Gdańsk 04.09.2010 Mistrzostwa Okręgu Młodzików |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.75 | BŁAŻEK Weronika | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | +1.7 | II | # | |||||||||
1 | s | 1 | 12.76 | LANGE Hanna | KL Lechia Gdańsk | 1990 | U23 | PM | +1.3 | III | DZIĄBA Bogusław # | Z/4790/11 | 2013 | 1 | ||||||
2 | s | 1 | 13.00 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U18 | PM | +1.3 | III | # | |||||||||
2 | s | 1 | 13.00 | GESEK Karolina | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | +1.7 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 13.11 | BARTOSZCZYK Dorota | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | +1.3 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 13.19 | MOREK Dominika | BKS Bydgoszcz # | 1996 | U16 | KP | +1.7 | III | # | |||||||||
4 | s | 1 | 13.26 | MATEROWSKA Regina | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | +1.7 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 13.46 | RZEPCZYK Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U18 | PM | +1.3 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 13.53 | LADEMANN Daria | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1996 | U16 | PM | +1.7 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 13.78 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U18 | PM | +1.3 | IV | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | ||||||
6 | s | 1 | 13.54 | KREFT Marlena | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | +1.7 | IV | # | |||||||||
6 | s | 1 | 14.15 | LABUDA Nicole | UKS Szóstka Wejherowo | 1998 | U14 | PM | +1.3 | V | B.D. | 4 | ||||||||
7 | s | 1 | 14.19 | WINIARCZYK Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1997 | U14 | PM | +1.3 | V | # | |||||||||
8 | s | 1 | 14.61 | SCHUSTER Julianna | MMKS Gdańsk | 1997 | U14 | PM | +1.3 | -- | # | |||||||||
1 | s | 2 | 13.12 | NAMYSŁOWSKA Karolina | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | +1.4 | III | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
1 | s | 2 | 13.36 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U16 | KP | +1.3 | IV | # | |||||||||
2 | s | 2 | 13.46 | SOITZ Michalina | UKS Jedynka Reda | 1995 | U16 | PM | +1.3 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 14.21 | CISAKOWSKA Marta | SKLA Słupsk | 1992 | U20 | PM | +1.4 | -- | # | |||||||||
3 | s | 2 | 13.71 | KAMIŃSKA Weronika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | +1.3 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 14.33 | DUBLASIEWICZ Magdalena | RKS Rumia | 1997 | U14 | PM | +1.4 | V | ||||||||||
4 | s | 2 | 13.88 | ORNAWKA Natalia | WKS Flota Gdynia | 1996 | U16 | PM | +1.3 | V | ||||||||||
4 | s | 2 | 14.58 | ANDRYSIAK Kornelia | KKB Starogard Gdański # | 1995 | U16 | PM | +1.4 | -- | # | |||||||||
5 | s | 2 | 13.94 | BANASZAK Karolina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1996 | U16 | PM | +1.3 | V | ||||||||||
5 | s | 2 | 14.96 | WILMA Roksana | MMKS Gdańsk | 1997 | U14 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 13.97 | BOLESKA Jacquelina | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | +1.3 | V | ||||||||||
6 | s | 2 | 15.06 | PODRAZA Kamila | MMKS Gdańsk | 1998 | U14 | PM | +1.4 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
7 | s | 2 | 14.22 | JABŁOŃSKA Aneta | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1996 | U16 | PM | +1.3 | V | ||||||||||
7 | s | 2 | 15.16 | SIRY Magdalena | UKS Jedynka Reda | 1998 | U14 | PM | +1.4 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | s | 3 | 13.92 | DUCZMAL Izabela | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | +1.5 | V | # | |||||||||
2 | s | 3 | 14.31 | MARCINIAK Adrianna | LKS Jantar Ustka | 1995 | U16 | PM | +1.5 | V | ||||||||||
3 | s | 3 | 14.51 | CHYŁA Paulina | UKS Jedynka Reda | 1996 | U16 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 14.65 | JAKUBOWSKA Karolina | UKS Jedynka Reda | 1996 | U16 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 14.75 | GRUCHAŁA-WĘSIERSKA Milena | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 14.76 | RUDEK Julita | WKS Flota Gdynia | 1995 | U16 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.77 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 46.58 | FIEDORYSZYN Martyna | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1997 | U14 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 48.49 | WOLSKA Sylwia | STS Pomerania Szczecinek # | 1998 | U14 | ZP | V | B.D. # | 4 | |||||||||
4 | s | 1 | 50.77 | STRUPIŃSKA Natalia | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1997 | U14 | PM | -- | B.D. | Z/0421/13 | 2020 | BEZ | |||||||
5 | s | 1 | 53.68 | WENIG Angelika | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1998 | U14 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | s | 1 | 55.61 | CIEMIŃSKA Anna | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 42.45 | GESEK Karolina | SKLA Sopot # | 1996 | U16 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 2 | 43.31 | MATEROWSKA Regina | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 43.62 | MOREK Dominika | BKS Bydgoszcz # | 1996 | U16 | KP | III | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 43.83 | WALAS Joanna | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1996 | U16 | KP | III | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 45.67 | DETTLAFF Małgorzata | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
1 | s | 3 | 45.81 | HENDRYK Wiktoria | KUKS Remus Kościerzyna | 1997 | U14 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 46.24 | MARCINIAK Adrianna | LKS Jantar Ustka | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 48.86 | GÓRSKA Dagmara | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 51.76 | ROSZMAN Karolina | UKS Jedynka Reda | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 52.85 | SIRY Magdalena | UKS Jedynka Reda | 1998 | U14 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 61.13 | ZABOROWSKA Ewa | KS Wejher Wejherowo | 1992 | U20 | PM | III | WALCZAK Mariusz | Z/0713/11 | 2013 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 63.81 | JASIŃSKA Karolina | SKLA Słupsk | 1992 | U20 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 65.23 | BINKE Berenika | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 66.98 | URBANIAK Monika | UKS Lipusz | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:42.11 | KOZAK Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 1 | 1:45.80 | SAZON Emilia | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U14 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:46.85 | TREDER Patrycja | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U14 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:47.18 | OPENKOWSKA Dagmara | LLKS Smętowo Graniczne # | 1997 | U14 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:47.74 | OLESZKIEWICZ Kamila | ULKS Talex Borzytuchom | 1997 | U14 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:48.49 | SUDYK Aleksandra | CMKL Człuchów | 1997 | U14 | PM | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:48.84 | DIAS Magdalena | LKS Zorza Gdynia # | 1997 | U14 | PM | V | B.D. B.D. # | Z/0051/13 | 2019 | ||||||||
8 | s | 1 | 1:50.82 | MURAWSKA Natalia | RKS Rumia | 1997 | U14 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:52.84 | PRZYBYSZEWSKA Paulina | LKS Jantar Ustka | 1997 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 1:55.70 | OSIOWY Weronika | CMKL Człuchów | 1998 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | s | 1 | 2:00.27 | NOGA Natalia | LLKS Smętowo Graniczne # | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:40.92 | GAJDUS Julia | SKLA Sopot # | 1995 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 1:41.12 | KUKIEŁKO Tatiana | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | III | B.D. # | 3 | |||||||||
3 | s | 2 | 1:42.99 | WIŚNIEWSKA Magdalena | KKL Rodło Kwidzyn | 1996 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 1:44.90 | GÓRECKA Patrycja | SKLA Słupsk | 1995 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 1:47.34 | OLESZKIEWICZ Justyna | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:48.08 | MATUSIAK Emila | MKL Lider Malbork | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:48.29 | NITZKA Sabina | UKS Wiking Rychnowy | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
8 | s | 2 | 1:49.07 | GWOŹDZIAŃSKA Monika | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1995 | U16 | PM | V | B.D. | Z/1058/11 | 2013 | 4 | |||||||
9 | s | 2 | 1:51.48 | WENIG Paula | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1996 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/0198/13 | 2013 | BEZ | |||||||
10 | s | 2 | 1:57.37 | KAMIŃSKA Adrianna | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | s | 2 | 2:07.82 | KOLASIŃSKA Kamila | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 2 | 2:11.28 | SOŁCZYK Jolanta | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:05.41 | DZIENNIAK Natalia | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:11.54 | MOLLUS Kinga | LLKS Smętowo Graniczne # | 1995 | U16 | PM | III | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 3:12.22 | KUFTA Daria | LLKS Smętowo Graniczne # | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:15.22 | SZACHTA Marta | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U16 | PM | IV | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/0722/12 | 2016 | 3 | |||||||
5 | s | 1 | 3:24.42 | JAGIELSKA Marta | MKL Lider Malbork | 1996 | U16 | PM | V | GODLEWSKI Łukasz | Z/1627/12 | 2012 | 3 | |||||||
6 | s | 1 | 3:25.99 | ZAJĄC Klaudia | MKL Lider Malbork | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:27.65 | LABUDA Monika | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | s | 1 | 3:27.69 | PIERZGALSKA Emilia | UKS Olimpijczyk Skorzewo | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:29.27 | GŁODOWSKA Daria | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:41.52 | GORCZYCA Wiktoria | MKL Lider Malbork | 1997 | U14 | PM | -- | GODLEWSKI Łukasz | 5 | |||||||||
11 | s | 1 | 3:54.58 | FIAŁEK Alicja | MKL Lider Malbork | 1995 | U16 | PM | -- | GODLEWSKI Łukasz | Z/4455/11 | 2012 | ||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:42.38 | POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | 1990 | U23 | PM | II | POBŁOCKI Piotr # | Z/0671/11 | 2024 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 4:47.74 | KAHS Natalia | KS Wejher Wejherowo # | 1992 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 5:09.85 | KAZUBOWSKA Dominika | LLKS Smętowo Graniczne # | 1994 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 5:19.63 | TEREFENKO Joanna | LKS Jantar Ustka | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16.56 | ŁOSIK Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | +1.3 | III | # | |||||||||
2 | s | 1 | 17.54 | CICHOSZ Małgorzata | MLKS Baszta Bytów | 1995 | U16 | PM | +1.3 | V | ||||||||||
3 | s | 1 | 20.18 | SZOK Katarzyna | MLKS Baszta Bytów | 1996 | U16 | PM | +1.3 | -- | ||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.65 | CICHOSZ Małgorzata | MLKS Baszta Bytów | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 49.32 | ŁOSIK Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 51.82 | SZOK Katarzyna | MLKS Baszta Bytów | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 53.76 | ADAMCZYK Małgorzata | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 57.33 | MARCHUT Wioletta | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 51.06 |
BOLESKA Jacquelina MATEROWSKA Regina GESEK Karolina BŁAŻEK Weronika |
MMKS Gdańsk | 1995 1995 1996 1996 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 53.03 |
LADEMANN Daria GAFFKE Karolina KAMIŃSKA Weronika DETTLAFF Małgorzata |
LKS Ziemi Puckiej Puck | 1996 1995 1995 1995 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 55.73 |
BŁAŻYŃSKA Alicja JABŁOŃSKA Aneta BANASZAK Karolina POTERACKA Klaudia |
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1996 1996 1996 1996 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 57.07 |
WINIARCZYK Aleksandra SCHUSTER Julianna PODRAZA Kamila WILMA Roksana |
MMKS Gdańsk | 1997 1997 1998 1997 |
U14 | POM | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.57 | RADTKE Natalia | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 1.60 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U18 | PM | III | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | |||||||
2 | f | 1 | 1.52 | NIEWIADOMSKA Aleksandra | WKS Flota Gdynia | 1995 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.57 | NOWAKOWSKA Adrianna | MTS Junior Sopot | 1994 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.37 | KROPIDŁOWSKA Patrycja | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.42 | WASIEK Martyna | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.32 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.37 | BIERNACIK Anna | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.32 | ALFUTH Karolina | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.27 | MUNCH Joanna | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 2.80 | MIKOŁAJCZAK Karolina | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1994 | U18 | PM | III | |||||||||||
1 | f | 1 | 2.80 | TUZ Linda | KL Gdynia | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.50 | PSTRONGOWSKA Justyna | KL Gdynia | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.70 | KASZUBA Agnieszka | KL Gdynia | 1998 | U14 | PM | III | KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # | Z/0173/14 | 2024 | LDK! | |||||||
3 | f | 1 | 2.30 | PYZIK Marta | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 2.40 | HERKA Katarzyna | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1993 | U18 | PM | IV | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.90 | KREFT Marlena | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | +0.9 | IV | # | |||||||||
1 | f | 1 | 5.46 | LANGE Hanna | KL Lechia Gdańsk | 1990 | U23 | PM | +1.1 | II | DZIĄBA Bogusław # | Z/4790/11 | 2013 | 1 | ||||||
2 | f | 1 | 4.86 | DUCZMAL Izabela | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | +1.2 | IV | # | |||||||||
2 | f | 1 | 4.90 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U18 | PM | +0.3 | IV | # | |||||||||
3 | f | 1 | 4.28 | KOZAK Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +0.5 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | f | 1 | 4.82 | GAFFKE Karolina | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | +1.2 | IV | ||||||||||
4 | f | 1 | 4.16 | BARAŃSKA Paulina | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +0.2 | -- | ||||||||||
4 | f | 1 | 4.78 | BOLESKA Jacquelina | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | +1.2 | V | ||||||||||
5 | f | 1 | 3.90 | KŁOS Maria | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U14 | PM | +1.0 | -- | ||||||||||
5 | f | 1 | 4.73 | ZELEWSKA Karolina | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | +1.5 | V | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.52 | STARZYŃSKA Julia | UKS Jedynka Bytów # | 1996 | U16 | PM | +0.8 | V | ||||||||||
7 | f | 1 | 4.47 | KUSTOSZ Daria | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | +1.6 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 4.21 | ORNAWKA Natalia | WKS Flota Gdynia | 1996 | U16 | PM | 0.0 | -- | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 10.91 | RZEPCZYK Anna | MKS Sambor Tczew | 1994 | U18 | PM | -1.6 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 10.69 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U18 | PM | -1.8 | IV | # | |||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.85 | HNATIUK Katarzyna | MTS Junior Sopot | 1996 | U16 | PM | III | RETYK Sławomir # | Z/1215/12 | 2017 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 10.93 | GĄDEK Agata | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | f | 1 | 9.92 | JAKUBOWSKA Lucyna | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 9.61 | MEYER Sandra | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 9.55 | ŚWIĄDER Joanna | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 9.19 | HERKA Monika | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 9.12 | SZCZYPIOR Marta | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 8.93 | NISKA Katarzyna | MMKS Gdańsk # | 1995 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 8.70 | GIERSZEWSKA Marta | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
10 | f | 1 | 8.38 | WICHOWSKA Sylwia | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 7.93 | RUDNIK Kamila | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 7.88 | ZĘBALA Paula | WKS Flota Gdynia | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 7.65 | GREFKA Kamila | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
14 | f | 1 | 7.50 | BOCIAN Aleksandra | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
15 | f | 1 | 7.31 | LANGE Aleksandra | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
16 | f | 1 | 7.14 | KAŁUŻNA Marta | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.37 | BIENISZEWSKA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 10.66 | RUTKOWSKA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 10.17 | GÓRAK Agnieszka | SKLA Sopot # | 1994 | U18 | PM | III | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 34.20 | HNATIUK Katarzyna | MTS Junior Sopot | 1996 | U16 | PM | III | RETYK Sławomir # | Z/1215/12 | 2017 | 2 | |||||||
2 | f | 1 | 33.73 | FURMANEK Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 32.20 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U16 | PM | IV | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 30.35 | EBERTOWSKA Kinga | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | f | 1 | 29.37 | GĄDEK Agata | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 29.18 | EDEL Kinga | UKS Lipusz | 1997 | U14 | PM | IV | |||||||||||
7 | f | 1 | 23.96 | RUDNIK Kamila | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 22.08 | MEYER Sandra | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 19.28 | MODRZEJEWSKA Karolina | UKS Lipusz | 1997 | U14 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 19.20 | ALFUTH Karolina | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 17.95 | SZADACH Justyna | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 16.94 | AUGUSTYN Marta | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 14.48 | KAŁUŻNA Marta | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 32.85 | GROT Tatiana | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 29.78 | WENTA Patrycja | MKS Sambor Tczew | 1994 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 28.13 | LIPKE Natalia | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 23.84 | SZCZYPIOR Marta | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 23.47 | WEDEŁ Luiza | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 21.94 | KOKOSZYŃSKA Ewa | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 21.18 | ADAMCZYK Małgorzata | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 19.20 | MARCHUT Wioletta | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 38.43 | BIENISZEWSKA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 27.42 | WDOWIAREK Honorata | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | -- | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 40.61 | WITEK-KONOFAŁ Marcelina | AML Słupsk # | 1995 | U16 | PM | II | WITEK Mirosław B.D. # | Z/4493/11 | 2024 | ||||||||
1 | f | 1 | 49.16 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot | 1988 | U23 | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 35.05 | EBERTOWSKA Kinga | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 37.35 | NAGÓRSKA Maria | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1991 | U20 | KP | III | B.D. | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 33.60 | BIAŁA Monika | SKLA Słupsk | 1997 | U14 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 33.70 | SEROCZYŃSKA Martyna | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 31.91 | REGIN Klaudia | LKS Jantar Ustka | 1997 | U14 | PM | IV | MICHALSKI Henryk # | Z/0852/13 | 2024 | ||||||||
4 | f | 1 | 32.70 | KAMIŃSKA Hanna | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 27.46 | PIĄTKOWSKA Magdalena | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | f | 1 | 30.27 | FURMANEK Paulina | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
6 | f | 1 | 23.51 | EDEL Kinga | UKS Lipusz | 1997 | U14 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 28.96 | ŁABIAK Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 19.53 | MARCISZEWICZ Kinga | SKLA Słupsk | 1997 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 27.02 | GIERSZEWSKA Marta | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 19.30 | MODRZEJEWSKA Karolina | UKS Lipusz | 1997 | U14 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 26.93 | NISKA Katarzyna | MMKS Gdańsk # | 1995 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 24.74 | LEWOC Sandra | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 24.31 | KWIATKOWSKA Karolina | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 21.44 | POTERACKA Klaudia | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
12 | f | 1 | 20.08 | KOKOSZYŃSKA Ewa | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
13 | f | 1 | 20.08 | SKONIECZNA Ewelina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15:15.07 | KOMIAŻYK Karolina | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U20 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/4791/11 | 2014 | BEZ | |||||||
2 | s | 1 | 15:45.27 | ROKITA Sandra | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U20 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 15:55.71 | IDZIKOWSKA Natalia | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U20 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/4788/11 | 2014 | BEZ | |||||||
4 | s | 1 | 16:37.21 | HILDEBRAND Diana | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | III | STASIEWICZ Mirosław | 3 | |||||||||
5 | s | 1 | 16:47.66 | RAPANT Klaudia | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | 3 | |||||||||
6 | s | 1 | 17:51.50 | TUR Izabela | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 18:11.90 | STANKIEWICZ Martyna | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 19:18.84 | MOMOT Aleksandra | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 21:48.15 | ŁĄCKA Angelika | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | B.D. | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 10.87 | SIROCKI Szymon | SKLA Sopot | 1990 | U23 | PM | +1.5 | I | ||||||||||
1 | s | 1 | 11.58 | LADEMANN Radosław | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | +0.7 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 11.49 | DYS Piotr | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | +1.5 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 11.87 | MISIORSKI Dawid | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1995 | U16 | PM | +0.7 | IV | # | |||||||||
3 | s | 1 | 11.53 | SULEWSKI Krzysztof | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | +1.5 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 11.97 | WOSIŃSKI Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | +0.7 | IV | # | |||||||||
4 | s | 1 | 11.88 | JASIEWICZ Paweł | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | +1.5 | IV | # | |||||||||
4 | s | 1 | 12.10 | MUDLAFF Tomasz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | +0.7 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 11.97 | PIĄTKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1994 | U18 | PM | +1.5 | IV | B.D. | 3 | ||||||||
5 | s | 1 | 12.29 | PIANKOWSKI Patryk | MLKS Baszta Bytów | 1995 | U16 | PM | +0.7 | V | ||||||||||
6 | s | 1 | 12.05 | BAJ Mikołaj | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U20 | PM | +1.5 | IV | ANTCZAK Edmund # | Z/4786/11 | 2013 | 2 | ||||||
6 | s | 1 | 12.38 | KOWALCZYK Artur | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | +0.7 | V | # | |||||||||
7 | s | 1 | 12.47 | BORYŁO Mateusz | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1995 | U16 | PM | +0.7 | V | ||||||||||
7 | s | 1 | 12.84 | RYKACZEWSKI Tomasz | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
8 | s | 1 | 13.63 | BIAŁOSKÓRSKI Artur | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1997 | U14 | PM | +1.5 | -- | NAWROCKI Dariusz # | BEZ | ||||||||
1 | s | 2 | 11.24 | HRYSZKIEWICZ Marcin | SL Olimpia Poznań # | 1992 | U20 | WP | +1.3 | II | # | |||||||||
1 | s | 2 | 11.95 | SMOLNICKI Łukasz | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | +1.1 | IV | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # | Z/0378/11 | 2023 | 1 | ||||||
2 | s | 2 | 11.28 | WITOŃ Bartosz | SKLA Sopot | 1993 | U18 | PM | +1.3 | II | # | |||||||||
2 | s | 2 | 12.14 | ZABŁOCKI Aleksander | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | +1.1 | IV | # | |||||||||
3 | s | 2 | 11.69 | BUKOWSKI Dariusz | SKLA Sopot | 1989 | U23 | PM | +1.3 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 2 | 12.25 | MUCHOWSKI Maciej | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | +1.1 | V | ||||||||||
4 | s | 2 | 12.34 | TUREK Przemysław | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +1.3 | -- | # | |||||||||
4 | s | 2 | 12.56 | MIROWSKI Michał | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | +1.1 | V | B.D. # | 3 | ||||||||
5 | s | 2 | 13.64 | ŻABIŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | +1.1 | -- | ||||||||||
5 | s | 2 | 13.68 | ŁĄCZKOWSKI Artur | MMKS Gdańsk | 1997 | U14 | PM | +1.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 3 | 11.12 | BRZOSTEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | +1.5 | II | # | |||||||||
1 | s | 3 | 12.42 | KULWAS Patryk | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | +1.7 | V | # | |||||||||
2 | s | 3 | 11.51 | RUSZKIEWICZ Damian | SKLA Sopot | 1994 | U18 | PM | +1.5 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
2 | s | 3 | 12.58 | WALENTUKIEWICZ Mikołaj | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +1.7 | V | # | |||||||||
3 | s | 3 | 11.54 | NASTKIEWICZ Maciej | SKLA Sopot | 1993 | U18 | PM | +1.5 | III | B.D. | 2 | ||||||||
3 | s | 3 | 12.73 | SZEWCZYK Paweł | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | +1.7 | V | ||||||||||
4 | s | 3 | 11.72 | TOMASZEWSKI Wiktor | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | +1.5 | III | # | |||||||||
4 | s | 3 | 12.85 | ŁAPIŃSKI Krystian | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | +1.7 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 11.76 | SZTANDERA Mariusz | SKLA Słupsk | 1989 | U23 | PM | +1.5 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 13.20 | DĄBROWSKI Marcin | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | +1.7 | -- | # | |||||||||
6 | s | 3 | 12.56 | STUDZIŃSKI Tomasz | SKS Sokół Malbork | 1994 | U18 | PM | +1.5 | -- | SAJKOWSKI Norbert | Z/3558/11 | 2011 | BEZ | ||||||
7 | s | 3 | 14.28 | GAJOS Mateusz | SKLA Sopot # | 1998 | U14 | PM | +1.5 | -- | # | |||||||||
1 | s | 4 | 11.24 | RUTKOWSKI Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U20 | DS | +1.4 | II | # | |||||||||
1 | s | 4 | 12.84 | LISIECKI Paweł | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
2 | s | 4 | 11.24 | ZAREMBSKI Paweł | KL Gdynia | 1989 | U23 | PM | +1.4 | II | ||||||||||
2 | s | 4 | 12.85 | KLOFCZYŃSKI Bartosz | LLKS Smętowo Graniczne # | 1995 | U16 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 11.73 | ŁUNKIEWICZ Mateusz | LKS Jantar Ustka | 1994 | U18 | PM | +1.4 | III | ||||||||||
3 | s | 4 | 13.20 | JABŁOŃSKI Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +2.0 | -- | # | |||||||||
4 | s | 4 | 11.79 | RÓŻALSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | +1.4 | IV | ||||||||||
4 | s | 4 | 13.44 | HINC Oskar | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 4 | 11.88 | RAKOWSKI Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U20 | PM | +1.4 | IV | # | |||||||||
5 | s | 4 | 13.94 | PIEŃKOWSKI Daniel | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +2.0 | -- | WRZOSEK Zbigniew | |||||||||
6 | s | 4 | 11.92 | ZANIEWSKI Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1981 | Sen | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 14.03 | ORZOŁ Bartłomiej | WKS Flota Gdynia | 1995 | U16 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
7 | s | 4 | 12.41 | SZWALKA Mateusz | MKS Sambor Tczew | 1994 | U18 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
7 | s | 4 | 14.06 | SOJDA Sylwester | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +2.0 | -- | ||||||||||
8 | s | 4 | 12.45 | OSOWSKI Kamil | AZS-AWFiS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +1.4 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 11.16 | ŚWIGOŃ Jaromir | SKLA Sopot | 1990 | U23 | PM | +1.0 | II | ||||||||||
2 | s | 5 | 11.63 | GIERSZEWSKI Daniel | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1994 | U18 | PM | +1.0 | III | # | |||||||||
3 | s | 5 | 11.84 | KASYNA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | +1.0 | IV | # | |||||||||
4 | s | 5 | 11.84 | SŁOWIKOWSKI Przemysław | MKL Szczecin # | 1993 | U18 | ZP | +1.0 | IV | KOTUŁA Krzysztof # | Z/3333/11 | 2024 | |||||||
5 | s | 5 | 12.11 | ŁASZEWSKI Marcin | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +1.0 | IV | # | |||||||||
6 | s | 5 | 12.55 | KWIATKOWSKI Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U20 | PM | +1.0 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 38.18 | BORYŁO Mateusz | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 41.49 | FROELKE Krystian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 43.89 | POŁOM Tomasz | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 45.61 | KĘDZIERSKI Paweł | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 47.44 | ŚWIATCZYŃSKI Maciej | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U14 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/1522/13 | 2021 | BEZ | |||||||
1 | s | 2 | 36.81 | LADEMANN Radosław | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 2 | 38.02 | MISIORSKI Dawid | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1995 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 38.84 | KRUSZCZYŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 39.12 | PIANKOWSKI Patryk | MLKS Baszta Bytów | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 39.27 | ZABŁOCKI Aleksander | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 39.58 | MUDLAFF Tomasz | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
7 | s | 2 | 40.93 | BOLDA Marek | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | s | 2 | 41.46 | MIROWSKI Michał | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | V | B.D. # | 3 | |||||||||
1 | s | 3 | 40.33 | SOKÓŁ Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 41.05 | BARYŁA Jan | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 41.30 | RYBA Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 42.05 | DĄBROWSKI Marcin | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
5 | s | 3 | 43.60 | KULIK Piotr | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 44.71 | KLIMCZAK Damian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1997 | U14 | PM | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 50.58 | RUTKOWSKI Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U20 | DS | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 55.78 | KARNAS Kamil | SKLA Sopot # | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 57.71 | GARUS Krzysztof | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 1991 | U20 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 49.63 | NASTKIEWICZ Maciej | SKLA Sopot | 1993 | U18 | PM | II | B.D. | 2 | |||||||||
2 | s | 2 | 50.76 | SIROCKI Szymon | SKLA Sopot | 1990 | U23 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 51.02 | ŚWIGOŃ Jaromir | SKLA Sopot | 1990 | U23 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 51.92 | BUKOWSKI Dariusz | SKLA Sopot | 1989 | U23 | PM | III | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 2 | 53.73 | RUSZKIEWICZ Damian | SKLA Sopot | 1994 | U18 | PM | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | s | 2 | 54.22 | WITOŃ Bartosz | SKLA Sopot | 1993 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
7 | s | 2 | 54.74 | PIĄTKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1994 | U18 | PM | IV | B.D. | 3 | |||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:26.04 | RUDNIK Damian | BKS Bydgoszcz # | 1995 | U16 | KP | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:27.01 | KANIGOWSKI Marcin | KKL Rodło Kwidzyn | 1995 | U16 | PM | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:27.76 | SAROSIEK Patryk | MKL Lider Malbork | 1995 | U16 | PM | II | GODLEWSKI Łukasz | Z/4457/11 | 2012 | 4 | |||||||
4 | s | 1 | 1:31.16 | KOTOWSKI Tomasz | LLKS Smętowo Graniczne # | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:31.30 | KOTŁOWSKI Patryk | GKS Żukowo | 1996 | U16 | PM | III | KRÓL Krzysztof | Z/0719/12 | 2014 | 3 | |||||||
6 | s | 1 | 1:32.51 | SULIKOWSKI Szymon | SKS Sokół Malbork | 1996 | U16 | PM | IV | SAJKOWSKI Norbert | 3 | |||||||||
7 | s | 1 | 1:32.97 | SIUDA Filip | LLKS Smętowo Graniczne # | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:33.26 | GÓRSKI Mateusz | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1996 | U16 | PM | IV | B.D. | Z/0199/13 | 2015 | BEZ | |||||||
9 | s | 1 | 1:33.63 | NURKOWSKI Patryk | LKS Jantar Ustka # | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 1:33.52 | GABIS Kacper | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:38.23 | LABUCHN Maciej | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:39.06 | HINZ Dominik | LKS Zantyr Sztum | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:40.43 | KASIŃSKI Jakub | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 1:46.93 | JEDWABNIK Dawid | LLKS Smętowo Graniczne # | 1998 | U14 | PM | -- | NOWAKOWSKI Karol | BEZ | |||||||||
6 | s | 2 | 1:51.68 | KOSECKI Kacper | KL Lechia Gdańsk # | 1997 | U14 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław # | Z/0043/13 | 2018 | 3 | |||||||
7 | s | 2 | 1:53.84 | KOZŁOWSKI Adrian | LLKS Smętowo Graniczne # | 1997 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:46.80 | KOSIŃSKI Tomasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:46.87 | RUMIŃSKI Jakub | UKS Lipusz | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:47.19 | WYSOCKI Krzysztof | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:48.45 | SZEFER Adam | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:48.47 | BRAUN Wojciech | LLKS Smętowo Graniczne # | 1995 | U16 | PM | IV | NOWAKOWSKI Karol | Z/0820/11 | 2013 | 3 | |||||||
6 | s | 1 | 2:50.66 | KRZYŻANOWSKI Patryk | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | V | B.D. # | ||||||||||
7 | s | 1 | 2:52.57 | MIANOWSKI Mariusz | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1995 | U16 | PM | V | B.D. | Z/1060/11 | 2013 | BEZ | |||||||
8 | s | 1 | 2:53.49 | SERAFINOWSKI Dominik | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:54.41 | KOPECKI Michał | LKS Zantyr Sztum | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
10 | s | 1 | 2:56.16 | WENT Dawid | LLKS Smętowo Graniczne # | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
11 | s | 1 | 2:59.10 | SZULC Krystian | KS Wejher Wejherowo | 1996 | U16 | PM | V | WALCZAK Mariusz | ||||||||||
12 | s | 1 | 3:00.16 | KIEŁPIŃSKI Robert | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1995 | U16 | PM | -- | NAWROCKI Dariusz | BEZ | |||||||||
13 | s | 1 | 3:01.72 | GROTHA Michał | LLKS Smętowo Graniczne # | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:58.47 | PAWŁOWSKI Kamil | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 3:00.56 | FLORCZYŃSKI Łukasz | SKS Sokół Malbork # | 1996 | U16 | PM | -- | GODLEWSKI Łukasz SAJKOWSKI Norbert | Z/1629/12, Z/1629/12 | , 2014 | BEZ | |||||||
3 | s | 2 | 3:04.87 | BŁASZCZYK Patryk | LKS Jantar Ustka | 1996 | U16 | PM | -- | MICHALSKI Henryk # | Z/0759/12 | 2024 | 1 | |||||||
4 | s | 2 | 3:11.01 | URBANOWICZ Tomasz | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 3:11.64 | ZIEŃCZUK Przemysław | MMKS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 3:12.38 | PRZEPIÓRKA Jakub | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 3:14.74 | ZYŚK Kryspin | UKS Jedynka Reda | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 3:17.82 | WILMA Dawid | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 3:22.23 | STRUPIŃSKI Adam | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1996 | U16 | PM | -- | B.D. | Z/1860/12 | 2013 | BEZ | |||||||
10 | s | 2 | 3:28.85 | KLAHS Jakub | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:56.90 | OBECNY Mateusz | CMKL Człuchów | 1997 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 2:58.70 | GLIWA Jakub | SKLA Sopot | 1997 | U14 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 3 | 2:59.38 | KROTLA Bartłomiej | CMKL Człuchów | 1997 | U14 | PM | V | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 3:01.60 | DZIENNIAK Mikołaj | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U14 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 3:01.84 | OSTASZEWSKI Robert | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | WIETEK Zbigniew | Z/5023/11 | 2012 | BEZ | |||||||
6 | s | 3 | 3:07.01 | BUŁAJ Rafał | LKS Zantyr Sztum | 1997 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
7 | s | 3 | 3:08.64 | WAWRZONKOWSKI Przemysław | LLKS Smętowo Graniczne # | 1997 | U14 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 3:08.82 | SERKOWSKI Patryk | KUKS Remus Kościerzyna | 1997 | U14 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 3 | 3:09.54 | KASS Mateusz | RKS Rumia | 1997 | U14 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 3 | 3:11.76 | KAMIŃSKI Filip | LKS Zantyr Sztum | 1997 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | s | 3 | 3:14.15 | NADOLNY Wojciech | MKL Lider Malbork | 1998 | U14 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 3 | 3:21.56 | ŁĘCZYŃSKI Karol | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
13 | s | 3 | 3:34.55 | KOSOBUCKI Marcin | MKL Lider Malbork | 1997 | U14 | PM | -- | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:05.29 | FALKOWSKI Adam | RKS Rumia | 1994 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 4:07.11 | WĄSICKI Sebastian | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1988 | U23 | PM | III | B.D. B.D. | Z/2027/11 | 2015 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 4:07.95 | ZAGULAK Damian | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1992 | U20 | PM | III | B.D. | Z/4925/11 | 2012 | BEZ | |||||||
4 | s | 1 | 4:11.43 | CYBULSKI Grzegorz | RKS Rumia | 1993 | U18 | PM | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 4:11.73 | KAMIŃSKI Patryk | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U20 | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
6 | s | 1 | 4:13.78 | NIEZGODA Marcel | WKS Flota Gdynia | 1987 | Sen | PM | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 4:16.28 | GOTOWAŁA Krzysztof | WKS Flota Gdynia | 1990 | U23 | PM | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 4:18.85 | ZAPOLSKI Piotr | WKS Flota Gdynia | 1990 | U23 | PM | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 4:19.56 | KRÓL Rafał | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1990 | U23 | PM | -- | B.D. | 4 | |||||||||
10 | s | 1 | 4:25.33 | DERDOWSKI Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1993 | U18 | PM | -- | MYKOWSKI Jerzy | Z/4365/11 | 2022 | 3 | |||||||
11 | s | 1 | 4:27.54 | PŁOTKA Eryk | KKB Starogard Gdański # | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 4:29.48 | CZERNIEWSKI Marcin | AML Słupsk # | 1990 | U23 | PM | -- | RUMIŃSKI Wojciech # | Z/4532/11 | 2024 | ||||||||
13 | s | 1 | 4:32.39 | GÓRECKI Mateusz | SKLA Słupsk | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
14 | s | 1 | 4:38.00 | LEWANDOWSKI Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1992 | U20 | PM | -- | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | Z/9320/21 | 2023 | ||||||||
15 | s | 1 | 4:52.16 | SZPAJCHER Zbigniew | LKS Zantyr Sztum | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 6:24.65 | GRABKOWSKI Piotr | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | V | B.D. # | 3 | |||||||||
2 | s | 1 | 6:27.56 | SZCZEPAŃSKI Bartłomiej | UKS Wiking Rychnowy | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 6:44.83 | HINC Michał | GKS Żukowo | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 6:53.60 | BRZESKI Krzysztof | WKS Flota Gdynia | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 15.95 | GRUDKA Marcin | WKS Flota Gdynia # | 1995 | U16 | PM | +0.9 | III | # | |||||||||
6 | s | 1 | 18.79 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | +0.9 | -- | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
5 | s | 1 | 17.90 | KĘDRA Paweł | MKS Sambor Tczew | 1994 | U18 | PM | +0.9 | -- | ||||||||||
7 | s | 1 | 18.89 | HETSCHER Mateusz | MKS Sambor Tczew | 1994 | U18 | PM | +0.9 | -- | ||||||||||
8 | s | 1 | 19.32 | PAPIS Mateusz | MKS Sambor Tczew | 1994 | U18 | PM | +0.9 | -- | ||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.07 | DIAK Mateusz | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | +0.9 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 15.40 | LEMAN Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | +0.9 | II | B.D. | |||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 15.96 | KUNCEWICZ Szymon | MKS Sambor Tczew | 1987 | Sen | PM | +0.9 | III | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.00 | SMOLNICKI Łukasz | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | III | ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # | Z/0378/11 | 2023 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 42.45 | PAWŁOWICZ Damian | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 42.98 | LASOCKI Patryk | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 44.29 | JAKUĆ Denis | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 48.08 | DELIŃSKI Igor | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 49.11 | LIPIŃSKI Oliwer | UKS Lipusz | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 43.27 | DĄBROWSKI Przemysław | SKLA Sopot | 1994 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 44.03 | GALIKOWSKI Michał | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U14 | MA | IV | GIZA Andrzej # | Z/0044/13 | 2020 | 1 | |||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 47.47 |
SKUT Maciej ZABŁOCKI Aleksander MIROWSKI Michał SMOLNICKI Łukasz |
SKLA Sopot | 1995 1995 1995 1995 |
U16 | POM | -- |
B.D. ANDRZEJCZAK Paweł B.D. |
Z/0378/11 |
2023 |
3 1 |
|||||||
2 | s | 1 | 48.42 |
KOSIŃSKI Tomasz PAWŁOWICZ Damian SOKÓŁ Paweł WOSIŃSKI Damian |
ULKS Talex Borzytuchom | 1995 1995 1996 1996 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 49.09 |
KULWAS Patryk KOWALCZYK Artur PYCKA Mariusz ŁAPIŃSKI Krystian |
MMKS Gdańsk | 1995 1995 1995 1995 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 49.98 |
SIUDA Filip BRAUN Wojciech KOTOWSKI Tomasz WENT Dawid |
LLKS Smętowo Graniczne | 1995 1995 1995 1995 |
U16 | POM | -- |
NOWAKOWSKI Karol |
Z/0820/11 |
2013 |
3 |
|||||||
5 | s | 1 | 51.65 |
MISIORSKI Dawid STOJAK Damian JAKUBOWSKI Michał FROELKE Krystian |
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice | 1995 1996 1995 1996 |
U16 | POM | -- |
|
||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.73 | MAŁKIEWICZ Michał | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
1 | f | 1 | 1.88 | BARZOWSKI Karol | SKLA Sopot # | 1991 | U20 | PM | III | B.D. # | 3 | |||||||||
2 | f | 1 | 1.62 | RÓZGA Simon | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.88 | LEMAN Damian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | III | B.D. | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.62 | CHWARZYŃSKI Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 1.79 | KĘDRA Paweł | MKS Sambor Tczew | 1994 | U18 | PM | IV | |||||||||||
4 | f | 1 | 1.47 | FLAK Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1997 | U14 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.57 | GŁADKIEWICZ Kamil | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.52 | MENCFEL Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U16 | MA | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 1.52 | KUBISZ Tomasz | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 3.00 | GRUBBA Artur | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
2 | f | 1 | 2.70 | PILC Damian | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
3 | f | 1 | 2.70 | MOLENDA Arkadiusz | Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 2.40 | MODLISZEWSKI Maciej | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 6.18 | LIGUZ Benjamin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | +1.4 | IV | # | |||||||||
1 | f | 1 | 6.75 | TOMASZEWSKI Wiktor | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | +2.0 | III | # | |||||||||
2 | f | 1 | 6.12 | CISKOWSKI Jakub | RKS Rumia | 1996 | U16 | PM | +2.0 | IV | ||||||||||
2 | f | 1 | 6.72 | ZAREMBSKI Paweł | KL Gdynia | 1989 | U23 | PM | +0.9 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.75 | MAŁKIEWICZ Michał | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | +0.9 | V | ||||||||||
3 | f | 1 | 6.32 | ŁUNKIEWICZ Mateusz | LKS Jantar Ustka | 1994 | U18 | PM | +1.6 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 5.71 | KUBUS Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | +1.3 | V | # | |||||||||
4 | f | 1 | 6.08 | KAMIŃSKI Mariusz | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | +1.8 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 5.71 | CHWARZYŃSKI Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom | 1995 | U16 | PM | +0.9 | V | # | |||||||||
5 | f | 1 | 5.98 | JASIEWICZ Paweł | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | +1.2 | IV | # | |||||||||
6 | f | 1 | 5.41 | WIERTEL Kacper | KKL Rodło Kwidzyn | 1996 | U16 | PM | +2.3 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 5.84 | KRAWIEC Paweł | SKLA Słupsk | 1992 | U20 | PM | +1.4 | -- | # | |||||||||
7 | f | 1 | 5.31 | CHAMSKI Kamil | MKS Sambor Tczew | 1996 | U16 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.48 | MUSZYŃSKI Sebastian | SKLA Słupsk | 1994 | U18 | PM | +1.9 | -- | # | |||||||||
8 | f | 1 | 5.26 | LISIECKI Paweł | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | +1.8 | -- | ||||||||||
8 | f | 1 | 5.36 | STANIUK Mateusz | SKLA Słupsk | 1994 | U18 | PM | +2.0 | -- | # | |||||||||
9 | f | 1 | 4.95 | HINC Oskar | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | +0.8 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 5.20 | SZWALKA Mateusz | MKS Sambor Tczew | 1994 | U18 | PM | +1.7 | -- | ||||||||||
10 | f | 1 | 4.92 | GRABOWSKI Ignacy | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | +1.0 | -- | ||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.41 | STECKA Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1994 | U18 | PM | -1.8 | -- | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.94 | KAMIŃSKI Mariusz | MMKS Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -2.5 | -- | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 12.28 | NASZKO Andrzej | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U18 | WN | -- | B.D. # | M | |||||||||
1 | f | 1 | 13.34 | PYCKA Mariusz | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
2 | f | 1 | 12.47 | LEŚNIK Łukasz | UKS Jedynka Reda | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
3 | f | 1 | 11.74 | ORLAŃCZYK Wojciech | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 11.29 | ROBAKOWSKI Filip | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 11.09 | KIELBRATOWSKI Dawid | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 10.82 | RYBA Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 9.83 | TOBIASZ Aleksander | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
8 | f | 1 | 9.58 | MALEK Maciej | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 9.26 | KLIMKIEWICZ Jakub | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 9.24 | GRABOWSKI Wojciech | MMKS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
11 | f | 1 | 8.92 | SADOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 8.62 | WIŚNIEWSKI Mateusz | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 14.01 | KUBYLIS Piotr | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 10.75 | ŻBIKOWSKI Maksymilian | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.59 | WELENC Rafał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 39.80 | WIŚNIEWSKI Mateusz | SKLA Sopot | 1996 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 38.54 | ROBAKOWSKI Filip | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 38.07 | KUPIS Maciej | SKLA Sopot | 1995 | U16 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 33.84 | CZARNOTTA Dawid | KKL Rodło Kwidzyn | 1995 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 32.80 | STUDZIŃSKI Mateusz | KKL Rodło Kwidzyn | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
7 | f | 1 | 31.42 | GRZEGORCZYK Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
8 | f | 1 | 27.81 | LEWANDOWSKI Dominik | AZS-AWFiS Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 26.58 | KOWALSKI Kamil | KKL Rodło Kwidzyn | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 26.53 | JĘDRZEJEWSKI Przemysław | KKL Rodło Kwidzyn | 1995 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 25.08 | SADOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 23.43 | KOWALSKI Bartosz | KKL Rodło Kwidzyn | 1995 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
2 | f | 1 | 38.11 | NASZKO Andrzej | PKS Gwardia Szczytno # | 1994 | U18 | WN | IV | B.D. # | M | |||||||||
3 | f | 1 | 35.88 | PIESIK Nikodem | UKS I LO Viking Rumia | 1994 | U18 | PM | IV | B.D. | Z/4672/11 | 2011 | 3 | |||||||
4 | f | 1 | 34.45 | GRÓDEK Bartosz | MKS Sambor Tczew | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 37.34 | BARTCZAK Kamil | MKS Sambor Tczew | 1992 | U20 | PM | IV | |||||||||||
1 | f | 1 | 41.72 | KUBYLIS Piotr | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | III | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.04 | MALECKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | Sen | PM | I | |||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 53.37 | KRĘCKI Sławomir | AZS-AWF Warszawa # | 1995 | U16 | MZ | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 34.97 | WRZAŁKOWSKI Kacper | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1995 | U16 | KP | V | B.D. B.D. # | 1 | |||||||||
3 | f | 1 | 32.67 | LANGOWSKI Tomasz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 30.90 | JASIEWICZ Paweł | LKS Jantar Ustka | 1992 | U20 | PM | -- | # | ||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 55.12 | WRÓBEL Szymon | SKLA Słupsk | 1996 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 41.97 | STOJAK Damian | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1996 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 41.58 | GAJEWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
4 | f | 1 | 40.55 | BANASIAK Bartłomiej | RKS Rumia | 1995 | U16 | PM | V | |||||||||||
5 | f | 1 | 37.58 | CZECHOWICZ Piotr | SKLA Słupsk | 1996 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 34.76 | LIPSKI Oskar | SKLA Słupsk | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 33.51 | KONOFAŁ Patryk | LKS Fenix Słupsk # | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 32.25 | CHYLIŃSKI Zenon | RKS Rumia | 1995 | U16 | PM | -- | |||||||||||
9 | f | 1 | 27.54 | KOSTEWICZ Kamil | UKS Jedynka Reda | 1996 | U16 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 27.25 | GÓRNY Mariusz | KL Lechia Gdańsk | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
11 | f | 1 | 24.54 | MAZUR Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1995 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 64.22 | KOŚCIÓW Dawid | LKS Jantar Ustka | 1990 | U23 | PM | I | MICHALSKI Henryk # | Z/2503/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | f | 1 | 60.60 | OSEWSKI Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | II | PIĄTEK Mirosław # | Z/2549/11 | 2023 | MM | |||||||
3 | f | 1 | 53.71 | FILIPEK Jacek | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | III | |||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25:29.31 | KAIM Sebastian | KL Lechia Gdańsk | 1992 | U20 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 27:18.85 | MATUSZEWSKI Adrian | KL Lechia Gdańsk | 1994 | U18 | PM | -- | STASIEWICZ Mirosław | Z/4784/11 | 2015 | BEZ | |||||||
3 | s | 1 | 28:32.61 | KAIM Artur | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | IV | STASIEWICZ Mirosław | Z/5059/11 | 2012 | 4 | |||||||
4 | s | 1 | 29:17.32 | ANDREARCZYK Krystian | KL Lechia Gdańsk | 1995 | U16 | PM | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 33:40.43 | WILKOWSKI Tomasz | ULKS Talex Borzytuchom | 1996 | U16 | PM | -- | # | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 4.2223620414734 sekund |