Rzeszów 08.06.2013 Mistrzostwa województwa juniorów / Podkarpacka liga młodzików - II rzut |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 13.22 | MISIELAK Marcelina | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U16 | PK | +1.7 | IV | # | |||||||||
2 | e | 1 | 13.25 | SURA Karolina | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | +1.7 | IV | ||||||||||
3 | e | 1 | 13.50 | KURDZIEL Jadwiga | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U16 | PK | +1.7 | IV | ||||||||||
4 | e | 1 | 13.61 | JABŁOŃSKA Izabella | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2000 | U14 | PK | +1.7 | IV | LDK! | |||||||||
5 | e | 1 | 13.75 | CZUBA Patrycja | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | +1.7 | IV | # | |||||||||
6 | e | 1 | 13.91 | OLSZOWY Paulina | MKL Sparta Stalowa Wola | 1999 | U16 | PK | +1.7 | V | # | |||||||||
1 | e | 2 | 13.83 | ANDRUCH Oliwia | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U16 | PK | +0.4 | V | ||||||||||
2 | e | 2 | 14.09 | BEDNARZ Izabela | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | +0.4 | V | # | |||||||||
3 | e | 2 | 14.20 | GORCZYCA Angelika | KKS Victoria Stalowa Wola | 1999 | U16 | PK | +0.4 | V | # | |||||||||
4 | e | 2 | 14.25 | WILK Magdalena | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | +0.4 | V | ||||||||||
1 | e | 3 | 13.66 | ZIMOŃ Daria | KS Komunalni Sanok | 1999 | U16 | PK | +1.0 | IV | ||||||||||
2 | e | 3 | 14.41 | WOŚ Marta | MKL Sparta Stalowa Wola | 1999 | U16 | PK | +1.0 | V | # | |||||||||
3 | e | 3 | 14.56 | SZAFRAN Gabriela | KKS Victoria Stalowa Wola | 1999 | U16 | PK | +1.0 | -- | ||||||||||
4 | e | 3 | 14.70 | PYRYT Agata | MKS Stal Nowa Dęba | 1998 | U16 | PK | +1.0 | -- | ||||||||||
e | 3 | DQ | KATA Magdalena | MKL Sparta Stalowa Wola | 1999 | U16 | PK | 0.0 | -- | # | ||||||||||
1 | e | 4 | 13.89 | PIECHOTA Agata | LKS Stal Mielec | 1996 | U18 | PK | +0.5 | -- | ||||||||||
2 | e | 4 | 14.86 | MAZURKIEWICZ Aleksandra | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | +0.5 | -- | ||||||||||
3 | e | 4 | 15.96 | BARAN Wiktoria | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | +0.5 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 12.56 | MAZUR Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | +2.5 | II | ||||||||||
2 | e | 5 | 12.73 | BIELEŃ Martyna | AZS-AWF Katowice # | 1996 | U18 | SL | +2.5 | II | B.D. B.D. # | |||||||||
3 | e | 5 | 12.86 | PĘTKOWSKA Kinga | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U20 | PK | +2.5 | III | ||||||||||
4 | e | 5 | 12.99 | KALITA Klaudia | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | +2.5 | III | ||||||||||
5 | e | 5 | 13.09 | GUL Aleksandra | CWKS Resovia Rzeszów # | 1997 | U18 | PK | +2.5 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | e | 5 | 13.49 | OLECHOWSKA Magdalena | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U18 | PK | +2.5 | IV | ||||||||||
e | 5 | DQ | PAKUŁA Oliwia | KKL Stal Stalowa Wola # | 1997 | U18 | PK | +2.5 | -- | B.D. BARSZCZ Mirosław | , Z/0799/13 | , 2024 | ||||||||
1 | e | 6 | 13.45 | OLSZOWY Karolina | MKL Sparta Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | -0.7 | IV | ||||||||||
2 | e | 6 | 13.69 | RAJTER Sylwia | KS Komunalni Sanok | 1996 | U18 | PK | -0.7 | IV | ||||||||||
3 | e | 6 | 13.80 | JANIEC Iga | MKL Sparta Stalowa Wola | 1997 | U18 | PK | -0.7 | IV | ||||||||||
4 | e | 6 | 13.98 | CHRUSZCZ Agnieszka | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U18 | PK | -0.7 | -- | ||||||||||
5 | e | 6 | 14.20 | HENDZEL Iwona | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1996 | U18 | PK | -0.7 | -- | ||||||||||
1 | f | A | 12.50 | PAKUŁA Oliwia | KKL Stal Stalowa Wola # | 1997 | U18 | PK | +0.2 | II | B.D. BARSZCZ Mirosław | , Z/0799/13 | , 2024 | |||||||
2 | f | A | 12.62 | MAZUR Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | +0.2 | II | ||||||||||
3 | f | A | 12.80 | BIELEŃ Martyna | AZS-AWF Katowice # | 1996 | U18 | SL | +0.2 | III | B.D. B.D. # | |||||||||
4 | f | A | 12.95 | PĘTKOWSKA Kinga | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U20 | PK | +0.2 | III | ||||||||||
5 | f | A | 13.13 | KALITA Klaudia | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | +0.2 | III | ||||||||||
6 | f | A | 13.14 | GUL Aleksandra | CWKS Resovia Rzeszów # | 1997 | U18 | PK | +0.2 | III | B.D. | BEZ | ||||||||
7 | f | A | 13.42 | OLSZOWY Karolina | MKL Sparta Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | +0.2 | IV | ||||||||||
8 | f | A | 13.66 | OLECHOWSKA Magdalena | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U18 | PK | +0.2 | IV | ||||||||||
9 | f | A | 13.73 | RAJTER Sylwia | KS Komunalni Sanok | 1996 | U18 | PK | +0.2 | IV | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.13 | PAKUŁA Oliwia | KKL Stal Stalowa Wola # | 1997 | U18 | PK | +1.1 | II | B.D. BARSZCZ Mirosław | , Z/0799/13 | , 2024 | |||||||
2 | s | 1 | 25.59 | WYKA-MAJECKA Weronika | AZS-AWF Warszawa # | 1994 | U20 | MZ | +1.1 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 26.43 | KRAWIEC Beata | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U20 | PK | +1.1 | III | B.D. | 3 | ||||||||
4 | s | 1 | 26.45 | KALITA Klaudia | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | +1.1 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 27.09 | CHMIELOWSKA Klaudia | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | +1.1 | III | ||||||||||
6 | s | 1 | 28.01 | BRZÓSKA Agata | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U20 | PK | +1.1 | IV | ||||||||||
1 | s | 2 | 26.97 | CUBER Agnieszka | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1994 | U20 | MA | +1.3 | III | B.D. B.D. | |||||||||
2 | s | 2 | 27.03 | PĘTKOWSKA Kinga | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U20 | PK | +1.3 | III | ||||||||||
3 | s | 2 | 27.87 | BARSZCZ Aleksandra | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U18 | PK | +1.3 | IV | B.D. | 2 | ||||||||
4 | s | 2 | 27.90 | GUL Aleksandra | CWKS Resovia Rzeszów # | 1997 | U18 | PK | +1.3 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||
5 | s | 2 | 28.37 | OLECHOWSKA Magdalena | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U18 | PK | +1.3 | IV | ||||||||||
6 | s | 2 | 28.44 | CUBER Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | +1.3 | IV | GIZA Andrzej B.D. # | Z/1061/13 | 2021 | 1 | ||||||
1 | s | 3 | 28.28 | JANIEC Iga | MKL Sparta Stalowa Wola | 1997 | U18 | PK | +1.0 | IV | ||||||||||
2 | s | 3 | 28.42 | OLSZOWY Karolina | MKL Sparta Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | +1.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 3 | 28.53 | CHRUSZCZ Agnieszka | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U18 | PK | +1.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 3 | 28.53 | RAJTER Sylwia | KS Komunalni Sanok | 1996 | U18 | PK | +1.0 | -- | ||||||||||
5 | s | 3 | 29.17 | HENDZEL Iwona | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1996 | U18 | PK | +1.0 | -- | ||||||||||
6 | s | 3 | 30.43 | CHROBAK Martyna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 2000 | U14 | PK | +1.0 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.44 | ŚLEDZIONA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 44.66 | RAJTER Marzena | KS Komunalni Sanok | 1998 | U16 | PK | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 44.85 | NYCZ Patrycja | KS Komunalni Sanok | 1999 | U16 | PK | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 50.35 | KORNIAK Zuzanna | MKL Sparta Stalowa Wola | 1999 | U16 | PK | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 52.83 | KATA Magdalena | MKL Sparta Stalowa Wola | 1999 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 45.49 | ANDRUCH Oliwia | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U16 | PK | IV | |||||||||||
2 | s | 2 | 46.11 | BEDNARZ Izabela | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | IV | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 47.51 | BĄK Katarzyna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 47.59 | SUROWIEC Ewa | LKS Stal Mielec | 1999 | U16 | PK | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 50.95 | GEMZIK Kamila | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
s | 2 | DQ | PAWŁOWSKA Natalia | KKS Victoria Stalowa Wola | 1999 | U16 | PK | -- | # | |||||||||||
1 | s | 3 | 45.19 | MISIELAK Marcelina | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U16 | PK | IV | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 46.31 | KURDZIEL Jadwiga | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U16 | PK | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 48.41 | WOŚ Marta | MKL Sparta Stalowa Wola | 1999 | U16 | PK | V | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 48.92 | JUWA Izabela | LKS Stal Mielec | 2000 | U14 | PK | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 51.64 | PYRYT Agata | MKS Stal Nowa Dęba | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 51.49 | SZEWCZYK Wiktoria | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 52.96 | SZAFRAN Gabriela | KKS Victoria Stalowa Wola | 1999 | U16 | PK | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 54.84 | OLSZOWY Paulina | MKL Sparta Stalowa Wola | 1999 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||
4 | s | 4 | 55.64 | BARAN Wiktoria | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 57.59 | ŁUKASIK Sylwia | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 56.23 | WYKA-MAJECKA Weronika | AZS-AWF Warszawa # | 1994 | U20 | MZ | I | |||||||||||
2 | s | 1 | 58.55 | KRAWIEC Beata | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U20 | PK | II | B.D. | 3 | |||||||||
3 | s | 1 | 60.53 | SARNA Angelika | KS AZS AWF Warszawa # | 1997 | U18 | MZ | III | WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. | Z/0800/13 | 2024 | M | |||||||
4 | s | 1 | 61.00 | LIS Aleksandra | AZS UMCS Lublin # | 1995 | U20 | LU | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 61.21 | CHMIELOWSKA Klaudia | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 61.77 | BRZÓSKA Agata | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U20 | PK | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 62.42 | TABISZ Ilona | KKB MOSiR Krosno | 1996 | U18 | PK | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 62.19 | BARSZCZ Aleksandra | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U18 | PK | IV | B.D. | 2 | |||||||||
2 | s | 2 | 62.37 | PIECHOTA Agata | LKS Stal Mielec | 1996 | U18 | PK | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 63.76 | STAŃKO Klaudia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U18 | PK | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 64.52 | CUBER Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. # | Z/1061/13 | 2021 | 1 | |||||||
5 | s | 2 | 65.49 | MAŚLACH Marta | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U20 | PK | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 65.86 | OZGA Aleksandra | KKS Victoria Stalowa Wola | 1994 | U20 | PK | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 66.85 | SOBIŁO Gabriela | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U18 | PK | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 70.00 | TUTAK Elwira | KS Komunalni Sanok | 1995 | U20 | PK | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 63.47 | CUBER Agnieszka | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1994 | U20 | MA | IV | B.D. B.D. | ||||||||||
2 | s | 3 | 65.31 | SITEK Dominika | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 65.67 | CZACHÓR Katarzyna | KKS Victoria Stalowa Wola | 1994 | U20 | PK | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 67.13 | MICHNA Edyta | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 68.41 | WOŁCZAŃSKA Weronika | KS Komunalni Sanok | 1994 | U20 | PK | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 71.64 | BOŻĘTKA Adriana | KKB MOSiR Krosno | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:36.38 | WIELGOSZ Anna | CWKS Resovia Rzeszów # | 1993 | U23 | PK | -- | KOSTRZEBA Jacek # | Z/0598/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | s | 1 | 1:39.37 | STRZELEC Justyna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | III | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 1:43.87 | SZOSTECKA Paulina | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | IV | B.D. MIREK Wacław # | , Z/0143/14 | , 2020 | ||||||||
4 | s | 1 | 1:48.93 | CHAMOT Agata | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | V | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:49.75 | WIDLIŃSKA Kinga | LKS Stal Mielec | 1999 | U16 | PK | V | B.D. | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:50.24 | KALEMBA Wiktoria | CWKS Resovia Rzeszów | 2000 | U14 | PK | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:50.59 | LECH Anita | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:50.63 | ZIĘBA Kinga | MKS Stal Nowa Dęba | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:51.03 | GIL Patrycja | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 1:52.16 | KRUKOWSKA Aleksandra | LKS Stal Mielec | 1999 | U16 | PK | -- | |||||||||||
12 | s | 1 | 1:57.48 | PALEŃ Justyna | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 2:02.53 | ZIĘBA Klaudia | KS Sprinterzy.com Kraków # | 2001 | U14 | MA | -- | B.D. # | Z/2925/15 | 2021 | ||||||||
11 | w | 1 | 1:54.21 | GEFERT Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | -- | ZAPART Stanisław B.D. | Z/1593/14 | 2022 | 450 | |||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:21.51 | BAZAN Klaudia | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U18 | PK | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:23.21 | FILIP Paulina | KKB MOSiR Krosno | 1996 | U18 | PK | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:23.40 | WYSMOLIŃSKA Iwona | MKL Sparta Stalowa Wola | 1995 | U20 | PK | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:24.28 | KARGOL Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów # | 1996 | U18 | PK | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:24.64 | WOŻNIAK Ilona | KKB MOSiR Krosno | 1996 | U18 | PK | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:24.94 | BAJDA Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | III | B.D. | BEZ | |||||||||
7 | s | 1 | 2:31.61 | SZELIGA Wioletta | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | IV | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:36.55 | KUKUŁKA Klaudia | CWKS Resovia Rzeszów # | 1997 | U18 | PK | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:28.61 | WAZOWICZ Karolina | KKB MOSiR Krosno | 1995 | U20 | PK | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
2 | s | 2 | 2:33.18 | KŁODA Aneta | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | -- | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 2 | 2:37.97 | KAJUTH Anna | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 2:40.12 | CAGARA Aleksandra | MKL Sparta Stalowa Wola | 1995 | U20 | PK | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
5 | s | 2 | 2:42.57 | CHITRINIEWICZ Agnieszka | CWKS Resovia Rzeszów | 1992 | U23 | PK | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:11.42 | BĄBA Sylwia | MKS Stal Nowa Dęba | 1998 | U16 | PK | III | ZIĘBA Julian # | Z/0089/14 | 2018 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 3:16.79 | SEMERKO Angelika | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U16 | PK | IV | B.D. | ||||||||||
3 | s | 1 | 3:17.09 | SZUMADA Maria | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | IV | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 3:29.11 | KAZIMIERCZAK Emilia | LKS Stal Mielec | 1999 | U16 | PK | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:29.28 | SIECZKO Angelika | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | V | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:27.01 | WOJCIECHOWSKA Katarzyna | MKS Stal Nowa Dęba | 1995 | U20 | PK | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 5:33.70 | KUBIT Aneta | KKB MOSiR Krosno | 1995 | U20 | PK | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 14.96 | ŚLEDZIONA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | -1.6 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 15.72 | WOJTUNIK Klaudia | AZS Łódź # | 1999 | U16 | LD | -1.6 | III | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # | Z/0536/15 | 2024 | |||||||
4 | s | 1 | 17.48 | BĄK Katarzyna | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | -1.6 | V | ||||||||||
3 | w | 1 | 17.12 | GEFERT Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | -1.6 | IV | ZAPART Stanisław B.D. | Z/1593/14 | 2022 | 0 | ||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.60 | KAZIENKO Patrycja | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | III | |||||||||||||
2 | 1.55 | KALANDYK Mariola | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | III | |||||||||||||
3 | 1.45 | ZIĘBA Dominika | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U18 | PK | IV | # | ||||||||||||
4 | 1.45 | SZYMONIK Marlena | CWKS Resovia Rzeszów # | 1998 | U16 | PK | IV | # | ||||||||||||
5 | 1.40 | LEW Kinga | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | V | |||||||||||||
6 | 1.40 | KOCUR Weronika | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
7 | 1.40 | SOKOŁOWSKA Alicja | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
8 | 1.35 | DŻOŃ Ewelina | KS Komunalni Sanok | 2000 | U14 | PK | -- | # | ||||||||||||
9 | 1.20 | GLAZER Magdalena | KS Komunalni Sanok | 2000 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.50 | DĄBROWSKA Wioleta | ULKS Technik Trzcinica | 1997 | U18 | PK | -0.8 | II | WOJTAS Tomasz | Z/0057/13 | 2017 | 2 | ||||||||
2 | 5.32 | FAKA Angelika | KS Komunalni Sanok | 1996 | U18 | PK | 0.0 | III | BORA Piotr # | Z/1399/12 | 2023 | |||||||||
3 | 5.00 | PASTUŁA Kamila | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | 0.0 | IV | ||||||||||||
4 | 4.93 | SEROKA Anna | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | 0.0 | IV | # | |||||||||||
5 | 4.20 | ŚLIWIŃSKA Magdalena | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | 0.0 | -- | ||||||||||||
2 | 2 | 4.86 | MISIELAK Marcelina | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1999 | U16 | PK | +0.4 | IV | # | ||||||||||
3 | 2 | 4.78 | ZIMOŃ Daria | KS Komunalni Sanok | 1999 | U16 | PK | 0.0 | V | |||||||||||
4 | 2 | 4.62 | WOJTUNIK Klaudia | AZS Łódź # | 1999 | U16 | LD | +0.1 | V | JUSTYŃSKI Mikołaj B.D. B.D. # | Z/0536/15 | 2024 | ||||||||
5 | 2 | 4.61 | GEMZIK Kamila | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | +1.4 | V | |||||||||||
6 | 2 | 4.33 | POWĘSKA Dagmara | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -0.6 | -- | # | ||||||||||
7 | 2 | 3.96 | TORBA Gabriela | LKS Stal Mielec | 2001 | U14 | PK | +0.8 | -- | |||||||||||
1 | w | 2 | 4.87 | GEFERT Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | +0.8 | IV | ZAPART Stanisław B.D. | Z/1593/14 | 2022 | 524 | ||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.71 | MAZUR Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | +1.1 | IV | ||||||||||||
2 | 10.55 | KULKA Kinga | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | +1.5 | IV | ||||||||||||
3 | 10.11 | SEROKA Anna | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | +0.4 | -- | # | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.70 | GOLBA Ewelina | CWKS Resovia Rzeszów # | 1997 | U18 | PK | III | B.D. B.D. | ||||||||||||
2 | 9.32 | MOTYKA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | V | |||||||||||||
3 | 8.64 | BEDNARZ Angelika | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
4 | 8.38 | WOJTALA Wiktoria | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
5 | 7.63 | KOLANO Sylwia | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
6 | 7.27 | WAWRO Patrycja | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
7 | w | 6.97 | GEFERT Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | -- | ZAPART Stanisław B.D. | Z/1593/14 | 2022 | 333 | ||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 9.85 | CZERWIEC Natalia | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1996 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
2 | 9.51 | KIDA Patrycja | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | IV | |||||||||||||
3 | 8.37 | PUZACZ Klaudia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | V | # | ||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 37.97 | PUZACZ Klaudia | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | III | # | ||||||||||||
2 | 24.75 | MOTYKA Karolina | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | V | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 38.37 | GIMPEL Małgorzata | KKS Victoria Stalowa Wola | 1994 | U20 | PK | II | |||||||||||||
2 | 23.40 | JAWORSKA Natalia | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U18 | PK | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
3 | 22.37 | KOLANO Sylwia | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
4 | 13.10 | WAWRO Patrycja | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 47.72 | WOJTALA Wiktoria | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U18 | PK | II | |||||||||||||
2 | 41.78 | MAKAREWICZ Karolina | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U18 | PK | III | |||||||||||||
3 | 24.76 | BEDNARZ Angelika | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
4 | 20.78 | ZIÓŁKOWSKA Klaudia | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 43.05 | JACHER Ewelina | LKS Stal Mielec | 1995 | U20 | PK | II | |||||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 27.03 | WIELGOS Karolina | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||||
2 | 24.19 | PIEKARZ Katarzyna | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 30.09 | HUDELA Natalia | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | IV | |||||||||||||
2 | 27.93 | MOSKAL Eliza | KS Komunalni Sanok | 1997 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
4-bój K MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1890 | GEFERT Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | IV | ZAPART Stanisław B.D. | Z/1593/14 | 2022 | ||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 17:24.86 | MŁYNEK Wiktoria | LKS Stal Mielec | 1998 | U16 | PK | III | |||||||||||||
2 | 18:51.46 | MĄDRA Julia | LKS Stal Mielec | 2000 | U14 | PK | IV | |||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 23:30.17 | ZDZIEBŁO Katarzyna | LKS Stal Mielec | 1996 | U18 | PK | I | TOMALA Grzegorz # | Z/0934/12 | 2024 | MM | |||||||||
2 | 24:49.63 | AUGUSTYN Angelika | UKS Olimp Kozienice # | 1996 | U18 | MZ | II | AUGUSTYN Krzysztof # | Z/0008/12 | 2022 | 3 | LDK! | ||||||||
3 | 25:37.96 | WLAZŁO Natalia | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U20 | PK | II | |||||||||||||
4 | 25:42.86 | LUPA Magdalena | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U20 | PK | II | |||||||||||||
5 | 27:18.01 | KALINA Natalia | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | 1996 | U18 | PK | III | # | ||||||||||||
6 | 29:05.50 | GWIAZDA Alicja | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U18 | PK | III | |||||||||||||
7 | 29:22.65 | JACHER Małgorzata | LKS Stal Mielec | 1997 | U18 | PK | III | # | ||||||||||||
8 | 29:33.62 | GRĘBOWIEC Bogna | KKS Victoria Stalowa Wola | 1997 | U18 | PK | III | |||||||||||||
9 | 31:39.50 | SOBOŃ Aleksandra | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | 1996 | U18 | PK | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||||
DNF | AUGUSTYN Wiktoria | UKS Olimp Kozienice # | 1997 | U18 | MZ | -- | ||||||||||||||
DQ | MIAZGOWICZ Renata | MKL Sparta Stalowa Wola | 1997 | U18 | PK | -- | ||||||||||||||
Chód 10 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 55:20.56 | KANTOROWSKA Barbara | LKS Stal Mielec | 1995 | U20 | PK | III | |||||||||||||
2 | 58:05.54 | MAZIARZ Monika | LKS Stal Mielec | 1993 | U23 | PK | -- | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.01 | KUBAS Marek | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | 0.0 | IV | ||||||||||
2 | e | 1 | 12.02 | DUBIS Seweryn | AZS-AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | 0.0 | IV | # | |||||||||
3 | e | 1 | 12.13 | HENDZEL Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | 0.0 | IV | ||||||||||
4 | e | 1 | 12.57 | JABŁOŃSKI Jeremiasz | KB Witar Tarnobrzeg | 1998 | U16 | PK | 0.0 | V | # | LDK! | ||||||||
1 | e | 2 | 12.24 | SOBIEGRAJ Mikołaj | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | +0.6 | V | ||||||||||
2 | e | 2 | 12.45 | BERNACIK Mateusz | LKS Stal Mielec | 1998 | U16 | PK | +0.6 | V | ||||||||||
3 | e | 2 | 12.52 | OLEKSAK Mariusz | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1998 | U16 | PK | +0.6 | V | ||||||||||
4 | e | 2 | 13.00 | PROKOPIUK Marcel | MKS Stal Nowa Dęba | 1999 | U16 | PK | +0.6 | -- | ZIĘBA Julian | Z/0195/15 | 2018 | 4 | ||||||
5 | e | 2 | 13.60 | KUPIEC Jakub | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | +0.6 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 10.82 | PODHALICZ Lech | AZS-AWF Warszawa # | 1994 | U20 | MZ | +1.4 | I | ||||||||||
2 | e | 3 | 11.18 | RABENDA Bartłomiej | KKB MOSiR Krosno | 1996 | U18 | PK | +1.4 | II | ||||||||||
3 | e | 3 | 11.49 | SYZDEK Mariusz | UKS Czwórka Żory # | 1989 | Sen | SL | +1.4 | III | ||||||||||
4 | e | 3 | 11.49 | KISZKA Maciej | KB Krościenko Wyżne | 1995 | U20 | PK | +1.4 | III | # | |||||||||
5 | e | 3 | 11.89 | SŁAWNIAK Bartosz | ULKS Technik Trzcinica | 1996 | U18 | PK | +1.4 | IV | ||||||||||
6 | e | 3 | 12.04 | KUKURSKI Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U18 | PK | +1.4 | IV | ||||||||||
1 | e | 4 | 12.08 | KUTRZUBA Bartłomiej | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1995 | U20 | PK | +2.9 | IV | ||||||||||
2 | e | 4 | 12.24 | CICHOŃ Daniel | LKS Stal Mielec | 1994 | U20 | PK | +2.9 | -- | ||||||||||
3 | e | 4 | 12.55 | MIKRUT Michał | ULKS Technik Trzcinica | 1996 | U18 | PK | +2.9 | -- | ||||||||||
1 | F | A | 11.18 | PODHALICZ Lech | AZS-AWF Warszawa # | 1994 | U20 | MZ | -0.2 | II | ||||||||||
2 | F | A | 11.48 | RABENDA Bartłomiej | KKB MOSiR Krosno | 1996 | U18 | PK | -0.2 | III | ||||||||||
3 | F | A | 11.59 | KISZKA Maciej | KB Krościenko Wyżne | 1995 | U20 | PK | -0.2 | III | # | |||||||||
4 | F | A | 12.21 | KUKURSKI Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U18 | PK | -0.2 | -- | ||||||||||
5 | F | A | 12.22 | SŁAWNIAK Bartosz | ULKS Technik Trzcinica | 1996 | U18 | PK | -0.2 | -- | ||||||||||
6 | F | A | 12.35 | KUTRZUBA Bartłomiej | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1995 | U20 | PK | -0.2 | -- | ||||||||||
7 | F | A | 12.46 | CICHOŃ Daniel | LKS Stal Mielec | 1994 | U20 | PK | -0.2 | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.27 | PODHALICZ Lech | AZS-AWF Warszawa # | 1994 | U20 | MZ | +0.3 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 24.77 | KISZKA Maciej | KB Krościenko Wyżne | 1995 | U20 | PK | +0.3 | -- | # | |||||||||
3 | s | 1 | 25.17 | HENDZEL Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | +0.3 | V | ||||||||||
s | 1 | DNF | RABENDA Bartłomiej | KKB MOSiR Krosno | 1996 | U18 | PK | +0.3 | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 24.10 | BARYŁA Konrad | KS Komunalni Sanok | 1997 | U18 | PK | +0.9 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 24.97 | CICHOŃ Daniel | LKS Stal Mielec | 1994 | U20 | PK | +0.9 | -- | ||||||||||
3 | s | 2 | 27.20 | MIKRUT Michał | ULKS Technik Trzcinica | 1996 | U18 | PK | +0.9 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 38.54 | WĘGLARZ Bartłomiej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 39.84 | KUBAS Marek | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 40.25 | JABŁOŃSKI Jeremiasz | KB Witar Tarnobrzeg | 1998 | U16 | PK | IV | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 1 | 40.34 | BZDYRA Maciej | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 42.11 | PROKOPIUK Marcel | MKS Stal Nowa Dęba | 1999 | U16 | PK | V | ZIĘBA Julian | Z/0195/15 | 2018 | 4 | |||||||
6 | s | 1 | 42.73 | SIDOR Kamil | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U16 | PK | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 43.60 | SZMYD Jan | KB Krościenko Wyżne | 1998 | U16 | PK | -- | B.D. B.D. | , Z/4902/22 | , 2022 | ||||||||
8 | s | 1 | 44.21 | GALICIA PEREZ Daniel | KKS Victoria Stalowa Wola | 2000 | U14 | PK | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 40.88 | WĄSACZ Filip | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | V | |||||||||||
2 | s | 2 | 41.01 | MAŁEK Artur | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | V | |||||||||||
3 | s | 2 | 41.09 | BERNACIK Mateusz | LKS Stal Mielec | 1998 | U16 | PK | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 44.06 | KRASOŃ Dawid | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
5 | s | 2 | 47.32 | JACHER Marcin | LKS Stal Mielec | 2000 | U14 | PK | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 49.63 | BARAN Filip | MKL Sparta Stalowa Wola | 2000 | U14 | PK | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 51.28 | OLUCHA Adam | MKS Stal Nowa Dęba | 1996 | U18 | PK | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 51.92 | SZKOŁA Sebastian | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | III | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/0081/13 | 2022 | 3 | |||||||
3 | s | 1 | 53.11 | WILK Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U18 | PK | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 53.51 | OBIREK Mariusz | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 53.83 | RĘBISZ Bartłomiej | MKS Stal Nowa Dęba | 1997 | U18 | PK | IV | ZIĘBA Julian | Z/0007/13 | 2018 | 2 | |||||||
6 | s | 1 | 55.28 | SIECZKO Adrian | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U18 | PK | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 57.39 | KUTRZUBA Bartłomiej | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1995 | U20 | PK | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:35.99 | MOSKWA Mateusz | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U16 | PK | V | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:37.65 | RESZKA Rafał | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1999 | U16 | PK | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:39.70 | BAJEK Wiktor | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U16 | PK | V | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:40.39 | SZMYD Jan | KB Krościenko Wyżne | 1998 | U16 | PK | -- | B.D. B.D. | , Z/4902/22 | , 2022 | ||||||||
5 | s | 1 | 1:42.71 | KRAKOWSKI Dawid | LKS Stal Mielec | 1999 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:43.65 | TERESZKIEWICZ Damian | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # | 2000 | U14 | PK | -- | B.D. LASSOTA Lesław | , Z/2668/15 | , 2024 | LDK! | |||||||
7 | s | 1 | 1:48.45 | RĘDZIO Krystian | MKL Sparta Stalowa Wola | 2000 | U14 | PK | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:55.24 | KISIEL Michał | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U20 | PK | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:56.27 | BAJ Dariusz | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:56.44 | KANIA Krzysztof | LKS Stal Mielec | 1996 | U18 | PK | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:57.91 | SAŁADIAK Michał | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:57.99 | KRÓL Jakub | LKS Stal Mielec | 1997 | U18 | PK | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:58.19 | SABAT Łukasz | MKL Sparta Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | III | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 1:59.40 | PRĘDKI Marek | CWKS Resovia Rzeszów | 1994 | U20 | PK | III | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:00.32 | URBANIAK Arkadiusz | MKS Stal Nowa Dęba | 1998 | U16 | PK | III | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 2:02.87 | BARAŃSKI Maciej | KKB MOSiR Krosno | 1996 | U18 | PK | IV | KATAN Wacław | Z/11125/21 | 2022 | ||||||||
1 | s | 2 | 2:03.48 | JAŹWIECKI Stanisław | KB Krościenko Wyżne | 1995 | U20 | PK | IV | B.D. # | 3 | |||||||||
2 | s | 2 | 2:05.46 | KUŹNIAR Łukasz | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:05.69 | TŁUCZEK Mateusz | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:06.41 | PACOŃ Radosław | UKS Orlik Zręcin | 1995 | U20 | PK | IV | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:08.40 | TARNAWSKI Rafał | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 2:09.50 | BASAK Sebastian | MKL Sparta Stalowa Wola | 1995 | U20 | PK | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:01.80 | LEBIODA Stanisław | RLTL Optima Radom # | 1999 | U16 | MZ | -- | TRZOS Leszek B.D. | Z/0133/15 | 2023 | ||||||||
2 | s | 1 | 3:09.19 | PIRÓG Kamil | MKL Sparta Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:21.90 | MANGIONE Gianmarco | MKS Stal Nowa Dęba | 2002 | U12 | PK | -- | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:05.65 | PABISZ Mirosław | KKB MOSiR Krosno | 1994 | U20 | PK | III | KATAN Wacław B.D. | Z/0388/12 | 2020 | 3 | |||||||
2 | s | 1 | 4:10.55 | WOJCIECHOWSKI Michał | KB Witar Tarnobrzeg | 1988 | Sen | PK | III | MAŚLANKA Adam | Z/3618/15 | 2024 | 2 | LDK! | ||||||
3 | s | 1 | 4:11.91 | WOLSKI Krzysztof | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | III | B.D. # | 3 | |||||||||
4 | s | 1 | 4:12.51 | CHABKO Paweł | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U20 | PK | IV | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 4:23.44 | STOKŁOSA Patryk | CWKS Resovia Rzeszów | 1997 | U18 | PK | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 4:24.13 | MALITA Damian | LKS Stal Mielec | 1995 | U20 | PK | -- | |||||||||||
7 | s | 1 | 4:59.78 | KONEFAŁ Karol | MKS Stal Nowa Dęba | 1996 | U18 | PK | -- | |||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 17.72 | RYDZIK Bartosz | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | -1.6 | IV | ||||||||||
2 | s | 1 | 17.85 | FUDALI Paweł | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U16 | PK | -1.6 | V | # | |||||||||
3 | s | 1 | 19.13 | PASEK Bartłomiej | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U16 | PK | -1.6 | -- | ||||||||||
4 | s | 1 | 19.85 | STASZCZAK Paweł | MKS Stal Nowa Dęba | 1998 | U16 | PK | -1.6 | -- | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 15.97 | SŁAWNIAK Bartosz | ULKS Technik Trzcinica | 1996 | U18 | PK | -0.5 | IV | ||||||||||
2 | s | 2 | 16.04 | BARYŁA Konrad | KS Komunalni Sanok | 1997 | U18 | PK | -0.5 | IV | ||||||||||
3 | s | 2 | 16.72 | DELERT Tomasz | LKS Stal Mielec | 1996 | U18 | PK | -0.5 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 17.57 | WILK Wojciech | MKL Sparta Stalowa Wola | 1997 | U18 | PK | -0.5 | -- | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.75 | DELERT Tomasz | LKS Stal Mielec | 1996 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
2 | 1.70 | WILK Wojciech | MKL Sparta Stalowa Wola | 1997 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
3 | 1.60 | RACIBOR Grzegorz | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
4 | 1.45 | LASEK Kacper | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.75 | LENTOWICZ Jarosław | LKS Stal Mielec | 1992 | U23 | PK | +0.1 | I | ||||||||||||
2 | 6.98 | PĘCAK Kamil | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U20 | PK | +0.8 | II | ||||||||||||
3 | 6.58 | GNATEK Michał | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | +0.7 | III | # | |||||||||||
4 | 6.56 | CYNAR Kamil | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | +0.6 | III | ||||||||||||
5 | 6.52 | SYZDEK Mariusz | UKS Czwórka Żory # | 1989 | Sen | SL | +0.7 | III | ||||||||||||
6 | 6.24 | DELERT Tomasz | LKS Stal Mielec | 1996 | U18 | PK | 0.0 | IV | ||||||||||||
7 | 6.13 | SMYCZEK Ernest | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | +0.5 | IV | ||||||||||||
8 | 5.79 | BARYŁA Konrad | KS Komunalni Sanok | 1997 | U18 | PK | 0.0 | -- | ||||||||||||
1 | 2 | 6.44 | SOPYŁO Norbert | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | +0.1 | III | |||||||||||
2 | 2 | 5.63 | FUDALI Paweł | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U16 | PK | -0.9 | V | # | ||||||||||
3 | 2 | 5.54 | RUCHAJ Ryszard | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -0.7 | -- | # | ||||||||||
4 | 2 | 5.41 | GUMIELA Jakub | CWKS Resovia Rzeszów # | 1998 | U16 | PK | -1.0 | -- | B.D. # | ||||||||||
5 | 2 | 5.26 | PASEK Bartłomiej | CWKS Resovia Rzeszów | 1999 | U16 | PK | +2.0 | -- | |||||||||||
6 | 2 | 4.64 | KUPIEC Jakub | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -1.4 | -- | |||||||||||
7 | 2 | 4.27 | GROS Mikołaj | LKS Stal Mielec | 1999 | U16 | PK | +0.6 | -- | |||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.55 | PĘCAK Kamil | KKS Victoria Stalowa Wola | 1995 | U20 | PK | +0.6 | III | ||||||||||||
2 | 13.28 | GAWLE Marcin | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | 0.0 | III | ||||||||||||
3 | 12.77 | CYNAR Kamil | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | +0.4 | IV | ||||||||||||
4 | 12.59 | KORZEŃ Łukasz | LKS Stal Mielec | 1997 | U18 | PK | 0.0 | -- | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.65 | STÓJ Bartłomiej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | I | B.D. # | ||||||||||||
2 | 11.53 | MAKAREWICZ Jakub | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | -- | B.D. | BEZ | |||||||||||
3 | 11.09 | MĄDRO Przemysław | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl | 1997 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||||
4 | 10.28 | GUMIELA Jakub | CWKS Resovia Rzeszów # | 1998 | U16 | PK | -- | B.D. # | ||||||||||||
5 | 9.67 | ĆWIKORSKI Radosław | KKS Victoria Stalowa Wola | 1998 | U16 | PK | -- | # | ||||||||||||
6 | 9.61 | KIEŁBASA Maciej | CWKS Resovia Rzeszów | 1998 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.45 | WYWRÓT Karol | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | II | B.D. B.D. | 2 | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 12.04 | SYZDEK Mariusz | UKS Czwórka Żory # | 1989 | Sen | SL | III | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 39.02 | RYGIEL Jakub | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | IV | # | ||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 60.11 | STÓJ Bartłomiej | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1996 | U18 | OP | I | B.D. # | ||||||||||||
2 | 48.26 | MATYJA Damian | CWKS Resovia Rzeszów | 1996 | U18 | PK | II | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 50.60 | WYWRÓT Karol | CWKS Resovia Rzeszów | 1995 | U20 | PK | I | B.D. B.D. | 2 | |||||||||||
2 | 42.82 | KORALEWICZ Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U20 | PK | III | # | ||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 43.28 | MAKAREWICZ Jakub | KKS Victoria Stalowa Wola | 1996 | U18 | PK | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 62.90 | JANUSZ Sebastian | LKS Stal Mielec | 1995 | U20 | PK | I | |||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 50.47 | MARSZAŁEK Wojciech | LKS Stal Mielec | 1993 | U23 | PK | II | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 37.08 | SZAL Patryk | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1998 | U16 | PK | V | # | ||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 43.41 | HERDA Krzysztof | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1997 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 54.36 | KORALEWICZ Piotr | UKS Tempo 5 Przemyśl | 1995 | U20 | PK | III | # | ||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 29:17.71 | JACHER Piotr | LKS Stal Mielec | 1998 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 44:30.83 | KUSZNERUK Jakub | MKS Żak Biała Podlaska | 1992 | U23 | LU | I | |||||||||||||
2 | 52:34.64 | KUBAS Marek | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | 1996 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
3 | 53:44.34 | TARA Sebastian | LKS Stal Mielec | 1997 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
4 | 54:50.89 | BACHOR Michał | GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl | 1996 | U18 | PK | IV | |||||||||||||
DNF | HERBA Jakub | KS AZS AWF Kraków | 1992 | U23 | MA | -- | ||||||||||||||
DNF | STALA Jakub | LKS Stal Mielec | 1991 | U23 | PK | -- | ||||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.3000118732452 sekund |