Bogatynia 08.05.2010
Mityng Otwarcia Sezonu
100 m K
1 e 1 12.86 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -1.2 III
1 e 1 13.65 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.1 IV
2 e 1 13.42 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -1.2 --
2 e 1 13.65 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.1 IV
3 e 1 13.69 BOLINGER Daria MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.1 IV
3 e 1 13.80 MYSZKUN Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS -1.2 IV #
4 e 1 13.73 SZTUCKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.1 IV B.D. # 3
4 e 1 14.54 BOGDAN Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -1.2 --
5 e 1 14.31 KŁOSOWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -0.1 --
1 e 2 12.41 ZARĘBSKA Ewa OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -1.0 II
1 e 2 13.63 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS -0.1 IV #
2 e 2 12.85 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -1.0 III
2 e 2 13.65 KOPEĆ Aldona LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS -0.1 IV
3 e 2 12.87 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -1.0 III
3 e 2 13.93 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.1 V
4 e 2 12.97 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -1.0 III
4 e 2 14.13 FRĄCZEK Roksana MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.1 V
5 e 2 14.47 BRONISZEWSKA Joanna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.1 --
6 e 2 14.47 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.1 V
1 e 3 12.50 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.5 II
1 e 3 13.58 ZIĘBA Anita MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS -1.8 IV
2 e 3 12.88 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS -0.5 III
2 e 3 13.64 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP -1.8 IV
3 e 3 13.08 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.5 III
3 e 3 13.86 JAROSZEWICZ Julia WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS -1.8 V
4 e 3 13.34 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -0.5 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
4 e 3 13.94 ZŁOTEK Sylwia SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS -1.8 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0139/11 2012 BEZ
5 e 3 14.37 ZAMOŻNA Kaja MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -1.8 V
1 f 1 12.55 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -1.0 II
1 f 1 13.38 ZIĘBA Anita MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS -0.2 IV
2 f 1 12.75 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -1.0 II
2 f 1 13.48 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP -0.2 IV
3 f 1 13.05 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS -1.0 III
3 f 1 13.54 KOPEĆ Aldona LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS -0.2 IV
4 f 1 13.12 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -1.0 III CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
200 m K
1 s 1 25.33 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.1 II
2 s 1 25.73 ŚWIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS +0.1 II
3 s 1 26.27 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.1 III
1 s 2 25.67 ROBAK Małgorzata LKS Polkowice 94 U18 DS +0.1 II #
2 s 2 25.69 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +0.1 II
3 s 2 25.71 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS +0.1 II ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
4 s 2 26.49 KIĄCA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.1 III
1 s 3 26.04 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +1.8 II
2 s 3 26.08 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.8 II
3 s 3 26.89 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +1.8 III
4 s 3 27.02 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS +1.8 III
1 s 4 26.99 KWIATKOWSKA Dominika MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U18 DS +1.5 III
2 s 4 28.09 BOGDAN Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.5 IV
3 s 4 28.23 KLONOWSKA Pamela LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS +1.5 IV
4 s 4 30.31 KŁOSOWSKA Daria MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS +1.5 --
1 s 5 27.51 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS +0.5 IV #
2 s 5 28.45 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.5 IV B.D. # BEZ
3 s 5 28.83 TERLIKOWSKA Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS +0.5 V
4 s 5 29.27 KOPEĆ Aldona LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS +0.5 --
1 s 6 28.12 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS +0.7 IV #
2 s 6 28.62 RÓD Aleksandra MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS +0.7 V #
3 s 6 28.90 JAROSZEWICZ Julia WKS Śląsk Wrocław 96 U16 DS +0.7 V
4 s 6 29.20 POLAK Honorata MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS +0.7 V
1 s 7 28.85 CABAN Kaja MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -0.3 --
2 s 7 29.27 RUTKOWSKA Barbara MLKS Rakowice 91 U20 DS -0.3 --
3 s 7 30.31 PIASECKA Roksana LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS -0.3 --
4 s 7 30.87 LITWICKA Karolina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.3 --
1 s 8 27.84 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -3.0 IV
2 s 8 27.98 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -3.0 IV STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
3 s 8 28.24 JARTYŚ Aleksandra MUKS Legnica 94 U18 DS -3.0 IV
4 s 8 28.30 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -3.0 IV #
1 s 9 26.42 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U20 DS -1.3 III SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2019
2 s 9 28.14 TUSZAKOWSKA Laura MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -1.3 IV
3 s 9 29.56 FRĄCZEK Roksana MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -1.3 V
1 s 10 28.31 SZTUCKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.4 IV B.D. # 3
2 s 10 28.83 KRUPIŃSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.4 V
1 s 11 30.26 MAŁY Klaudia MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.2 --
2 s 11 30.76 BOLINGER Daria MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS -0.2 --
3 s 11 31.40 WARDENCKA Kamila LLKS Bielawianka 94 U18 DS -0.2 --
400 m K
1 s 1 57.02 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS II #
2 s 1 59.22 BROWARCZYK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0013/11 2012 3
3 s 1 59.93 MIARECKA Małgorzata WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS III
4 s 1 60.50 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III #
1 s 2 61.15 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III B.D. # 3
2 s 2 61.47 KLOC Marta MKS Szerszeń Bogatynia # 92 U20 DS III
3 s 2 61.59 CHOJNIAK Sandra MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS III SZCZUREK Leszek SZCZUREK Leszek # BEZ
4 s 2 63.35 BASZAK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0015/11 2012 4
1 s 3 61.80 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III #
2 s 3 65.41 GAWRON Roksana LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V #
3 s 3 66.59 PIASECKA Roksana LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS --
4 s 3 72.37 RZĘŚNICKA Marlena MLKS Rakowice 92 U20 DS --
1 s 4 66.02 RYBA Joanna MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V #
2 s 4 67.68 RAK Paula LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
3 s 4 68.32 CICHOŃ Kinga LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -- #
4 s 4 71.52 OLEKSY Kinga LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
1 s 5 65.42 LEMANIK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V #
2 s 5 73.43 KULIŃSKA Natalia LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
3 s 5 73.62 OZIMEK Marta LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -- #
800 m K
1 s 1 2:16.50 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń # 91 U20 KP II GĘSICKI Marian # Z/1329/11 2019 1
2 s 1 2:17.06 KASZUBA Dominika SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS II
3 s 1 2:24.24 JANKOWSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
4 s 1 2:24.86 PARANIAK Samanta MKS Piast Lwówek Śląski 93 U18 DS III BIALIC Marek Z/0385/11 2015 2
5 s 1 2:25.00 GAWLIKOWSKA Beata WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS III #
6 s 1 2:25.08 ŚLUSARCZYK Katarzyna SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0007/11 2011 BEZ
7 s 1 2:26.81 BOSIAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0014/11 2012 1
1 s 2 2:32.60 PĘDZIWIATER Klaudia WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS -- #
2 s 2 2:33.98 MOLEK Małgorzata MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS --
3 s 2 2:34.39 DROZD Paulina LKS Polkowice 94 U18 DS --
4 s 2 2:41.01 MAJDER Klaudia WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS --
5 s 2 2:42.11 RASAŁA Karolina WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS -- #
6 s 2 2:43.99 KRAWIEC Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS --
1 s 3 2:23.27 DĄBROWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III B.D. # 2
2 s 3 2:34.56 SOCHA Jadwiga MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
3 s 3 2:39.76 KOPINIAK Małgorzata MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
4 s 3 2:49.69 SZYPUŁA Paulina MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS --
5 s 3 2:50.69 GÓRNA Monika MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS --
1500 m K
1 s 1 4:55.05 ZALEWSKA Małgorzata SSMKS Parasol Wrocław # 92 U20 DS III
2 s 1 4:56.12 GURTOWSKA Izabela LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS III
3 s 1 4:56.52 CZARNOTTA Jagoda GLKS Świdnica 92 U20 DS III
4 s 1 4:57.06 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U23 DS III #
5 s 1 5:01.98 HOŁUBOWICZ Anita LUKS Żórawina # 93 U18 DS IV #
6 s 1 5:05.48 KACZMARSKA Alicja MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV
7 s 1 5:07.33 JANKOWSKA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0010/11 2012 3
8 s 1 5:19.21 OLSZOWY Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS --
9 s 1 5:47.89 MUSZAK Anna ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 91 U20 DS --
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.41 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -1.2 II
3 s 2 19.52 SADLAK Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS -0.1 --
100 m pł J MŁ K
2 s 1 15.56 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP -1.2 II
3 s 1 15.92 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS -1.2 III
4 s 1 16.20 KWIATKOWSKA Dominika MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U18 DS -1.2 III
1 s 2 16.24 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -0.1 III #
2 s 2 18.22 TWARDOWSKA Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -0.1 --
100 m pł K
1 s 1 14.59 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.4 II
2 s 1 14.73 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.4 II #
3 s 1 14.85 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.4 II
4 s 1 15.99 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.4 III #
1 s 2 16.67 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -1.3 III CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
2 s 2 16.93 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -1.3 IV B.D. # BEZ
3 s 2 17.22 KOŁAKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS -1.3 IV B.D.
400 m pł K K
1 s 1 65.81 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U20 DS II SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2019
2 s 1 65.96 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS II
3 s 1 68.08 MARTYNIEC Paulina WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS III
1 s 2 70.20 LANGNER Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS IV
2 s 2 72.48 MYSZKUN Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV #
4x100 m K
1 s 1 53.41 PAŁCZYŃSKA Marta
SKRZYPIŃSKA Adrianna
BOGDAN Karolina
PIOTROWSKA Kamila
KS AZS AWF Wrocław 92
92
92
93
U20 DOL --
B.D.

BEZ
2 s 1 54.91 ROMASZKO Katarzyna
MYSZKUN Agnieszka
KOWALIK Paula
MIENIEK Justyna
MKS Bolesłavia Bolesławiec 91
92
95
92
U20 DOL --


1 s 2 52.29 BASZAK Agata
KOZAK Patrycja
ZŁOTEK Sylwia
BROWARCZYK Agata
SL GKS Olsza Olszyna 93
94
94
93
U18 DOL -- CHORZĘPA Przemysław

CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/0015/11
Z/0139/11
Z/0013/11
2012
2012
2012
4
BEZ
3
2 s 2 52.33 BASZAK Natalia
KACZMAREK Marta
ŚLUSARCZYK Katarzyna
ZŁOTEK Marzena
SL GKS Olsza Olszyna 92
92
91
92
U20 DOL -- CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/0017/11
Z/0003/11
Z/0007/11
Z/0005/11
2012
2012
2011
2012
BEZ
BEZ
BEZ
4
3 s 2 54.31 RUTKOWSKA Barbara
STEFANIAK Weronika
GABRYSIAK Patrycja
SKROBUK Małgorzata
MLKS Rakowice 91
92
92
92
U20 DOL --

B.D.
BEZ
4 s 2 54.39 FRĄCZEK Roksana
WOJTANIA Joanna
BOLINGER Daria
ZAMOŻNA Kaja
MKS Szerszeń Bogatynia 96
96
96
96
U16 DOL --


Wzwyż K
1 f 1 1.74 SZKOLNICKA Gabriela MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS I
2 f 1 1.60 KASPRZAK Kamila MKS Szerszeń Bogatynia # 91 U20 DS III
3 f 1 1.55 CABAN Kaja MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS III
4 f 1 1.50 TROŚCIŃSKA Zuzanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
5 f 1 1.45 CYBULSKA Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
6 f 1 1.45 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS IV #
7 f 1 1.45 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS IV #
8 f 1 1.45 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS IV
9 f 1 1.40 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -- #
10 f 1 1.35 SOŚNICKA Natalia LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
11 f 1 1.30 MIKODA Kinga ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 94 U18 DS --
11 f 1 1.30 SINIAK Monika MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS --
11 f 1 1.30 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
11 f 1 1.30 ZAWER Kornelia ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 94 U18 DS --
15 f 1 1.30 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS --
Tyczka K
1 f 1 3.20 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS II
2 f 1 2.80 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS III #
3 f 1 2.50 JĘDRZEJCZYK Sylwia MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV #
W dal K
1 f 1 5.75 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS +9.9 II ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
2 f 1 5.30 IDZIKOWSKA Karolina MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS +9.9 III
3 f 1 5.15 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +9.9 III
4 f 1 5.07 MIENIEK Justyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +9.9 IV
5 f 1 4.97 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +9.9 IV STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
6 f 1 4.94 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +9.9 IV #
7 f 1 4.86 KOWALIK Paula MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS +9.9 IV
8 f 1 4.71 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS +9.9 -- #
9 f 1 4.62 WOJTANIA Joanna MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS +9.9 V
10 f 1 4.51 PAŁCZYŃSKA Marta KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +9.9 --
11 f 1 4.50 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS +9.9 --
12 f 1 4.17 SOŚNICKA Natalia LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS +9.9 --
13 f 1 4.06 ZŁOTEK Sylwia SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS +9.9 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0139/11 2012 BEZ
14 f 1 3.88 BRONISZEWSKA Joanna MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +9.9 --
15 f 1 3.87 SADLAK Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS +9.9 --
16 f 1 3.85 WARDENCKA Kamila LLKS Bielawianka 94 U18 DS +9.9 --
17 f 1 3.77 TYCZKOWSKA Paulina MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +9.9 -- #
Trójskok K
1 f 1 10.23 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +9.9 IV
2 f 1 9.21 MIENIEK Justyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +9.9 --
Kula (4) K
1 f 1 12.33 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS II
1 f 1 12.60 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP I
2 f 1 11.02 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
2 f 1 11.98 BARTKOWIAK Klaudia WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS II
3 f 1 10.78 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS III
3 f 1 11.97 MOCZADŁOWSKA Patrycja GLKS Świdnica 92 U20 DS II
4 f 1 9.57 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
4 f 1 11.18 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS III #
5 f 1 8.68 IRLA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V
5 f 1 9.84 RZĄDKOWSKA Marta WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS IV
6 f 1 8.35 GURSZPIT Ewa MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
6 f 1 9.54 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
7 f 1 6.14 MASIERAK Nikola SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
7 f 1 9.08 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV B.D.
8 f 1 8.43 GABRYSIAK Patrycja MLKS Rakowice 92 U20 DS -- B.D. BEZ
9 f 1 8.23 JANECZKO Magdalena MLKS Rakowice 92 U20 DS --
10 f 1 7.32 SKÓRA Natalia MLKS Rakowice 92 U20 DS -- B.D. BEZ
11 f 1 7.06 PAŁCZYŃSKA Marta KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS --
Dysk (1) K
1 f 1 44.64 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS I
2 f 1 40.29 BARTKOWIAK Klaudia WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS II
3 f 1 39.68 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS II
4 f 1 34.94 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS III
5 f 1 33.58 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 92 U20 DS III
6 f 1 33.30 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP III
7 f 1 32.48 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
8 f 1 30.32 MARKOWSKA Magdalena LKS Polkowice 93 U18 DS IV PIERZCHALA Robert # Z/4384/11 2012 BEZ
9 f 1 27.63 SKÓRA Natalia MLKS Rakowice 92 U20 DS IV B.D. BEZ
10 f 1 27.02 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV B.D.
11 f 1 26.82 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS --
12 f 1 26.29 PUKA Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V
13 f 1 25.74 WIŚNIEWSKA Agata MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS V
14 f 1 24.60 IRLA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS V
Młot (4) K
1 f 1 43.54 RZĄDKOWSKA Marta WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS II
2 f 1 41.15 WOSZCZYK Nikola MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS III
3 f 1 35.95 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS IV B.D. 2
4 f 1 34.92 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS IV
5 f 1 32.34 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
6 f 1 32.18 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV #
7 f 1 29.64 KORDAS Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS --
8 f 1 26.90 PUKA Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V
Oszczep (600) K
1 f 1 39.29 SZWEC Małgorzata MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS III MARCINÓW Józef B.D. Z/4896/11 2013 3
2 f 1 38.37 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III #
3 f 1 37.48 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III B.D.
4 f 1 37.44 ZAMOJTEL Agnieszka LKS Polkowice 94 U18 DS III PIERZCHALA Robert B.D. Z/4391/11 2015 3
5 f 1 34.90 KOZAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS III
6 f 1 34.47 KACZMAREK Marta SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0003/11 2012 BEZ
7 f 1 34.15 PISARSKA Marta MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS IV
8 f 1 33.07 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 92 U20 DS IV
9 f 1 31.28 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS IV
10 f 1 31.02 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS IV
11 f 1 30.32 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS IV #
12 f 1 30.31 MOCZADŁOWSKA Patrycja GLKS Świdnica 92 U20 DS IV
13 f 1 29.80 WANAT Sandra MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS V
14 f 1 29.14 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS V
15 f 1 29.04 POŁUKORD Daria SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/0004/11 2012
16 f 1 28.92 MATKOWSKA Aleksandra MLKS Rakowice 95 U16 DS V #
17 f 1 28.65 WIŚNIEWSKA Agata MKS Szerszeń Bogatynia # 95 U16 DS V
18 f 1 27.90 PRZYGODZKA Ewa LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
19 f 1 27.65 GABRYSIAK Patrycja MLKS Rakowice 92 U20 DS -- B.D. BEZ
20 f 1 26.77 SKROBUK Małgorzata MLKS Rakowice 92 U20 DS --
21 f 1 26.28 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
22 f 1 25.28 JANECZKO Magdalena MLKS Rakowice 92 U20 DS --
23 f 1 24.90 SKÓRA Natalia MLKS Rakowice 92 U20 DS -- B.D. BEZ
24 f 1 23.62 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
25 f 1 22.15 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- #
26 f 1 19.15 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS -- #
100 m M
1 e 1 11.27 SILWANOWICZ Adrian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP -1.5 II #
1 e 1 11.84 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.8 IV TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
2 e 1 11.77 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS -1.5 IV
2 e 1 12.06 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.8 IV
3 e 1 12.05 ŻMUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -1.5 -- #
3 e 1 12.45 KACZKOWSKI Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS -0.8 -- #
4 e 1 12.17 DUDYŃSKI Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 91 U20 DS -1.5 IV
4 e 1 12.86 DZIĘGIELEWSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -0.8 --
5 e 1 12.23 BŁAŻEJEWSKI Dawid LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS -1.5 -- #
5 e 1 13.08 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -0.8 --
6 e 1 13.68 IGRAS Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS -0.8 --
1 e 2 11.16 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS 0.0 II JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2019 1
1 e 2 11.43 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS -2.1 III #
2 e 2 11.96 GAD Artur LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS 0.0 IV
2 e 2 12.09 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -2.1 IV #
3 e 2 12.00 SOSIŃSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 IV B.D. BEZ
3 e 2 12.17 PARTYKA Julian MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS -2.1 IV
4 e 2 12.21 SERAFIN Remigiusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -2.1 --
4 e 2 12.32 ŁYSOŃ Michał GLKS Świdnica 91 U20 DS 0.0 -- MYDŁOWSKI Ryszard Z/1413/14 2015 BEZ
5 e 2 12.35 PAZDAN Mariusz LLKS Bielawianka 93 U18 DS -2.1 -- B.D. CIERPIAŁ Andrzej BEZ
6 e 2 12.77 MIGUT Michał SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS -2.1 --
1 e 3 11.40 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno # 92 U20 WP -1.2 III GÓRSKI Dariusz # Z/4258/11 2019
1 e 3 11.79 GRAJZER Tomasz GLKS Świdnica 94 U18 DS -0.3 IV
2 e 3 11.60 JANIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec # 90 U23 DS -1.2 III
2 e 3 11.81 PISKOROWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 93 U18 DS -0.3 IV
3 e 3 11.91 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS -1.2 IV B.D. 3
3 e 3 12.69 HAJDUKIEWICZ Patryk SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS -0.3 V
4 e 3 12.97 DUDEK Maciej MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS -0.3 --
5 e 3 13.03 KRZYŻANOWSKI Arwid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS -0.3 --
6 e 3 13.99 OBERC Robert SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS -0.3 --
1 e 4 11.37 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -2.0 III #
2 e 4 12.15 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -2.0 IV #
3 e 4 12.27 URBAŃCZYK Jakub MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS -2.0 --
4 e 4 12.61 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS -2.0 -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
5 e 4 13.09 WOCH Hubert MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS -2.0 --
6 e 4 15.67 JENNEK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS -2.0 --
1 f 1 11.08 SILWANOWICZ Adrian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP -0.9 II #
1 f 1 11.56 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -2.9 III #
2 f 1 11.32 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno # 92 U20 WP -0.9 III GÓRSKI Dariusz # Z/4258/11 2019
2 f 1 11.60 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS -2.9 III #
3 f 1 11.66 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS -0.9 III
3 f 1 11.98 PISKOROWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 93 U18 DS -2.9 IV
4 f 1 12.10 GAD Artur LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS -0.9 IV
4 f 1 12.12 GRAJZER Tomasz GLKS Świdnica 94 U18 DS -2.9 IV
5 f 1 12.21 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -2.9 --
5 f 1 12.48 SOSIŃSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.9 -- B.D. BEZ
200 m M
1 s 1 22.27 SILWANOWICZ Adrian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP +1.9 II #
2 s 1 22.36 TOMCZAK Patryk LKS Polkowice 93 U18 DS +1.9 II PIERZCHALA Robert # Z/4388/11 2015 1
3 s 1 22.68 HRYNIUK Łukasz MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS +1.9 II
4 s 1 22.69 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno # 92 U20 WP +1.9 II GÓRSKI Dariusz # Z/4258/11 2019
1 s 2 22.70 ZARAZA Dawid LKS Polkowice 93 U18 DS 0.0 II PIERZCHALA Robert # Z/4392/11 2013 3
2 s 2 22.86 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS 0.0 III
3 s 2 23.02 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS 0.0 III B.D. BEZ
1 s 3 22.89 CICHOŃ Radosław KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +1.6 III
2 s 3 22.90 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.6 III KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
3 s 3 23.53 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +1.6 III #
1 s 4 22.58 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław # 94 U18 DS +1.8 II #
2 s 4 22.76 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +1.8 II
3 s 4 23.32 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +1.8 III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
4 s 4 23.53 JUSZKIEWICZ Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP +1.8 III #
1 s 5 23.23 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS +0.8 III B.D. # BEZ
2 s 5 23.75 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS +0.8 IV
3 s 5 23.81 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS +0.8 IV B.D. # BEZ
4 s 5 24.25 NAWROT Sławomir MLKS Echo Twardogóra 90 U23 DS +0.8 --
1 s 6 23.95 GAD Artur LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS -0.6 IV
2 s 6 24.27 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS -0.6 IV #
3 s 6 24.31 ŻMUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP -0.6 -- #
1 s 7 24.29 NOWACKI Maciej MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS -0.3 IV
2 s 7 24.85 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS -0.3 -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
3 s 7 24.87 ŁYSOŃ Michał GLKS Świdnica 91 U20 DS -0.3 -- MYDŁOWSKI Ryszard Z/1413/14 2015 BEZ
4 s 7 24.96 SERAFIN Remigiusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -0.3 --
1 s 8 23.77 GRAJZER Tomasz GLKS Świdnica 94 U18 DS +0.4 IV
2 s 8 25.17 PARTYKA Julian MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS +0.4 --
3 s 8 25.67 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 95 U16 DS +0.4 -- #
1 s 9 24.90 URBAŃCZYK Jakub MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS +0.8 --
2 s 9 25.04 PAZDAN Mariusz LLKS Bielawianka 93 U18 DS +0.8 -- B.D. CIERPIAŁ Andrzej BEZ
3 s 9 25.78 PĘDZIŃSKI Paweł MUKS Legnica 93 U18 DS +0.8 -- SZCZUPAK Andrzej Z/4677/11 2012 4
1 s 10 25.77 CZŁONKA Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +0.6 --
2 s 10 25.97 HAJDUKIEWICZ Patryk SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS +0.6 --
3 s 10 35.00 WOCH Hubert MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS +0.6 --
1 s 11 24.41 BŁAŻEJEWSKI Dawid LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS +0.5 -- #
2 s 11 24.87 MIKOŁAJCZYK Amadeusz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS +0.5 -- #
3 s 11 25.01 KOZŁOWSKI Łukasz LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS +0.5 --
4 s 11 26.31 WARDENCKI Michał LLKS Bielawianka 95 U16 DS +0.5 --
1 s 12 23.69 MACIASZEK Mariusz LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS -0.2 IV
2 s 12 24.59 KACZKOWSKI Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS -0.2 -- #
3 s 12 24.95 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -0.2 --
4 s 12 26.44 KRZYŻANOWSKI Arwid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS -0.2 --
1 s 13 24.04 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -1.4 IV
2 s 13 24.16 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -1.4 IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
3 s 13 24.96 DUB Marek MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -1.4 -- #
4 s 13 25.73 RURAŃSKI Michał MKS MOS Wrocław # 95 U16 DS -1.4 --
1 s 14 22.82 BIELA Sebastian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP -1.8 III #
2 s 14 24.03 PISKOROWSKI Maciej WKS Śląsk Wrocław 93 U18 DS -1.8 IV
1 s 15 24.26 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -0.4 IV #
2 s 15 25.46 DZIĘGIELEWSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -0.4 V
3 s 15 26.36 DĄBROWSKI Patryk MLKS Rakowice 94 U18 DS -0.4 -- #
400 m M
1 s 1 49.85 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS II B.D. 3
2 s 1 50.29 HRYNIUK Łukasz MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS II
3 s 1 51.05 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS III B.D. BEZ
1 s 2 51.38 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
2 s 2 51.44 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
1 s 3 50.83 MACIASZEK Mariusz LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS III
2 s 3 52.71 ZIELONKA Jakub SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0006/11 2012 3
3 s 3 54.89 KOZŁOWSKI Łukasz LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS --
4 s 3 55.67 KRUCZEK Łukasz MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS --
1 s 4 54.47 SOSIŃSKI Michał KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS IV B.D. BEZ
2 s 4 56.95 CZŁONKA Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS --
3 s 4 57.43 BABIARZ Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS -- #
4 s 4 64.48 KOPYŚĆ Paweł LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS -- #
1 s 5 54.45 MIKOŁAJCZYK Amadeusz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS IV #
2 s 5 55.45 DUB Marek MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- #
3 s 5 56.39 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- #
4 s 5 58.33 MIERZEJEWSKI Tomasz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS -- B.D. # BEZ
1 s 6 55.20 ERHARDT Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
2 s 6 56.66 BANAT Rafał SSMKS Parasol Wrocław # 94 U18 DS -- #
3 s 6 59.08 BUCIAK Tomasz SL GKS Olsza Olszyna 95 U16 DS --
1 s 7 55.43 JENDRZEJCZUK Damian WKS Oleśniczanka Oleśnica 93 U18 DS -- #
2 s 7 57.50 PAŁYS Mariusz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS --
3 s 7 58.32 JURA Daniel LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS -- #
4 s 7 61.50 PUSZKAR Radosław LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS --
1 s 8 57.31 MAKOWSKI Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
2 s 8 60.63 NIEĆ Martin LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
3 s 8 69.69 MIKICZAK Kacper LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
800 m M
1 s 1 1:58.02 SYSKA Łukasz MKS Piast Lwówek Śląski 91 U20 DS III
2 s 1 1:58.06 SZCZEPIŃSKI Krzysztof SSMKS Parasol Wrocław # 91 U20 DS III
3 s 1 1:59.24 LORYŚ Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica # 92 U20 DS III #
4 s 1 2:01.24 ROGALA Patryk MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS III
5 s 1 2:03.59 KOT Aleksander WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS IV #
6 s 1 2:05.31 MIKUŁKO Marek MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS IV
1 s 2 2:03.28 SUŁKOWSKI Bartosz MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
2 s 2 2:04.16 ŚLUSARCZYK Dominik SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0008/11 2012 4
3 s 2 2:06.96 MOSUR Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS IV
4 s 2 2:09.52 DOMAŃSKI Dawid MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
5 s 2 2:13.23 KALICIŃSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
6 s 2 2:13.83 STAŃCZYSZYN Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
7 s 2 2:38.79 KRAWIEC Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
1 s 3 2:09.94 JARYSZ Bartosz WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS -- #
2 s 3 2:11.23 KARPIEWSKI Mirosław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
3 s 3 2:13.59 SZMUCER Konrad SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS --
4 s 3 2:15.54 MILER Michał MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
5 s 3 2:17.41 SIENKIEWICZ Hubert LKS Polkowice 93 U18 DS -- #
6 s 3 2:29.82 PYSZ Wojciech MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS --
1500 m M
1 s 1 3:56.20 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław 89 U23 DS II B.D. 1
2 s 1 4:03.31 ZAMIELSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS III #
3 s 1 4:07.09 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 93 U18 OP III ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2019 1
4 s 1 4:07.87 KĄS Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III
5 s 1 4:12.60 HAMMER Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 91 U20 DS IV BIALIC Marek Z/0381/11 2015 3
6 s 1 4:13.98 BORKOWSKI Aleksander MKS Aurum Kobud Złotoryja 90 U23 DS -- B.D. BEZ
7 s 1 4:16.39 BARAN Jacek LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS IV
8 s 1 4:17.07 KAŹMIERCZAK Mateusz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej # Z/1813/11 2014 3
9 s 1 4:17.63 JURCZAK Aleksander LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS IV #
10 s 1 4:17.84 DZIEDZIŃSKI Kamil MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
11 s 1 4:22.50 WARZOCHA Adrian MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS -- #
1 s 2 4:18.18 JANDA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV
2 s 2 4:18.66 CHAŁUPCZAK Jakub SSMKS Parasol Wrocław # 93 U18 DS IV B.D. # 3
3 s 2 4:25.62 JOLIBSKI Jacek MKS Aurum Kobud Złotoryja 91 U20 DS -- B.D. B.D. 4
4 s 2 4:25.64 FLUDER Adrian MKS Piast Lwówek Śląski 93 U18 DS --
5 s 2 4:26.29 RYNIA Karol LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS --
6 s 2 4:32.85 JARDEL Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
7 s 2 4:32.93 KARKOSZKA Łukasz MUKS Legnica 92 U20 DS -- B.D. BEZ
8 s 2 4:38.90 KACPRZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS --
9 s 2 4:45.76 BOGUNIA Rafał ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 92 U20 DS --
10 s 2 4:51.37 BIAŁEK Wojciech ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 91 U20 DS -- B.D. BEZ
11 s 2 5:01.30 ROJKOWSKI Łukasz MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS --
12 s 2 5:29.30 MALUNG Bartosz SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.11 KOŁODZIEJSKI Tomasz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +1.0 III
2 s 1 15.75 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS +1.0 III
3 s 1 15.84 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS +1.0 IV
4 s 1 16.01 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS +1.0 IV
1 s 2 15.96 KUBALA Paweł MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS +1.0 IV
2 s 2 16.02 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +1.0 IV LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
3 s 2 16.38 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +1.0 IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
4 s 2 18.83 CHĘDOSZKO Jakub MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +1.0 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.37 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -1.2 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
2 s 1 15.37 NAWROT Sławomir MLKS Echo Twardogóra 90 U23 DS -1.2 --
3 s 1 15.39 KONOPSKI Radosław MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS -1.2 II #
4 s 1 15.41 ZGODZIŃSKI Marcin KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -1.2 II
5 s 1 15.62 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS -1.2 II
400 m pł J MŁ M
1 s 1 53.64 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS II
2 s 1 59.91 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
3 s 1 61.11 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- #
4 s 1 63.15 KUBALA Paweł MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS --
1 s 2 57.71 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
2 s 2 62.01 MARECKI Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec # 94 U18 DS --
400 m pł M
1 s 1 55.71 ORZOŁ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II #
2 s 1 55.81 PAŁKIEWICZ Piotr GLKS Świdnica 91 U20 DS II
3 s 1 57.74 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS III
4 s 1 62.18 JANAS Paweł MLKS Sokół Lubin 92 U20 DS --
4x100 m M
1 s 1 42.72 BIELA Sebastian
SILWANOWICZ Adrian
ORZOŁ Rafał
HRYNIUK Łukasz
MKS Osa Zgorzelec 91
92
91
91
U20 DOL --


2 s 1 46.63 GUTEK Michał
ŚLUSARCZYK Dominik
ZIELONKA Jakub
SZMUCER Konrad
SL GKS Olsza Olszyna 91
93
93
93
U20 DOL --
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/0008/11
Z/0006/11
2012
2012
4
3
1 s 2 44.24 JANIK Mateusz
DUDYŃSKI Patryk
CHOJNACKI Maciej
CZŁONKA Kamil
MKS Bolesłavia Bolesławiec 90
91
92
92
U23 DOL --


2 s 2 45.09 CHŁOND Kacper
SALMONOWICZ Wojciech
SAJUR Jakub
DUCHNIAK Marek
MKS MOS Wrocław 94
93
91
91
U20 DOL -- ŁOŚ Dariusz

B.D.
Z/1301/11
2019
1
BEZ
Wzwyż M
1 f 1 2.00 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS II B.D. 3
2 f 1 1.90 GUTEK Michał SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS III
3 f 1 1.80 PUSZKAR Oskar WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS IV B.D. 3
4 f 1 1.80 GOLEC Arkadiusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS IV #
5 f 1 1.80 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- B.D. # BEZ
6 f 1 1.75 MATYJEWICZ Grzegorz MKS Olavia Oława # 94 U18 DS IV #
7 f 1 1.75 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS IV #
8 f 1 1.70 TOROŃCZAK Kamil ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 93 U18 DS --
9 f 1 1.65 CHĘDOSZKO Jakub MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
10 f 1 1.65 WOŁCZYŃSKI Łukasz MKS Piast Lwówek Śląski 95 U16 DS V
11 f 1 1.55 KRYWULAK Bartłomiej ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 94 U18 DS --
12 f 1 1.45 NOWAK Maciej LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
Tyczka M
1 f 1 5.00 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS I ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2019 MM
2 f 1 4.20 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
3 f 1 3.80 MAJEK Jakub MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS III
4 f 1 3.40 CHMIELEWSKI Michał MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
5 f 1 3.40 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ IV KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3292/11 2019 1
6 f 1 3.20 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV
7 f 1 2.80 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS -- #
8 f 1 2.80 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS V ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
9 f 1 2.60 WOŹNIAK Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS --
10 f 1 2.40 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- #
11 f 1 2.40 KUŹNIEWSKI Jakub MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
W dal M
1 f 1 6.54 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS +9.9 III B.D. # BEZ
1 f 1 6.95 SKRZYPIŃSKI Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +9.9 II B.D. # BEZ
2 f 1 6.27 BARSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS +9.9 IV
2 f 1 6.87 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +9.9 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
3 f 1 5.97 HORYD Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +9.9 IV
3 f 1 6.74 PAWŁOWSKI Marcin MKL 12 Jelenia Góra 92 U20 DS +9.9 III
4 f 1 5.75 DĄBROWSKI Patryk MLKS Rakowice 94 U18 DS +9.9 -- #
4 f 1 6.64 RABOWSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS +9.9 III
5 f 1 5.75 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS +9.9 --
5 f 1 6.22 ZGODZIŃSKI Marcin KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +9.9 IV
6 f 1 5.42 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS +9.9 -- #
6 f 1 6.19 SAJUR Jakub niest. Wrocław # 91 U20 DS +9.9 IV B.D. BEZ
7 f 1 5.32 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS +9.9 --
7 f 1 5.68 PIECZARKA Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +9.9 --
8 f 1 5.20 WARDENCKI Michał LLKS Bielawianka 95 U16 DS +9.9 --
9 f 1 4.97 LESMAN Dorian LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS +9.9 --
10 f 1 4.96 IGRAS Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS +9.9 --
11 f 1 4.90 BOGACZ Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS +9.9 -- #
12 f 1 4.89 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +9.9 -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
13 f 1 4.78 MIGUT Michał SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS +9.9 --
Trójskok M
1 f 1 15.21 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS +9.9 I JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2019 1
2 f 1 14.58 RABOWSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS +9.9 II
3 f 1 14.46 KONOPSKI Radosław MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS +9.9 II #
4 f 1 12.59 HORYD Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +9.9 --
Kula (5) M
1 f 1 17.34 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS II
2 f 1 15.52 GRODNICI Artur MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U18 DS II
3 f 1 15.37 KRZYŻANOWSKI Adrian LKS Polkowice 94 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/4402/11 2013 2
4 f 1 15.16 KOSIK Wiktor MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS II
5 f 1 13.38 GRYGOTOWICZ Mateusz MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS IV
6 f 1 11.90 PĘCIAK Wojciech WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U18 DS --
7 f 1 11.75 JURGIELEWICZ Aleksander MLKS Rakowice 93 U18 DS --
8 f 1 11.44 WIECZOREK Sebastian MLKS Rakowice 94 U18 DS -- #
9 f 1 11.26 STEC Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
10 f 1 11.21 KOŁOMYJSKI Arkadiusz MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS --
11 f 1 10.49 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS --
12 f 1 9.91 ŚLIWA Mateusz MLKS Rakowice 93 U18 DS --
13 f 1 8.74 TRĘDOWSKI Wojciech LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
14 f 1 7.72 OBERC Robert SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
15 f 1 6.22 JENNEK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 96 U16 DS --
Kula (6) M
1 f 1 19.40 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 f 1 17.02 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS I
3 f 1 12.42 KUNST Przemysław MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
4 f 1 11.97 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV
5 f 1 11.15 KĄKOL Dawid MLKS Rakowice 92 U20 DS IV
6 f 1 10.95 BORKOWSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS -- #
7 f 1 10.33 ROMANOWSKI Tomasz MLKS Rakowice 91 U20 DS --
8 f 1 9.51 PIECZARKA Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS --
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.55 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS II
2 f 1 42.40 GRYGOTOWICZ Mateusz MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS III
3 f 1 42.00 KOŁOMYJSKI Arkadiusz MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS III
4 f 1 34.39 KOSIK Wiktor MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
5 f 1 34.29 PRUTIS Michał MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS --
6 f 1 32.76 STEC Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
7 f 1 31.88 ŚLIWA Mateusz MLKS Rakowice 93 U18 DS --
8 f 1 30.90 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V #
9 f 1 27.19 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 95 U16 DS --
10 f 1 26.44 DZIKOWSKI Łukasz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
Dysk (1.75) M
1 f 1 42.23 ORZECHOWSKI Kamil WKS Śląsk Wrocław 91 U20 DS III
2 f 1 38.57 KUNST Przemysław MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
3 f 1 34.31 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV
4 f 1 33.00 KĄKOL Dawid MLKS Rakowice 92 U20 DS IV
5 f 1 27.81 ROMANOWSKI Tomasz MLKS Rakowice 91 U20 DS --
Młot (5) M
1 f 1 59.05 CISZEWSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
2 f 1 49.76 GANCEWSKI Szymon MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV #
3 f 1 46.32 SOBOTA Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV
4 f 1 45.57 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
5 f 1 18.54 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS -- #
Młot (6) M
1 f 1 31.14 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS --
Młot (7.26) M
1 f 1 49.98 MAZURKIEWICZ Kordian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II #
Oszczep (700) M
1 f 1 54.48 ŁAWNICZAK Bartosz MLKS Echo Twardogóra 94 U18 DS III
2 f 1 52.22 RAJCZYK Paweł MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS III
3 f 1 50.85 KOŁODZIEJCZYK Mateusz LKS Polkowice 94 U18 DS III PIERZCHALA Robert # Z/4383/11 2016 2
4 f 1 50.08 MAJCHROWICZ Gabriel MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS III
5 f 1 46.26 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS IV
6 f 1 45.49 TOMCZAK Kacper LKS Polkowice 94 U18 DS IV
7 f 1 44.70 WIECZOREK Sebastian MLKS Rakowice 94 U18 DS -- #
8 f 1 44.44 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS --
9 f 1 41.22 KIEŁB Artur MLKS Rakowice 93 U18 DS --
10 f 1 41.21 BRONIEK Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
11 f 1 41.00 ŁOPUCH Konrad MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS --
12 f 1 40.64 STRUŚ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS --
13 f 1 39.08 DZIKOWSKI Łukasz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
14 f 1 38.55 STANIAK Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS --
15 f 1 37.93 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V #
16 f 1 34.52 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia # 96 U16 DS V
17 f 1 33.81 SMOLAK Kamil MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS -- #
18 f 1 27.74 DUDZIC Radomir WKS Śląsk Wrocław 95 U16 DS V
19 f 1 26.01 ŚLIWA Mateusz MLKS Rakowice 93 U18 DS --
20 f 1 25.80 OSIŃSKI Daniel LLKS Bielawianka 95 U16 DS V
Oszczep (800) M
1 f 1 54.35 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS III
2 f 1 49.79 HNATÓW Gracjan MLKS Echo Twardogóra 92 U20 DS III
3 f 1 46.75 HŁADYSZEWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS IV #
4 f 1 45.38 KROCZ Bartosz WKS Śląsk Wrocław 89 U23 DS --
5 f 1 44.15 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS IV #
6 f 1 44.04 ROMANOWSKI Tomasz MLKS Rakowice 91 U20 DS IV
7 f 1 40.04 BORKOWSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS IV #
8 f 1 39.18 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- B.D. # BEZ
9 f 1 38.25 BUKOWIECKI Michał MLKS Rakowice 92 U20 DS --
10 f 1 35.85 KĄKOL Dawid MLKS Rakowice 92 U20 DS --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5376839637756 sekund