Rzeszów 29.05.2011 Mistrzostwa woj.podkarpackiego dzieci starszych. Mityng Kwalifikacyjny POZLA |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 13.74 | GEFERT Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U14 | MA | +0.8 | IV | ZAPART Stanisław B.D. | Z/1593/14 | 2022 | |||||||
2 | e | 1 | 14.06 | MISIELAK Marcelina | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U14 | PK | +0.8 | V | # | |||||||||
3 | e | 1 | 14.16 | RAJTER Marzena | KS Komunalni Sanok | 1998 | U14 | PK | +0.8 | V | ||||||||||
4 | e | 1 | 14.19 | STRZELEC Justyna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U14 | PK | +0.8 | V | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | e | 1 | 14.38 | DZIURGOT Daria | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U14 | PK | +0.8 | V | ||||||||||
6 | e | 1 | 14.51 | KANTOR Weronika | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U14 | SL | +0.8 | -- | # | |||||||||
1 | e | 2 | 14.41 | BIELATOWICZ Maria | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U14 | PK | +0.6 | V | B.D. # | BEZ | ||||||||
2 | e | 2 | 14.67 | MACIUBA Aleksandra | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U14 | PK | +0.6 | -- | ||||||||||
3 | e | 2 | 15.16 | GRYGA Anna | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | +0.6 | -- | ||||||||||
4 | e | 2 | 15.56 | MYSZAK Anna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U14 | PK | +0.6 | -- | ||||||||||
5 | e | 2 | 15.73 | BARAN Anna | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | +0.6 | -- | # | |||||||||
6 | e | 2 | 15.99 | MARKIEWICZ Anna | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | +0.6 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 14.56 | WÓJTOWICZ Aleksandra | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -1.0 | -- | ||||||||||
2 | e | 3 | 14.69 | JABŁOŃSKA Izabella | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2000 | U12 | PK | -1.0 | -- | # | LDK! | ||||||||
3 | e | 3 | 14.69 | DZIADURA Agnieszka | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -1.0 | -- | ||||||||||
4 | e | 3 | 14.89 | MAZURKIEWICZ Aleksandra | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U14 | PK | -1.0 | -- | ||||||||||
5 | e | 3 | 15.58 | TOMECKA Roksana | KKS Victoria Stalowa Wola | 1999 | U14 | PK | -1.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 12.73 | FORNAL Ewa | MKS Siechnice # | 1995 | U18 | DS | -0.4 | II | ||||||||||
2 | e | 4 | 12.99 | DĄBROWSKA Wioleta | ULKS Technik Trzcinica | 1997 | U16 | PK | -0.4 | III | WOJTAS Tomasz | Z/0057/13 | 2017 | 2 | ||||||
3 | e | 4 | 13.36 | KOPCZAK Kamila | UKS Kusy Warszawa # | 1995 | U18 | MZ | -0.4 | IV | # | |||||||||
4 | e | 4 | 13.38 | FAKA Angelika | KS Komunalni Sanok | 1996 | U16 | PK | -0.4 | IV | BORA Piotr # | Z/1399/12 | 2023 | |||||||
5 | e | 4 | 13.56 | CHMIELOWSKA Klaudia | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U16 | PK | -0.4 | IV | ||||||||||
6 | e | 4 | 13.60 | ROSÓŁ Karolina | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -0.4 | IV | ||||||||||
1 | e | 5 | 13.71 | OLECHOWSKA Magdalena | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U16 | PK | +0.9 | IV | ||||||||||
2 | e | 5 | 13.82 | SEROKA Anna | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U16 | PK | +0.9 | V | # | |||||||||
3 | e | 5 | 14.05 | JĘDRZEJCZYK Kinga | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1995 | U18 | PK | +0.9 | -- | ||||||||||
4 | e | 5 | 14.72 | MATUSZEWSKA Aneta | KS Komunalni Sanok | 1997 | U16 | PK | +0.9 | -- | ||||||||||
5 | e | 5 | 15.25 | JANIK Dominika | KS Komunalni Sanok | 1997 | U16 | PK | +0.9 | -- | ||||||||||
6 | e | 5 | 15.39 | GAŁKA Paulina | MKL Sparta Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | +0.9 | -- | # | |||||||||
7 | e | 5 | 15.48 | CHITRINIEWICZ Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów | 1992 | U20 | PK | +0.9 | -- | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 26.26 | FORNAL Ewa | MKS Siechnice # | 1995 | U18 | DS | -0.3 | III | ||||||||||
2 | e | 1 | 26.40 | JÓŹWIK Joanna | KS AZS AWF Warszawa # | 1991 | U23 | MZ | -0.3 | III | OGONOWSKI Jakub # | Z/4322/11 | 2022 | |||||||
3 | e | 1 | 27.60 | LAMPART Magdalena | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U18 | PK | -0.3 | IV | ||||||||||
4 | e | 1 | 27.77 | NAPRAWA Sylwia | LKS Stal Mielec | 1995 | U18 | PK | -0.3 | IV | ||||||||||
5 | e | 1 | 28.12 | CHMIELOWSKA Klaudia | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U16 | PK | -0.3 | IV | ||||||||||
6 | e | 1 | 28.36 | JACHER Małgorzata | LKS Stal Mielec | 1997 | U16 | PK | -0.3 | IV | # | |||||||||
7 | e | 1 | 28.76 | KOPCZAK Ewa | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | -0.3 | V | ||||||||||
1 | e | 2 | 28.56 | OLECHOWSKA Magdalena | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U16 | PK | +0.4 | V | ||||||||||
2 | e | 2 | 29.07 | JĘDRZEJCZYK Kinga | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1995 | U18 | PK | +0.4 | -- | ||||||||||
3 | e | 2 | 30.08 | JABŁOŃSKA Izabella | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2000 | U12 | PK | +0.4 | V | # | LDK! | ||||||||
4 | e | 2 | 31.26 | MAZURKIEWICZ Aleksandra | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U14 | PK | +0.4 | -- | ||||||||||
5 | e | 2 | 31.55 | PĘCAK Klaudia | KKB MOSiR Krosno | 1995 | U18 | PK | +0.4 | -- | B.D. | |||||||||
6 | e | 2 | 31.60 | PĘCAK Katarzyna | KKB MOSiR Krosno | 1997 | U16 | PK | +0.4 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 46.03 | RAJTER Marzena | KS Komunalni Sanok | 1998 | U14 | PK | IV | |||||||||||
2 | e | 1 | 46.66 | ŚLEDZIONA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U14 | PK | V | |||||||||||
3 | e | 1 | 46.77 | STRZELEC Justyna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U14 | PK | V | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | e | 1 | 46.94 | MISIELAK Marcelina | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U14 | PK | V | # | ||||||||||
5 | e | 1 | 47.71 | BIELATOWICZ Maria | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U14 | PK | V | B.D. # | BEZ | |||||||||
6 | e | 1 | 51.04 | MYSZAK Anna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 51.35 | KANTOR Weronika | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | e | 2 | 50.97 | KANIA Aleksandra | LKS Stal Mielec | 1999 | U14 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 51.84 | CHAMOT Agata | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 52.61 | SZEWCZYK Aleksandra | LUKS Burza Rogi | 1999 | U14 | PK | -- | SZEWCZYK Sławomir B.D. # | ||||||||||
4 | e | 2 | 54.38 | BARAN Anna | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||
5 | e | 2 | 55.58 | KOZIARA Weronika | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U14 | PK | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 55.58 | NIEDBAŁA Natalia | LKS Stal Mielec | 2000 | U12 | PK | -- | |||||||||||
7 | e | 2 | 58.31 | KOŁEK Weronika | KKB MOSiR Krosno | 2002 | U12 | PK | -- | KATAN Wacław # | Z/0358/16 | 2019 | BEZ | |||||||
1 | e | 3 | 50.03 | PASTUŁA Kinga | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 51.01 | LEW Kinga | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||
3 | e | 3 | 51.78 | GEMZIK Kamila | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||
4 | e | 3 | 55.45 | KRUKOWSKA Aleksandra | LKS Stal Mielec | 1999 | U14 | PK | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 56.53 | SZAL Gabriela | MOS Rzeszów | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 57.58 | GRYGA Anna | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 4 | 50.84 | KURDZIEL Jadwiga | CWKS Resovia Rzeszów # | 1999 | U14 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 4 | 53.79 | BEDNARZ Izabela | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||
3 | e | 4 | 55.42 | BARGIEŁ Natalia | KB Krościenko Wyżne # | 2000 | U12 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 4 | 57.88 | TOMECKA Roksana | KKS Victoria Stalowa Wola | 1999 | U14 | PK | -- | |||||||||||
5 | e | 4 | 63.38 | KUCHARSKA Kinga | LKS Stal Mielec | 2000 | U12 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 5 | 44.06 | TABISZ Ilona | KKB MOSiR Krosno | 1996 | U16 | PK | III | |||||||||||
2 | e | 5 | 48.01 | TOMASZEWSKA Karolina | KS Komunalni Sanok | 1997 | U16 | PK | V | |||||||||||
3 | e | 5 | 48.76 | MATUSZEWSKA Aneta | KS Komunalni Sanok | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 5 | 52.96 | GAŁKA Paulina | MKL Sparta Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||
5 | e | 5 | 56.36 | PILCH Aleksandra | KKB MOSiR Krosno | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 56.32 | JÓŹWIK Joanna | KS AZS AWF Warszawa # | 1991 | U23 | MZ | I | OGONOWSKI Jakub # | Z/4322/11 | 2022 | ||||||||
2 | e | 1 | 58.99 | NAPRAWA Sylwia | LKS Stal Mielec | 1995 | U18 | PK | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 59.39 | ŻMUDZIEJEWSKA Joanna | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U16 | PK | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 59.62 | KRAWIEC Beata | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | III | B.D. | 3 | |||||||||
5 | e | 1 | 61.24 | KOPCZAK Kamila | UKS Kusy Warszawa # | 1995 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||
6 | e | 1 | 62.40 | MAŁEK Joanna | LKS Znicz Biłgoraj | 1992 | U20 | LU | IV | |||||||||||
7 | e | 1 | 65.39 | SOBIŁO Gabriela | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | V | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:50.24 | SIDOR Gabriela | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 2000 | U12 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz | 4 | |||||||||
2 | e | 1 | 1:50.35 | SEMERKO Angelika | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U14 | PK | -- | B.D. | ||||||||||
3 | e | 1 | 1:50.72 | BIELEC Joanna | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1998 | U14 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz | Z/0170/14 | 2015 | BEZ | |||||||
4 | e | 1 | 1:51.60 | KOPEĆ Maria | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1998 | U14 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz | 5 | |||||||||
5 | e | 1 | 1:52.04 | CISZEK Anna | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1998 | U14 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz | 5 | |||||||||
6 | e | 1 | 1:53.12 | LACHOWSKA Martyna | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1998 | U14 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz | Z/0172/14 | 2015 | 4 | |||||||
7 | e | 1 | 1:54.28 | SERAFIN Katarzyna | MKS Stal Nowa Dęba | 1998 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||
8 | e | 1 | 1:56.39 | SUDOŁ Agnieszka | MKL Sparta Stalowa Wola | 1999 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||
9 | e | 1 | 1:56.80 | SZEWCZYK Aleksandra | LUKS Burza Rogi | 1999 | U14 | PK | -- | SZEWCZYK Sławomir B.D. # | ||||||||||
10 | e | 1 | 1:58.57 | WÓJCIK Wiktoria | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
11 | e | 1 | 2:00.00 | PAWŁOWSKA Natalia | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1999 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||
12 | e | 1 | 2:01.99 | MŁYNEK Wiktoria | LKS Stal Mielec | 1998 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||
13 | e | 1 | 2:06.32 | ZAKRZEWSKA Justyna | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
14 | e | 1 | 2:11.31 | MŁYNEK Daria | LKS Stal Mielec | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 1:48.68 | ZATORSKA Kamila | KKB MOSiR Krosno # | 1997 | U16 | PK | V | |||||||||||
2 | e | 2 | 1:52.57 | SZEWCZYK Natalia | LUKS Burza Rogi | 1996 | U16 | PK | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 2:03.43 | WOŁOSZYN Agnieszka | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U16 | PK | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 2:14.16 | WYKA-MAJECKA Weronika | AZS-AWF Warszawa # | 1994 | U18 | MZ | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 2:19.64 | ORŁOWSKA Marta | AZS UMCS Lublin # | 1993 | U20 | LU | III | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 5:03.24 | KOBOS Kamila | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1995 | U18 | PK | IV | OLEKSYK Grzegorz | Z/0124/11 | 2012 | 4 | |||||||
2 | e | 1 | 5:06.38 | HORODECKA Patrycja | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | IV | |||||||||||
3 | e | 1 | 5:11.46 | BIELEC Edyta | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1997 | U16 | PK | V | OLEKSYK Grzegorz | Z/0067/13 | 2015 | 4 | |||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
2 | 48.90 | KOPCZAK Ewa | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | III | |||||||||||||
3 | 50.06 | RAJTER Sylwia | KS Komunalni Sanok | 1996 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
2 | 67.35 | TASZAKOWSKA Klaudia | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U18 | PK | III | |||||||||||||
3 | 67.85 | HAJNOSZ Barbara | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U20 | PK | III | |||||||||||||
4 | 68.35 | ŚLIWIAK Patrycja | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1995 | U18 | PK | III | OLEKSYK Grzegorz | Z/0125/11 | 2013 | 3 | |||||||||
5 | 72.86 | KORDYS Katarzyna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.55 | KOPACZ Paulina | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1994 | U18 | PK | III | |||||||||||||
1 | 1.55 | KALANDYK Mariola | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | III | |||||||||||||
3 | 1.40 | KURIAŃCZYK Justyna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U16 | PK | V | |||||||||||||
4 | 1.40 | KAZIENKO Patrycja | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U14 | PK | V | |||||||||||||
5 | 1.40 | WOŹNIAK Alicja | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U16 | PK | V | |||||||||||||
6 | 1.35 | ZIĘBA Dominika | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
7 | 1.35 | PASTUŁA Kinga | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
8 | 1.35 | TABACZYŃSKA Martyna | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
9 | 1.30 | WALKOWICZ Natalia | MKL Sparta Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
10 | 1.30 | RACHWALSKA Kamila | KS Komunalni Sanok | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
11 | 1.25 | LEW Kinga | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||||
12 | 1.25 | JAJE Gloria | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
13 | 1.20 | LENART Monika | KS Komunalni Sanok | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.44 | GIEŁBAGA Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +0.8 | II | # | |||||||||||
2 | 5.31 | FAKA Angelika | KS Komunalni Sanok | 1996 | U16 | PK | -0.3 | III | BORA Piotr # | Z/1399/12 | 2023 | |||||||||
3 | 5.15 | DYLĄG Oliwia | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U20 | PK | -1.1 | III | ||||||||||||
4 | 5.13 | STÓJ Anna | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U20 | PK | +0.5 | III | ||||||||||||
5 | 4.93 | ROSÓŁ Karolina | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | +0.3 | IV | ||||||||||||
6 | 4.63 | SZAFARZ Monika | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U20 | PK | +0.4 | -- | ||||||||||||
7 | 4.47 | CZAJKA Kinga | ULKS Technik Trzcinica | 1995 | U18 | PK | +0.5 | -- | ||||||||||||
8 | 4.41 | JANIK Dominika | KS Komunalni Sanok | 1997 | U16 | PK | +1.1 | -- | ||||||||||||
1 | 2 | 4.92 | DZIURGOT Daria | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U14 | PK | +0.4 | IV | |||||||||||
2 | 2 | 4.90 | GEMZIK Kamila | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | +1.0 | IV | # | ||||||||||
3 | 2 | 4.85 | GEFERT Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U14 | MA | +0.4 | IV | ZAPART Stanisław B.D. | Z/1593/14 | 2022 | ||||||||
4 | 2 | 4.84 | ZAWIERUCHA Agata | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | +0.6 | IV | |||||||||||
5 | 2 | 4.73 | MACIUBA Aleksandra | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U14 | PK | +0.4 | V | |||||||||||
6 | 2 | 4.54 | CHAMOT Agata | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -0.9 | V | # | ||||||||||
7 | 2 | 4.53 | WÓJTOWICZ Aleksandra | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | +0.1 | V | |||||||||||
8 | 2 | 4.43 | KULAWSKA Weronika | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -0.3 | -- | |||||||||||
9 | 2 | 4.09 | MARKIEWICZ Anna | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | +0.7 | -- | |||||||||||
10 | 2 | 4.09 | BEDNARZ Izabela | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | +1.2 | -- | # | ||||||||||
11 | 2 | 4.00 | SZAL Gabriela | MOS Rzeszów | 1998 | U14 | PK | +1.2 | -- | |||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.12 | GIEŁBAGA Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U20 | MA | +0.8 | I | # | |||||||||||
2 | 10.40 | FRANCZAK Alicja | KS Komunalni Sanok | 1993 | U20 | PK | -0.6 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 8.70 | TORBA Karolina | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U16 | PK | V | |||||||||||||
2 | 7.97 | FURMAN Kaja | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 7.69 | PASŁAWSKA Patrycja | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
4 | 6.84 | KOZIARA Weronika | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
5 | 5.77 | KULAWSKA Weronika | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
6 | 4.57 | MENDUŚ Kamila | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.16 | GIMPEL Ksenia | KKS Victoria Stalowa Wola | 1992 | U20 | PK | III | |||||||||||||
2 | 8.79 | LABUT Martyna | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 8.60 | KIDA Patrycja | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
4 | 8.46 | HAJNOSZ Aneta | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 20.20 | MENDUŚ Kamila | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
2 | 18.20 | CICHOŃ Izabela | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 37.01 | GIMPEL Małgorzata | KKS Victoria Stalowa Wola | 1994 | U18 | PK | II | |||||||||||||
2 | 26.61 | GRENDA Kinga | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 25.84 | TORBA Karolina | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
2 | 18.21 | CICHOŃ Izabela | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 28.12 | GIMPEL Ksenia | KKS Victoria Stalowa Wola | 1992 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 34.44 | GRENDA Kinga | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U20 | PK | IV | |||||||||||||
2 | 29.72 | CZAJKA Aleksandra | MKL Sparta Stalowa Wola | 1993 | U20 | PK | -- | # | ||||||||||||
3 | 22.70 | PIECHOWICZ Karolina | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
4 | 16.46 | HUS Anna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.83 | SZCZUREK Adrian | KB Krościenko Wyżne # | 1998 | U14 | PK | +2.4 | -- | ||||||||||
2 | e | 1 | 13.16 | KRAWCZYK Grzegorz | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | +2.4 | -- | ||||||||||
3 | e | 1 | 13.59 | ŚWIETLICKI Grzegorz | UKS Czwórka Przemyśl | 1998 | U14 | PK | +2.4 | -- | ||||||||||
4 | e | 1 | 13.80 | MAŁEK Artur | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | +2.4 | -- | ||||||||||
5 | e | 1 | 14.73 | SZMYD Jan | KB Krościenko Wyżne # | 1998 | U14 | PK | +2.4 | -- | B.D. B.D. | , Z/4902/22 | , 2022 | |||||||
6 | e | 1 | 15.49 | KARKUT Michał | MKS Stal Nowa Dęba | 1999 | U14 | PK | +2.4 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 13.40 | ATAMAN Adrian | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U14 | PK | -1.3 | -- | ||||||||||
2 | e | 2 | 13.70 | GUMIELA Damian | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -1.3 | -- | ||||||||||
3 | e | 2 | 14.32 | GUMIELA Jakub | CWKS Resovia Rzeszów # | 1998 | U14 | PK | -1.3 | -- | B.D. # | |||||||||
4 | e | 2 | 14.67 | KULIK Grzegorz | KKS Victoria Stalowa Wola | 2000 | U12 | PK | -1.3 | -- | ||||||||||
5 | e | 2 | 15.44 | SZYMASZEK Daniel | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U14 | PK | -1.3 | -- | ||||||||||
6 | e | 2 | 19.26 | LEBIODA Tomasz | KKS Victoria Stalowa Wola | 2001 | U12 | PK | -1.3 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 11.30 | CHOŁODY Mariusz | MKL Sparta Stalowa Wola | 1993 | U20 | PK | -0.6 | II | B.D. # | 2 | ||||||||
2 | e | 3 | 11.35 | BIELATOWICZ Bernard | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1993 | U20 | PK | -0.6 | III | ||||||||||
3 | e | 3 | 11.74 | PITRUS Michał | KS Komunalni Sanok | 1993 | U20 | PK | -0.6 | III | ||||||||||
4 | e | 3 | 12.02 | SYZDEK Mariusz | UKS Czwórka Żory # | 1989 | U23 | SL | -0.6 | -- | ||||||||||
5 | e | 3 | 12.10 | KANIA Grzegorz | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U18 | PK | -0.6 | IV | ||||||||||
1 | e | 4 | 11.94 | SUWAŁA Michał | KS Komunalni Sanok | 1995 | U18 | PK | +1.6 | IV | ||||||||||
2 | e | 4 | 11.99 | KIDA Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | +1.6 | IV | ||||||||||
3 | e | 4 | 12.07 | KIERBIEDŹ Dawid | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1995 | U18 | PK | +1.6 | IV | ||||||||||
1 | e | 5 | 12.59 | KULIK Bartłomiej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | +1.6 | V | ||||||||||
2 | e | 5 | 12.86 | KUKURSKI Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | +1.6 | -- | ||||||||||
3 | e | 5 | 12.97 | RESZKA Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | +1.6 | -- | ||||||||||
4 | e | 5 | 13.00 | SOBIŁO Dawid | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | +1.6 | -- | ||||||||||
5 | e | 5 | 14.59 | MENDYS Mateusz | Ceramika Harasiuki | 1998 | U14 | PK | +1.6 | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 22.57 | CHOŁODY Mariusz | MKL Sparta Stalowa Wola | 1993 | U20 | PK | -0.1 | II | B.D. # | 2 | ||||||||
2 | e | 1 | 22.65 | DYKAS Paweł | LKS Stal Mielec | 1992 | U20 | PK | -0.1 | II | ||||||||||
3 | e | 1 | 22.90 | BIELATOWICZ Bernard | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1993 | U20 | PK | -0.1 | III | ||||||||||
4 | e | 1 | 24.16 | KASPROWICZ Przemysław | UKS Kusy Warszawa # | 1995 | U18 | MZ | -0.1 | IV | RADKE Karol | Z/4634/11 | 2014 | 2 | ||||||
5 | e | 1 | 24.84 | KANIA Grzegorz | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U18 | PK | -0.1 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 24.27 | SUWAŁA Michał | KS Komunalni Sanok | 1995 | U18 | PK | 0.0 | IV | ||||||||||
2 | e | 2 | 25.08 | KIERBIEDŹ Dawid | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1995 | U18 | PK | 0.0 | -- | ||||||||||
3 | e | 2 | 26.45 | PRZYTUŁA Patryk | KS Agros Zamość | 1997 | U16 | LU | 0.0 | -- | ||||||||||
4 | e | 2 | 27.08 | KULIK Michał | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | 0.0 | -- | ||||||||||
5 | e | 2 | 28.44 | MUCHA Sylwester | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | 0.0 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 45.94 | ŚWIETLICKI Grzegorz | UKS Czwórka Przemyśl | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 1 | 46.88 | GÓRNY Jakub | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 48.27 | LEWKOWICZ Wojciech | Ceramika Harasiuki | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 48.63 | HENDYS Mateusz | Ceramika Harasiuki | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 48.99 | SZYDŁOWSKI Łukasz | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 55.79 | MACHAJ Patryk | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 45.92 | KORALEWICZ Grzegorz | UKS Czwórka Przemyśl | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 47.27 | WARCHOŁ Jakub | MOS Rzeszów | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
3 | e | 2 | 48.02 | WĄS Marcin | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 49.50 | ZAWIŚLAK Maciej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
5 | e | 2 | 57.20 | ANDREASIK Michał | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 58.30 | CHUDY Albert | KS Agros Zamość | 2000 | U12 | LU | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 39.16 | KIDA Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | IV | |||||||||||
2 | e | 3 | 40.14 | HAMIELEC Marcin | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | IV | B.D. | 3 | |||||||||
3 | e | 3 | 41.19 | RESZKA Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | V | |||||||||||
4 | e | 3 | 42.19 | GORZELNIK Mateusz | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U16 | PK | V | |||||||||||
5 | e | 3 | 42.50 | KUKURSKI Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | V | |||||||||||
6 | e | 3 | 43.01 | KOZIOŁ Maciej | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U16 | PK | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 52.73 | KASPROWICZ Przemysław | UKS Kusy Warszawa # | 1995 | U18 | MZ | III | RADKE Karol | Z/4634/11 | 2014 | 2 | |||||||
2 | e | 1 | 53.42 | SOLPA Damian | KKS Victoria Stalowa Wola | 1993 | U20 | PK | IV | |||||||||||
3 | e | 1 | 53.99 | FRĄK Patryk | KKS Victoria Stalowa Wola | 1994 | U18 | PK | IV | |||||||||||
4 | e | 1 | 54.87 | KULIGA Marcin | KKB MOSiR Krosno # | 1997 | U16 | PK | V | SOCHA Tomasz B.D. | Z/0509/13 | 2020 | 2 | |||||||
5 | e | 1 | 55.41 | KOŁODZIEJ Bartłomiej | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U20 | PK | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 56.99 | DZIOK Seweryn | KS Komunalni Sanok | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:58.66 | RYGIEL Jakub | KU AZS PWSZ w Krośnie # | 1992 | U20 | PK | III | ZATORSKI Andrzej | Z/4757/11 | 2013 | 3 | |||||||
2 | e | 1 | 2:02.35 | ZEGARLICKI Tomasz | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1994 | U18 | PK | IV | |||||||||||
3 | e | 1 | 2:04.13 | BARAŃSKI Maciej | KKB MOSiR Krosno | 1996 | U16 | PK | IV | KATAN Wacław | Z/11125/21 | 2022 | ||||||||
4 | e | 1 | 2:04.57 | KIELAR Hubert | KKB MOSiR Krosno | 1994 | U18 | PK | IV | |||||||||||
5 | e | 1 | 2:11.60 | KAZIECZKO Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U16 | PK | V | # | ||||||||||
6 | e | 1 | 2:26.47 | WOŁTOSZ Hubert | KB Krościenko Wyżne # | 1996 | U16 | PK | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 2:57.73 | NOWAK Mateusz | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U16 | PK | V | |||||||||||
2 | e | 1 | 3:03.47 | JACHER Piotr | LKS Stal Mielec | 1998 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||
3 | e | 1 | 3:07.47 | ZIĘBA Szymon | Kraków Athletics Team # | 1999 | U14 | MA | -- | B.D. SOBCZYK Grzegorz # | , Z/0312/15 | , 2024 | ||||||||
4 | e | 1 | 3:07.99 | KULIŃSKI Kamil | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 3:13.61 | LEBIODA Stanisław | RLTL Optima Radom # | 1999 | U14 | MZ | -- | TRZOS Leszek B.D. | Z/0133/15 | 2023 | ||||||||
6 | e | 1 | 3:15.78 | BASINISKI Kacper | Ceramika Harasiuki | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 3:18.07 | SZMYD Jan | KB Krościenko Wyżne # | 1998 | U14 | PK | -- | B.D. B.D. | , Z/4902/22 | , 2022 | ||||||||
8 | e | 1 | 3:31.99 | KULIGA Mateusz | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1998 | U14 | PK | -- | B.D. | Z/0169/14 | 2014 | BEZ | |||||||
9 | e | 1 | 3:32.99 | RESZKA Rafał | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U14 | PK | -- | |||||||||||
10 | e | 1 | 3:39.13 | MEZGLEWSKI Kamil | KB Krościenko Wyżne # | 1999 | U14 | PK | -- | ZATORSKI Witold # | Z/5123/15 | 2023 | 4 | |||||||
11 | e | 1 | 3:39.13 | MARCJAN Maciej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
12 | e | 1 | 3:46.03 | MIKULA Szymon | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
13 | e | 1 | 4:08.62 | JÓZEFCZYK Rafał | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8:34.48 | ŻĄDŁO Jacek | LKS Stal Mielec | 1991 | U23 | PK | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 8:46.71 | JASZCZUR Mateusz | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U18 | PK | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 9:01.66 | JACHYM Tomasz | WKS Wawel Kraków # | 1993 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 9:03.06 | LACHOWSKI Patryk | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1995 | U18 | PK | III | OLEKSYK Grzegorz | Z/0122/11 | 2014 | BEZ | |||||||
5 | e | 1 | 9:12.92 | CHABKO Paweł | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U18 | PK | III | # | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 47.47 | PRZYTUŁA Patryk | KS Agros Zamość | 1997 | U16 | LU | -- | |||||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 59.74 | ATAMAN Amadeusz | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.05 | LUTY Przemysław | CWKS Resovia Rzeszów | 1992 | U20 | PK | II | B.D. | BEZ | |||||||||||
2 | 1.90 | ZAWADA Karol | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1993 | U20 | PK | III | |||||||||||||
3 | 1.80 | SABAT Piotr | MKL Sparta Stalowa Wola | 1993 | U20 | PK | IV | # | ||||||||||||
4 | 1.60 | KULIG Karol | LKS Stal Mielec | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
5 | 1.60 | KOPALA Igor | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U16 | PK | -- | B.D. | 1 | |||||||||||
6 | 1.50 | BARYŁA Konrad | KS Komunalni Sanok | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
7 | 1.45 | WILK Wojciech | MKL Sparta Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
8 | 1.45 | RACIBOR Grzegorz | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
9 | 1.40 | LASEK Kacper | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||||
10 | 1.35 | SAWCZUK Hubert | MOS Rzeszów | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
11 | 1.35 | GUMIELA Daniel | MKL Sparta Stalowa Wola | 1999 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
12 | 1.30 | ŁYP Marcin | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.53 | CHRZANOWSKI Łukasz | ULKS Technik Trzcinica | 1992 | U20 | PK | +0.2 | III | ||||||||||||
2 | 6.17 | SYZDEK Mariusz | UKS Czwórka Żory # | 1989 | U23 | SL | +0.2 | -- | ||||||||||||
3 | 6.06 | PĘCAK Kamil | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | -0.6 | IV | # | |||||||||||
4 | 5.56 | KULIK Bartłomiej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | +1.1 | -- | ||||||||||||
5 | 5.33 | MUCHA Sylwester | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -0.5 | -- | ||||||||||||
6 | 5.02 | SOBIŁO Dawid | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -0.5 | -- | ||||||||||||
1 | 2 | 5.32 | RACIBOR Grzegorz | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U14 | PK | -0.5 | -- | |||||||||||
2 | 2 | 5.18 | SZCZUREK Adrian | KB Krościenko Wyżne # | 1998 | U14 | PK | +0.1 | -- | |||||||||||
3 | 2 | 5.13 | OBARA Hubert | UKS Tempo 5 Przemyśl # | 1998 | U14 | PK | -1.0 | -- | |||||||||||
4 | 2 | 5.04 | MIKUŁA Marcel | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U14 | PK | +0.7 | -- | |||||||||||
5 | 2 | 5.01 | ZAWIŚLAK Maciej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | +0.4 | -- | |||||||||||
6 | 2 | 5.01 | ATAMAN Adrian | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
7 | 2 | 4.97 | KORALEWICZ Grzegorz | UKS Czwórka Przemyśl | 1998 | U14 | PK | +1.7 | -- | |||||||||||
8 | 2 | 4.90 | MAŁEK Artur | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -0.7 | -- | |||||||||||
9 | 2 | 4.80 | GUMIELA Damian | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | +1.1 | -- | |||||||||||
10 | 2 | 4.76 | KRAWCZYK Grzegorz | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | +0.1 | -- | |||||||||||
11 | 2 | 4.68 | KULIK Grzegorz | KKS Victoria Stalowa Wola | 2000 | U12 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
12 | 2 | 4.61 | LEWKOWICZ Wojciech | Ceramika Harasiuki | 1998 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
13 | 2 | 4.55 | GUMIELA Jakub | CWKS Resovia Rzeszów # | 1998 | U14 | PK | +0.7 | -- | B.D. # | ||||||||||
14 | 2 | 4.50 | STARZAK Nikodem | MOS Rzeszów | 1998 | U14 | PK | 0.0 | -- | |||||||||||
15 | 2 | 4.32 | KIEC Miłosz | MOS Rzeszów | 1998 | U14 | PK | +1.2 | -- | |||||||||||
16 | 2 | 4.29 | BZDYRA Maciej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -0.3 | -- | |||||||||||
17 | 2 | 4.27 | KULIŃSKI Kamil | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | +0.5 | -- | |||||||||||
18 | 2 | 4.08 | JACHER Marcin | LKS Stal Mielec | 2000 | U12 | PK | +0.6 | -- | |||||||||||
19 | 2 | 3.97 | MACHAJ Patryk | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | -1.0 | -- | |||||||||||
20 | 2 | 3.62 | MARCJAN Maciej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U14 | PK | +0.7 | -- | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 11.79 | PĘCAK Kamil | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | 0.0 | -- | # | |||||||||||
Kula (3) M | ||||||||||||||||||||
1 | 10.17 | SZYDŁOWSKI Łukasz | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
2 | 9.64 | BABIS Wiktor | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 9.29 | JANICKI Dawid | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
4 | 8.01 | SZYMASZEK Daniel | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.62 | SZYLAK Sergiusz | ULKS Technik Trzcinica | 1994 | U18 | PK | III | WŁADYKA Jacek | Z/2217/11 | 2013 | BEZ | |||||||||
2 | 8.66 | MAKAREWICZ Jakub | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U16 | PK | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.21 | RYBIAŁEK Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1993 | U20 | PK | III | |||||||||||||
2 | 12.54 | JAREK Karol | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U20 | PK | IV | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 10.71 | SYZDEK Mariusz | UKS Czwórka Żory # | 1989 | U23 | SL | -- | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 24.16 | MAKAREWICZ Jakub | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U16 | PK | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.68 | KORALEWICZ Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U18 | PK | III | # | ||||||||||||
2 | 36.72 | BIELECKI Jakub | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
3 | 25.34 | CICHOŃ Michał | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 46.61 | RYBIAŁEK Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1993 | U20 | PK | II | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 21.54 | SZYDŁOWSKI Łukasz | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
2 | 19.94 | SZYMASZEK Daniel | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 51.81 | KORALEWICZ Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U18 | PK | III | # | ||||||||||||
2 | 42.60 | FRANCZYKOWSKI Nikodem | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.001275062561 sekund |