Skierniewice 02.10.2010
Memoriał im. Edmunda Jaworskiego
100 m K
1 13.34 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP +9.9 IV BIEDERMANN Roman B.D. # Z/0143/12 2018 2
2 13.38 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ +9.9 IV #
3 13.97 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ +9.9 V #
4 14.00 WOJENKA Klaudia UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +9.9 V
5 14.04 TRĘBSKA Agata UKS Korabka Łowicz 96 U16 LD +9.9 V KARMELITA Sławomir # BEZ
6 14.15 SZYMAŃSKA Justyna UKS Jedynka Łowicz 97 U14 LD +9.9 V KWIATKOWSKI Mariusz # 3
7 14.19 TARADEJNA Monika UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +9.9 V
8 14.25 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +9.9 -- #
9 14.28 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ +9.9 V #
10 14.45 GARSTKA Weronika OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +9.9 -- B.D. # BEZ
11 14.64 PIETRYKA Aleksandra RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ +9.9 --
12 14.71 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U14 MZ +9.9 -- BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
13 14.83 KOWARA Kinga UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +9.9 --
14 14.93 ZIÓŁKOWSKA Emilia UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ +9.9 --
15 15.14 OBŁĘKOWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ +9.9 -- B.D. # BEZ
16 15.34 JAŻDŻYK Róża UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +9.9 --
17 15.93 FILBRANDT Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa # 99 U12 MZ +9.9 -- #
18 15.97 ULMER Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 98 U14 MZ +9.9 -- B.D. BEZ
19 16.33 WALCZAK Anna UKS Jedynka Łowicz 98 U14 LD +9.9 -- #
20 16.75 WITEK Anna MKS Tomaszów Mazowiecki 97 U14 LD +9.9 -- #
21 16.92 GREFKOWICZ Natalia OKS Skra Warszawa # 97 U14 MZ +9.9 -- #
22 17.00 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa # 99 U12 MZ +9.9 -- #
200 m K
1 27.52 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ +9.9 IV #
2 28.82 CICHAŃSKA Anna UKS Jedynka Łowicz 93 U18 LD +9.9 --
3 28.97 WOJENKA Klaudia UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +9.9 V
4 29.09 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM +9.9 V KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
5 29.53 GARSTKA Weronika OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +9.9 -- B.D. # BEZ
6 30.01 PIETRYKA Aleksandra RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ +9.9 V
7 30.64 TARADEJNA Monika UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +9.9 --
8 31.26 KALIŃSKA Halszka UKS Korabka Łowicz 94 U18 LD +9.9 --
9 31.62 ZIÓŁKOWSKA Emilia UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ +9.9 --
10 32.00 KOWARA Kinga UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +9.9 --
11 32.46 OBŁĘKOWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa # 97 U14 MZ +9.9 -- B.D. # BEZ
12 33.81 FILBRANDT Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa # 99 U12 MZ +9.9 -- #
13 35.51 ULMER Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 98 U14 MZ +9.9 -- B.D. BEZ
14 37.41 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa # 99 U12 MZ +9.9 -- #
300 m K
1 45.84 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ IV #
2 46.12 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -- #
3 46.94 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ V #
4 48.74 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U14 MZ -- BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
5 55.10 GREFKOWICZ Natalia OKS Skra Warszawa # 97 U14 MZ -- #
600 m K
1 1:50.54 SAWICKA Patrycja UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD --
2 2:30.01 LECHOWSKA Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 97 U14 LD --
Kula (3) K
1 10.80 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
2 9.98 SZYMAŃSKA Izabela OKS Start Otwock 95 U16 MZ IV #
3 9.83 SAWICKA Blanka UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD IV
4 5.82 WITEK Anna MKS Tomaszów Mazowiecki 97 U14 LD -- #
5 5.10 SZCZEPAŃSKA Natalia UKS Jedynka Łowicz 98 U14 LD -- #
Kula (4) K
1 14.26 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU I ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2019 MM
2 12.29 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD II
3 11.06 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 93 U18 MZ III
4 9.66 SZAMEL Sylwia MUKS Płock 94 U18 MZ IV
5 9.11 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
6 8.72 ZIELIŃSKA Daria MUKS Płock 94 U18 MZ --
7 8.07 ADAMAS Sylwia UKS Korabka Łowicz 93 U18 LD --
Oszczep (600) K
1 39.44 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ III
2 36.63 SZAMEL Sylwia MUKS Płock 94 U18 MZ III
3 32.64 WIECZORKOWSKA Ewelina AZS Łódź 93 U18 LD IV
4 31.28 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
5 30.35 ADAMAS Sylwia UKS Korabka Łowicz 93 U18 LD IV
6 28.51 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa 87 Sen MZ --
7 27.02 KOLCZYŃSKA Monika MUKS Płock 94 U18 MZ --
8 26.03 ZIELIŃSKA Daria MUKS Płock 94 U18 MZ --
9 20.50 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD --
10 13.52 WITEK Anna MKS Tomaszów Mazowiecki 97 U14 LD -- #
100 m M
1 11.97 DĄBROWSKI Dawid UKS Vis Skierniewice 93 U18 LD +9.9 IV
2 12.28 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD +9.9 --
3 12.43 TROCIUK Michał AZS-AWF Warszawa # 90 U23 MZ +9.9 -- B.D. BEZ
4 12.78 SUMIŃSKI Michał UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +9.9 --
5 12.79 BRZUSZCZAK Paweł UKS Vis Skierniewice 93 U18 LD +9.9 --
6 13.02 KARLIŃSKI Dawid MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD +9.9 -- #
7 13.10 MARAT Mateusz UKS Jedynka Łowicz 95 U16 LD +9.9 --
8 13.27 JARCZYK Jan UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +9.9 --
9 13.40 SZYMCZYK Jacek UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +9.9 --
10 13.46 PARJASZEWSKI Damian UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +9.9 --
11 13.68 BEŁC Dawid UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +9.9 --
12 14.20 CIURZYŃSKI Krzysztof OKS Skra Warszawa # 97 U14 MZ +9.9 -- #
200 m M
1 24.67 DĄBROWSKI Dawid UKS Vis Skierniewice 93 U18 LD +9.9 --
2 25.57 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD +9.9 --
3 25.84 TROCIUK Michał AZS-AWF Warszawa # 90 U23 MZ +9.9 -- B.D. BEZ
4 26.04 KARLIŃSKI Dawid MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD +9.9 -- #
5 26.23 BRZUSZCZAK Paweł UKS Vis Skierniewice 93 U18 LD +9.9 --
6 27.43 JARCZYK Jan UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +9.9 --
7 28.47 KĘSKI Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD +9.9 -- #
8 28.55 CIURZYŃSKI Krzysztof OKS Skra Warszawa # 97 U14 MZ +9.9 -- #
300 m M
1 39.97 KAROLAK Emil UKS Jedynka Łowicz 94 U18 LD -- #
2 41.22 WOJDA Cezary UKS Kusy Warszawa # 96 U16 MZ V KRET Waldemar RADKE Karol # Z/0140/12, Z/0140/12 , 2014 2
3 42.84 KLIMCZAK Marcin UKS Jedynka Łowicz 95 U16 LD -- #
4 44.56 PAWLAK Dawid UKS Jedynka Łowicz 96 U16 LD -- #
5 45.23 BEŁC Dawid UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD --
1000 m M
1 2:47.98 URBASZEK Krystian MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD --
2 3:04.59 RAJSKI Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD -- #
3 3:06.32 KIJO Wincenty niest. Łódź # 94 U18 LD --
4 3:15.38 MENES Piotr UKS Jedynka Łowicz 95 U16 LD --
Kula (5) M
1 8.49 KLIMCZAK Mariusz UKS Jedynka Łowicz 95 U16 LD --
2 8.38 WOJDA Cezary UKS Kusy Warszawa # 96 U16 MZ -- KRET Waldemar RADKE Karol # Z/0140/12, Z/0140/12 , 2014 2
3 8.03 WITCZAK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD --
4 7.66 MENES Piotr UKS Jedynka Łowicz 95 U16 LD --
5 7.53 WOLSKI Marceli UKS Jedynka Łowicz 97 U14 LD --
Kula (6) M
1 12.71 MELA Przemysław MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD IV
Kula (7.26) M
1 13.31 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ II B.D. M
2 12.37 KRĘPLEWSKI Damian MKS Tomaszów Mazowiecki 89 U23 LD III
3 10.78 SZKLAREK Sebastian AZS Łódź 87 Sen LD -- B.D. 3
Oszczep (600) M
1 27.52 BEŁC Dawid UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD --
2 18.41 PARJASZEWSKI Damian UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD --
3 16.48 WITCZAK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD --
Oszczep (700) M
1 60.62 ANTOSIK Piotr UKS Korabka Łowicz 93 U18 LD II KARMELITA Sławomir # Z/0758/11 2014 1
2 42.12 KARLIŃSKI Dawid MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD -- #
3 39.88 WILKIN Paweł MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD -- #
4 35.84 KĘSKI Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD -- #
Oszczep (800) M
1 63.21 MELA Przemysław MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD I
2 58.57 KRĘPLEWSKI Damian MKS Tomaszów Mazowiecki 89 U23 LD II
3 55.96 SZKLAREK Sebastian AZS Łódź 87 Sen LD II B.D. 3
4 41.14 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.3028609752655 sekund