Warszawa 25 - 26.05.2013
Mityng Warszawski
100 m K
1 1 e 1 12.32 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 1994 U20 MZ -0.6 II LEWANDOWSKI Jacek
2 2 e 1 12.41 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -0.6 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
3 3 e 1 12.45 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 1996 U18 WN -0.6 II
4 4 e 1 12.58 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ -0.6 II STANISLAWSKI Krzysztof 3
5 6 e 1 12.94 ADAMCZYK Natalia MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ -0.6 III
6 7 e 1 12.96 JANCZARSKA Zofia UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -0.6 III GĄSIEWSKI Artur Z/1469/12 2014 3
7 8 e 1 13.04 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź # 1996 U18 LD -0.6 III #
8 11 e 1 13.34 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 U18 WP -0.6 IV REJEWSKI Robert Z/1671/12 2023 1
1 9 e 2 13.18 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U20 MZ -0.6 III B.D. # 2
2 10 e 2 13.27 DZIENISZ Gabriela SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ -0.6 IV OBROCKI Bogdan Z/4099/11 2014 4
3 12 e 2 13.43 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -0.6 IV B.D. 1
4 13 e 2 13.60 ROJEK Sylwia UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -0.6 IV B.D. Z/1461/13 2013 4
5 15 e 2 14.12 SOCZEWKA Klaudia MKS Pogoń Siedlce 1999 U16 MZ -0.6 V B.D. 5
6 18 e 2 15.40 BORKOWSKA Julia MKS Pogoń Siedlce 1999 U16 MZ -0.6 --
1 5 e 3 12.86 MALYSHKO Nataliia RKS Skra Warszawa 1995 U20 MZ +1.0 III
2 14 e 3 13.66 CHLEWIŃSKA Monika MUKS Płock 1999 U16 MZ +1.0 IV #
3 16 e 3 14.47 SOCZEWKA Dominika MKS Pogoń Siedlce 1999 U16 MZ +1.0 V B.D. BEZ
4 17 e 3 14.94 POULAIN Natalia OKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ +1.0 --
  e 3 DNF WALCZAK Magdalena MKS Durasan Płońsk 1995 U20 MZ +1.0 --
1 f 1 12.25 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 1994 U20 MZ 0.0 II LEWANDOWSKI Jacek
2 f 1 12.43 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ 0.0 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
3 f 1 12.44 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 1996 U18 WN 0.0 II
4 f 1 12.84 JANCZARSKA Zofia UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ 0.0 III GĄSIEWSKI Artur Z/1469/12 2014 3
5 f 1 12.86 MALYSHKO Nataliia RKS Skra Warszawa 1995 U20 MZ 0.0 III
6 f 1 12.91 ADAMCZYK Natalia MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ 0.0 III
7 f 1 13.15 DZIENISZ Gabriela SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ 0.0 III OBROCKI Bogdan Z/4099/11 2014 4
8 f 1 13.26 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U20 MZ 0.0 IV B.D. # 2
200 m K
1 1 s 1 25.78 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 1987 Sen MZ -1.8 II #
2 2 s 1 25.82 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 1996 U18 WN -1.8 II
3 3 s 1 26.15 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ -1.8 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
4 4 s 1 26.43 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -1.8 III B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
5 5 s 1 26.54 ADAMCZYK Natalia MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ -1.8 III
6 12 s 1 28.34 RUCIŃSKA Roksana ULKS Jedlińsk # 1997 U18 MZ -1.8 IV
7 18 s 1 31.24 POULAIN Natalia OKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ -1.8 --
7 18 s 1 31.24 POULAIN Natalia OKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ -1.8 --
1 6 s 2 27.11 DZIENISZ Gabriela SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ -1.1 III OBROCKI Bogdan Z/4099/11 2014 4
2 8 s 2 27.59 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U20 MZ -1.1 IV B.D. # 2
3 7 s 2 27.59 ROJEK Sylwia UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -1.1 IV B.D. Z/1461/13 2013 4
3 7 s 2 27.59 ROJEK Sylwia UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -1.1 IV B.D. Z/1461/13 2013 4
4 9 s 2 27.79 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U18 MZ -1.1 IV
5 10 s 2 28.09 WARCHOŁ Justyna LKS Vectra Włocławek # 1997 U18 KP -1.1 IV KŁÓDKOWSKI Andrzej # 2
6 13 s 2 28.79 GONTA Aneta KM Aktywni Sochaczew 1997 U18 MZ -1.1 --
7 14 s 2 29.44 PIOTROWSKA Dominika UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -1.1 -- CICHOSZ Sandra BEZ
1 11 s 3 28.13 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U18 LU -0.6 IV B.D.
2 15 s 3 29.61 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ -0.6 -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
3 16 s 3 30.64 MAJEWSKA Angelika MUKS Płock 1996 U18 MZ -0.6 --
4 17 s 3 31.19 KORDA Kinga UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ -0.6 -- CICHOSZ Sandra Z/1584/13 2013 BEZ
5 19 s 3 31.48 LELONEK Klaudia KM Aktywni Sochaczew 1998 U16 MZ -0.6 --
400 m K
1 1 s 1 58.01 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 1992 U23 MZ II B.D. 1
2 2 s 1 59.27 CHWEDCZUK Klaudia MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ III
3 3 s 1 60.61 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock # 1994 U20 MZ III B.D. # 2
4 5 s 1 60.93 WARCHOŁ Justyna LKS Vectra Włocławek # 1997 U18 KP III KŁÓDKOWSKI Andrzej # 2
5 6 s 1 61.47 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość 1993 U23 LU III B.D. BEZ
6 9 s 1 62.50 PETKOWICZ Ewelina MKS Żak Biała Podlaska 1997 U18 LU IV
7 12 s 1 63.83 PRYWATA Izabela UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ IV RADKE Karol Z/1459/13 2014 3
1 8 s 2 62.29 RYPINA Paula UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ IV GĄSIEWSKI Artur Z/5039/11 2014 3
2 11 s 2 63.64 ŚWIDZIŃSKA Joanna MKS Żak Biała Podlaska 1997 U18 LU IV
3 14 s 2 64.10 PAWLAK Agnieszka OKS Start Otwock 1995 U20 MZ IV
4 15 s 2 64.17 WARDA Krzysztofa MUKS Płock 1997 U18 MZ IV B.D. #
5 17 s 2 65.50 JOBDA Gabriela UKS Victoria Józefów 1994 U20 MZ --
6 18 s 2 65.62 KUSA Aleksandra MUKS Płock 1998 U16 MZ V
7 19 s 2 66.01 SIENKIEWICZ Aleksandra MKS Żak Biała Podlaska 1997 U18 LU --
8 20 s 2 67.63 PRZYBYSZEWSKA Dagmara MUKS Płock 1996 U18 MZ --
1 4 s 3 60.67 NIEDŹWIEDZIUK Dominika MKS Żak Biała Podlaska 1997 U18 LU III #
2 7 s 3 61.96 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ III B.D. # 1
3 10 s 3 63.62 KUCZYŃSKA Gabriela MUKS Płock 1998 U16 MZ IV
4 13 s 3 64.06 FROŃCZUK Paula MKS Żak Biała Podlaska 1997 U18 LU IV #
5 16 s 3 64.81 MALANOWSKA Ada PTT Delta Płock # 1999 U16 MZ V KĄPIŃSKI Sławomir Z/2134/15 2015 4
6 21 s 3 68.04 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 1992 U23 MZ -- B.D. BEZ
7 22 s 3 68.41 NEJMAN Ewa MKS Żak Biała Podlaska 1997 U18 LU -- MACHNOWSKI Grzegorz 4
800 m K
1 1 s 1 2:10.73 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock 1989 Sen MZ II B.D. # 1
2 2 s 1 2:14.05 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 1995 U20 LU II #
3 3 s 1 2:21.94 O A UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ III #
4 4 s 1 2:22.38 MAROSZEK Agata UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ III WRONA Grzegorz Z/0785/13 2014 4
5 5 s 1 2:22.58 ZIÓŁKOWSKA Kamila LUKS Boguszyce 1996 U18 LD III
6 6 s 1 2:29.55 MUSZYŃSKA Agata MUKS Płock 1995 U20 MZ IV
1500 m K
1 1 s 1 4:34.15 GAWŁOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek 1995 U20 KP II B.D. 3
2 2 s 1 4:50.26 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 1995 U20 MZ III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
3 3 s 1 4:57.00 KONDEJA Emilia UKS Victoria Józefów 1994 U20 MZ III
4 4 s 1 5:03.73 O A UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ IV #
5 5 s 1 5:08.51 KORSZEŃ Natalia MKS Żak Biała Podlaska 1997 U18 LU IV
6 6 s 1 5:10.93 KRUTEL Magdalena SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/0475/12 2015 2
7 7 s 1 5:14.50 KORYBSKA Patrycja MKS Żak Biała Podlaska 1997 U18 LU --
8 8 s 1 5:16.28 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 1996 U18 LU --
9 9 s 1 5:38.71 KRALSKA Joanna MUKS Płock 1997 U18 MZ -- #
  s 1 DNF MAROSZEK Agata UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0785/13 2014 4
  s 1 DNF KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie # 1996 U18 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0203/12 2022
3000 m K
1 1 s 1 10:55.43 GREFKOWICZ Natalia OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ III
2 2 s 1 11:03.50 STARZYK Marzena UKS Olimp Kozienice 1996 U18 MZ III LDK!
3 3 s 1 11:30.77 WALENDZIK Marta UKS Olimp Kozienice 1996 U18 MZ IV
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.44 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 U18 WP +0.8 II REJEWSKI Robert Z/1671/12 2023 1
3 f 1 15.26 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 1996 U18 WP -1.1 II REJEWSKI Robert Z/1671/12 2023 1
100 m pł K
1 1 e 1 14.15 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 1993 U23 MZ +0.8 I
2 2 e 1 15.13 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ +0.8 II B.D. 1
3 4 e 1 15.87 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 1995 U20 MZ +0.8 III RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
4 5 e 1 16.97 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa # 1995 U20 MZ +0.8 IV KRUKOWSKI Michał # Z/4864/11 2016 1
1 f 1 14.23 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 1993 U23 MZ -1.1 I
2 f 1 14.96 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ -1.1 II B.D. 1
400 m pł K K
1 s 1 65.58 DOBKOWSKA Klaudia UKS Młodzik Warszawa 1995 U20 MZ II
2 s 1 67.44 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 1995 U20 WN III
2000 m prz K
1 1 s 1 7:14.78 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 1991 U23 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2023 3
2 s 1 8:04.23 KARDAS Ilona UKS Olimp Kozienice 1994 U20 MZ III LDK!
  s 1 DNF MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 1995 U20 WN --
Wzwyż K
1 f 1 1.55 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 1991 U23 MZ III B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
1 f 1 1.55 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 U18 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2023 3
3 f 1 1.55 GAWRZYDEK Karolina UKS Melo Błonie 1997 U18 MZ III
4 f 1 1.50 STECKIEWICZ Ilona MKS Pułtusk 1997 U18 MZ IV
5 f 1 1.50 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 1995 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
Tyczka K
1 f 1 3.10 ŚMIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ II #
2 f 1 2.90 ZIELIŃSKA Katarzyna niest. Warszawa # 1995 U20 MZ III GĘBSKI Adam B.D. Z/4721/11 2013 3
3 f 1 2.80 PALUCH Agnieszka ULKS Jedlińsk 1994 U20 MZ III
4 f 1 2.20 ZWOLIŃSKA Patrycja UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ -- BONTRUK Dariusz Z/1572/12 2014 3
5 f 1 2.20 WOŹNIAK Anna UKS SMS Warszawa # 1997 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 2
W dal K
1 f 1 5.91 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U18 SL +1.2 I NAZARKIEWICZ Robert # Z/0398/12 2023
2 f 1 5.77 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ +2.0 II B.D. # 2
3 f 1 5.66 GWIAZDA Katarzyna UKS Siódemka Ostrołęka 1995 U20 MZ -0.9 II
4 f 1 5.64 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990 Sen MZ -0.9 II B.D. 1
5 f 1 5.64 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ 0.0 II
6 f 1 5.53 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ +0.6 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2023
7 f 1 5.24 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 1995 U20 MZ +0.4 III RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
8 f 1 5.06 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa # 1995 U20 MZ +0.1 IV KRUKOWSKI Michał # Z/4864/11 2016 1
9 f 1 4.88 MALYSHKO Nataliia RKS Skra Warszawa 1995 U20 MZ +1.1 IV
10 f 1 4.71 RUCIŃSKA Roksana ULKS Jedlińsk # 1997 U18 MZ +2.0 --
Kula (3) K
1 f 1 14.23 ŚLEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U16 MZ I OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2022
2 f 1 11.72 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 U18 MZ III NISZTOR Stanisław
3 f 1 11.55 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 1997 U18 MZ III
4 f 1 10.53 WRONKA Marlena RKS Łódź # 1996 U18 LD IV B.D. BEZ
Kula (4) K
1 f 1 16.02 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1993 U23 OP M #
2 f 1 11.78 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 1995 U20 MZ II
3 f 1 11.06 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 1995 U20 MZ III
4 f 1 10.86 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 1995 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
5 f 1 10.73 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa # 1995 U20 MZ III KRUKOWSKI Michał # Z/4864/11 2016 1
6 f 1 10.08 SZYMAŃSKA Izabela OKS Start Otwock 1995 U20 MZ III
Dysk (1) K
1 f 1 53.16 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 1992 U23 PM I B.D. 1
2 f 1 35.58 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 1995 U20 MZ III
3 f 1 31.85 WRONKA Marlena RKS Łódź # 1996 U18 LD IV B.D. BEZ
4 f 1 30.96 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ IV B.D. # 3
5 f 1 27.76 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 U18 MZ IV NISZTOR Stanisław
Młot (3) K
1 f 1 54.95 ZIĘTARSKA Klaudia RKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ I
2 f 1 46.77 PABISIAK Patrycja AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ III B.D. Z/1470/12 2012 3
3 f 1 35.38 KAMIEŃ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ IV
4 f 1 35.05 BOŃDA Zuzanna OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ IV
Młot (4) K
1 f 1 71.04 WŁODARCZYK Anita KS AZS AWF Katowice # 1985 Sen SL MM JAKELJIC Ivica # Z/0183/11 2023
2 f 1 45.39 KOWALCZYK Sylwia RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ II
Oszczep (500) K
1 f 1 29.77 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 1997 U18 MZ --
Oszczep (600) K
1 f 1 35.80 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 1994 U20 MZ III KRUKOWSKI Michał Z/4633/11 2013 3
2 f 1 33.30 KOCHANOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ IV
100 m M
1 1 e 1 11.08 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa 1994 U20 MZ +0.3 II
2 2 e 1 11.15 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 1996 U18 KP +0.3 II #
3 3 e 1 11.24 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 U18 MZ +0.3 II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2023 M
4 4 e 1 11.33 NOWIŃSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 1994 U20 MZ +0.3 III
5 5 e 1 11.44 GIŻYŃSKI Bartosz MKS Durasan Płońsk 1995 U20 MZ +0.3 III
6 6 e 1 11.46 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa 1994 U20 MZ +0.3 III
7 7 e 1 11.47 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa # 1991 U23 MZ +0.3 III B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2023 3
8 13 e 1 11.85 KWIATKOWSKI Kamil MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ +0.3 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/1511/13 2015 2
1 8 e 2 11.47 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U20 OP 0.0 III #
2 9 e 2 11.49 KRZYŻANOWSKI Krzysztof MKS Durasan Płońsk 1996 U18 MZ 0.0 III
3 11 e 2 11.62 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ 0.0 III
4 14 e 2 11.86 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa # 1996 U18 MZ 0.0 IV
5 15 e 2 11.87 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ 0.0 IV
6 16 e 2 11.88 PALUCH Mariusz MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ 0.0 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0696/13 2016 2
7 17 e 2 11.90 ZABIELSKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 1997 U18 LU 0.0 IV
8 18 e 2 11.91 BORYSIUK Adrian MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ 0.0 IV
1 10 e 3 11.59 KASPROWICZ Przemysław UKS Kusy Warszawa # 1995 U20 MZ +0.3 III RADKE Karol Z/4634/11 2014 2
2 21 e 3 12.26 BUKALSKI Adam OKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ +0.3 --
3 22 e 3 12.29 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 1996 U18 MZ +0.3 -- GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
4 23 e 3 12.39 GRALEWICZ Adam MKS Durasan Płońsk 1997 U18 MZ +0.3 --
5 25 e 3 12.81 FEDOROWICZ Marcin MUKS Płock 1998 U16 MZ +0.3 -- #
1 12 e 4 11.84 KWIATKOWSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 1997 U18 MZ +0.7 IV
3 20 e 4 12.19 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U20 MZ +0.7 IV
4 24 e 4 12.40 DUNIN-WĄSOWICZ Michał UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ +0.7 -- GĄSIEWSKI Artur Z/1460/13 2013 BEZ
1 f 1 11.16 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa 1994 U20 MZ -0.2 II
2 f 1 11.17 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 1996 U18 KP -0.2 II #
3 f 1 11.24 NOWIŃSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 1994 U20 MZ -0.2 II
4 f 1 11.33 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -0.2 III WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2023 M
5 f 1 11.40 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa 1994 U20 MZ -0.2 III
6 f 1 11.49 GIŻYŃSKI Bartosz MKS Durasan Płońsk 1995 U20 MZ -0.2 III
7 f 1 11.50 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U20 OP -0.2 III #
8 f 1 11.60 KRZYŻANOWSKI Krzysztof MKS Durasan Płońsk 1996 U18 MZ -0.2 III
200 m M
1 1 s 1 22.42 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 1996 U18 KP -0.8 II #
2 2 s 1 22.49 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa 1994 U20 MZ -0.8 II
3 3 s 1 22.57 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk 1994 U20 MZ -0.8 II B.D. Z/1575/12 2013 2
4 4 s 1 22.92 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa 1994 U20 MZ -0.8 III
5 5 s 1 22.93 LEWANDOWSKI Maciej UKS Młodzik Warszawa 1995 U20 MZ -0.8 III
6 6 s 1 23.00 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 1994 U20 MZ -0.8 III B.D. BEZ
7 13 s 1 24.30 TUŁOWIECKI Artur MKS Polonia Warszawa 1992 U23 MZ -0.8 --
8 15 s 1 24.45 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 1981 Sen MZ -0.8 -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2023 BEZ
1 7 s 2 23.29 KASPROWICZ Przemysław UKS Kusy Warszawa # 1995 U20 MZ -0.9 III RADKE Karol Z/4634/11 2014 2
2 9 s 2 23.82 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ -0.9 --
3 10 s 2 24.01 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ -0.9 IV
4 11 s 2 24.08 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa # 1996 U18 MZ -0.9 IV
5 14 s 2 24.42 ANTOSIUK Marcin OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ -0.9 -- B.D. BEZ
6 17 s 2 25.25 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 1995 U20 MZ -0.9 -- B.D. BEZ
1 8 s 3 23.40 ŻEBROWSKI Patryk MKS Durasan Płońsk 1995 U20 MZ -1.8 III
2 12 s 3 24.29 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ -1.8 IV
3 16 s 3 25.09 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U20 MZ -1.8 --
4 18 s 3 26.13 MATERNIK Bartosz OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ -1.8 --
5 19 s 3 26.45 BĄCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -1.8 -- STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
400 m M
1 1 s 1 49.83 TALACHA Przemysław MKS Pogoń Siedlce 1995 U20 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/0218/11 2014 2
2 2 s 1 50.00 KRYSIEWICZ Klaudiusz niest. Warszawa # 1995 U20 MZ II
3 3 s 1 50.66 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 U23 MZ III #
4 4 s 1 50.79 WILK Sylwester OKS Start Otwock 1996 U18 MZ III
5 5 s 1 51.82 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las # 1990 Sen WP III TYLAK Łukasz Z/1668/12 2023 II
6 7 s 1 52.65 GANCARZ Ernest KS Agros Zamość 1994 U20 LU III
  s 1 DNF LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 1996 U18 MZ --
1 6 s 2 52.54 MARCZAK Tomasz MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ III #
2 9 s 2 53.61 BURZYŃSKI Cezary AKL Ursynów Warszawa 1996 U18 MZ IV
3 10 s 2 53.96 KOSIOREK Krzysztof OKS Skra Warszawa 1995 U20 MZ IV
4 11 s 2 54.32 PACZÓSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0694/13 2015 3
5 14 s 2 55.11 BANASZKIEWICZ Maciej MUKS Płock 1996 U18 MZ --
6 15 s 2 55.57 KUROWSKI Kamil AKL Ursynów Warszawa 1994 U20 MZ --
7 21 s 2 58.01 BĄCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
8 22 s 2 60.25 GOS Paweł UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
1 8 s 3 53.54 SOBOLEWSKI Michał KS Agros Zamość # 1996 U18 LU IV B.D. Z/0857/12 2017 BEZ
2 12 s 3 54.44 KOĆ Piotr MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/0693/13 2016 2
3 13 s 3 54.55 GIL Michał MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ IV #
4 16 s 3 55.75 JUREK Filip OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ --
5 17 s 3 56.43 SRZEDNICKI Dominik AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ --
6 18 s 3 56.93 MATERNIK Bartosz OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ --
7 19 s 3 57.14 SOSIDKO Bartłomiej MKS Żak Biała Podlaska 1999 U16 LU --
8 20 s 3 57.90 WĄSOWSKI Jakub MKS Żak Biała Podlaska 1997 U18 LU --
800 m M
1 1 s 1 1:53.73 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 1993 U23 MZ II B.D. # 1
2 2 s 1 1:54.25 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice # 1993 U23 SL II #
3 3 s 1 1:55.28 STRUSIŃSKI Marcin MUKS Płock 1994 U20 MZ II
4 4 s 1 1:55.80 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 U23 MZ II #
5 5 s 1 1:57.11 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 1996 U18 MZ III
6 6 s 1 1:57.57 NIEBRZYDOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 1992 U23 MZ III B.D. 3
7 7 s 1 1:58.40 SOBOLEWSKI Michał KS Agros Zamość # 1996 U18 LU III B.D. Z/0857/12 2017 BEZ
1 8 s 2 2:04.48 BEDNAREK Radosław LUKS Boguszyce 1997 U18 LD IV
2 9 s 2 2:05.36 BURZYŃSKI Cezary AKL Ursynów Warszawa 1996 U18 MZ IV
3 10 s 2 2:05.83 PRZYBOROWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 1995 U20 MZ IV
4 11 s 2 2:06.12 KUROWSKI Kamil AKL Ursynów Warszawa 1994 U20 MZ IV
5 12 s 2 2:07.33 SRZEDNICKI Dominik AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ IV
6 13 s 2 2:08.31 OLSZAK Tobiasz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 1996 U18 LD --
7 14 s 2 2:14.45 KWIATKOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -- #
1500 m M
1 1 s 1 3:57.29 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice # 1993 U23 SL II #
2 2 s 1 3:58.41 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 1996 U18 MZ II
3 3 s 1 4:02.19 MAZUR Daniel OKS Start Otwock 1995 U20 MZ III
4 4 s 1 4:04.62 MRÓZ Cezary LKS Vectra Włocławek 1996 U18 KP III
5 5 s 1 4:08.39 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 1992 U23 MZ III PARADOWSKA Renata # Z/0866/11 2023 2
6 6 s 1 4:09.88 ZAWISTOWSKI Krzysztof PLKS Gwda Piła 1991 U23 WP III
7 7 s 1 4:10.28 ZIELIŃSKI Gracjan MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 1995 U20 LD III PIETRZAK Waldemar # Z/0594/11 2014 3
8 8 s 1 4:11.88 SIENKIEWICZ Sebastian MKS Pogoń Siedlce 1995 U20 MZ III MARKOWSKI Michał Z/0212/11 2013 3
9 11 s 1 4:14.24 JAWORSKI Michał MKS Pogoń Siedlce 1995 U20 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0186/12 2013 3
10 13 s 1 4:18.77 ROGUSKI Michał MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0695/13 2017 2
11 21 s 1 4:37.75 KRAUSE Oskar MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 1997 U18 LD --
1 9 s 2 4:12.80 GABRYCHOWICZ Jakub MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 1995 U20 LD IV PIETRZAK Waldemar # Z/0591/11 2014 2
2 10 s 2 4:13.19 KARTOWSKI Krzysztof MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 1995 U20 LD IV PIETRZAK Waldemar # Z/0593/11 2014 3
3 12 s 2 4:16.71 ILCZUK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 1996 U18 LU IV #
4 14 s 2 4:19.82 GROCH Paweł KS Agros Zamość 1996 U18 LU IV
5 15 s 2 4:20.19 PRZYBOROWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 1995 U20 MZ IV
6 16 s 2 4:25.13 DOMAGAŁA Patryk MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ -- B.D. Z/0692/13 2015 3
7 17 s 2 4:25.89 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa # 1992 U23 MZ -- B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # , Z/5072/11 , 2022 2
8 18 s 2 4:29.62 OSEŁKA Przemysław niest. Warszawa # 1995 U20 MZ -- B.D. BEZ
9 19 s 2 4:30.13 KUBIAK Kamil MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 1996 U18 LD --
10 20 s 2 4:36.28 HACZKUR Cezary MKS Żak Biała Podlaska 1997 U18 LU -- #
11 22 s 2 4:40.14 LEWANDOWSKI Mateusz MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 1996 U18 LD -- FAŁDZIŃSKI Andrzej Z/0930/12 2014 BEZ
12 23 s 2 4:43.36 NIEDŹWIECKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ --
3000 m M
1 1 s 1 9:01.59 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 1993 U23 MZ III B.D. # Z/2902/11 2022
2 2 s 1 9:05.07 PYSZEL Florian Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1995 U20 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof B.D. # , Z/0205/11 , 2023
  s 1 DNF KUROWSKI Kamil AKL Ursynów Warszawa 1994 U20 MZ --
5000 m M
1 1 s 1 15:58.27 KNAP Szczepan KS Agros Zamość 1995 U20 LU III
2 2 s 1 16:14.21 ŚWIERDZEWSKI Damian KS Prefbet-Sonarol # 1993 U23 PD III B.D. # Z/0247/11 2023
3 3 s 1 16:24.10 CIARKOWSKI Michał MUKS Płock 1994 U20 MZ IV
  s 1 DNF RYDZIŃSKI Patryk niest. Warszawa # 1995 U20 MZ -- B.D. BEZ
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 15.62 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 1996 U18 MZ -0.1 III
2 2 e 1 16.08 MADEJ Michał UKS LA Basket Warszawa 1996 U18 MZ -0.1 IV #
3 3 e 1 16.09 KALBARCZYK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie # 1996 U18 MZ -0.1 IV #
4 4 e 1 16.39 RYŃSKI Patryk UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ -0.1 IV #
1 f 1 16.01 KALBARCZYK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie # 1996 U18 MZ +0.3 IV #
2 f 1 16.05 MADEJ Michał UKS LA Basket Warszawa 1996 U18 MZ +0.3 IV #
3 f 1 16.25 RYŃSKI Patryk UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ +0.3 IV #
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.89 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 1994 U20 MZ +1.7 II B.D.
2 2 e 1 14.93 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 1994 U20 MZ +1.7 II B.D. BEZ
3 3 e 1 15.73 MICHALAK Kamil UKS Kusy Warszawa 1994 U20 MZ +1.7 III RZEPKA Marek Z/0071/12 2013 2
4 4 e 1 15.77 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ +1.7 III #
5 5 e 1 16.00 REGULSKI Cezary KS Orzeł Warszawa 1995 U20 MZ +1.7 III
  e 1 DNF NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ +1.7 -- RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
1 f 1 14.62 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 1994 U20 MZ -0.5 II B.D.
  f 1 DNF REGULSKI Cezary KS Orzeł Warszawa 1995 U20 MZ -0.5 --
  f 1 DNF OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 1994 U20 MZ -0.5 -- B.D. BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 53.92 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa # 1979 Sen MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2024 3
2 2 s 1 55.31 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ II KĘDZIORA Robert Z/3716/11 2014 2
3 4 s 1 60.55 REGULSKI Cezary KS Orzeł Warszawa 1995 U20 MZ IV
  s 1 DNF CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U23 MZ -- #
Wzwyż M
1 f 1 1.80 CHU Tien RKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ IV
2 f 1 1.75 ANTOŃCZAK Maciej OKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ IV B.D. 3
3 f 1 1.75 MYSZKOWSKI Igor OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ IV
4 f 1 1.60 RYŃSKI Patryk UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ -- #
Tyczka M
1 f 1 4.60 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ I #
2 f 1 4.20 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ II #
3 f 1 4.20 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ II #
4 f 1 4.00 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 1996 U18 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
5 f 1 3.80 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ III #
W dal M
1 f 1 6.64 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 1994 U20 MZ +1.3 III B.D.
2 f 1 6.16 KALBARCZYK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie # 1996 U18 MZ -0.7 IV #
3 f 1 5.36 OKRZEJA Marcin UKS Kusy Warszawa # 1997 U18 MZ -1.3 -- RADKE Karol Z/1462/13 2014 4
Trójskok M
1 f 1 13.68 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -0.8 III B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/1677/12 , 2023
2 f 1 13.24 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 1993 U23 MZ -1.2 III
3 f 1 10.89 JONKA Tomasz MKS Durasan Płońsk 1996 U18 MZ -2.1 --
4 f 1 10.82 CABAN Damian MKS Durasan Płońsk 1996 U18 MZ -1.3 --
Kula (5) M
1 f 1 22.33 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2023 MM
2 f 1 15.41 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie # 1997 U18 MZ II
3 f 1 15.08 KURZYCH Bartosz OKLA Ostrołęka 1996 U18 MZ II #
4 f 1 14.24 BLOCH Łukasz MKS Pułtusk 1997 U18 MZ III
5 f 1 13.44 GODLEWSKI Szymon MKS Pułtusk 1997 U18 MZ IV
6 f 1 11.93 OKRZEJA Marcin UKS Kusy Warszawa # 1997 U18 MZ -- RADKE Karol Z/1462/13 2014 4
7 f 1 10.90 RYŃSKI Patryk UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ -- #
  f 1 NM MALINOWSKI Krzysztof MKS Pułtusk 1996 U18 MZ --
Kula (6) M
1 f 1 18.94 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 1994 U20 MZ I
2 f 1 17.28 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 1994 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir # Z/3566/11 2023 MM
3 f 1 15.45 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 1995 U20 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M
4 f 1 15.34 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka 1994 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
5 f 1 15.27 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ II
6 f 1 14.61 WASIL Dominik LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1995 U20 MZ II
Kula (7.26) M
1 f 1 17.32 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 1992 U23 WN I
2 f 1 16.87 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 1994 U20 WN I B.D. 2
3 f 1 15.35 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin # 1994 U20 LU I B.D. BUKOWIECKI Maciej # , Z/4693/11 , 2023
4 f 1 13.70 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 1989 Sen MZ II
5 f 1 11.86 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U23 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
Dysk (1.5) M
1 f 1 46.00 BLOCH Łukasz MKS Pułtusk 1997 U18 MZ II
2 f 1 37.22 GODLEWSKI Szymon MKS Pułtusk 1997 U18 MZ IV
3 f 1 36.18 KURZYCH Bartosz OKLA Ostrołęka 1996 U18 MZ IV #
4 f 1 35.67 MAICKI Damian MKS Pułtusk 1997 U18 MZ IV
5 f 1 23.61 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków # 1996 U18 MA -- MALANOWSKI Łukasz MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2023
Dysk (1.75) M
1 f 1 50.14 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka 1994 U20 MZ I STANISLAWSKI Krzysztof 2
2 f 1 45.22 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 1994 U20 MZ II MIERNICKI Sławomir # Z/3566/11 2023 MM
3 f 1 43.45 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 1995 U20 MZ III MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2023 M
4 f 1 42.15 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 U20 MZ III TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/3684/11 2023 1
5 f 1 41.58 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 1995 U20 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof 2
Dysk (2) M
1 f 1 54.71 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 1993 U23 LU I #
2 f 1 46.28 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 U23 MZ I MODELSKI Michał # Z/4067/11 2023 MM
3 f 1 43.22 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 1989 Sen MZ II
4 f 1 38.51 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U23 MZ III KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
Młot (5) M
1 f 1 56.04 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ III
2 f 1 31.50 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków # 1996 U18 MA -- MALANOWSKI Łukasz MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2023
Młot (7.26) M
1 f 1 65.83 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 1993 U23 LU I ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2023 M
2 f 1 59.14 WALCZAK Mariusz KS AZS AWF Warszawa # 1971 Masters MZ I GÓRA Marcin # Z/4412/11 2023 1
Oszczep (700) M
1 f 1 42.20 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 1996 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
2 f 1 40.25 RYŃSKI Patryk UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ -- #
3 f 1 39.50 OKRZEJA Marcin UKS Kusy Warszawa # 1997 U18 MZ -- RADKE Karol Z/1462/13 2014 4
4 f 1 31.75 GOS Paweł UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
Oszczep (800) M
1 f 1 54.17 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ III TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. # Z/5021/15 2022
2 f 1 51.96 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ III #
3 f 1 44.61 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 1990 Sen MZ -- RZEPKA Marek # Z/4068/11 2015 1
4 f 1 36.45 MICHALAK Kamil UKS Kusy Warszawa 1994 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0071/12 2013 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1010639667511 sekund