Warszawa 15 - 16.01.2011
Halowy Mityng WMOZLA
60 m K
1 e 1 7.90 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 1992 U20 PD -- SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
1 e 1 8.11 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
1 e 1 8.57 LESZCZYŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 1996 U16 MZ -- #
2 e 1 8.10 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 1987 Sen MZ -- #
2 e 1 8.38 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 1994 U18 WN --
2 e 1 8.89 STACHURA Agata MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ -- #
3 e 1 8.15 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka 1993 U20 MZ --
3 e 1 8.48 TROCIUK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1994 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3702/11 2012 2
3 e 1 9.11 SZELENBAUM Zuzanna AZS-AWF Warszawa 1996 U16 MZ --
4 e 1 8.21 ŻMUDZKA Magdalena UKS Kusy Warszawa # 1992 U20 MZ --
4 e 1 8.91 ZACHAREK Agnieszka UKS Clan Ostrołęka # 1994 U18 MZ -- #
4 e 1 9.32 KOZIK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U16 MZ -- B.D. Z/1539/12 2013 4
5 e 1 8.27 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 1993 U20 MZ -- #
5 e 1 9.40 GRZEGRZÓŁKA Natalia MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ --
5 e 1 9.72 KOSEK Katarzyna UKS Clan Ostrołęka # 1994 U18 MZ -- #
1 e 2 7.98 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 1994 U18 MZ -- LEWANDOWSKI Jacek
1 e 2 8.02 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 1989 U23 MA -- NOWAK Marcin 1
1 e 2 8.31 ŻEBROWSKA Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U16 SL -- B.D. NAZARKIEWICZ Robert B.D. # , Z/0398/12 , 2022
2 e 2 8.35 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U16 MZ -- B.D. 3
2 e 2 8.37 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U20 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof # 3
2 e 2 8.50 GWIAZDA Katarzyna UKS Siódemka Ostrołęka # 1995 U18 MZ --
3 e 2 8.64 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U16 MZ -- GĄSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
3 e 2 8.75 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 1990 U23 MZ -- #
3 e 2 8.76 MUSIAŁOWICZ Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U18 MZ --
4 e 2 9.20 LESZCZYŃSKA Maja MKS Durasan Płońsk 1994 U18 MZ --
4 e 2 9.50 KAMIEŃ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1996 U16 MZ -- #
5 e 2 9.35 TORYFTER Natalia UKS Clan Ostrołęka # 1994 U18 MZ -- #
5 e 2 9.52 DĄBROWSKA Anna MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ -- #
1 e 3 8.22 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 1994 U18 WP -- #
1 e 3 8.73 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 1996 U16 MZ --
1 e 3 9.13 TARADEJNA Anna UKS Clan Ostrołęka # 1992 U20 MZ --
2 e 3 8.44 ZALEWSKA Andżelika UKS Kusy Warszawa 1994 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3708/11 2013 2
2 e 3 8.89 BOCIAN Karolina MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ --
2 e 3 9.23 ZERA Katarzyna UKS Clan Ostrołęka # 1992 U20 MZ --
3 e 3 8.58 STANKIEWICZ Marta UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -- #
3 e 3 9.05 ŻYCHOWSKA Anna RKS Skra Warszawa 1997 U16 MZ --
3 e 3 9.52 PAWŁOWSKA Monika UKS Clan Ostrołęka # 1993 U20 MZ --
4 e 3 8.61 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ -- #
4 e 3 9.39 KRAWCZYK Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 1997 U16 MZ --
5 e 3 8.62 CHRUŚCIEL Andżelika MKS Durasan Płońsk 1995 U18 MZ --
5 e 3 9.68 GŁOWACKA Edyta AZS-AWF Warszawa 1997 U16 MZ -- #
1 e 4 8.43 KIEŁCZEWSKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 1996 U16 MZ --
1 e 4 8.59 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 1995 U18 MZ -- B.D. # 2
2 e 4 8.71 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U16 MZ -- B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
2 e 4 8.75 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ -- #
3 e 4 8.88 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ -- B.D. # 2
3 e 4 9.02 MACIEJEWSKA Alicja MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ -- #
4 e 4 8.99 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 1994 U18 MZ -- B.D. # BEZ
4 e 4 9.03 ZIÓŁKOWSKA Emilia UKS Sprint 2020 Warszawa # 1997 U16 MZ --
5 e 4 9.17 LENDA Ewelina UKS Clan Ostrołęka # 1994 U18 MZ -- #
5 e 4 9.18 KROC Natalia MKS Polonia Warszawa 1997 U16 MZ --
1 e 5 8.11 DZIENISZ Kamila SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U18 MZ -- #
1 e 5 8.70 OBŁĘKOWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa # 1997 U16 MZ -- B.D. BEZ
2 e 5 8.32 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 1995 U18 WN --
2 e 5 9.23 KANABUS Sandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 1997 U16 MZ --
3 e 5 8.52 KOBUS Izabela AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ -- #
3 e 5 9.35 SIEDLECKA Weronika UKS Misiaczki Pruszków 1997 U16 MZ --
4 e 5 8.53 KOWALCZYK Małgorzata UKS Kusy Warszawa 1994 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3692/11 2013 3
4 e 5 9.80 SYPUŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1999 U14 MZ --
5 e 5 9.88 KOSICKA Agnieszka RKS Skra Warszawa 1996 U16 MZ --
1 e 6 8.40 BORATYŃSKA Dominika WLKS Nowe Iganie # 1994 U18 MZ --
1 e 6 8.59 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U14 MZ -- #
2 e 6 8.81 KUKUŁA Alicja KS Warszawianka W-wa 1995 U18 MZ --
2 e 6 9.08 ULMER Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U14 MZ -- B.D. BEZ
3 e 6 9.10 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa # 1999 U14 MZ -- #
3 e 6 9.43 MICHALSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ -- #
4 e 6 9.44 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U16 MZ -- CICHOSZ Sandra # 2
5 e 6 9.61 OŻGA Klaudia UKS Misiaczki Pruszków 1997 U16 MZ --
1 e 7 8.64 HANACZOWSKA Aleksandra UKS Misiaczki Pruszków 1996 U16 MZ --
2 e 7 8.79 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U16 MZ -- B.D. # 1
3 e 7 8.96 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa # 1999 U14 MZ -- BOROŃ Adam # Z/4018/15 2020 3
4 e 7 9.27 FILBRANDT Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U14 MZ -- #
5 e 7 9.27 TROCIŃSKA Karolina UKS Misiaczki Pruszków 1996 U16 MZ --
1 e 8 9.32 PODSIADŁOWSKA Patrycja UKS Misiaczki Pruszków 1997 U16 MZ --
2 e 8 9.35 WYSZYŃSKA Marianna OKS Skra Warszawa # 1996 U16 MZ -- #
3 e 8 9.82 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U14 MZ -- #
4 e 8 9.86 SOT Anna AZS-AWF Warszawa 2001 U12 MZ --
1 f 1 8.25 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 1993 U20 MZ -- #
1 f 1 8.34 ŻEBROWSKA Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U16 SL -- B.D. NAZARKIEWICZ Robert B.D. # , Z/0398/12 , 2022
1 f 1 8.37 KOWALCZYK Małgorzata UKS Kusy Warszawa 1994 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3692/11 2013 3
2 f 1 8.36 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U16 MZ -- B.D. 3
2 f 1 8.48 ZALEWSKA Andżelika UKS Kusy Warszawa 1994 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3708/11 2013 2
2 f 1 8.91 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 1990 U23 MZ -- #
3 f 1 8.44 KIEŁCZEWSKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 1996 U16 MZ --
3 f 1 8.57 GWIAZDA Katarzyna UKS Siódemka Ostrołęka # 1995 U18 MZ --
4 f 1 8.53 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U14 MZ -- #
4 f 1 8.58 TROCIUK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1994 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3702/11 2012 2
5 f 1 8.66 LESZCZYŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 1996 U16 MZ -- #
1 f 2 7.84 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 1992 U20 PD -- SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
1 f 2 8.24 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 1994 U18 WP -- #
1 f 2 8.69 OBŁĘKOWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa # 1997 U16 MZ -- B.D. BEZ
2 f 2 7.92 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 1989 U23 MA -- NOWAK Marcin 1
2 f 2 8.40 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 1995 U18 WN --
2 f 2 8.71 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U16 MZ -- GĄSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
3 f 2 8.03 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 1987 Sen MZ -- #
3 f 2 8.43 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 1994 U18 WN --
3 f 2 8.72 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U16 MZ -- B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
4 f 2 8.22 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka 1993 U20 MZ --
4 f 2 8.50 BORATYŃSKA Dominika WLKS Nowe Iganie # 1994 U18 MZ --
4 f 2 8.79 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 1996 U16 MZ --
5 f 2 8.28 ŻMUDZKA Magdalena UKS Kusy Warszawa # 1992 U20 MZ --
5 f 2 8.93 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U16 MZ -- B.D. # 1
200 m K
1 s 1 26.08 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 1987 Sen MZ II #
1 s 1 27.42 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 1995 U18 WN IV
2 s 1 26.96 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 1992 U20 MZ III B.D. 1
2 s 1 28.35 KOBUS Izabela AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ IV #
3 s 1 27.30 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 1992 U20 MZ III B.D. # 3
3 s 1 29.32 STANKIEWICZ Marta UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -- #
1 s 2 26.40 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 U20 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2021 M
1 s 2 27.28 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U18 MZ III OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
2 s 2 28.42 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U20 MZ IV STANISLAWSKI Krzysztof # 3
2 s 2 29.99 JAREMKO Nina UKS Jedynka Bartoszyce 1994 U18 WN -- #
3 s 2 28.74 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa 1992 U20 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/3720/11 2012 2
3 s 2 45.67 MISIURSKA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1994 U18 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/3695/11 2013 3
1 s 3 27.00 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 1994 U18 MZ III LEWANDOWSKI Jacek
1 s 3 27.33 MĄDRY Małgorzata KS Warszawianka W-wa 1989 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/4971/11 2012 2
2 s 3 27.45 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 1993 U20 MZ IV
2 s 3 30.67 KAZIMIERCZAK Aleksandra UKS Misiaczki Pruszków 1997 U16 MZ --
3 s 3 33.04 ZIELIŃSKA Katarzyna niest. Warszawa # 1995 U18 MZ -- GĘBSKI Adam B.D. # Z/4721/11 2013 3
1 s 4 26.97 GAŁĄZKA Natalia UKS Młodzik Warszawa # 1992 U20 MZ III B.D. BEZ
1 s 4 27.32 DZIENISZ Kamila SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U18 MZ IV #
2 s 4 27.25 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 1990 U23 MZ III #
2 s 4 30.62 KAMIŃSKA Justyna MKS Polonia Warszawa 1994 U18 MZ --
3 s 4 28.96 KASPROWICZ Karolina MKS Unia Hrubieszów 1993 U20 LU --
3 s 4 31.03 SZULAWIAK Wiktoria UKS Misiaczki Pruszków 1996 U16 MZ --
1 s 5 29.02 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ -- #
1 s 5 29.58 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 1990 U23 MZ -- #
2 s 5 29.93 ZANIEWSKA Dominika OKLA Ostrołęka 1994 U18 MZ --
2 s 5 30.02 SADŁOWSKA Katarzyna UKS Kusy Warszawa 1993 U20 MZ --
3 s 5 31.01 SKURZEWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -- #
1 s 6 30.29 SZELENBAUM Zuzanna AZS-AWF Warszawa 1996 U16 MZ --
2 s 6 30.72 ROSŁON Dominika UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -- WRONA Grzegorz # Z/3699/11 2014 3
3 s 6 30.98 NALEWAJEK Barbara MKS Polonia Warszawa 1994 U18 MZ --
1 s 7 28.96 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ -- #
2 s 7 29.77 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 1994 U18 MZ -- B.D. # BEZ
3 s 7 31.46 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ -- B.D. # 2
1 s 8 28.96 JARZYŃSKA Anita SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/4097/11 2015 1
2 s 8 30.57 SZEWCZYK Dagmara UKS Misiaczki Pruszków 1996 U16 MZ --
3 s 8 30.68 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa # 1999 U14 MZ -- #
1 s 9 32.29 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa # 1999 U14 MZ -- BOROŃ Adam # Z/4018/15 2020 3
2 s 9 34.34 SYPUŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1999 U14 MZ --
3 s 9 34.62 ŚWIĘCKA Sylwia MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ --
300 m K
1 s 1 42.24 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 1992 U20 MZ -- B.D. 1
1 s 1 46.32 BYLEWSKA Anna MUKL Brodnica 1997 U16 KP IV
2 s 1 42.50 WERESA Sylwia MKS Polonia Warszawa 1991 U23 MZ -- B.D. 2
2 s 1 49.78 JASIŃSKA Marlena MKS Durasan Płońsk 1997 U16 MZ --
3 s 1 50.61 ZERA Małgorzata OKLA Ostrołęka 1996 U16 MZ --
4 s 1 53.08 PARADOWSKA Martyna UKS Mokotów 1997 U16 MZ --
5 s 1 53.21 STANISZEWSKA Katarzyna UKS Kusy Warszawa 1996 U16 MZ -- B.D. BEZ
6 s 1 53.34 ŻYTKOWICZ Dominika UKS Mokotów 1996 U16 MZ --
1 s 2 42.55 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 1992 U20 MZ -- B.D. # 3
1 s 2 47.72 BALCEREK Aleksandra MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 1996 U16 WN V
2 s 2 43.44 BIELSKA Wioleta MKS Durasan Płońsk 1993 U20 MZ --
2 s 2 48.32 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 1996 U16 LU V B.D. # 2
3 s 2 43.70 KIEŁBASIŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 1993 U20 MZ --
3 s 2 48.74 PRYWATA Izabela UKS Kusy Warszawa # 1996 U16 MZ -- RADKE Karol # Z/1459/13 2014 3
4 s 2 49.77 KOZŁOWSKA Paulina AZS-AWF Warszawa # 1996 U16 MZ --
5 s 2 50.77 MATCZAK Sara MKS Durasan Płońsk 1996 U16 MZ --
1 s 3 41.80 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 U20 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2021 M
1 s 3 48.24 SZELENBAUM Zuzanna AZS-AWF Warszawa 1996 U16 MZ V
2 s 3 44.19 GADOMSKA Dominika MKS Polonia Warszawa 1993 U20 MZ -- #
2 s 3 48.91 PONICHTIERA Monika UKS Misiaczki Pruszków 1997 U16 MZ --
3 s 3 46.70 WSÓŁ Małgorzata UKS Kusy Warszawa # 1992 U20 MZ -- B.D. Z/3710/11 2012 3
3 s 3 49.41 KAZIMIERCZAK Aleksandra UKS Misiaczki Pruszków 1997 U16 MZ --
4 s 3 49.59 SZCZEPAŃSKA Patrycja UKS Misiaczki Pruszków 1997 U16 MZ --
5 s 3 50.08 WOŁOSIUK Klaudia UKS Misiaczki Pruszków 1997 U16 MZ --
6 s 3 50.25 SZEWCZYK Dagmara UKS Misiaczki Pruszków 1996 U16 MZ --
1 s 4 40.84 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 1987 Sen MZ -- #
1 s 4 50.32 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków # 1997 U16 MA -- B.D. # Z/1639/13 2022 LDK!
2 s 4 46.01 JASIŃSKA Mariola MKS Pogoń Siedlce # 1993 U20 MZ --
2 s 4 51.68 WASIEWICZ Joanna SRS Kondycja Żabieniec # 1997 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław PARADOWSKI Wiesław # , Z/1025/13 , 2013 4
3 s 4 46.35 WYPYCH Jagna AKL Ursynów Warszawa 1990 U23 MZ -- B.D. BEZ
3 s 4 52.17 MASEWICZ Anna MKS Polonia Warszawa 1997 U16 MZ --
4 s 4 52.30 SIEDLECKA Weronika UKS Misiaczki Pruszków 1997 U16 MZ --
1 s 5 43.75 KELLER Marta OKS Start Otwock 1990 U23 MZ -- B.D. # BEZ
2 s 5 47.40 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 1992 U20 MZ -- B.D. BEZ
3 s 5 47.49 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 1990 U23 MZ -- #
1 s 6 47.82 KABAT Andżelika MUKL Brodnica 1995 U18 KP --
2 s 6 50.67 SKURZEWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -- #
3 s 6 50.75 CHOLEWIŃSKA Ilona UOLKA Ostrów Mazowiecka 1995 U18 MZ -- WARDASZKA Andrzej Z/0422/12 2012 BEZ
1 s 7 43.71 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 1995 U18 WN --
2 s 7 44.96 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 1995 U18 WN --
1 s 8 47.98 ROSŁON Dominika UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -- WRONA Grzegorz # Z/3699/11 2014 3
2 s 8 52.49 SĘK Anna UKS Misiaczki Pruszków 1995 U18 MZ --
1 s 9 43.81 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock # 1994 U18 MZ -- B.D. # 2
2 s 9 44.91 KOSTECKA Dagmara MKS Polonia Warszawa 1994 U18 MZ -- #
3 s 9 49.74 DURAKIEWICZ Marta MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ -- #
1 s 10 46.22 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ -- #
2 s 10 49.39 NALEWAJEK Barbara MKS Polonia Warszawa 1994 U18 MZ --
3 s 10 49.74 KAMIŃSKA Justyna MKS Polonia Warszawa 1994 U18 MZ --
1 s 11 47.22 TROCIUK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1994 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3702/11 2012 2
2 s 11 47.70 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 1994 U18 MZ -- B.D. # BEZ
1 s 12 42.64 MISIURSKA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1994 U18 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/3695/11 2013 3
2 s 12 46.11 ZALEWSKA Andżelika UKS Kusy Warszawa 1994 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3708/11 2013 2
3 s 12 46.92 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 1994 U18 WN --
600 m K
1 s 1 1:36.02 KALINOWSKA Dominika Akademia Sportu Otwock # 1991 U23 MZ -- B.D. B.D. KALINOWSKA Paulina # , Z/4876/11 , 2021
1 s 1 1:53.12 STACHURA Agata MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ -- #
2 s 1 1:37.19 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 1995 U18 WN -- #
2 s 1 1:56.15 SOWIK Aleksandra MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ --
3 s 1 1:38.48 WALKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 1992 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4436/11 2
3 s 1 1:57.53 KOWALSKA Klaudia MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ --
4 s 1 1:38.59 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock # 1989 U23 MZ -- B.D. # 1
4 s 1 2:02.11 GRALA Anna OKLA Ostrołęka 1996 U16 MZ --
5 s 1 1:39.71 BIELSKA Wioleta MKS Durasan Płońsk 1993 U20 MZ --
5 s 1 2:12.98 SOBCZYŃSKA Anna MKS Durasan Płońsk 1996 U16 MZ --
6 s 1 1:46.76 HARASIMOWICZ Eliza AKL Ursynów Warszawa # 1991 U23 MZ --
1 s 2 1:41.69 DOBKOWSKA Klaudia UKS Młodzik Warszawa # 1995 U18 MZ -- #
1 s 2 1:48.49 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 1997 U16 MZ V #
2 s 2 1:42.38 PAZIK Kinga UOLKA Ostrów Mazowiecka 1997 U16 MZ III
2 s 2 1:55.96 CZEKAJ Izabela MKS Durasan Płońsk 1996 U16 MZ --
3 s 2 1:46.04 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 1995 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1253/11 2019 2
3 s 2 1:56.25 HILL Monika LKS Olymp Błonie 1998 U14 MZ -- #
4 s 2 1:46.21 JAREMKO Nina UKS Jedynka Bartoszyce 1994 U18 WN -- #
4 s 2 2:00.08 KUKIER Sylwia MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ --
5 s 2 1:46.61 WSÓŁ Małgorzata UKS Kusy Warszawa # 1992 U20 MZ -- B.D. Z/3710/11 2012 3
5 s 2 2:05.73 MANIECKA Justyna LKS Olymp Błonie 1996 U16 MZ --
6 s 2 1:49.73 ZEMŁO Karolina MKS Polonia Warszawa 1992 U20 MZ --
6 s 2 2:10.15 ŁAŻEWSKA Aneta LKS Olymp Błonie 1997 U16 MZ --
7 s 2 1:54.21 BRZEZIŃSKA Marta MKS Durasan Płońsk 1994 U18 MZ --
1 s 3 1:41.19 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa 1992 U20 MZ -- B.D. 3
1 s 3 1:55.46 SOJA Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 1997 U16 LU -- #
2 s 3 1:42.84 GADOMSKA Dominika MKS Polonia Warszawa 1993 U20 MZ -- #
2 s 3 1:57.12 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 1997 U16 MZ -- B.D. BEZ
3 s 3 1:44.42 SZYMA Karolina MKS Polonia Warszawa 1993 U20 MZ -- B.D. B.D. BEZ
3 s 3 1:57.32 GORZKIEWICZ Magdalena MKS Durasan Płońsk 1997 U16 MZ --
4 s 3 1:48.08 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1992 U20 LU --
4 s 3 1:57.50 CHOROMAŃSKA Maria OKLA Ostrołęka 1997 U16 MZ --
5 s 3 1:49.11 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 1992 U20 MZ -- B.D. BEZ
5 s 3 2:01.24 CHODUN Joanna MKS Unia Hrubieszów 1998 U14 LU --
6 s 3 2:07.42 KOMUDA Klaudia OKLA Ostrołęka 1997 U16 MZ --
1 s 4 1:44.24 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 1995 U18 WN --
1 s 4 2:01.73 PASIEWICZ Adrianna LKS Olymp Błonie 1998 U14 MZ --
2 s 4 1:44.36 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 1995 U18 WN --
2 s 4 2:02.95 WIECZOREK Anna LKS Olymp Błonie 2000 U12 MZ -- #
3 s 4 1:48.06 SKULIMOWSKA Sara MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ -- #
3 s 4 2:08.01 GÓRCZYŃSKA Aleksandra LKS Olymp Błonie 1998 U14 MZ --
4 s 4 1:55.23 DURAKIEWICZ Marta MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ -- #
4 s 4 2:11.72 CIESIELCZUK Wiktoria MKS Unia Hrubieszów 1998 U14 LU --
5 s 4 1:58.48 MŁYNARCZYK Monika OKLA Ostrołęka 1995 U18 MZ --
5 s 4 2:14.49 MANIECKA Anna LKS Olymp Błonie 1999 U14 MZ --
1 s 5 1:44.68 KOBECKA Marta UKS Misiaczki Pruszków 1995 U18 MZ -- B.D. B.D. Z/0144/11 2013 3
2 s 5 1:53.37 POLIKOWSKA Agata MKS Unia Hrubieszów 1995 U18 LU -- #
3 s 5 1:55.81 WUJTEWICZ Izabela MKS Durasan Płońsk 1995 U18 MZ --
4 s 5 1:55.86 GIL Magdalena MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ -- #
5 s 5 1:56.13 PIERZCHANOWSKA Agnieszka UKS Clan Ostrołęka # 1992 U20 MZ -- B.D. BEZ
1000 m K
1 s 1 2:59.33 KELLER Marta OKS Start Otwock 1990 U23 MZ -- B.D. # BEZ
1 s 1 3:12.08 KOPIK Amanda MKS Pogoń Siedlce 1996 U16 MZ III MACIEJEWSKI Janusz # Z/0205/12 2013 3
2 s 1 3:00.11 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 1994 U18 MZ -- #
2 s 1 3:15.23 GÓRNA Agata MUKL Brodnica 1996 U16 KP IV
3 s 1 3:03.87 KALINOWSKA Paulina OKS Start Otwock 1991 U23 MZ -- B.D. B.D. # 2
3 s 1 3:22.80 PŁACHTA Agata MUKL Brodnica 1996 U16 KP V
4 s 1 3:08.02 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 1992 U20 WN -- B.D. 3
4 s 1 3:28.44 BALCEREK Aleksandra MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 1996 U16 WN V
5 s 1 3:20.95 JASTRZĘBSKA Magdalena UOLKA Ostrów Mazowiecka 1993 U20 MZ -- WARDASZKA Andrzej # BEZ
5 s 1 3:38.79 CHWEDCZUK Klaudia MKS Pogoń Siedlce 1997 U16 MZ -- B.D. Z/0691/13 2015 2
6 s 1 3:21.90 MOSZCZYŃSKA Patrycja KS Zawkrze Mława 1993 U20 MZ --
6 s 1 3:42.67 MALINOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 1997 U16 PD --
7 s 1 3:30.74 WARDASZKA Angelika UOLKA Ostrów Mazowiecka 1995 U18 MZ -- WARDASZKA Andrzej WARDASZKA Andrzej # , Z/0421/12 , 2012 BEZ
8 s 1 3:39.41 LATOSZEK Gabriela AKL Ursynów Warszawa 1995 U18 MZ --
1 s 2 3:16.34 CABAJ Iwona MKS Pogoń Siedlce 1994 U18 MZ --
1 s 2 3:23.91 BIEŃKOWSKA Natalia OKLA Ostrołęka 1996 U16 MZ V
2 s 2 3:17.26 LIPIŃSKA Sylwia MKS Pogoń Siedlce 1993 U20 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0215/11 2011
2 s 2 3:24.09 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie # 1996 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/0203/12 2022
3 s 2 3:21.71 SŁOWIK Wioleta MKS Pogoń Siedlce 1995 U18 MZ -- B.D. Z/0217/11 2011 BEZ
3 s 2 3:25.10 KRUTEL Magdalena SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U16 MZ V OBROCKI Bogdan Z/0475/12 2015 2
4 s 2 3:28.10 WAŁAJTYS Wiktoria UKS Żoliborz 1997 U16 MZ V B.D.
4 s 2 3:29.48 DĘBIŃSKA Magdalena UOLKA Ostrów Mazowiecka 1994 U18 MZ -- WARDASZKA Andrzej B.D. B.D. Z/4932/11 2012 BEZ
5 s 2 3:31.12 SZYLAKOWSKA Alina MUKL Brodnica 1994 U18 KP --
5 s 2 4:03.74 PŁACHECKA Marta UKS Mokotów 1996 U16 MZ -- #
6 s 2 3:31.75 DOBROWOLSKA Agnieszka SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U18 MZ -- #
6 s 2 4:15.10 JANISZEWSKA Marlena UKS Mokotów 1997 U16 MZ --
7 s 2 3:33.34 LISZEWSKA Klaudia KS Zawkrze Mława 1995 U18 MZ --
8 s 2 3:34.95 PSZUK Beata MUKL Brodnica 1994 U18 KP --
2000 m K
1 s 1 6:49.20 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 1995 U18 LU -- B.D. # 1
2 s 1 6:54.34 SZYSZKA Anna niest. Warszawa # 1995 U18 MZ --
3 s 1 6:59.89 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 1995 U18 MZ -- JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
4 s 1 7:25.75 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 1995 U18 WN --
5 s 1 7:53.10 ŚWIĄTKOWSKA Sylwia ULKS Jedlińsk 1994 U18 MZ -- #
6 s 1 7:53.32 TRZASKOWSKA Magda UKS Technik Radom 1994 U18 MZ --
60 m pł K Mł K
1 e 4 9.27 KARASEK Klaudia RLTL ZTE Radom 1996 U16 MZ -- #
2 e 4 10.68 BONISŁAWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa 1996 U16 MZ -- #
3 e 4 11.56 KOZIK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U16 MZ -- B.D. Z/1539/12 2013 4
1 e 5 9.64 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 1996 U16 MZ --
2 e 5 10.13 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U16 MZ -- GĄSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
3 e 5 11.79 ROMANIK Andżelika UKS LA Basket Warszawa 1996 U16 MZ --
1 f 3 9.32 KARASEK Klaudia RLTL ZTE Radom 1996 U16 MZ -- #
2 f 3 9.68 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 1996 U16 MZ --
3 f 3 10.46 BONISŁAWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa 1996 U16 MZ -- #
4 f 3 10.54 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U16 MZ -- GĄSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
5 f 3 11.67 KOZIK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U16 MZ -- B.D. Z/1539/12 2013 4
60 m pł K J Mł K
1 e 2 8.93 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 1994 U18 WP -- #
2 e 2 9.31 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 1995 U18 MZ -- #
3 e 2 9.64 JANKOWSKA Barbara MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 1994 U18 WN -- B.D. # Z/4223/11 2014 2
4 e 2 10.03 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 1994 U18 WN --
1 e 3 9.21 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 1994 U18 MZ -- #
2 e 3 10.10 PALUCH Agnieszka ULKS Jedlińsk 1994 U18 MZ -- #
3 e 3 10.51 KOPEĆ Karolina RLTL ZTE Radom 1994 U18 MZ -- #
1 f 2 8.83 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 1994 U18 WP -- #
2 f 2 9.48 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 1995 U18 MZ -- #
3 f 2 9.79 JANKOWSKA Barbara MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 1994 U18 WN -- B.D. # Z/4223/11 2014 2
4 f 2 10.32 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 1994 U18 WN --
60 m pł K K
1 e 1 8.69 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 1990 U23 MZ -- #
2 e 1 9.19 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 1990 U23 MZ -- #
3 e 1 9.36 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 1993 U20 MZ -- #
4 e 1 9.54 MĄDRY Małgorzata KS Warszawianka W-wa 1989 U23 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/4971/11 2012 2
1 f 1 8.73 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 1990 U23 MZ -- #
2 f 1 9.25 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 1990 U23 MZ -- #
Wzwyż K
1 1.55 GAWRZYDEK Karolina UKS Melo Błonie # 1997 U16 MZ III #
2 1.50 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 1994 U18 MZ IV #
3 1.40 KOBUS Izabela AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ -- #
4 1.35 SMOTRYCKA Kinga MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ -- B.D. BEZ
Tyczka K
1 3.10 KURZELA Anna UKS Melo Błonie # 1992 U20 MZ II
2 2.90 ROSIEWICZ Daria RKS Skra Warszawa 1996 U16 MZ III
2 2.90 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa 1987 Sen MZ III
4 2.90 WARDAKOWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 1992 U20 MZ III
5 2.70 JANUSZ Gabriela AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ III
5 2.70 GAŁWA Ewa AZS-AWF Warszawa 1994 U18 MZ III
7 2.50 ŚMIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa # 1994 U18 MZ IV #
7 2.50 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ IV #
9 2.30 KUKUŁA Alicja KS Warszawianka W-wa 1995 U18 MZ --
10 2.10 PALUCH Agnieszka ULKS Jedlińsk 1994 U18 MZ -- #
W dal K
1 4.90 ŻEBROWSKA Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U16 SL IV B.D. NAZARKIEWICZ Robert B.D. # , Z/0398/12 , 2022
1 5.25 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 1995 U18 MZ III B.D. # 2
1 5.40 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 1993 U20 MZ II #
2 4.78 OBŁĘKOWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa # 1997 U16 MZ V B.D. BEZ
2 5.07 CHRUŚCIEL Andżelika MKS Durasan Płońsk 1995 U18 MZ IV
2 5.32 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 1993 U20 MZ III #
3 4.59 HANACZOWSKA Aleksandra UKS Misiaczki Pruszków 1996 U16 MZ V
3 5.07 GWIAZDA Katarzyna UKS Siódemka Ostrołęka # 1995 U18 MZ IV
3 5.18 ZYŚK Małgorzata LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1993 U20 MZ III B.D. 2
4 4.55 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 1997 U16 MZ V #
4 4.95 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka 1994 U18 MZ IV
4 5.10 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 1996 U16 MZ III
5 4.41 SZULAWIAK Wiktoria UKS Misiaczki Pruszków 1996 U16 MZ --
5 4.88 LESZCZYŃSKA Maja MKS Durasan Płońsk 1994 U18 MZ IV
5 4.98 HRECZUCH Izabela MKS Durasan Płońsk 1993 U20 MZ IV
6 4.36 KANABUS Sandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 1997 U16 MZ --
6 4.50 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ -- #
7 4.03 UZNAŃSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ --
7 4.32 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U14 MZ -- #
8 3.83 MADRAK Karolina OKLA Ostrołęka 1995 U18 MZ --
8 4.23 ZIÓŁKOWSKA Emilia UKS Sprint 2020 Warszawa # 1997 U16 MZ --
9 3.13 WALCZAK Magdalena MKS Durasan Płońsk 1995 U18 MZ --
9 4.07 BAŁDYGA Martyna OKLA Ostrołęka 1996 U16 MZ --
10 4.03 RUCIŃSKA Roksana ULKS Jedlińsk # 1997 U16 MZ -- #
11 4.00 SOWIK Aleksandra MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ --
12 3.96 KRAWCZYK Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 1997 U16 MZ --
13 3.92 PODOLSKA Małgorzata MKS Pułtusk 1996 U16 MZ --
14 3.92 PŁACHECKA Marta UKS Mokotów 1996 U16 MZ -- #
15 3.91 MATUSIAK Iga MKS Pułtusk 1997 U16 MZ --
16 3.89 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U14 MZ -- #
17 3.87 ULMER Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U14 MZ -- B.D. BEZ
18 3.85 WŁOSIŃSKA Dominika UKS Mokotów 1997 U16 MZ --
19 3.75 PYRKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U14 MZ -- #
20 3.70 FILBRANDT Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U14 MZ -- #
21 3.45 KOŹBIAŁ Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1997 U16 MZ -- B.D. BEZ
22 3.26 KALISZ Maja UKS SMS Warszawa # 1997 U16 MZ -- GĘBSKI Adam Z/4481/15 2015 BEZ
23 3.24 STECKIEWICZ Ilona MKS Pułtusk 1997 U16 MZ --
24 3.08 GAŁĄZKA Patrycja UKS Kusy Warszawa 1997 U16 MZ --
Trójskok K
1 11.91 ZYŚK Małgorzata LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1993 U20 MZ II B.D. 2
2 11.80 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990 U23 MZ II B.D. 1
3 11.15 SZEWCZAK Katarzyna MKS Durasan Płońsk 1992 U20 MZ III
4 10.59 WARDASZKA Martyna LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1993 U20 MZ IV
5 10.15 DEMIAŃCZUK Olga AZS-AWF Warszawa # 1996 U16 MZ V
6 9.73 BURDECKA Marta MKS Durasan Płońsk 1992 U20 MZ --
7 9.41 WALCZAK Magdalena MKS Durasan Płońsk 1995 U18 MZ --
8 9.06 LENDA Ewelina UKS Clan Ostrołęka # 1994 U18 MZ -- #
9 9.06 PAWŁOWSKA Monika UKS Clan Ostrołęka # 1993 U20 MZ --
10 8.70 TORYFTER Natalia UKS Clan Ostrołęka # 1994 U18 MZ -- #
Kula (3) K
1 9.57 DOBRZELAK Karolina UKS Misiaczki Pruszków # 1998 U14 MZ V
2 9.02 WRONKA Marlena RKS Łódź # 1996 U16 LD V B.D. # BEZ
3 8.70 GWIAZDA Anna OKLA Ostrołęka 1996 U16 MZ V
4 7.67 JAZY Paulina UKS Misiaczki Pruszków 1996 U16 MZ --
5 6.75 PODSIADŁOWSKA Patrycja UKS Misiaczki Pruszków 1997 U16 MZ --
Kula (4) K
1 10.91 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 1994 U18 MZ III #
1 12.27 ULICKA Monika MLKL Płock 1990 U23 MZ II
2 10.19 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 1995 U18 MZ III #
2 11.59 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 1993 U20 MZ III
3 9.85 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 1994 U18 MZ IV #
3 11.08 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 1991 U23 MZ III B.D. # 1
4 9.60 KSYBEK Angelika MKS Durasan Płońsk 1995 U18 MZ IV
4 10.15 MAMCARZ Beata WLKS Nowe Iganie # 1992 U20 MZ III #
5 9.44 HAWRYLUK Martyna WLKS Nowe Iganie # 1994 U18 MZ IV
5 9.89 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 1990 U23 MZ -- #
6 8.01 MICHALSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ -- #
7 7.88 JANISZEWSKA Magdalena MKS Durasan Płońsk 1994 U18 MZ --
8 7.69 ZIELIŃSKA Katarzyna niest. Warszawa # 1995 U18 MZ -- GĘBSKI Adam B.D. # Z/4721/11 2013 3
9 6.06 WIĘCH Agata UKS LA Basket Warszawa 1995 U18 MZ --
60 m M
1 e 1 7.04 KORNELLI Kacper UKS Starówka Radom 1992 U20 MZ -- B.D. Z/2830/11 2011 1
1 e 1 7.36 NOWIŃSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 1994 U18 MZ --
1 e 1 8.07 CIARKA Jakub UKS Misiaczki Pruszków 1996 U16 MZ --
2 e 1 7.37 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 1989 U23 MZ --
2 e 1 7.40 OLSZEWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1995 U18 PD -- #
2 e 1 8.19 JACHNA Piotr MKS Polonia Warszawa 1997 U16 MZ -- #
3 e 1 7.41 APACKI Mateusz SKLA Sopot # 1992 U20 PM -- B.D. # 2
3 e 1 7.48 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 1994 U18 MZ --
3 e 1 8.20 ZUBRZYCKI Łukasz UKS Misiaczki Pruszków 1996 U16 MZ --
4 e 1 7.43 CHMIELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 1992 U20 MZ --
4 e 1 7.50 BRONIEK Hubert OKLA Ostrołęka 1994 U18 MZ --
4 e 1 8.34 WOJDA Kacper MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ --
5 e 1 7.59 SZEWCZYK Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1994 U18 OP -- #
5 e 1 7.93 LESIAK Mateusz UMKS Junior Pionki 1991 U23 MZ -- #
5 e 1 8.63 PUCHAŁA Piotr MKS Polonia Warszawa 1997 U16 MZ --
1 e 2 7.13 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 1994 U18 MZ --
1 e 2 7.32 WRONA Łukasz WAT Warszawa 1986 Sen MZ --
1 e 2 8.16 KAMIŃSKI Kamil AZS-AWF Warszawa 1996 U16 MZ --
2 e 2 7.35 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 1992 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
2 e 2 7.36 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk # 1994 U18 MZ -- B.D. Z/1575/12 2013 2
2 e 2 8.19 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 1996 U16 MZ -- #
3 e 2 7.47 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 1992 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
3 e 2 7.50 GIŻYŃSKI Bartosz MKS Durasan Płońsk 1995 U18 MZ --
3 e 2 8.47 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U16 MZ -- JOBT Andrzej # Z/1508/13 2022 2
4 e 2 7.51 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U20 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
4 e 2 7.51 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 1994 U18 MZ -- B.D. # BEZ
4 e 2 8.56 KŁOPOTOWSKI Maciej MKS Polonia Warszawa 1997 U16 MZ --
5 e 2 7.60 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 1994 U18 MZ -- #
5 e 2 8.34 WALCZAK Mateusz KS Warszawianka W-wa # 1993 U20 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0087/12 2012 4
5 e 2 8.72 JANIAK Paweł MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ --
1 e 3 7.14 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 1993 U20 MZ --
1 e 3 7.50 ORZECHOWSKI Mateusz RKS Skra Warszawa 1995 U18 MZ --
1 e 3 7.81 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U16 MZ -- GĄSIEWSKI Artur # Z/1538/12 2014 3
2 e 3 7.36 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 1993 U20 MZ --
2 e 3 7.56 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 1994 U18 MZ -- B.D.
2 e 3 8.04 WOŁYNIEC Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 1997 U16 PD --
3 e 3 7.45 NICIŃSKI Piotr WKS Gwardia Warszawa 1993 U20 MZ -- PUŁAWSKI Andrzej B.D. Z/0102/12 2013 BEZ
3 e 3 7.70 ROGÓŻ Michał AKL Ursynów Warszawa 1995 U18 MZ --
3 e 3 9.58 PAJĄK Patryk UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U12 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4151/15 2021 3
4 e 3 7.48 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1993 U20 MZ -- #
4 e 3 7.77 SĘK Karol OKLA Ostrołęka 1995 U18 MZ --
4 e 3 9.79 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U12 LD -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
5 e 3 7.60 POWAŁOWSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 1993 U20 MZ --
5 e 3 10.23 PAJĄK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U12 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4050/15 2022 2
1 e 4 7.04 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 U20 WN -- OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2022
1 e 4 7.42 TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 1996 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
1 e 4 7.60 KOWALCZYK Emil UKS Misiaczki Pruszków 1994 U18 MZ --
2 e 4 7.17 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 1993 U20 KP -- #
2 e 4 7.66 OSTRYSZ Mateusz SSA Legia 1926 Warszawa # 1995 U18 MZ -- #
2 e 4 7.98 ANTOSIUK Marcin OKS Skra Warszawa # 1997 U16 MZ -- B.D. BEZ
3 e 4 7.28 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 1993 U20 MZ -- #
3 e 4 7.97 A A MKS Pogoń Siedlce 1994 U18 MZ --
3 e 4 8.14 IWIŃSKI Jakub UKS Kusy Warszawa 1996 U16 MZ -- #
4 e 4 7.33 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin # 1993 U20 ZP --
4 e 4 7.99 A A UKS Misiaczki Pruszków 1994 U18 MZ --
4 e 4 9.02 SŁUPCZYŃSKI Krystian MKS Pogoń Siedlce 1999 U14 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # 5
5 e 4 7.51 MILEWSKI Patryk MKS Durasan Płońsk 1993 U20 MZ --
5 e 4 8.13 STANISZEWSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 1994 U18 MZ --
1 e 5 6.84 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1990 U23 MZ -- #
1 e 5 7.49 KOĆ Albert MKS Pogoń Siedlce 1994 U18 MZ --
1 e 5 8.14 DYNOWSKI Michał UKS Mokotów 1996 U16 MZ -- #
2 e 5 7.04 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 1992 U20 MZ --
2 e 5 7.64 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/3716/11 2014 2
2 e 5 8.36 WIERZBICKI Norbert UKS Mokotów 1996 U16 MZ --
3 e 5 7.36 NOWICKI Damian MKS Durasan Płońsk 1992 U20 MZ --
3 e 5 8.24 JANCZEWSKI Przemysław MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ -- #
3 e 5 8.73 MUSOLF Karol UKS LA Basket Warszawa 1997 U16 MZ --
4 e 5 7.40 WASILUK Piotr WLKS Nowe Iganie # 1991 U23 MZ --
4 e 5 8.26 FIGAT Tomasz MKS Durasan Płońsk 1995 U18 MZ --
5 e 5 7.66 WIERCIŃSKI Michał UKS Siódemka Ostrołęka # 1993 U20 MZ --
5 e 5 8.55 SZULC Mateusz UKS LA Basket Warszawa 1995 U18 MZ --
1 e 6 7.20 KOWALCZYK Rafał LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 1993 U20 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3693/11 2021
1 e 6 7.29 DUSZCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ -- #
2 e 6 7.25 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 1989 U23 MZ --
2 e 6 7.42 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 1994 U18 WN -- #
3 e 6 7.44 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 1994 U18 MZ --
3 e 6 7.48 KOZIOŁ Radosław AZS-AWF Warszawa 1991 U23 MZ --
4 e 6 7.54 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 1995 U18 MZ --
5 e 6 8.09 TARASIEWICZ Adrian UKS LA Basket Warszawa 1995 U18 MZ --
1 e 7 7.38 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2022 2
1 e 7 7.42 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 1994 U18 WN -- B.D. BEZ
2 e 7 7.44 CIESIELSKI Łukasz RKS Skra Warszawa 1993 U20 MZ --
2 e 7 7.84 SZMAGLIK Paweł MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ -- #
3 e 7 7.70 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 1993 U20 MZ -- #
3 e 7 7.98 SZWEDZIK Adrian MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ --
4 e 7 8.16 WILK Paweł AZS-AWF Warszawa 1994 U18 MZ --
5 e 7 8.44 ŻÓŁTEK Michał MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ --
1 f 1 7.22 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 1989 U23 MZ --
1 f 1 7.37 MARACHA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 1994 U18 WN -- #
1 f 1 8.11 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 1996 U16 MZ -- #
2 f 1 7.23 WRONA Łukasz WAT Warszawa 1986 Sen MZ --
2 f 1 7.41 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 1994 U18 MZ --
2 f 1 8.16 DYNOWSKI Michał UKS Mokotów 1996 U16 MZ -- #
3 f 1 7.31 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 1993 U20 MZ -- #
3 f 1 7.42 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 1994 U18 MZ --
3 f 1 8.23 KAMIŃSKI Kamil AZS-AWF Warszawa 1996 U16 MZ --
4 f 1 7.52 ORZECHOWSKI Mateusz RKS Skra Warszawa 1995 U18 MZ --
4 f 1 8.24 ZUBRZYCKI Łukasz UKS Misiaczki Pruszków 1996 U16 MZ --
5 f 1 7.53 KOĆ Albert MKS Pogoń Siedlce 1994 U18 MZ --
1 f 2 6.81 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1990 U23 MZ -- #
1 f 2 7.08 KOMUDA Artur WLKS Nowe Iganie # 1994 U18 MZ --
1 f 2 7.42 TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 1996 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
2 f 2 7.00 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 1992 U20 MZ --
2 f 2 7.27 NOWIŃSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 1994 U18 MZ --
2 f 2 8.02 ANTOSIUK Marcin OKS Skra Warszawa # 1997 U16 MZ -- B.D. BEZ
3 f 2 7.02 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 U20 WN -- OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2022
3 f 2 7.29 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk # 1994 U18 MZ -- B.D. Z/1575/12 2013 2
3 f 2 8.06 WOŁYNIEC Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 1997 U16 PD --
4 f 2 7.03 KORNELLI Kacper UKS Starówka Radom 1992 U20 MZ -- B.D. Z/2830/11 2011 1
4 f 2 7.34 DUSZCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ -- #
4 f 2 8.18 IWIŃSKI Jakub UKS Kusy Warszawa 1996 U16 MZ -- #
5 f 2 7.26 KOWALCZYK Rafał LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 1993 U20 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3693/11 2021
5 f 2 7.41 OLSZEWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1995 U18 PD -- #
200 m M
1 s 1 23.46 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U20 MZ III #
1 s 1 23.84 LEWANDOWSKI Maciej UKS Młodzik Warszawa # 1995 U18 MZ IV #
2 s 1 23.52 KOWALCZYK Rafał LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 1993 U20 MZ III ŻEWŁAKOW Kamil Z/3693/11 2021
2 s 1 23.96 ADAMCZYK Patryk RLTL Optima Radom # 1994 U18 MZ IV TRZOS Leszek B.D. # Z/3683/11 2022
3 s 1 23.93 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 1994 U18 MZ IV B.D. B.D. # 2
3 s 1 25.26 NIESZCZERZEWICZ Jakub UKS Kusy Warszawa 1994 U18 MZ --
1 s 2 23.61 PLEWIŃSKI Krystian UKS Kusy Warszawa 1993 U20 MZ IV
1 s 2 24.52 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 1994 U18 MZ -- #
2 s 2 24.18 BOGUCKI Michał UKS Kusy Warszawa 1993 U20 MZ IV #
2 s 2 24.66 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 1994 U18 MZ --
3 s 2 24.31 ZYCHOWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 1993 U20 MZ IV RADKE Karol # Z/3721/11 2012 1
3 s 2 27.31 SKRZECZ Remigiusz UKS Jedynka Bartoszyce 1995 U18 WN --
1 s 3 22.87 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 1988 Sen MZ III #
1 s 3 24.18 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 1994 U18 WN IV B.D. BEZ
2 s 3 25.00 WIERCIŃSKI Michał UKS Siódemka Ostrołęka # 1993 U20 MZ --
2 s 3 26.32 WILK Paweł AZS-AWF Warszawa 1994 U18 MZ --
3 s 3 25.17 POWAŁOWSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 1993 U20 MZ --
3 s 3 26.99 A A UKS Misiaczki Pruszków 1994 U18 MZ --
1 s 4 23.31 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 1992 U20 MZ III
1 s 4 24.58 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 1994 U18 MZ --
2 s 4 25.59 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 1992 U20 WN -- #
2 s 4 26.95 SKÓRKA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 1995 U18 MZ --
3 s 4 28.08 ŁUCZAK Karol UKS LA Basket Warszawa 1995 U18 MZ --
1 s 5 24.00 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 1992 U20 PD IV B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
1 s 5 24.32 BRONIEK Hubert OKLA Ostrołęka 1994 U18 MZ IV
2 s 5 25.19 CAN Hubert OKLA Ostrołęka 1992 U20 MZ --
2 s 5 26.30 OSTRYSZ Mateusz SSA Legia 1926 Warszawa # 1995 U18 MZ -- #
3 s 5 25.45 LESIAK Mateusz UMKS Junior Pionki 1991 U23 MZ -- #
3 s 5 27.66 CIARKA Jakub UKS Misiaczki Pruszków 1996 U16 MZ --
1 s 6 23.73 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 1991 U23 MZ --
1 s 6 24.92 BRULIŃSKI Przemysław OKLA Ostrołęka 1994 U18 MZ --
2 s 6 23.92 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 1993 U20 MZ IV #
2 s 6 25.13 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa # 1996 U16 MZ V #
3 s 6 28.21 WALCZAK Mateusz KS Warszawianka W-wa # 1993 U20 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0087/12 2012 4
3 s 6 28.36 ZŁOTUCHA Łukasz UKS Jedynka Bartoszyce 1995 U18 WN --
1 s 7 24.39 WRONA Łukasz WAT Warszawa 1986 Sen MZ --
1 s 7 28.51 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1996 U16 MZ -- #
2 s 7 24.98 NICIŃSKI Piotr WKS Gwardia Warszawa 1993 U20 MZ -- PUŁAWSKI Andrzej B.D. Z/0102/12 2013 BEZ
2 s 7 29.24 KLIMEK Karol AZS-AWF Warszawa 1997 U16 MZ -- #
3 s 7 26.86 SZUMSKI Bartłomiej MKS Unia Hrubieszów 1993 U20 LU --
3 s 7 29.68 MUSOLF Karol UKS LA Basket Warszawa 1997 U16 MZ --
1 s 8 24.03 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1993 U20 MZ IV #
2 s 8 24.62 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 1992 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
1 s 9 23.82 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 1993 U20 MZ IV #
2 s 9 24.62 KOSK Jakub MKS Polonia Warszawa 1993 U20 MZ --
300 m M
1 s 40.79 WOŹNIAK Piotr MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ V #
1 s 42.38 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U16 MZ V GĄSIEWSKI Artur # Z/1538/12 2014 3
2 s 42.18 CIARKA Jakub UKS Misiaczki Pruszków 1996 U16 MZ V
2 s 42.68 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 1996 U16 MZ -- #
3 s 45.15 DYNOWSKI Michał UKS Mokotów 1996 U16 MZ -- #
3 s 45.58 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 1997 U16 MZ -- #
4 s 49.10 BIELAK Damian UKS Misiaczki Pruszków 1996 U16 MZ --
4 s 50.60 ROMANIUK Daniel UKS Mokotów 1997 U16 MZ --
1 s 1 39.18 NGUYEN Patryk RKS Skra Warszawa 1994 U18 MZ --
1 s 1 40.21 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa # 1996 U16 MZ IV #
2 s 1 40.69 ŻYCHOWSKI Robert RKS Skra Warszawa 1994 U18 MZ -- #
2 s 1 44.41 KLIŃSKI Jakub UKS Kusy Warszawa 1996 U16 MZ --
3 s 1 45.86 WOŁYNIEC Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 1997 U16 PD --
4 s 1 46.97 WIERZBICKI Norbert UKS Mokotów 1996 U16 MZ --
1 s 2 37.53 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 1994 U18 WN -- B.D. BEZ
2 s 2 38.31 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 1994 U18 ZP -- B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
3 s 2 39.32 NIESZCZERZEWICZ Jakub UKS Kusy Warszawa 1994 U18 MZ --
1 s 3 37.88 ADAMCZYK Patryk RLTL Optima Radom # 1994 U18 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/3683/11 2022
2 s 3 41.01 ... Adam RKS Skra Warszawa 1994 U18 MZ --
3 s 3 42.32 SZWACZYK Kamil UKS Kusy Warszawa 1994 U18 MZ --
1 s 4 37.19 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 1994 U18 MZ -- B.D. B.D. # 2
2 s 4 44.07 SZULC Mateusz UKS LA Basket Warszawa 1995 U18 MZ --
3 s 4 45.08 PERZANOWSKI Adrian OKLA Ostrołęka 1995 U18 MZ --
1 s 5 39.92 TALACHA Przemysław MKS Pogoń Siedlce 1995 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/0218/11 2014 2
2 s 5 42.67 TARASIEWICZ Adrian UKS LA Basket Warszawa 1995 U18 MZ --
1 s 6 38.42 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 1994 U18 MZ --
2 s 6 40.65 WYSOKIŃSKI Mateusz WLKS Nowe Iganie # 1994 U18 MZ --
1 s 7 39.59 HAŁASA Paweł KS Agros Zamość 1994 U18 LU -- #
2 s 7 41.41 KAMIŃSKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1995 U18 PD -- #
1 s 8 39.34 A E RKS Skra Warszawa 1994 U18 MZ -- #
2 s 8 40.54 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 1994 U18 MZ -- #
1 s 9 35.38 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 1988 Sen MZ -- #
2 s 9 37.27 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U20 MZ -- #
1 s 10 37.64 PLEWIŃSKI Krystian UKS Kusy Warszawa 1993 U20 MZ --
2 s 10 37.70 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 1991 U23 KP -- B.D. # 2
3 s 10 37.79 ZYCHOWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 1993 U20 MZ -- RADKE Karol # Z/3721/11 2012 1
1 s 11 37.82 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 1993 U20 MZ -- #
2 s 11 38.35 TUŁOWIECKI Artur MKS Polonia Warszawa # 1992 U20 MZ --
3 s 11 38.56 BOGUCKI Michał UKS Kusy Warszawa 1993 U20 MZ -- #
1 s 12 37.45 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 1992 U20 PD -- B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
2 s 12 38.88 ZWIERZCHOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 1987 Sen MZ --
1 s 13 37.26 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 1990 U23 MZ -- B.D. # BEZ
2 s 13 38.83 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 1988 Sen MZ --
3 s 13 40.26 PAUCZ Szymon WAT Warszawa 1987 Sen MZ --
1 s 14 40.10 SYPUŁA Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 1993 U20 MZ --
2 s 14 40.39 WYSOKIŃSKI Bartosz MKS Pogoń Siedlce # 1993 U20 MZ --
3 s 14 40.46 ODOLCZYK Michał KS Piaseczno 1993 U20 MZ --
1 s 15 37.49 KOWALSKI Łukasz MUKL Brodnica 1991 U23 KP -- B.D. B.D. 3
2 s 15 37.74 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 1993 U20 KP --
3 s 15 40.99 ŁAWECKI Hubert niest. Warszawa # 1992 U20 MZ --
1 s 16 36.19 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/4683/11 2021 M
2 s 16 37.28 RONOWICZ Mateusz MUKL Brodnica 1991 U23 KP -- B.D. B.D. 3
3 s 16 37.49 WOŚ Zbigniew KS Agros Zamość 1991 U23 LU -- B.D. # 2
1 s 17 37.55 NAKLICKI Marcin MKS Polonia Warszawa 1992 U20 MZ --
2 s 17 39.37 RACHOCKI Bartłomiej MKS Durasan Płońsk 1993 U20 MZ --
1 s 18 37.42 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin # 1993 U20 ZP --
2 s 18 39.45 CAN Hubert OKLA Ostrołęka 1992 U20 MZ --
1 s 19 38.56 BORUCKI Łukasz KS Agros Zamość 1991 U23 LU -- #
2 s 19 39.25 KOSK Jakub MKS Polonia Warszawa 1993 U20 MZ --
1 s 20 37.08 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 U20 WN -- OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2022
2 s 20 39.25 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 U20 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2022 2
600 m M
1 s 1 1:21.64 POLAKOWSKI Piotr OKLA Ostrołęka # 1993 U20 MZ -- WARDASZKA Andrzej Z/4933/11 2
2 s 1 1:23.09 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 U20 MZ -- #
3 s 1 1:26.19 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 1992 U20 WN -- #
4 s 1 1:27.53 BACZEWSKI Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1995 U18 WN -- #
5 s 1 1:27.98 MAGDZIARZ Adam AKL Ursynów Warszawa 1992 U20 MZ --
1 s 2 1:25.98 WÓJTOWICZ Sebastian MKS Polonia Warszawa 1982 Sen MZ --
2 s 2 1:26.11 BIELIŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1993 U20 MZ --
3 s 2 1:26.73 ZWIERZCHOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 1987 Sen MZ --
4 s 2 1:27.29 WNUCZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 1988 Sen MZ --
5 s 2 1:29.94 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 1993 U20 MZ -- B.D. # Z/2902/11 2022
6 s 2 1:31.83 GOCEJNA Mateusz MKS Durasan Płońsk 1995 U18 MZ --
1 s 3 1:24.23 KARASIEWICZ Wojciech UKS Impuls Warszawa 1992 U20 MZ -- B.D. 3
2 s 3 1:27.84 CZYŻ Maciej UKS Herkules Sulejówek # 1990 U23 MZ -- #
3 s 3 1:29.76 ZACHARCZUK Albin MKS Unia Hrubieszów 1993 U20 LU -- B.D. # Z/0513/17 2022
4 s 3 1:31.35 FRELIK Karol LKS Osuchów # 1992 U20 MZ -- #
1 s 4 1:31.83 KRUPIŃSKI Grzegorz OKLA Ostrołęka 1994 U18 MZ --
2 s 4 1:32.00 DĄBROWSKI Adam UOLKA Ostrów Mazowiecka 1995 U18 MZ -- WARDASZKA Andrzej
3 s 4 1:32.68 TRUSZKOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa 1993 U20 MZ --
4 s 4 1:33.66 ORZECH Szymon UOLKA Ostrów Mazowiecka 1995 U18 MZ -- WARDASZKA Andrzej
5 s 4 1:34.99 ZADROGA Maciej MKS Durasan Płońsk 1996 U16 MZ IV
6 s 4 1:39.87 SKRZECZ Remigiusz UKS Jedynka Bartoszyce 1995 U18 WN --
1 s 5 1:32.77 KOSIOREK Krzysztof OKS Skra Warszawa # 1995 U18 MZ --
2 s 5 1:34.60 MIELNICZUK Jakub MKS Unia Hrubieszów 1995 U18 LU -- #
3 s 5 1:35.96 KUCHARSKI Michał RKS Skra Warszawa 1995 U18 MZ --
4 s 5 1:38.01 GRALIŃSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 1994 U18 MZ --
5 s 5 1:40.97 POTKAJ Przemysław UKS Clan Ostrołęka # 1994 U18 MZ --
6 s 5 1:44.13 KRAŚNIEWSKI Patryk UKS Clan Ostrołęka # 1994 U18 MZ --
1 s 6 1:35.13 MARCZAK Tomasz MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ V #
2 s 6 1:35.27 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 1996 U16 MZ V #
3 s 6 1:37.16 GRODZKI Przemysław MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ V
4 s 6 1:44.38 GIL Michał MKS Polonia Warszawa 1997 U16 MZ -- #
5 s 6 1:48.55 JUREK Filip OKS Skra Warszawa # 1997 U16 MZ --
1 s 7 1:43.62 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U16 MZ -- TRZOS Leszek # Z/0310/13 2022 1
2 s 7 1:50.13 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa # 1998 U14 MZ --
3 s 7 1:52.86 DYLĄG Krzysztof MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ --
4 s 7 1:58.80 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom # 1997 U16 MZ -- #
5 s 7 2:02.64 KOŁODZIEJ Szymon LKS Olymp Błonie 1999 U14 MZ --
1000 m M
1 s 2:42.24 DŁUGOZIMA Wojciech KS Zawkrze Mława 1994 U18 MZ --
1 s 2:43.48 ŚWIĄTKIEWICZ Tomasz OKS Start Otwock 1995 U18 MZ --
1 s 2:56.38 ZADROGA Maciej MKS Durasan Płońsk 1996 U16 MZ V
2 s 2:44.66 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 1993 U20 MZ -- B.D. # Z/2902/11 2022
2 s 2:46.98 WILK Sylwester OKS Start Otwock 1996 U16 MZ IV
2 s 2:56.73 MATUSZEWSKI Bartłomiej MKS Pogoń Siedlce 1997 U16 MZ V B.D. 3
3 s 2:49.84 PYSZEL Florian Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1995 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D. # , Z/0205/11 , 2022
3 s 2:57.05 TOKARSKI Grzegorz UKS Technik Radom 1996 U16 MZ V #
3 s 2:57.78 PIOTROWSKI Damian MUKL Brodnica 1995 U18 KP -- #
4 s 2:51.13 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 1995 U18 MZ --
4 s 3:02.81 GRALIŃSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 1994 U18 MZ --
4 s 3:04.39 JASKULSKI Marcin UKS Technik Radom 1996 U16 MZ --
5 s 2:53.90 MALCZEWSKI Piotr UKS Technik Radom 1994 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
5 s 3:07.84 OWOCKI Emil MKS Durasan Płońsk 1996 U16 MZ --
5 s 3:09.30 KARNAS Arkadiusz MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ --
6 s 3:15.10 PISKORSKI Ryszard UKS Żoliborz 1997 U16 MZ -- B.D.
7 s 3:16.34 KRASZEWSKI Dominik UOLKA Ostrów Mazowiecka 1997 U16 MZ -- WARDASZKA Andrzej BEZ
8 s 3:17.38 GIL Michał MKS Polonia Warszawa 1997 U16 MZ -- #
9 s 3:20.89 NIEDŹWIECKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ -- #
10 s 3:21.56 PIWOŃSKI Radosław UOLKA Ostrów Mazowiecka 1997 U16 MZ -- WARDASZKA Andrzej BEZ
11 s 3:30.58 KACZOROWSKI Jakub UKS Żoliborz 1997 U16 MZ -- B.D.
12 s 3:33.27 KOREK Jakub UKS Żoliborz 1997 U16 MZ -- B.D.
13 s 3:36.32 BIAŁY Oliwier UKS Kusy Warszawa 1996 U16 MZ --
1 s 1 2:39.95 KORC Rafał OKS Start Otwock 1982 Sen MZ -- #
2 s 1 2:41.74 JAWOROWSKI Rafał UOLKA Ostrów Mazowiecka 1993 U20 MZ -- WARDASZKA Andrzej Z/0424/12 2012 4
3 s 1 2:47.18 WÓJTOWICZ Michał KS Agros Zamość 1993 U20 LU --
4 s 1 2:48.68 PIWOŃSKI Andrzej UOLKA Ostrów Mazowiecka 1992 U20 MZ -- WARDASZKA Andrzej # Z/0426/12 2012 4
5 s 1 2:57.29 FLANC Robert UOLKA Ostrów Mazowiecka 1992 U20 MZ --
6 s 1 2:59.64 ANDRYSZCZYK Andrzej UKS Filipides Teresin # 1970 Masters MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0417/12 2012 BEZ LDK!
1 s 2 2:31.08 POLAKOWSKI Piotr OKLA Ostrołęka # 1993 U20 MZ -- WARDASZKA Andrzej Z/4933/11 2
2 s 2 2:33.17 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 U20 MZ -- #
3 s 2 2:33.28 WÓJTOWICZ Sebastian MKS Polonia Warszawa 1982 Sen MZ --
4 s 2 2:34.87 NAKLICKI Michał MKS Polonia Warszawa 1991 U23 MZ -- B.D. 2
5 s 2 2:35.34 LEŚNIEWSKI Daniel MUKL Brodnica 1992 U20 KP --
6 s 2 2:36.16 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 1992 U20 MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/0866/11 2022 2
7 s 2 2:38.41 BORUCKI Łukasz KS Agros Zamość 1991 U23 LU -- #
8 s 2 2:41.93 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 1993 U20 MZ -- B.D. # 1
9 s 2 2:43.95 MAGDZIARZ Adam AKL Ursynów Warszawa 1992 U20 MZ --
10 s 2 2:48.28 JURZYK Piotr niest. Warszawa # 1993 U20 MZ --
1 s 3 2:33.11 KOWALSKI Marcin MUKL Brodnica 1993 U20 KP -- #
2 s 3 2:36.30 KARASIEWICZ Wojciech UKS Impuls Warszawa 1992 U20 MZ -- B.D. 3
3 s 3 2:41.71 GANCARZ Ernest KS Agros Zamość 1994 U18 LU -- #
4 s 3 2:46.23 OLSZEWSKI Kamil MUKL Brodnica 1992 U20 KP --
5 s 3 2:47.62 SIENKIEWICZ Sebastian MKS Pogoń Siedlce 1995 U18 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/0212/11 2013 3
6 s 3 2:49.78 FRELIK Karol LKS Osuchów # 1992 U20 MZ -- #
7 s 3 2:53.32 PESZKO Paweł UKS Misiaczki Pruszków 1995 U18 MZ --
1 s 4 2:49.08 SYCHOWSKI Mateusz KS Zawkrze Mława 1995 U18 MZ --
2 s 4 2:49.71 KINASZ Jerzy AKL Ursynów Warszawa 1994 U18 MZ -- B.D. # BEZ
3 s 4 2:51.37 RYBIŃSKI Damian KS Agros Zamość 1994 U18 LU --
4 s 4 2:52.44 POLAKOWSKI Paweł OKLA Ostrołęka 1995 U18 MZ --
5 s 4 2:53.25 PERCIŃSKI Mateusz niest. Warszawa # 1994 U18 MZ --
6 s 4 2:53.59 BORKOWSKI Arkadiusz UKS Siódemka Ostrołęka # 1994 U18 MZ --
7 s 4 2:54.72 CZARNECKI Patryk KS Agros Zamość 1994 U18 LU --
8 s 4 3:06.39 SOCHAJ Patryk OKLA Ostrołęka 1994 U18 MZ --
3000 m M
1 s 1 9:02.51 SZOSTAK Paweł AZS-AWF Warszawa # 1993 U20 MZ III
2 s 1 9:52.70 ZŁOTUCHA Łukasz UKS Jedynka Bartoszyce 1995 U18 WN IV
3 s 1 9:59.65 KUCHARCZYK Tomasz WKB Meta Lubliniec 1989 U23 SL -- B.D. Z/0270/12 2018 BEZ
4 s 1 10:25.45 TKACZYK Adam AKL Ursynów Warszawa 1990 U23 MZ --
2000 m M
1 s 1 5:46.06 BIELIŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 1993 U20 MZ --
2 s 1 5:46.44 TURCZYŃSKI Jan MKS Polonia Warszawa 1992 U20 MZ --
3 s 1 5:46.79 JURZYK Maciej MKS Pogoń Siedlce 1994 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0213/11 2012 3
4 s 1 5:51.48 BUCZEK Sylwester KS Agros Zamość 1993 U20 LU -- B.D. # BEZ
5 s 1 6:12.50 ZALEWSKI Mateusz OKLA Ostrołęka 1993 U20 MZ --
6 s 1 6:19.38 KRAWCZYK Daniel UKS Technik Radom 1994 U18 MZ -- #
7 s 1 6:19.54 MARCZAK Tomasz MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ IV #
8 s 1 6:34.33 KARWATOWICZ Damian UKS Technik Radom 1993 U20 MZ -- #
9 s 1 6:41.32 KOSTENCKI Artur UKS Technik Radom 1994 U18 MZ -- #
60 m pł M Mł M
4 e 2 10.03 NOWAK Maciej KS Orzeł Warszawa 1996 U16 MZ -- #
60 m pł M J Mł M
1 e 2 8.70 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 1994 U18 MZ -- B.D.
2 e 2 9.53 KALIŃSKI Dominik UKS Starówka Radom 1994 U18 MZ -- B.D. Z/2832/11 2012 3
3 e 2 9.62 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 1994 U18 MZ -- #
1 e 3 8.37 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 1994 U18 ZP -- B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
2 e 3 8.53 ORZECHOWSKI Mateusz RKS Skra Warszawa 1995 U18 MZ --
3 e 3 10.08 ŁUCZAK Karol UKS LA Basket Warszawa 1995 U18 MZ --
1 f 2 8.42 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 1994 U18 ZP -- B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
2 f 2 8.55 ORZECHOWSKI Mateusz RKS Skra Warszawa 1995 U18 MZ --
3 f 2 8.59 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 1994 U18 MZ -- B.D.
4 f 2 9.55 KALIŃSKI Dominik UKS Starówka Radom 1994 U18 MZ -- B.D. Z/2832/11 2012 3
60 m pł M (99.1) M
1 e 1 8.41 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U20 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
3 e 1 8.55 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 1992 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
4 e 1 8.72 CHMIELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 1992 U20 MZ --
1 f 1 7.97 KORNELLI Kacper UKS Starówka Radom 1992 U20 MZ -- B.D. Z/2830/11 2011 1
2 f 1 8.01 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 1992 U20 MZ -- #
3 f 1 8.02 DROZDOWSKI Filip MKL Toruń 1993 U20 KP -- #
4 f 1 8.41 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 1993 U20 SL -- #
5 f 1 8.56 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U20 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
2 f 3 8.54 CHMIELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 1992 U20 MZ --
3 f 3 8.70 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 1992 U20 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/4928/11 2
60 m pł M M
2 e 1 8.55 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 1989 U23 MZ --
1 f 3 8.45 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 1989 U23 MZ --
Wzwyż M
1 2.05 KRÓL Tomasz KKL Kielce 1987 Sen SK II B.D. 1
2 1.95 NASIŁOWSKI Andrzej WLKS Nowe Iganie # 1993 U20 MZ II
3 1.80 JADCZYK Łukasz UKS Misiaczki Pruszków 1992 U20 MZ IV
4 1.80 STANISZEWSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 1994 U18 MZ IV
5 1.80 KONDEJ Dominik WLKS Nowe Iganie # 1994 U18 MZ IV
6 1.80 SZULAWIAK Michał UKS Misiaczki Pruszków 1992 U20 MZ IV
7 1.65 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa # 1995 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. # Z/5021/15 2022
Tyczka M
1 4.60 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa # 1992 U20 MZ I #
2 4.30 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 1991 U23 MZ II B.D. #
3 4.10 REWIŚ Jakub AZS-AWF Warszawa 1992 U20 MZ II
4 3.30 GÓRSKI Karol RKS Skra Warszawa 1995 U18 MZ IV
5 2.90 WOLSKI Marcin RKS Skra Warszawa 1995 U18 MZ --
6 2.70 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 1994 U18 MZ -- B.D. # BEZ
6 2.70 WALCZAK Mateusz KS Warszawianka W-wa # 1993 U20 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0087/12 2012 4
8 2.70 BORKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 1997 U16 MZ -- #
9 2.70 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 1994 U18 MZ -- #
10 2.10 WILK Paweł AZS-AWF Warszawa 1994 U18 MZ --
W dal M
1 5.70 NOWAK Maciej KS Orzeł Warszawa 1996 U16 MZ V #
1 6.31 CHMIELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 1992 U20 MZ III
1 6.35 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 1995 U18 MZ III
1 7.00 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 1989 U23 MZ II
2 5.42 WOŹNIAK Piotr MKS Polonia Warszawa 1996 U16 MZ -- #
2 6.06 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 1994 U18 MZ IV B.D. # BEZ
2 6.11 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U20 MZ IV KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
2 6.50 RAJCZAK Kamil MKS Durasan Płońsk 1991 U23 MZ III
3 4.19 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 1993 U20 MZ --
3 4.86 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1996 U16 MZ -- #
3 6.05 KOWALCZYK Emil UKS Misiaczki Pruszków 1994 U18 MZ IV
3 6.49 SĘKTAS Adam WKS Gwardia Warszawa 1991 U23 MZ III PUŁAWSKI Andrzej Z/1444/12 2012 2
4 4.81 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 1997 U16 MZ -- #
4 5.81 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/3716/11 2014 2
4 6.40 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 1989 U23 MZ III
5 4.61 KLIMEK Karol AZS-AWF Warszawa 1997 U16 MZ -- #
5 5.75 SĘK Karol OKLA Ostrołęka 1995 U18 MZ --
5 5.93 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 1990 U23 MZ --
6 4.07 ŻURAWSKI Jakub UKS Kusy Warszawa # 1998 U14 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/4539/15 2016 4
6 5.65 PIENIEK Kacper MKS Durasan Płońsk 1994 U18 MZ --
7 3.70 KONOPIŃSKI Michał KS Orzeł Warszawa 1999 U14 MZ --
7 5.47 FIGAT Tomasz MKS Durasan Płońsk 1995 U18 MZ --
8 3.42 SYPULA Piotr AZS-AWF Warszawa 2001 U12 MZ -- #
8 5.20 SKÓRKA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 1995 U18 MZ --
9 4.79 SZMAGLIK Paweł MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ -- #
Trójskok M
1 14.00 NOWICKI Damian MKS Durasan Płońsk 1992 U20 MZ III
2 13.95 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 1993 U20 MZ III
3 11.95 PIENIEK Kacper MKS Durasan Płońsk 1994 U18 MZ --
Kula (5) M
1 19.26 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 1994 U18 WN I B.D. 2
2 18.86 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 1994 U18 MZ I #
3 16.63 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin # 1994 U18 LU II B.D. BUKOWIECKI Maciej # , Z/4693/11 , 2022
4 14.80 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka 1994 U18 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof 2
5 14.75 WĄSIK Tomasz LKS Olymp Błonie 1994 U18 MZ III #
6 14.18 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 1995 U18 MZ III #
7 13.41 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 1994 U18 MZ IV
8 13.23 KORPALSKI Patryk RKS Skra Warszawa 1994 U18 MZ IV #
9 13.14 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 1994 U18 MZ IV #
10 13.02 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 1994 U18 MZ IV B.D.
11 12.09 DOBRZELAK Patryk LKS Olymp Błonie 1995 U18 MZ --
12 12.08 SAMUL Karol OKS Start Otwock 1994 U18 MZ --
13 10.65 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 1995 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof # 2
14 10.55 STEPNOWSKI Marek OKLA Ostrołęka 1994 U18 MZ --
15 10.41 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 1994 U18 MZ -- B.D. # BEZ
16 10.05 GNIADEK Michał OKLA Ostrołęka 1995 U18 MZ -- #
1 1 11.41 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U16 WN V BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2022 MM
2 1 10.97 MALINOWSKI Krzysztof MKS Pułtusk 1996 U16 MZ V
3 1 10.33 KUSZPIT Krzysztof OKS Start Otwock 1996 U16 MZ -- #
4 1 8.68 DĄBROWSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 1996 U16 MZ --
5 1 6.52 ZAPERTY Jacek AZS-AWF Warszawa 1997 U16 MZ --
Kula (6) M
1 18.99 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 1992 U20 MZ I
2 18.21 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 1992 U20 WN I #
3 15.38 ZADROŻNY Dawid LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1992 U20 MZ II
4 15.03 MUNIK Dominik RLTL ZTE Radom 1993 U20 MZ II
5 14.64 KURACH Dominik OKS Start Otwock 1993 U20 MZ II B.D. M
6 14.08 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 1993 U20 MZ II B.D. 2
7 13.56 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U20 MZ III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
8 12.74 RAWA Adam OKLA Ostrołęka 1993 U20 MZ IV #
9 12.31 CHMIELIŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa # 1992 U20 MZ IV
10 7.78 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 1993 U20 MZ -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.382630825043 sekund