Chorzów 07.09.2013 Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.95 | SUROWIECKA Justyna | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | -0.6 | III | HOMA Wioleta # | Z/1226/14 | 2016 | 3 | ||||||
2 | s | 1 | 13.05 | WĘGLARZ Natalia | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | -0.6 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 13.13 | ZAWRONEK Natalia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -0.6 | III | B.D. | |||||||||
4 | s | 1 | 13.19 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | -0.6 | III | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | ||||||
5 | s | 1 | 13.73 | SZCZEPANIK Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2000 | U14 | SL | -0.6 | IV | ||||||||||
6 | s | 1 | 14.07 | BIELAK Sandra | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -0.6 | V | ||||||||||
1 | s | 2 | 13.82 | KRACHULEC Zuzanna | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | -0.1 | V | # | |||||||||
2 | s | 2 | 14.22 | BRYZEK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | -0.1 | V | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/0993/14 | 2023 | 2 | ||||||
3 | s | 2 | 14.44 | BIAŁEK Jagoda | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U14 | SL | -0.1 | V | # | |||||||||
4 | s | 2 | 14.46 | ŁYŻNIAK Magdalena | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | -0.1 | V | ||||||||||
5 | s | 2 | 14.54 | JAUERNIG Karolina | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -0.1 | -- | ZIEMBA Dariusz | Z/3187/15 | 2024 | 3 | ||||||
6 | s | 2 | 14.78 | LEPA Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -0.1 | -- | # | |||||||||
1 | s | 3 | 13.89 | ŁˇCKA Natalia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U14 | SL | -1.3 | V | # | |||||||||
2 | s | 3 | 13.97 | STEFANOWICZ Magdalena | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U14 | SL | -1.3 | V | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/4569/15 | 2024 | |||||||
3 | s | 3 | 14.05 | CISZEWSKA Ewelina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | -1.3 | V | # | |||||||||
4 | s | 3 | 14.27 | GŁUPCZYK Karolina | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1998 | U16 | SL | -1.3 | V | # | |||||||||
5 | s | 3 | 14.45 | DZIEDZIC Katarzyna | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | -1.3 | V | ||||||||||
6 | s | 3 | 14.67 | UŁAMEK Urszula | CKS Budowlani Częstochowa | 2000 | U14 | SL | -1.3 | -- | CIUK Marek # | Z/3899/15 | 2018 | 2 | ||||||
1 | s | 4 | 14.02 | KAWECKA Agata | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U14 | SL | +1.1 | V | ||||||||||
2 | s | 4 | 14.16 | DUBIŃSKA Jagoda | TS AKS Chorzów | 1998 | U16 | SL | +1.1 | V | ||||||||||
3 | s | 4 | 14.20 | RAŻAKOWSKA Małgorzata | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | +1.1 | V | ||||||||||
4 | s | 4 | 14.30 | KARPF Magdalena | MKS-MOS Katowice | 2000 | U14 | SL | +1.1 | V | ||||||||||
5 | s | 4 | 14.60 | WODNIK Wiktoria | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | +1.1 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 15.16 | RUTKOWSKA Martyna | TS AKS Chorzów | 2000 | U14 | SL | +1.1 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 13.64 | SŁOMKA Alicja | TL ROW Rybnik | 1999 | U16 | SL | +0.7 | IV | ||||||||||
2 | s | 5 | 14.28 | WARMIŃSKA Klaudia | TL ROW Rybnik | 2001 | U14 | SL | +0.7 | V | CIEPŁAK Maciej B.D. # | Z/3456/15 | 2023 | LDK! | ||||||
3 | s | 5 | 14.36 | POLAK Julia | TL ROW Rybnik | 2001 | U14 | SL | +0.7 | V | OLSZAR Michał B.D. # | Z/3464/15 | 2024 | LDK! | ||||||
4 | s | 5 | 14.54 | MATEUSIAK Paulina | MKS-MOS Katowice | 2000 | U14 | SL | +0.7 | -- | ||||||||||
5 | s | 5 | 14.78 | JUDASZ Dominika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | +0.7 | -- | ||||||||||
6 | s | 5 | 14.96 | KOWALIK Karolina | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | +0.7 | -- | # | |||||||||
1 | s | 6 | 13.80 | JABŁOŃSKA Julia | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -2.2 | IV | ||||||||||
2 | s | 6 | 14.02 | PARZYCH Weronika | RMKS Rybnik | 2000 | U14 | SL | -2.2 | V | ||||||||||
3 | s | 6 | 14.32 | RODENKO Magdalena | LKS Pogórze Skoczów | 2001 | U14 | SL | -2.2 | V | ||||||||||
4 | s | 6 | 14.36 | KRASOŃ Katarzyna | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U14 | SL | -2.2 | V | # | |||||||||
5 | s | 6 | 14.50 | STANEK Weronika | UKS Chromik Mysłowice # | 1998 | U16 | SL | -2.2 | V | # | |||||||||
6 | s | 6 | 16.48 | OGŁOZA Ewelina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -2.2 | -- | ||||||||||
1 | s | 7 | 14.34 | WIECZORKOWSKA Laura | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | +3.7 | V | ||||||||||
2 | s | 7 | 14.36 | PROKOPOWICZ Ewa | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | +3.7 | V | # | |||||||||
3 | s | 7 | 14.44 | DRABEK Weronika | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U14 | MA | +3.7 | V | ||||||||||
4 | s | 7 | 14.82 | KACPRZYK Maria | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | +3.7 | -- | # | |||||||||
5 | s | 7 | 15.18 | MALIK Sonia | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | +3.7 | -- | # | |||||||||
6 | s | 7 | 15.42 | MACIASZEK Karina | TS AKS Chorzów | 1998 | U16 | SL | +3.7 | -- | ||||||||||
7 | s | 7 | 15.60 | GURBISZ Monika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | +3.7 | -- | ||||||||||
8 | s | 7 | 15.88 | GRABNY Wiktoria | TS AKS Chorzów # | 1998 | U16 | SL | +3.7 | -- | ||||||||||
1 | s | 8 | 14.61 | COFAŁKA Magdalena | TS AKS Chorzów | 1998 | U16 | SL | +2.4 | -- | ||||||||||
2 | s | 8 | 15.45 | TROSKA Dagmara | TS AKS Chorzów | 2000 | U14 | SL | +2.4 | -- | ||||||||||
3 | s | 8 | 16.13 | KOPIEC Aleksandra | TS AKS Chorzów | 2000 | U14 | SL | +2.4 | -- | ||||||||||
4 | s | 8 | 16.69 | PIWOŃ Sylwia | TS AKS Chorzów # | 2000 | U14 | SL | +2.4 | -- | ||||||||||
5 | s | 8 | 16.75 | MAMZEROWSKA Weronika | TS AKS Chorzów | 2000 | U14 | SL | +2.4 | -- | ||||||||||
6 | s | 8 | 16.85 | OCIEPKA Ewa | TS AKS Chorzów # | 2000 | U14 | SL | +2.4 | -- | ||||||||||
7 | s | 8 | 17.03 | FLORCZAK Karolina | TS AKS Chorzów # | 2000 | U14 | SL | +2.4 | -- | ||||||||||
8 | s | 8 | 17.85 | JAKUBOWSKA Marta | TS AKS Chorzów # | 2000 | U14 | SL | +2.4 | -- | GRUDZIEŃ Adam # | Z/4664/15 | 2019 | 4 | ||||||
1 | s | 9 | 13.18 | PASEK Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1990 | Sen | SL | +0.1 | III | ZIEMBA Dariusz # | Z/2957/11 | 2019 | 1 | ||||||
2 | s | 9 | 13.28 | ZIMIERSKA Klaudia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | +0.1 | IV | ||||||||||
3 | s | 9 | 13.28 | LEWKOWICZ Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U20 | MA | +0.1 | IV | ||||||||||
4 | s | 9 | 13.48 | BUCZKOWICZ Aleksandra | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | +0.1 | IV | ||||||||||
5 | s | 9 | 13.68 | CHIBOWSKA Natalia | GKS Piast Gliwice | 1997 | U18 | SL | +0.1 | IV | ||||||||||
6 | s | 9 | 13.70 | MAZURKIEWICZ Ewa | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U18 | SL | +0.1 | IV | ||||||||||
7 | s | 9 | 13.76 | GRAJA Ewa | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | +0.1 | IV | ||||||||||
8 | s | 9 | 14.02 | KASPEREK Oliwia | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | +0.1 | -- | ||||||||||
2 | s | 10 | 13.48 | SCHMIDT Martina | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | +3.2 | IV | # | |||||||||
3 | s | 10 | 13.80 | ZALEWSKA Daria | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | +3.2 | IV | BONK Stanisław | |||||||||
4 | s | 10 | 13.82 | DRZEWIECKA Monika | GKS Piast Gliwice | 1997 | U18 | SL | +3.2 | -- | ||||||||||
5 | s | 10 | 13.88 | ZAGRODNIK Joanna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | +3.2 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | s | 10 | 14.60 | SOLORZ Magdalena | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | +3.2 | -- | ||||||||||
7 | s | 10 | 14.76 | GREŃ Aleksandra | KS Sprint Bielsko-Biała | 1996 | U18 | SL | +3.2 | -- | ||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 26.07 | WĘGLARZ Natalia | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | 0.0 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 26.09 | PIERZYNA Ewelina | CTL ORLĘTA Częstochowa # | 1996 | U18 | SL | 0.0 | II | B.D. | 2 | ||||||||
3 | s | 1 | 27.09 | LEWKOWICZ Agnieszka | KS AZS AWF Kraków # | 1994 | U20 | MA | 0.0 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 27.55 | CHIBOWSKA Natalia | GKS Piast Gliwice | 1997 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 27.59 | SCHMIDT Martina | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | 0.0 | IV | # | |||||||||
3 | s | 2 | 28.06 | SZCZEPANIK Klaudia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2000 | U14 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
4 | s | 2 | 28.20 | SZCZE¦NIAK Angelika | GKS Piast Gliwice | 1997 | U18 | SL | 0.0 | IV | # | |||||||||
1 | s | 3 | 28.76 | HRUZIK Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | -0.4 | V | ||||||||||
2 | s | 3 | 29.35 | DRZEWIECKA Monika | GKS Piast Gliwice | 1997 | U18 | SL | -0.4 | -- | ||||||||||
3 | s | 3 | 30.25 | PRENCEL Aleksandra | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -0.4 | V | ||||||||||
4 | s | 3 | 30.52 | GREŃ Aleksandra | KS Sprint Bielsko-Biała | 1996 | U18 | SL | -0.4 | -- | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.89 | STĘPIEŃ Magdalena | TL ROW Rybnik | 2000 | U14 | SL | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 43.23 | KOZIOŁ Paulina | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1998 | U16 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 43.43 | KOKOT Honorata | LKS Pszczyna | 1999 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 43.58 | GAWLAK Katarzyna | LKS Pszczyna | 1996 | U18 | SL | -- | HELBIK Marzanna B.D. B.D. | Z/0135/12 | 2020 | ||||||||
5 | s | 1 | 43.68 | KORNY Karolina | LKS Pszczyna # | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 46.34 | CYCOŃ Zuzanna | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 44.35 | KUZAK Adrianna | MCKiS Jaworzno # | 1998 | U16 | SL | III | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1407/14 | 2024 | BEZ | |||||||
2 | s | 2 | 45.15 | KOPKA Marcelina | SRS Kondycja Piaseczno # | 1998 | U16 | MZ | IV | B.D. # | Z/0511/14 | 2021 | ||||||||
3 | s | 2 | 45.59 | KOBIÓR Klaudia | LKS Pszczyna | 1998 | U16 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 45.93 | GRYGIEL Ilona | MKS Siechnice # | 1999 | U16 | DS | IV | SOBCZYK Tomasz B.D. # | Z/2517/15 | 2024 | ||||||||
5 | s | 2 | 46.59 | NIEDWOROK Karolina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U14 | SL | V | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 48.95 | SZARPAK Aleksandra | RMKS Rybnik | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 44.76 | RUSIN Anna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
2 | s | 3 | 45.04 | ZIARKIEWICZ Patrycja | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1998 | U16 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 46.42 | BRYZEK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1998 | U16 | MA | IV | SUDOŁ Grzegorz B.D. # | Z/0993/14 | 2023 | 2 | |||||||
4 | s | 3 | 46.46 | WRZESZCZ Magdalena | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U14 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 3 | 47.32 | PNIOK Martyna | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 49.02 | MICHALSKA Monika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | s | 4 | 47.19 | NOWAK Kamila | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
2 | s | 4 | 47.87 | ZWIAS Justyna | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
3 | s | 4 | 48.29 | SŁOMIŃSKA Anna | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U14 | SL | V | # | LDK! | |||||||||
4 | s | 4 | 49.13 | CEBULA Anna | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | s | 4 | 50.31 | TREJDA Joanna | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 50.55 | MˇKOSA Monika | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | s | 5 | 48.65 | PYKA Milena | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2000 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | s | 5 | 49.17 | KLĘBOWSKA Wiktoria | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U14 | SL | -- | B.D. | Z/2776/15 | 2024 | 1 | |||||||
3 | s | 5 | 49.97 | BARTOSZ Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 50.73 | KUNIKOWSKA Kinga | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 5 | 51.51 | RY¦ Urszula | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U14 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 5 | 52.29 | KORNY Aleksandra | MKS Iskra Pszczyna | 2002 | U12 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 50.28 | KUC Daria | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | s | 6 | 51.52 | WALOŃ Linda | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 55.96 | BENKO Kinga | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 6 | 58.08 | AKSAMIT Natalia | UKS Olimpia Zabrze | 2002 | U12 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | s | 6 | 59.38 | LESZEK Weronika | UKS Olimpia Zabrze | 2003 | U12 | SL | -- | # | ||||||||||
6 | s | 6 | 62.50 | PTAK Alicja | UKS Olimpia Zabrze | 2003 | U12 | SL | -- | # | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 56.32 | GASIAK Julianna | CKS Budowlani Częstochowa | 1995 | U20 | SL | I | LAMCH Czesław | Z/1860/11 | 2013 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 58.20 | HAŁASA Monika | UKS Olimpia Zabrze | 1992 | U23 | SL | II | MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. | Z/2441/11 | 2019 | 1 | |||||||
3 | s | 1 | 59.90 | BŁASZCZAK Jowita | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 60.60 | DEPCZYŃSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U18 | SL | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 61.10 | NITYCHORUK Magdalena | GKS Piast Gliwice | 1992 | U23 | SL | III | B.D. # | Z/4043/11 | 2022 | ||||||||
6 | s | 1 | 61.82 | BALIŃSKA Ewelina | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 60.50 | RAŻAKOWSKA Marta | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 61.60 | KORDALSKA Karolina | GKS Piast Gliwice | 1997 | U18 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 63.05 | KORZUCH Julia | KS AZS AWF Katowice # | 1995 | U20 | SL | IV | PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław | , Z/0727/12 | , 2024 | LDK! | |||||||
4 | s | 2 | 63.35 | SITEK Monika | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U18 | SL | IV | LAMCH Czesław | Z/0764/13 | 2021 | 2 | |||||||
5 | s | 2 | 63.89 | SUCHOWIECKA Patrycja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U18 | SL | IV | |||||||||||
2 | s | 3 | 65.87 | NIESYTO Kamila | LKS Pszczyna # | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 66.41 | TYPER Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 67.47 | SZULC Patrycja | TS AKS Chorzów | 1996 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 68.91 | KUPCZAK Karolina | KS Sprint Bielsko-Biała | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:33.08 | HAŁASA Monika | UKS Olimpia Zabrze | 1992 | U23 | SL | -- | MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. | Z/2441/11 | 2019 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 1:36.52 | OLSZOK Oliwia | RKS ŁódĽ # | 1998 | U16 | LD | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:37.26 | HAJDA Teresa | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | II | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:37.62 | SZYJKA Anna | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | II | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:41.88 | TYTKO Sara | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:45.92 | KOWALIK Wiktoria | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:46.08 | GREŃ Agnieszka | UKS Brenna Górki # | 1998 | U16 | SL | V | DYBCZYŃSKI Tomasz # | Z/0238/14 | 2018 | BEZ | |||||||
8 | s | 1 | 1:46.18 | WOWRA Klaudia | RMKS Rybnik | 1998 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
9 | s | 1 | 1:46.28 | GIRYCKA Katarzyna | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
10 | s | 1 | 1:47.56 | TYPER Michalina | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | V | SZCZYRK Janusz B.D. | Z/1317/16 | 2023 | ||||||||
2 | s | 2 | 1:48.54 | MIELNICZUK Marta | UKS Olimpia Zabrze | 1995 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 2 | 1:48.76 | DERLICH Anna | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:49.20 | BOROWIECKA Julia | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | V | # | LDK! | |||||||||
5 | s | 2 | 1:49.72 | STOPYRA Natalia | TS AKS Chorzów | 2001 | U14 | SL | V | CZECH Klaus | Z/1809/15 | 2024 | 3 | |||||||
6 | s | 2 | 1:49.88 | PIERZCHAŁA Paulina | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:50.60 | GRUBA Justyna | GKS Piast Gliwice | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 1:51.00 | MATUSEK Anna | UKS Olimpia Zabrze | 1995 | U20 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 2 | 1:51.92 | KRĘTOSZ Natalia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 1:50.53 | WOJTYŁA Marcelina | LKS Pogórze Skoczów | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:51.65 | KWIECIŃSKA Joanna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 1:54.19 | PALACZ Wiktoria | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 1:54.65 | BIERNAT Marcelina | LUKS Zabrzeg | 2000 | U14 | SL | -- | JARCZOK Miłosz | Z/2027/16 | 2016 | BEZ | |||||||
5 | s | 3 | 1:56.05 | FIGURA Weronika | LUKS Zabrzeg | 2001 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 1:56.75 | MAREK Julia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2001 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
7 | s | 3 | 1:58.05 | WOJTYNEK Daria | LKS Pogórze Skoczów | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 2:03.57 | MAJCHEREK Karolina | LUKS Zabrzeg | 2001 | U14 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 3 | 2:05.45 | SKRZYNECKA Magdalena | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 1:58.43 | MARSZAŁEK Alicja | MCKiS Jaworzno # | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 4 | 1:59.55 | METLERSKA Anna | MKS-MOS Katowice | 2001 | U14 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 2:02.09 | GAŁA Aleksandra | TS AKS Chorzów | 2001 | U14 | SL | -- | CZECH Klaus | Z/1807/15 | 2020 | 3 | |||||||
4 | s | 4 | 2:04.83 | BRZÓSKA Maria | LUKS Zabrzeg | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 2:05.19 | MYSŁOWIECKA Laura | MKS-MOS Katowice | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 2:07.99 | SZPOCZEK Magdalena | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2001 | U14 | SL | -- | B.D. # | ||||||||||
7 | s | 4 | 2:08.69 | BIERNAT Angelika | MKS Czechowice-Dziedzice # | 2001 | U14 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 4 | 2:13.43 | LANGE Aleksandra | UKS Olimpia Zabrze | 2002 | U12 | SL | -- | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:19.33 | INDEKA Sylwia | LKS Pszczyna | 1997 | U18 | SL | III | HELBIK Marzanna B.D. | Z/0102/13 | 2022 | 1 | |||||||
2 | s | 1 | 2:25.61 | ROSIKOŃ Katarzyna | UKS Chromik Mysłowice # | 1995 | U20 | SL | IV | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:31.50 | KOŁODZIEJCZYK Zofia | LKS Pogórze Skoczów | 1995 | U20 | SL | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:35.81 | WDOWCZYK Patrycja | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:09.29 | DWORACZEK Elżbieta | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U16 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:09.43 | SZELIGA Nicola | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2000 | U14 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:10.68 | GAŁA Katarzyna | TS AKS Chorzów | 2000 | U14 | SL | III | CZECH Klaus | Z/1808/15 | 2024 | 1 | |||||||
4 | s | 1 | 3:21.81 | ŁACHOWSKA Agnieszka | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:22.37 | KUJAWSKA Aleksandra | UKS Olimpia Zabrze | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:23.79 | ¦LIWIŃSKA Klaudia | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U14 | MA | V | DRABEK Krzysztof | Z/4638/15 | 2018 | 3 | |||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:05.57 | SZCZUREK Alicja | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U20 | SL | IV | B.D. | 3 | |||||||||
2 | s | 1 | 5:14.65 | ADAMIK Sylwia | LKS Pogórze Skoczów | 1994 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 5:34.71 | WOJTYŁA-SIKORA Barbara | KS AZS AWF Katowice # | 1995 | U20 | SL | -- | B.D. # | Z/0438/11 | 2023 | 3 | |||||||
4 | s | 1 | 5:41.57 | WYSŁUCH Izabela | LKS Pogórze Skoczów | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 47.66 | BORYS Katarzyna | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 47.71 | KWA¦NIAK Oliwia | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | III | B.D. | ||||||||||
3 | s | 1 | 48.59 | GONDEK Zuzanna | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 51.70 | KRYSZTOFORSKA Angelika | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 56.83 | OSTROWICZ Dominika | CKS Budowlani Częstochowa | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.55 | BORYS Katarzyna | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | III | |||||||||||||
3 | 1.45 | GORZAWSKA Nicola | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
4 | 1.45 | CHRAPKIEWICZ Karolina | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U14 | MA | IV | |||||||||||||
5 | 1.40 | BEJM Marta | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U18 | SL | -- | B.D. | ||||||||||||
6 | 1.35 | SIEDLACZEK Sara | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
7 | 1.15 | LEDERER Paulina | MKS Ustroń | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
8 | 1.15 | KĘDZIERSKA Oliwia | MKS Ustroń | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
NM | KĘDZIERSKA Sylwia | MKS Ustroń | 1999 | U16 | SL | -- | # | |||||||||||||
1 | 2 | 1.45 | KŁODA Justyna | MKS Ustroń | 1996 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
3.90 | BUGLA Martyna | RMKS Rybnik | 2000 | U14 | SL | -0.8 | -- | # | ||||||||||||
1 | 1 | 5.22 | MYSZOR Marta | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | +0.9 | III | |||||||||||
2 | 1 | 4.90 | MACH Natalia | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | 0.0 | IV | BIELA Marek # | Z/0307/15 | 2023 | 1 | |||||||
3 | 1 | 4.81 | KUZAK Adrianna | MCKiS Jaworzno # | 1998 | U16 | SL | -5.2 | IV | KUZAK Piotr KUZAK Piotr # | Z/1407/14 | 2024 | BEZ | |||||||
4 | 1 | 4.79 | SZULIŃSKA Dominika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | +2.0 | V | # | ||||||||||
5 | 1 | 4.79 | BARANEK Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | 0.0 | V | B.D. # | ||||||||||
6 | 1 | 4.74 | KUCIA Jagoda | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | -3.1 | V | |||||||||||
7 | 1 | 4.62 | RZˇD Olimpia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | 0.0 | V | # | ||||||||||
8 | 1 | 4.56 | KRASOŃ Katarzyna | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U14 | SL | 0.0 | V | # | ||||||||||
10 | 1 | 4.28 | DRAGAN Justyna | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U14 | SL | +2.2 | -- | # | ||||||||||
11 | 1 | 4.21 | DRABEK Weronika | ULKS Bielgim Bielany | 2000 | U14 | MA | 0.0 | -- | |||||||||||
12 | 1 | 4.12 | SZYMURA Natalia | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | +0.9 | -- | |||||||||||
13 | 1 | 4.12 | GORZAWSKA Nicola | GKS Piast Gliwice | 1999 | U16 | SL | +0.3 | -- | |||||||||||
14 | 1 | 4.11 | HRUZIK Patrycja | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | +2.5 | -- | |||||||||||
15 | 1 | 4.05 | BUGLA Martyna | RMKS Rybnik | 2000 | U14 | SL | +2.7 | -- | # | ||||||||||
16 | 1 | 3.94 | ŁAKOTA Klaudia | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U14 | SL | 0.0 | -- | BIELA Marek B.D. # | Z/4616/15 | 2018 | ||||||||
17 | 1 | 3.82 | RUTKOWSKA Katarzyna | TS AKS Chorzów | 2000 | U14 | SL | +0.3 | -- | |||||||||||
1 | 2 | 5.30 | DUDA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1990 | Sen | SL | -1.8 | III | B.D. | 3 | |||||||||
2 | 2 | 4.81 | GŁOGOWSKA Elżbieta | LUKS Zabrzeg | 1995 | U20 | SL | 0.0 | IV | |||||||||||
3 | 2 | 4.77 | ADAMIEC Martyna | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | 2 | 4.50 | RICHTER Sylwia | MKS-MOSM Bytom | 1994 | U20 | SL | -0.6 | -- | |||||||||||
5 | 2 | 4.49 | ZARĘBSKA Ewelina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U18 | SL | -1.0 | -- | |||||||||||
6 | 2 | 4.03 | MACIˇGA Marta | ULKS Bielgim Bielany | 1997 | U18 | MA | -1.3 | -- | |||||||||||
7 | 2 | 3.93 | FOJT Kinga | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U18 | SL | -1.3 | -- | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 11.71 | RAŃDA Aleksandra | LKS Pogórze Skoczów | 1998 | U16 | SL | III | # | |||||||||||
3 | 1 | 10.02 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | IV | # | |||||||||||
4 | 1 | 9.30 | MAKSYMOWICZ Sonia | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | V | ||||||||||||
5 | 1 | 8.94 | CZARNY Wiktoria | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | V | ||||||||||||
1 | 2 | 12.49 | PIERCHAŁA Renata | RMKS Rybnik # | 1996 | U18 | SL | III | # | |||||||||||
2 | 2 | 12.44 | NOWAKOWSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U18 | SL | III | ||||||||||||
3 | 2 | 10.09 | KU¬NICKA Adrianna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
4 | 2 | 8.28 | CZERW Magdalena | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1997 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
5 | 2 | 8.14 | MRACHACZ Dagmara | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | -- | # | |||||||||||
6 | 2 | 7.54 | PODYMA Katarzyna | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
7 | 2 | 7.50 | GAWŁOWSKA Agnieszka | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | -- | ||||||||||||
8 | 2 | 6.88 | BARANEK Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U16 | MZ | -- | B.D. # | |||||||||||
9 | 2 | 6.36 | KOLAŃCZYK Marta | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U14 | SL | -- | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 14.36 | KALINOWSKA Angelika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U23 | SL | I | B.D. | 1 | |||||||||||
3 | 12.81 | KIJANKA Joanna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | I | BONK Stanisław | 3 | |||||||||||
4 | 11.60 | KITAJEWSKA Daria | AZS-AWF Katowice # | 1994 | U20 | SL | III | B.D. # | 3 | |||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 34.55 | SIDORUK Anna | LKS Pogórze Skoczów | 1999 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 31.21 | MARKOWSKA Joanna | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||||
4 | 26.86 | CIE¦LOK Zuzanna | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||||
5 | 26.58 | KOLON Agnieszka | RMKS Rybnik | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||||
6 | 26.18 | BOBA Anna | ULKS Bielgim Bielany | 1998 | U16 | MA | V | DRABEK Krzysztof | Z/2742/16 | 2018 | 3 | |||||||||
7 | 25.32 | CZARNY Wiktoria | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||||
8 | 25.15 | GAWŁOWSKA Agnieszka | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||||
9 | 18.84 | ISKRZYCKA Monika | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
10 | 18.73 | STRYCZEK Marta | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
11 | 17.13 | ŻUREK Wiktoria | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 34.48 | NOWAKOWSKA Alicja | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U18 | SL | III | |||||||||||||
2 | 31.81 | KITAJEWSKA Daria | AZS-AWF Katowice # | 1994 | U20 | SL | IV | B.D. # | 3 | |||||||||||
3 | 24.74 | BUMBAR Karolina | AZS-AWF Katowice # | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
4 | 22.47 | KOTLARCZYK Martyna | ULKS Bielgim Bielany | 1997 | U18 | MA | -- | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
2 | 1 | 26.09 | BOBA Anna | ULKS Bielgim Bielany | 1998 | U16 | MA | -- | DRABEK Krzysztof | Z/2742/16 | 2018 | 3 | ||||||||
1 | 2 | 49.80 | KU¬NICKA Adrianna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | II | ||||||||||||
2 | 2 | 36.79 | CIEMAŁA Daria | LKS Pogórze Skoczów | 1996 | U18 | SL | IV | ||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 65.06 | KOPRON Malwina | KS Wisła Puławy # | 1994 | U20 | LU | M | KOPRON Witold # | Z/4597/11 | 2023 | ||||||||||
2 | 47.91 | KOKOWSKA Aleksandra | O¦ AZS Poznań # | 1995 | U20 | WP | II | NOWAK Grzegorz # | Z/3234/11 | 2024 | 1 | |||||||||
5 | 29.73 | ¦WIˇTEK Anna | TS AKS Chorzów | 1994 | U20 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam | Z/3232/11 | 2019 | BEZ | |||||||||
Oszczep (500) K | ||||||||||||||||||||
1 | 36.19 | ADAMASZEK Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | IV | B.D. # | 1 | |||||||||||
2 | 25.37 | WASILEWSKA Nikola | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
3 | 21.51 | STRYCZEK Marta | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
4 | 20.68 | ISKRZYCKA Monika | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
5 | 19.75 | OLEKSIUK Karolina | LUKS Zabrzeg | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 36.29 | STOLARSKA Magdalena | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1994 | U20 | DS | III | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.54 | FIEDEŃ Natan | LKS Pszczyna | 1998 | U16 | SL | +1.2 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 11.70 | POCZĘTY Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | +1.2 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 11.82 | SZYDŁO Mateusz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1998 | U16 | SL | +1.2 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.84 | STEFANOWICZ Kamil | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | +1.2 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 11.90 | DOBOSZ Igor | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | +1.2 | IV | ||||||||||
6 | s | 1 | 12.08 | MAZUR Mateusz | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | +1.2 | IV | ||||||||||
7 | s | 1 | 12.10 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | +1.2 | IV | ||||||||||
8 | s | 1 | 13.00 | MAJEWSKI Jacek | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U14 | SL | +1.2 | -- | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/4611/15 | 2022 | |||||||
2 | s | 2 | 13.00 | KAMPIK Michał | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | -1.1 | -- | ||||||||||
3 | s | 2 | 13.12 | PIWCZYK Piotr | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | -1.1 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 13.50 | SOLORZ Maciej | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -1.1 | -- | # | |||||||||
5 | s | 2 | 13.60 | CZAPROWSKI Rafał | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | -1.1 | -- | ||||||||||
6 | s | 2 | 13.60 | KRUCKE Łukasz | TS AKS Chorzów | 1998 | U16 | SL | -1.1 | -- | ||||||||||
7 | s | 2 | 14.20 | SZAFRAŃSKI Adam | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | -1.1 | -- | ||||||||||
8 | s | 2 | 14.86 | NEJMAN Jakub | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U14 | SL | -1.1 | -- | # | |||||||||
1 | s | 3 | 12.31 | KALINOWSKI Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | 0.0 | V | ||||||||||
2 | s | 3 | 12.69 | PAJˇK Rafał | MKS Czechowice-Dziedzice # | 1999 | U16 | SL | 0.0 | V | HOMA Wioleta B.D. | Z/0363/15 | 2023 | |||||||
3 | s | 3 | 12.95 | JUZYSZYN Patryk | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||
4 | s | 3 | 13.19 | GAWRYSZ Aleksander | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||
5 | s | 3 | 13.21 | RAJWA Jakub | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||
6 | s | 3 | 13.37 | BˇK Artur | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
7 | s | 3 | 13.45 | BARAN Jakub | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||
8 | s | 3 | 14.19 | SO¦NICKI Przemysław | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||
1 | s | 4 | 13.16 | GROMALA Grzegorz | LUKS Zabrzeg | 2000 | U14 | SL | -2.3 | -- | HOMA Wioleta | Z/4413/15 | 2016 | BEZ | ||||||
2 | s | 4 | 13.22 | UCHNAST Piotr | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U14 | SL | -2.3 | -- | ||||||||||
3 | s | 4 | 13.54 | GÓRCZYŃSKI Jonatan | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -2.3 | -- | # | |||||||||
4 | s | 4 | 14.16 | KACHEL Aleksander | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -2.3 | -- | # | |||||||||
5 | s | 4 | 14.72 | RACZYŃSKI Leon | TS AKS Chorzów | 2000 | U14 | SL | -2.3 | -- | ||||||||||
6 | s | 4 | 14.86 | TIFFERT Rafał | TS AKS Chorzów | 2000 | U14 | SL | -2.3 | -- | ||||||||||
7 | s | 4 | 15.48 | MIMIER Kamil | TS AKS Chorzów | 2000 | U14 | SL | -2.3 | -- | ||||||||||
8 | s | 4 | 16.44 | BILIK Jacek | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | -2.3 | -- | ||||||||||
1 | s | 5 | 11.89 | KOZŁOWSKI Przemysław | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | 0.0 | IV | B.D. PRENCEL Piotr # | , Z/0326/14 | , 2024 | |||||||
2 | s | 5 | 13.23 | SZWAGIERCZAK Maciej | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||
3 | s | 5 | 13.43 | ANTOSZCZAK Kamil | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||
4 | s | 5 | 13.49 | SADOWSKI Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | # | |||||||||
5 | s | 5 | 13.95 | SIKORA Dominik | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
6 | s | 5 | 14.03 | SOPORSKI Michał | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
7 | s | 5 | 14.15 | CYPCER Mateusz | LUKS Zabrzeg | 2000 | U14 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
8 | s | 5 | 15.43 | BIELA Mateusz | TKKF Czarni Katowice | 2002 | U12 | SL | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | s | 6 | 14.85 | MATERNA Marcin | TS AKS Chorzów | 2000 | U14 | SL | +2.0 | -- | ||||||||||
2 | s | 6 | 15.15 | WIECZOREK Tomasz | TS AKS Chorzów | 2000 | U14 | SL | +2.0 | -- | ||||||||||
3 | s | 6 | 15.57 | SIEDLECKI Bartosz | TS AKS Chorzów | 2000 | U14 | SL | +2.0 | -- | ||||||||||
4 | s | 6 | 17.07 | ZACHŁOD Dawid | TS AKS Chorzów | 2000 | U14 | SL | +2.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 7 | 11.72 | WŁODARCZYK Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1994 | U20 | SL | +0.7 | III | B.D. # | M | ||||||||
2 | s | 7 | 11.98 | ROKITKA Szymon | LUKS Zabrzeg | 1996 | U18 | SL | +0.7 | IV | KOBĘDZA Jan | Z/0954/13 | 2015 | BEZ | ||||||
3 | s | 7 | 12.16 | MASŁOWSKI Kewin | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | +0.7 | IV | ||||||||||
4 | s | 7 | 12.46 | SŁOWIOK Dawid | KS Sprint Bielsko-Biała | 1997 | U18 | SL | +0.7 | -- | # | |||||||||
5 | s | 7 | 12.54 | BOJDOŁ Damian | MKS Iskra Pszczyna | 1997 | U18 | SL | +0.7 | -- | ||||||||||
6 | s | 7 | 13.24 | MACIEJEWSKI Dawid | MKS-MOSM Bytom | 1996 | U18 | SL | +0.7 | -- | ||||||||||
7 | s | 7 | 15.40 | OKOŃSKI Czesław | UTW Gliwice # | 1941 | Masters | SL | +0.7 | -- | B.D. B.D. | BEZ | LDK! | |||||||
8 | s | 7 | 15.58 | RISS Mieczysław | UTW Gliwice # | 1946 | Masters | SL | +0.7 | -- | ||||||||||
1 | s | 8 | 11.36 | ZALEWSKI Daniel | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | +4.2 | III | ||||||||||
2 | s | 8 | 11.80 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | +4.2 | IV | ||||||||||
3 | s | 8 | 11.80 | SWOBODA Grzegorz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | +4.2 | IV | ||||||||||
4 | s | 8 | 11.84 | MIEDZIŃSKI Mateusz | niest. Katowice # | 1996 | U18 | SL | +4.2 | IV | B.D. B.D. | , Z/1366/13 | , 2017 | BEZ | ||||||
5 | s | 8 | 11.90 | ZBYDNIEWSKI Andrzej | GKS Piast Gliwice | 1996 | U18 | SL | +4.2 | IV | ||||||||||
6 | s | 8 | 11.92 | PIEŃKUS Daniel | TS AKS Chorzów | 1994 | U20 | SL | +4.2 | IV | ZIEMBA Dariusz | Z/3213/11 | 2015 | BEZ | ||||||
7 | s | 8 | 11.92 | JARMUSIEWICZ Kamil | MKS Iskra Pszczyna | 1995 | U20 | SL | +4.2 | IV | ||||||||||
1 | s | 9 | 11.10 | PIOTROWIAK Kamil | GKS Piast Gliwice | 1993 | U23 | SL | +5.4 | II | ||||||||||
2 | s | 9 | 11.21 | KOKOSZEK Mateusz | TL ROW Rybnik | 1996 | U18 | SL | +5.4 | II | ||||||||||
3 | s | 9 | 11.38 | WIECZOREK Kacper | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | +5.4 | III | # | |||||||||
4 | s | 9 | 11.40 | TWARDECKI Szymon | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | +5.4 | III | ||||||||||
5 | s | 9 | 11.42 | HOLEWIK Łukasz | TS AKS Chorzów | 1990 | Sen | SL | +5.4 | III | ||||||||||
1 | s | 10 | 10.70 | KABACIŃSKI Jacek | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | +1.6 | I | # | |||||||||
2 | s | 10 | 10.78 | MARCINISZYN Marcin | WKS ¦l±sk Wrocław | 1982 | Sen | DS | +1.6 | I | ||||||||||
3 | s | 10 | 11.10 | ADAMCZYK Krzysztof | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | +1.6 | II | B.D. # | 3 | ||||||||
4 | s | 10 | 11.10 | TOPA Andrzej | AZS-AWF Katowice | 1990 | Sen | SL | +1.6 | II | ||||||||||
5 | s | 10 | 11.10 | KUBAŃSKI Rafał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | +1.6 | II | B.D. # | BEZ | ||||||||
6 | s | 10 | 11.18 | KWIATKOWSKI Karol | KS AZS AWF Katowice # | 1996 | U18 | SL | +1.6 | II | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/0558/13 | 2024 | M | ||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 21.51 | MARCINISZYN Marcin | WKS ¦l±sk Wrocław | 1982 | Sen | DS | 0.0 | I | ||||||||||
2 | s | 1 | 22.52 | PIOTROWIAK Kamil | GKS Piast Gliwice | 1993 | U23 | SL | 0.0 | II | ||||||||||
3 | s | 1 | 22.53 | MŁYNARCZYK Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U23 | SL | 0.0 | II | B.D. | 1 | ||||||||
4 | s | 1 | 22.93 | HOLEWIK Łukasz | TS AKS Chorzów | 1990 | Sen | SL | 0.0 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 23.88 | ZBYDNIEWSKI Andrzej | GKS Piast Gliwice | 1996 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
6 | s | 1 | 24.29 | DAMASIEWICZ Aleksander | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U23 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
1 | s | 2 | 22.32 | KOKOSZEK Mateusz | TL ROW Rybnik | 1996 | U18 | SL | +5.4 | II | ||||||||||
2 | s | 2 | 22.65 | ŻEBROWSKI Dawid | RLTL Optima Radom # | 1997 | U18 | MZ | +5.4 | II | BŁASIŃSKI Artur # | Z/0213/13 | 2023 | M | ||||||
3 | s | 2 | 23.27 | WIECZOREK Kacper | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | +5.4 | III | # | |||||||||
4 | s | 2 | 23.42 | PIERZGALSKI Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | +5.4 | III | ||||||||||
5 | s | 2 | 23.42 | KALINKIEWICZ Damian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | +5.4 | III | ||||||||||
6 | s | 2 | 23.64 | MIEDZIŃSKI Mateusz | niest. Katowice # | 1996 | U18 | SL | +5.4 | IV | B.D. B.D. | , Z/1366/13 | , 2017 | BEZ | ||||||
1 | s | 3 | 23.49 | WŁODARCZYK Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1994 | U20 | SL | +4.0 | III | B.D. # | M | ||||||||
2 | s | 3 | 23.58 | SZYDŁO Mateusz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1998 | U16 | SL | +4.0 | III | ||||||||||
3 | s | 3 | 23.86 | ROKITKA Szymon | LUKS Zabrzeg | 1996 | U18 | SL | +4.0 | IV | KOBĘDZA Jan | Z/0954/13 | 2015 | BEZ | ||||||
4 | s | 3 | 24.10 | PIKUL Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | +4.0 | IV | ||||||||||
5 | s | 3 | 24.89 | WANKIEWICZ Tomasz | TS AKS Chorzów | 1991 | U23 | SL | +4.0 | -- | CZECH Klaus | Z/3220/11 | 2024 | BEZ | ||||||
1 | s | 4 | 23.85 | JARMUSIEWICZ Kamil | MKS Iskra Pszczyna | 1995 | U20 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
3 | s | 4 | 24.67 | STEFANOWICZ Kamil | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | 0.0 | V | ||||||||||
4 | s | 4 | 25.37 | MOSKAŁA Marcin | TS AKS Chorzów | 1980 | Sen | SL | 0.0 | -- | PODCHUL Krzysztof # | Z/1725/13 | 2023 | BEZ | ||||||
5 | s | 4 | 25.80 | BADOWICZ Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | 0.0 | -- | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 36.26 | MYSZOR Bartłomiej | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 37.80 | SZYMAŃSKI Mateusz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 38.16 | KOZŁOWSKI Przemysław | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | III | B.D. PRENCEL Piotr # | , Z/0326/14 | , 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 38.90 | MICHALAK Mateusz | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 40.10 | NOREK Jakub | TS AKS Chorzów | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 40.24 | ZALASIŃSKI Wiktor | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 38.73 | BŁAŻKOWSKI Artur | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 38.87 | SOCHIERA Patryk | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 40.47 | KOTNOWSKI Robert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 2 | 41.01 | OTGONBAATAR Suldbold | MOSiR Mysłowice # | 1998 | U16 | SL | V | SZENDERA Józef | 5 | |||||||||
5 | s | 2 | 41.77 | HOJKA Daniel | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||
6 | s | 2 | 43.73 | PIWCZYK Piotr | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 41.20 | BOJCZUK Krzysztof | KS Sprint Bielsko-Biała | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
2 | s | 3 | 42.06 | PRZERADZKI Kacper | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | V | # | ||||||||||
3 | s | 3 | 42.80 | MAŁOLEPSZY Kamil | MKS Iskra Pszczyna | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 43.62 | WOLNIK Krzysztof | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 3 | 43.68 | WYSŁUCH Wojciech | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 2000 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
6 | s | 3 | 43.70 | OSTROPOLSKI Jakub | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 4 | 43.17 | GÓRSKI Dominik | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | s | 4 | 44.27 | CHMIELEWSKI Jakub | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 4 | 45.61 | KITA Jakub | MKS Iskra Pszczyna | 2001 | U14 | SL | -- | BIELA Marek B.D. # | Z/4608/15 | 2019 | ||||||||
4 | s | 4 | 45.73 | PALIWODA Tomasz | MKS-MOS Katowice | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 4 | 45.93 | PROSKE Przemysław | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 4 | 45.99 | SZYCHTA Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2001 | U14 | SL | -- | # | LDK! | |||||||||
1 | s | 5 | 45.21 | SLADEK Roland | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | s | 5 | 45.79 | SIEKA Aleksander | MOSiR Mysłowice # | 2000 | U14 | SL | -- | SZENDERA Józef | BEZ | |||||||||
3 | s | 5 | 46.82 | KUSBER Piotr | RMKS Rybnik | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | DNF | PRZERADZKI Michał | GKS Piast Gliwice | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 6 | 46.57 | BERGER Sebastian | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | s | 6 | 51.65 | MAREK Marcin | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 6 | 53.45 | STASIACZEK Dawid | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 47.02 | KRZEWINA Jakub | O¦ AZS Poznań # | 1989 | Sen | WP | M | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 53.30 | KANIA Michał | KS Sprint Bielsko-Biała | 1996 | U18 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 53.80 | BRZOZOWSKI Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1995 | U20 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 53.90 | BIOLIK Szymon | GTS Bojszowy | 1998 | U16 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 54.04 | WASKIN Szymon | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1996 | U18 | SL | IV | PASZTA Wiesław | 2 | |||||||||
6 | s | 1 | 55.38 | FALEJCZYK Mateusz | TS AKS Chorzów | 1994 | U20 | SL | -- | CZECH Klaus | Z/0984/11 | 2015 | BEZ | |||||||
1 | s | 2 | 53.26 | LECHOSZEST Paweł | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1995 | U20 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 57.60 | KOLAŃCZYK Sebastian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 57.88 | MRACHACZ Piotr | MKS-MOSM Bytom | 1997 | U18 | SL | -- | B.D. | 3 | |||||||||
5 | s | 2 | 58.86 | WYSOCKI Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 1:28.52 | KUBICKI Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | III | B.D. | 3 | |||||||||
3 | s | 1 | 1:32.94 | WALECZKO Mario | MOSiR Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:34.38 | KULPECKI Filip | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:34.52 | ZAWODNIAK Tomasz | UKS Olimpia Zabrze | 1999 | U16 | SL | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:35.32 | MAKSYMOWICZ Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1998 | U16 | SL | V | CZECH Klaus | BEZ | |||||||||
7 | s | 1 | 1:36.82 | TUREK Aleksander | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | V | LAMCH Czesław | Z/0522/14 | 2019 | 3 | |||||||
8 | s | 1 | 1:37.42 | GNIDA Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1999 | U16 | SL | V | |||||||||||
9 | s | 1 | 1:39.06 | JARCZOK Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | V | JARCZOK Miłosz # | Z/0361/15 | 1 | ||||||||
10 | s | 1 | 1:39.58 | CIE¦LIK Wojciech | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | V | # | ||||||||||
11 | s | 1 | 1:40.34 | BEKER Norman | MOSiR Mysłowice # | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:38.36 | PIGUŁA Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1998 | U16 | SL | V | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | s | 2 | 1:47.18 | E A | LUKS Zabrzeg | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 1:42.84 | TRUBIC Fabian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 1:45.70 | PAJˇK Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 1:46.32 | HADAMIK Sebastian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 1:47.72 | TWOREK Damian | MKS-MOSM Bytom | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 2 | 1:48.46 | WINKOWSKI Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 2 | 1:50.36 | WOJTYŁA Wojciech | LKS Pogórze Skoczów | 2001 | U14 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 2 | 1:56.30 | WYLEZIK Dominik | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||
9 | s | 2 | 1:59.32 | SZYMAŃSKI Dominik | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
10 | s | 2 | 2:15.27 | KASPEREK Mateusz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||
11 | s | 2 | 2:18.25 | GALOJAN Manwel | UKS Olimpia Zabrze | 2002 | U12 | SL | -- | # | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:52.84 | GURTKIEWICZ Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U23 | SL | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:53.68 | STEFANIEC Mateusz | KS Agros Zamo¶ć | 1991 | U23 | LU | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:54.78 | KARNICKI Adam | AZS-AWF Katowice # | 1995 | U20 | SL | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:56.50 | CIURLA Mikołaj | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U20 | SL | II | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 1:57.22 | KAMPA Rafał | GKS Piast Gliwice # | 1991 | U23 | SL | III | B.D. B.D. # | 2 | |||||||||
6 | s | 1 | 1:57.30 | TOPOLNICKI Szymon | AZS-AWF Katowice # | 1994 | U20 | SL | III | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 1:57.46 | ZACZEK Dawid | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | III | |||||||||||
8 | s | 1 | 1:58.84 | WĘGLER Kamil | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | III | B.D. | BEZ | |||||||||
9 | s | 1 | 2:02.36 | BEDNAREK Marcin | AKL Ursynów Warszawa # | 1996 | U18 | MZ | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||
10 | s | 1 | 2:04.12 | BIAŁEK Konrad | KS Sprint Bielsko-Biała | 1994 | U20 | SL | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:58.11 | STRZˇDAŁA Przemysław | LKS Pogórze Skoczów | 1995 | U20 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 2:00.21 | SZAFARCZYK Marcin | LKS Pogórze Skoczów | 1990 | Sen | SL | III | B.D. B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 2 | 2:00.63 | BAJKOWSKI Szymon | MKS Iskra Pszczyna | 1997 | U18 | SL | III | LDK! | ||||||||||
4 | s | 2 | 2:00.99 | COPIK Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1995 | U20 | SL | III | |||||||||||
5 | s | 2 | 2:01.71 | OSTROWSKI Szymon | LKS Pszczyna | 1995 | U20 | SL | III | HELBIK Marzanna B.D. | Z/0515/11 | 2017 | BEZ | |||||||
6 | s | 2 | 2:02.27 | WŁOSTOWSKI Mateusz | MKS-MOSM Bytom | 1995 | U20 | SL | IV | B.D. | 2 | |||||||||
7 | s | 2 | 2:02.69 | NADOLSKI Daniel | GKS Piast Gliwice | 1995 | U20 | SL | IV | |||||||||||
8 | s | 2 | 2:04.07 | MODRZEJEWSKI Bartosz | UKS Olimpia Zabrze | 1995 | U20 | SL | IV | |||||||||||
9 | s | 2 | 2:04.57 | WRZAŁEK Wojciech | GKS Piast Gliwice | 1996 | U18 | SL | IV | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:05.33 | ZIEMBA Maciej | TS AKS Chorzów | 1996 | U18 | SL | IV | ZIEMBA Dariusz B.D. | Z/0149/12 | 2019 | 2 | |||||||
2 | s | 3 | 2:06.79 | GAIK Kamil | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 2:06.81 | KOWALIK Damian | UKS Chromik Mysłowice # | 1994 | U20 | SL | IV | # | ||||||||||
4 | s | 3 | 2:07.01 | OSIEK Kamil | TS AKS Chorzów | 1996 | U18 | SL | IV | ZIEMBA Dariusz | Z/0146/12 | 2015 | 3 | |||||||
5 | s | 3 | 2:09.79 | JĘDRUCH Przemysław | UKS Olimpia Zabrze | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 3 | 2:13.37 | SZYMAŃSKI Adam | MKS-MOS Katowice | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||
7 | s | 3 | 2:13.63 | DUBEL Rafał | UKS Olimpia Zabrze | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
8 | s | 3 | 2:16.09 | GRYGIEL Tomasz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1996 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:47.67 | FICA Damian | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:52.09 | KMIECIK Bartosz | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:53.39 | MORDYŃSKI Bartłomiej | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U20 | SL | -- | B.D. | 3 | |||||||||
4 | s | 1 | 2:58.47 | DIMITRUK Kamil | UKS Olimpia Zabrze | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:59.43 | SEMPER Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1999 | U16 | SL | V | PASZTA Wiesław B.D. | Z/0586/15 | 2023 | ||||||||
6 | s | 1 | 3:00.01 | POPCZYK Aleksander | CKS Budowlani Częstochowa | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 3:00.35 | KALUS Kamil | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 3:05.03 | KOCUREK Bartłomiej | LKS Pogórze Skoczów | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 3:05.13 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 3:05.83 | KUPCZEWSKI Krystian | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
11 | s | 1 | 3:16.97 | ZIELE¬NIK Adrian | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U14 | SL | -- | BIELA Marek # | Z/4615/15 | 2019 | 2 | |||||||
12 | s | 1 | 3:27.31 | KUBISZ Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||
13 | s | 1 | 3:40.97 | KU¦NIERCZYK Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 4:46.04 | TWOREK Adam | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 5:15.38 | FOJCIK Igor | RMKS Rybnik | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16:06.40 | CZUPAŁA Martin | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U20 | SL | III | B.D. | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 16:10.92 | TUSZYŃSKI Jerzy | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | III | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 1 | 16:28.30 | BAJON Bartłomiej | GKS Piast Gliwice | 1995 | U20 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 16:35.90 | DYRLAGA Tomasz | TS AKS Chorzów | 1990 | Sen | SL | -- | B.D. B.D. B.D. | , Z/1042/13 | , 2015 | 2 | |||||||
5 | s | 1 | 16:41.02 | PAWEŁ Wojciech | UKS Olimpia Zabrze | 1994 | U20 | SL | IV | |||||||||||
6 | s | 1 | 18:09.93 | JANOTA Jan | TS AKS Chorzów | 1987 | Sen | SL | -- | ZIEMBA Dariusz B.D. | Z/3207/11 | 2016 | BEZ | |||||||
7 | s | 1 | 19:56.80 | SIKORSKI Tomasz | TZSN Start Tarnów # | 1984 | Sen | MA | -- | KUCZEK Piotr # | Z/11180/21 | 2024 | BEZ | |||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 40.71 | ROLLIK Dawid | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 42.83 | SZTANDERSKI Kamil | TS AKS Chorzów # | 1998 | U16 | SL | III | B.D. # | Z/0680/14 | 2019 | 1 | |||||||
3 | s | 1 | 50.03 | JAKUBOWSKI Adam | CTL ORLĘTA Częstochowa # | 2000 | U14 | SL | -- | KASIŃSKI Marek # | Z/5242/15 | 2024 | 1 | |||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.95 | ADAMUS Sebastian | ULKS Bielgim Bielany | 1994 | U20 | MA | II | DRABEK Krzysztof | Z/5040/11 | 2013 | 3 | |||||||||
2 | 1.80 | KRYSKA Marek | ULKS Bielgim Bielany | 1997 | U18 | MA | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
3 | 1.75 | POLEWKO Dominik | TS AKS Chorzów | 1993 | U23 | SL | -- | STAWOWY Andrzej BONK Stanisław | BEZ | |||||||||||
4 | 1.65 | KOS Przemysław | ULKS Bielgim Bielany | 1998 | U16 | MA | V | |||||||||||||
5 | 1.65 | PLUTA Paweł | CKS Budowlani Częstochowa | 1997 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
6 | 1.60 | OSTROWSKI Jakub | MKS-SMS Victoria Racibórz | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
7 | 1.55 | WILCZEK Bartosz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
8 | 1.50 | KATAŃSKI Wojciech | ULKS Bielgim Bielany | 1998 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
9 | 1.50 | HARĘZGA Kacper | KS AZS AWF Wrocław # | 1999 | U16 | DS | -- | B.D. | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 6.21 | KASZA Artur | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1998 | U16 | SL | 0.0 | IV | B.D. | ||||||||||
2 | 1 | 6.01 | GAJEWSKI Łukasz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | -1.0 | IV | |||||||||||
4 | 1 | 5.77 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U16 | SL | +1.8 | V | KORZEŃ Robert B.D. # | Z/0485/14 | 2024 | ||||||||
5 | 1 | 5.65 | KOS Przemysław | ULKS Bielgim Bielany | 1998 | U16 | MA | -6.5 | V | |||||||||||
6 | 1 | 5.30 | KAMIŃSKI Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | 0.0 | -- | B.D. | ||||||||||
7 | 1 | 5.21 | KOŁODZIEJCZYK Daniel | TS AKS Chorzów | 1998 | U16 | SL | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
8 | 1 | 5.14 | LIPIŃSKI Patryk | MKS-MOSM Bytom | 1998 | U16 | SL | -4.7 | -- | |||||||||||
9 | 1 | 4.71 | MAJEWSKI Jacek | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U14 | SL | -0.7 | -- | MATUSIŃSKI Aleksander # | Z/4611/15 | 2022 | ||||||||
10 | 1 | 4.63 | ¦WIST Jakub | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | 0.0 | -- | |||||||||||
11 | 1 | 4.44 | GŁˇBEK Kamil | MKS Iskra Pszczyna | 2000 | U14 | SL | 0.0 | -- | # | ||||||||||
12 | 1 | 4.18 | SALASTOWICZ Sebastian | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 2000 | U14 | SL | -0.5 | -- | |||||||||||
13 | 1 | 3.34 | BIELA Mateusz | TKKF Czarni Katowice | 2002 | U12 | SL | 0.0 | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
1 | 2 | 6.69 | DUDEK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | 0.0 | III | |||||||||||
2 | 2 | 6.63 | GEMBALCZYK Aleksander | TL ROW Rybnik | 1994 | U20 | SL | -5.5 | III | B.D. B.D. | 2 | |||||||||
3 | 2 | 6.36 | LINCHARD Marcin | SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # | 1993 | U23 | SL | +0.1 | III | B.D. JUSTYNIAK Joanna # | , Z/2593/11 | , 2022 | BEZ | |||||||
4 | 2 | 6.31 | WATOŁA Maciej | TS AKS Chorzów | 1991 | U23 | SL | -1.3 | III | STAWOWY Andrzej B.D. | Z/3226/11 | 2019 | 3 | |||||||
5 | 2 | 6.24 | SWOBODA Grzegorz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1995 | U20 | SL | 0.0 | IV | |||||||||||
6 | 2 | 6.19 | KWIATKOWSKI Karol | KS AZS AWF Katowice # | 1996 | U18 | SL | -4.1 | IV | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/0558/13 | 2024 | M | |||||||
7 | 2 | 6.07 | WYCZESANY Marek | LUKS Zabrzeg | 1997 | U18 | SL | 0.0 | IV | HOMA Wioleta | Z/0956/13 | 2016 | 4 | |||||||
8 | 2 | 6.01 | BOJDOŁ Damian | MKS Iskra Pszczyna | 1997 | U18 | SL | 0.0 | IV | |||||||||||
9 | 2 | 5.69 | MUSIAŁ Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1996 | U18 | SL | -0.7 | -- | |||||||||||
10 | 2 | 5.60 | KUBALA Paweł | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | -4.0 | -- | |||||||||||
11 | 2 | 4.96 | OLIFIROWICZ Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | 0.0 | -- | # | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.27 | MAZUR Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | III | OLSZEWSKI Radosław B.D. # | Z/0477/14 | 2024 | ||||||||||
3 | 10.71 | WILK Olivier | GKS Piast Gliwice | 1998 | U16 | SL | V | |||||||||||||
4 | 9.98 | WAIDEMAN Piotr | TL ROW Rybnik | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
5 | 9.92 | KURA Paweł | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
6 | 9.64 | KIN Mateusz | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
7 | 9.54 | KWIECIEŃ Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
8 | 8.98 | KOSTKA Adam | TL Pogoń Ruda ¦l±ska | 1998 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.38 | BRZOZOWSKI Krzysztof | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1993 | U23 | SL | I | B.D. B.D. | 2 | |||||||||||
2 | 14.49 | SKRZYPCZYK Jacek | TS AKS Chorzów | 1986 | Sen | SL | II | B.D. | Z/3241/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
3 | 11.12 | PERENC Dawid | TL ROW Rybnik | 1995 | U20 | SL | IV | # | ||||||||||||
4 | 10.67 | SZTEN Aleksander | GKS Piast Gliwice | 1996 | U18 | SL | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
5 | 10.18 | ¦MIŁEK Przemysław | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1996 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
6 | 10.31 | ŻYDZIAK Rafał | TS AKS Chorzów | 1995 | U20 | SL | IV | GRUDZIEŃ Adam B.D. | Z/1331/13 | 2015 | ||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
2 | 48.10 | MAZUR Szymon | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U16 | MZ | II | OLSZEWSKI Radosław B.D. # | Z/0477/14 | 2024 | ||||||||||
3 | 39.17 | SOBCZYK Radosław | KS AZS AWF Wrocław # | 1998 | U16 | DS | IV | |||||||||||||
4 | 31.81 | GAWLAS Szymon | LKS Pogórze Skoczów | 1998 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
5 | 25.98 | SOBIK Filip | RMKS Rybnik | 2000 | U14 | SL | -- | |||||||||||||
6 | 24.50 | SKOP Mateusz | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | -- | BONK Stanisław BONK Stanisław B.D. | Z/3214/15 | 2021 | ||||||||||
7 | 20.42 | ANDERS Oskar | MKS-MOS Katowice | 1999 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 31.18 | MARSZAŁEK Marcel | LUKS Zabrzeg | 1995 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 32.08 | SZTEN Aleksander | GKS Piast Gliwice | 1996 | U18 | SL | IV | B.D. | BEZ | |||||||||||
2 | 31.66 | DROZDOWSKI Olaf | TS AKS Chorzów | 1995 | U20 | SL | IV | GRUDZIEŃ Adam B.D. B.D. | Z/3225/11 | 2019 | ||||||||||
3 | 30.02 | ORŁOWSKI Rafał | RMKS Rybnik | 1996 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 1 | 38.98 | KLEKOCIŃSKI Dawid | RMKS Rybnik | 1999 | U16 | SL | V | # | |||||||||||
2 | 1 | 32.15 | WAIDEMAN Piotr | TL ROW Rybnik | 1999 | U16 | SL | V | # | |||||||||||
1 | 2 | 52.43 | GOŁĘBIEWSKI Łukasz | TL ROW Rybnik | 1996 | U18 | SL | III | # | |||||||||||
2 | 2 | 43.50 | PŁÓCIENNIK Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1997 | U18 | SL | IV | # | |||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 47.20 | GOŁĘBIEWSKI Łukasz | TL ROW Rybnik | 1996 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 43.57 | JESZKA Wojciech | TS AKS Chorzów # | 1994 | U20 | SL | III | GRUDZIEŃ Adam # | Z/2353/11 | 2023 | 2 | |||||||||
3 | 32.26 | KOŁODZIEJCZYK Bartosz | LKS Pogórze Skoczów | 1994 | U20 | SL | -- | |||||||||||||
4 | 28.34 | ŻYDZIAK Rafał | TS AKS Chorzów | 1995 | U20 | SL | -- | GRUDZIEŃ Adam B.D. | Z/1331/13 | 2015 | ||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.07 | KOZIK Piotr | LUKS Zabrzeg | 1998 | U16 | SL | III | B.D. | Z/1227/14 | 2016 | 3 | |||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 3.3080649375916 sekund |