Warszawa 09 - 10.06.2012
Mistrzostwa Warszawy Juniorów i Juniorów Młodszych
100 m K
1 1 e 1 12.25 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U20 MZ -1.0 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
2 3 e 1 12.49 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U20 MZ -1.0 II STANISLAWSKI Krzysztof 3
3 5 e 1 12.62 TROCIUK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1994 U20 MZ -1.0 II KĘDZIORA Robert Z/3702/11 2012 2
4 11 e 1 13.07 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 U23 MZ -1.0 III #
5 24 e 1 13.84 ¦WIETLIK Sonia SRS Kondycja Piaseczno # 1992 U23 MZ -1.0 -- B.D. PARADOWSKI Wiesław , Z/0359/11 , 2022
6 27 e 1 14.54 LEWANDOWSKA Lidia AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ -1.0 -- B.D. BEZ
7 32 e 1 15.25 ZBAŃSKA Izabela AKL Ursynów Warszawa 1976 Masters MZ -1.0 --
1 4 e 2 12.54 CZAUSZ Edyta MKL Szczecin # 1994 U20 ZP -2.0 II #
2 6 e 2 12.69 ZALEWSKA Andżelika UKS Kusy Warszawa 1994 U20 MZ -2.0 II KĘDZIORA Robert Z/3708/11 2013 2
3 7 e 2 12.80 GAJDA Diana AZS-AWF Katowice # 1996 U18 SL -2.0 III #
4 8 e 2 12.92 PACIORKOWSKA Żaneta LUKS Hańcza Suwałki 1995 U18 PD -2.0 III
5 15 e 2 13.25 KOWALCZYK Małgorzata UKS Kusy Warszawa 1994 U20 MZ -2.0 IV KĘDZIORA Robert Z/3692/11 2013 3
6 25 e 2 13.85 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 1990 U23 MZ -2.0 --
1 9 e 3 12.94 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U18 MZ -0.7 III B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
2 13 e 3 13.14 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -0.7 III B.D. # 1
3 14 e 3 13.21 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ -0.7 IV B.D. 3
4 17 e 3 13.32 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -0.7 IV KĘDZIORA Robert Z/1466/12 2014 2
5 22 e 3 13.70 KOWALSKA Karina UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -0.7 IV GˇSIEWSKI Artur Z/1937/12 2012 4
6 28 e 3 14.55 GRZYWOCZ Weronika OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ -0.7 --
7 33 e 3 15.65 ZAHORAŃSKA Dominika UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -0.7 -- B.D. BEZ
1 2 e 4 12.43 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 1996 U18 PD 0.0 II B.D. 3
2 10 e 4 13.05 DZIENISZ Kamila SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U18 MZ 0.0 III
3 16 e 4 13.29 JANCZARSKA Zofia UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ 0.0 IV GˇSIEWSKI Artur Z/1469/12 2014 3
4 20 e 4 13.67 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ 0.0 IV #
5 23 e 4 13.77 BYSZEWSKA Kinga UKS SMS Warszawa # 1998 U16 MZ 0.0 IV B.D. Z/4438/15 2016 4
6 26 e 4 14.53 KUP¦Ć Alicja UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ 0.0 -- B.D. BEZ
7 29 e 4 14.56 O A UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ 0.0 -- #
1 12 e 5 13.09 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ -0.9 III B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
2 18 e 5 13.42 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ -0.9 IV B.D. # 2
3 19 e 5 13.60 ŻYCHOWSKA Anna RKS Skra Warszawa 1997 U16 MZ -0.9 IV
4 21 e 5 13.68 RYPINA Paula UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -0.9 IV GˇSIEWSKI Artur Z/5039/11 2014 3
5 30 e 5 14.85 KOZŁOWSKA Paulina AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ -0.9 --
6 31 e 5 14.97 SKURZEWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -0.9 -- #
7 34 e 5 16.26 PATOLETA Klaudia UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -0.9 --
1 f 1 12.15 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U20 MZ +0.2 I OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
2 f 1 12.35 CZAUSZ Edyta MKL Szczecin # 1994 U20 ZP +0.2 II #
3 f 1 12.57 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U20 MZ +0.2 II STANISLAWSKI Krzysztof 3
4 f 1 12.68 TROCIUK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1994 U20 MZ +0.2 II KĘDZIORA Robert Z/3702/11 2012 2
5 f 1 12.76 GAJDA Diana AZS-AWF Katowice # 1996 U18 SL +0.2 III #
6 f 1 12.77 ZALEWSKA Andżelika UKS Kusy Warszawa 1994 U20 MZ +0.2 III KĘDZIORA Robert Z/3708/11 2013 2
1 f 2 12.83 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U18 MZ 0.0 III B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
2 f 2 12.84 DZIENISZ Kamila SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U18 MZ 0.0 III
3 f 2 13.05 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ 0.0 III B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
4 f 2 13.13 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ 0.0 III B.D. # 1
5 f 2 13.14 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ 0.0 III B.D. 3
6 f 2 13.21 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ 0.0 IV KĘDZIORA Robert Z/1466/12 2014 2
7 f 2 13.36 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ 0.0 IV B.D. # 2
8 f 2 13.59 JANCZARSKA Zofia UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ 0.0 IV GˇSIEWSKI Artur Z/1469/12 2014 3
200 m K
1 1 s 1 25.09 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U20 MZ -0.7 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
2 3 s 1 25.39 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 U23 MA -0.7 II GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2021 M
3 4 s 1 26.04 TROCIUK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1994 U20 MZ -0.7 II KĘDZIORA Robert Z/3702/11 2012 2
4 7 s 1 26.24 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 U23 MZ -0.7 II #
5 13 s 1 26.90 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 1993 U20 MZ -0.7 III
6 26 s 1 28.19 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 1990 U23 MZ -0.7 --
1 2 s 2 25.37 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ -1.6 II B.D. # 1
2 6 s 2 26.18 ZALEWSKA Andżelika UKS Kusy Warszawa 1994 U20 MZ -1.6 II KĘDZIORA Robert Z/3708/11 2013 2
3 12 s 2 26.67 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 1995 U18 MZ -1.6 III
4 18 s 2 27.34 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 1997 U16 MZ -1.6 IV
5 20 s 2 27.69 KOWALCZYK Małgorzata UKS Kusy Warszawa 1994 U20 MZ -1.6 IV KĘDZIORA Robert Z/3692/11 2013 3
6 21 s 2 27.76 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock # 1994 U20 MZ -1.6 IV B.D. # 2
7 28 s 2 28.33 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 1994 U20 MZ -1.6 IV #
1 8 s 3 26.30 PACIORKOWSKA Żaneta LUKS Hańcza Suwałki 1995 U18 PD -1.5 III
2 14 s 3 27.12 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ -1.5 III #
3 16 s 3 27.19 SZYDŁOWSKA Aneta MKS Juvenia Białystok 1995 U18 PD -1.5 III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/3478/11 , 2017 2
4 22 s 3 27.84 RYPINA Paula UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -1.5 IV GˇSIEWSKI Artur Z/5039/11 2014 3
5 23 s 3 27.91 ZAJKOWSKA Marzena MKS Juvenia Białystok 1995 U18 PD -1.5 IV MYDLARZ Adrian Z/1673/12 2014 4
6 25 s 3 28.17 ĆWIEK Karolina MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ -1.5 IV
7 27 s 3 28.22 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ -1.5 IV B.D. # 2
1 5 s 4 26.17 DOBKOWSKA Klaudia UKS Młodzik Warszawa # 1995 U18 MZ -0.4 II
2 9 s 4 26.37 DZIENISZ Kamila SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U18 MZ -0.4 III
3 10 s 4 26.47 MˇKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 1995 U18 MZ -0.4 III
4 11 s 4 26.50 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ -0.4 III B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
5 15 s 4 27.16 DZIENISZ Gabriela SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U18 MZ -0.4 III OBROCKI Bogdan Z/4099/11 2014 4
6 17 s 4 27.20 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ -0.4 III B.D. 3
1 19 s 5 27.60 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -3.4 IV B.D. # 1
2 24 s 5 27.92 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -3.4 IV KĘDZIORA Robert Z/1466/12 2014 2
3 30 s 5 29.55 KORBA Marta SRS Kondycja Żabieniec 1997 U16 MZ -3.4 V PARADOWSKI Wiesław # Z/0739/13 2013 5
4 32 s 5 30.42 RUSEK Weronika UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ -3.4 --
5 36 s 5 31.62 FRANASIK Karolina UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ -3.4 --
1 29 s 6 29.05 KOSTECKA Dagmara MKS Polonia Warszawa 1994 U20 MZ -1.8 -- #
2 31 s 6 29.79 DENISIEWICZ Malwina SRS Kondycja Żabieniec 1997 U16 MZ -1.8 V
3 33 s 6 30.52 WASIEWICZ Joanna SRS Kondycja Żabieniec 1997 U16 MZ -1.8 -- PARADOWSKI Wiesław PARADOWSKI Wiesław # , Z/1025/13 , 2013 4
4 34 s 6 30.62 MASEWICZ Anna MKS Polonia Warszawa 1997 U16 MZ -1.8 --
5 35 s 6 30.74 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 U16 MZ -1.8 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2023
6 37 s 6 32.89 KRYNICKA Karolina OKS Skra Warszawa # 1997 U16 MZ -1.8 --
7 38 s 6 33.40 WÓJCIK Beata SRS Kondycja Żabieniec 1997 U16 MZ -1.8 --
400 m K
1 1 s 1 57.56 KALINOWSKA Dominika Akademia Sportu Otwock # 1991 U23 MZ II B.D. B.D. KALINOWSKA Paulina # , Z/4876/11 , 2021
2 2 s 1 58.80 KELLER Marta OKS Start Otwock 1990 U23 MZ II B.D. # BEZ
3 4 s 1 61.02 JAWORSKA Kinga MKS Polonia Warszawa 1992 U23 MZ III #
4 5 s 1 61.07 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 U23 MZ III #
5 9 s 1 67.05 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 1992 U23 MZ -- B.D. BEZ
1 6 s 2 64.64 ĆWIEK Karolina MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ --
2 7 s 2 65.29 LEWANDOWSKA Lidia AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ -- B.D. BEZ
3 10 s 2 68.10 KOZŁOWSKA Paulina AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ --
4 12 s 2 71.39 KUP¦Ć Alicja UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- B.D. BEZ
1 3 s 3 60.79 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 1997 U16 MZ III
2 8 s 3 66.05 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999 U14 MZ V #
3 11 s 3 71.03 ROLKA Sylwia UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ --
4 19 s 3 55.98 SĘTOWSKA-DRYK Ewelina AZS-AWF Warszawa 1980 Sen MZ I
4 13 s 3 73.12 MIRKOWICZ Dominika UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ --
800 m K
1 1 s 1 2:11.12 ¦LUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock 1989 Sen MZ II B.D. # 1
2 2 s 1 2:11.39 JARZYŃSKA Anita SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U18 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/4097/11 2015 1
3 3 s 1 2:19.47 JARZYŃSKA Kinga SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. B.D. # Z/0353/12 2016 2
4 4 s 1 2:20.19 DZIˇŻAK Malwina MKS Polonia Warszawa 1994 U20 MZ III
5 5 s 1 2:22.45 KRUTEL Magdalena SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U18 MZ III OBROCKI Bogdan Z/0475/12 2015 2
6 6 s 1 2:24.37 JARZˇBSKA Żaneta LUKS Hańcza Suwałki 1996 U18 PD III
7 7 s 1 2:32.65 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 1992 U23 MZ -- B.D. BEZ
1500 m K
1 1 s 1 6:14.32 PŁACHECKA Marta UKS Mokotów 1996 U18 MZ --
3000 m K
1 1 s 1 10:21.25 KONDEJA Emilia UKS Victoria Józefów 1994 U20 MZ II
2 2 s 1 10:42.81 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 1995 U18 MZ III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.97 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 1995 U18 MZ -0.5 II
2 2 e 1 15.48 DOBKOWSKA Klaudia UKS Młodzik Warszawa # 1995 U18 MZ -0.5 II
3 7 e 1 17.54 UTRATA Urszula KS Orzeł Warszawa 1996 U18 MZ -0.5 IV
1 3 e 2 15.53 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ +1.3 II GˇSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
2 4 e 2 16.28 PUCZYŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 1995 U18 PD +1.3 III
3 5 e 2 16.89 KRZOSEK Maja RLTL ZTE Radom # 1996 U18 MZ +1.3 III
4 6 e 2 17.19 BUŁKA Paulina RLTL ZTE Radom # 1998 U16 MZ +1.3 IV
1 f 1 15.16 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 1995 U18 MZ +0.9 II
3 f 1 15.65 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ +0.9 II GˇSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
4 f 1 17.00 UTRATA Urszula KS Orzeł Warszawa 1996 U18 MZ +0.9 IV
5 f 1 17.05 PUCZYŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 1995 U18 PD +0.9 IV
6 f 1 17.21 KRZOSEK Maja RLTL ZTE Radom # 1996 U18 MZ +0.9 IV
100 m pł K
1 1 e 1 13.85 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ +0.1 I B.D. # 1
2 2 e 1 14.42 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 1990 U23 MZ +0.1 I #
3 3 e 1 14.97 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U20 MZ +0.1 II STANISLAWSKI Krzysztof 3
4 4 e 1 15.15 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 U23 MA +0.1 II GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2021 M
5 5 e 1 15.33 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa 1993 U20 MZ +0.1 II B.D. 1
6 6 e 1 15.93 URBAN Justyna UKS 19 Bojary Białystok 1991 U23 PD +0.1 III SUTYNIEC Mieczysław B.D. Z/3187/11 2013 2
1 1 f 1 13.84 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ +0.1 I B.D. # 1
2 2 f 1 14.56 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 1990 U23 MZ +0.1 II #
3 3 f 1 14.90 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U20 MZ +0.1 II STANISLAWSKI Krzysztof 3
4 4 f 1 14.98 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 U23 MA +0.1 II GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2021 M
5 5 f 1 15.37 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa 1993 U20 MZ +0.1 II B.D. 1
6 6 f 1 15.59 URBAN Justyna UKS 19 Bojary Białystok 1991 U23 PD +0.1 II SUTYNIEC Mieczysław B.D. Z/3187/11 2013 2
400 m pł K K
1 1 s 1 61.33 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 1987 Sen MZ I #
2 2 s 1 63.85 HO¦CIŁO Marlena MKS Juvenia Białystok 1994 U20 PD II MYDLARZ Adrian B.D. Z/1053/11 2014 BEZ
3 3 s 1 64.28 ¦WIETLIK Sonia SRS Kondycja Piaseczno # 1992 U23 MZ II B.D. PARADOWSKI Wiesław , Z/0359/11 , 2022
4 4 s 1 65.51 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa 1992 U23 MZ II GˇSIEWSKI Artur Z/3720/11 2012 2
1 5 s 2 69.62 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ IV
2 6 s 2 69.91 PUCZYŁOWSKA Emilia LUKS Hańcza Suwałki 1995 U18 PD IV
3 7 s 2 70.57 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 1996 U18 PD IV #
4 8 s 2 71.73 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ IV GˇSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
2000 m prz K
1 1 s 1 7:47.31 SKULIMOWSKA Sara MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ III
4x100 m K
1 s 1 49.72 GAJDA Diana
DZIENISZ Kamila
DZIENISZ Gabriela
JARZYŃSKA Anita
SSA Legia 1926 Warszawa 1996
1995
1995
1995
U18 MAZ --

OBROCKI Bogdan
DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D.
Z/4099/11
Z/4097/11
2014
2015
4
1
2 s 1 49.88 WRÓBEL Kornelia
WOJTULEWICZ Barbara
JARZˇBSKA Żaneta
PACIORKOWSKA Żaneta
LUKS Hańcza Suwałki 1996
1995
1996
1995
U18 POD -- B.D.
B.D.

3
BEZ
3 s 1 50.57 CZERNY Patrycja
DOBKOWSKA Klaudia
RUSINIAK Monika
BUDZIAK Aleksandra
UKS Kusy Warszawa 1996
1995
1996
1996
U18 MAZ -- KĘDZIORA Robert

B.D.
GˇSIEWSKI Artur
Z/1466/12
Z/1468/12
2014
2013
2
3
3
4 s 1 51.40 LUBICKA Aleksandra
DUCHNOWSKA Natalia
WYSZYŃSKA Marianna
JARCZYŃSKA Dagmara
RKS Skra Warszawa 1996
1996
1996
1995
U18 MAZ -- B.D. GˇSIEWSKI Artur
B.D.

, Z/1473/12
, 2022
1
1
Wzwyż K
1 f 1 1.60 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ III B.D. 3
2 f 1 1.55 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 1996 U18 PD III #
3 f 1 1.55 KAZNODZIEJ Klaudia UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ III SICIŃSKA Elżbieta 3
4 f 1 1.50 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo # 1994 U20 WP IV
5 f 1 1.35 SZEMIS Róża UKS Mokotów 1997 U16 MZ --
5 f 1 1.35 PŁACHECKA Marta UKS Mokotów 1996 U18 MZ --
Tyczka K
1 f 1 3.20 ¦MIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ II #
2 f 1 3.20 GAŁWA Ewa AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ II
3 f 1 2.80 JANUSZ Gabriela AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ III
4 f 1 2.80 GAŁWA Monika AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ III
5 f 1 2.60 ROSIEWICZ Daria RKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ IV
6 f 1 2.60 ZWOLIŃSKA Patrycja UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ IV BONTRUK Dariusz Z/1572/12 2014 3
7 f 1 2.60 PALUCH Agnieszka ULKS Jedlińsk 1994 U20 MZ IV
8 f 1 2.60 PAWŁOWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1995 U18 MZ IV
9 f 1 2.40 MIKIELEWICZ Anna AZS-AWF Warszawa 1997 U16 MZ IV #
10 f 1 2.40 ZIELIŃSKA Katarzyna niest. Warszawa # 1995 U18 MZ IV GĘBSKI Adam B.D. # Z/4721/11 2013 3
11 f 1 2.20 KOZIK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- B.D. Z/1539/12 2013 4
W dal K
1 f 1 5.53 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 1996 U18 PD -0.3 II B.D. 3
2 f 1 5.40 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U18 MZ -0.6 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
3 f 1 5.18 OBŁĘKOWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 1997 U16 MZ -0.6 III B.D. BEZ
4 f 1 5.16 ZAKRZEWSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława 1993 U20 MZ 0.0 III
5 f 1 4.86 PAWŁOWSKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 1999 U14 MZ +0.2 IV B.D. TOPOLEWSKI Maciej # , Z/4005/15 , 2022
6 f 1 4.71 DZIENISZ Gabriela SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U18 MZ +0.4 -- OBROCKI Bogdan Z/4099/11 2014 4
7 f 1 4.65 RĘDZIA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ +0.1 -- GˇSIEWSKI Artur # Z/0473/11 2012 3
8 f 1 4.57 JANCZARSKA Zofia UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ +0.4 -- GˇSIEWSKI Artur Z/1469/12 2014 3
9 f 1 4.47 WYSZYŃSKA Marianna OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ 0.0 --
10 f 1 4.28 SMOLIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 1996 U18 MZ +1.2 --
11 f 1 4.20 GRZYWOCZ Weronika OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ +1.2 --
12 f 1 4.04 KOWALSKA Karina UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ +0.4 -- GˇSIEWSKI Artur Z/1937/12 2012 4
13 f 1 3.87 SKURZEWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -0.5 -- #
14 f 1 3.86 O A UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -0.8 -- #
15 f 1 3.52 ZAHORAŃSKA Dominika UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ +0.6 -- B.D. BEZ
16 f 1 2.97 PATOLETA Klaudia UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -0.7 --
Trójskok K
1 f 1 11.19 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo # 1994 U20 WP 0.0 III
2 f 1 10.85 ZAKRZEWSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława 1993 U20 MZ -0.4 III
3 f 1 10.80 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -0.7 III B.D. 3
Kula (3) K
1 f 1 12.42 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 1997 U16 MZ III
2 f 1 12.37 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 1995 U18 MZ III
3 f 1 12.21 SZYMAŃSKA Izabela OKS Start Otwock 1995 U18 MZ III
4 f 1 11.12 CZERNIATYŃSKA Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 1996 U18 MZ III
5 f 1 10.22 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1997 U16 WN IV B.D. 2
6 f 1 9.35 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa # 1997 U16 MZ V B.D. # 3
7 f 1 9.21 ZIMOLZAK Joanna UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ --
8 f 1 8.90 MALINOWSKA Dominika UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ --
9 f 1 8.51 SZOSTAK Adrianna UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/1779/12 2012 4
10 f 1 7.62 ADAMCZYK Patrycja UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1996 U18 MZ --
11 f 1 7.62 KOPKA Paulina UKS Mokotów 1996 U18 MZ --
12 f 1 7.59 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ --
13 f 1 5.06 STANISZEWSKA Katarzyna UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- B.D. BEZ
Kula (4) K
1 f 1 11.53 SMOLAK Agnieszka OKS Start Otwock 1993 U20 MZ III
2 f 1 10.04 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ III
3 f 1 6.20 PLECHA Paulina UKS Kusy Warszawa 1993 U20 MZ --
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.56 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa # 1997 U16 MZ IV B.D. # 3
Dysk (1) K
1 f 1 44.45 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 1995 U18 MZ I
2 f 1 44.43 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ I
3 f 1 32.92 BRYK Magdalena AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ III B.D. 2
4 f 1 30.72 WRONKA Marlena RKS ŁódĽ # 1996 U18 LD IV B.D. BEZ
5 f 1 24.66 PABISIAK Patrycja AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -- B.D. Z/1470/12 2012 3
6 f 1 22.93 SKALSKA Paulina UKS LA Basket Warszawa 1996 U18 MZ --
7 f 1 19.08 KAMIEŃ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ -- #
8 f 1 17.35 PAWLICKA Karolina UKS Mokotów 1996 U18 MZ -- KLEIN Jarosław BEZ
9 f 1 11.96 ROMANIK Andżelika UKS LA Basket Warszawa 1996 U18 MZ --
Młot (3) K
1 f 1 49.84 ZIĘTARSKA Klaudia RKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ II
2 f 1 40.21 PABISIAK Patrycja AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ IV B.D. Z/1470/12 2012 3
3 f 1 28.51 KAMIEŃ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ -- #
4 f 1 21.11 SKOLIMOWSKA Danuta UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -- B.D. Z/1672/12 2013 BEZ
Młot (4) K
1 f 1 65.27 ZADURA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 1982 Sen MZ M
2 f 1 47.13 KOWALCZYK Sylwia RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ II
3 f 1 41.24 SOBIECH Emilia RKS Skra Warszawa 1988 Sen MZ III B.D. 2
Oszczep (500) K
1 f 1 34.04 KULBACKA Sylwia LUKS Hańcza Suwałki 1995 U18 PD IV
2 f 1 31.45 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa # 1995 U18 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4864/11 2016 1
3 f 1 28.16 CZERNIATYŃSKA Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 1996 U18 MZ --
4 f 1 27.22 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 1997 U16 MZ --
5 f 1 26.17 BEDNARCZUK Marta KS Orzeł Warszawa 1996 U18 MZ --
6 f 1 21.20 MALINOWSKA Dominika UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ --
7 f 1 21.10 ZIMOLZAK Joanna UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ --
8 f 1 20.82 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 1995 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
9 f 1 18.46 KOZIK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- B.D. Z/1539/12 2013 4
10 f 1 17.18 KOPKA Paulina UKS Mokotów 1996 U18 MZ --
11 f 1 16.31 SZOSTAK Adrianna UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/1779/12 2012 4
Oszczep (600) K
1 f 1 39.15 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 1990 U23 MZ III #
2 f 1 17.42 PLECHA Paulina UKS Kusy Warszawa 1993 U20 MZ --
100 m M
1 4 e 1 11.55 KOWALCZYK Rafał LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 1993 U20 MZ -0.3 III ŻEWŁAKOW Kamil Z/3693/11 2021
2 5 e 1 11.57 NICIŃSKI Piotr WKS Gwardia Warszawa 1993 U20 MZ -0.3 III PUŁAWSKI Andrzej B.D. Z/0102/12 2013 BEZ
3 16 e 1 12.69 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 1993 U20 MZ -0.3 --
1 1 e 2 11.33 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 1993 U20 MZ -0.3 III
2 2 e 2 11.45 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ -0.3 III B.D. B.D. 2
3 9 e 2 11.90 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ -0.3 IV B.D. 1
1 6 e 3 11.63 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U18 OP -1.0 III #
2 8 e 3 11.76 DUSZCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ -1.0 IV
3 10 e 3 11.95 OSTRYSZ Mateusz SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U18 MZ -1.0 IV
4 13 e 3 12.17 ROGÓŻ Michał AKL Ursynów Warszawa 1995 U18 MZ -1.0 IV
5 14 e 3 12.42 BUKALSKI Adam OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ -1.0 --
1 3 e 4 11.53 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -0.1 III KĘDZIORA Robert Z/3716/11 2014 2
2 7 e 4 11.72 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -0.1 III GˇSIEWSKI Artur # Z/1538/12 2014 3
3 19 e 4 16.13 ZDULSKI Sebastian UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ -0.1 --
1 11 e 5 12.13 ANTOSIUK Marcin OKS Skra Warszawa # 1997 U16 MZ -0.2 IV B.D. BEZ
2 12 e 5 12.15 CIURZYŃSKI Krzysztof OKS Skra Warszawa # 1997 U16 MZ -0.2 IV
3 15 e 5 12.68 SZULC Patryk AKL Ursynów Warszawa 1996 U18 MZ -0.2 --
4 17 e 5 12.94 IWIŃSKI Jakub UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -0.2 --
5 18 e 5 13.19 WIERZBICKI Norbert UKS Mokotów 1996 U18 MZ -0.2 --
1 f 1 11.23 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 1993 U20 MZ -0.1 II
2 f 1 11.34 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ -0.1 III B.D. B.D. 2
3 f 1 11.48 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -0.1 III KĘDZIORA Robert Z/3716/11 2014 2
4 f 1 11.65 NICIŃSKI Piotr WKS Gwardia Warszawa 1993 U20 MZ -0.1 III PUŁAWSKI Andrzej B.D. Z/0102/12 2013 BEZ
5 f 1 11.67 KOWALCZYK Rafał LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 1993 U20 MZ -0.1 III ŻEWŁAKOW Kamil Z/3693/11 2021
6 f 1 11.74 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -0.1 III GˇSIEWSKI Artur # Z/1538/12 2014 3
7 f 1 11.77 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U18 OP -0.1 IV #
8 f 1 12.08 DUSZCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ -0.1 IV
1 f 3 11.74 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ +0.7 III B.D. 1
2 f 3 11.74 OSTRYSZ Mateusz SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U18 MZ +0.7 III
3 f 3 12.03 CIURZYŃSKI Krzysztof OKS Skra Warszawa # 1997 U16 MZ +0.7 IV
4 f 3 12.04 ROGÓŻ Michał AKL Ursynów Warszawa 1995 U18 MZ +0.7 IV
5 f 3 12.12 ANTOSIUK Marcin OKS Skra Warszawa # 1997 U16 MZ +0.7 IV B.D. BEZ
6 f 3 12.34 BUKALSKI Adam OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ +0.7 --
200 m M
1 2 s 1 22.74 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ -0.4 II B.D. B.D. 2
2 3 s 1 23.13 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -0.4 III KĘDZIORA Robert Z/3716/11 2014 2
3 4 s 1 23.30 MROZEK Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 1988 Sen MZ -0.4 III #
4 5 s 1 23.34 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 1993 U20 MZ -0.4 III
5 6 s 1 23.39 NICIŃSKI Piotr WKS Gwardia Warszawa 1993 U20 MZ -0.4 III PUŁAWSKI Andrzej B.D. Z/0102/12 2013 BEZ
6 8 s 1 23.67 WÓJCIKOWSKI Jakub UKS Technik Radom 1993 U20 MZ -0.4 IV #
7 11 s 1 24.19 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa # 1996 U18 MZ -0.4 IV #
1 7 s 2 23.42 GAŁˇZKA Karol UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -0.5 III RADKE KAROL / GˇSIEWSKI Artur Z/1541/12 2012 3
2 s 2 24.03 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 1988 Sen MZ -0.5 -- #
3 12 s 2 24.21 GOS Filip OKS Start Otwock 1989 Sen MZ -0.5 --
4 14 s 2 24.24 DUSZCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ -0.5 IV
5 17 s 2 24.74 OSTRYSZ Mateusz SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U18 MZ -0.5 --
6 23 s 2 26.27 ŻUBROWSKI Rafał UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -0.5 -- KĘDZIORA Robert Z/1865/12 2013 BEZ
1 1 s 3 22.69 LEWANDOWSKI Maciej UKS Młodzik Warszawa # 1995 U18 MZ -0.7 II #
2 9 s 3 23.70 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U18 OP -0.7 IV #
3 19 s 3 25.14 ROGÓŻ Michał AKL Ursynów Warszawa 1995 U18 MZ -0.7 --
4 22 s 3 26.24 DUSZCZYK Maksymilian MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ -0.7 --
5 25 s 3 27.13 ¦LˇZEK Filip UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1996 U18 MZ -0.7 --
6 26 s 3 30.01 MIFTADINOW Jakub MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ -0.7 --
1 13 s 4 24.23 BUDNY Łukasz RKS Skra Warszawa 1986 Sen MZ -0.6 --
2 15 s 4 24.32 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa # 1996 U18 MZ -0.6 IV GˇSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
3 16 s 4 24.60 ¦LADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ -0.6 -- #
4 18 s 4 25.00 PACZEK Bartłomiej UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1996 U18 MZ -0.6 --
5 20 s 4 25.54 ¦LUZEK Krzysztof UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1996 U18 MZ -0.6 --
6 21 s 4 25.94 NAGIEL Jakub MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ -0.6 --
7 24 s 4 26.98 WIERZBICKI Norbert UKS Mokotów 1996 U18 MZ -0.6 --
400 m M
1 1 s 1 47.71 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok # 1990 U23 PD I B.D. 1
2 2 s 1 48.24 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa # 1994 U20 MZ I #
3 3 s 1 48.61 ADAMCZYK Patryk RLTL Optima Radom # 1994 U20 MZ II TRZOS Leszek B.D. # Z/3683/11 2022
4 4 s 1 49.14 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U20 MZ II #
5 7 s 1 50.76 ZYCHOWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 1993 U20 MZ III RADKE Karol Z/3721/11 2012 1
6 10 s 1 51.94 GAŁˇZKA Karol UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ III RADKE KAROL / GˇSIEWSKI Artur Z/1541/12 2012 3
7 11 s 1 52.44 BOGUCKI Michał UKS Kusy Warszawa 1993 U20 MZ III
1 5 s 2 50.16 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok 1992 U23 PD II B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
2 6 s 2 50.50 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 U23 MZ II #
3 8 s 2 51.11 MROZEK Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 1988 Sen MZ III #
4 9 s 2 51.88 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 1993 U20 MZ III
5 12 s 2 53.03 TUŁOWIECKI Artur MKS Polonia Warszawa 1992 U23 MZ --
6 13 s 2 53.20 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa # 1996 U18 MZ IV #
7 14 s 2 54.05 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ IV
1 15 s 3 54.25 SYCHOWSKI Mateusz KS Zawkrze Mława 1995 U18 MZ IV
2 17 s 3 54.50 ŻYCHOWSKI Robert RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ IV
3 18 s 3 54.98 BUDNY Łukasz RKS Skra Warszawa 1986 Sen MZ --
5 21 s 3 58.19 KUROWSKI Kamil AKL Ursynów Warszawa 1994 U20 MZ --
2 16 s 4 54.50 BURZYŃSKI Cezary AKL Ursynów Warszawa 1996 U18 MZ IV
3 20 s 4 57.58 DYNOWSKI Michał UKS Mokotów 1996 U18 MZ --
4 22 s 4 59.32 ŻUBROWSKI Rafał UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/1865/12 2013 BEZ
5 23 s 4 60.62 SZOSTAK Aleksander UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/1935/12 2015 4
6 24 s 4 61.68 KUBIK Tomasz UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1996 U18 MZ --
800 m M
1 1 s 1 1:53.67 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 U23 MZ II #
2 2 s 1 1:55.92 MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1990 U23 MZ II B.D. Z/1198/11 2023
3 3 s 1 1:56.19 GABRYCHOWICZ Jakub MKS Expom Kro¶niewianka Kro¶niewice 1995 U18 LD II PIETRZAK Waldemar # Z/0591/11 2014 2
4 4 s 1 1:56.28 JENDRYCH Marek KS Czempion Warszawa # 1984 Sen MZ II B.D. Z/5134/11 2023
5 5 s 1 1:57.57 NIEBRZYDOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa # 1992 U23 MZ III B.D. 3
6 6 s 1 1:57.85 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 1993 U20 MZ III B.D. # BEZ
7 7 s 1 1:59.60 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 1996 U18 MZ III
8 8 s 1 1:59.78 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 1992 U23 MZ III PARADOWSKA Renata # Z/0866/11 2023 2
9 9 s 1 2:00.43 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 1993 U20 MZ III B.D. # Z/2902/11 2022
10 11 s 1 2:03.91 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ IV B.D. BEZ
11 12 s 1 2:04.49 BURZYŃSKI Cezary AKL Ursynów Warszawa 1996 U18 MZ IV
12 15 s 1 2:09.36 PRZYBOROWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa # 1995 U18 MZ --
13 26 s 1 2:47.52 JANISZEWSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 1976 Masters MZ --
1 10 s 2 2:01.89 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 1996 U18 MZ III
2 13 s 2 2:07.53 KUROWSKI Kamil AKL Ursynów Warszawa 1994 U20 MZ --
3 14 s 2 2:09.26 SRZEDNICKI Dominik AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ --
4 16 s 2 2:10.95 KUBIAK Kamil MKS Expom Kro¶niewianka Kro¶niewice 1996 U18 LD --
5 17 s 2 2:11.39 ANDRYSZCZYK Andrzej UKS Filipides Teresin 1970 Masters MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0417/12 2012 BEZ LDK!
6 18 s 2 2:11.77 IWANICZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ -- #
7 19 s 2 2:16.25 BUTRYN Łukasz MKS Polonia Warszawa 1998 U16 MZ --
8 20 s 2 2:19.07 PIOTROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 1998 U16 MZ --
9 21 s 2 2:20.81 KWIATKOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1997 U16 MZ -- #
10 22 s 2 2:27.62 PIEŃKOSZ Grzegorz MKS Polonia Warszawa 1998 U16 MZ -- B.D. # 3
11 23 s 2 2:29.54 BˇCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 1997 U16 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
12 24 s 2 2:30.72 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U16 MZ -- B.D. # 3
13 25 s 2 2:38.10 WALEWSKI Jakub UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1996 U18 MZ --
1500 m M
1 1 s 1 3:51.22 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 1993 U20 MZ II B.D. # 1
2 2 s 1 3:56.90 MIELEWCZYK Piotr Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1990 U23 MZ II B.D. Z/1198/11 2023
3 3 s 1 4:00.73 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 1993 U20 MZ II B.D. # BEZ
4 4 s 1 4:03.69 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 1995 U18 MZ III B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # 1
5 5 s 1 4:07.05 JAWORSKI Michał MKS Pogoń Siedlce 1995 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0186/12 2013 3
6 6 s 1 4:07.52 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 1996 U18 MZ III
7 7 s 1 4:08.02 RˇCZKA Mateusz KS Warszawianka W-wa 1994 U20 MZ III JAKUBOWSKI Marek 3
8 8 s 1 4:08.61 ROSŁONIEC Daniel OKS Start Otwock 1994 U20 MZ III
9 9 s 1 4:08.76 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 1995 U18 MZ III
10 10 s 1 4:08.82 MAZUR Daniel OKS Start Otwock 1995 U18 MZ III
11 11 s 1 4:09.16 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 1993 U20 MZ III B.D. # Z/2902/11 2022
12 12 s 1 4:10.77 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 1996 U18 MZ III
13 13 s 1 4:15.34 SIENKIEWICZ Sebastian MKS Pogoń Siedlce 1995 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/0212/11 2013 3
14 14 s 1 4:15.87 PYSZEL Florian Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1995 U18 MZ IV STANISLAWSKI Krzysztof B.D. # , Z/0205/11 , 2023
15 15 s 1 4:17.81 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U16 MZ IV TRZOS Leszek # Z/0310/13 2023 1
16 16 s 1 4:27.11 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa # 1992 U23 MZ -- B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # , Z/5072/11 , 2022 2
17 17 s 1 4:27.16 PRZYBOROWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa # 1995 U18 MZ --
18 18 s 1 5:20.61 TKACZYK Andrzej AKL Ursynów Warszawa 1993 U20 MZ --
19 19 s 1 5:20.61 KORCZAK Bartosz UKS Mokotów 1996 U18 MZ --
3000 m M
1 1 s 1 9:18.00 MARCZAK Tomasz MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ IV #
2 2 s 1 9:30.62 FRELIK Karol LKS Osuchów # 1992 U23 MZ -- #
3 3 s 1 9:31.92 ZIELIŃSKI Gracjan MKS Expom Kro¶niewianka Kro¶niewice 1995 U18 LD IV PIETRZAK Waldemar # Z/0594/11 2014 3
4 4 s 1 9:34.42 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa # 1992 U23 MZ -- B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # , Z/5072/11 , 2022 2
5 5 s 1 9:34.93 KARTOWSKI Krzysztof MKS Expom Kro¶niewianka Kro¶niewice 1995 U18 LD IV PIETRZAK Waldemar # Z/0593/11 2014 3
6 6 s 1 10:00.18 WINNICKI Łukasz UKS Filipides Teresin 1993 U20 MZ IV #
7 7 s 1 10:43.20 LEWANDOWSKI Mateusz MKS Expom Kro¶niewianka Kro¶niewice 1996 U18 LD -- FAŁDZIŃSKI Andrzej Z/0930/12 2014 BEZ
5000 m M
1 1 s 1 16:20.34 MYSERA Cezary MUKS Płock 1993 U20 MZ IV
2 2 s 1 16:34.49 GALICZ Karol BKS Wataha Warszawa # 1986 Sen MZ --
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 15.00 KUCZYŃSKI Kornel UKS 19 Bojary Białystok 1995 U18 PD -1.0 II SUTYNIEC Mieczysław Z/0905/11 2015 1
2 2 e 1 15.02 JASTRZĘBSKI Adam UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -1.0 III #
3 6 e 1 16.16 REGULSKI Cezary KS Orzeł Warszawa 1995 U18 MZ -1.0 IV
1 3 e 2 15.19 LEWANDOWSKI Maciej UKS Młodzik Warszawa # 1995 U18 MZ +0.2 III #
2 4 e 2 15.65 PACEWICZ Wojciech UKS 19 Bojary Białystok 1995 U18 PD +0.2 III SUTYNIEC Mieczysław Z/0906/11 2014 4
3 5 e 2 15.78 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 1996 U18 PD +0.2 IV
4 7 e 2 16.18 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa # 1996 U18 MZ +0.2 IV GˇSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
5 8 e 2 17.22 MADEJ Michał UKS LA Basket Warszawa 1996 U18 MZ +0.2 -- #
6 9 e 2 18.71 CHU Tien RKS Skra Warszawa 1997 U16 MZ +0.2 --
1 f 1 15.13 KUCZYŃSKI Kornel UKS 19 Bojary Białystok 1995 U18 PD -0.4 III SUTYNIEC Mieczysław Z/0905/11 2015 1
2 f 1 15.13 LEWANDOWSKI Maciej UKS Młodzik Warszawa # 1995 U18 MZ -0.4 III #
3 f 1 15.23 JASTRZĘBSKI Adam UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -0.4 III #
4 f 1 15.51 PACEWICZ Wojciech UKS 19 Bojary Białystok 1995 U18 PD -0.4 III SUTYNIEC Mieczysław Z/0906/11 2014 4
5 f 1 15.67 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 1996 U18 PD -0.4 III
6 f 1 16.16 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa # 1996 U18 MZ -0.4 IV GˇSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
7 f 1 16.19 REGULSKI Cezary KS Orzeł Warszawa 1995 U18 MZ -0.4 IV
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.81 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 1994 U20 MZ +0.9 II B.D.
2 2 e 1 15.03 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 1994 U20 MZ +0.9 II B.D. BEZ
3 3 e 1 16.39 KALIŃSKI Dominik UKS Starówka Radom 1994 U20 MZ +0.9 III B.D. Z/2832/11 2012 3
1 f 1 14.75 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 1994 U20 MZ +0.1 II B.D.
2 f 1 15.07 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 1994 U20 MZ +0.1 II B.D. BEZ
3 f 1 16.59 KALIŃSKI Dominik UKS Starówka Radom 1994 U20 MZ +0.1 IV B.D. Z/2832/11 2012 3
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.17 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 1996 U18 PD III
2 2 s 1 57.96 JASTRZĘBSKI Adam UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ III #
3 3 s 1 58.19 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ III GˇSIEWSKI Artur # Z/1538/12 2014 3
4 4 s 1 60.74 REGULSKI Cezary KS Orzeł Warszawa 1995 U18 MZ IV
400 m pł M
1 1 s 1 52.23 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 1979 Sen MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2024 3
2 2 s 1 53.00 ADAMCZYK Patryk RLTL Optima Radom # 1994 U20 MZ I TRZOS Leszek B.D. # Z/3683/11 2022
3 3 s 1 54.00 SZEWCZYK Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1994 U20 OP I #
4 4 s 1 54.26 JABŁOŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok # 1994 U20 PD I B.D. # 1
2000 m prz M
1 1 s 1 6:29.30 SIKORA Radosław UKS Filipides Teresin 1995 U18 MZ IV #
2 2 s 1 6:48.97 RYDZIŃSKI Patryk niest. Warszawa # 1995 U18 MZ IV B.D. BEZ
Wzwyż M
1 f 1 1.90 SIEMIENKIEWICZ Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 1991 U23 PD III B.D. 3
2 f 1 1.85 BOROWIK Rafał AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ III
3 f 1 1.75 CHU Tien RKS Skra Warszawa 1997 U16 MZ IV
4 f 1 1.60 SZOSTAK Aleksander UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/1935/12 2015 4
Tyczka M
1 f 1 4.60 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ I #
2 f 1 4.40 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 1991 U23 MZ II B.D. #
3 f 1 3.80 ¦LADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ III #
3 f 1 3.80 GÓRSKI Karol RKS Skra Warszawa 1995 U18 MZ III
5 f 1 3.40 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 1996 U18 MZ IV GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
6 f 1 2.80 MĘDRZYCKI Paweł KS Orzeł Warszawa 1996 U18 MZ -- GĘBSKI Adam BEZ
7 f 1 2.60 SOŁTYSIAK Sebastian UKS LA Basket Warszawa 1997 U16 MZ --
W dal M
1 f 1 7.01 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 1989 Sen MZ -0.3 II
2 f 1 6.45 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 1995 U18 MZ -0.5 III
3 f 1 6.34 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U18 MZ +0.9 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1
4 f 1 6.12 PIKORA Emil MKS Pułtusk 1996 U18 MZ +0.5 IV
5 f 1 6.00 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 U18 MZ +0.7 IV B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/1677/12 , 2023
6 f 1 5.86 FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1994 U20 KP -0.2 -- NIEBUDEK Sylwester B.D. # Z/1209/11 2023 3
7 f 1 5.69 SĘKTAS Adam WKS Gwardia Warszawa 1991 U23 MZ -0.1 -- PUŁAWSKI Andrzej Z/1444/12 2012 2
8 f 1 5.33 PACZEK Bartłomiej UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1996 U18 MZ +0.3 --
9 f 1 5.29 KOPKA Rafał UKS Mokotów 1996 U18 MZ +1.2 --
10 f 1 5.21 WRZESZCZ Marcin UKS Kusy Warszawa 1995 U18 MZ -0.5 -- RADKE KAROL / GˇSIEWSKI Artur Z/1540/12 2012 3
11 f 1 4.28 RÓŻYCKI Karol UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ +0.5 --
12 f 1 4.17 ŁAZICKI Piotr UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ +1.5 --
13 f 1 3.91 WOJCIECHOWSKI Piotr UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ +0.2 --
Trójskok M
1 f 1 14.23 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 1995 U18 MZ -0.1 III
2 f 1 13.25 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 U18 MZ -0.8 III B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/1677/12 , 2023
3 f 1 12.88 FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1994 U20 KP +0.1 IV NIEBUDEK Sylwester B.D. # Z/1209/11 2023 3
4 f 1 12.30 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U18 MZ +0.6 -- ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2023 1
5 f 1 12.19 SĘK Karol OKLA Ostrołęka 1995 U18 MZ -0.7 --
6 f 1 11.94 PETLIŃSKI Patryk KS Orzeł Warszawa 1994 U20 MZ -0.5 --
Kula (5) M
1 f 1 17.61 WASIL Dominik LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1995 U18 MZ I
2 f 1 14.22 KUSZPIT Krzysztof OKS Start Otwock 1996 U18 MZ III
3 f 1 12.25 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 1995 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof 2
4 f 1 10.17 RUSZCZYK Patryk UKS LA Basket Warszawa 1997 U16 MZ --
5 f 1 9.87 WIENCŁAW Paweł AKL Ursynów Warszawa 1995 U18 MZ --
6 f 1 9.39 ZIŃCZUK Tomasz UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1996 U18 MZ --
7 f 1 9.13 RODZIEWICZ Artur UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ --
8 f 1 9.03 GLOEH Krzysztof UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1996 U18 MZ --
9 f 1 8.42 WOJCIECHOWSKI Piotr UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ --
10 f 1 8.37 RÓŻYCKI Karol UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ --
11 f 1 8.07 LIZOŃ Paweł UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ --
Kula (6) M
1 f 1 18.35 KURACH Dominik OKS Start Otwock 1993 U20 MZ I B.D. M
2 f 1 14.96 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ II
3 f 1 14.00 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 1993 U20 MZ II B.D. 2
4 f 1 10.91 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa # 1993 U20 MZ --
5 f 1 10.28 GAŁˇZKA Sebastian UKS Kusy Warszawa 1993 U20 MZ -- B.D. BEZ
6 f 1 9.28 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 1993 U20 MZ --
Kula (7.26) M
1 f 1 17.66 RASIŃSKI Michał AZS-AWF Warszawa 1990 U23 MZ I
Dysk (1.5) M
1 f 1 41.25 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 1995 U18 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof 2
2 f 1 38.22 KUSZPIT Krzysztof OKS Start Otwock 1996 U18 MZ IV
3 f 1 36.93 ¦WIĘCICKI Sebastian OKLA Ostrołęka 1996 U18 MZ IV
4 f 1 29.70 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 1995 U18 MZ --
5 f 1 28.06 SZULC Patryk AKL Ursynów Warszawa 1996 U18 MZ --
Dysk (1.75) M
1 f 1 61.01 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 1993 U20 LU I #
2 f 1 49.33 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamo¶ć # 1993 U20 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2023 M
3 f 1 46.87 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka 1994 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
4 f 1 46.75 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ II
5 f 1 46.10 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 1993 U20 MZ II B.D. 2
6 f 1 45.84 ¦NIATKOWSKI Maciej LUKS Hańcza Suwałki 1994 U20 PD II
7 f 1 45.54 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 U20 MZ II TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/3684/11 2023 1
8 f 1 34.51 GUMOLA Grzegorz RLTL ZTE Radom # 1994 U20 MZ IV #
9 f 1 26.92 MICHALAK Kamil UKS Kusy Warszawa 1994 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0071/12 2013 2
Dysk (2) M
1 f 1 54.83 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 1993 U20 LU I #
2 f 1 51.72 MIKULICZ Michał MKL Szczecin 1991 U23 ZP I #
3 f 1 40.64 BOROWIK Rafał AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ II
4 f 1 40.52 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 U20 MZ II TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/3684/11 2023 1
Młot (5) M
1 f 1 46.02 ¦WIERCZYŃSKI Adrian OKS Skra Warszawa # 1997 U16 MZ IV
2 f 1 45.85 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa # 1997 U16 MZ IV
3 f 1 45.82 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ IV #
4 f 1 43.60 JAROSZEK Paweł MKS Polonia Warszawa 1995 U18 MZ IV
5 f 1 33.40 KOSIŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1998 U16 MZ V
6 f 1 22.19 JAROSZEK Piotr MKS Polonia Warszawa 1997 U16 MZ --
Młot (6) M
1 f 1 69.25 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ I
2 f 1 69.06 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamo¶ć # 1993 U20 LU I ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2023 M
3 f 1 61.67 SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ I
4 f 1 56.66 KORPALSKI Patryk RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ II
5 f 1 50.64 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa # 1993 U20 MZ III
6 f 1 40.64 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ IV
Młot (7.26) M
1 f 1 62.71 WALCZAK Mariusz KS AZS AWF Warszawa # 1971 Masters MZ I GÓRA Marcin # Z/4412/11 2023 1
2 f 1 43.37 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ III
Oszczep (700) M
1 f 1 60.22 GIEREK Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U18 MZ II B.D. B.D. B.D. # , Z/0444/12 , 2023 M
2 f 1 54.57 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa # 1995 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. # Z/5021/15 2022
3 f 1 40.65 JANKOWSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 1996 U18 MZ --
4 f 1 40.10 SIEMASZKO Karol UKS Mokotów 1996 U18 MZ --
5 f 1 39.77 OKRZEJA Marcin UKS Kusy Warszawa # 1997 U16 MZ V RADKE Karol Z/1462/13 2014 4
6 f 1 37.72 WALCZAK Jakub RKS Skra Warszawa 1995 U18 MZ --
7 f 1 37.13 LIS Arkadiusz UKS LA Basket Warszawa 1996 U18 MZ -- #
8 f 1 35.10 ¦LˇZEK Filip UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1996 U18 MZ --
9 f 1 33.38 KOPKA Rafał UKS Mokotów 1996 U18 MZ --
10 f 1 31.43 GLOEH Krzysztof UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1996 U18 MZ --
11 f 1 30.38 ADAMIEC Mateusz UKS LA Basket Warszawa 1996 U18 MZ --
12 f 1 28.80 ¦LUZEK Krzysztof UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1996 U18 MZ --
Oszczep (800) M
1 f 1 34.45 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U20 MZ -- #
2 f 1 31.00 ZYCHOWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 1993 U20 MZ -- RADKE Karol Z/3721/11 2012 1
3 f 1 29.72 KOWALCZYK Rafał LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 1993 U20 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3693/11 2021
4 f 1 14.95 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa # 1994 U20 MZ -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.8391120433807 sekund