Kielce 08.05.2010
Otwarte Mistrzostwa Kielc
100 m K
1 s 1 12.68 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL +1.4 II B.D. # 2
2 s 1 12.69 ŁˇCZNA Emilia CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL +1.4 II B.D. 3
3 s 1 13.05 LIPA Karolina KKL Kielce 90 U23 SK +1.4 III
4 s 1 13.24 WI¦NIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK +1.4 IV
5 s 1 13.27 TOPOREK Milena KKL Kielce 91 U20 SK +1.4 IV
1 s 2 14.20 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +1.1 V GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
2 s 2 14.40 WIˇCZEK Joanna UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD +1.1 V #
3 s 2 14.51 WUJEK Olga UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD +1.1 -- #
4 s 2 14.58 KU¦MIERSKA Klaudia UMLKS Pegaz Opoczno 95 U16 LD +1.1 --
200 m K
1 s 1 25.45 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU -1.2 II MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
2 s 1 28.50 STANEK Karolina KKL Kielce 92 U20 SK -1.2 IV
3 s 1 28.55 OGÓREK Paulina UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -1.2 -- #
4 s 1 30.61 WIˇCZEK Joanna UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD -1.2 -- #
300 m K
1 s 1 41.40 ŁˇCZNA Emilia CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL -- B.D. 3
2 s 1 41.74 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa # 91 U20 SL -- B.D. # 2
3 s 1 42.74 LIPA Karolina KKL Kielce 90 U23 SK --
4 s 1 44.81 WI¦NIEWSKA Paulina KKL Kielce 95 U16 SK III
1 s 2 47.53 WUJEK Olga UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD V #
2 s 2 48.54 KU¦MIERSKA Klaudia UMLKS Pegaz Opoczno 95 U16 LD --
3 s 2 48.79 SKORUPSKA Ewelina UKS Trójka Sandomierz 95 U16 SK -- #
400 m K
1 s 1 62.09 STEMPLEWSKA Marta KKL Kielce 93 U18 SK IV
2 s 1 65.63 LE¦NIEWSKA Alicja UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD -- #
800 m K
1 s 1 2:19.01 WÓDKOWSKA Liliana UKS WiR Łopuszno 90 U23 SK III #
2 s 1 2:27.49 RUSZKIEWICZ Monika KKL Kielce 93 U18 SK IV #
3 s 1 2:34.59 JARZˇBEK Sabina KKL Kielce 93 U18 SK -- WO¬NIAK Łukasz B.D. # Z/1585/11 2019 1
4 s 1 2:46.57 SLAZYK Kamila KKL Kielce 94 U18 SK --
5 s 1 2:47.11 KUBAT Anna KKL Kielce 94 U18 SK --
6 s 1 2:48.61 ĆWIKŁA Sandra KKL Kielce 97 U14 SK -- #
100 m pł J MŁ K
1 s 1 13.80 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU +0.2 I MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
100 m pł K
2 s 1 17.60 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK +0.2 IV
Wzwyż K
1 f 1 1.55 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK III
2 f 1 1.45 SKORUPSKA Ewelina UKS Trójka Sandomierz 95 U16 SK IV #
3 f 1 1.45 BIEGAŁA Ewelina UMLKS Pegaz Opoczno 96 U16 LD IV #
4 f 1 1.45 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD IV
5 f 1 1.35 PRA¦KIEWICZ Klaudia KKL Kielce 97 U14 SK --
6 f 1 1.25 WIĘCŁAWSKA Sylwia UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD --
7 f 1 1.25 ODO Patrycja KKL Kielce 97 U14 SK --
8 f 1 1.20 MAZUR Paulina KKL Kielce 97 U14 SK -- #
9 f 1 1.10 BIAŁEK Klaudia KKL Kielce 97 U14 SK --
9 f 1 1.10 GRIMM Wiktoria KKL Kielce 97 U14 SK --
Tyczka K
1 f 1 2.37 ODO Patrycja KKL Kielce 97 U14 SK V
2 f 1 1.85 PRA¦KIEWICZ Klaudia KKL Kielce 97 U14 SK --
W dal K
1 f 1 4.94 DZIARMAGA Mariola KKL Kielce 92 U20 SK +0.3 IV
2 f 1 4.61 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA +0.3 V GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
3 f 1 4.46 JAKUBCZYK Katarzyna UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +0.6 --
4 f 1 3.73 GRIMM Wiktoria KKL Kielce 97 U14 SK +0.4 --
5 f 1 3.53 MAZUR Paulina KKL Kielce 97 U14 SK +1.1 -- #
Kula (4) K
1 f 1 11.06 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 f 1 9.76 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK IV
Dysk (0.75) K
1 f 1 41.66 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK II FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
Dysk (1) K
1 f 1 40.31 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 92 U20 SK II
2 f 1 24.40 KOPEĆ Katarzyna KKL Kielce 88 U23 SK -- #
3 f 1 21.43 PIETRZAK Ewa MUKS Park Zduńska Wola 89 U23 LD -- B.D. B.D. BEZ
Młot (4) K
1 f 1 47.97 PIETRZAK Ewa MUKS Park Zduńska Wola 89 U23 LD II B.D. B.D. BEZ
2 f 1 46.88 KOPEĆ Katarzyna KKL Kielce 88 U23 SK II #
3 f 1 45.43 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK II FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
Oszczep (600) K
1 f 1 32.19 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U16 SK IV FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
100 m M
1 s 1 11.28 PRZEMYSKI Filip KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.3 II
2 s 1 11.47 JARZˇBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.3 III B.D. # BEZ
3 s 1 11.59 STĘPNIEWSKI Damian UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +0.3 III B.D. B.D. # BEZ
4 s 1 11.99 KURZYK Rafał AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL +0.3 IV
1 s 2 11.68 BOROWIK Krzysztof UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD +1.0 III
2 s 2 12.29 WIˇCZEK Michał UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD +1.0 --
3 s 2 12.42 SMAK Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD +1.0 --
4 s 2 12.47 ADAMCZYK Kacper UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD +1.0 --
5 s 2 12.64 KUNDERA Radosław KKL Kielce 95 U16 SK +1.0 V #
200 m M
1 s 1 23.24 STĘPNIEWSKI Damian UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD +0.6 III B.D. B.D. # BEZ
2 s 1 23.37 JARZˇBEK Sebastian KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.6 III B.D. # BEZ
3 s 1 25.39 WIˇCZEK Michał UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD +0.6 --
300 m M
1 s 1 34.93 PRZEMYSKI Filip KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS --
2 s 1 36.86 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK -- MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
3 s 1 36.97 KURZYK Rafał AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL --
400 m M
1 s 1 51.00 KĘDRACKI Maciej KKL Kielce 91 U20 SK III
2 s 1 56.03 STĘPIEŃ Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD -- #
3 s 1 57.28 ADAMCZYK Kacper UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD --
4 s 1 61.07 LENARTOWICZ Andrzej niest. Kielce # 93 U18 SK -- B.D. DUDEK Sylwester # BEZ
800 m M
1 s 1 1:57.94 ZAGDAŃSKI Dariusz KKL Kielce 89 U23 SK III #
2 s 1 2:00.75 WO¬NIAK Łukasz KKL Kielce # 90 U23 SK III WO¬NIAK Łukasz B.D. # Z/5025/11 2019 BEZ
3 s 1 2:04.05 FILIPCZAK Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 92 U20 LD IV #
4 s 1 2:04.72 PIETRZYK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD IV B.D. # BEZ
5 s 1 2:05.16 KUC Sławomir RKS ŁódĽ # 96 U16 LD IV #
6 s 1 2:06.19 OLCZYK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD IV #
7 s 1 2:06.59 STRZECHOWSKI Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD IV #
1500 m M
1 s 1 4:19.17 SZEWCZYK Dawid KKL Kielce 91 U20 SK IV
2 s 1 4:20.58 GAWROŃSKI Tomasz UMKS Nadir Jędrzejów # 92 U20 SK IV BARTOSZ Bartłomiej # Z/2430/11 2019
3 s 1 4:36.95 LUBIŃSKI Jarosław KKL Kielce 91 U20 SK -- B.D. # Z/2432/11 2019 BEZ
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.21 PETELEWICZ Karol UKS Trójka Sandomierz 91 U20 SK +1.8 II MIREK Andrzej Z/4341/11 2013 2
Wzwyż M
1 f 1 1.90 ZALEGA Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD III B.D. 2
2 f 1 1.85 FLEJTERSKI Mariusz UMLKS Pegaz Opoczno 93 U18 LD III
3 f 1 1.80 PODSIADŁO Aleksander ULKS Gryf Rytwiany 95 U16 SK IV KALWAT Marek # 3
4 f 1 1.50 SOBIERAJ Dawid KKL Kielce 95 U16 SK -- #
W dal M
1 f 1 6.59 ZALEGA Paweł UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD -0.3 III B.D. 2
2 f 1 6.13 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK -0.1 IV
3 f 1 5.63 SMAK Jakub UMLKS Pegaz Opoczno 94 U18 LD -0.3 --
4 f 1 5.10 KUNDERA Radosław KKL Kielce 95 U16 SK -1.0 -- #
5 f 1 4.41 PICHETA Adrian KKL Kielce 97 U14 SK -0.4 --
6 f 1 4.20 RUTKA Patryk KKL Kielce 99 U12 SK -0.5 --
Kula (5) M
1 f 1 10.68 KO¬BIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U18 SK -- #
Kula (6) M
1 f 1 12.62 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK IV KALWAT Marek # 2
Kula (7.26) M
1 f 1 17.52 ZBROSZCZYK Kamil KKL Kielce 87 Sen SK I
Dysk (1.75) M
1 f 1 45.25 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK II KALWAT Marek # 2
2 f 1 17.38 SZEWCZYK Mateusz MKS Zduńska Wola # 94 U18 LD --
Młot (5) M
1 f 1 40.63 SITEK Paweł MUKS Park Zduńska Wola 95 U16 LD IV #
1 f 1 61.56 MACIEJEWSKI Maciej MKS Zduńska Wola # 93 U18 LD II
2 f 1 49.40 KO¬BIAŁ Marcin KKL Kielce 93 U18 SK IV #
3 f 1 34.41 SZEWCZYK Mateusz MKS Zduńska Wola # 94 U18 LD --
Młot (6) M
1 f 1 58.21 FURMANEK Tomasz KKL Kielce 91 U20 SK II #
2 f 1 52.74 PACZKOWSKI Adrian MKS Zduńska Wola # 91 U20 LD II
3 f 1 45.14 WOJCIECHOWSKI Emil MMLUKS Sprint Zduńska Wola 91 U20 LD III SULIŃSKI Andrzej Z/4754/11 2011 3
Oszczep (800) M
1 f 1 48.11 PĘKALSKI Krzysztof KKL Kielce 92 U20 SK III KALWAT Marek # 2
2 f 1 47.15 BOROWIK Krzysztof UMLKS Pegaz Opoczno 91 U20 LD III
3 f 1 42.86 WASIK Mateusz KKL Kielce 91 U20 SK IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9142310619354 sekund