 3
3 s 1 15.47 OSHINYEMI Edward BKS Bydgoszcz 92 U20 KP -0.5 II #
300 m pł M
1 s 1 43.23 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP -- #
2 s 1 43.62 WYZINA Damian UKS Czapla Białe Błota 95 U16 KP IV
3 s 1 44.31 RYBIŃSKI Daniel KS Jeziorak Iława 94 U18 WN --
Wzwyż M
1 f 1 1.90 RUDNICKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III
2 f 1 1.90 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
3 f 1 1.85 KOCHANOWSKI Tomasz niest. Bydgoszcz # 90 U23 KP III B.D. BEZ
4 f 1 1.80 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz # 96 U16 KP IV #
5 f 1 1.80 GORGOL Marek KS Jeziorak Iława 94 U18 WN IV
6 f 1 1.70 PESTA Jakub KS Jeziorak Iława 95 U16 WN V
W dal M
1 f 1 6.47 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP +1.4 III #
2 f 1 6.40 SZUFREIDA Damian BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +1.2 III #
3 f 1 6.24 ŻOŁDOWICZ Marcin LKS Zantyr Sztum 93 U18 PM +0.7 IV #
4 f 1 5.19 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U23 KP +0.6 -- #
5 f 1 4.88 WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz # 97 U14 KP -0.1 -- KASZEWSKI Tomasz # BEZ
6 f 1 4.52 SZCZUCKI Oskar KL Kopernik Toruń # 97 U14 KP +0.2 -- MAŃKOWSKI Bogumił BEZ
Kula (5) M
1 f 1 16.78 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
2 f 1 16.51 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
3 f 1 15.90 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4693/11 2019 M
Kula (6) M
1 f 1 17.83 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 92 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
Kula (7.26) M
1 f 1 10.50 NOWATKOWSKI Mirosław MKL Toruń 65 Masters KP --
Oszczep (600) M
1 f 1 42.43 PAWŁOWSKI Maciej MKL Toruń 96 U16 KP IV
Oszczep (700) M
1 f 1 41.78 WRÓBEL Maciej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP --
2 f 1 37.88 GUTORSKI Piotr MKL Toruń 93 U18 KP --
Oszczep (800) M
1 f 1 46.84 WEDER Krzysztof SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP --
2 f 1 44.80 TRZASKA Piotr MKL Toruń 92 U20 KP IV #
3 f 1 38.93 ABUNAHIA Damian MKL Toruń 90 U23 KP --
4 f 1 25.57 NOWATKOWSKI Mirosław MKL Toruń 65 Masters KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7404170036316 sekund