Kielce 08 - 09.06.2011 Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkół gimnazjalnych |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 13.50 | DURDA Karolina | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -0.8 | IV | ||||||||||
2 | e | 1 | 13.96 | WÓJCIK Lena | KS Słoneczko Busko Zdrój | 1995 | U18 | SK | -0.8 | -- | PEREPICZKO Zdzisław | Z/1591/11 | 2011 | BEZ | ||||||
3 | e | 1 | 14.11 | PRZEWŁOCKA Monika | Gimnazjum Obrazów | 1995 | U18 | SK | -0.8 | -- | ||||||||||
4 | e | 1 | 14.54 | GRZYMAŁA Roksana | STS Skarżysko-Kamienna | 1996 | U16 | SK | -0.8 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 13.37 | KOZŁOWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | +0.4 | IV | # | |||||||||
2 | e | 2 | 13.95 | MŁODAWSKA Karolina | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | +0.4 | V | LIPIŃSKI Zdzisław B.D. # | Z/0840/12 | 2023 | 1 | ||||||
3 | e | 2 | 14.25 | ORAWIEC Dominika | UKS Trójka Sandomierz # | 1997 | U16 | SK | +0.4 | V | ||||||||||
4 | e | 2 | 14.44 | KWIECIEŃ Anna | niest. Kielce | 1996 | U16 | SK | +0.4 | V | ||||||||||
1 | e | 3 | 13.43 | MICHNOWSKA Aleksandra | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 1996 | U16 | SK | -1.4 | IV | # | |||||||||
2 | e | 3 | 14.32 | DZIKOWSKA Klaudia | niest. Kielce | 1996 | U16 | SK | -1.4 | V | ||||||||||
3 | e | 3 | 14.34 | WĄSOWSKA Iwona | UKS Sprint Stadnicka Wola # | 1997 | U16 | SK | -1.4 | V | ||||||||||
4 | e | 3 | 14.40 | NOWEK Ewa | PG Stąporków | 1997 | U16 | SK | -1.4 | V | ||||||||||
8 | e | 3 | 15.52 | DZIĘDZIELA Patrycja | UKS Olimp Wzdół Rządowy | 1996 | U16 | SK | -1.4 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 14.30 | RURARZ Katarzyna | UKS WiR Łopuszno | 1997 | U16 | SK | +0.1 | V | CHUDA Barbara | 5 | ||||||||
2 | e | 4 | 14.35 | CIEŚLIK Magdalena | Gimnazjum Kazimierza W. | 1997 | U16 | SK | +0.1 | V | ||||||||||
3 | e | 4 | 14.41 | SUROWIEC Nikola | Gimnazjum Pawłów | 1997 | U16 | SK | +0.1 | V | ||||||||||
4 | e | 4 | 14.78 | KIJEWSKA Dominika | niest. Kielce | 1995 | U18 | SK | +0.1 | -- | ||||||||||
6 | e | 4 | 15.03 | ZEBRZOWSKA Martyna | UKS Sparta Daleszyce | 1996 | U16 | SK | +0.1 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 14.48 | GAWEŁ Patrycja | UKS WiR Łopuszno | 1996 | U16 | SK | -0.5 | V | CHUDA Barbara # | 5 | ||||||||
2 | e | 5 | 14.62 | FIDOR Zuzanna | UKS WiR Łopuszno | 1997 | U16 | SK | -0.5 | -- | ||||||||||
3 | e | 5 | 14.75 | BARYSZ Anna | Gimnazjum Strawczyn | 1995 | U18 | SK | -0.5 | -- | ||||||||||
4 | e | 5 | 15.26 | CZUPRYŃSKA Sylwia | UKS WiR Łopuszno | 1996 | U16 | SK | -0.5 | -- | ||||||||||
1 | e | 6 | 14.57 | GAJEK Aleksandra | Gimnazjum Ćmińsk | 1997 | U16 | SK | -0.1 | -- | ||||||||||
2 | e | 6 | 14.68 | KUZIA Aleksandra | Gimnazjum Ćmińsk | 1997 | U16 | SK | -0.1 | -- | ||||||||||
1 | f | 13.29 | KOZŁOWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | +0.2 | IV | # | ||||||||||
2 | f | 13.31 | MICHNOWSKA Aleksandra | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 1996 | U16 | SK | +0.2 | IV | # | ||||||||||
3 | f | 13.44 | DURDA Karolina | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | +0.2 | IV | |||||||||||
4 | f | 13.83 | MŁODAWSKA Karolina | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | +0.2 | V | LIPIŃSKI Zdzisław B.D. # | Z/0840/12 | 2023 | 1 | |||||||
5 | f | 14.05 | ORAWIEC Dominika | UKS Trójka Sandomierz # | 1997 | U16 | SK | +0.2 | V | |||||||||||
6 | f | 14.23 | WÓJCIK Lena | KS Słoneczko Busko Zdrój | 1995 | U18 | SK | +0.2 | -- | PEREPICZKO Zdzisław | Z/1591/11 | 2011 | BEZ | |||||||
7 | f | 14.32 | PRZEWŁOCKA Monika | Gimnazjum Obrazów | 1995 | U18 | SK | +0.2 | -- | |||||||||||
8 | f | 14.38 | RURARZ Katarzyna | UKS WiR Łopuszno | 1997 | U16 | SK | +0.2 | V | CHUDA Barbara | 5 | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 45.76 | GRZYMAŁA Roksana | STS Skarżysko-Kamienna | 1996 | U16 | SK | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 48.57 | PACZKOWSKA Anna | UKS WiR Łopuszno | 1996 | U16 | SK | -- | CHUDA Barbara | Z/0487/12 | 2013 | BEZ | |||||||
3 | s | 1 | 51.54 | BŁASZCZYK Anna | niest. Kielce | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 51.87 | RURARZ Weronika | UKS Sprint Stadnicka Wola # | 1999 | U14 | SK | -- | BRZOZOWICZ Mariusz | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 47.85 | KRÓL Adrianna | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 1996 | U16 | SK | V | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 46.41 | KOZŁOWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | IV | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 47.34 | DZIKOWSKA Klaudia | niest. Kielce | 1996 | U16 | SK | V | |||||||||||
3 | s | 3 | 47.64 | SZCZODRA Urszula | Gimnazjum 6 Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 52.47 | BĄK Alicja | ULKS Gryf Rytwiany | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1:44.20 | KOTAŃSKA Klaudia | STS Skarżysko-Kamienna | 1995 | U18 | SK | -- | B.D. | 3 | |||||||||||
2 | 1:51.00 | BERNAT Katarzyna | UKS WiR Łopuszno | 1997 | U16 | SK | -- | CHUDA Barbara # | BEZ | |||||||||||
3 | 1:51.92 | MĄCZYŃSKA Natalia | KS Słoneczko Busko Zdrój | 1996 | U16 | SK | -- | PEREPICZKO Zdzisław B.D. | BEZ | |||||||||||
4 | 1:53.33 | GOŁUCHOWSKA Michalina | UKS WiR Łopuszno | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
6 | 2:00.10 | PICHETA Patrycja | UKS WiR Łopuszno | 1997 | U16 | SK | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
7 | 2:00.39 | WYPYCH Karolina | niest. Kielce | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 3:20.44 | GIELEC Monika | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 1995 | U18 | SK | -- | # | ||||||||||||
2 | 3:21.40 | MARKOWSKA Paulina | ULKS Gryf Rytwiany | 1997 | U16 | SK | IV | |||||||||||||
3 | 3:29.20 | KOZIEŁ Olga | UKS WiR Łopuszno | 1995 | U18 | SK | -- | CHUDA Barbara | Z/1212/11 | 2013 | BEZ | |||||||||
4 | 3:32.57 | NYGA Natalia | UKS WiR Łopuszno | 1998 | U14 | SK | -- | CHUDA Barbara | BEZ | |||||||||||
11 | 3:47.39 | KŚCIUK Anna | ULKS Wzdół Rządowy | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
15 | 4:22.69 | SZCZAŁUBA Milena | UKS Olimp Wzdół Rządowy | 1996 | U16 | SK | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 20.37 | KUZIA Aleksandra | Gimnazjum Ćmińsk | 1997 | U16 | SK | +2.3 | -- | ||||||||||
3 | s | 1 | 21.06 | KRAWCZYK Patrycja | KKL Kielce | 1997 | U16 | SK | +2.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 19.95 | BARAN Aleksandra | KKL Kielce | 1997 | U16 | SK | +2.7 | -- | ||||||||||
2 | s | 2 | 22.15 | JANKOWSKA Katarzyna | UKS Sprint Stadnicka Wola # | 1996 | U16 | SK | +2.7 | -- | ||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 18.56 | ŁUKAWSKA Diana | niest. Kielce | 1995 | U18 | SK | +2.3 | -- | ||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 53.93 | ŁUKAWSKA Diana | niest. Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 55.30 | GAŁĘZA Olga | UKS Trójka Sandomierz | 1997 | U16 | SK | -- | MIREK Andrzej MIREK Andrzej # | Z/1556/13 | 2013 | BEZ | |||||||
4 | s | 1 | 59.48 | SUROWIEC Agnieszka | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 61.39 | DZIĘDZIELA Patrycja | UKS Olimp Wzdół Rządowy | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 50.28 | TOŚ Barbara | UKS Trójka Sandomierz | 1996 | U16 | SK | IV | MIREK Andrzej # | Z/1557/13 | 2014 | BEZ | |||||||
2 | s | 2 | 51.25 | GLIŚCIŃSKA Katarzyna | UKS WiR Łopuszno | 1995 | U18 | SK | -- | CHUDA Barbara | Z/1213/11 | 2012 | 4 | |||||||
3 | s | 2 | 54.83 | JANKOWSKA Katarzyna | UKS Sprint Stadnicka Wola # | 1996 | U16 | SK | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 57.45 | KUROPATWA Klaudia | UKS Olimp Wzdół Rządowy | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 55.80 | PĘDZIK Martyna | Gimnazjum 10 Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 57.90 | SOKÓŁ Klaudia | ULKS Wzdół Rządowy | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.55 | SYSKA Zofia | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | III | |||||||||||||
2 | 1.50 | SKORUPSKA Ewelina | UKS Trójka Sandomierz | 1995 | U18 | SK | IV | # | ||||||||||||
3 | 1.50 | PRAŚKIEWICZ Klaudia | KKL Kielce | 1997 | U16 | SK | IV | |||||||||||||
4 | 1.45 | PRUŚ Małgorzata | UKS Trójka Sandomierz | 1997 | U16 | SK | IV | |||||||||||||
7 | 1.35 | JURKOWSKA Patrycja | UKS Trójka Sandomierz | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
8 | 1.35 | SOKÓŁ Klaudia | ULKS Wzdół Rządowy | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
9 | 1.30 | DZIUBEK Izabela | KKL Kielce | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
13 | 1.30 | FRANASZCZYK Marta | niest. Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
14 | 1.30 | KORUCH Maria | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
15 | 1.25 | WOSIŃSKA Patrycja | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
2.40 | DZIARMAGA Mariola | KKL Kielce | 1992 | U20 | SK | IV | ||||||||||||||
1 | 2.30 | BARAN Aleksandra | KKL Kielce | 1997 | U16 | SK | V | |||||||||||||
2 | 2.20 | KORUCH Maria | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | V | |||||||||||||
3 | 2.00 | PRAŚKIEWICZ Klaudia | KKL Kielce | 1997 | U16 | SK | V | |||||||||||||
4 | 1.70 | RACZYŃSKA Klaudia | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
5 | 1.52 | WOSIŃSKA Patrycja | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
3.86 | BŁASZCZYK Anna | niest. Kielce | 1997 | U16 | SK | +1.9 | -- | |||||||||||||
3.88 | WOSIŃSKA Patrycja | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | +1.1 | -- | |||||||||||||
1 | 4.58 | RURARZ Katarzyna | UKS WiR Łopuszno | 1997 | U16 | SK | +1.8 | V | CHUDA Barbara | 5 | ||||||||||
2 | 4.53 | BOLON Elwira | Gimnazjum 2 Staszów | 1995 | U18 | SK | +2.0 | -- | ||||||||||||
3 | 4.52 | MŁODAWSKA Karolina | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | +1.4 | V | LIPIŃSKI Zdzisław B.D. # | Z/0840/12 | 2023 | 1 | ||||||||
5 | 4.37 | KWIECIEŃ Anna | niest. Kielce | 1996 | U16 | SK | +1.5 | -- | ||||||||||||
11 | 4.03 | PĘDZIK Martyna | Gimnazjum 10 Kielce | 1996 | U16 | SK | +1.6 | -- | ||||||||||||
13 | 3.92 | WĄSOWSKA Iwona | UKS Sprint Stadnicka Wola # | 1997 | U16 | SK | +1.8 | -- | ||||||||||||
17 | 3.82 | STRZĄBAŁA Katarzyna | Gimnazjum Górno | 1997 | U16 | SK | +2.2 | -- | ||||||||||||
19 | 3.77 | WÓJCIK Lena | KS Słoneczko Busko Zdrój | 1995 | U18 | SK | +1.2 | -- | PEREPICZKO Zdzisław | Z/1591/11 | 2011 | BEZ | ||||||||
20 | 3.77 | ANTOSIAK Aleksandra | ULKS Gryf Rytwiany | 1997 | U16 | SK | +1.3 | -- | ||||||||||||
22 | 3.74 | RADKOWSKA Wiktoria | ULKS Gryf Rytwiany | 1997 | U16 | SK | +1.4 | -- | ||||||||||||
23 | 3.61 | SUROWIEC Agnieszka | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | +1.1 | -- | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.56 | FURMANEK Katarzyna | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | II | FURMANEK Grzegorz B.D. | Z/1267/12 | 2024 | ||||||||||
2 | 10.82 | KRAJ Marta | UKS Sparta Daleszyce | 1996 | U16 | SK | IV | |||||||||||||
3 | 10.33 | STĄPÓR Sandra | UKS Trójka Sandomierz | 1996 | U16 | SK | IV | |||||||||||||
4 | 10.07 | SIKORA Dominika | UKS Olimp Wzdół Rządowy | 1996 | U16 | SK | IV | B.D. | 3 | |||||||||||
6 | 8.92 | KOSMAL Aleksandra | niest. Kielce | 1996 | U16 | SK | V | |||||||||||||
10 | 8.58 | JANAS Aleksandra | PG Stąporków | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
13 | 8.21 | KOZIEŁ Karolina | KKL Kielce | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
20 | 7.26 | KONIEC Agnieszka | ULKS Gryf Rytwiany | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 8.16 | NOWICKA Edyta | Gimnazjum Łubnice | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
2 | 8.00 | RUMAS Anna | Gimnazjum Opatowiec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
3 | 7.98 | PIOTROWSKA Klaudia | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
5 | 7.33 | JANIC Joanna | Gimnazjum Daleszyce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 25.51 | KRAJ Marta | UKS Sparta Daleszyce | 1996 | U16 | SK | V | |||||||||||||
3 | 22.80 | PIETRZYKOWSKA Ewa | MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 21.52 | GAWRYJOŁEK Dominika | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 20.10 | SULEJ Edyta | Gimnazjum Wola Jachowa | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
3 | 18.11 | JANIC Joanna | Gimnazjum Daleszyce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 17.15 | GRZEGOLEC Magdalena | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
6 | 16.71 | PIOTROWSKA Klaudia | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
7 | 15.66 | SUROWIEC Agnieszka | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 54.70 | FURMANEK Katarzyna | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | I | FURMANEK Grzegorz B.D. | Z/1267/12 | 2024 | ||||||||||
3 | 19.06 | GAWRYJOŁEK Dominika | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 17.68 | JANIC Joanna | Gimnazjum Daleszyce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 21.16 | PIOTROWSKA Klaudia | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
2 | 20.26 | PODDĘBNIAK Małgorzata | Gimnazjum 16 Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
3 | 19.60 | SUROWIEC Agnieszka | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 19.58 | ODO Patrycja | KKL Kielce | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
5 | 19.50 | TRZPIOT Aleksandra | Gimnazjum Wola Jachowa | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
7 | 16.02 | STRZĄBAŁA Katarzyna | Gimnazjum Górno | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
9 | 14.17 | JANAS Aleksandra | PG Stąporków | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
10 | 13.87 | GRZEGOLEC Magdalena | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
13 | 11.32 | RADKOWSKA Wiktoria | ULKS Gryf Rytwiany | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 11.54 | GAD Mateusz | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | +0.6 | III | ||||||||||
2 | e | 1 | 12.27 | CEBULA Łukasz | Gimnazjum Brzustowa | 1995 | U18 | SK | +0.6 | -- | ||||||||||
3 | e | 1 | 12.43 | DZIDEK Michał | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | +0.6 | -- | ||||||||||
4 | e | 1 | 12.55 | RUBAK Ernest Eugeniusz | Gimnazjum Wola Jachowa | 1996 | U16 | SK | +0.6 | V | ||||||||||
5 | e | 1 | 12.84 | ZAWRZYKRAJ Gerard | PG Stąporków | 1996 | U16 | SK | +0.6 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 11.66 | WIERZBIŃSKI Bartosz | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 1995 | U18 | SK | -1.4 | III | # | |||||||||
2 | e | 2 | 12.64 | WOŚ Wiktor | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | -1.4 | V | JÓŹWIK Krzysztof B.D. | Z/1065/12 | 2022 | 1 | ||||||
4 | e | 2 | 13.10 | SKORUPA Kacper | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -1.4 | -- | ||||||||||
5 | e | 2 | 13.38 | SMOŁUCH Mateusz | UKS Sparta Daleszyce | 1995 | U18 | SK | -1.4 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 12.12 | RURARZ Daniel | KKL Kielce # | 1996 | U16 | SK | +0.9 | IV | ||||||||||
2 | e | 3 | 12.24 | MAZUR Damazy | Gimnazjum Chybice | 1995 | U18 | SK | +0.9 | -- | ||||||||||
3 | e | 3 | 12.39 | WOJTACHA Karol | UKS Żaczek Połaniec | 1997 | U16 | SK | +0.9 | V | ||||||||||
5 | e | 3 | 12.91 | GAIK Kamil | KKL Kielce # | 1996 | U16 | SK | +0.9 | -- | ||||||||||
6 | e | 3 | 13.08 | JAGIEŁŁO Jakub | MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski | 1996 | U16 | SK | +0.9 | -- | # | |||||||||
1 | e | 4 | 12.33 | RACZYŃSKI Kamil | Gimnazjum Wola Jachowa | 1995 | U18 | SK | -0.1 | -- | ||||||||||
2 | e | 4 | 12.60 | KĘPIŃSKI Adrian | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -0.1 | -- | ||||||||||
5 | e | 4 | 12.60 | GARBACZ Michał | PG Stąporków | 1995 | U18 | SK | -0.1 | -- | ||||||||||
6 | e | 4 | 13.49 | PACIERZ Mateusz | UKS Sparta Daleszyce | 1997 | U16 | SK | -0.1 | -- | ||||||||||
8 | e | 4 | 13.65 | STĘPIEŃ Adrian | UKS Sparta Daleszyce | 1996 | U16 | SK | -0.1 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 12.37 | SZCZEŚNIAK Paweł | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1995 | U18 | SK | +1.5 | -- | ||||||||||
2 | e | 5 | 12.60 | KURCBART Kamil | PG Stąporków | 1996 | U16 | SK | +1.5 | V | ||||||||||
4 | e | 5 | 13.10 | ANTONIAK Maciej | PG Stąporków | 1996 | U16 | SK | +1.5 | -- | ||||||||||
5 | e | 5 | 13.21 | GOLONKA Grzegorz | niest. Kielce | 1997 | U16 | SK | +1.5 | -- | ||||||||||
1 | e | 6 | 12.62 | IDZIAK Wojciech | niest. Kielce | 1996 | U16 | SK | -1.1 | V | ||||||||||
3 | e | 6 | 12.96 | CUPER Robert | Gimnazjum 1 Końskie | 1996 | U16 | SK | -1.1 | -- | ||||||||||
5 | e | 6 | 13.05 | JAWORSKI Krystian | Gimnazjum 1 Końskie | 1995 | U18 | SK | -1.1 | -- | ||||||||||
1 | e | 7 | 12.39 | KUNDERA Radosław | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -1.7 | -- | ||||||||||
2 | e | 7 | 12.60 | RADEK Paweł | Gimnazjum Mąchocice Kapitulne | 1995 | U18 | SK | -1.7 | -- | ||||||||||
3 | e | 7 | 12.71 | MAJEWSKI Grzegorz | Gimnazjum Obrazów | 1995 | U18 | SK | -1.7 | -- | ||||||||||
7 | e | 7 | 13.70 | DYBAŁ Dominik | PG Czyżowice | 1997 | U16 | SK | -1.7 | -- | ||||||||||
1 | e | 8 | 12.68 | NAPIERAŁA Michał | Gimnazjum 1 Końskie | 1995 | U18 | SK | -2.8 | -- | ||||||||||
4 | e | 8 | 13.20 | STACHERA Karol | PG Stąporków | 1996 | U16 | SK | -2.8 | -- | ||||||||||
1 | e | 9 | 12.52 | TROJAN Maciej | Gimnazjum Opatowiec | 1995 | U18 | SK | -1.6 | -- | ||||||||||
2 | e | 9 | 12.85 | PARGIEŁA Konrad | UKS Trójka Sandomierz | 1997 | U16 | SK | -1.6 | -- | ||||||||||
3 | e | 9 | 13.04 | KWIATKOWSKI Jakub | UKS Żaczek Połaniec | 1997 | U16 | SK | -1.6 | -- | ||||||||||
1 | e | 10 | 13.18 | DUDEK Adam | UKS Trójka Sandomierz | 1996 | U16 | SK | -0.7 | -- | ||||||||||
1 | f | 11.32 | GAD Mateusz | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | +0.2 | III | |||||||||||
2 | f | 11.38 | WIERZBIŃSKI Bartosz | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 1995 | U18 | SK | +0.2 | III | # | ||||||||||
3 | f | 11.94 | RURARZ Daniel | KKL Kielce # | 1996 | U16 | SK | +0.2 | IV | |||||||||||
4 | f | 12.03 | MAZUR Damazy | Gimnazjum Chybice | 1995 | U18 | SK | +0.2 | IV | |||||||||||
5 | f | 12.09 | SZCZEŚNIAK Paweł | UKS Sprint Stadnicka Wola | 1995 | U18 | SK | +0.2 | IV | |||||||||||
6 | f | 12.19 | KUNDERA Radosław | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | +0.2 | IV | |||||||||||
7 | f | 12.31 | CEBULA Łukasz | Gimnazjum Brzustowa | 1995 | U18 | SK | +0.2 | -- | |||||||||||
8 | f | 12.46 | RACZYŃSKI Kamil | Gimnazjum Wola Jachowa | 1995 | U18 | SK | +0.2 | -- | |||||||||||
9 | f | 12.56 | WOJTACHA Karol | UKS Żaczek Połaniec | 1997 | U16 | SK | +0.2 | V | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 37.25 | GAD Mateusz | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 37.21 | SIUDA Mateusz | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 41.01 | WOŚ Wiktor | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | V | JÓŹWIK Krzysztof B.D. | Z/1065/12 | 2022 | 1 | |||||||
1 | s | 2 | 40.02 | RADEK Paweł | Gimnazjum Mąchocice Kapitulne | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 40.35 | SWITEK Paweł | UKS Żaczek Połaniec | 1997 | U16 | SK | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 42.00 | SZYDŁOWSKI Sebastian | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 42.11 | WYPYCH Rafał | niest. Kielce | 1996 | U16 | SK | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 42.68 | ROGULA Sylwester | UKS WiR Łopuszno | 1996 | U16 | SK | -- | B.D. | 5 | |||||||||
1 | s | 3 | 38.55 | KUNDERA Radosław | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 41.00 | TOMASZEWSKI Łukasz | UKS WiR Łopuszno | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 41.39 | BOBROWSKI Mateusz | ULKS Gryf Rytwiany | 1996 | U16 | SK | V | |||||||||||
4 | s | 3 | 41.67 | ZAWRZYKRAJ Gerard | PG Stąporków | 1996 | U16 | SK | V | |||||||||||
5 | s | 3 | 41.98 | RURARZ Daniel | KKL Kielce # | 1996 | U16 | SK | V | |||||||||||
6 | s | 3 | 42.24 | KURCBART Kamil | PG Stąporków | 1996 | U16 | SK | V | |||||||||||
1 | s | 4 | 40.89 | DYBAŁ Dominik | PG Czyżowice | 1997 | U16 | SK | V | |||||||||||
2 | s | 4 | 42.19 | SIERANT Dawid | Gimnazjum Bogoria | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
1 | s | 5 | 40.10 | RUBAK Ernest Eugeniusz | Gimnazjum Wola Jachowa | 1996 | U16 | SK | IV | |||||||||||
2 | s | 5 | 41.34 | KWIECIEŃ Bartosz | niest. Kielce | 1996 | U16 | SK | V | |||||||||||
3 | s | 5 | 42.50 | KONIECZNY Michał | KS Słoneczko Busko Zdrój # | 1996 | U16 | SK | V | PEREPICZKO Zdzisław # | Z/0220/14 | 2016 | BEZ | |||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 2:46.67 | SZWARC Dawid | UKS WiR Łopuszno | 1995 | U18 | SK | -- | CHUDA Barbara | Z/1214/11 | 2012 | 4 | |||||||||
2 | 2:47.84 | PASTERNAK Krystian | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
3 | 2:53.01 | TROJAN Cezary | Gimnazjum Ćmińsk | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 2:55.09 | SATOR Damian | KS Słoneczko Busko Zdrój | 1996 | U16 | SK | V | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0850/12 | 2019 | 3 | |||||||||
5 | 2:57.80 | ZAMIELA Grzegorz | Gimnazjum ZSO Bogoria | 1996 | U16 | SK | V | |||||||||||||
6 | 2:58.09 | SURMA Krystian | SSR Olimp Strawczyn # | 1997 | U16 | SK | V | B.D. NIWIŃSKI Aleksander # | , Z/0053/13 | , 2017 | 2 | |||||||||
7 | 2:59.66 | MAŃKUS Łukasz | niest. Kielce | 1996 | U16 | SK | V | |||||||||||||
9 | 3:03.79 | CIEŚLIKOWSKI Piotr | UKS Żaczek Połaniec | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 6:08.82 | SIERŻĘGA Jakub | UKS Trójka Sandomierz | 1995 | U18 | SK | -- | MIREK Andrzej | Z/4340/11 | 2014 | 4 | |||||||||
2 | 6:11.22 | RZESZOWSKI Marcin | KLKS Juventa-Kobex Starachowice | 1996 | U16 | SK | IV | # | ||||||||||||
3 | 6:18.45 | KWIATKOWSKI Arkadiusz | ULKS Gryf Rytwiany | 1996 | U16 | SK | IV | # | ||||||||||||
4 | 6:30.37 | SURMA Krystian | SSR Olimp Strawczyn # | 1997 | U16 | SK | V | B.D. NIWIŃSKI Aleksander # | , Z/0053/13 | , 2017 | 2 | |||||||||
5 | 6:35.78 | POŻOGA Daniel | Gimnazjum Chybice | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
6 | 6:36.91 | BĄK Hubert | Gimnazjum Czajków | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
7 | 6:38.26 | BUCKI Mateusz | Gimnazjum Cieszkowy | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
22.74 | PIOTROWSKI Igor | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | +1.4 | -- | |||||||||||||
1 | 15.96 | PODSIADŁO Aleksander | ULKS Gryf Rytwiany | 1995 | U18 | SK | +1.4 | IV | ||||||||||||
2 | 17.14 | SZYDŁOWSKI Sebastian | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | +1.4 | -- | ||||||||||||
3 | 18.29 | SOBIERAJ Dawid | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | +1.4 | -- | # | |||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 45.06 | CEBULA Łukasz | Gimnazjum Brzustowa | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 48.52 | PIOTROWSKI Igor | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 49.43 | SZYSZKOWSKI Marcin | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 49.46 | PIETRUSZKA Marcin | Gimnazjum Górno | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 50.09 | KOMISARCZYK Patryk | Gimnazjum Wola Jachowa | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 44.49 | SZYDŁOWSKI Sebastian | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 44.62 | SOBIERAJ Dawid | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 50.17 | ROGULA Sylwester | UKS WiR Łopuszno | 1996 | U16 | SK | -- | B.D. | 5 | |||||||||
s | 3 | 40.85 | SIUDA Mateusz | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -- | ||||||||||||
1 | s | 3 | 45.71 | BĄCZEK Paweł | KKL Kielce | 1997 | U16 | SK | V | |||||||||||
2 | s | 3 | 47.04 | SMOŁUCH Mateusz | UKS Sparta Daleszyce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 49.88 | PACIERZ Mateusz | UKS Sparta Daleszyce | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1.60 | SOBIERAJ Dawid | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | # | |||||||||||||
1 | 1.80 | PODSIADŁO Aleksander | ULKS Gryf Rytwiany | 1995 | U18 | SK | IV | |||||||||||||
2 | 1.70 | DZIDEK Michał | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
3 | 1.65 | ADAMCZYK Maciej | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 1.65 | WIŚNIEWKI Przemysław | Gimnazjum Ćmińsk | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
5 | 1.65 | GAJEK Artur | Gimnazjum Nowiny | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
6 | 1.60 | ZAJĘCKI Patryk | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
7 | 1.60 | MICHALSKI Wiktor | UKS WiR Łopuszno # | 1997 | U16 | SK | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
9 | 1.55 | PYTLIK Kacper | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
10 | 1.55 | NOWAK Konrad | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
12 | 1.50 | SKORUPA Kacper | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
15 | 1.45 | SZWAJKOWSKI Rafał | Gimnazjum Ćmińsk | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 3.50 | SOBIERAJ Dawid | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | IV | # | ||||||||||||
2 | 3.30 | WÓJCIK Mateusz | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | IV | |||||||||||||
3 | 2.60 | KMIECIK Damian | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 1.90 | RÓŻYC Marcin | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
5 | 1.70 | SZYSZKOWSKI Marcin | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
6 | 1.70 | FURMANEK Piotr | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
5.43 | KMIECIK Damian | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | +1.5 | -- | |||||||||||||
1 | 6.20 | FORTUNA Piotr | Gimnazjum Mąchocice Kapitulne | 1995 | U18 | SK | +1.6 | IV | ||||||||||||
2 | 5.81 | IMOSA Konrad | KS Słoneczko Busko Zdrój # | 1996 | U16 | SK | +1.9 | V | PEREPICZKO Zdzisław | Z/1701/13 | 2015 | 2 | ||||||||
3 | 5.50 | KMIECIK Damian | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | +2.7 | -- | ||||||||||||
4 | 5.50 | TOMASZEWSKI Łukasz | UKS WiR Łopuszno | 1995 | U18 | SK | +0.7 | -- | ||||||||||||
9 | 5.32 | WÓJCIK Mateusz | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | +1.9 | -- | ||||||||||||
10 | 5.24 | RUDNIK Krystian | niest. Kielce | 1996 | U16 | SK | +1.7 | -- | ||||||||||||
11 | 5.22 | SMOŁUCH Mateusz | UKS Sparta Daleszyce | 1995 | U18 | SK | +1.8 | -- | ||||||||||||
14 | 5.17 | SIERANT Dawid | Gimnazjum Bogoria | 1995 | U18 | SK | +2.3 | -- | ||||||||||||
15 | 5.15 | GAIK Kamil | KKL Kielce # | 1996 | U16 | SK | +2.6 | -- | ||||||||||||
17 | 5.10 | BOBROWSKI Mateusz | ULKS Gryf Rytwiany | 1996 | U16 | SK | +2.9 | -- | ||||||||||||
19 | 5.07 | STĘPIEŃ Patryk | niest. Kielce | 1997 | U16 | SK | +3.1 | -- | ||||||||||||
20 | 5.05 | OSOBIŃSKI Bartosz | niest. Kielce # | 1997 | U16 | SK | +3.6 | -- | ||||||||||||
22 | 5.01 | PYTLIK Kacper | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | +3.9 | -- | ||||||||||||
23 | 4.97 | STACHERA Karol | PG Stąporków | 1996 | U16 | SK | +2.0 | -- | ||||||||||||
24 | 4.93 | KOPEĆ Dawid | KS Słoneczko Busko Zdrój # | 1996 | U16 | SK | +1.1 | -- | PEREPICZKO Zdzisław | Z/0219/14 | 2015 | 4 | ||||||||
29 | 4.64 | PIETRUSZKA Marcin | Gimnazjum Górno | 1997 | U16 | SK | +2.6 | -- | ||||||||||||
30 | 4.60 | STRZĄBAŁA Karol | Gimnazjum Wola Jachowa | 1995 | U18 | SK | +3.5 | -- | ||||||||||||
31 | 4.60 | KOMISARCZYK Patryk | Gimnazjum Wola Jachowa | 1995 | U18 | SK | +2.6 | -- | ||||||||||||
32 | 4.58 | STĘPIEŃ Adrian | UKS Sparta Daleszyce | 1996 | U16 | SK | +0.1 | -- | ||||||||||||
34 | 4.43 | ŚCIUBISZ Jakub | niest. Kielce # | 1997 | U16 | SK | +2.9 | -- | ||||||||||||
35 | 4.30 | PIOTROWSKI Igor | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | +2.7 | -- | ||||||||||||
36 | 4.16 | FURMANEK Piotr | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | +1.9 | -- | ||||||||||||
37 | 4.12 | RUBAK Ernest Eugeniusz | Gimnazjum Wola Jachowa | 1996 | U16 | SK | +1.4 | -- | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.46 | WITEK Krzysztof | niest. Kielce | 1995 | U18 | SK | IV | |||||||||||||
2 | 13.01 | NOWAK Sebastian | UKS Trójka Sandomierz | 1995 | U18 | SK | IV | |||||||||||||
3 | 11.17 | MARCINIEC Piotr | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 11.02 | LEGUT Tomasz | Gimnazjum 3 Starachowice | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
5 | 10.55 | GŁOWACKI Kamil | Gimnazjum Chybice | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
7 | 10.34 | KWIATKOWSKI Jakub | UKS Żaczek Połaniec | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
8 | 10.24 | ZAPAŁA Sylwester | KKL Kielce # | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
13 | 9.97 | MORYTO Artur | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
14 | 9.92 | DOMAGAŁA Robert | PG Stąporków | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
15 | 9.90 | RUBAK Bartłomiej | Gimnazjum Wola Jachowa | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
16 | 9.90 | TROJAN Maciej | Gimnazjum Opatowiec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
17 | 9.80 | CZAJA Ernest | Gimnazjum Wola Jachowa | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
20 | 9.67 | KOPEĆ Dawid | KS Słoneczko Busko Zdrój # | 1996 | U16 | SK | -- | PEREPICZKO Zdzisław | Z/0219/14 | 2015 | 4 | |||||||||
24 | 9.56 | ROK Tomasz | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
30 | 8.88 | DEWERENDA Karol | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
32 | 8.79 | STĘPIEŃ Adrian | UKS Sparta Daleszyce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
35 | 8.41 | STĘPIEŃ Piotr | Gimnazjum Wola Jachowa | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 24.34 | KLAMKA Tomasz | Gimnazjum Nowiny | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
2 | 33.70 | KOPEĆ Dawid | KS Słoneczko Busko Zdrój # | 1996 | U16 | SK | V | PEREPICZKO Zdzisław | Z/0219/14 | 2015 | 4 | |||||||||
3 | 27.00 | IMOSA Konrad | KS Słoneczko Busko Zdrój # | 1996 | U16 | SK | -- | PEREPICZKO Zdzisław | Z/1701/13 | 2015 | 2 | |||||||||
4 | 29.92 | RUBAK Bartłomiej | Gimnazjum Wola Jachowa | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
5 | 27.85 | STĘPIEŃ Piotr | Gimnazjum Wola Jachowa | 1997 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 28.41 | PAŁKA Kamil | Gimnazjum 2 Busko Zdrój | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
2 | 28.38 | HUK Bartosz | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 27.25 | ADAMCZYK Maciej | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
8 | 24.74 | STRZĄBAŁA Karol | Gimnazjum Wola Jachowa | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
10 | 23.50 | WITEK Krzysztof | niest. Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 38.63 | HUK Bartosz | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
2 | 36.42 | RAJCH Daniel | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
3 | 29.08 | ROK Tomasz | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
4 | 27.04 | MARCINIEC Piotr | KKL Kielce | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
5 | 24.80 | RUBAK Ernest Eugeniusz | Gimnazjum Wola Jachowa | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
6 | 19.30 | CZAJA Ernest | Gimnazjum Wola Jachowa | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.56 | KOPEĆ Dawid | KS Słoneczko Busko Zdrój # | 1996 | U16 | SK | V | PEREPICZKO Zdzisław | Z/0219/14 | 2015 | 4 | |||||||||
2 | 38.60 | BĄCZEK Paweł | KKL Kielce | 1997 | U16 | SK | V | |||||||||||||
3 | 37.10 | KOŁODZIEJ Jakub | Gimnazjum 6 Kielce | 1996 | U16 | SK | V | |||||||||||||
4 | 36.95 | ŻOŁOWICZ Dawid | niest. Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
5 | 32.58 | RUBAK Ernest Grzegorz | KKL Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
7 | 31.10 | IMOSA Konrad | KS Słoneczko Busko Zdrój # | 1996 | U16 | SK | -- | PEREPICZKO Zdzisław | Z/1701/13 | 2015 | 2 | |||||||||
9 | 29.22 | KWIECIEŃ Bartosz | niest. Kielce | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
11 | 28.47 | RUBAK Ernest Eugeniusz | Gimnazjum Wola Jachowa | 1996 | U16 | SK | -- | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 40.10 | SOBIERAJSKI Mariusz | UKS Żaczek Połaniec | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
6 | 32.05 | CZAJA Ernest | Gimnazjum Wola Jachowa | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
8 | 23.39 | WIŚNIEWKI Przemysław | Gimnazjum Ćmińsk | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
9 | 22.30 | STRZĄBAŁA Karol | Gimnazjum Wola Jachowa | 1995 | U18 | SK | -- | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.3127641677856 sekund |