Warszawa 15 - 16.06.2013
Mistrzostwa Warszawy juniorów i jun. Mł
100 m K
1 1 e 1 12.45 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ -2.1 II STANISLAWSKI Krzysztof 3
2 2 e 1 12.48 ¦WIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1987 Sen MZ -2.1 II
3 3 e 1 12.54 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -2.1 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2022
4 4 e 1 12.68 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U20 MZ -2.1 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
5 5 e 1 12.69 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 1990 Sen MZ -2.1 II
6 7 e 1 12.80 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 1987 Sen MZ -2.1 III #
7 9 e 1 12.91 GAJDA Diana AZS-AWF Katowice # 1996 U18 SL -2.1 III #
8 11 e 1 12.92 ZALEWSKA Andżelika UKS Kusy Warszawa 1994 U20 MZ -2.1 III KĘDZIORA Robert Z/3708/11 2013 2
1 10 e 2 12.91 JANCZARSKA Zofia UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -1.1 III GˇSIEWSKI Artur Z/1469/12 2014 3
2 12 e 2 12.93 OLEWICZ Iwona O¦ AZS Poznań # 1996 U18 WP -1.1 III B.D. 2
3 14 e 2 12.99 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 U23 MZ -1.1 III #
4 15 e 2 13.19 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ -1.1 III B.D. 3
5 16 e 2 13.20 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -1.1 III B.D. # 1
6 17 e 2 13.32 KOWALCZYK Małgorzata UKS Kusy Warszawa 1994 U20 MZ -1.1 IV KĘDZIORA Robert Z/3692/11 2013 3
7 18 e 2 13.50 BYSZEWSKA Kinga UKS SMS Warszawa # 1998 U16 MZ -1.1 IV B.D. Z/4438/15 2016 4
1 8 e 3 12.82 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ -0.5 III #
2 13 e 3 12.97 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U16 PM -0.5 III SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
3 19 e 3 13.60 BLOCH Wiktoria Anna AZS-AWF Warszawa 1998 U16 MZ -0.5 IV #
4 20 e 3 13.61 KRAJEWSKA Anna AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ -0.5 IV #
5 22 e 3 13.73 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U16 MZ -0.5 IV
6 26 e 3 13.84 RYPINA Paula UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ -0.5 -- GˇSIEWSKI Artur Z/5039/11 2014 3
7 27 e 3 13.98 SKRABA Alicja AZS-AWF Warszawa 1999 U16 MZ -0.5 V
8 30 e 3 14.22 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 1997 U18 MZ -0.5 -- B.D. # 1
1 28 e 4 14.10 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998 U16 MZ -1.0 V BOROŃ Adam B.D. # Z/1443/14 2022 1
2 29 e 4 14.14 EPA Aleksandra UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ -1.0 --
3 31 e 4 14.42 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U16 MZ -1.0 V #
4 32 e 4 14.46 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U16 MZ -1.0 V #
5 33 e 4 14.59 GRZYWOCZ Weronika OKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ -1.0 --
6 35 e 4 14.67 WÓJCIK Joanna OKS Skra Warszawa # 1998 U16 MZ -1.0 --
7 37 e 4 14.96 KACZMARCZYK Milena UKS Clan Ostrołęka # 1996 U18 MZ -1.0 --
1 23 e 5 13.74 PRYWATA Izabela UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -1.6 IV RADKE Karol Z/1459/13 2014 3
2 34 e 5 14.64 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U16 MZ -1.6 -- BOROŃ Adam # Z/4018/15 2020 3
3 36 e 5 14.81 KORYTKOWSKA Urszula MKS Polonia Warszawa 1999 U16 MZ -1.6 --
4 38 e 5 14.98 GŁOSEK Sara UKS Clan Ostrołęka # 1996 U18 MZ -1.6 -- PIERZCHAŁA Halina Z/0895/13 2013 BEZ
5 40 e 5 15.18 PRZYKAZKA Wiktoria MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -1.6 --
6 42 e 5 15.33 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1999 U16 MZ -1.6 -- #
7 43 e 5 15.37 ŁASZCZYK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ -1.6 --
8 48 e 5 16.36 KUR Kinga UKS Clan Ostrołęka # 2002 U12 MZ -1.6 -- PIERZCHAŁA Halina Z/2823/15 2015 BEZ
1 6 e 6 12.71 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 U23 MA -1.1 II GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
2 21 e 6 13.67 PYRKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U16 MZ -1.1 IV #
3 24 e 6 13.76 GRANICKA Małgorzata OKS Skra Warszawa 1998 U16 MZ -1.1 IV
4 44 e 6 15.43 ORLIŃSKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa 1999 U16 MZ -1.1 -- #
6 47 e 6 16.05 LUBOMSKA Aneta MLKL Płock 1996 U18 MZ -1.1 --
1 25 e 7 13.76 KWIATKOWSKA Maja UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ -1.5 IV GˇSIEWSKI Artur Z/1936/12 2013 3
2 39 e 7 15.14 DARSKA Karolina UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ -1.5 --
3 41 e 7 15.33 MASEWICZ Anna MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -1.5 --
4 46 e 7 15.71 KWIATKOWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 2000 U14 MZ -1.5 --
1 f 1 12.75 GAJDA Diana AZS-AWF Katowice # 1996 U18 SL -0.8 II #
2 f 1 12.92 JANCZARSKA Zofia UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -0.8 III GˇSIEWSKI Artur Z/1469/12 2014 3
3 f 1 13.06 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ -0.8 III B.D. 3
4 f 1 13.33 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -0.8 IV B.D. # 1
5 f 1 13.44 KRAJEWSKA Anna AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ -0.8 IV #
6 f 1 14.13 EPA Aleksandra UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ -0.8 --
7 f 1 14.15 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 1997 U18 MZ -0.8 -- B.D. # 1
1 f 2 12.48 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -1.6 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2022
2 f 2 12.64 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U20 MZ -1.6 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
3 f 2 12.71 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 U23 MA -1.6 II GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
4 f 2 12.89 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U16 PM -1.6 III SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
5 f 2 12.98 OLEWICZ Iwona O¦ AZS Poznań # 1996 U18 WP -1.6 III B.D. 2
6 f 2 13.84 KWIATKOWSKA Maja UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ -1.6 -- GˇSIEWSKI Artur Z/1936/12 2013 3
200 m K
1 1 s 1 25.08 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ -1.0 II #
2 2 s 1 25.27 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 U23 MA -1.0 II GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
3 3 s 1 25.39 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -1.0 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2022
4 4 s 1 25.63 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U20 MZ -1.0 II OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
5 5 s 1 25.77 GAJDA Diana AZS-AWF Katowice # 1996 U18 SL -1.0 II #
6 7 s 1 25.87 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -1.0 II KĘDZIORA Robert Z/1466/12 2014 2
7 8 s 1 25.88 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ -1.0 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
8 9 s 1 26.00 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 U23 MZ -1.0 II #
1 11 s 2 26.41 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ +1.8 III B.D. # 1
2 12 s 2 26.53 DZIENISZ Gabriela SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ +1.8 III OBROCKI Bogdan Z/4099/11 2014 4
3 13 s 2 26.75 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ +1.8 III
4 14 s 2 26.80 JANCZARSKA Zofia UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ +1.8 III GˇSIEWSKI Artur Z/1469/12 2014 3
5 16 s 2 27.27 PRYWATA Izabela UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ +1.8 III RADKE Karol Z/1459/13 2014 3
6 15 s 2 27.27 KWIATKOWSKA Maja UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ +1.8 III GˇSIEWSKI Artur Z/1936/12 2013 3
7 17 s 2 27.38 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ +1.8 IV
8 22 s 2 28.47 RUCIŃSKA Roksana ULKS Jedlińsk # 1997 U18 MZ +1.8 IV
1 6 s 3 25.79 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U16 MZ +1.3 II #
2 21 s 3 28.46 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998 U16 MZ +1.3 IV BOROŃ Adam B.D. # Z/1443/14 2022 1
3 24 s 3 29.18 REMBISZEWSKA Zofia SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ +1.3 --
4 25 s 3 29.37 PAWLAK Agnieszka OKS Start Otwock 1995 U20 MZ +1.3 --
5 31 s 3 30.34 POULAIN Natalia OKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ +1.3 --
6 32 s 3 30.40 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1999 U16 MZ +1.3 -- #
7 33 s 3 30.80 BYSZEWSKA Kinga UKS SMS Warszawa # 1998 U16 MZ +1.3 -- B.D. Z/4438/15 2016 4
8 35 s 3 31.58 PRZYKAZKA Wiktoria MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ +1.3 --
1 10 s 4 26.19 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U16 PM -0.2 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
2 20 s 4 28.41 ANDRYCHOWICZ Marta KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL -0.2 IV MATUSIŃSKI Aleksander # Z/0183/16 2022
3 26 s 4 29.48 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 1998 U16 MZ -0.2 V B.D. OBROCKI Bogdan # , Z/1600/14 , 2022 3
4 27 s 4 29.63 WI¦NIEWSKA Hanna UKS Olimp Kozienice 1999 U16 MZ -0.2 V LDK!
5 28 s 4 29.93 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 1999 U16 MZ -0.2 V BOROŃ Adam # Z/4018/15 2020 3
6 34 s 4 30.97 WATRAS Monika MKS Polonia Warszawa # 1998 U16 MZ -0.2 --
7 36 s 4 32.36 KROC Natalia MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -0.2 --
8 38 s 4 32.77 SUCHECKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 1999 U16 MZ -0.2 --
1 18 s 5 27.70 JARZYŃSKA Kinga SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ +1.9 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. B.D. # Z/0353/12 2016 2
2 19 s 5 28.25 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 1997 U18 MZ +1.9 IV B.D. # 1
3 23 s 5 28.79 SKRABA Alicja AZS-AWF Warszawa 1999 U16 MZ +1.9 V
4 29 s 5 30.05 FREJ Anna MKS Polonia Warszawa 1999 U16 MZ +1.9 V
5 30 s 5 30.31 TYLENDA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1998 U16 MZ +1.9 --
6 37 s 5 32.44 KWIATKOWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 2000 U14 MZ +1.9 --
7 39 s 5 34.26 LUBOMSKA Aneta MLKL Płock 1996 U18 MZ +1.9 --
400 m K
1 1 s 1 57.64 ¦WIETLIK Sonia SRS Kondycja Piaseczno # 1992 U23 MZ II B.D. PARADOWSKI Wiesław , Z/0359/11 , 2022
2 2 s 1 58.22 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 1992 U23 MZ II B.D. 1
3 4 s 1 60.10 JARZYŃSKA Kinga SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. B.D. # Z/0353/12 2016 2
4 5 s 1 60.72 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ III
5 6 s 1 61.21 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 U23 MZ III #
6 7 s 1 63.06 ŻUŁAWNIK Wioleta AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ IV
1 3 s 2 59.61 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ III KĘDZIORA Robert Z/1466/12 2014 2
2 8 s 2 63.56 KOZŁOWSKA Paulina AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ IV
3 9 s 2 65.49 BRZEZIŃSKA Marta MKS Durasan Płońsk 1994 U20 MZ --
4 10 s 2 69.66 IWAŃSKA Barbara MKS Polonia Warszawa 1999 U16 MZ --
5 11 s 2 69.69 MATYSIAK Monika UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
6 12 s 2 76.96 KOŁODZIEJSKA Zuzanna MKS Syrena Warszawa 1997 U18 MZ --
7 13 s 2 85.51 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2022 4 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:10.18 ¦LUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock 1989 Sen MZ I B.D. # 1
2 2 s 1 2:12.58 JARZYŃSKA Anita SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/4097/11 2015 1
3 3 s 1 2:13.18 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 1988 Sen PD II DˇBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2021 1
4 4 s 1 2:26.59 MAROSZEK Agata UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/0785/13 2014 4
5 6 s 1 2:30.81 ZAWADZKA Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U18 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/1468/13 2016 3
6 7 s 1 2:31.41 JOBDA Gabriela UKS Victoria Józefów 1994 U20 MZ IV
1 5 s 2 2:27.37 OCZKOWICZ Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U16 LD IV B.D. #
2 8 s 2 2:35.16 DĘBIEC Klaudia SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1579/13 2016 3
3 9 s 2 2:35.74 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U14 MZ V JOBT Andrzej B.D. Z/1767/15 2021
4 10 s 2 2:37.73 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa # 1997 U18 MZ -- B.D.
5 11 s 2 2:39.19 CIBA Małgorzata RLTL ZTE Radom 1998 U16 MZ -- #
6 12 s 2 2:47.34 ORLIŃSKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa 1999 U16 MZ -- #
1500 m K
1 s 1 4:54.61 ROSŁON Dominika UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ III WRONA Grzegorz # Z/3699/11 2014 3
2 s 1 4:55.01 KARABASZ Natalia KL Wałcz 1997 U18 ZP III DIWYK Marek # Z/0049/13 2015 3
3 s 1 4:57.59 MAROSZEK Agata UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ IV WRONA Grzegorz Z/0785/13 2014 4
4 s 1 5:10.14 LISZEWSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława 1998 U16 MZ V
3000 m K
1 1 s 1 11:02.44 KRUTEL Magdalena SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U18 MZ III OBROCKI Bogdan Z/0475/12 2015 2
2 2 s 1 12:13.64 JANKOWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
3 3 s 1 14:37.06 MOTYL Sandra UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
  s 1 DNF PAWŁOWSKA Ola UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.70 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U16 MZ -0.8 II #
2 2 e 1 16.73 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -0.8 III B.D. # 1
3 3 e 1 16.98 ULMER Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U16 MZ -0.8 IV B.D. BEZ
4 4 e 1 17.01 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U16 MZ -0.8 IV #
5 5 e 1 17.96 KACZMARSKA Natalia UKS Gepard Warszawa 1998 U16 MZ -0.8 V
1 f 1 14.74 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U16 MZ -2.1 II #
2 f 1 16.23 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -2.1 III B.D. # 1
3 f 1 17.25 ULMER Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U16 MZ -2.1 IV B.D. BEZ
4 f 1 17.40 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U16 MZ -2.1 IV #
5 f 1 18.05 KACZMARSKA Natalia UKS Gepard Warszawa 1998 U16 MZ -2.1 V
100 m pł K
1 1 e 1 13.95 ¦WIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1987 Sen MZ -0.2 I
2 2 e 1 14.16 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U18 LB -0.2 I SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
3 3 e 1 14.24 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 1993 U23 MZ -0.2 I
4 4 e 1 14.53 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 1990 Sen MZ -0.2 II
5 5 e 1 14.56 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ -0.2 II STANISLAWSKI Krzysztof 3
6 6 e 1 15.45 MˇKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -0.2 II
7 7 e 1 15.62 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ -0.2 II
1 f 1 13.88 ¦WIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1987 Sen MZ -1.3 I
2 f 1 14.01 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U18 LB -1.3 I SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
3 f 1 14.21 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 1993 U23 MZ -1.3 I
4 f 1 14.21 JAROSZEK Karolina RLTL ZTE Radom 1990 Sen MZ -1.3 I
5 f 1 15.37 MˇKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -1.3 II
6 f 1 15.54 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ -1.3 II
400 m pł K K
1 1 s 1 61.05 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 1987 Sen MZ I #
2 2 s 1 63.83 DOBKOWSKA Klaudia UKS Młodzik Warszawa 1995 U20 MZ II
3 3 s 1 64.83 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska 1992 U23 LU II
4 4 s 1 67.94 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ III #
5 5 s 1 72.83 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków # 1997 U18 MA IV B.D. # Z/1639/13 2022 LDK!
6 6 s 1 87.68 WUDARCZYK Dagmara UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
7 7 s 1 91.06 SZAFRANIEC Magda UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
2000 m prz K
1 1 s 1 7:36.83 WOJACZEK Karolina TL ROW Rybnik 1996 U18 SL III
2 2 s 1 7:42.14 STARZYK Marzena UKS Olimp Kozienice 1996 U18 MZ III LDK!
3 3 s 1 7:45.20 MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy 1996 U18 OP III
4 4 s 1 7:45.83 SKORUPIŃSKA Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 1994 U20 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0524/11 2014 3
5 5 s 1 7:52.69 PONIKIEWSKA Kamila MULKS Juvenia Głuchołazy 1997 U18 OP III
6 6 s 1 7:53.56 MUSZYŃSKA Agata MUKS Płock 1995 U20 MZ III
7 7 s 1 7:54.66 WALENDZIK Marta UKS Olimp Kozienice 1996 U18 MZ III
8 8 s 1 7:55.43 DOBRUCKA Aleksandra LUKS Podium Kup 1996 U18 OP III
9 9 s 1 7:55.91 KARDAS Ilona UKS Olimp Kozienice 1994 U20 MZ III B.D. BEZ LDK!
10 10 s 1 8:03.47 SERAFIN Marcelina CWKS Resovia Rzeszów # 1997 U18 PK III
4x100 m K
1 s 1 50.89 KRZYWICKA Magda
JANCZARSKA Zofia
CZERNY Patrycja
RUSINIAK Monika
UKS Kusy Warszawa 1996
1996
1996
1996
U18 MAZ -- B.D. RˇCZKA Paweł
GˇSIEWSKI Artur
KĘDZIORA Robert
B.D.
, Z/1465/13
Z/1469/12
Z/1466/12
, 2021
2014
2014

3
2
3
2 s 1 52.30 ODOWSKA Anna
WIERNICKA Alicja
DUCHNOWSKA Natalia
GRZYWOCZ Weronika
OKS Skra Warszawa 1997
1997
1996
1996
U18 MAZ -- B.D. B.D. B.D. RˇCZKA Paweł
B.D.
B.D.
, Z/1683/13
, 2022

1
1
3 s 1 54.30 SZYMAŃSKA Anna
KOSTRZEWSKA Barbara
KULESZA Kalina
MISIAK Zuzanna
UKS LA Basket Warszawa 1999
1998
1999
1999
U16 MAZ -- B.D. SADKOWSKI Ryszard
BOROŃ Adam B.D.
BOROŃ Adam
, Z/4019/15
Z/1443/14
Z/4018/15
, 2022
2022
2020

1
3
4 s 1 54.60 WO¬NIAK Anna
RUCIŃSKA Roksana
KALISZ Maja
KO¬BIAŁ Aleksandra
UKS Kusy Warszawa 1997
1997
1997
1997
U18 MAZ -- GĘBSKI Adam

GĘBSKI Adam
B.D.
Z/1572/13
Z/4481/15
2017
2015
2
BEZ
BEZ
5 s 1 58.71 A A
GŁOSEK Sara
KACZMARCZYK Milena
GRABOWSKA Monika
UKS Clan Ostrołęka 1996
1996
1996
1995
U20 MAZ --
PIERZCHAŁA Halina

PIERZCHAŁA Halina
Z/0895/13
Z/0299/12
2013
2013
BEZ
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.70 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa 1992 U23 MZ I B.D. 1
2 f 1 1.65 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 1994 U20 MZ II #
3 f 1 1.60 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 1992 U23 MZ III B.D. BEZ
4 f 1 1.55 GAWRZYDEK Karolina UKS Melo Błonie 1997 U18 MZ III
5 f 1 1.55 ZIMNOCH Magdalena RKS Skra Warszawa # 1993 U23 MZ III B.D. BEZ
6 f 1 1.55 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ III
7 f 1 1.45 NASTERSKA Weronika OKS Skra Warszawa 1998 U16 MZ IV
8 f 1 1.45 POMIESZCZ Sylwia MKS Polonia Warszawa 1999 U16 MZ IV
9 f 1 1.40 SZALPUK Anna UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ --
10 f 1 1.35 PAWŁOWSKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ -- B.D. TOPOLEWSKI Maciej # , Z/4005/15 , 2022
Tyczka K
1 f 1 3.80 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP M B.D. #
2 f 1 3.20 JACHIMCZYK Malika OKS Skra Warszawa 1998 U16 MZ II
3 f 1 3.20 BARTNIKIEWICZ Patrycja AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ II
3 f 1 3.20 ¦MIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ II #
5 f 1 3.00 MIKIELEWICZ Anna AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ II
6 f 1 3.00 WOJTALIK Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ II
7 f 1 2.80 GÓROWSKA Wiktoria UKS Orlęta Warszawa 1998 U16 MZ III BONTRUK Dariusz # Z/1487/14 2014 3
8 f 1 2.80 WO¬NIAK Anna UKS SMS Warszawa # 1997 U18 MZ III GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 2
9 f 1 2.80 ¦LADOWSKA Kamila RKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ III
10 f 1 2.60 PALUCH Agnieszka ULKS Jedlińsk 1994 U20 MZ IV
11 f 1 2.60 ZWOLIŃSKA Patrycja UKS Orlęta Warszawa 1996 U18 MZ IV BONTRUK Dariusz Z/1572/12 2014 3
12 f 1 2.60 GRANICKA Małgorzata OKS Skra Warszawa 1998 U16 MZ IV
13 f 1 2.40 BLOCH Wiktoria Anna AZS-AWF Warszawa 1998 U16 MZ IV #
13 f 1 2.40 ZAJDEL Alicja AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ IV
15 f 1 2.40 KOZIK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ IV B.D. Z/1539/12 2013 4
16 f 1 2.20 GŁOWACKA Edyta AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ --
17 f 1 2.20 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U14 MZ V WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2022
18 f 1 2.00 PARTYGA Michalina OKS Skra Warszawa 1999 U16 MZ V
  f 1 NM ZIELIŃSKA Katarzyna niest. Warszawa # 1995 U20 MZ -- GĘBSKI Adam B.D. Z/4721/11 2013 3
W dal K
1 f 1 4.98 PYRKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U16 MZ +1.2 IV #
1 f 1 5.72 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ +1.1 II
2 f 1 4.90 ANDRYCHOWICZ Marta KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL +0.1 IV MATUSIŃSKI Aleksander # Z/0183/16 2022
2 f 1 5.54 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990 Sen MZ +1.1 II B.D. 1
3 f 1 4.88 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U16 MZ +0.9 IV #
3 f 1 5.35 LESZCZYŃSKA Aleksandra MKS Durasan Płońsk 1996 U18 MZ +0.8 III
4 f 1 4.74 PAWŁOWSKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ +0.6 V B.D. TOPOLEWSKI Maciej # , Z/4005/15 , 2022
4 f 1 5.18 OBŁĘKOWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 1997 U18 MZ +2.1 III B.D. BEZ
5 f 1 4.61 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 1998 U16 MZ +0.9 V B.D. OBROCKI Bogdan # , Z/1600/14 , 2022 3
5 f 1 5.12 GRY¦ Natalia BKL Bełchatów 1996 U18 LD +1.1 III MANTYK Łukasz Z/0181/12 2016 3
6 f 1 4.54 NASTERSKA Weronika OKS Skra Warszawa 1998 U16 MZ +2.0 V
6 f 1 4.95 DZIENISZ Gabriela SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ +2.5 IV OBROCKI Bogdan Z/4099/11 2014 4
7 f 1 4.44 JACHIMCZYK Malika OKS Skra Warszawa 1998 U16 MZ +0.8 --
7 f 1 4.82 RUCIŃSKA Roksana ULKS Jedlińsk # 1997 U18 MZ +1.3 IV
8 f 1 4.29 OLEJNIK Urszula SIG Novum Grójec # 1999 U16 MZ +1.9 -- WOJCIECHOWSKI Ireneusz BEZ
8 f 1 4.64 WYSZYŃSKA Marianna OKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ +1.9 --
9 f 1 4.11 JÓ¬WIACZUK Katarzyna AZS-AWF Warszawa # 2001 U14 MZ +1.1 -- ŁUKASIAK Michał B.D. # LDK!
9 f 1 4.43 REMBISZEWSKA Zofia SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ +1.3 --
10 f 1 3.98 PAWŁOWSKA Honorata OKS Skra Warszawa 2002 U12 MZ +2.0 -- ROSA Mikołaj RADKIEWICZ Przemysław # Z/2639/16 2022 2 LDK!
10 f 1 4.25 JANKOWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ +1.3 --
11 f 1 3.48 TACIAK Eliza MKS Polonia Warszawa 1998 U16 MZ +1.0 --
11 f 1 4.11 PAWŁOWSKA Ola UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ +2.4 --
12 f 1 3.98 GRABOWSKA Monika UKS Clan Ostrołęka # 1995 U20 MZ +1.0 -- PIERZCHAŁA Halina Z/0299/12 2013 BEZ
  f 1 NM WÓJCIK Joanna OKS Skra Warszawa # 1998 U16 MZ 0.0 --
Trójskok K
1 f 1 8.22 TRZECIAK Dominika UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ -0.3 --
Kula (3) K
1 f 1 14.72 ¦LEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U16 MZ I OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2022
2 f 1 13.47 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 1997 U18 MZ II
3 f 1 13.26 NESKA Maja RLTL ZTE Radom 1996 U18 MZ II #
4 f 1 12.81 KOPEĆ Anna RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ III #
5 f 1 11.62 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 U18 MZ III NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2022
6 f 1 10.82 GÓRECKA Ewa RLTL ZTE Radom 1996 U18 MZ IV
7 f 1 9.73 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ -- B.D. # 3
8 f 1 8.59 KUBICKA Angelika UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ --
9 f 1 7.14 MARCZAK Angelika UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ --
10 f 1 6.56 WOJTKIEWICZ Karolina AKL Ursynów Warszawa 1997 U18 MZ -- #
Kula (4) K
1 f 1 11.48 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 1995 U20 MZ III
2 f 1 11.21 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 1995 U20 MZ III
3 f 1 10.88 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 1994 U20 MZ III #
4 f 1 9.53 SZYMAŃSKA Izabela OKS Start Otwock 1995 U20 MZ IV
5 f 1 8.09 PATLA Dominika AKL Ursynów Warszawa 1995 U20 MZ --
6 f 1 7.68 DOBKOWSKA Klaudia UKS Młodzik Warszawa 1995 U20 MZ --
Dysk (0.75) K
1 f 1 41.42 ¦LEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U16 MZ II OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2022
1 f 1 41.42 ¦LEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U16 MZ II OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2022
2 f 1 37.25 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U16 MZ III #
2 f 1 37.25 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U16 MZ III #
3 f 1 31.88 ROZE Joanna MKS Pułtusk 1998 U16 MZ IV
3 f 1 31.88 ROZE Joanna MKS Pułtusk 1998 U16 MZ IV
4 f 1 29.19 KOSEWSKA Martyna MKS Pułtusk 1998 U16 MZ IV
4 f 1 29.19 KOSEWSKA Martyna MKS Pułtusk 1998 U16 MZ IV
5 f 1 25.21 ĆWIK Weronika MKS Pułtusk 1999 U16 MZ V
5 f 1 25.21 ĆWIK Weronika MKS Pułtusk 1999 U16 MZ V
6 f 1 23.78 SIŃCZUK Natalia MKS Pułtusk 1999 U16 MZ --
6 f 1 23.78 SIŃCZUK Natalia MKS Pułtusk 1999 U16 MZ --
Dysk (1) K
1 f 1 53.91 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 1992 U23 PM I B.D. 1
2 f 1 44.75 MISIARCZYK Renata KKL Kielce 1992 U23 SK I
3 f 1 43.65 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 1995 U20 MZ I
4 f 1 33.14 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 1995 U20 MZ III
5 f 1 32.74 WRONKA Marlena RKS ŁódĽ # 1996 U18 LD III B.D. BEZ
6 f 1 31.78 WARCHOŁ Paulina RLTL ZTE Radom 1996 U18 MZ IV
7 f 1 27.78 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 U18 MZ IV NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2022 3
8 f 1 27.29 PABISIAK Patrycja AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ IV B.D. Z/1470/12 2012 3
9 f 1 20.46 PISZCZATOWSKA Kinga UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
10 f 1 18.86 MOTYL Sandra UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
11 f 1 18.54 KAMIEŃ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ --
12 f 1 15.93 WUDARCZYK Dagmara UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
13 f 1 13.74 ROSZCZYK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
14 f 1 12.83 SZAFRANIEC Magda UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
15 f 1 11.88 PAWŁOWSKA Ola UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
  f 1 NM LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ -- B.D. # 3
  f 1 NM SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 U18 MZ -- NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2022
Młot (3) K
1 f 1 54.58 ZIĘTARSKA Klaudia RKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ I
2 f 1 47.07 PABISIAK Patrycja AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ III B.D. Z/1470/12 2012 3
3 f 1 44.71 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ III B.D. # 1
4 f 1 42.34 GRASZKA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 1997 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1084/13 2015 3
5 f 1 39.33 WO¬NIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U14 LD IV SZYMAJDA Mieczysław # Z/4015/15 2020 1
6 f 1 39.12 WOLIŃSKA Dorota UKS Błyskawica Domaniewice 1997 U18 LD IV LDK!
7 f 1 36.58 KAMIEŃ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ IV
8 f 1 33.64 BOŃDA Zuzanna OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ --
Młot (4) K
1 f 1 52.68 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ I
2 f 1 45.43 ZIĘTARSKA Klaudia RKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ II
3 f 1 44.28 KOWALCZYK Sylwia RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ II
4 f 1 38.43 GRASZKA Kamila UKS Błyskawica Domaniewice 1994 U20 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4567/11 2014 3
5 f 1 27.65 SKOLIMOWSKA Danuta UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ -- B.D. Z/1672/12 2013 BEZ
Oszczep (500) K
  f 1 7.88 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2022 4 LDK!
  f 1 7.93 GRZYWOCZ Weronika OKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ --
  f 1 14.33 WOJTKIEWICZ Karolina AKL Ursynów Warszawa 1997 U18 MZ -- #
  f 1 15.76 ŁASZCZYK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
  f 1 17.08 WUDARCZYK Dagmara UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
  f 1 17.16 JANCZARSKA Zofia UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/1469/12 2014 3
  f 1 18.28 MATYSIAK Monika UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
  f 1 19.51 MOTYL Sandra UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
  f 1 22.31 ROSZCZYK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
  f 1 22.53 PISZCZATOWSKA Kinga UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
  f 1 24.60 NISKA Iwona MLKL Płock 1996 U18 MZ --
  f 1 27.24 ROSZKOWSKA Natalia RLTL ZTE Radom 1998 U16 MZ --
  f 1 27.36 GÓRECKA Ewa RLTL ZTE Radom 1996 U18 MZ --
  f 1 27.87 HAJDROWSKA Joanna RLTL Optima Radom # 1999 U16 MZ -- WA¦NIEWSKI Marcin B.D. Z/0957/15 2022 LDK!
  f 1 32.26 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 1997 U18 MZ IV
  f 1 32.60 KOPEĆ Anna RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ IV #
  f 1 35.51 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 U18 MZ IV NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2022 3
  f 1 35.79 NESKA Maja RLTL ZTE Radom 1996 U18 MZ IV #
  f 1 NM BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/1468/12 2013 3
  f 1 NM GAJDA Aleksandra AKL Ursynów Warszawa # 1997 U18 MZ --
Oszczep (600) K
1 f 1 35.71 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 1994 U20 MZ III #
2 f 1 32.66 PATLA Dominika AKL Ursynów Warszawa 1995 U20 MZ IV
3 f 1 30.23 KOCHANOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ IV
4 f 1 29.23 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 1995 U20 MZ --
5 f 1 26.58 TORYFTER Natalia UKS Clan Ostrołęka # 1994 U20 MZ --
6 f 1 17.69 MISIURSKA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1994 U20 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/3695/11 2013 3
7 f 1 15.64 KWIATKOWSKA Maja UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/1936/12 2013 3
8 f 1 13.19 RYPINA Paula UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/5039/11 2014 3
100 m M
1 1 e 1 10.97 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 1990 Sen MZ -1.0 II B.D. 1
2 2 e 1 11.11 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 U23 MZ -1.0 II KĘDZIORA Robert # Z/4683/11 2021 M
3 3 e 1 11.14 FLORYSZCZYK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 1995 U20 MZ -1.0 II
4 4 e 1 11.27 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U20 OP -1.0 II #
5 5 e 1 11.32 NOWIŃSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 1994 U20 MZ -1.0 III
6 7 e 1 11.47 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom 1993 U23 MZ -1.0 III
7 8 e 1 11.51 KUPIS Robert RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ -1.0 III
1 9 e 2 11.62 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -0.9 III GˇSIEWSKI Artur Z/1538/12 2014 3
2 10 e 2 11.63 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ -0.9 III
3 11 e 2 11.71 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek KL Wałcz 1996 U18 ZP -0.9 III DIWYK Marek # Z/0312/12 2015 3
4 12 e 2 11.72 WO¬NIAK Piotr MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ -0.9 III #
5 13 e 2 11.82 JAWORSKI Igor OKS Start Otwock 1975 Masters MZ -0.9 --
6 14 e 2 11.87 ANTOSIUK Marcin OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ -0.9 IV B.D. BEZ
7 17 e 2 12.01 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ -0.9 IV
8 20 e 2 12.11 WOŁKOWICZ Paweł OKS Skra Warszawa 1999 U16 MZ -0.9 IV
1 15 e 3 11.97 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -0.5 IV GˇSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
2 16 e 3 11.98 CIURZYŃSKI Krzysztof OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ -0.5 IV
3 18 e 3 12.08 BIENIAS Marcin UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ -0.5 IV
4 19 e 3 12.10 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U20 MZ -0.5 IV OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2022 2
5 25 e 3 12.45 WRÓBEL Filip RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ -0.5 --
6 26 e 3 12.50 GRALEWICZ Adam MKS Durasan Płońsk 1997 U18 MZ -0.5 --
7 28 e 3 12.59 JACHNA Piotr MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -0.5 -- #
1 23 e 4 12.33 PATYKIEWICZ Marek UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ -1.1 -- GˇSIEWSKI Artur Z/1464/13 2013 4
2 27 e 4 12.59 DUNIN-WˇSOWICZ Michał UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -1.1 -- GˇSIEWSKI Artur Z/1460/13 2013 BEZ
3 31 e 4 12.70 SZOSTAK Aleksander UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -1.1 -- GˇSIEWSKI Artur Z/1935/12 2015 4
4 37 e 4 13.08 BIEGALESKI Adrian UKS Gimnazjon Płońsk # 1998 U16 MZ -1.1 -- ADAMSKI Robert # Z/0494/14 2022
5 40 e 4 13.16 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U16 MZ -1.1 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
6 41 e 4 13.57 ROKICKI Kacper AZS-AWF Warszawa 1998 U16 MZ -1.1 --
7 42 e 4 13.69 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ -1.1 -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2022 1
8 44 e 4 15.22 PEREPŁY¦ Barnaba AZS-AWF Warszawa 1999 U16 MZ -1.1 --
1 6 e 5 11.44 ZIMNY Cezary UKS Błyskawica Domaniewice # 1996 U18 LD -2.1 III ZNYK Stanisław # Z/0141/12 2020
2 22 e 5 12.24 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 1998 U16 MZ -2.1 V
3 21 e 5 12.24 ¦WIERCZEWSKI Konrad AKL Ursynów Warszawa 1997 U18 MZ -2.1 --
4 35 e 5 12.94 BOŻYK Antoni UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ -2.1 --
5 38 e 5 13.13 WIECZOREK Mateusz MKS Polonia Warszawa 1999 U16 MZ -2.1 --
6 43 e 5 13.81 PUCHAŁA Piotr MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -2.1 --
1 24 e 6 12.41 MAJEWSKI Wojciech UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ -1.1 --
2 32 e 6 12.82 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U16 MZ -1.1 -- RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
3 33 e 6 12.84 BIELICKI Janusz UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ -1.1 --
4 36 e 6 13.06 NOWAK Maciej MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -1.1 -- #
5 39 e 6 13.13 KOWALEWSKI Oliwier MKS Polonia Warszawa 1999 U16 MZ -1.1 --
5 45 e 6 15.49 A A UKS Clan Ostrołęka # 1996 U18 MZ -1.1 --
1 29 e 7 12.67 KOTLARZ Jan AKL Ursynów Warszawa 1999 U16 MZ -1.1 V #
2 30 e 7 12.70 MOROZ Paweł AKL Ursynów Warszawa 1997 U18 MZ -1.1 --
3 34 e 7 12.86 STELMASZCZYK Adam AKL Ursynów Warszawa 1999 U16 MZ -1.1 --
1 f 1 10.99 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 1990 Sen MZ -2.0 II B.D. 1
2 f 1 11.04 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 U23 MZ -2.0 II KĘDZIORA Robert # Z/4683/11 2021 M
3 f 1 11.45 KUPIS Robert RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ -2.0 III
4 f 1 11.55 ZIMNY Cezary UKS Błyskawica Domaniewice # 1996 U18 LD -2.0 III ZNYK Stanisław # Z/0141/12 2020
5 f 1 11.55 WITKOWSKI Adam RLTL ZTE Radom 1993 U23 MZ -2.0 III
6 f 1 11.76 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek KL Wałcz 1996 U18 ZP -2.0 IV DIWYK Marek # Z/0312/12 2015 3
1 f 2 11.37 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U20 OP -1.5 III #
2 f 2 11.40 NOWIŃSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 1994 U20 MZ -1.5 III
3 f 2 11.76 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ -1.5 IV
4 f 2 12.29 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U20 MZ -1.5 -- OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2022 2
1 f 3 11.70 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -1.5 III GˇSIEWSKI Artur Z/1538/12 2014 3
2 f 3 11.80 WO¬NIAK Piotr MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ -1.5 IV #
3 f 3 11.95 ANTOSIUK Marcin OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ -1.5 IV B.D. BEZ
4 f 3 12.03 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -1.5 IV GˇSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
5 f 3 12.03 CIURZYŃSKI Krzysztof OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ -1.5 IV
6 f 3 12.13 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ -1.5 IV
7 f 3 12.13 BIENIAS Marcin UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ -1.5 IV
8 f 3 12.33 ¦WIERCZEWSKI Konrad AKL Ursynów Warszawa 1997 U18 MZ -1.5 --
200 m M
1 1 s 1 22.02 KĘDZIERSKI Łukasz SSA Legia 1926 Warszawa 1990 Sen MZ -0.2 II B.D. 1
2 2 s 1 22.25 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa 1994 U20 MZ -0.2 II
3 3 s 1 22.61 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U20 OP -0.2 II #
4 4 s 1 22.66 KUPIS Robert RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ -0.2 II
5 5 s 1 23.22 WO¬NIAK Piotr MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ -0.2 III #
6 6 s 1 23.39 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ -0.2 III
7 8 s 1 23.83 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 1989 Sen MZ -0.2 -- #
8 9 s 1 23.83 JAWORSKI Igor OKS Start Otwock 1975 Masters MZ -0.2 --
1 7 s 2 23.51 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ +1.3 III
2 10 s 2 23.89 ANTOSIUK Marcin OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ +1.3 IV B.D. BEZ
3 11 s 2 24.22 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ +1.3 IV
4 12 s 2 24.43 ¦LˇZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ +1.3 -- OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
5 13 s 2 24.46 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U20 MZ +1.3 -- OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2022 2
6 14 s 2 24.55 WRÓBEL Filip RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ +1.3 --
7 15 s 2 24.87 JUREK Filip OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ +1.3 --
8 21 s 2 26.58 KWIATKOWSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ +1.3 -- #
1 17 s 3 25.03 KUPIS Robert RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ -0.2 --
2 22 s 3 26.78 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U16 MZ -0.2 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
3 23 s 3 27.17 ROKICKI Kacper AZS-AWF Warszawa 1998 U16 MZ -0.2 --
4 24 s 3 28.44 DOMAŃSKI Kacper MKS Polonia Warszawa 1999 U16 MZ -0.2 -- #
  s 3 DQ GUMOWSKI Robert MKS Polonia Warszawa # 1999 U16 MZ -0.2 --
1 16 s 4 24.87 BUKALSKI Adam OKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ +0.9 --
2 18 s 4 25.22 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 1998 U16 MZ +0.9 V
3 19 s 4 25.93 NOWAK Maciej MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ +0.9 -- #
4 20 s 4 26.11 SIEMAKOWICZ Patryk MKS Polonia Warszawa 1998 U16 MZ +0.9 --
5 25 s 4 28.48 LEWANDOWSKI Dariusz MKS Polonia Warszawa 1999 U16 MZ +0.9 --
400 m M
1 1 s 1 47.93 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ I B.D. B.D. 2
2 2 s 1 48.00 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa 1994 U20 MZ I
3 3 s 1 48.52 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 1995 U20 PM II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. # Z/0378/11 2022 1
4 4 s 1 50.08 KASPROWICZ Przemysław UKS Kusy Warszawa # 1995 U20 MZ II RADKE Karol Z/4634/11 2014 2
5 5 s 1 50.13 WILK Sylwester OKS Start Otwock 1996 U18 MZ II
6 6 s 1 50.66 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa 1994 U20 MZ III
7 10 s 1 53.16 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 1994 U20 MZ IV B.D. 2
1 7 s 2 51.70 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ III
2 8 s 2 52.00 PODKOWA Michał RLTL ZTE Radom 1996 U18 MZ III
3 9 s 2 52.26 TUŁOWIECKI Artur MKS Polonia Warszawa 1992 U23 MZ III
4 11 s 2 53.57 ¦LˇZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
5 12 s 2 53.80 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa # 1996 U18 MZ IV
6 14 s 2 55.27 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 1995 U20 MZ -- B.D. BEZ
7 18 s 2 56.64 BURZYŃSKI Cezary AKL Ursynów Warszawa 1996 U18 MZ --
1 13 s 3 54.55 GOS Paweł UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ IV
2 15 s 3 55.35 JUREK Filip OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ --
3 16 s 3 55.84 FRELIK Karol LKS Osuchów # 1992 U23 MZ -- #
4 17 s 3 55.98 GIL Michał MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -- #
5 19 s 3 56.84 ŻUBROWSKI Rafał UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/1865/12 2013 BEZ
6 20 s 3 57.61 MIZAK Szymon OKS Skra Warszawa # 1998 U16 MZ --
7 21 s 3 58.50 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -- JOBT Andrzej # Z/1508/13 2022 2
800 m M
1 1 s 1 1:50.62 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 1986 Sen MZ I OGONOWSKI Jakub # Z/2750/11 2021
2 2 s 1 1:52.54 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 1993 U23 MZ II B.D. # 1
3 3 s 1 1:53.15 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 1995 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/1206/11 2020 1
4 4 s 1 1:53.92 STRUSIŃSKI Marcin MUKS Płock 1994 U20 MZ II
5 5 s 1 1:56.50 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 1996 U18 MZ II
6 6 s 1 1:57.15 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 1994 U20 MZ III B.D. 2
7 7 s 1 1:59.24 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ III
8 8 s 1 2:00.88 WÓJTOWICZ Sebastian MKS Polonia Warszawa 1982 Sen MZ III
9 9 s 1 2:02.61 KINASZ Jerzy AKL Ursynów Warszawa 1994 U20 MZ IV B.D. BEZ
  s 1 DNF OGONOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1985 Sen MZ -- OGONOWSKI Jakub Z/1812/12 2022 2
1 10 s 2 2:03.86 KOSIOREK Krzysztof OKS Skra Warszawa 1995 U20 MZ IV
2 11 s 2 2:05.14 IWANICZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ IV
3 12 s 2 2:06.49 BURZYŃSKI Cezary AKL Ursynów Warszawa 1996 U18 MZ IV
4 13 s 2 2:08.49 GRABARCZYK Mateusz AKL Ursynów Warszawa # 1998 U16 MZ V
5 14 s 2 2:09.28 KWIATKOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -- #
6 15 s 2 2:10.51 PIEŃKOSZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U16 MZ V B.D. # 3
7 16 s 2 2:16.00 ZAPA¦NIK Tomasz OKS Start Otwock 1997 U18 MZ --
8 17 s 2 2:18.87 NIED¬WIECKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ --
1 s 3 2:13.60 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -- JOBT Andrzej # Z/1508/13 2022 2
2 s 3 2:18.84 LEBIODA Radosław UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert BEZ
3 s 3 2:20.61 BˇCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
4 s 3 2:31.23 KOWALEWSKI Oliwier MKS Polonia Warszawa 1999 U16 MZ --
5 s 3 2:42.19 JAGŁOWSKI Kacper MKS Polonia Warszawa 1998 U16 MZ --
6 s 3 2:42.80 KRUCZKOWSKI Patryk MKS Polonia Warszawa 1999 U16 MZ --
7 s 3 2:47.58 WˇSOWICZ-KIRYŁO Piotr MKS Polonia Warszawa 1998 U16 MZ --
  s 3 DNF BOŻEK Wiktor MKS Polonia Warszawa 1998 U16 MZ --
1500 m M
1 s 1 4:03.59 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 1996 U18 MZ III
2 s 1 4:04.23 MAZUR Daniel OKS Start Otwock 1995 U20 MZ III
3 s 1 4:08.72 KINASZ Jerzy AKL Ursynów Warszawa 1994 U20 MZ III B.D. BEZ
4 s 1 4:09.83 WOJTCZAK Andrzej LKS Osuchów 1996 U18 MZ III
5 s 1 4:10.99 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ III
6 s 1 4:11.28 JAWORSKI Michał MKS Pogoń Siedlce 1995 U20 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0186/12 2013 3
7 s 1 4:17.82 IWANICZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ IV
8 s 1 4:39.84 NIED¬WIECKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ --
9 s 1 4:44.20 LE¦NIEWSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 1996 U18 MZ --
10 s 1 4:50.15 LEBIODA Radosław UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert BEZ
11 s 1 5:12.81 GOSZCZYŃSKI Rafał UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ --
3000 m M
1 1 s 1 8:51.68 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ III JOBT Andrzej # Z/0723/13 2021 3
2 2 s 1 8:52.32 MARCZAK Tomasz MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ III #
3 3 s 1 9:01.49 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 1993 U23 MZ III B.D. # Z/2902/11 2022
4 4 s 1 9:26.57 KOBYŁKA Adam RLTL ZTE Radom 1994 U20 MZ IV
5 5 s 1 9:32.55 WÓJCIK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 1996 U18 MZ IV
6 6 s 1 9:43.52 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa # 1992 U23 MZ -- B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # , Z/5072/11 , 2022 2
7 7 s 1 9:46.69 PAWIŃSKI Łukasz UKS Technik Radom 1991 U23 MZ --
8 8 s 1 10:13.01 SZCZUDLIŃSKI Mateusz UKS Olimp Kozienice 1994 U20 MZ --
9 9 s 1 10:36.23 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3
110 m pł J MŁ M
1 e 1 15.24 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -2.2 III GˇSIEWSKI Artur Z/1538/12 2014 3
2 e 1 15.76 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -2.2 IV GˇSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
  e 1 DQ SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 1996 U18 LB -2.2 --
1 f 1 14.46 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 1996 U18 LB -2.2 II
2 f 1 15.29 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -2.2 III GˇSIEWSKI Artur Z/1538/12 2014 3
3 f 1 15.88 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -2.2 IV GˇSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 15.11 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 1994 U20 MZ -2.2 II B.D. BEZ
1 f 1 15.22 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 1994 U20 MZ -2.4 II B.D. BEZ
110 m pł M
1 1 e 1 14.40 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 U23 PD -2.2 I JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2022 MM
2 2 e 1 14.43 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 U23 OP -2.2 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
3 3 e 1 14.59 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS ŁódĽ 1992 U23 LD -2.2 I SZABLEWSKI Tadeusz # Z/1526/11 2017 2
1 f 1 14.35 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 U23 PD -2.4 I JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2022 MM
2 f 1 14.56 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1991 U23 OP -2.4 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
3 f 1 14.56 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS ŁódĽ 1992 U23 LD -2.4 I SZABLEWSKI Tadeusz # Z/1526/11 2017 2
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 57.60 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa # 1996 U18 MZ III
2 2 s 1 59.33 WILK Juliusz UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ IV
3 3 s 1 77.95 KRYGIER Michał UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
400 m pł M
1 s 1 52.01 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 U23 MZ I KĘDZIORA Robert # Z/4683/11 2021 M
2 s 1 52.31 SZEWCZYK Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1994 U20 OP I #
3 s 1 52.73 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U23 MZ I #
4 s 1 53.01 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa # 1979 Sen MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2022 3
5 s 1 54.04 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 U23 PD I DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2022
6 s 1 54.87 LEWANDOWSKI Maciej UKS Młodzik Warszawa 1995 U20 MZ II
  s 1 DNF ADAMCZYK Patryk RLTL Optima Radom # 1994 U20 MZ -- TRZOS Leszek B.D. # Z/3683/11 2022
2000 m prz M
1 1 s 1 6:25.91 KWIATKOWSKI Arkadiusz ULKS Gryf Rytwiany 1996 U18 SK III
2 2 s 1 6:30.01 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U18 LB IV WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2
3 3 s 1 7:18.87 WYLEGAŁA Dawid AZS-AWF Gorzów 1996 U18 LB --
4 4 s 1 8:14.74 TROJANOWSKI Damian UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
4x100 m M
1 s 1 44.28 KASPROWICZ Przemysław
WALCZUK Paweł
LEWANDOWSKI Maciej
HUPAŁO Anatol
UKS Młodzik Warszawa 1995
1994
1995
1994
U20 MAZ -- RADKE Karol


Z/4634/11
2014
2
2 s 1 45.76 KACZUBA Krzysztof
SOBCZYŃSKI Karol
PATYKIEWICZ Marek
SZOSTAK Aleksander
UKS Kusy Warszawa 1996
1996
1997
1996
U18 MAZ -- GˇSIEWSKI Artur
GˇSIEWSKI Artur
GˇSIEWSKI Artur
GˇSIEWSKI Artur
Z/1538/12
Z/1813/12
Z/1464/13
Z/1935/12
2014
2015
2013
2015
3
2
4
4
3 s 1 47.82 PAKOCA Rafał
NUROWSKI Jacek
STELMASZCZYK Adam
KOTLARZ Jan
AKL Ursynów Warszawa 1997
1998
1999
1999
U18 MAZ --


4 s 1 48.11 NUCKOWSKI Adam
BIENIAS Marcin
BIELICKI Janusz
GNIADEK Jakub
UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1996
1997
1997
1997
U18 MAZ --


Wzwyż M
1 f 1 1.95 BUCZEK Łukasz MMKS Start Skierniewice 1991 U23 LD II WARACKI Jerzy B.D. 2
2 f 1 1.90 KASPRZAK Andrzej KU AZS Politechnika Warszawa 1986 Sen MZ III B.D. B.D. 2
3 f 1 1.85 ANTOŃCZAK Maciej OKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ III B.D. 3
4 f 1 1.80 SOBULSKI Kamil RLTL ZTE Radom 1996 U18 MZ IV
5 f 1 1.80 KAMIŃSKI Adam MKS Pułtusk 1998 U16 MZ IV
6 f 1 1.70 STOBIECKI Igor RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ --
7 f 1 1.65 KOSTECKI Sebastian UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
8 f 1 1.55 TROJANOWSKI Damian UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
9 f 1 1.45 BIERDZIŃSKI Szymon MKS Pułtusk 1998 U16 MZ --
10 f 1 1.40 KRYGIER Michał UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
Tyczka M
1 f 1 4.80 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ I #
2 f 1 4.80 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa # 1991 U23 MZ I B.D. #
3 f 1 4.20 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ II #
4 f 1 4.00 ¦LADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ II #
5 f 1 4.00 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 1996 U18 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
6 f 1 3.60 BORKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ III #
7 f 1 3.20 WOJDA Hubert UKS Orlęta Warszawa 1998 U16 MZ IV B.D. 4
8 f 1 3.20 ŁEMPICKI Maciej OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ IV
9 f 1 3.20 LASKUS Łukasz UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1998 U16 MZ IV
10 f 1 2.80 PIETRZAK Mateusz UKS Orlęta Warszawa 1997 U18 MZ -- BONTRUK Dariusz Z/1775/13 2013 4
11 f 1 2.80 MYSZKOWSKI Igor OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ --
12 f 1 2.40 GRUSZCZYŃSKI Roch AZS-AWF Warszawa 1998 U16 MZ --
W dal M
  f 1 4.05 JADCZAK Jakub AKL Ursynów Warszawa 1997 U18 MZ +1.1 --
  f 1 4.94 BARTOS Piotr UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ +1.3 --
  f 1 4.99 RUTKOWSKI Adrian UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ +1.9 --
  f 1 5.02 TRUSIAK Kacper UKS Orlęta Warszawa # 1997 U18 MZ +2.2 -- BONTRUK Dariusz BEZ
  f 1 5.43 ANTOŃCZAK Maciej OKS Skra Warszawa 1996 U18 MZ +1.0 -- B.D. 3
  f 1 5.98 PIENIEK Kacper MKS Durasan Płońsk 1994 U20 MZ +0.6 IV
  f 1 6.12 FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1994 U20 KP +2.2 IV NIEBUDEK Sylwester B.D. # Z/1209/11 2022 3
  f 1 6.31 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP +1.5 III #
  f 1 6.32 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ +0.7 III KĘDZIORA Robert Z/3716/11 2014 2
  f 1 6.38 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 1993 U23 MZ +0.7 III
  f 1 6.50 PIKORA Emil MKS Pułtusk 1996 U18 MZ +1.5 III
  f 1 6.55 ŻEBROWSKI Patryk MKS Durasan Płońsk 1995 U20 MZ +2.2 III
  f 1 6.84 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U18 MZ +0.5 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2022 1
  f 1 6.88 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 1995 U20 MZ +1.1 II
1 f 1 5.88 SYSKI Marcin MKL Toruń # 1998 U16 KP +1.4 V BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2020 2
2 f 1 5.09 SIEMAKOWICZ Patryk MKS Polonia Warszawa 1998 U16 MZ +1.5 --
3 f 1 4.92 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ +1.8 -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2022 1
4 f 1 4.38 PŁASKOWICKI Damian KS Sprinterzy.com Kraków # 2000 U14 MA +1.6 -- B.D.
5 f 1 3.91 PRAŻMOWSKI Jan MKS Polonia Warszawa 1999 U16 MZ +0.4 --
Trójskok M
1 f 1 13.27 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -0.9 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2022 1
2 f 1 12.95 FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1994 U20 KP -0.5 IV NIEBUDEK Sylwester B.D. # Z/1209/11 2022 3
3 f 1 12.79 OLCZYKOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 1996 U18 MZ -0.8 IV
4 f 1 11.17 ZAWIŁA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ -1.9 --
5 f 1 10.67 GNIADEK Jakub UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ -1.8 --
6 f 1 9.65 POGŁÓD Władysław UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ -1.1 --
Kula (5) M
1 f 1 15.58 GODLEWSKI Szymon MKS Pułtusk 1997 U18 MZ II
2 f 1 13.25 KUSZPIT Krzysztof OKS Start Otwock 1996 U18 MZ IV
3 f 1 12.22 ¦WIERCZYŃSKI Adrian OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ --
4 f 1 11.25 LIS Arkadiusz UKS LA Basket Warszawa 1996 U18 MZ -- #
5 f 1 10.75 SZYPULSKI Szymon MKS Pułtusk 1999 U16 MZ V
6 f 1 9.36 BOROWSKI Filip UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ --
Kula (6) M
1 f 1 16.28 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ I
2 f 1 16.08 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ I
3 f 1 15.70 WASIL Dominik LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1995 U20 MZ II
4 f 1 14.49 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ II
5 f 1 14.30 GRZELAK Damian MLKL Płock 1995 U20 MZ II
  f 1 NM OCYPA Patryk OKS Start Otwock 1994 U20 MZ --
Kula (7.26) M
1 f 1 14.70 BORZĘCKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 1992 U23 MZ I
2 f 1 13.17 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 1993 U23 MZ III B.D. 2
Dysk (1) M
1 f 1 38.00 PATRYCY Artur MKS Pułtusk 1999 U16 MZ IV
2 f 1 30.82 PAWLAK Konrad MKS Pułtusk 1999 U16 MZ --
Dysk (1.5) M
1 f 1 45.57 BLOCH Łukasz MKS Pułtusk 1997 U18 MZ II
2 f 1 39.37 GODLEWSKI Szymon MKS Pułtusk 1997 U18 MZ III
3 f 1 35.60 OKRZEJA Marcin UKS Kusy Warszawa # 1997 U18 MZ IV RADKE Karol Z/1462/13 2014 4
4 f 1 35.49 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ IV
5 f 1 33.30 ¦WIERCZYŃSKI Adrian OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ --
6 f 1 27.76 KRZYWICKI Mateusz OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ --
7 f 1 23.12 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków # 1996 U18 MA -- B.D. # Z/3997/15 2022
8 f 1 22.77 KRÓL Damian UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
9 f 1 22.28 LIS Arkadiusz UKS LA Basket Warszawa 1996 U18 MZ -- #
10 f 1 21.20 LISIESKI Karol UKS Orlęta Warszawa 1997 U18 MZ -- BONTRUK Dariusz BEZ
11 f 1 21.07 GLIMOS Mateusz AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ --
12 f 1 20.54 ŁUKASZEWICZ Adrian UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
13 f 1 19.04 ZAWIŁA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
Dysk (1.75) M
1 f 1 53.54 ŁABIENIEC Patryk KS Podlasie Białystok 1994 U20 PD I B.D. 1
2 f 1 49.47 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka 1994 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
3 f 1 48.84 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 U20 MZ II TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/3684/11 2022 1
4 f 1 47.63 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ II
5 f 1 39.36 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ III
  f 1 NM MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 1995 U20 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof 2
Dysk (2) M
1 f 1 54.70 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 1993 U23 LU I B.D. B.D. # M
2 f 1 46.32 KURACH Dominik OKS Start Otwock 1993 U23 MZ I B.D. M
3 f 1 46.31 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ I
4 f 1 44.66 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 1993 U23 MZ II B.D. 2
Młot (5) M
1 f 1 58.66 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ II
2 f 1 51.58 ¦WIERCZYŃSKI Adrian OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ III
3 f 1 47.79 KRZYWICKI Mateusz OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ IV
4 f 1 44.24 KIEC Michał AZS-AWF Warszawa 1998 U16 MZ IV
5 f 1 33.73 PANASEWICZ Mateusz OKS Skra Warszawa 1998 U16 MZ V
6 f 1 29.93 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków # 1996 U18 MA -- B.D. # Z/3997/15 2022
Młot (6) M
1 f 1 70.11 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ I
2 f 1 62.02 SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ I
3 f 1 39.77 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ IV
Młot (7.26) M
1 f 1 59.59 WALCZAK Mariusz KS AZS AWF Warszawa # 1971 Masters MZ I GÓRA Marcin # Z/4412/11 2022 1
2 f 1 58.68 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa 1991 U23 MZ I
3 f 1 52.41 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ II
Oszczep (700) M
1 f 1 53.69 FALIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 1996 U18 MZ III
2 f 1 51.62 WRÓBLEWSKI Rafał MKS Pułtusk 1997 U18 MZ III
3 f 1 44.28 BABIARZ Przemysław RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ --
4 f 1 41.64 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 1996 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
5 f 1 41.02 SZCZYGIELSKI Przemysław UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
6 f 1 39.79 MAICKI Damian MKS Pułtusk 1997 U18 MZ --
7 f 1 39.39 LIS Arkadiusz UKS LA Basket Warszawa 1996 U18 MZ -- #
8 f 1 35.18 KOMÓR Kamil RLTL ZTE Radom 1999 U16 MZ V
9 f 1 34.82 SOŁTYSIAK Sebastian UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
10 f 1 34.73 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 1999 U16 MZ V
11 f 1 33.67 JADCZAK Jakub AKL Ursynów Warszawa 1997 U18 MZ --
12 f 1 33.45 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U16 MZ V RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
13 f 1 32.75 KWIATKOWSKI Maciej UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ -- #
14 f 1 32.69 ŁUKASZEWICZ Adrian UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
15 f 1 29.60 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/1538/12 2014 3
16 f 1 27.92 STOLARCZYK Szymon RLTL ZTE Radom 1999 U16 MZ V
17 f 1 26.98 PŁATOS Bartłomiej RLTL ZTE Radom 1999 U16 MZ V
18 f 1 26.38 PATYKIEWICZ Marek UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/1464/13 2013 4
19 f 1 23.85 KOSTECKI Sebastian UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
20 f 1 23.50 PAWŁOWSKI Patryk UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
21 f 1 22.98 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
22 f 1 20.24 SZOSTAK Aleksander UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/1935/12 2015 4
  f 1 NM GIEREK Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -- B.D. B.D. B.D. # , Z/0444/12 , 2022 M
Oszczep (800) M
1 f 1 61.17 CYRANKA Przemysław AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ II
2 f 1 51.57 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ III TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. # Z/5021/15 2022
3 f 1 51.16 WOŁOWIK Mateusz RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ III
4 f 1 38.09 KASPROWICZ Przemysław UKS Kusy Warszawa # 1995 U20 MZ -- RADKE Karol Z/4634/11 2014 2
5 f 1 28.55 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3716/11 2014 2
6 f 1 26.90 POGŁÓD Władysław UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ --
7 f 1 26.30 ŻUBROWSKI Rafał UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/1865/12 2013 BEZ
8 f 1 25.13 ZENTALA Piotr UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.874999046326 sekund