Kraków 07.09.2013 II rzut małopolskiej ligi młodzików (finał). Małopolski mityng lekkoatletyczny |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 12.35 | TRZOP Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1988 | Sen | MA | -0.5 | II | KUKLA Rafał | Z/4751/11 | 2018 | 2 | |||||
2 | 2 | s | 1 | 12.55 | JERZMANOWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków | 1993 | U23 | MA | -0.5 | II | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 13.04 | MYSZOR Karolina | MOSM Tychy | 1994 | U20 | SL | -0.5 | III | # | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 13.22 | NOSEK Marzena | TS Wieliczanka Wieliczka | 1997 | U18 | MA | -0.5 | IV | # | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 13.25 | PĘDZIWIATR Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U18 | MA | -0.5 | IV | B.D. # | ||||||||
6 | 7 | s | 1 | 13.65 | SZKLARZ Patrycja | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1995 | U20 | MA | -0.5 | IV | B.D. | Z/1689/12 | 2021 | ||||||
1 | 6 | s | 2 | 13.63 | KWIATKOWSKA Alicja | WKS Wawel Kraków | 1995 | U20 | MA | +0.3 | IV | # | ||||||||
2 | 8 | s | 2 | 13.81 | ZAWADZKA Gabriela | MKS Tempo Kęty | 1994 | U20 | MA | +0.3 | -- | ŁYSEK Tadeusz | Z/0846/11 | 2018 | 1 | |||||
3 | 10 | s | 2 | 14.79 | SOFIŃSKA Karina | MOSM Tychy | 2000 | U14 | SL | +0.3 | -- | |||||||||
1 | 9 | s | 3 | 14.65 | MYSZA Gabriela | LKS Smolnik Męcina | 1998 | U16 | MA | +0.5 | -- | |||||||||
2 | 11 | s | 3 | 15.17 | ORZECHOWSKA Edyta | LKS Smolnik Męcina | 1996 | U18 | MA | +0.5 | -- | |||||||||
3 | 12 | s | 3 | 15.51 | WŁODARCZYK Nikola | MOSM Tychy | 2001 | U14 | SL | +0.5 | -- | |||||||||
1 | 1 | s | 4 | 12.91 | SICIARZ Klaudia | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U16 | MA | -1.1 | III | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0137/14 | 2024 | MM | |||||
2 | 3 | s | 4 | 13.36 | STEFANIK Patrycja | TS Wieliczanka Wieliczka | 1998 | U16 | MA | -1.1 | IV | |||||||||
3 | 4 | s | 4 | 13.48 | CZABAN Magdalena | SKS Kusy Kraków | 1999 | U16 | MA | -1.1 | IV | |||||||||
4 | 6 | s | 4 | 13.73 | STASIAK Anna | WKS Wawel Kraków | 1999 | U16 | MA | -1.1 | IV | B.D. # | ||||||||
5 | 7 | s | 4 | 13.88 | WOLAK Gabriela | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1998 | U16 | MA | -1.1 | V | # | ||||||||
6 | 8 | s | 4 | 14.13 | KRZEMIŃSKA Iga | SKS Kusy Kraków | 1999 | U16 | MA | -1.1 | V | |||||||||
7 | 9 | s | 4 | 14.27 | STANISZEWSKA Joanna | WKS Wawel Kraków | 1999 | U16 | MA | -1.1 | V | # | ||||||||
8 | 12 | s | 4 | 14.40 | ŚWIĄTKOWSKA Karolina | WKS Wawel Kraków | 1999 | U16 | MA | -1.1 | V | |||||||||
1 | 5 | s | 5 | 13.70 | LORENC Aleksandra | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U16 | MA | -0.5 | IV | B.D. | ||||||||
2 | 10 | s | 5 | 14.28 | PUTO Weronika | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | -0.5 | V | B.D. # | BEZ | |||||||
3 | 18 | s | 5 | 14.88 | ROGULSKA Magdalena | SKS Kusy Kraków | 1999 | U16 | MA | -0.5 | -- | |||||||||
4 | 21 | s | 5 | 15.06 | RUDZKA Weronika | UKS Dziesiątka Radomsko | 1999 | U16 | LD | -0.5 | -- | |||||||||
5 | 25 | s | 5 | 15.32 | FIC Renata | Kraków Athletics Team # | 2000 | U14 | MA | -0.5 | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/3016/15 | 2022 | ||||||
6 | 27 | s | 5 | 15.45 | WILKOŁAK Justyna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U16 | MA | -0.5 | -- | |||||||||
7 | 28 | s | 5 | 15.86 | KOŁACZ Patrycja | SKS Kusy Kraków | 1999 | U16 | MA | -0.5 | -- | |||||||||
8 | 32 | s | 5 | 18.61 | KLICKA Martyna | MUKS ILKUS Olkusz | 2001 | U14 | MA | -0.5 | -- | |||||||||
1 | 2 | s | 6 | 13.26 | PILARSKA Oliwia | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | -0.9 | IV | # | ||||||||
2 | 11 | s | 6 | 14.37 | NALEPA Adrianna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U16 | MA | -0.9 | V | # | ||||||||
3 | 13 | s | 6 | 14.51 | BOCHENEK Gabriela | SKS Kusy Kraków | 2000 | U14 | MA | -0.9 | -- | |||||||||
4 | 15 | s | 6 | 14.78 | WLAZŁO Anna | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U16 | MA | -0.9 | -- | # | ||||||||
5 | 20 | s | 6 | 14.94 | TROJAŃSKA Urszula | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U14 | MA | -0.9 | -- | |||||||||
6 | 22 | s | 6 | 15.08 | SZOT Natalia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U16 | MA | -0.9 | -- | |||||||||
7 | 26 | s | 6 | 15.38 | GODYŃ Natalia | SKS Kusy Kraków | 2000 | U14 | MA | -0.9 | -- | |||||||||
1 | 14 | s | 7 | 14.66 | SROKA Anna | TS Wieliczanka Wieliczka | 1999 | U16 | MA | +0.5 | -- | # | ||||||||
2 | 16 | s | 7 | 14.85 | KURCZYNA Weronika | SKS Kusy Kraków | 2000 | U14 | MA | +0.5 | -- | # | ||||||||
3 | 17 | s | 7 | 14.87 | BARCZYK Magdalena | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U14 | MA | +0.5 | -- | |||||||||
4 | 19 | s | 7 | 14.94 | BARCZYK Karolina | LKS Kłos Olkusz | 1998 | U16 | MA | +0.5 | -- | |||||||||
5 | 23 | s | 7 | 15.10 | SURMIAK Zofia | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U14 | MA | +0.5 | -- | |||||||||
1 | 24 | s | 8 | 15.30 | KRZYKAWSKA Aleksandra | SKS Kusy Kraków | 2000 | U14 | MA | -1.2 | -- | # | ||||||||
2 | 29 | s | 8 | 16.07 | WĘGRZYN Martyna | LKS Grodzisko Raciechowice | 2001 | U14 | MA | -1.2 | -- | |||||||||
3 | 30 | s | 8 | 16.26 | WIATER Sara | SKS Kusy Kraków | 2001 | U14 | MA | -1.2 | -- | |||||||||
4 | 31 | s | 8 | 16.44 | JASTRZĘBSKA Wiktoria | SKS Kusy Kraków | 2001 | U14 | MA | -1.2 | -- | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 26.07 | MYSZOR Karolina | MOSM Tychy | 1994 | U20 | SL | -0.1 | II | # | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 26.74 | NOSEK Marzena | TS Wieliczanka Wieliczka | 1997 | U18 | MA | -0.1 | III | # | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 27.05 | MROZOWSKA Ewelina | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U18 | MA | -0.1 | III | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 27.57 | GŁÓWKA Klaudyna | Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # | 1996 | U18 | MZ | -0.1 | IV | B.D. B.D. | , Z/0553/12 | , 2021 | ||||||
5 | 5 | s | 1 | 27.69 | KWIATKOWSKA Alicja | WKS Wawel Kraków | 1995 | U20 | MA | -0.1 | IV | # | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 27.82 | ŻUROWSKA Magdalena | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1997 | U18 | MA | -0.1 | IV | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 28.13 | SZKLARZ Patrycja | KS Sprinterzy.com Kraków # | 1995 | U20 | MA | -0.1 | IV | B.D. | Z/1689/12 | 2021 | ||||||
1 | 8 | s | 2 | 28.74 | KORNOBIS Monika | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1993 | U23 | MA | +1.4 | -- | KOLODZIEJ Roman B.D. # | BEZ | |||||||
2 | 9 | s | 2 | 28.80 | STANKOWSKA Anna | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U18 | MA | +1.4 | -- | B.D. # | ||||||||
3 | 10 | s | 2 | 28.97 | KOŚCIELNY Patrycja | KS Cracovia 1906 Kraków | 1999 | U16 | MA | +1.4 | V | |||||||||
4 | 11 | s | 2 | 29.55 | WAŁASZEK Klaudia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1997 | U18 | MA | +1.4 | -- | WAŁASZEK Jarosław # | BEZ | |||||||
5 | 12 | s | 2 | 31.87 | SIUTA Gabriela | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1997 | U18 | MA | +1.4 | -- | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 44.54 | WOLAK Gabriela | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1998 | U16 | MA | III | # | |||||||||
2 | 3 | s | 1 | 44.64 | STEFANIK Patrycja | TS Wieliczanka Wieliczka | 1998 | U16 | MA | III | ||||||||||
3 | 4 | s | 1 | 44.97 | PUTO Weronika | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
4 | 5 | s | 1 | 46.45 | MERTA Sandra | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 1999 | U16 | SL | IV | ||||||||||
5 | 7 | s | 1 | 46.85 | MISTARZ Karolina | LKS Grodzisko Raciechowice | 1999 | U16 | MA | V | ||||||||||
6 | 8 | s | 1 | 47.28 | TROJAŃSKA Urszula | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U14 | MA | V | ||||||||||
7 | 9 | s | 1 | 48.34 | RUDZKA Weronika | UKS Dziesiątka Radomsko | 1999 | U16 | LD | V | ||||||||||
1 | 2 | s | 2 | 44.55 | LORENC Aleksandra | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U16 | MA | III | B.D. | |||||||||
2 | 6 | s | 2 | 46.76 | NALEPA Adrianna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U16 | MA | V | # | |||||||||
3 | 11 | s | 2 | 49.23 | WILLMANN Paulina | MKS Tempo Kęty | 2000 | U14 | MA | -- | ||||||||||
4 | 12 | s | 2 | 49.69 | FILO Barbara | LKS Kłos Olkusz | 1999 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
5 | 13 | s | 2 | 49.85 | KUBACKA Aleksandra | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
6 | 18 | s | 2 | 51.93 | SERAFIN Wiktoria | SKS Kusy Kraków | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
7 | 19 | s | 2 | 52.19 | KRZYKAWSKA Aleksandra | SKS Kusy Kraków | 2000 | U14 | MA | -- | # | |||||||||
1 | 17 | s | 3 | 51.87 | KĘPKA Rozalia | IKS Olkusz | 2001 | U14 | MA | -- | ||||||||||
2 | 20 | s | 3 | 54.76 | SZWARNÓG Gabriela | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U16 | MA | -- | ||||||||||
3 | 21 | s | 3 | 54.81 | SKRĘT Monika | IKS Olkusz | 2000 | U14 | MA | -- | ||||||||||
4 | 23 | s | 3 | 55.01 | WIATER Sara | SKS Kusy Kraków | 2001 | U14 | MA | -- | ||||||||||
5 | 24 | s | 3 | 56.01 | KOWACKA Magdalena | SKS Kusy Kraków | 2000 | U14 | MA | -- | # | |||||||||
1 | 10 | s | 4 | 48.76 | SZOT Natalia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
2 | 14 | s | 4 | 50.46 | BŁYSZCZUK Aleksandra | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U14 | MA | -- | ||||||||||
3 | 15 | s | 4 | 50.74 | WILKOŁAK Justyna | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U16 | MA | -- | ||||||||||
4 | 16 | s | 4 | 51.42 | SALAMONOWICZ Victoria | SKS Kusy Kraków | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5 | 22 | s | 4 | 54.95 | RYDZYK Maria | LKS Kłos Olkusz | 1996 | U18 | MA | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | 25 | s | 4 | 56.36 | GAŁKA Anita | LKS Kłos Olkusz | 1996 | U18 | MA | -- | ||||||||||
7 | 26 | s | 4 | 58.80 | PIECHOWICZ Maryla | IKS Olkusz | 1999 | U16 | MA | -- | BUJAS Marcin # | BEZ | ||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 56.63 | GIZA Karolina | TS Wieliczanka Wieliczka # | 1989 | Sen | MA | II | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 64.85 | FALISZEWSKA Irmina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | # | |||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:46.21 | BARCZYK Kamila | LKS Kłos Olkusz | 1999 | U16 | MA | V | MENTLEWICZ Janusz B.D. # | Z/2129/15 | 2022 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:47.17 | RUMAN Weronika | TS Wieliczanka Wieliczka | 1999 | U16 | MA | V | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:50.56 | TROJAŃSKA Kinga | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U14 | MA | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:52.28 | NOWAK Jowita | MLUKS Tarnów | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:54.11 | RÓŻYCKA Olga | WKS Wawel Kraków | 1999 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
6 | 7 | s | 1 | 1:57.04 | JACEWICZ Patrycja | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2000 | U14 | MA | -- | # | |||||||||
7 | 8 | s | 1 | 1:57.26 | KOWALIK Emilia | TS Wieliczanka Wieliczka | 2001 | U14 | MA | -- | GIZA Maciej B.D. | LDK! | ||||||||
8 | 9 | s | 1 | 1:59.02 | PAWŁOWSKA Joanna | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 2002 | U12 | MA | -- | B.D. B.D. | Z/1255/16 | 2023 | |||||||
9 | 12 | s | 1 | 2:01.83 | DOBROWOLSKA Barbara | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
10 | 14 | s | 1 | 2:03.81 | POCHOPIEŃ Małgorzata | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1998 | U16 | MA | -- | ||||||||||
11 | 17 | s | 1 | 2:06.17 | PUDEŁKO Aleksandra | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 2000 | U14 | SL | -- | ||||||||||
1 | 6 | s | 2 | 1:55.14 | BRACHUCY Weronika | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1999 | U16 | MA | -- | B.D. B.D. | |||||||||
2 | 10 | s | 2 | 2:01.07 | KUCZYŃSKA Wiktoria | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2001 | U14 | MA | -- | ||||||||||
3 | 11 | s | 2 | 2:01.53 | KACER Julia | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2000 | U14 | MA | -- | ||||||||||
4 | 13 | s | 2 | 2:03.18 | FAŁOWSKA Sonia | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1999 | U16 | SL | -- | # | |||||||||
5 | 15 | s | 2 | 2:04.56 | RUSEK Aleksandra | UKS Kusy Bukowno | 2001 | U14 | MA | -- | KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna # | Z/0607/15 | 2021 | 4 | ||||||
6 | 16 | s | 2 | 2:06.15 | KUCZYŃSKA Aleksandra | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 2002 | U12 | MA | -- | ||||||||||
7 | 18 | s | 2 | 2:10.76 | KOŁODZIEJ Sara | MUKS ILKUS Olkusz | 2000 | U14 | MA | -- | BORAWSKI Krzysztof # | BEZ | ||||||||
8 | 19 | s | 2 | 2:15.01 | SOKULSKA Weronika | LKS Grodzisko Raciechowice | 2002 | U12 | MA | -- | DEMANT Jan | BEZ | ||||||||
9 | 20 | s | 2 | 2:15.02 | KOWALSKA Aleksandra | TS Wieliczanka Wieliczka | 2000 | U14 | MA | -- | ||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:17.89 | GÓRAK Paulina | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | III | MIREK Wacław # | Z/0804/13 | 2021 | 1 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:29.61 | GĄSIOROWSKA Dominika | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1996 | U18 | MA | IV | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:29.78 | SROKA Kamila | LKS Omega Kleszczów # | 1997 | U18 | LD | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:31.14 | GUTOWICZ Monika | WKS Wawel Kraków | 1996 | U18 | MA | IV | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:38.96 | FURMAŃSKA Karolina | MLUKS Tarnów | 1997 | U18 | MA | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:41.14 | KWAŚNA Julia | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1997 | U18 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:47.71 | CYGOŃ Małgorzata | UKS Gimpel Nowy Targ | 1996 | U18 | MA | -- | ||||||||||
s | 1 | DNF | KARAŚ Mariola | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0698/12 | 2022 | M | ||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 3:32.36 | TALAGA Klaudia | LKS Grodzisko Raciechowice | 1999 | U16 | MA | V | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 3:32.61 | GONERA Katarzyna | LKS Kłos Olkusz | 1998 | U16 | MA | -- | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 3:51.56 | WOJTACHA Wiktoria | IKS Olkusz | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.64 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | -0.8 | III | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/0636/14 | , 2024 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 16.95 | KAMYSZ Marta | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | -0.8 | IV | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 18.85 | MAŁEK Ewelina | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1998 | U16 | MA | -0.8 | -- | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 20.74 | ARENDARCZYK Kinga | SKS Kusy Kraków | 1999 | U16 | MA | -0.8 | -- | |||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
s | 1 | DNF | SIKORA Marta | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | -0.8 | -- | |||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 49.11 | JANUS Natalia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U16 | MA | III | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 52.45 | GWOREK Wiktoria | LKS Brzezina Osiek | 1998 | U16 | MA | V | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 55.37 | MAŁEK Ewelina | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1998 | U16 | MA | -- | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 55.58 | GÓRAK Sabina | MLUKS Tarnów | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 57.58 | PAŁKA Justyna | LKS Kłos Olkusz | 1997 | U18 | MA | -- | MENTLEWICZ Janusz # | Z/0177/13 | 2022 | 4 | ||||||
s | 1 | DNF | KONARCZAK Julia | LKS Brzezina Osiek | 2000 | U14 | MA | -- | ||||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 62.70 | ZAMBROWSKA Magdalena | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1991 | U23 | MA | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 70.17 | BIEDA Gabriela | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1996 | U18 | MA | IV | ||||||||||
4x100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 51.31 |
STANISZEWSKA Joanna STASIAK Anna MARTYNA Katarzyna PILARSKA Oliwia |
WKS Wawel Kraków | 1999 1999 1998 1998 |
U16 | MLP | -- |
B.D. B.D. GIZA Andrzej |
, Z/0636/14 |
, 2024 |
||||||||
2 | s | 1 | 53.90 |
MIREK Katarzyna KAMYSZ Marta OLEK Kamila CZABAN Magdalena |
SKS Kusy Kraków | 1998 1998 1998 1999 |
U16 | MLP | -- |
SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. |
Z/0099/14 |
2024 |
||||||||
3 | s | 1 | 57.90 |
BOCHENEK Gabriela SURMIAK Zofia KURCZYNA Weronika GODYŃ Natalia |
SKS Kusy Kraków | 2000 2001 2000 2000 |
U14 | MLP | -- |
|
||||||||||
4 | s | 1 | 58.55 |
FILO Barbara BARCZYK Magdalena BARCZYK Karolina BARCZYK Kamila |
LKS Kłos Olkusz | 1999 2001 1998 1999 |
U16 | MLP | -- |
MENTLEWICZ Janusz B.D. |
Z/2129/15 |
2022 |
||||||||
5 | s | 1 | 59.17 |
ARENDARCZYK Kinga KAMYSZ Marta ROGULSKA Magdalena KRZEMIŃSKA Iga |
SKS Kusy Kraków | 1999 1998 1999 1999 |
U16 | MLP | -- |
|
||||||||||
6 | s | 1 | 64.68 |
WOJTACHA Wiktoria KĘPKA Rozalia SKRĘT Patrycja KOZIEŁ Aleksandra |
IKS Olkusz | 1999 2001 1995 1999 |
U20 | MLP | -- |
|
||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.74 | WYKRĘT Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U20 | MA | I | B.D. | M | ||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.66 | STYRCZ Anna | KS AZS AWF Kraków | 1982 | Sen | MA | II | B.D. B.D. | 2 | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.62 | NIEWIEDZIAŁ Magda | KS AZS AWF Wrocław # | 1997 | U18 | DS | II | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 1.59 | DŁUTEK Zofia | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | III | B.D. # | 2 | ||||||||
1 | 1 | f | 2 | 1.59 | MIREK Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | III | SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # | Z/0099/14 | 2024 | |||||||
2 | 2 | f | 2 | 1.50 | WOTA Gaja | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | IV | B.D. # | |||||||||
3 | 4 | f | 2 | 1.35 | MATOGA Ewelina | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 2 | 1.35 | ŚLUSARCZYK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | -- | ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # | Z/4528/15 | 2024 | |||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
f | 1 | 5.32 | TRZOP Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1988 | Sen | MA | 0.0 | III | KUKLA Rafał | Z/4751/11 | 2018 | 2 | |||||||
1 | 1 | f | 1 | 5.34 | ZAWADZKA Gabriela | MKS Tempo Kęty | 1994 | U20 | MA | +0.4 | III | ŁYSEK Tadeusz | Z/0846/11 | 2018 | 1 | |||||
2 | 2 | f | 1 | 5.33 | TRZOP Katarzyna | KS AZS AWF Kraków | 1988 | Sen | MA | +3.0 | III | KUKLA Rafał | Z/4751/11 | 2018 | 2 | |||||
3 | 3 | f | 1 | 5.26 | MAŚLANKA Paulina | KS AZS AWF Kraków | 1991 | U23 | MA | +0.7 | III | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 5.24 | DZIECH Justyna | UKS Gminy Brzeszcze | 1994 | U20 | MA | +0.2 | III | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 5.18 | JARZYNA Aleksandra | WKS Wawel Kraków | 1994 | U20 | MA | -0.1 | III | # | ||||||||
6 | 6 | f | 1 | 5.01 | JERZMANOWSKA Karolina | KS AZS AWF Kraków | 1993 | U23 | MA | +0.9 | -- | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 4.82 | SZCZUREK Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1992 | U23 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 4.67 | ŚLUSARCZYK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | +2.4 | V | ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # | Z/4528/15 | 2024 | ||||||
9 | 9 | f | 1 | 4.63 | KASPRZYK Martyna | MOSM Tychy | 1997 | U18 | SL | +0.8 | -- | |||||||||
10 | 10 | f | 1 | 4.18 | MYSZA Gabriela | LKS Smolnik Męcina | 1998 | U16 | MA | -2.0 | -- | |||||||||
11 | 11 | f | 1 | 4.07 | ORZECHOWSKA Edyta | LKS Smolnik Męcina | 1996 | U18 | MA | -1.8 | -- | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 5.63 | MARTYNA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | +0.8 | II | B.D. GIZA Andrzej # | , Z/0636/14 | , 2024 | ||||||
2 | 2 | f | 2 | 4.75 | PILARSKA Oliwia | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | +1.4 | V | # | ||||||||
3 | 3 | f | 2 | 4.73 | OLEK Kamila | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | +0.5 | V | |||||||||
4 | 4 | f | 2 | 4.72 | ŚLUSARCZYK Aleksandra | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | +2.4 | V | ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # | Z/4528/15 | 2024 | ||||||
5 | 5 | f | 2 | 4.70 | STANISZEWSKA Joanna | WKS Wawel Kraków | 1999 | U16 | MA | +1.2 | V | # | ||||||||
6 | 6 | f | 2 | 4.57 | ŚWIĄTKOWSKA Karolina | WKS Wawel Kraków | 1999 | U16 | MA | +1.2 | V | |||||||||
7 | 7 | f | 2 | 3.91 | KUBACKA Aleksandra | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U16 | MA | -0.8 | -- | |||||||||
8 | 8 | f | 2 | 3.88 | FIC Renata | Kraków Athletics Team # | 2000 | U14 | MA | +1.3 | -- | SOBCZYK Grzegorz # | Z/3016/15 | 2022 | ||||||
9 | 9 | f | 2 | 3.83 | SAWICKA Ewelina | SKS Kusy Kraków | 1999 | U16 | MA | 0.0 | -- | |||||||||
10 | 10 | f | 2 | 3.68 | BARCZYK Magdalena | LKS Kłos Olkusz | 2001 | U14 | MA | -0.1 | -- | |||||||||
11 | 11 | f | 2 | 3.59 | RUSEK Aleksandra | UKS Kusy Bukowno | 2001 | U14 | MA | +1.0 | -- | KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna # | Z/0607/15 | 2021 | 4 | |||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 12.04 | GIEROŃSKA Kinga | WKS Wawel Kraków | 1996 | U18 | MA | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.38 | CHRAST Bożena | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.07 | SOJKA Irena | LKS Smolnik Męcina | 1996 | U18 | MA | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 9.32 | KOWALCZYK Ada | UKS Dziesiątka Radomsko | 1997 | U18 | LD | -- | LASOŃ Krzysztof | Z/0100/13 | 2016 | 3 | ||||||
1 | 1 | f | 2 | 12.71 | NIEDBAŁA Anna | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | III | # | |||||||||
2 | 2 | f | 2 | 9.08 | BLACHA Klaudia | MKS Tempo Kęty | 1998 | U16 | MA | V | B.D. # | BEZ | ||||||||
3 | 3 | f | 2 | 8.82 | CHMIELEWSKA Ewa | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1998 | U16 | MA | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 2 | 8.44 | BARAN Justyna | UKS Gimpel Nowy Targ | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 2 | 7.60 | JACHER Aleksandra | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 2 | 7.57 | ZATEK Adrianna | MKS Tempo Kęty | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.77 | NOWAK Monika | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U20 | MA | I | TOMCZAK - BACHARA Dominika B.D. # | Z/3865/11 | 2019 | M | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 9.75 | KRAUS Aleksandra | MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl | 1995 | U20 | MA | IV | ||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 32.23 | ZDEBSKA Julia | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1998 | U16 | MA | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 29.75 | NIEDBAŁA Anna | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | IV | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 28.70 | DZWONEK Angelika | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | IV | B.D. # | 3 | ||||||||
4 | 4 | f | 1 | 25.19 | SROKA Anna | TS Wieliczanka Wieliczka | 1999 | U16 | MA | V | # | |||||||||
5 | 5 | f | 1 | 20.74 | BARAN Justyna | UKS Gimpel Nowy Targ | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 41.59 | MISIARCZYK Renata | KKL Kielce | 1992 | U23 | SK | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 40.02 | SIEKLIŃSKA Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1972 | Masters | MA | II | SZUBERLA Stanisław | Z/1217/12 | 2023 | 2 | ||||||
3 | 3 | f | 1 | 33.94 | DĄBROWSKA Anna | AZS UMCS Lublin # | 1996 | U18 | LU | III | # | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 30.36 | CHRAST Bożena | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | IV | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 25.18 | KOWALCZYK Ada | UKS Dziesiątka Radomsko | 1997 | U18 | LD | -- | LASOŃ Krzysztof | Z/0100/13 | 2016 | 3 | ||||||
6 | 6 | f | 1 | 22.66 | KRAUS Aleksandra | MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl | 1995 | U20 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 21.20 | SOJKA Irena | LKS Smolnik Męcina | 1996 | U18 | MA | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | BURDA Katarzyna | WKS Wawel Kraków | 1994 | U20 | MA | -- | B.D. | 2 | ||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 23.90 | LURANC Paulina | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 30.12 | DZWONEK Angelika | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | V | B.D. # | 3 | ||||||||
1 | 1 | f | 1 | 34.79 | GIEROŃSKA Kinga | WKS Wawel Kraków | 1996 | U18 | MA | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 30.12 | BLACHA Klaudia | MKS Tempo Kęty | 1998 | U16 | MA | V | B.D. # | BEZ | ||||||||
3 | 3 | f | 1 | 23.12 | WANAT Klaudia | WKS Wawel Kraków | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 22.76 | KASPEREK Joanna | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 19.60 | ZATEK Adrianna | MKS Tempo Kęty | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 12.79 | JURKIEWICZ Natalia | LKS Grodzisko Raciechowice | 2002 | U12 | MA | -- | DEMANT Jan | BEZ | ||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 37.52 | SKRABA Beata | KS AZS AWF Kraków | 1988 | Sen | MA | III | NIERODA Renata B.D. | Z/1923/11 | 2023 | 2 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 37.34 | NOWAK Gabriela | WKS Wawel Kraków | 1995 | U20 | MA | III | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 10.75 | BEDNARCZYK Sebastian | niest. Kraków # | 1989 | Sen | MA | +0.7 | I | B.D. | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 10.86 | DERUS Michał | TZSN Start Tarnów # | 1990 | Sen | MA | +0.7 | I | WAŁASZEK Jarosław # | Z/1201/12 | 2024 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 10.87 | ŁAWRESZUK Marcin | AZS-AWF Katowice | 1990 | Sen | SL | +0.7 | I | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 11.12 | STUDNICKI Krzysztof | WKS Wawel Kraków | 1992 | U23 | MA | +0.7 | II | |||||||||
5 | 6 | s | 1 | 11.21 | JĘDRAS Dominik | WKS Wawel Kraków | 1996 | U18 | MA | +0.7 | II | |||||||||
6 | 7 | s | 1 | 11.57 | CHOLEWA Hubert | WKS Wawel Kraków | 1996 | U18 | MA | +0.7 | III | |||||||||
1 | 8 | s | 2 | 11.69 | GRABOWSKI Marcin | MOSM Tychy | 1995 | U20 | SL | +0.3 | III | |||||||||
2 | 9 | s | 2 | 11.80 | WADELSKI Józef | MOSM Tychy | 1997 | U18 | SL | +0.3 | IV | |||||||||
3 | 10 | s | 2 | 11.84 | GŁUSZEK Kamil | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1996 | U18 | MA | +0.3 | IV | |||||||||
4 | 11 | s | 2 | 11.88 | ŻABIŃSKI Alan | WKS Wawel Kraków | 1997 | U18 | MA | +0.3 | IV | |||||||||
5 | 12 | s | 2 | 11.90 | PODOBIŃSKI Arkadiusz | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U18 | MA | +0.3 | IV | # | ||||||||
6 | 15 | s | 2 | 12.13 | SACHA Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | +0.3 | IV | KUKLA Rafał # | Z/1284/12 | 2023 | 1 | |||||
1 | 14 | s | 3 | 12.13 | SARLEJ Bartosz | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1997 | U18 | MA | -0.6 | IV | |||||||||
2 | 16 | s | 3 | 12.23 | DUMAN Arkadiusz | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1996 | U18 | MA | -0.6 | -- | |||||||||
3 | 17 | s | 3 | 12.60 | WOSZCZYNA Witold | WKS Wawel Kraków | 1997 | U18 | MA | -0.6 | -- | |||||||||
4 | 18 | s | 3 | 12.84 | ZALEŚNY Adrian | TS Wieliczanka Wieliczka | 1994 | U20 | MA | -0.6 | -- | |||||||||
1 | 5 | s | 4 | 11.16 | GIZA Maciej | KS AZS AWF Kraków | 1986 | Sen | MA | +2.0 | II | |||||||||
2 | 13 | s | 4 | 11.97 | WARMUZ Paweł | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U20 | MA | +2.0 | IV | |||||||||
3 | 19 | s | 4 | 13.12 | NOCOŃ Krzysztof | LKS Kłos Olkusz | 1997 | U18 | MA | +2.0 | -- | # | ||||||||
4 | 20 | s | 4 | 13.69 | KORZUCH Błażej | MOSM Tychy | 1998 | U16 | SL | +2.0 | -- | |||||||||
5 | 21 | s | 4 | 14.83 | KOWALSKI Tomasz | KS AZS AWF Kraków | 1948 | Masters | MA | +2.0 | -- | B.D. | Z/0177/19 | 2019 | ||||||
1 | 1 | s | 5 | 12.03 | SALAMONOWICZ Wiktor | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | 0.0 | IV | # | ||||||||
2 | 2 | s | 5 | 12.24 | LAMPART Tomasz | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | 0.0 | V | GIZA Maciej B.D. # | Z/0098/14 | 2023 | ||||||
3 | 3 | s | 5 | 12.25 | ZAJĄC Dominik | IKS Olkusz | 1998 | U16 | MA | 0.0 | V | |||||||||
4 | 4 | s | 5 | 12.36 | ZDEBSKI Patryk | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1998 | U16 | MA | 0.0 | V | |||||||||
5 | 5 | s | 5 | 12.62 | GARBACKI Natan | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | 0.0 | V | # | ||||||||
6 | 6 | s | 5 | 12.74 | GASIŃSKI Filip | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | 0.0 | V | # | ||||||||
7 | 12 | s | 5 | 13.06 | KOZERA Jakub | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | 0.0 | -- | # | ||||||||
1 | 7 | s | 6 | 12.87 | PIETRUSA Michał | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1998 | U16 | MA | +1.8 | -- | |||||||||
2 | 9 | s | 6 | 12.95 | MICHALSKI Mateusz | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | +1.8 | -- | # | ||||||||
3 | 10 | s | 6 | 12.98 | IWANKIEWICZ Mateusz | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | +1.8 | -- | # | ||||||||
4 | 13 | s | 6 | 13.19 | BERGIEL Paweł | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | +1.8 | -- | # | ||||||||
5 | 14 | s | 6 | 13.33 | DULEMBA Kamil | SKS Kusy Kraków | 2000 | U14 | MA | +1.8 | -- | # | ||||||||
6 | 16 | s | 6 | 13.88 | GOLAS Daniel | SKS Kusy Kraków | 2000 | U14 | MA | +1.8 | -- | # | ||||||||
7 | 17 | s | 6 | 14.13 | ZYCH Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U14 | MA | +1.8 | -- | # | ||||||||
1 | 18 | s | 7 | 15.20 | KRUCZEK Wiktor | SKS Kusy Kraków | 2001 | U14 | MA | -0.2 | -- | # | ||||||||
2 | 19 | s | 7 | 15.23 | TEKIELA Filip | SKS Kusy Kraków | 2000 | U14 | MA | -0.2 | -- | # | ||||||||
3 | 20 | s | 7 | 15.28 | MRÓZ Jan | SKS Kusy Kraków | 2000 | U14 | MA | -0.2 | -- | # | ||||||||
4 | 21 | s | 7 | 15.58 | STASIOWSKI Maksymilian | KS AZS AWF Kraków # | 2001 | U14 | MA | -0.2 | -- | B.D. # | ||||||||
5 | 22 | s | 7 | 15.59 | BADA Emanuel | MKS Tempo Kęty | 2000 | U14 | MA | -0.2 | -- | |||||||||
6 | 23 | s | 7 | 16.13 | ŁEPKOWSKI Jakub | SKS Kusy Kraków | 2001 | U14 | MA | -0.2 | -- | # | ||||||||
7 | 24 | s | 7 | 16.63 | CIEŚLIK Paweł | SKS Kusy Kraków | 2001 | U14 | MA | -0.2 | -- | # | ||||||||
1 | 8 | s | 8 | 12.88 | ZAREMBA Norbert | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | -0.9 | -- | # | ||||||||
2 | 11 | s | 8 | 13.02 | DYCZKOWSKI Jakub | MKS Tempo Kęty | 1998 | U16 | MA | -0.9 | -- | |||||||||
3 | 15 | s | 8 | 13.43 | ŻELAZKO Tomasz | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | -0.9 | -- | # | ||||||||
4 | 25 | s | 8 | 17.46 | I A | SKS Kusy Kraków | 2000 | U14 | MA | -0.9 | -- | # | ||||||||
5 | 26 | s | 8 | 18.28 | GÓRKA Kacper | SKS Kusy Kraków | 2000 | U14 | MA | -0.9 | -- | # | ||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 21.58 | BEDNARCZYK Sebastian | niest. Kraków # | 1989 | Sen | MA | -1.4 | I | B.D. | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 22.90 | JĘDRAS Dominik | WKS Wawel Kraków | 1996 | U18 | MA | -1.4 | III | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 23.60 | GŁADYSZ Artur | KS AZS AWF Kraków # | 1995 | U20 | MA | -1.4 | III | B.D. | 2 | |||||||
1 | 4 | s | 2 | 23.68 | WOŚ Wiktor | KKL Kielce | 1996 | U18 | SK | -0.1 | IV | JÓŹWIK Krzysztof B.D. | Z/1065/12 | 2022 | 1 | |||||
2 | 5 | s | 2 | 23.80 | GRABOWSKI Marcin | MOSM Tychy | 1995 | U20 | SL | -0.1 | IV | |||||||||
3 | 6 | s | 2 | 24.01 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U18 | MA | -0.1 | IV | B.D. # | 3 | |||||||
4 | 8 | s | 2 | 25.46 | KURLETO Dominik | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1994 | U20 | MA | -0.1 | -- | |||||||||
5 | 9 | s | 2 | 26.39 | NOCOŃ Krzysztof | LKS Kłos Olkusz | 1997 | U18 | MA | -0.1 | -- | # | ||||||||
1 | 7 | s | 3 | 24.65 | WARMUZ Paweł | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U20 | MA | -0.6 | -- | |||||||||
2 | 10 | s | 3 | 28.75 | KORZUCH Błażej | MOSM Tychy | 1998 | U16 | SL | -0.6 | -- | |||||||||
3 | 11 | s | 3 | 31.08 | KOWALSKI Tomasz | KS AZS AWF Kraków | 1948 | Masters | MA | -0.6 | -- | B.D. | Z/0177/19 | 2019 | ||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 39.51 | GARBACKI Natan | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | IV | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 40.12 | KOZERA Jakub | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | IV | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 41.58 | PIETRUSA Michał | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1998 | U16 | MA | V | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 41.67 | IWANKIEWICZ Mateusz | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | V | # | |||||||||
5 | 6 | s | 1 | 46.78 | GOLAS Daniel | SKS Kusy Kraków | 2000 | U14 | MA | -- | # | |||||||||
6 | 8 | s | 1 | 48.90 | PAJĄK Kamil | MKS Tempo Kęty | 2000 | U14 | MA | -- | ||||||||||
1 | 5 | s | 2 | 43.24 | WARIAS Teodor | KS AZS AWF Kraków | 1998 | U16 | MA | -- | ||||||||||
2 | 7 | s | 2 | 48.17 | ZYCH Jakub | KS AZS AWF Kraków # | 2000 | U14 | MA | -- | # | |||||||||
3 | 9 | s | 2 | 48.97 | TEKIELA Filip | SKS Kusy Kraków | 2000 | U14 | MA | -- | # | |||||||||
4 | 10 | s | 2 | 57.99 | PĘCAK Szymon | MUKS ILKUS Olkusz | 2001 | U14 | MA | -- | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 48.81 | MAURY Mateusz | KS AZS AWF Kraków | 1992 | U23 | MA | II | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 51.20 | KAPŁON Kamil | MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl | 1994 | U20 | MA | III | B.D. | 2 | ||||||||
3 | 3 | s | 1 | 51.59 | BEZWIERCHNY Dariusz | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1987 | Sen | MA | III | KOLODZIEJ Roman | 2 | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 52.47 | GÓRKIEWICZ Michał | LKS Kłos Olkusz | 1993 | U23 | MA | III | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 52.59 | PINDELSKI Łukasz | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1996 | U18 | MA | III | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 52.90 | MUZYK Karol | IKS Olkusz | 1994 | U20 | MA | IV | ||||||||||
7 | 8 | s | 1 | 54.13 | MICHALEWSKI Andrzej | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U20 | MA | IV | ||||||||||
1 | 7 | s | 2 | 53.65 | PEPLIŃSKI Andrzej | KS Cracovia 1906 Kraków | 1996 | U18 | MA | IV | ||||||||||
2 | 9 | s | 2 | 55.36 | SZPALA Łukasz | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1991 | U23 | MA | -- | KOLODZIEJ Roman | BEZ | ||||||||
3 | 10 | s | 2 | 55.42 | WĄSIK Wojciech | LKS Brzezina Osiek | 1997 | U18 | MA | -- | ||||||||||
4 | 11 | s | 2 | 56.06 | ZALEŚNY Adrian | TS Wieliczanka Wieliczka | 1994 | U20 | MA | -- | ||||||||||
5 | 12 | s | 2 | 57.12 | ŁUSZCZ Kamil | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U18 | MA | -- | ||||||||||
6 | 13 | s | 2 | 58.28 | ŚWIADEK Michał | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1994 | U20 | MA | -- | KOLODZIEJ Roman | BEZ | ||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 1:26.15 | ŚWIDEREK Kacper | UKS Kusy Bukowno | 1996 | U18 | MA | -- | # | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 1:27.84 | ZYM Patryk | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1998 | U16 | MA | II | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 1:29.48 | LITEWKA Damian | UKS Kusy Bukowno | 1998 | U16 | MA | III | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 1:38.99 | JARMUŁA Bartosz | KU AZS PWSZ w Tarnowie | 1999 | U16 | MA | V | WAŁASZEK Jarosław | 4 | ||||||||
5 | 5 | s | 1 | 1:41.24 | ZAJAC Sebastian | MKS Tempo Kęty | 1998 | U16 | MA | -- | ||||||||||
6 | 6 | s | 1 | 1:42.69 | HAŁOŃ Patryk | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 1:44.66 | ZDEBSKI Kacper | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
8 | 8 | s | 1 | 1:47.18 | MIKOŁAJCZYK Jakub | SKS Kusy Kraków | 1999 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
9 | 9 | s | 1 | 1:58.37 | GOSZTYŁA Jacek | KS Cracovia 1906 Kraków | 1998 | U16 | MA | -- | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:00.95 | KLICH Mateusz | IKS Olkusz | 1995 | U20 | MA | III | JAŁOWIEC Ryszard # | Z/3427/11 | 2014 | BEZ | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:03.35 | ZIĘBA Jakub | KS AZS AWF Kraków | 1994 | U20 | MA | IV | MIREK Wacław B.D. # | Z/1904/11 | 2016 | 2 | ||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:03.93 | MAKOŚ Michał | MKS Tempo Kęty | 1997 | U18 | MA | IV | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 2:06.20 | BIJAK Patryk | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U18 | MA | IV | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 2:06.94 | NOWAK Oskar | UKS Gimpel Nowy Targ | 1996 | U18 | MA | IV | JABŁOŃSKI Piotr B.D. | Z/0345/13 | 2022 | BEZ | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 2:17.73 | WÓJCIK Rafał | LKS Smolnik Męcina | 1997 | U18 | MA | -- | B.D. | Z/1791/13 | 2014 | BEZ | ||||||
7 | 7 | s | 1 | 2:18.62 | ŻELAZNY Patryk | MUKS ILKUS Olkusz | 1997 | U18 | MA | -- | ||||||||||
s | 1 | DNF | TROJANOWSKI Mariusz | MLUKS Tarnów | 1996 | U18 | MA | -- | ||||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 2:46.99 | NOWAKOWSKI Dariusz | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U16 | MA | IV | MIREK Wacław # | Z/0469/15 | 2020 | |||||||
2 | 2 | s | 1 | 2:49.63 | CZWAKIEL Bartłomiej | MLUKS Tarnów | 1998 | U16 | MA | IV | ||||||||||
3 | 3 | s | 1 | 2:52.14 | KLUBA Łukasz | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1998 | U16 | MA | V | ||||||||||
4 | 4 | s | 1 | 3:03.50 | KARDAS Maciej | WKS Wawel Kraków | 2000 | U14 | MA | -- | # | |||||||||
5 | 5 | s | 1 | 3:06.46 | WĘGLARZ Paweł | IKS Olkusz | 1998 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 3:23.24 | MILEJ Daniel | LKS Kłos Olkusz | 1998 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 4:04.98 | JACHYM Tomasz | WKS Wawel Kraków | 1993 | U23 | MA | III | B.D. | 3 | ||||||||
2 | 2 | s | 1 | 4:08.60 | TABOR Dominik | SBG Salco Niepołomice # | 1995 | U20 | MA | III | B.D. B.D. # | , Z/0830/11 | , 2024 | |||||||
3 | 3 | s | 1 | 4:10.60 | BIEDA Robert | UKS Gimpel Nowy Targ | 1993 | U23 | MA | III | B.D. | BEZ | ||||||||
4 | 4 | s | 1 | 4:19.40 | RZEPA Krzysztof | TS Wieliczanka Wieliczka | 1995 | U20 | MA | IV | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 4:21.33 | WOJTACHA Adrian | KS Olkusz # | 1997 | U18 | MA | IV | JAŁOWIEC Ryszard # | Z/0732/13 | 2021 | BEZ | ||||||
6 | 6 | s | 1 | 4:25.10 | BZDYL Mateusz | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1997 | U18 | MA | -- | # | |||||||||
7 | 7 | s | 1 | 4:41.84 | PAWŁOWSKI Dawid | SKL Sucha Beskidzka # | 1993 | U23 | MA | -- | WITKOWSKI Marek | Z/1771/12 | 2024 | |||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 16.80 | LAMPART Tomasz | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | +0.8 | III | GIZA Maciej B.D. # | Z/0098/14 | 2023 | ||||||
2 | 2 | s | 1 | 20.30 | BERGIEL Paweł | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | +0.8 | -- | # | ||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.29 | WOŚ Wiktor | KKL Kielce | 1996 | U18 | SK | +0.8 | III | JÓŹWIK Krzysztof B.D. | Z/1065/12 | 2022 | 1 | |||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 15.57 | ARCZYŃSKI Grzegorz | KS AZS AWF Kraków | 1995 | U20 | MA | +0.8 | II | |||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 14.78 | GIZA Maciej | KS AZS AWF Kraków | 1986 | Sen | MA | +0.8 | I | |||||||||
2 | 2 | s | 1 | 15.17 | CZYŻ Radosław | WKS Wawel Kraków # | 1988 | Sen | MA | +0.8 | II | CZYŻ Radosław # | Z/4054/11 | 2023 | ||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | s | 1 | 40.42 | CIEŚLA Przemysław | LKS Brzezina Osiek | 1994 | U20 | MA | -- | ||||||||||
2 | 2 | s | 1 | 45.16 | SŁABOŃSKI Łukasz | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | V | # | |||||||||
3 | 3 | s | 1 | 46.73 | LENARD Maciej | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
4 | 4 | s | 1 | 47.39 | WOJTACHA Michał | IKS Olkusz | 1998 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5 | 5 | s | 1 | 49.32 | MATOGA Arkadiusz | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
6 | 6 | s | 1 | 52.02 | GÓRAK Łukasz | MLUKS Tarnów | 2000 | U14 | MA | -- | ||||||||||
4x100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 47.35 |
KOZERA Jakub SALAMONOWICZ Wiktor PŁOSZCZAŃSKI Piotr GARBACKI Natan |
SKS Kusy Kraków | 1998 1999 1998 1998 |
U16 | MLP | -- |
|
||||||||||
2 | s | 1 | 50.24 |
BERGIEL Paweł LAMPART Tomasz SŁABOŃSKI Łukasz MICHALSKI Mateusz |
SKS Kusy Kraków | 1998 1998 1998 1998 |
U16 | MLP | -- |
GIZA Maciej B.D. |
Z/0098/14 |
2023 |
||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 1.98 | PERUCKI Bartłomiej | WKS Wawel Kraków | 1993 | U23 | MA | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 1.88 | ŚNIEĆ Paweł | KS AZS AWF Kraków | 1989 | Sen | MA | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 1.82 | DYNEROWICZ Michał | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U18 | MA | III | # | |||||||||
1 | 1 | f | 2 | 1.55 | SŁABOŃSKI Łukasz | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
2 | 2 | f | 2 | 1.55 | WCISŁO Jeremiasz | SKS Kusy Kraków | 1999 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
3 | 3 | f | 2 | 1.45 | DULEMBA Kamil | SKS Kusy Kraków | 2000 | U14 | MA | -- | # | |||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 7.44 | TOMASIAK Krzysztof | UKS Junior Kamesznica # | 1990 | Sen | SL | +0.6 | I | MARKOWSKI Jacek # | Z/2974/11 | 2024 | ||||||
2 | 2 | f | 1 | 6.46 | PERUCKI Bartłomiej | WKS Wawel Kraków | 1993 | U23 | MA | +0.7 | III | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 6.40 | DUMAN Arkadiusz | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1996 | U18 | MA | +1.0 | III | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 6.35 | CISIŃSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1997 | U18 | MA | +0.7 | III | B.D. # | 3 | |||||||
5 | 5 | f | 1 | 6.27 | KULKA Jakub | UKS Gminy Brzeszcze | 1995 | U20 | MA | +0.1 | IV | B.D. | BEZ | |||||||
6 | 6 | f | 1 | 6.05 | SACHA Filip | KS AZS AWF Kraków # | 1996 | U18 | MA | -1.1 | IV | KUKLA Rafał # | Z/1284/12 | 2023 | 1 | |||||
7 | 7 | f | 1 | 6.04 | DYNEROWICZ Michał | KS AZS AWF Kraków | 1997 | U18 | MA | -0.4 | IV | # | ||||||||
8 | 8 | f | 1 | 5.60 | SAPEK Szymon | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | +1.6 | -- | |||||||||
9 | 9 | f | 1 | 5.57 | PŁOSZCZAŃSKI Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | -0.5 | -- | # | ||||||||
10 | 10 | f | 1 | 5.56 | MYSTEK Kamil | UKS Gminy Brzeszcze | 1997 | U18 | MA | +0.9 | -- | B.D. | ||||||||
11 | 11 | f | 1 | 5.41 | OSTROMĘCKI Arkadiusz | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U18 | MA | +0.2 | -- | |||||||||
12 | 12 | f | 1 | 5.15 | WOSZCZYNA Witold | WKS Wawel Kraków | 1997 | U18 | MA | +0.5 | -- | |||||||||
f | 1 | NM | JAKUBIAK Marcin | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | 0.0 | -- | # | ||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 5.77 | PŁOSZCZAŃSKI Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | +1.2 | V | # | ||||||||
2 | 2 | f | 2 | 5.68 | GASIŃSKI Filip | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | +1.1 | V | # | ||||||||
3 | 3 | f | 2 | 5.41 | ZAREMBA Norbert | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | +1.0 | -- | # | ||||||||
4 | 5 | f | 2 | 5.20 | WÓJCIK Szymon | niest. Kraków # | 1998 | U16 | MA | +1.3 | -- | |||||||||
5 | 4 | f | 2 | 5.20 | WCISŁO Jeremiasz | SKS Kusy Kraków | 1999 | U16 | MA | +2.9 | -- | # | ||||||||
6 | 6 | f | 2 | 4.36 | PAJĄK Kamil | MKS Tempo Kęty | 2000 | U14 | MA | +0.3 | -- | |||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 14.05 | BARAN Tomasz | UKS Gimpel Nowy Targ | 1996 | U18 | MA | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 13.10 | TRZOP Jarosław | UKS bieganie.pl Stryszawa | 1996 | U18 | MA | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 11.73 | SCHAB Dominik | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | ||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 11.59 | KOSAKOWSKI Krzysztof | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U16 | MA | V | ||||||||||
2 | 2 | f | 2 | 10.98 | HUCZEK Radosław | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 2 | 9.99 | HAŁAT Marcin | MKS Tempo Kęty | 1998 | U16 | MA | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 2 | 8.58 | TOMAL Jakub | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 2 | 7.62 | MALINOWSKI Bartłomiej | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 13.90 | SUM Przemysław | WKS Wawel Kraków | 1995 | U20 | MA | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 10.75 | GROŃSKI Jan | UKS Gimpel Nowy Targ | 1995 | U20 | MA | -- | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 10.58 | MAZUR Patryk | LKS Smolnik Męcina | 1995 | U20 | MA | -- | B.D. | Z/1888/12 | 2014 | BEZ | ||||||
4 | 4 | f | 1 | 9.96 | KOLECKI Marek | MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl | 1995 | U20 | MA | -- | ||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 17.88 | MIKOS Mateusz | AZS UMCS Lublin # | 1987 | Sen | LU | M | # | |||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 33.93 | HUCZEK Radosław | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | V | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 33.42 | PYZA Maciej | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | V | # | |||||||||
3 | 3 | f | 1 | 32.59 | KOSAKOWSKI Krzysztof | UKS Gimpel Nowy Targ | 1998 | U16 | MA | V | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 31.84 | FRĄCZEK Andrzej | KS AZS AWF Kraków | 1999 | U16 | MA | V | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 30.54 | RUSIN Konrad | LKS Brzezina Osiek | 1998 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
6 | 6 | f | 1 | 27.50 | SKOWROŃSKI Tomasz | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
7 | 7 | f | 1 | 26.75 | KRUPA Wiktor | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
8 | 8 | f | 1 | 24.29 | DUDZIC Bartłomiej | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 17.34 | KONOPKA Arkadiusz | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
f | 1 | NM | PIPER Mateusz | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
f | 1 | NM | SMAGA Patryk | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 45.29 | PIĄTKOWSKI Szymon | WKS Wawel Kraków | 1996 | U18 | MA | II | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 38.36 | SCHAB Dominik | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 32.42 | CZEKAJ Maciej | KS AZS AWF Kraków # | 1997 | U18 | MA | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 28.96 | KUCHARSKI Kamil | UKS Dziesiątka Radomsko | 1997 | U18 | LD | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 27.60 | BARAN Tomasz | UKS Gimpel Nowy Targ | 1996 | U18 | MA | -- | ||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 40.05 | SUM Przemysław | WKS Wawel Kraków | 1995 | U20 | MA | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 34.39 | KASZUBA Łukasz | KKL Kielce | 1995 | U20 | SK | IV | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 32.69 | ROSIAK Jakub | WKS Wawel Kraków | 1995 | U20 | MA | IV | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 29.47 | KOLECKI Marek | MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl | 1995 | U20 | MA | -- | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 26.46 | GROŃSKI Jan | UKS Gimpel Nowy Targ | 1995 | U20 | MA | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 23.65 | HUTA Patryk | TS Wieliczanka Wieliczka | 1995 | U20 | MA | -- | # | |||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 49.19 | MIKOS Mateusz | AZS UMCS Lublin # | 1987 | Sen | LU | I | # | |||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 2 | 45.47 | HUCZEK Kamil | LKS Brzezina Osiek | 1997 | U18 | MA | IV | ||||||||||
2 | 2 | f | 2 | 24.46 | RUSIN Konrad | LKS Brzezina Osiek | 1998 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
3 | 3 | f | 2 | 20.74 | PYZA Maciej | LKS Brzezina Osiek | 1999 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
f | 2 | NM | MALINOWSKI Bartłomiej | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 39.51 | SKOWROŃSKI Tomasz | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | V | # | |||||||||
2 | 2 | f | 1 | 38.90 | JAJKO Karol | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | V | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 38.09 | KRUPA Wiktor | SKS Kusy Kraków | 1998 | U16 | MA | V | # | |||||||||
4 | 4 | f | 1 | 37.60 | WOJTASZEK Daniel | WKS Wawel Kraków | 1999 | U16 | MA | V | ||||||||||
5 | 5 | f | 1 | 35.11 | HAŁAT Marcin | MKS Tempo Kęty | 1998 | U16 | MA | -- | ||||||||||
6 | 6 | f | 1 | 33.78 | PIPER Mateusz | WKS Wawel Kraków | 1998 | U16 | MA | -- | ||||||||||
7 | 7 | f | 1 | 27.80 | SMAGA Patryk | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
8 | 8 | f | 1 | 27.50 | KONOPKA Arkadiusz | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
9 | 9 | f | 1 | 24.56 | DUDZIC Bartłomiej | ULKS Fajfer 2001 Łapanów | 1999 | U16 | MA | -- | ||||||||||
10 | 10 | f | 1 | 22.76 | ŚWIERCZEK Szymon | SKS Kusy Kraków | 1999 | U16 | MA | -- | # | |||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 56.30 | PASTERNAK Krystian | KS AZS AWF Kraków | 1996 | U18 | MA | III | ||||||||||
3 | 3 | f | 1 | 37.36 | KUCHARSKI Kamil | UKS Dziesiątka Radomsko | 1997 | U18 | LD | -- | ||||||||||
4 | 4 | f | 1 | 35.04 | NOREK Daniel | WKS Wawel Kraków | 1997 | U18 | MA | -- | # | |||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | f | 1 | 50.73 | LACH Kamil | WKS Wawel Kraków | 1993 | U23 | MA | III | ||||||||||
2 | 2 | f | 1 | 41.71 | WIERNOWOLSKI Łukasz | WKS Wawel Kraków | 1994 | U20 | MA | IV | ||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.1062610149384 sekund |