Sieradz 03.05.2010
Mityng 3 maja
600 m K
1 1:41.70 CZAJA Ewa KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD --
2 1:43.00 KRAWCZYK Iwona UKS Dziesiątka Radomsko 94 U18 LD --
3 1:48.60 WITKOWSKA Patrycja MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD V FIRLIT Roman # Z/4512/11 2012 3
4 2:01.05 TRZEPACZ Gabriela LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
5 2:02.30 JANKOWSKA Dominika UKS Dziesiątka Radomsko 97 U14 LD -- #
6 2:03.98 SZEWCZYK Weronika MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD --
7 2:04.18 WYSZKOWSKA Klaudia UKS Dziesiątka Radomsko 97 U14 LD -- #
8 2:22.83 MIGALSKA Agnieszka UKS Dziesiątka Radomsko 97 U14 LD --
1000 m K
1 3:10.20 KUBICKA Jolanta KS Żeglina Sieradz 86 Sen LD --
2 3:11.96 WŁODARCZYK Natalia KS Żeglina Sieradz 88 U23 LD -- B.D. BEZ
3 3:21.82 FLASZKA Anita UKS Dziesiątka Radomsko 93 U18 LD --
4 3:24.92 SIENKOWICZ Patrycja MULKS MOS Sieradz 96 U16 LD V #
5 3:26.60 WAWSZCZAK Ewa LUKS PMOS Zduńska Wola 89 U23 LD --
6 3:36.71 MAMZER Agnieszka MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD -- B.D.
W dal K
1 4.77 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U18 LD -0.6 -- #
2 4.45 ŁUCZYWEK Pola UKS 55 Łódź # 96 U16 LD -0.5 -- PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0262/12 BEZ
3 4.43 BOSIACKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -0.4 --
4 4.40 GRABARCZYK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -0.5 --
5 4.17 MICHALAK Martyna SKS Start Łódź 96 U16 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej BEZ
6 4.10 CICHAŃSKA Anna UKS Jedynka Łowicz 93 U18 LD -0.5 --
7 4.02 ZARĘBA Marta KS Żeglina Sieradz 96 U16 LD 0.0 --
8 3.10 DRUCIONEK Anna UKS Dziesiątka Radomsko 96 U16 LD -0.6 --
Kula (3) K
1 10.60 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM IV KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
2 9.84 MASTALERZ Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD IV
3 9.47 MIKULEC Patrycja UKS Dziesiątka Radomsko 95 U16 LD V
Kula (4) K
1 12.27 OGÓREK Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 91 U20 LD II
2 11.57 FRĄTCZAK Magdalena LKS Maraton Turek 91 U20 WP III
3 9.77 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U20 LD IV
4 9.49 GAWROŃSKA Emilia RKS Łódź 92 U20 LD IV B.D. B.D. BEZ
5 8.68 KOWALCZYK Paulina MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD -- KUŚ Tomasz B.D. Z/4516/11 2011 BEZ
6 8.01 KOWALCZYK Agnieszka MULKS MOS Sieradz 94 U18 LD --
7 7.94 GWIAZDOWICZ Paulina MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD -- #
8 7.63 ZAWIERA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD -- B.D. 3
Oszczep (600) K
1 32.02 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U20 LD IV
2 30.36 KOWALCZYK Paulina MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD IV KUŚ Tomasz B.D. Z/4516/11 2011 BEZ
3 27.59 KOWALCZYK Agnieszka MULKS MOS Sieradz 94 U18 LD --
4 27.27 GAWROŃSKA Emilia RKS Łódź 92 U20 LD -- B.D. B.D. BEZ
5 25.80 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U16 PM -- KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
6 25.26 BOCZEK Ewelina UKS Jedynka Łowicz 91 U20 LD --
7 21.55 ZAWIERA Karolina MUKS Park Zduńska Wola 92 U20 LD -- B.D. 3
8 19.87 WALCZAK Justyna LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
600 m M
1 1:29.98 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD -- #
2 1:31.12 NITKA Maciej RKS Łódź # 93 U18 LD -- #
3 1:32.63 MARCINIAK Wojciech AZS AM Wrocław 88 U23 DS --
4 1:33.54 SZYMCZAK Marcin LUKS PMOS Zduńska Wola 94 U18 LD --
5 1:34.55 CABAJ Jacek KS Żeglina Sieradz 94 U18 LD --
6 1:36.17 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U16 LD V
7 1:36.36 ŚCIBOR Dominik UKS Jedynka Łowicz 92 U20 LD --
8 1:38.59 ZWOLIŃSKI Mateusz UKS Jedynka Łowicz 93 U18 LD --
9 1:41.56 MIŁEK Kamil MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD -- ROSIAK Zbigniew # Z/4515/11 2012 4
10 1:41.89 JAREK Mateusz MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD -- ROSIAK Zbigniew # Z/4508/11 2013 4
11 1:44.64 BALCERZAK Przemysław KS Rajsport Sieradz Active Team # 95 U16 LD -- B.D. # Z/4503/11 2018 BEZ
12 1:47.96 KUSZAKIEWICZ Karol LUKS PMOS Zduńska Wola 96 U16 LD -- FRYZE Aleksander # 4
1000 m M
1 2:35.97 PUŁAWSKI Rafał KS Żeglina Sieradz 90 U23 LD --
2 2:36.65 KIKOWSKI Mariusz MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD -- ROSIAK Zbigniew # Z/4263/11 2012 3
3 2:43.22 CHLEBICZ Dominik MULKS MOS Sieradz 90 U23 LD -- B.D. # 3
4 2:45.14 URBANOWICZ Michał LUKS PMOS Zduńska Wola 87 Sen LD -- B.D. FRYZE Aleksander BEZ
5 2:45.61 MICHALAK Mateusz LKS Maraton Turek 93 U18 WP -- #
6 2:52.65 LANGE Mateusz MMLUKS Sprint Zduńska Wola 92 U20 LD -- SULIŃSKI Andrzej 4
7 2:54.20 BARANIECKI Adam LKS Maraton Turek 92 U20 WP --
8 2:55.52 JONCZYK Damian LUKS PMOS Zduńska Wola 94 U18 LD -- FRYZE Aleksander Z/5077/11 2011 BEZ
9 3:08.42 WRÓBLEWSKI Łukasz UKS Jedynka Łowicz 90 U23 LD -- B.D. BEZ
10 3:15.70 SŁUPIŃSKI Damian MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD -- #
11 3:19.79 MENES Piotr UKS Jedynka Łowicz 95 U16 LD --
12 3:24.95 JANICKI Patryk UKS Jedynka Łowicz 96 U16 LD --
13 3:29.36 ŁUŚ Jakub MULKS MOS Sieradz 95 U16 LD --
14 3:36.04 MATUSIAK Adam KS Żeglina Sieradz 96 U16 LD --
15 3:42.20 RĘBACZ Adam LUKS PMOS Zduńska Wola 98 U14 LD --
W dal M
1 6.39 GÓRNIAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 92 U20 LD -0.7 III
2 6.30 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD -0.5 III
3 6.26 PRZYBYŁ Sebastian LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.3 IV #
4 6.18 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U18 LD -0.5 IV SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
5 6.15 MICHALAK Jakub MULKS MOS Sieradz # 86 Sen LD -0.6 -- KUŚ Tomasz B.D. Z/4513/11 2011 3
6 5.94 SÓJKA Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -0.3 IV
6 5.94 MŁYNARCZYK Łukasz LKS Maraton Turek 92 U20 WP -0.2 IV
8 5.88 ŚCIBOR Paweł UKS Jedynka Łowicz 94 U18 LD -0.9 --
9 5.84 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Jedynka Łowicz 91 U20 LD -0.7 --
10 5.82 SYGUŁA Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD 0.0 V B.D. # BEZ
11 5.55 KOBIELA Bartłomiej MULKS MOS Sieradz 93 U18 LD -0.6 --
12 5.39 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -0.6 --
13 5.20 KOWALSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD -0.8 -- #
Kula (5) M
1 13.41 OPOCZYŃSKI Cezary MKS Aleksandrów Łódzki 95 U16 LD IV
2 8.63 WITCZAK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 95 U16 LD --
Kula (7.26) M
1 14.41 KOSIOROWSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 91 U20 LD II
2 13.41 SULIŃSKI Andrzej KS Resursa Zduńska Wola 77 Sen LD II SULIŃSKI Andrzej SULIŃSKI Andrzej B.D. , Z/0354/19 , 2019 BEZ
3 13.21 ROGALSKI Tomasz AZS Łódź 86 Sen LD III
4 12.93 RAKOWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 93 U18 LD III
5 12.49 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III
6 12.37 ZAŁOGA Robert MKS Aleksandrów Łódzki 94 U18 LD III
7 12.00 KACZMAREK Krzysztof MKS Zduńska Wola # 78 Sen LD III
8 11.64 CYBULSKI Krzysztof MULKS MOS Sieradz 88 U23 LD -- #
9 10.32 OSIEJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 87 Sen LD --
10 9.54 WACŁAWIAK Michał MKS Tomaszów Mazowiecki 92 U20 LD --
11 9.28 KĘSKI Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 93 U18 LD -- #
12 9.10 KACPRZAK Artur LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
13 8.81 SOBOLEWSKI Kacper MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD -- GOŹDZIK Beata #
Oszczep (600) M
1 31.54 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U14 LD -- NOWAK Mieczysław B.D. Z/0049/14 2019 2
2 17.86 ŻUREK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 97 U14 LD --
3 17.80 RATAJCZYK Michał KS Żeglina Sieradz 97 U14 LD --
Oszczep (800) M
1 56.11 KOLASIŃSKI Robert MULKS MOS Sieradz 92 U20 LD II ROSIAK Zbigniew # Z/4509/11 2013 3
2 50.70 KRĘPLEWSKI Damian MKS Tomaszów Mazowiecki 89 U23 LD III
3 49.32 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III
4 46.29 ŚWINIARSKI Damian MULKS MOS Sieradz 91 U20 LD IV
5 42.65 CELMER Damian RKS Łódź 87 Sen LD --
6 38.24 PERLICH Norbert LKS Maraton Turek 94 U18 WP --
7 33.08 KARLIŃSKI Dawid MKS Tomaszów Mazowiecki 94 U18 LD -- #
8 30.05 MIEŻWA Artur LKS Maraton Turek 94 U18 WP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5655338764191 sekund