Rzeszów 13.05.2012 Mistrzostwa woj. podkarpackiego młodzików / 2. Mityng Kwalifikacyjny POZLA |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.70 | PAKUŁA Oliwia | KKL Stal Stalowa Wola # | 1997 | U16 | PK | +4.4 | II | B.D. BARSZCZ Mirosław | , Z/0799/13 | , 2024 | |||||||
1 | e | 1 | 12.80 | BIELEŃ Martyna | AZS-AWF Katowice # | 1996 | U18 | SL | +2.7 | III | B.D. B.D. # | |||||||||
2 | e | 1 | 13.31 | TOMCZYK Agnieszka | LKS Stal Mielec | 1994 | U20 | PK | +2.7 | IV | ||||||||||
2 | e | 1 | 13.42 | JEZUIT Sara | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U16 | PK | +4.4 | IV | ||||||||||
3 | e | 1 | 13.31 | FAKA Angelika | KS Komunalni Sanok | 1996 | U18 | PK | +2.7 | IV | BORA Piotr # | Z/1399/12 | 2023 | |||||||
3 | e | 1 | 13.64 | SURA Karolina | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | +4.4 | IV | ||||||||||
4 | e | 1 | 13.72 | OLECHOWSKA Magdalena | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U16 | PK | +4.4 | IV | ||||||||||
4 | e | 1 | 13.73 | LICHOTA Agnieszka | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | +2.7 | IV | ||||||||||
5 | e | 1 | 13.73 | JACHER Małgorzata | LKS Stal Mielec | 1997 | U16 | PK | +4.4 | IV | # | |||||||||
6 | e | 1 | 13.93 | WILK Aleksandra | MKS Stal Nowa Dęba # | 1998 | U16 | PK | +4.4 | V | ||||||||||
7 | e | 1 | 14.46 | DZIURGOT Daria | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U16 | PK | +4.4 | V | ||||||||||
1 | e | 2 | 13.66 | GEFERT Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | +2.1 | IV | ZAPART Stanisław B.D. | Z/1593/14 | 2022 | |||||||
1 | e | 2 | 13.76 | JĘDRZEJCZYK Kinga | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1995 | U18 | PK | +2.3 | IV | ||||||||||
2 | e | 2 | 13.78 | PIECHOTA Agata | LKS Stal Mielec | 1996 | U18 | PK | +2.3 | IV | ||||||||||
2 | e | 2 | 13.84 | SKÓRA Bernadeta | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U16 | PK | +2.1 | V | ||||||||||
3 | e | 2 | 13.89 | OLSZOWY Karolina | MKL Sparta Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | +2.3 | -- | # | |||||||||
3 | e | 2 | 14.07 | BIELATOWICZ Maria | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U16 | PK | +2.1 | V | B.D. # | BEZ | ||||||||
4 | e | 2 | 14.13 | GORCZYCA Patrycja | ULKS Technik Trzcinica | 1994 | U20 | PK | +2.3 | -- | ||||||||||
4 | e | 2 | 14.19 | GUL Aleksandra | CWKS Resovia Rzeszów # | 1997 | U16 | PK | +2.1 | V | ||||||||||
5 | e | 2 | 14.25 | MISIELAK Marcelina | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U14 | PK | +2.1 | V | # | |||||||||
5 | e | 2 | 14.40 | DYLĄG Monika | ULKS Technik Trzcinica | 1994 | U20 | PK | +2.3 | -- | ||||||||||
6 | e | 2 | 14.36 | BIENIEK Klaudia | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U16 | PK | +2.1 | V | ||||||||||
7 | e | 2 | 14.57 | PIETRASZEK Patrycja | ULKS Technik Trzcinica | 1997 | U16 | PK | +2.1 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 13.87 | KANTOR Weronika | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U14 | SL | +1.9 | V | # | |||||||||
2 | e | 3 | 14.21 | WILUSZ Martyna | KS Komunalni Sanok | 1997 | U16 | PK | +1.9 | V | ||||||||||
3 | e | 3 | 14.22 | NYCZ Patrycja | KS Komunalni Sanok | 1999 | U14 | PK | +1.9 | V | ||||||||||
4 | e | 3 | 14.38 | GŁODOWSKA Gabriela | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | +1.9 | V | ||||||||||
5 | e | 3 | 14.86 | MIELNIKIEWICZ Katarzyna | BKS Leśnik Bircza | 1997 | U16 | PK | +1.9 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | e | 3 | 15.05 | GÓRNIAK Wiktoria | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U14 | PK | +1.9 | -- | # | |||||||||
1 | e | 4 | 14.27 | WOŹNIAK Edyta | KS Komunalni Sanok | 1999 | U14 | PK | +0.2 | V | ||||||||||
2 | e | 4 | 14.40 | ZANIEWICZ Oliwia | KS Komunalni Sanok | 1998 | U16 | PK | +0.2 | V | ||||||||||
3 | e | 4 | 14.94 | SIDOR Aleksandra | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U14 | PK | +0.2 | -- | ||||||||||
4 | e | 4 | 19.39 | HAWROT Dominika | KB Krościenko Wyżne | 2005 | U12 | PK | +0.2 | -- | ZATORSKI Witold | Z/4593/15 | 2021 | BEZ | ||||||
1 | f | A | 13.12 | PAKUŁA Oliwia | KKL Stal Stalowa Wola # | 1997 | U16 | PK | +3.1 | III | B.D. BARSZCZ Mirosław | , Z/0799/13 | , 2024 | |||||||
2 | f | A | 13.61 | JEZUIT Sara | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U16 | PK | +3.1 | IV | ||||||||||
3 | f | A | 13.81 | SURA Karolina | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | +3.1 | V | ||||||||||
4 | f | A | 13.93 | GEFERT Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | +3.1 | V | ZAPART Stanisław B.D. | Z/1593/14 | 2022 | |||||||
5 | f | A | 14.04 | OLECHOWSKA Magdalena | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U16 | PK | +3.1 | V | ||||||||||
6 | f | A | 14.06 | JACHER Małgorzata | LKS Stal Mielec | 1997 | U16 | PK | +3.1 | V | # | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 26.36 | JÓŹWIK Joanna | KS AZS AWF Warszawa # | 1991 | U23 | MZ | +2.0 | III | OGONOWSKI Jakub # | Z/4322/11 | 2022 | |||||||
2 | e | 1 | 26.84 | LAMPART Magdalena | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U20 | PK | +2.0 | III | ||||||||||
3 | e | 1 | 27.33 | KALITA Klaudia | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | +2.0 | IV | ||||||||||
4 | e | 1 | 28.00 | MAŚLACH Marta | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | +2.0 | IV | ||||||||||
5 | e | 1 | 28.14 | TOMCZYK Agnieszka | LKS Stal Mielec | 1994 | U20 | PK | +2.0 | IV | ||||||||||
1 | e | 2 | 26.57 | WYKA-MAJECKA Weronika | AZS-AWF Warszawa # | 1994 | U20 | MZ | +2.7 | III | ||||||||||
2 | e | 2 | 28.42 | CHMIELOWSKA Klaudia | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | +2.7 | IV | ||||||||||
3 | e | 2 | 29.24 | LICHOTA Agnieszka | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | +2.7 | -- | ||||||||||
4 | e | 2 | 29.51 | BRZÓSKA Agata | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | +2.7 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 28.39 | JĘDRZEJCZYK Kinga | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1995 | U18 | PK | +4.1 | IV | ||||||||||
2 | e | 3 | 28.79 | PIECHOTA Agata | LKS Stal Mielec | 1996 | U18 | PK | +4.1 | -- | ||||||||||
3 | e | 3 | 29.47 | OLSZOWY Karolina | MKL Sparta Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | +4.1 | -- | # | |||||||||
4 | e | 3 | 29.72 | SZAFARZ Monika | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U20 | PK | +4.1 | -- | ||||||||||
5 | e | 3 | 30.27 | PĘCAK Klaudia | KKB MOSiR Krosno | 1995 | U18 | PK | +4.1 | -- | B.D. | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 42.73 | PAKUŁA Oliwia | KKL Stal Stalowa Wola # | 1997 | U16 | PK | II | B.D. BARSZCZ Mirosław | , Z/0799/13 | , 2024 | ||||||||
2 | e | 1 | 45.04 | RAJTER Marzena | KS Komunalni Sanok | 1998 | U16 | PK | IV | |||||||||||
3 | e | 1 | 45.12 | CHRUSZCZ Agnieszka | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | IV | |||||||||||
4 | e | 1 | 46.69 | NYCZ Patrycja | KS Komunalni Sanok | 1999 | U14 | PK | V | |||||||||||
5 | e | 1 | 47.35 | BIELATOWICZ Maria | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U16 | PK | V | B.D. # | BEZ | |||||||||
6 | e | 1 | 47.69 | JACHER Małgorzata | LKS Stal Mielec | 1997 | U16 | PK | V | # | ||||||||||
7 | e | 1 | 48.56 | WILUSZ Martyna | KS Komunalni Sanok | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 2 | 42.73 | CIEŚLAK Danuta | KKS Victoria Stalowa Wola | 1989 | Sen | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 48.32 | GEMZIK Kamila | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | V | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 49.12 | LEPA Angelika | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 50.48 | CHAMOT Agata | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||
5 | e | 2 | 50.48 | GAŁKA Paulina | MKL Sparta Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 50.98 | ZANIEWICZ Oliwia | KS Komunalni Sanok | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
7 | e | 2 | 53.05 | MYSZAK Anna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 50.08 | SEMERKO Angelika | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U14 | PK | -- | B.D. | ||||||||||
2 | e | 3 | 50.42 | BEDNARZ Izabela | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||
3 | e | 3 | 51.23 | SZUL Natalia | KB Krościenko Wyżne | 1999 | U14 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 52.42 | BARAN Anna | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
5 | e | 3 | 55.44 | URBAN Klaudia | KB Krościenko Wyżne | 2000 | U14 | PK | -- | |||||||||||
6 | e | 3 | 55.58 | HAWROT Karina | KB Krościenko Wyżne | 2001 | U12 | PK | -- | ZATORSKI Witold | Z/1314/15 | 2021 | BEZ | |||||||
7 | e | 3 | 68.70 | WOLAK Dominika | KB Witar Tarnobrzeg | 2001 | U12 | PK | -- | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 57.64 | JÓŹWIK Joanna | KS AZS AWF Warszawa # | 1991 | U23 | MZ | II | OGONOWSKI Jakub # | Z/4322/11 | 2022 | ||||||||
2 | e | 1 | 59.29 | WYKA-MAJECKA Weronika | AZS-AWF Warszawa # | 1994 | U20 | MZ | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 63.13 | LIS Aleksandra | AZS UMCS Lublin # | 1995 | U18 | LU | IV | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 63.60 | WYSMOLIŃSKA Iwona | MKL Sparta Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | IV | |||||||||||
5 | e | 1 | 64.35 | CHMIELOWSKA Klaudia | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | IV | |||||||||||
1 | e | 2 | 66.20 | BAJDA Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | e | 2 | 66.34 | KŁODA Aneta | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | -- | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
3 | e | 2 | 67.98 | ZAWISZA Ewa | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 75.64 | BOŻĘTKA Adriana | KKB MOSiR Krosno | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:44.12 | BAZAN Klaudia | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U16 | PK | IV | |||||||||||
2 | e | 1 | 1:44.48 | STRZELEC Justyna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | e | 1 | 1:44.79 | SERAFIN Marcelina | CWKS Resovia Rzeszów # | 1997 | U16 | PK | IV | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 1:45.92 | SIDOR Gabriela | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 2000 | U14 | PK | IV | OLEKSYK Grzegorz | 4 | |||||||||
5 | e | 1 | 1:46.48 | SOBIŁO Gabriela | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | V | |||||||||||
6 | e | 1 | 1:47.61 | BARSZCZ Aleksandra | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | V | B.D. | 2 | |||||||||
7 | e | 1 | 1:48.82 | ZAJDEL Marlena | KKB MOSiR Krosno | 1997 | U16 | PK | V | |||||||||||
8 | e | 1 | 1:49.77 | KUKUŁKA Klaudia | CWKS Resovia Rzeszów # | 1997 | U16 | PK | V | |||||||||||
9 | e | 1 | 1:52.20 | FILIP Weronika | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1997 | U16 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz # | Z/0066/13 | 2013 | 3 | |||||||
1 | e | 2 | 1:48.67 | MENDELOWSKA Patrycja | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1997 | U16 | PK | V | OLEKSYK Grzegorz # | 5 | |||||||||
2 | e | 2 | 1:52.09 | CISZEK Anna | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1998 | U16 | PK | -- | OLEKSYK Grzegorz | 5 | |||||||||
3 | e | 2 | 1:53.98 | SZEWCZYK Aleksandra | LUKS Burza Rogi | 1999 | U14 | PK | -- | SZEWCZYK Sławomir B.D. # | ||||||||||
4 | e | 2 | 1:57.92 | SIECZKO Angelika | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
6 | e | 2 | 1:59.44 | SZUMADA Maria | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
7 | e | 2 | 1:59.95 | PALEŃ Justyna | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
8 | e | 2 | 2:10.95 | KUCHARSKA Klaudia | LUKS Burza Rogi | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
9 | e | 2 | 2:11.95 | ZIĘBA Klaudia | KS Sprinterzy.com Kraków # | 2001 | U12 | MA | -- | B.D. # | Z/2925/15 | 2021 | ||||||||
10 | e | 2 | 2:12.39 | ZYGMUNT Wiktoria | LUKS Burza Rogi | 2000 | U14 | PK | -- | |||||||||||
3 | e | 3 | 1:32.08 | CIEŚLAK Danuta | KKS Victoria Stalowa Wola | 1989 | Sen | PK | -- | |||||||||||
5 | w | 2 | 1:58.33 | SKÓRA Bernadeta | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U16 | PK | -- | 384 | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 2:18.28 | WIELGOSZ Anna | CWKS Resovia Rzeszów # | 1993 | U20 | PK | III | KOSTRZEBA Jacek # | Z/0598/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | e | 1 | 2:21.21 | WÓJCIK Anna | OŚ AZS Poznań # | 1994 | U20 | WP | III | B.D. B.D. # | ||||||||||
3 | e | 1 | 2:25.85 | KRAWIEC Beata | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | IV | B.D. | 3 | |||||||||
4 | e | 1 | 2:27.56 | MAŚLACH Marta | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | IV | |||||||||||
5 | e | 1 | 2:27.85 | TABISZ Ilona | KKB MOSiR Krosno | 1996 | U18 | PK | IV | |||||||||||
6 | e | 1 | 2:28.48 | ORŁOWSKA Marta | AZS UMCS Lublin # | 1993 | U20 | LU | IV | |||||||||||
1 | e | 2 | 2:27.48 | BRZÓSKA Agata | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | IV | |||||||||||
2 | e | 2 | 2:28.06 | KARGOL Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów # | 1996 | U18 | PK | IV | # | ||||||||||
3 | e | 2 | 2:28.30 | KOTUŁA Anna | MKL Sparta Stalowa Wola | 1994 | U20 | PK | IV | |||||||||||
4 | e | 2 | 2:29.27 | KLIMCZAK Anna | KS AZS AWF Kraków | 1987 | Sen | MA | -- | KUCZEK Piotr | BEZ | |||||||||
5 | e | 2 | 2:36.48 | KUBIT Aneta | KKB MOSiR Krosno | 1995 | U18 | PK | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | e | 2 | 2:39.51 | KOZIOŁ Weronika | KKB MOSiR Krosno | 1994 | U20 | PK | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
7 | e | 2 | 2:41.32 | WOŻNIAK Ilona | KKB MOSiR Krosno | 1996 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||
8 | e | 2 | 2:56.22 | BAUER Monika | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 3:13.44 | BIELEC Edyta | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1997 | U16 | PK | IV | OLEKSYK Grzegorz | Z/0067/13 | 2015 | 4 | |||||||
2 | e | 1 | 3:15.83 | SARNA Angelika | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U16 | MZ | IV | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. | Z/0800/13 | 2024 | M | |||||||
3 | e | 1 | 3:16.60 | LACHOWSKA Martyna | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1998 | U16 | PK | IV | OLEKSYK Grzegorz | Z/0172/14 | 2015 | 4 | |||||||
4 | e | 1 | 3:17.50 | ZATORSKA Kamila | KKB MOSiR Krosno # | 1997 | U16 | PK | IV | |||||||||||
5 | e | 1 | 3:24.41 | KOPEĆ Maria | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1998 | U16 | PK | V | OLEKSYK Grzegorz | 5 | |||||||||
6 | e | 1 | 3:25.84 | SUDOŁ Agnieszka | MKL Sparta Stalowa Wola | 1999 | U14 | PK | V | # | ||||||||||
7 | e | 1 | 3:26.27 | BIELEC Joanna | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1998 | U16 | PK | V | OLEKSYK Grzegorz | Z/0170/14 | 2015 | BEZ | |||||||
8 | e | 1 | 3:37.80 | BĄBA Sylwia | MKS Stal Nowa Dęba | 1998 | U16 | PK | -- | ZIĘBA Julian # | Z/0089/14 | 2018 | 1 | |||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 10:46.23 | WIATROWSKA Agata | UKS Trójka Sandomierz | 1994 | U20 | SK | III | MIREK Andrzej | Z/4339/11 | 2013 | 2 | |||||||
2 | e | 1 | 11:29.58 | KOBOS Kamila | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1995 | U18 | PK | IV | OLEKSYK Grzegorz | Z/0124/11 | 2012 | 4 | |||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 15.58 | ŚLEDZIONA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | +4.0 | III | ||||||||||
4 | e | 1 | 18.24 | GŁADYSZ Dagmara | MKS Stal Nowa Dęba | 1998 | U16 | PK | +4.0 | V | ZIĘBA Julian # | Z/0090/14 | 2018 | 3 | ||||||
5 | e | 1 | 18.25 | SOKOŁOWSKA Alicja | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U16 | PK | +4.0 | V | ||||||||||
3 | w | 1 | 17.55 | SKÓRA Bernadeta | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U16 | PK | +4.0 | V | 0 | |||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 17.10 | ZAJĄC-MICAŁ Michelle | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U20 | PK | +4.0 | IV | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 48.07 | ŚLEDZIONA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | III | |||||||||||
1 | e | 1 | 52.42 | GŁADYSZ Dagmara | MKS Stal Nowa Dęba | 1998 | U16 | PK | V | ZIĘBA Julian # | Z/0090/14 | 2018 | 3 | |||||||
3 | e | 1 | 55.86 | JANIK Dominika | KS Komunalni Sanok | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 56.99 | MANGIONE Marianna | MKS Stal Nowa Dęba | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 60.57 | ZIĘBA Kinga | MKS Stal Nowa Dęba | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 67.05 | ŻMUDZIEJEWSKA Joanna | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | III | |||||||||||
1 | e | 1 | 67.79 | ŚLIWIAK Patrycja | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1995 | U18 | PK | III | OLEKSYK Grzegorz | Z/0125/11 | 2013 | 3 | |||||||
3 | e | 1 | 73.49 | HAJNOSZ Barbara | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U20 | PK | -- | |||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 54.86 |
JEZUIT Sara OLECHOWSKA Magdalena DZIURGOT Daria MISIELAK Marcelina |
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 1997 1998 1999 |
U16 | PDK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 55.24 |
SIDOR Aleksandra STRZELEC Justyna CHRUSZCZ Agnieszka SURA Karolina |
UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 1998 1997 1998 |
U16 | PDK | -- |
B.D. |
BEZ |
|||||||||
3 | s | 1 | 60.01 |
GAŁKA Paulina GEMZIK Kamila SUDOŁ Agnieszka BEDNARZ Izabela |
MKL Sparta Stalowa Wola | 1997 1998 1999 1998 |
U16 | PDK | -- |
|
||||||||||
1 | s | 2 | 55.01 |
SOKOŁOWSKA Alicja GŁODOWSKA Gabriela ŚLEDZIONA Karolina BIENIEK Klaudia |
CWKS Resovia Rzeszów | 1997 1998 1998 1997 |
U16 | PDK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 2 | 56.05 |
WOŹNIAK Edyta ZIMOŃ Daria RAJTER Marzena NYCZ Patrycja |
KS Komunalni Sanok | 1999 1999 1998 1999 |
U16 | PDK | -- |
|
||||||||||
1 | s | 3 | 50.83 |
MAZUR Katarzyna ŻMUDZIEJEWSKA Joanna KALITA Klaudia LAMPART Magdalena |
CWKS Resovia Rzeszów | 1995 1996 1995 1994 |
U20 | PDK | -- |
|
||||||||||
2 | s | 3 | 55.51 |
GORCZYCA Patrycja DYLĄG Oliwia HAJNOSZ Barbara STÓJ Anna |
ULKS Technik Trzcinica | 1994 1993 1993 1993 |
U20 | PDK | -- |
|
||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.50 | SZYMONIK Marlena | CWKS Resovia Rzeszów # | 1998 | U16 | PK | IV | # | ||||||||||||
1 | 1.55 | KALANDYK Mariola | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | III | |||||||||||||
2 | 1.40 | KOCENIAK Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
2 | 1.40 | KLUK Dominika | MKL Sparta Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
2 | 1.45 | KAZIENKO Patrycja | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
3 | 1.45 | SOKOŁOWSKA Alicja | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
4 | 1.40 | LEW Kinga | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | V | |||||||||||||
4 | 1.40 | KURIAŃCZYK Justyna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
5 | 1.35 | ZIĘBA Dominika | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
6 | 1.35 | ZIMOŃ Daria | KS Komunalni Sanok | 1999 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
7 | 1.35 | RACHWALSKA Kamila | KS Komunalni Sanok | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
8 | 1.30 | POWĘSKA Dagmara | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
9 | 1.25 | LIPIŃSKA Natalia | LKS Stal Mielec | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
4.23 | JEZUIT Sara | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U16 | PK | +1.5 | -- | |||||||||||||
5.13 | SKIBA Dorota | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U20 | PK | +1.6 | III | B.D. | 2 | |||||||||||
5.24 | FAKA Angelika | KS Komunalni Sanok | 1996 | U18 | PK | +1.1 | III | BORA Piotr # | Z/1399/12 | 2023 | ||||||||||
1 | 5.28 | FAKA Angelika | KS Komunalni Sanok | 1996 | U18 | PK | +2.2 | III | BORA Piotr # | Z/1399/12 | 2023 | |||||||||
1 | 5.50 | DĄBROWSKA Wioleta | ULKS Technik Trzcinica | 1997 | U16 | PK | +1.9 | II | WOJTAS Tomasz | Z/0057/13 | 2017 | 2 | ||||||||
2 | 5.13 | JEZUIT Sara | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U16 | PK | +2.2 | III | ||||||||||||
2 | 5.15 | SKIBA Dorota | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U20 | PK | +2.7 | III | B.D. | 2 | ||||||||||
3 | 4.96 | ZIMOŃ Daria | KS Komunalni Sanok | 1999 | U14 | PK | +1.2 | IV | ||||||||||||
3 | 5.12 | DYLĄG Oliwia | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U20 | PK | +0.7 | III | ||||||||||||
4 | 4.75 | MISIELAK Marcelina | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U14 | PK | +1.9 | V | # | |||||||||||
4 | 4.99 | PASTUŁA Kamila | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | +1.9 | IV | ||||||||||||
5 | 4.61 | ZIĘBA Dominika | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | +1.2 | V | # | |||||||||||
5 | 4.87 | STÓJ Anna | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U20 | PK | +1.8 | IV | ||||||||||||
6 | 4.53 | SIDOR Aleksandra | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U14 | PK | +1.7 | V | ||||||||||||
6 | 4.81 | SZAFARZ Monika | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U20 | PK | +1.3 | IV | ||||||||||||
7 | 4.48 | POWĘSKA Dagmara | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | +1.9 | -- | # | |||||||||||
8 | 4.35 | GORCZYCA Karolina | ULKS Technik Trzcinica | 1994 | U20 | PK | +1.4 | -- | ||||||||||||
8 | 4.47 | GEFERT Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | +1.5 | -- | ZAPART Stanisław B.D. | Z/1593/14 | 2022 | |||||||||
9 | 4.45 | KANTOR Weronika | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U14 | SL | +0.9 | -- | # | |||||||||||
10 | 4.44 | GORCZYCA Aleksandra | ULKS Technik Trzcinica | 1997 | U16 | PK | +2.0 | -- | ||||||||||||
11 | 4.28 | SZYMONIK Marlena | CWKS Resovia Rzeszów # | 1998 | U16 | PK | +2.7 | -- | # | |||||||||||
12 | 4.22 | WOŹNIAK Edyta | KS Komunalni Sanok | 1999 | U14 | PK | +0.9 | -- | ||||||||||||
13 | 4.13 | SEMERKO Angelika | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U14 | PK | +2.2 | -- | B.D. | |||||||||||
14 | 3.94 | GÓRNIAK Wiktoria | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U14 | PK | +2.1 | -- | # | |||||||||||
7 | w | 4.62 | SKÓRA Bernadeta | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U16 | PK | +0.8 | V | 459 | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.75 | SKIBA Dorota | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U20 | PK | +3.2 | II | B.D. | 2 | ||||||||||
2 | 10.77 | MAZUR Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | +0.8 | III | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.44 | CZERWIEC Natalia | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1996 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
1 | 10.60 | GOLBA Ewelina | CWKS Resovia Rzeszów # | 1997 | U16 | PK | IV | B.D. B.D. | ||||||||||||
2 | 9.01 | STÓJ Katarzyna | ULKS Technik Trzcinica | 1997 | U16 | PK | V | |||||||||||||
2 | 9.73 | KIDA Patrycja | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 7.58 | GIZA Olga | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 8.83 | WALA Agata | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | V | |||||||||||||
4 | 8.83 | PUZACZ Klaudia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | V | # | ||||||||||||
6 | 7.84 | PRUS Katarzyna | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||||
7 | 7.75 | WOJTALA Wiktoria | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
8 | 7.67 | MOSKAL Eliza | KS Komunalni Sanok | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
9 | 7.47 | BARTOCHOWSKA Jagoda | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
10 | 7.17 | KROK Karolina | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
11 | 6.64 | SZWORAK Joanna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
12 | 6.33 | KRZEMIŃSKA Kamila | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
13 | 5.30 | WZOREK Sabina | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
5 | w | 8.43 | SKÓRA Bernadeta | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U16 | PK | -- | 427 | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 29.67 | JAWORSKA Natalia | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U16 | PK | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
2 | 24.76 | PRUS Katarzyna | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U14 | PK | V | # | ||||||||||||
3 | 21.70 | BARTOCHOWSKA Jagoda | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
4 | 21.57 | SAJDA Paulina | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
5 | 21.33 | MICHALSKA Ewa | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
6 | 20.55 | MAKAREWICZ Karolina | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
7 | 18.30 | KROK Karolina | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
8 | 17.97 | SZWORAK Joanna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 18.96 | MAC Ewa | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 30.57 | OGRYZEK Monika | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | V | |||||||||||||
1 | 33.19 | HUDELA Natalia | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
2 | 28.38 | MOSKAL Eliza | KS Komunalni Sanok | 1997 | U16 | PK | V | |||||||||||||
2 | 30.16 | MALACH Katarzyna | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 24.90 | CZERWIEC Natalia | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 25.44 | PIECHOWICZ Karolina | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
4 | 16.25 | GIZA Olga | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
4 | 23.78 | GIZARA Patrycja | ULKS Technik Trzcinica | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
5 | 22.24 | PRUS Katarzyna | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||||
6 | 19.43 | PUZACZ Klaudia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
7 | 16.93 | KRZEMIŃSKA Kamila | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
4-bój K MŁ K | ||||||||||||||||||||
1806 | SKÓRA Bernadeta | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U16 | PK | IV | ||||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 14:15.30 | ZDZIEBŁO Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1996 | U18 | PK | -- | TOMALA Grzegorz # | Z/0934/12 | 2024 | MM | |||||||||
2 | 14:50.62 | AUGUSTYN Wiktoria | UKS Olimp Kozienice # | 1997 | U16 | MZ | II | |||||||||||||
3 | 15:09.49 | KANTOROWSKA Barbara | LKS Stal Mielec | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
4 | 15:55.06 | MAZIARZ Monika | LKS Stal Mielec | 1993 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
5 | 16:59.98 | MŁYNEK Wiktoria | LKS Stal Mielec | 1998 | U16 | PK | III | |||||||||||||
6 | 17:41.27 | LACHCIK Katarzyna | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | 1998 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
7 | 18:18.98 | SUDOŁ Paulina | MKL Sparta Stalowa Wola | 1994 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
8 | 18:28.31 | GRĘBOWIEC Bogna | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 24:28.89 | AUGUSTYN Angelika | UKS Olimp Kozienice # | 1996 | U18 | MZ | I | AUGUSTYN Krzysztof # | Z/0008/12 | 2022 | 3 | LDK! | ||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 11.36 | RABENDA Bartłomiej | KKB MOSiR Krosno | 1996 | U18 | PK | +1.1 | III | ||||||||||
1 | e | 1 | 11.82 | KIDA Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | +2.5 | IV | ||||||||||
2 | e | 1 | 11.44 | KWIECIEŃ Wojciech | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U20 | PK | +1.1 | III | ||||||||||
2 | e | 1 | 12.07 | HAMIELEC Marcin | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | +2.5 | IV | B.D. | 3 | ||||||||
3 | e | 1 | 11.71 | KOŚCIÓŁEK Patryk | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | +1.1 | III | ||||||||||
3 | e | 1 | 12.51 | CZEPIEL Michał | CWKS Resovia Rzeszów # | 1997 | U16 | PK | +2.5 | V | ||||||||||
4 | e | 1 | 12.60 | INGLOT Sławomir | CWKS Resovia Rzeszów # | 1997 | U16 | PK | +2.5 | V | ||||||||||
5 | e | 1 | 13.49 | SZABAGA Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U14 | PK | +2.5 | -- | ||||||||||
6 | e | 1 | 13.80 | SIDOR Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U14 | PK | +2.5 | -- | # | |||||||||
1 | e | 2 | 12.02 | KULIK Bartłomiej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | +2.7 | IV | ||||||||||
2 | e | 2 | 12.11 | OPALUCH Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | +2.7 | IV | SZCZUREK Leszek | BEZ | ||||||||
3 | e | 2 | 12.33 | HENDZEL Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | +2.7 | V | # | |||||||||
4 | e | 2 | 13.23 | MAŁEK Artur | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | +2.7 | -- | ||||||||||
5 | e | 2 | 13.50 | BZDYRA Maciej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | +2.7 | -- | ||||||||||
6 | e | 2 | 13.92 | IWANICKI Aleksy | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U14 | PK | +2.7 | -- | ||||||||||
1 | F | A | 11.77 | KIDA Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | +4.0 | IV | ||||||||||
2 | F | A | 11.93 | HAMIELEC Marcin | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | +4.0 | IV | B.D. | 3 | ||||||||
3 | F | A | 11.98 | KULIK Bartłomiej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | +4.0 | IV | ||||||||||
4 | F | A | 12.12 | OPALUCH Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | +4.0 | IV | SZCZUREK Leszek | BEZ | ||||||||
5 | F | A | 12.32 | HENDZEL Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | +4.0 | V | # | |||||||||
6 | F | A | 12.41 | CZEPIEL Michał | CWKS Resovia Rzeszów # | 1997 | U16 | PK | +4.0 | V | ||||||||||
7 | F | A | 12.46 | INGLOT Sławomir | CWKS Resovia Rzeszów # | 1997 | U16 | PK | +4.0 | V | ||||||||||
8 | F | A | 13.11 | MAŁEK Artur | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | +4.0 | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 22.08 | KALANDYK Hubert | KS Agros Zamość # | 1994 | U20 | LU | +2.1 | II | WIERZBICKI Mirosław # | Z/2748/11 | 2019 | 1 | ||||||
2 | e | 1 | 23.29 | RABENDA Bartłomiej | KKB MOSiR Krosno | 1996 | U18 | PK | +2.1 | III | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 39.22 | KULIGA Marcin | KKB MOSiR Krosno # | 1997 | U16 | PK | IV | SOCHA Tomasz B.D. | Z/0509/13 | 2020 | 2 | |||||||
2 | e | 1 | 40.00 | KIDA Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | IV | |||||||||||
3 | e | 1 | 40.55 | GALICIA PEREZ Arnold | KKS Victoria Stalowa Wola | 1993 | U20 | PK | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | e | 1 | 40.92 | HAMIELEC Marcin | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | V | B.D. | 3 | |||||||||
5 | e | 1 | 44.91 | BZDYRA Maciej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 45.85 | MAŁEK Artur | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
7 | e | 1 | 49.79 | RESZKA Rafał | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U14 | PK | -- | |||||||||||
8 | e | 1 | 55.07 | JACHER Marcin | LKS Stal Mielec | 2000 | U14 | PK | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 49.72 | GURDAK Kamil | MKS Stal Nowa Dęba | 1990 | U23 | PK | II | ZIĘBA Julian # | Z/4890/11 | 2016 | 1 | |||||||
2 | e | 1 | 55.48 | DZIOK Seweryn | KS Komunalni Sanok | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 56.06 | OŻÓG Konrad | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 56.90 | TŁUCZEK Mateusz | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 58.14 | PISARSKI Adrian | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:29.49 | KULIGA Marcin | KKB MOSiR Krosno # | 1997 | U16 | PK | III | SOCHA Tomasz B.D. | Z/0509/13 | 2020 | 2 | |||||||
2 | e | 1 | 1:30.22 | KRÓL Jakub | LKS Stal Mielec | 1997 | U16 | PK | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 1:31.73 | WOLSKI Krzysztof | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U16 | MA | III | B.D. # | 3 | |||||||||
4 | e | 1 | 1:35.32 | CZECH Adrian | KKB MOSiR Krosno | 1997 | U16 | PK | V | |||||||||||
5 | e | 1 | 1:36.56 | MICHALEC Kamil | KKB MOSiR Krosno | 1998 | U16 | PK | V | |||||||||||
6 | e | 1 | 1:37.17 | KOZIOŁ Wojciech | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | V | |||||||||||
7 | e | 1 | 1:38.99 | RAŚ Bartłomiej | KKB MOSiR Krosno | 1998 | U16 | PK | V | |||||||||||
1 | e | 2 | 1:44.32 | LEBIODA Stanisław | RLTL Optima Radom # | 1999 | U14 | MZ | -- | TRZOS Leszek B.D. | Z/0133/15 | 2023 | ||||||||
2 | e | 2 | 1:44.42 | MIELNIKIEWICZ Michał | UKS Tempo 5 Przemyśl # | 1998 | U16 | PK | -- | B.D. # | BEZ | |||||||||
3 | e | 2 | 1:47.08 | PIRÓG Kamil | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 2 | 1:47.49 | SZMYD Jan | KB Krościenko Wyżne | 1998 | U16 | PK | -- | B.D. B.D. | , Z/4902/22 | , 2022 | ||||||||
5 | e | 2 | 1:55.47 | PUZIO Krzysztof | MKL Sparta Stalowa Wola | 1999 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||
6 | e | 2 | 1:57.38 | MARCJAN Maciej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
7 | e | 2 | 1:58.13 | MEZGLEWSKI Kamil | KB Krościenko Wyżne | 1999 | U14 | PK | -- | ZATORSKI Witold # | Z/5123/15 | 2023 | 4 | |||||||
8 | e | 2 | 2:06.17 | ZIĘBA Dawid | MKS Stal Nowa Dęba | 2000 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||
1 | e | 3 | 1:24.52 | GAJDA Marcin | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U20 | PK | -- | |||||||||||
2 | e | 3 | 1:29.67 | GALICIA PEREZ Arnold | KKS Victoria Stalowa Wola | 1993 | U20 | PK | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 1:58.65 | MATYCZ Marcin | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | III | |||||||||||
2 | e | 1 | 1:59.44 | SĘDŁAK Rafał | LKS Stal Mielec | 1993 | U20 | PK | III | |||||||||||
3 | e | 1 | 2:00.71 | PABISZ Mirosław | KKB MOSiR Krosno | 1994 | U20 | PK | III | KATAN Wacław B.D. | Z/0388/12 | 2020 | 3 | |||||||
4 | e | 1 | 2:01.49 | BARAŃSKI Maciej | KKB MOSiR Krosno | 1996 | U18 | PK | III | KATAN Wacław | Z/11125/21 | 2022 | ||||||||
5 | e | 1 | 2:01.94 | SKIBA Łukasz | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | III | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | e | 1 | 2:03.32 | KIELAR Hubert | KKB MOSiR Krosno | 1994 | U20 | PK | IV | |||||||||||
7 | e | 1 | 2:07.27 | SABAT Łukasz | MKL Sparta Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | IV | # | ||||||||||
8 | e | 1 | 2:08.82 | PAJOR Michał | ZKS Unia Tarnów | 1991 | U23 | MA | -- | KUCZEK Piotr | BEZ | |||||||||
9 | e | 1 | 2:12.90 | TARNAWSKI Rafał | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||
10 | e | 1 | 2:15.24 | JAŹWIECKI Stanisław | KB Krościenko Wyżne | 1995 | U18 | PK | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
11 | e | 1 | 2:18.67 | BAJ Roman | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 8:24.35 | ŻĄDŁO Jacek | LKS Stal Mielec | 1991 | U23 | PK | II | |||||||||||
2 | e | 1 | 8:38.55 | JASZCZUR Mateusz | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U20 | PK | II | |||||||||||
3 | e | 1 | 8:48.94 | KONDRAT Mariusz | UKS Trójka Sandomierz | 1991 | U23 | SK | III | |||||||||||
4 | e | 1 | 8:57.11 | SIERŻĘGA Jakub | UKS Trójka Sandomierz | 1995 | U18 | SK | III | MIREK Andrzej | Z/4340/11 | 2014 | 4 | |||||||
5 | e | 1 | 8:59.99 | JACHYM Tomasz | WKS Wawel Kraków # | 1993 | U20 | MA | III | # | ||||||||||
6 | e | 1 | 9:00.74 | CHABKO Paweł | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U18 | PK | III | # | ||||||||||
7 | e | 1 | 9:02.30 | ZEGARLICKI Tomasz | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1994 | U20 | PK | III | |||||||||||
8 | e | 1 | 9:03.97 | WOJCIECHOWSKI Michał | KB Witar Tarnobrzeg | 1988 | Sen | PK | III | MAŚLANKA Adam | Z/3618/15 | 2024 | 2 | LDK! | ||||||
9 | e | 1 | 9:04.72 | KICZUŁA Konrad | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | III | |||||||||||
10 | e | 1 | 9:07.72 | PRĘDKI Marek | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U20 | PK | III | |||||||||||
11 | e | 1 | 9:08.55 | OLEJARCZYK Henryk | CWKS Resovia Rzeszów | 1993 | U20 | PK | III | |||||||||||
12 | e | 1 | 10:13.47 | TAMBORSKI Krzysztof | KKS Victoria Stalowa Wola | 1994 | U20 | PK | -- | |||||||||||
13 | e | 1 | 10:16.44 | RZESZUT Adrian | MKS Stal Nowa Dęba | 1993 | U20 | PK | -- | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 6:11.32 | STOKŁOSA Patryk | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U16 | PK | IV | |||||||||||
2 | e | 1 | 6:11.91 | SUDOŁ Mateusz | MKL Sparta Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | IV | |||||||||||
3 | e | 1 | 6:24.43 | URBANIAK Arkadiusz | MKS Stal Nowa Dęba | 1998 | U16 | PK | V | # | ||||||||||
4 | e | 1 | 7:00.00 | KULIŃSKI Kamil | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
5 | e | 1 | 7:12.35 | GRANOWICZ Artur | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||
6 | e | 1 | 7:21.64 | KULIGA Mateusz | MKS Halicz Ustrzyki Dolne | 1998 | U16 | PK | -- | B.D. | Z/0169/14 | 2014 | BEZ | |||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 17.67 | LEW Filip | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U16 | PK | +2.8 | IV | ||||||||||
2 | e | 1 | 18.78 | GÓRNY Jakub | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | +2.8 | -- | ||||||||||
3 | e | 1 | 20.65 | STASZCZAK Paweł | MKS Stal Nowa Dęba | 1998 | U16 | PK | +2.8 | -- | ||||||||||
4 | e | 1 | 21.35 | KOWALSKI Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | +2.8 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 16.57 | BARYŁA Konrad | KS Komunalni Sanok | 1997 | U16 | PK | +3.0 | III | ||||||||||
2 | e | 2 | 18.94 | KUKURSKI Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | +3.0 | -- | ||||||||||
3 | e | 2 | 19.30 | RĘBISZ Bartłomiej | MKS Stal Nowa Dęba | 1997 | U16 | PK | +3.0 | -- | ZIĘBA Julian | Z/0007/13 | 2018 | 2 | ||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 42.87 | BARYŁA Konrad | KS Komunalni Sanok | 1997 | U16 | PK | III | |||||||||||
1 | e | 1 | 45.99 | RĘBISZ Bartłomiej | MKS Stal Nowa Dęba | 1997 | U16 | PK | V | ZIĘBA Julian | Z/0007/13 | 2018 | 2 | |||||||
2 | e | 1 | 43.36 | KUKURSKI Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | IV | |||||||||||
2 | e | 1 | 47.89 | KOWALSKI Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
3 | e | 1 | 45.49 | LEW Filip | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U16 | PK | V | |||||||||||
3 | e | 1 | 48.69 | OPALUCH Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | -- | SZCZUREK Leszek | BEZ | |||||||||
4 | e | 1 | 49.34 | GÓRNY Jakub | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 52.47 | STASZCZAK Paweł | MKS Stal Nowa Dęba | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.12 |
HENDZEL Kamil KUKURSKI Piotr HAMIELEC Marcin KIDA Jakub |
UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 1997 1997 1997 |
U16 | PDK | -- |
B.D. |
3 |
|||||||||
2 | s | 1 | 51.67 |
DUL Tomasz SUDOŁ Mateusz WILK Wojciech PIRÓG Kamil |
MKL Sparta Stalowa Wola | 1997 1997 1997 1998 |
U16 | PDK | -- |
|
||||||||||
3 | s | 1 | 52.89 |
KULIK Bartłomiej MAŁEK Artur BZDYRA Maciej KULIŃSKI Kamil |
KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 1998 1998 1998 |
U16 | PDK | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 53.12 |
IWANICKI Aleksy SIDOR Kamil OPALUCH Kamil SZABAGA Jakub |
UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 1999 1997 1999 |
U16 | PDK | -- |
SZCZUREK Leszek |
BEZ |
|||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.75 | KULIG Karol | LKS Stal Mielec | 1997 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
2 | 1.70 | SAJDAK Grzegorz | LKS Stal Mielec | 1997 | U16 | PK | V | |||||||||||||
3 | 1.70 | KOPALA Igor | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U16 | PK | V | B.D. | 1 | |||||||||||
4 | 1.60 | WILK Wojciech | MKL Sparta Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
5 | 1.60 | KORZEŃ Łukasz | LKS Stal Mielec | 1997 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
6 | 1.55 | SIKORSKI Piotr | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
7 | 1.40 | JABŁOŃSKI Jakub | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
8 | 1.35 | TROJAŃSKI Krzysztof | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
3.62 | SIDOR Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U14 | PK | +1.9 | -- | # | ||||||||||||
3.98 | RESZKA Rafał | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U14 | PK | +1.4 | -- | |||||||||||||
5.62 | KORZEŃ Łukasz | LKS Stal Mielec | 1997 | U16 | PK | +1.3 | V | # | ||||||||||||
5.95 | STEFANOWICZ Adrian | LKS Stal Mielec | 1994 | U20 | PK | +1.9 | IV | |||||||||||||
5.97 | MIKOSZ Mateusz | ULKS Technik Trzcinica | 1995 | U18 | PK | +1.5 | IV | |||||||||||||
6.35 | SYZDEK Mariusz | UKS Czwórka Żory # | 1989 | Sen | SL | +1.3 | III | |||||||||||||
1 | 5.81 | KORZEŃ Łukasz | LKS Stal Mielec | 1997 | U16 | PK | +2.4 | V | # | |||||||||||
1 | 6.64 | SYZDEK Mariusz | UKS Czwórka Żory # | 1989 | Sen | SL | +4.0 | III | ||||||||||||
2 | 5.80 | KULIK Bartłomiej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | +1.9 | V | ||||||||||||
2 | 6.27 | PĘCAK Kamil | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | +1.1 | IV | ||||||||||||
3 | 4.82 | SZABAGA Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl # | 1999 | U14 | PK | +2.4 | -- | ||||||||||||
3 | 6.25 | MIKOSZ Mateusz | ULKS Technik Trzcinica | 1995 | U18 | PK | +2.8 | IV | ||||||||||||
4 | 4.60 | SIDOR Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U14 | PK | +2.2 | -- | # | |||||||||||
4 | 6.16 | GAWLE Marcin | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | +1.7 | IV | ||||||||||||
5 | 4.33 | RESZKA Rafał | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U14 | PK | +2.9 | -- | ||||||||||||
5 | 6.02 | STEFANOWICZ Adrian | LKS Stal Mielec | 1994 | U20 | PK | +3.1 | IV | ||||||||||||
6 | 5.33 | CHAJEC Paweł | ULKS Technik Trzcinica | 1994 | U20 | PK | +0.9 | -- | ||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
12.71 | PĘCAK Kamil | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | +1.3 | IV | |||||||||||||
1 | 13.67 | KORZEŃ Radosław | LKS Stal Mielec | 1994 | U20 | PK | +1.8 | III | ||||||||||||
2 | 13.34 | GAWLE Marcin | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | +1.0 | III | ||||||||||||
3 | 13.06 | PĘCAK Kamil | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | +2.1 | IV | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 11.07 | MATYJA Damian | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
1 | 11.88 | MICHTA Michał | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | V | # | ||||||||||||
2 | 7.34 | RYGIEL Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
2 | 9.77 | MAKAREWICZ Jakub | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.42 | SZYLAK Sergiusz | ULKS Technik Trzcinica | 1994 | U20 | PK | III | WŁADYKA Jacek | Z/2217/11 | 2013 | BEZ | |||||||||
2 | 12.60 | JAREK Karol | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U20 | PK | IV | |||||||||||||
3 | 12.60 | DUBIK Jakub | CWKS Resovia Rzeszów # | 1993 | U20 | PK | IV | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 39.85 | HERDA Krzysztof | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | IV | # | ||||||||||||
2 | 29.89 | BRZÓSKA Krzysztof | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 29.81 | GORCZYCA Paweł | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
4 | 29.78 | TRYKSZA Karol | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
5 | 28.42 | MICHTA Michał | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
6 | 25.73 | RYGIEL Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 49.52 | KORALEWICZ Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U18 | PK | II | # | ||||||||||||
2 | 48.26 | MATYJA Damian | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | II | |||||||||||||
3 | 44.97 | WYWRÓT Karol | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U18 | PK | III | B.D. B.D. | 2 | |||||||||||
4 | 29.60 | ZAKRZEWSKI Oliwier | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 36.86 | SZYLAK Sergiusz | ULKS Technik Trzcinica | 1994 | U20 | PK | IV | WŁADYKA Jacek | Z/2217/11 | 2013 | BEZ | |||||||||
2 | 33.50 | JAREK Karol | ULKS Technik Trzcinica | 1993 | U20 | PK | IV | |||||||||||||
3 | 33.46 | MENDUŚ Krystian | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U20 | PK | IV | |||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 35.41 | SYZDEK Mariusz | UKS Czwórka Żory # | 1989 | Sen | SL | III | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 47.07 | HERDA Krzysztof | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | IV | # | ||||||||||||
2 | 44.33 | CICIRKO Maciej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U16 | PK | IV | # | ||||||||||||
3 | 34.90 | TRYKSZA Karol | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 59.24 | KORALEWICZ Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U18 | PK | II | # | ||||||||||||
2 | 40.63 | FRANCZYKOWSKI Nikodem | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 34.22 | DUBIK Jakub | CWKS Resovia Rzeszów # | 1993 | U20 | PK | -- | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 23:17.28 | PORCZAK Radosław | CWKS Resovia Rzeszów | 1992 | U23 | PK | -- | |||||||||||||
2 | 24:11.29 | MAŁEK Adam | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 24:45.00 | TARA Sebastian | LKS Stal Mielec | 1997 | U16 | PK | II | |||||||||||||
4 | 27:24.88 | BACHOR Michał | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
5 | 29:23.52 | BACHOR Jakub | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.3476421833038 sekund |