Poznań 08.05.2010
Mityng Okręgowy
100 m K
1 8 s 1 13.44 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL -0.1 IV MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
2 17 s 1 13.86 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP -0.1 -- BIEDERMANN Roman # Z/1324/13 2019 2
3 22 s 1 13.98 STAROSTA Kinga MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP -0.1 V
4 26 s 1 14.01 GOŁĘBIOWSKA Gabriela KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP -0.1 -- BIEDERMANN Roman B.D. # Z/3934/11 2012 3
5 31 s 1 14.23 PAWEŁCZYK Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP -0.1 V
6 36 s 1 14.46 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP -0.1 V
1 28 s 2 14.11 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 96 U16 WP +0.4 V REJEWSKI Robert B.D. # Z/1671/12 2019
2 37 s 2 14.76 WALKOWIAK Anna MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +0.4 --
3 39 s 2 14.83 GANCZAR Ewelina AZS-PWSZ Gorzów 97 U14 LB +0.4 --
4 41 s 2 14.89 JĘCZMYSZEK Sylwia LKS Orkan Wlkp. Poznań 98 U14 WP +0.4 --
1 34 s 3 14.41 DRZEWIECKA Jolanta UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP +0.3 V
2 35 s 3 14.42 DĄBROWSKA Adrianna MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +0.3 V
3 38 s 3 14.82 BIAŁOWĄS Barbara KS Żak Wałcz 93 U18 ZP +0.3 --
4 42 s 3 14.90 RYCZKOWSKA Joanna OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP +0.3 --
1 11 s 4 13.59 BADECKA Dagmara AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB +0.2 IV
2 25 s 4 13.99 SOBKOWSKA Karolina PLKS Gwda Piła 97 U14 WP +0.2 V SOBKOWSKI Przemysław # Z/1033/13 2019 BEZ
3 30 s 4 14.17 BOROWSKA Alicja UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP +0.2 V
4 33 s 4 14.37 KARPIK Sara MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +0.2 V
1 13 s 5 13.64 PLEWA Paulina PLKS Gwda Piła 96 U16 WP +0.3 IV
2 19 s 5 13.94 STACHOWIAK Aleksandra KS AZS AWF Poznań # 93 U18 WP +0.3 -- #
3 20 s 5 13.96 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.3 V
4 24 s 5 13.99 PYDZIŃSKA Katarzyna OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.3 --
5 27 s 5 14.02 OKONOWSKA Kamila MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.3 V #
6 32 s 5 14.26 ORŁOWSKA Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U16 WP +0.3 V KACZOR Mieczysław B.D. # Z/1067/12 2014 BEZ
7 40 s 5 14.85 JÓŹWIAK Beata PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +0.3 -- #
1 10 s 6 13.52 ROLIŃSKA Agata PLKS Gwda Piła 95 U16 WP +0.8 IV
2 15 s 6 13.77 SCHUBERT Magdalena PLKS Gwda Piła 93 U18 WP +0.8 IV
3 16 s 6 13.78 ŚWIETLIK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP +0.8 IV
4 18 s 6 13.89 ROSPENDA Paulina OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.8 --
5 21 s 6 13.96 UŁASIK Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP +0.8 --
6 23 s 6 13.99 MARSZAŁEK Patrycja LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB +0.8 V
7 29 s 6 14.17 PAWLAK Katarzyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP +0.8 --
1 6 s 7 13.09 PODLEWSKA Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U16 WP +0.6 III
2 7 s 7 13.19 BŁOCH Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.6 III
3 9 s 7 13.47 KACZMAREK Jagoda MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP +0.6 IV #
4 12 s 7 13.60 BZDZIEL Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP +0.6 IV
5 14 s 7 13.67 LINDNER Emilia MKS Calisia Kalisz 93 U18 WP +0.6 IV BARTKOWSKI Jerzy 4
6 43 s 7 15.62 ŚWIETLIK Dagmara LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP +0.6 --
1 1 s 8 12.02 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +0.6 I #
2 2 s 8 12.46 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP +0.6 II B.D. 2
3 3 s 8 12.79 CHAŁUPKA Daria KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP +0.6 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3935/11 2012 BEZ
4 4 s 8 12.89 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +0.6 III MOTYL Edward B.D. # Z/0658/11 2019 MM
5 5 s 8 12.95 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +0.6 III B.D. # BEZ
200 m K
1 1 s 1 26.93 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL +1.4 III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
2 2 s 1 27.31 ORGANIŚCIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 96 U16 WP +1.4 IV B.D. B.D. # 3
3 15 s 1 29.07 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP +1.4 V BIEDERMANN Roman B.D. # Z/3611/11 2019 2
4 17 s 1 29.79 DĄBROWSKA Adrianna MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +1.4 V
5 18 s 1 29.81 STAROSTA Kinga MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +1.4 V
6 20 s 1 30.38 WALKOWIAK Anna MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +1.4 --
1 3 s 2 27.82 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP 0.0 IV
2 6 s 2 28.11 BADECKA Dagmara AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB 0.0 IV
3 9 s 2 28.52 GOŁĘBIOWSKA Gabriela KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP 0.0 -- BIEDERMANN Roman B.D. # Z/3934/11 2012 3
4 10 s 2 28.56 ZACHWIEJ Kamila UKS Jedynka Gostyń 97 U14 WP 0.0 V #
5 12 s 2 28.79 BOROWSKA Alicja UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP 0.0 V
6 13 s 2 28.96 PRZEWOŹNA Marta MUKS Kadet Rawicz 92 U20 WP 0.0 --
7 16 s 2 29.14 DĄBROWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP 0.0 V #
8 21 s 2 31.35 JĘCZMYSZEK Sylwia LKS Orkan Wlkp. Poznań 98 U14 WP 0.0 --
1 4 s 3 27.82 ŚWIETLIK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP +1.7 IV
2 5 s 3 28.09 BŁOCH Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +1.7 IV
3 7 s 3 28.16 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP +1.7 -- BIEDERMANN Roman # Z/1324/13 2019 2
4 8 s 3 28.37 BZDZIEL Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP +1.7 IV
5 11 s 3 28.72 MARSZAŁEK Patrycja LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB +1.7 V
6 14 s 3 28.98 ROSPENDA Paulina OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +1.7 --
7 19 s 3 29.83 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U14 WP +1.7 V KACZOR Mieczysław B.D. # Z/0389/14 2019 3
1 1 s 4 24.48 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.4 I #
2 2 s 4 25.48 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP +1.4 II B.D. 2
3 3 s 4 25.76 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +1.4 II MOTYL Edward B.D. # Z/0658/11 2019 MM
4 4 s 4 26.31 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.4 III B.D. # BEZ
5 5 s 4 26.62 CHAŁUPKA Daria KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP +1.4 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3935/11 2012 BEZ
6 13 s 4 28.25 SCHUBERT Magdalena PLKS Gwda Piła 93 U18 WP +1.4 IV
400 m K
1 9 s 1 63.84 KACZMAREK Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP IV
2 15 s 1 66.75 NOWAK Marta MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP V
3 17 s 1 69.08 WELTER Malwina MKL Gniezno 96 U16 WP -- PINIARSKI Paweł BEZ
4 19 s 1 74.84 ŁĄCZKOWSKA Halszka MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
5 21 s 1 77.29 RATAJCZAK Izabela UKS Jedynka Gostyń 97 U14 WP --
1 7 s 2 62.48 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU IV SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
2 8 s 2 63.79 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP IV OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/0939/12 2019 M
3 16 s 2 67.35 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP --
4 20 s 2 77.10 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław # 97 U14 DS -- PYRA Dawid B.D. # Z/0619/13 2019
1 4 s 3 61.86 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP III
2 6 s 3 62.45 ŁUKASIEWICZ Wioletta TS Olimpia Poznań 90 U23 WP -- SZUDROWICZ Stanisław # Z/5015/11 2011 BEZ
3 12 s 3 65.58 JAZDOŃCZYK Anna UKS Achilles Leszno 94 U18 WP --
4 14 s 3 66.56 ŻURAWICZ Klaudia LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP --
5 18 s 3 70.17 ŚRODA Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 95 U16 WP --
1 1 s 4 57.75 ŚWIETLIK Sonia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ II B.D. # 3
2 2 s 4 59.95 RABURA Marietta MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP III
3 3 s 4 61.63 GAJEWSKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP III
4 5 s 4 62.07 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP IV
5 10 s 4 64.53 WOŁODKIEWICZ Karolina SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
6 11 s 4 64.99 MAJEWSKA Monika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
7 13 s 4 65.93 NIEWCZYK Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP --
800 m K
1 1 s 1 2:20.56 KAMIŃSKA Monika OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III
2 2 s 1 2:22.22 OBARSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP III
3 4 s 1 2:24.56 PINIARSKA Ewelina MKL Gniezno 92 U20 WP III PINIARSKI Paweł # BEZ
4 5 s 1 2:28.01 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP IV B.D. # 1
5 7 s 1 2:31.72 SZUCA Agata LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB IV
6 8 s 1 2:32.03 ZIELIŃSKA Kornelia UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U14 WP V ZAWORSKI Marek # Z/0391/14 2016 2
7 11 s 1 2:32.81 PIĘTA Sandra LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP --
1 3 s 2 2:24.31 STAWICKA Alicja LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB III
2 6 s 2 2:28.64 ZIELIŃSKA Adrianna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP IV
3 9 s 2 2:32.68 RZEPKA Joanna LUKS Orkan Września 95 U16 WP V
4 10 s 2 2:32.69 MAJDECKA Andżelika LUKS Orkan Września 95 U16 WP V #
5 12 s 2 2:33.12 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 96 U16 WP V
6 13 s 2 2:34.45 SKORUPIŃSKA Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0524/11 2014 3
7 14 s 2 2:36.55 MARCZAK Sylwia UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP --
8 15 s 2 2:54.97 OLEŚ Agnieszka LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP --
1000 m K
1 1 s 1 2:51.29 CHAŁUBEK Aleksandra UKS Barnim Goleniów # 93 U18 ZP -- KOSTRZEBA Jacek Z/1457/11 2016 1
2 2 s 1 3:03.97 FURMAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB --
3 3 s 1 3:17.38 KUCHARSKA Karolina LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
4 4 s 1 3:27.10 GROCHALA Mariola MLKS Sparta Złotów 94 U18 WP -- KOWALSKI Dariusz Z/0876/11 2014 2
5 5 s 1 3:35.98 LEWANDOWSKA Magdalena KS Polonia Środa Wlkp. # 94 U18 WP -- B.D. # Z/0459/11 2016 1
6 6 s 1 3:39.88 MODRZEJEWSKA Anastazja KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP --
3000 m K
1 1 s 1 10:20.74 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP II
2 2 s 1 10:39.39 LIPIECKA Angelika OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
3 3 s 1 11:08.02 GRZEŚ Krystyna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV #
4 4 s 1 11:17.86 DOBRZAŃSKA Ewa UKS 12 Kalisz 93 U18 WP IV
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 16.58 FORGACZ Klaudia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 95 U16 LB 0.0 III
2 2 s 1 16.70 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB 0.0 III SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
3 3 s 1 17.04 BOROWSKA Aleksandra UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP 0.0 IV
4 4 s 1 17.83 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP 0.0 V BIEDERMANN Roman B.D. # Z/3611/11 2019 2
5 5 s 1 17.93 DĄBROWSKA Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP 0.0 V #
6 6 s 1 18.14 MAŁY Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP 0.0 V
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.06 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP 0.0 I #
2 2 s 1 16.89 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP 0.0 III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4
3 3 s 1 17.10 PABICH Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP 0.0 IV
100 m pł K
1 1 s 1 15.94 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP 0.0 III BIERNACKI Jacek # BEZ
2 2 s 1 16.51 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP 0.0 III
3 3 s 1 16.64 JANKOWSKA Klaudia MKS Calisia Kalisz 92 U20 WP 0.0 III BARTKOWSKI Jerzy 3
4 4 s 1 16.72 ADAMSKA Anna OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP 0.0 III
Wzwyż K
1 f 1 1.65 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP II BIERNACKI Jacek # BEZ
2 f 1 1.48 SZYMCZAK Beata KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP IV
3 f 1 1.40 BRZOZOWSKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
4 f 1 1.40 LEWANDOWSKA Katarzyna KS Stal Ostrów Wlkp. 93 U18 WP --
5 f 1 1.35 BARTOS Jagoda MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
6 f 1 1.35 BINKOWSKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP --
7 f 1 1.35 FRAŚ Katarzyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 94 U18 WP --
7 f 1 1.35 SUCHANECKA Daria MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP --
Tyczka K
1 f 1 3.50 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS I B.D. # 2
2 f 1 2.80 KIERZEK Edyta SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/1182/11 2015 1
3 f 1 2.60 WYBIERALSKA Małgorzata SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP IV
4 f 1 2.20 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB -- #
5 f 1 2.00 POGORZELSKA Jolanta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
W dal K
1 f 1 5.75 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno 93 U18 WP 0.0 II
2 f 1 5.73 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP +0.2 II WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
3 f 1 5.30 CICHOWLAS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 94 U18 WP -0.2 III KACZOR Mieczysław Z/2494/11 2012 3
4 f 1 5.26 SIKORA Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP -0.3 III
5 f 1 5.12 KORPIK Julita UKS Olimp Duszniki 94 U18 WP +0.8 III
6 f 1 5.08 FORGACZ Klaudia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 95 U16 LB +1.4 IV
7 f 1 4.90 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB -0.4 IV SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
8 f 1 4.90 OKONOWSKA Kamila MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP -0.9 IV #
9 f 1 4.86 STACHOWIAK Aleksandra KS AZS AWF Poznań # 93 U18 WP -1.4 IV #
10 f 1 4.85 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP -1.5 IV
11 f 1 4.69 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP -1.0 V
12 f 1 4.61 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +0.7 --
13 f 1 4.52 KARPIK Sara MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +0.4 V
14 f 1 4.48 BOROWSKA Aleksandra UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP -1.6 --
15 f 1 4.40 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB +0.2 -- SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
16 f 1 4.29 DRZEWIECKA Jolanta UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP +0.1 --
17 f 1 3.06 BIAŁOWĄS Barbara KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -0.4 --
Kula (3) K
1 f 1 9.49 KOCZOROWSKA Diana LUKS Orkan Września 95 U16 WP V
2 f 1 9.33 RYBKA Magdalena MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
3 f 1 9.16 DOLIŃSKA Marta MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
4 f 1 8.95 BARWIN Kamila MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP V
5 f 1 8.34 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP -- KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
6 f 1 8.27 ROBAK Natalia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
7 f 1 8.20 HEIGENBARTH Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP --
8 f 1 8.11 PODGÓRSKA Cecylia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP -- #
Kula (4) K
1 f 1 14.26 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP I NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2019 M
2 f 1 13.27 LOSA Martyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP I #
3 f 1 13.22 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
4 f 1 11.38 FRICZ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP III
5 f 1 11.30 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB III #
6 f 1 10.01 HAGDAN Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP III #
7 f 1 9.52 FROMM Natalia LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP IV
8 f 1 9.05 NOWAK Monika AZS-AWF Gorzów # 91 U20 LB IV
9 f 1 8.61 BARANOWSKA Marta UKS AS Czempiń 94 U18 WP --
10 f 1 8.58 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń # 94 U18 KP -- HULISZ Robert B.D. # Z/3600/11 2019 M
11 f 1 7.73 PIECZYŃSKA Katarzyna UKS AS Czempiń 94 U18 WP --
12 f 1 7.33 NOWINOWSKA Martyna LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.55 KACZMAREK Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP IV
2 f 1 26.35 HEIGENBARTH Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP V
3 f 1 24.78 STEPCZYŃSKA Angelika MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP V
4 f 1 24.20 ROBAK Natalia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP V #
5 f 1 24.12 DOLIŃSKA Marta MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP V
6 f 1 24.00 PODGÓRSKA Cecylia UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U16 WP V #
7 f 1 22.90 RYBKA Magdalena MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP --
8 f 1 22.88 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 95 U16 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2018 1
9 f 1 21.12 KOCZOROWSKA Diana LUKS Orkan Września 95 U16 WP --
10 f 1 17.54 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U14 WP -- KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
Dysk (1) K
1 f 1 36.93 LOSA Martyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III #
2 f 1 36.25 FROMM Natalia LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III
3 f 1 35.65 ODROBNA Marta AZS-PWSZ Gorzów 88 U23 LB III
4 f 1 32.91 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
5 f 1 31.77 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
6 f 1 31.26 BARANOWSKA Natalia MKS Baszta Szamotuły 92 U20 WP IV
7 f 1 25.13 KUROWSKA Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/0530/11 2011 3
8 f 1 24.27 GWIŻDŻ Roksana LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP --
9 f 1 20.83 NOWINOWSKA Martyna LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
Młot (3) K
1 f 1 25.66 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 95 U16 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2018 1
Młot (4) K
1 f 1 52.96 WEISS Marta MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP I #
2 f 1 50.58 GÓRSKA Karolina UKS Achilles Leszno 92 U20 WP I B.D. # BEZ
3 f 1 47.38 GRUSZECZKA Agata MUKS Kadet Rawicz # 92 U20 WP II
4 f 1 46.71 KRYSTEK Barbara UKS Achilles Leszno 93 U18 WP II
5 f 1 45.87 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
6 f 1 42.93 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB III #
7 f 1 41.42 POGORZELSKA Jolanta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
8 f 1 36.32 KOŃKO Joanna KS Żak Wałcz 94 U18 ZP IV MAKAROŃSKI Grzegorz B.D. Z/4700/11 2014 BEZ
Oszczep (600) K
1 f 1 39.46 MAKOWSKA Marta UKS Olimp Duszniki 92 U20 WP III
2 f 1 37.55 NOWAK Monika AZS-AWF Gorzów # 91 U20 LB III
3 f 1 31.98 CHMARA Aleksandra OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP IV B.D. BEZ
4 f 1 29.06 BARWIN Kamila MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP V
5 f 1 28.28 CICHA Sonia UKS Olimp Duszniki 96 U16 WP V PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1003/12 2017 3
6 f 1 27.00 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4
7 f 1 24.35 BARANOWSKA Marta UKS AS Czempiń 94 U18 WP --
8 f 1 22.17 PIECZYŃSKA Katarzyna UKS AS Czempiń 94 U18 WP --
9 f 1 19.60 ORŁOWSKA Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U16 WP -- KACZOR Mieczysław B.D. # Z/1067/12 2014 BEZ
100 m M
1 13 s 1 11.61 STOLPNIEWSKI Cyryl TS Olimpia Poznań 91 U20 WP +0.5 III SZUDROWICZ Stanisław Z/0644/11 2011 2
2 21 s 1 11.86 BUJAK Damian UKS 12 Kalisz 92 U20 WP +0.5 IV
3 24 s 1 11.95 CHOJNACKI Konrad LKS Maraton Turek 92 U20 WP +0.5 IV
4 25 s 1 11.98 KULIG Krzysztof LKS Maraton Turek 93 U18 WP +0.5 IV
5 30 s 1 12.14 KULIG Kamil LKS Maraton Turek 93 U18 WP +0.5 IV
6 33 s 1 12.36 NAJNIGER Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB +0.5 -- WALCZAK Zygmunt 4
7 41 s 1 13.35 KORYZNA Michał MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +0.5 --
1 34 s 2 12.36 WOJCIESZAK Przemysław UKS 12 Kalisz 95 U16 WP -0.2 V KURZAJCZYK Robert B.D. Z/2375/11 2014 3
2 38 s 2 12.72 ŁUCKI Adrian MKL Gniezno 95 U16 WP -0.2 V GORCZYŃSKI Paweł
3 39 s 2 13.03 RATAJCZYK Michał LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -0.2 --
4 40 s 2 13.27 ZIMOWSKI Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 94 U18 WP -0.2 --
5 42 s 2 13.35 MERDZIŃSKI Dawid LKS Orkan Wlkp. Poznań 94 U18 WP -0.2 --
1 14 s 3 11.69 KAPELA Arkadiusz OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP +1.0 III
2 27 s 3 12.08 SIEJAK Marcin UKS AS Czempiń 95 U16 WP +1.0 IV DUTKIEWICZ Janusz # Z/4559/11 2012 4
3 29 s 3 12.10 ZIELIŃSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB +1.0 IV
4 35 s 3 12.56 PAZERA Szymon UKS AS Czempiń 95 U16 WP +1.0 V DUTKIEWICZ Janusz # Z/4564/11 2012 4
5 36 s 3 12.58 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U14 PM +1.0 V MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
6 43 s 3 13.40 WIECZOREK Szymon MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP +1.0 --
1 18 s 4 11.84 HUSZCZA Martin UKS Orkan Środa Wlkp. 91 U20 WP -0.4 IV
2 26 s 4 12.00 BANASZCZYK Michał PLKS Gwda Piła 94 U18 WP -0.4 IV
3 28 s 4 12.10 K S KS AZS AWF Poznań # 93 U18 WP -0.4 IV
4 31 s 4 12.21 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP -0.4 V #
5 32 s 4 12.23 NOWAKOWSKI Wojciech LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB -0.4 --
6 37 s 4 12.60 JARNOT Damian PLKS Gwda Piła 95 U16 WP -0.4 V
1 11 s 5 11.59 STRÓŻEWSKI Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP 0.0 III
2 10 s 5 11.59 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP 0.0 III BIEDERMANN Roman # Z/3945/11 2013 1
3 15 s 5 11.75 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP 0.0 III
4 19 s 5 11.84 POPŁAWSKI Tomasz KS Żak Wałcz 92 U20 ZP 0.0 IV
5 20 s 5 11.85 NOWAK Patryk UKS Przełaj Żerków 94 U18 WP 0.0 IV
6 22 s 5 11.90 GÓRNY Szymon SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP 0.0 IV #
7 23 s 5 11.93 KAWA Krzysztof KS AZS AWF Poznań # 92 U20 WP 0.0 IV BIEDERMANN Roman 4
1 5 s 6 11.31 KUBIAK Maciej AZS Łódź # 91 U20 LD +0.5 III
2 6 s 6 11.33 JARZYNA Piotr LKS Orkan Wlkp. Poznań 90 U23 WP +0.5 III
3 7 s 6 11.35 TROJANOWICZ Radosław LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP +0.5 III B.D.
4 8 s 6 11.45 MIKUŁA Eryk UKS Achilles Leszno 92 U20 WP +0.5 III
5 12 s 6 11.59 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB +0.5 III WALCZAK Zygmunt B.D. Z/4076/11 2012
6 17 s 6 11.82 ŁAGAN Radosław OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +0.5 IV
1 1 s 7 10.74 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +0.8 I B.D. 1
2 2 s 7 10.86 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP +0.8 I
3 3 s 7 10.95 DEREZIŃSKI Zachariasz TS Olimpia Poznań 90 U23 WP +0.8 II JAGACIAK Jarosław 1
4 4 s 7 11.23 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP +0.8 II B.D. 2
5 9 s 7 11.56 JURKOWSKI Wojciech SL Olimpia Poznań # 87 Sen WP +0.8 III DZIAMSKI Witold # Z/0663/11 2017 2
6 16 s 7 11.80 CZERNIAK Rafał TS Olimpia Poznań 87 Sen WP +0.8 -- B.D. 3
200 m M
1 15 s 1 23.49 STRÓŻEWSKI Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP +0.3 III
2 33 s 1 25.13 GWÓŹDŹ Jacek PLKS Gwda Piła 89 U23 WP +0.3 -- B.D. BEZ
3 40 s 1 25.86 NOWAK Damian Jan LKS Orkan Wlkp. Poznań 94 U18 WP +0.3 --
4 47 s 1 27.01 PATERCZYK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP +0.3 --
5 50 s 1 27.31 PAWLAK Krzysztof PLKS Gwda Piła 93 U18 WP +0.3 --
1 19 s 2 24.04 CHOJNACKI Konrad LKS Maraton Turek 92 U20 WP -0.3 IV
2 27 s 2 24.92 HUSZCZA Martin UKS Orkan Środa Wlkp. 91 U20 WP -0.3 --
3 30 s 2 25.01 KULIG Krzysztof LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.3 --
4 35 s 2 25.15 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ -0.3 V BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0457/12 2019 3
5 45 s 2 26.48 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -0.3 --
6 46 s 2 26.49 ZYS Andrzej LKS Orkan Wlkp. Poznań 94 U18 WP -0.3 --
7 48 s 2 27.07 WIECZOREK Szymon MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP -0.3 --
8 49 s 2 27.09 KORYZNA Michał MKS Baszta Szamotuły 96 U16 WP -0.3 --
1 18 s 3 24.01 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP -0.9 IV
2 20 s 3 24.36 K S KS AZS AWF Poznań # 93 U18 WP -0.9 IV
3 29 s 3 24.99 KULIG Kamil LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.9 --
4 31 s 3 25.03 NOWAK Patryk UKS Przełaj Żerków 94 U18 WP -0.9 --
5 51 s 3 27.52 MERDZIŃSKI Dawid LKS Orkan Wlkp. Poznań 94 U18 WP -0.9 --
1 22 s 4 24.65 ZIELIŃSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB +0.6 V
2 24 s 4 24.73 JEZIERSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP +0.6 V
3 32 s 4 25.07 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań # 96 U16 WP +0.6 V #
4 39 s 4 25.83 GRZEŚKOWIAK Grzegorz UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP +0.6 --
5 41 s 4 25.99 KONIECZKA Michał UKS Przełaj Żerków 94 U18 WP +0.6 --
6 42 s 4 26.20 GRZEGORZEWICZ Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP +0.6 --
7 43 s 4 26.33 ŚWIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP +0.6 --
1 25 s 5 24.76 NOWAKOWSKI Wojciech LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB -0.5 --
2 26 s 5 24.90 SIEJAK Marcin UKS AS Czempiń 95 U16 WP -0.5 V DUTKIEWICZ Janusz # Z/4559/11 2012 4
3 36 s 5 25.43 NAJNIGER Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB -0.5 -- WALCZAK Zygmunt 4
4 38 s 5 25.80 PAZERA Szymon UKS AS Czempiń 95 U16 WP -0.5 -- DUTKIEWICZ Janusz # Z/4564/11 2012 4
5 44 s 5 26.40 RATAJCZYK Michał LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -0.5 --
1 14 s 6 23.46 STOLPNIEWSKI Cyryl TS Olimpia Poznań 91 U20 WP +1.3 III SZUDROWICZ Stanisław Z/0644/11 2011 2
2 23 s 6 24.67 PERCZAK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. 89 U23 WP +1.3 --
3 34 s 6 25.15 BILICKI Wojciech OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +1.3 --
4 37 s 6 25.59 DOMINIAK Patryk UMKS Iskra Wolsztyn 92 U20 WP +1.3 -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0543/11 2011 BEZ
1 10 s 7 23.09 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB +0.6 III WALCZAK Zygmunt B.D. Z/4076/11 2012
2 11 s 7 23.33 KUJAWA Michał PLKS Gwda Piła 92 U20 WP +0.6 III
3 12 s 7 23.36 DRZYMAŁA Dominik PLKS Gwda Piła 92 U20 WP +0.6 III
4 13 s 7 23.45 POPŁAWSKI Tomasz KS Żak Wałcz 92 U20 ZP +0.6 III
5 17 s 7 23.94 FULARZ Maciej UKS Achilles Leszno 90 U23 WP +0.6 -- #
6 21 s 7 24.56 GÓRNY Szymon SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP +0.6 -- #
7 28 s 7 24.97 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.6 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
1 3 s 8 22.45 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP +0.2 II B.D. 2
2 4 s 8 22.63 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.2 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
3 7 s 8 22.83 TROJANOWICZ Radosław LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP +0.2 III B.D.
4 8 s 8 23.00 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.2 III
5 9 s 8 23.04 MIKUŁA Eryk UKS Achilles Leszno 92 U20 WP +0.2 III
6 16 s 8 23.59 KAPELA Arkadiusz OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP +0.2 III
1 1 s 9 21.33 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP +1.8 M GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
2 2 s 9 21.79 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP +1.8 I
3 5 s 9 22.72 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań # 87 Sen WP +1.8 II REJEWSKI Robert B.D. Z/5131/11 2019 3
4 6 s 9 22.77 WOLNIAK Adam SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP +1.8 II
400 m M
1 20 s 1 54.53 HURYSZ Cezary LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP IV B.D. 3
2 22 s 1 55.08 MAJUSIAK Adam UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP V
3 23 s 1 55.85 BIAŁAS Adrian UKS Jedynka Gostyń 92 U20 WP --
4 26 s 1 56.70 WALKOWIAK Konrad MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP --
5 27 s 1 57.62 GŁUCHY Mikołaj OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -- #
6 28 s 1 58.67 JAKUBOWSKI Adrian UKS AS Czempiń 93 U18 WP -- DUTKIEWICZ Janusz # BEZ
7 30 s 1 60.69 KOMINEK Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
1 2 s 2 50.44 JANIAK Michał SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP II
2 11 s 2 52.80 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP IV
3 13 s 2 53.28 SKRZYPEK Jakub UKS Olimp Duszniki # 94 U18 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof BEZ
4 16 s 2 53.64 NOWAKOWSKI Zbigniew UKS Orkan Środa Wlkp. 92 U20 WP IV
5 17 s 2 53.82 ARENZ Arkadiusz TS Olimpia Poznań 94 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta
6 24 s 2 55.92 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP V DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019
7 25 s 2 56.40 FRAŚ Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. # 62 Masters WP -- B.D. Z/4670/18 2019 BEZ
8 29 s 2 59.79 OKOŃSKI Radosław LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
1 7 s 3 52.49 KEDWES Paweł LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP III B.D. 3
2 9 s 3 52.75 PRĄDZYŃSKI Paweł OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP III
3 12 s 3 52.89 KARBOWIAK Wojciech LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP IV
4 14 s 3 53.37 CZŁAPA Łukasz LKS Maraton Turek 92 U20 WP IV
5 15 s 3 53.39 BRODA Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB IV
6 18 s 3 53.84 STELMASZEWSKI Tomasz TS Olimpia Poznań 91 U20 WP IV OSTROWSKI Ryszard 3
7 19 s 3 54.29 ANTOSIK Jakub LKS Maraton Turek 92 U20 WP IV
8 21 s 3 54.64 FULARA Maciej LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB IV
1 1 s 4 50.37 IDZIAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP II
2 3 s 4 50.76 SOKALSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB III
3 4 s 4 51.34 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U16 ZP III SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
4 5 s 4 51.75 OWCZARZAK Łukasz TS Olimpia Poznań 92 U20 WP III MAĆKOWIAK Robert # Z/1189/11 2011 2
5 6 s 4 52.44 NOWICKI Adam MKL Szczecin # 90 U23 ZP III MURAWSKI Zbigniew Z/0676/11 2019 M
6 8 s 4 52.61 BONDALSKI Paweł OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP III
7 10 s 4 52.79 CZUPRYŃSKI Krzysztof AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB --
1 1 s 5 48.49 WISZNIEWSKI Sebastian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP I
2 2 s 5 48.84 GRALA Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 88 U23 LB II SASKA Tomasz Z/1824/11 2012 2
3 3 s 5 49.28 DUTKIEWICZ Ziemowit OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II
4 4 s 5 49.49 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP II #
5 6 s 5 50.42 SOBCZAK Michał OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II #
6 10 s 5 51.36 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP III
800 m M
1 19 s 1 2:08.58 SOBCZYK Patryk MKL Gniezno 95 U16 WP V PINIARSKI Paweł BEZ
2 22 s 1 2:09.05 BZOWY Patryk UKS Przełaj Żerków 95 U16 WP V
3 23 s 1 2:09.59 MIKOŁAJCZAK Piotr WMLKS Nadodrze Powodowo # 96 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur B.D. Z/0574/13 2017
4 24 s 1 2:10.22 GRZELAK Arkadiusz MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP --
5 29 s 1 2:16.32 MANC Szymon MKS Gniezno # 95 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0943/12 2017 2
6 34 s 1 2:19.05 WOJCIECHOWSKI Wiktor UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP -- ZAWORSKI Marek # Z/2030/11 2017 BEZ
7 35 s 1 2:19.85 LORKIEWICZ Mateusz MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP --
8 36 s 1 2:20.07 KIAŁKA Maciej MKL Gniezno 95 U16 WP --
9 37 s 1 2:21.34 ŁYSIAK Jakub MKS Gniezno # 96 U16 WP -- PINIARSKI Paweł Z/0937/12 2012 4
1 15 s 2 2:06.58 STASIAK Oskar LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB IV
2 21 s 2 2:08.99 BRATKOWSKI Marek LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
3 27 s 2 2:11.20 SAMIŁO Łukasz MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP V #
4 28 s 2 2:13.74 ANTKOWIAK Tomasz UKS Przełaj Żerków 94 U18 WP --
5 32 s 2 2:17.47 CYMERLIK Adam UKS AS Czempiń 93 U18 WP -- DUTKIEWICZ Janusz # BEZ
6 33 s 2 2:18.49 OLEŚ Wojciech LKS Orkan Wlkp. Poznań 94 U18 WP --
7 38 s 2 2:24.24 STAWNY Rafał LUKS Orkan Września 96 U16 WP --
1 12 s 3 2:02.84 LIPIŃSKI Bartosz SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP IV B.D. 3
2 14 s 3 2:04.32 HAN Michał MKL Gniezno 93 U18 WP IV PINIARSKI Paweł 4
3 17 s 3 2:07.92 LUDWICZAK Norbert OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP --
4 18 s 3 2:08.24 PIÓRCZYŃSKI Patryk LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
5 26 s 3 2:10.74 MATYJEWICZ Jakub SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
6 30 s 3 2:16.58 BURDAJEWICZ Mateusz TS Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- MOTYL Edward Z/1658/11 2011
7 39 s 3 2:29.17 TOMCZAK Marcin MKL Gniezno 95 U16 WP -- GORCZYŃSKI Paweł BEZ
1 2 s 4 1:58.18 DUBIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
2 4 s 4 1:58.99 SZYMANOWSKI Krzysztof LKS Sana Kościan 93 U18 WP III TALIKADZE Roman B.D. Z/1454/11 2015 3
3 5 s 4 1:59.76 KUŹNICKI Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0523/11 2012 4
4 7 s 4 2:00.17 WAWRZYNIAK Mikołaj OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III B.D. 2
5 10 s 4 2:02.12 GAJDA Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/4078/11 2011 4
6 16 s 4 2:06.68 BADEŃSKI Dawid LKS Maraton Turek 92 U20 WP IV
7 20 s 4 2:08.66 GRZEŚKOWIAK Kornel MKS Gniezno # 93 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł Z/0940/12 2012 4
8 25 s 4 2:10.62 NOWICKI Piotr MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP --
9 31 s 4 2:16.95 SKUBISZYŃSKI Wojciech MKS Gniezno # 93 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł B.D. Z/0942/12 2012 BEZ
1 1 s 5 1:58.04 TRĄBSKI Przemysław PLKS Gwda Piła 91 U20 WP III
2 3 s 5 1:58.77 GĄCIK Mateusz AZS-AWF Gorzów # 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt Z/1823/11 3
3 6 s 5 1:59.76 SAMIŁO Mateusz MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP III #
4 8 s 5 2:00.17 KLONOWSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP III
5 9 s 5 2:01.12 LECHNIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 86 Sen WP III
6 11 s 5 2:02.44 KAPELA Paweł KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP -- WEGWERTH Włodzimierz BEZ
7 13 s 5 2:03.46 ZAWISTOWSKI Krzysztof PLKS Gwda Piła 91 U20 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4298/11 2016 3
1 40 s 6 1:52.50 RAJCZAK Rafał OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP II B.D. 2
2 41 s 6 1:52.79 KOWALCZYK Bartosz PLKS Gwda Piła 92 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/2851/11 2017 BEZ
3 42 s 6 1:53.02 ŻUBROWSKI Damian LKS Maraton Turek 89 U23 WP II B.D. 1
4 43 s 6 1:53.68 DACKA Patryk PLKS Gwda Piła 88 U23 WP II
5 44 s 6 1:54.37 SZNURA Szymon OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II #
6 45 s 6 1:54.43 STACHOWIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II #
7 46 s 6 1:56.20 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP II
8 47 s 6 1:57.11 WOJTKOWIAK Patryk OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III #
1500 m M
1 14 s 1 4:22.18 MARKIEWICZ Jędrzej LKS Orkan Wlkp. Poznań # 95 U16 WP V DUTKIEWICZ Janusz # Z/4563/11 4
2 16 s 1 4:25.98 KLIMCZAK Piotr UKS 12 Kalisz 94 U18 WP --
3 17 s 1 4:26.35 PSZCZOŁA Dariusz niest. Poznań # 90 U23 WP --
4 18 s 1 4:29.37 CZYŻ Robert niest. Poznań # 94 U18 WP --
5 21 s 1 4:34.99 STEFAŃSKI Rafał niest. Poznań # 93 U18 WP -- B.D. 2
6 22 s 1 4:35.25 MARCINIAK Dawid LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP -- #
7 23 s 1 4:35.36 MIKOŁAJCZAK Hubert LKS Sana Kościan 95 U16 WP -- TALIKADZE Roman B.D. # Z/1452/11 2014 BEZ
8 24 s 1 4:40.33 WOJTCZAK Karol UKS 12 Kalisz 93 U18 WP --
9 25 s 1 4:45.91 STRÓŻYŃSKI Piotr LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
10 26 s 1 4:49.28 NARUSZEWICZ Marcin LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
11 27 s 1 4:52.79 SIKORA Artur KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U16 WP --
1 1 s 2 3:58.78 WIŚNIEWSKI Arkadiusz MLKS Tucholanka Tuchola # 87 Sen KP II WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek # Z/3941/11, Z/3941/11 , 2016 3
2 2 s 2 3:59.15 GONTARCZYK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II #
3 3 s 2 4:00.15 MAIK Mateusz OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II
4 4 s 2 4:00.31 WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań # 84 Sen WP II #
5 5 s 2 4:06.06 JURGIEWICZ Bartosz MKL Szczecin # 90 U23 ZP III B.D. 2
6 6 s 2 4:07.23 NOWAK Jakub LKS Sana Kościan 92 U20 WP III TALIKADZE Roman Z/1455/11 2012 BEZ
7 7 s 2 4:08.30 BYTNIEWSKI Szymon SKS Unia Swarzędz # 91 U20 WP III B.D. B.D. B.D. , Z/0649/11 , 2017 2
8 8 s 2 4:09.61 PIASKOWSKI Arkadiusz SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP III #
9 9 s 2 4:10.52 KRAWCZYK Robert LKS Maraton Turek 91 U20 WP III
10 10 s 2 4:16.69 KUTKA Dawid LLKS Osowa Sień 91 U20 LB IV
11 11 s 2 4:18.50 MUCHA Piotr LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB IV
12 12 s 2 4:20.77 JAGŁA Dawid UKS Przełaj Żerków # 90 U23 WP --
13 13 s 2 4:21.29 PRZYBYLSKI Marcin KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP -- WEGWERTH Włodzimierz Z/5261/11 2012 BEZ
14 15 s 2 4:22.40 WERNER Piotr LKS Maraton Turek 92 U20 WP --
15 19 s 2 4:32.74 KONIECZNY Adam niest. Poznań # 92 U20 WP -- MOTYL Edward Z/0636/11 2011 3
16 20 s 2 4:34.36 GRACZYK Adrian KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP -- B.D. BEZ
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.18 GRZEGORZEWICZ Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP -1.2 IV
2 2 s 1 17.34 PATERCZYK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP -1.2 IV
3 3 s 1 20.64 GRZEŚKOWIAK Grzegorz UKS Przełaj Żerków 96 U16 WP -1.2 --
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.89 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.3 IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
2 2 s 1 16.04 BRODA Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB -0.3 IV
3 3 s 1 16.13 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP -0.3 IV
4 4 s 1 16.34 WRÓBLEWSKI Michał MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP -0.3 IV #
5 5 s 1 16.54 MIKOŁAJCZAK Sebastian PLKS Gwda Piła 94 U18 WP -0.3 --
6 7 s 1 17.42 JÓZEFIAK Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.3 -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0538/11 2012 BEZ
1 6 s 2 16.58 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.1 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
2 8 s 2 17.79 NOWAK Damian Jan LKS Orkan Wlkp. Poznań 94 U18 WP +0.1 --
3 9 s 2 18.19 KONIECZKA Michał UKS Przełaj Żerków 94 U18 WP +0.1 --
4 10 s 2 18.20 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów 94 U18 WP +0.1 -- KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian # , Z/2677/11 , 2019 2
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.77 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP -0.8 II BIEDERMANN Roman # Z/3945/11 2013 1
2 5 s 1 16.04 DALEKI Błażej WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP -0.8 III
3 6 s 1 16.41 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD -0.8 III SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
4 7 s 1 16.81 HARASIMOWICZ Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB -0.8 IV
110 m pł M
1 2 s 1 15.58 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB -0.8 II
2 3 s 1 15.86 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ -0.8 III
3 4 s 1 15.88 PERCZAK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. 89 U23 WP -0.8 III
2000 m prz M
1 s 1 6:04.94 TOMIAK Dariusz WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP II
2 s 1 6:16.01 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
3 s 1 6:18.75 GOLIK Miłosz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB III
4 s 1 6:20.06 PASZAK Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP III
5 s 1 6:50.58 KOSTERA Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
Wzwyż M
1 f 1 2.05 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. # 88 U23 LB II LEWKOWICZ Zbigniew # Z/3787/11 2018 1
2 f 1 2.05 KRÓL Tomasz KKL Kielce 87 Sen SK II B.D. 1
3 f 1 2.05 GOŚCINIAK Marcin niest. Poznań # 89 U23 WP II
4 f 1 1.95 KITTA Rafał UMKS Iskra Wolsztyn 92 U20 WP II SKWIERZYŃSKI jacek Z/0544/11 2014 2
5 f 1 1.90 WRÓBLEWSKI Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU III #
6 f 1 1.90 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
7 f 1 1.85 HARASIMOWICZ Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB III
8 f 1 1.80 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD IV SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
9 f 1 1.75 RUDNICKI Jakub MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP IV
10 f 1 1.65 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów 94 U18 WP -- KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian # , Z/2677/11 , 2019 2
11 f 1 1.60 SAKOWSKI Michał MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP --
Tyczka M
1 f 1 4.20 KRZYŻANOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB II
2 f 1 4.00 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB II B.D. # BEZ
3 f 1 4.00 LISEK Piotr OSOT Szczecin # 92 U20 ZP II SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/1183/11 2019 MM
4 f 1 3.40 BAUWENS Dennis UKS Sprint Przeźmierowo 92 U20 WP IV
5 f 1 3.40 PIOTROWSKI Sebastian ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB IV
6 f 1 3.20 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 92 U20 WP IV
6 f 1 3.20 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB --
8 f 1 3.20 ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP IV DZIAMSKI Krzysztof Z/0652/11 2017 2
W dal M
1 f 1 6.80 KURASZYK Kamil UKS Achilles Leszno 91 U20 WP +0.2 II
2 f 1 6.57 JURDECZKA Piotr AZS-PWSZ Gorzów 87 Sen LB +0.8 III
3 f 1 6.44 PRZYBYŁ Sebastian LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.2 III
4 f 1 6.30 GARSZTKA Marcin LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP +0.8 III
5 f 1 6.14 JANKOWIAK Paweł KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP -0.2 -- BIERNACKI Jacek # Z/3936/11 2013 3
6 f 1 5.33 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ +0.7 -- BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0457/12 2019 3
7 f 1 4.89 ZIMOWSKI Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 94 U18 WP +0.4 --
8 f 1 4.83 ŚWIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP +0.1 --
9 f 1 4.60 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP +1.5 --
Kula (5) M
1 f 1 10.86 FARYŃSKI Michał LKS Maraton Turek 95 U16 WP V
1 f 1 15.04 WIELOCHOWSKI Dawid UKS Achilles Leszno 94 U18 WP II
2 f 1 9.55 SZYMBROWICZ Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
2 f 1 13.27 KACZMAREK Tomasz LKS Maraton Turek 94 U18 WP IV #
3 f 1 8.66 MAJORCZYK Michał MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP --
3 f 1 13.22 HADRZYŃSKI Patryk LKS OSiR Pleszew 94 U18 WP IV #
4 f 1 8.49 ZIMOWSKI Artur UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
4 f 1 12.35 GLINKA Kamil LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
5 f 1 11.71 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
6 f 1 10.94 KACPRZAK Artur LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
7 f 1 9.98 CHMIELEWSKI Bartosz MKL Gniezno 90 U23 WP -- PINIARSKI Paweł
Kula (6) M
1 f 1 14.20 SKOTARCZAK Jakub LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP II B.D. 3
2 f 1 12.93 ORZECHOWSKI Mirosław LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP IV
Kula (7.26) M
1 f 1 12.73 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB III
2 f 1 12.59 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa # 89 U23 MZ III
Dysk (1) M
1 f 1 45.06 PRZEWOŹNY Łukasz UKS Olimp Duszniki 95 U16 WP III
2 f 1 26.17 KOŻANOWSKI Piotr KS Żak Wałcz 95 U16 ZP --
Dysk (1.5) M
1 f 1 45.85 KLUJ Krzysztof UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0525/11 2012 2
2 f 1 45.17 PRZYBYSZ Lubomir LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP II
3 f 1 41.01 GLINKA Kamil LKS Maraton Turek 93 U18 WP III
4 f 1 40.83 GRACZ Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0541/11 2012 2
5 f 1 39.22 KACZMAREK Tomasz LKS Maraton Turek 94 U18 WP III #
6 f 1 36.22 SKIBICKI Jonasz MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP IV
7 f 1 29.03 NOWAK Mikołaj KS AZS AWF Poznań # 94 U18 WP --
Dysk (1.75) M
1 f 1 45.13 SKOTARCZAK Jakub LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP II B.D. 3
2 f 1 37.45 ADAMCZYK Maciej KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP IV
3 f 1 29.91 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD -- SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
4 f 1 24.41 HARASIMOWICZ Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB --
Dysk (2) M
1 f 1 50.34 MILKIEWICZ Arkadiusz KMKL Sztorm Kołobrzeg # 87 Sen ZP I B.D. Z/2206/11 2017 1
Młot (5) M
1 f 1 34.44 JABŁOŃSKI Piotr MUKS Kadet Rawicz 95 U16 WP V
1 f 1 54.02 PRZYBYSZ Lubomir LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP III
2 f 1 27.88 LASZCZYK Maciej KS Żak Wałcz 96 U16 ZP --
2 f 1 51.61 NOLBERT Krzysztof MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP III #
3 f 1 44.91 SAMIŁO Krystian MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP IV
4 f 1 44.16 JUCHNOWICZ Maciej MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP IV # LDK!
5 f 1 30.86 NOWAK Mikołaj KS AZS AWF Poznań # 94 U18 WP --
Młot (6) M
1 f 1 71.82 KRUPA Bartłomiej MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP I
2 f 1 52.79 MAREK Adrian MUKS Kadet Rawicz 92 U20 WP II
3 f 1 37.00 ADAMCZYK Maciej KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP IV
Młot (7.26) M
1 f 1 64.08 MILKIEWICZ Arkadiusz KMKL Sztorm Kołobrzeg # 87 Sen ZP I B.D. Z/2206/11 2017 1
2 f 1 52.55 TRUPKIEWICZ Marcin MUKS Kadet Rawicz # 90 U23 WP II B.D. # BEZ
3 f 1 38.54 CIEŚLAK Damian KS Żak Wałcz 90 U23 ZP III
Oszczep (600) M
1 f 1 50.30 FARYŃSKI Michał LKS Maraton Turek 95 U16 WP III
2 f 1 36.63 NAYDER Jakub LKS OSiR Pleszew 95 U16 WP --
3 f 1 36.37 ZIMOWSKI Artur UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
4 f 1 30.53 CIEŚLAK Łukasz KS Żak Wałcz 96 U16 ZP --
5 f 1 26.13 FILIPIAK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP --
Oszczep (700) M
1 f 1 50.12 WRÓBLEWSKI Michał MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP III #
2 f 1 37.42 PERLICH Norbert LKS Maraton Turek 94 U18 WP --
Oszczep (800) M
1 f 1 55.84 PIETRASIAK Damian MKS Calisia Kalisz 92 U20 WP II BARTKOWSKI Jerzy B.D. 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.2103688716888 sekund