Łódź 12.01.2013
II Halowy Mityng Lekkoatletyczny
60 m K
1 e 1 8.23 MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U18 KP -- #
2 e 1 8.43 BOCZKIEWICZ Paulina UKS 55 Łódź 1996 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0249/12 BEZ
3 e 1 8.55 LIS Julia BKL Bełchatów 1998 U16 LD -- #
4 e 1 8.78 OPASIŃSKA Wiktoria AZS Łódź 1999 U16 LD --
5 e 1 8.99 PARTYKA Alicja RKS Łódź 1996 U18 LD -- #
1 e 2 8.04 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 1996 U18 LD -- B.D. # 1
2 e 2 8.22 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź # 1998 U16 LD -- SADACH Aneta B.D. # Z/0907/14 2024 1
3 e 2 8.28 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 1998 U16 MZ -- #
4 e 2 8.50 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 1997 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 2
5 e 2 8.52 WESOŁOWSKA Klaudia RKS Łódź 1995 U20 LD --
6 e 2 8.78 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 1997 U18 LD -- #
1 e 3 8.04 GESEK Karolina SKLA Sopot # 1996 U18 PM --
2 e 3 8.18 PAKUŁA Oliwia KKL Stal Stalowa Wola # 1997 U18 PK -- B.D. BARSZCZ Mirosław , Z/0799/13 , 2024
3 e 3 8.30 WOJTASIK Magdalena KS Żeglina Sieradz 1994 U20 LD --
4 e 3 8.43 BEDNAREK Monika MULKS Żeromski Sieradz # 1996 U18 LD -- #
5 e 3 8.59 KOPEK Julia BKL Bełchatów 1998 U16 LD --
6 e 3 8.60 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 1997 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1061/13 2021 1
1 e 4 8.17 SMOLIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 1996 U18 LD --
2 e 4 8.42 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 1994 U20 MA -- B.D. B.D.
3 e 4 8.54 AGAJEW Sima UKS 55 Łódź 1997 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej BEZ
4 e 4 8.57 PTAK Anna WKS Oleśniczanka Oleśnica 1997 U18 DS --
5 e 4 8.61 ŚLIWIAK Patrycja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1995 U20 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0125/11 2013 3
6 e 4 8.77 GŁOWIŃSKA Justyna BKL Bełchatów 1997 U18 LD --
1 e 5 8.65 KUSIŃSKA Natalia AZS Łódź 1997 U18 LD -- #
2 e 5 8.69 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD -- #
3 e 5 8.77 STRZELECKA Zuzanna MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
4 e 5 8.97 KRUK Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 1999 U16 PK --
5 e 5 9.09 DZIADURA Ewa MKL Sparta Stalowa Wola 1999 U16 PK --
  e 5 DQ TOMCZYK Joanna RKS Łódź 1996 U18 LD -- #
1 e 6 8.41 SIKORA Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 1997 U18 DS --
2 e 6 8.52 OLSZOWY Karolina MKL Sparta Stalowa Wola 1996 U18 PK --
3 e 6 8.76 MATCZAK Katarzyna MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
4 e 6 8.99 WOŹNIAK Ada RKS Łódź 1997 U18 LD -- #
5 e 6 9.02 RÓŻYCKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD -- #
6 e 6 9.18 GRZYBEK Joanna WKS Oleśniczanka Oleśnica 1997 U18 DS --
1 e 7 8.81 ZANIEWSKA Ida RKS Łódź 1998 U16 LD --
2 e 7 9.02 CHMURA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 2001 U14 PK -- #
3 e 7 9.65 PELIC Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 1999 U16 PK --
1 f 1 7.96 GESEK Karolina SKLA Sopot # 1996 U18 PM --
2 f 1 8.00 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 1996 U18 LD -- B.D. # 1
3 f 1 8.09 PAKUŁA Oliwia KKL Stal Stalowa Wola # 1997 U18 PK -- B.D. BARSZCZ Mirosław , Z/0799/13 , 2024
4 f 1 8.20 SMOLIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 1996 U18 LD --
5 f 1 8.31 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź # 1998 U16 LD -- SADACH Aneta B.D. # Z/0907/14 2024 1
1 f 2 8.29 WOJTASIK Magdalena KS Żeglina Sieradz 1994 U20 LD --
2 f 2 8.30 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 1998 U16 MZ -- #
3 f 2 8.34 BEDNAREK Monika MULKS Żeromski Sieradz # 1996 U18 LD -- #
4 f 2 8.40 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 1994 U20 MA -- B.D. B.D.
5 f 2 8.52 SIKORA Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 1997 U18 DS --
6 f 2 8.64 BOCZKIEWICZ Paulina UKS 55 Łódź 1996 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0249/12 BEZ
200 m K
1 s 1 26.36 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 1996 U18 LD III B.D. # 1
2 s 1 27.94 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 1994 U20 MA IV B.D. B.D.
3 s 1 29.17 SIKORA Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 1997 U18 DS --
1 s 2 27.40 SMOLIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 1996 U18 LD IV
2 s 2 27.98 LAMPART Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 1994 U20 PK IV
3 s 2 28.84 WESOŁOWSKA Klaudia RKS Łódź 1995 U20 LD --
1 s 3 27.87 KALINOWSKA Olga RKS Łódź 1997 U18 LD IV #
2 s 3 29.72 SŁODKA Natalia LUKS Boguszyce 1996 U18 LD --
3 s 3 32.40 KAPŁON Joanna MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
1 s 4 27.89 ADAMCZYK Natalia MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ IV
2 s 4 28.04 OLEWICZ Iwona OŚ AZS Poznań # 1996 U18 WP IV B.D. 2
3 s 4 31.18 GEMZIK Kamila MKL Sparta Stalowa Wola 1998 U16 PK --
1 s 5 28.29 BEDNAREK Monika MULKS Żeromski Sieradz # 1996 U18 LD IV #
2 s 5 28.66 ZANIEWSKA Ida RKS Łódź 1998 U16 LD V
3 s 5 29.23 LIS Julia BKL Bełchatów 1998 U16 LD V #
1 s 6 27.16 MOREK Dominika BKS Bydgoszcz # 1996 U18 KP III #
2 s 6 27.56 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna CWKS Resovia Rzeszów 1996 U18 PK IV
3 s 6 29.30 OLSZOWY Karolina MKL Sparta Stalowa Wola 1996 U18 PK --
1 s 7 27.76 BEDNAREK Agnieszka AZS Łódź # 1998 U16 LD IV SADACH Aneta B.D. # Z/0907/14 2024 1
2 s 7 27.98 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 1997 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej 2
3 s 7 28.92 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 1997 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1061/13 2021 1
1 s 8 29.15 WOŹNIAK Ada RKS Łódź 1997 U18 LD -- #
2 s 8 30.06 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD V #
300 m K
1 s 1 46.10 ŚLIWIAK Patrycja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1995 U20 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0125/11 2013 3
2 s 1 49.92 WŁODARSKA Aneta RKS Łódź 1999 U16 LD -- #
1 s 2 47.16 RADOMSKA Sandra RKS Łódź 1999 U16 LD V
2 s 2 49.19 LICKIEWICZ Izabela WLKS Nowe Iganie # 1997 U18 MZ --
3 s 2 50.09 MARCZEWSKA Sandra RKS Łódź 1999 U16 LD -- #
1 s 3 41.25 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź 1993 U23 LD --
2 s 3 43.51 PAKUŁA Oliwia KKL Stal Stalowa Wola # 1997 U18 PK -- B.D. BARSZCZ Mirosław , Z/0799/13 , 2024
3 s 3 45.27 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 1996 U18 WN --
1 s 4 42.15 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 1993 U23 PM --
2 s 4 44.11 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 1998 U16 MZ III #
3 s 4 46.60 TABISZ Ilona KKB MOSiR Krosno 1996 U18 PK --
1 s 5 41.99 GESEK Karolina SKLA Sopot # 1996 U18 PM --
2 s 5 45.00 CHWEDCZUK Klaudia MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ --
3 s 5 45.69 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów # 1996 U18 LD --
1 s 6 45.64 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź # 1999 U16 LD IV
2 s 6 45.68 KLEWIN Aleksandra LKS Omega Kleszczów 1998 U16 LD IV
3 s 6 56.07 PAWŁOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 1999 U16 PK -- #
1 s 7 46.00 GŁOWIŃSKA Justyna BKL Bełchatów 1997 U18 LD --
2 s 7 48.33 MAMIŃSKA Małgorzata UKS Lisy Zgierz 1997 U18 LD --
3 s 7 48.34 GÓRALCZYK Natalia UKS Lisy Zgierz 1997 U18 LD --
1 s 8 47.94 RUDZKA Weronika UKS Dziesiątka Radomsko 1999 U16 LD V
2 s 8 48.76 GRZESZKIEWICZ Marta MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD --
3 s 8 49.19 TRZEBIŃSKA Kinga UKS Dziesiątka Radomsko 1999 U16 LD --
400 m K
1 s 1 61.63 KUKIEŁKO Tatiana SKLA Sopot 1995 U20 PM III B.D. 3
2 s 1 64.79 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 1995 U20 PK -- B.D. 3
3 s 1 66.33 MAŚLACH Marta KKS Victoria Stalowa Wola 1995 U20 PK --
1 s 2 64.40 FILIP Weronika MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1997 U18 PK IV OLEKSYK Grzegorz # Z/0066/13 2013 3
2 s 2 64.65 WARCHOŁ Justyna LKS Vectra Włocławek # 1997 U18 KP -- KŁÓDKOWSKI Andrzej # 2
3 s 2 64.84 BRZÓSKA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 1995 U20 PK --
1 s 3 61.32 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 1995 U20 LD III B.D. # M
2 s 3 67.74 LUKASCHEVICH Kseniya BKL Bełchatów 1997 U18 LD --
1 s 4 67.23 KOSMALA Sylwia UKS Dziewiątka Kutno 1994 U20 LD --
2 s 4 69.34 STEFANIAK Paulina RKS Łódź 1995 U20 LD -- #
1 s 5 61.41 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 1996 U18 LD III
2 s 5 67.41 ŁUCZAK Justyna KS Żeglina Sieradz 1996 U18 LD --
1 s 6 67.18 FILIPOWSKA Monika LKB Rudnik 1997 U18 SK -- DUDEK Sylwester Z/0186/13 2014 4
2 s 6 67.30 KOWALSKA Karolina RKS Łódź 1998 U16 LD -- #
3 s 6 70.05 LEŚNIK Kalina BKL Bełchatów 1997 U18 LD --
800 m K
1 s 1 2:25.06 GOŁĄB Weronika KS Żeglina Sieradz 1997 U18 LD IV
2 s 1 2:25.34 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie # 1996 U18 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0203/12 2022
3 s 1 2:31.93 SERAFIN Marcelina CWKS Resovia Rzeszów # 1997 U18 PK IV
4 s 1 2:38.18 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa # 1997 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2024 M
5 s 1 2:42.11 KOPEĆ Maria MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1998 U16 PK -- OLEKSYK Grzegorz 5
6 s 1 2:50.07 GLAPSKA Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD --
1 s 2 2:30.48 BAZAN Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 1997 U18 PK IV
2 s 2 2:36.28 GRZEGORCZYK Joanna ULKS Technik Trzcinica 1996 U18 PK --
3 s 2 2:38.14 SUDOŁ Agnieszka MKL Sparta Stalowa Wola 1999 U16 PK -- #
4 s 2 2:39.22 KUCEJKO Julia MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD --
5 s 2 2:47.34 WRÓBLEWSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD -- #
6 s 2 2:55.58 FRĄTCZAK Malwina MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
1500 m K
1 s 1 4:42.58 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 1995 U20 LU II #
2 s 1 4:52.62 FILIPOWSKA Agnieszka RKS Łódź # 1997 U18 LD III #
3 s 1 4:53.86 BIELEC Edyta MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1997 U18 PK III OLEKSYK Grzegorz Z/0067/13 2015 4
4 s 1 5:04.08 KOPIK Amanda MKS Pogoń Siedlce 1996 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0205/12 2013 3
5 s 1 5:02.92 BIELEC Joanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1998 U16 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/0170/14 2015 BEZ
6 s 1 5:08.23 SZELIGA Wioletta CWKS Resovia Rzeszów 1995 U20 PK IV
7 s 1 5:14.31 SROKA Kamila LKS Omega Kleszczów # 1997 U18 LD --
8 s 1 5:28.60 TOMCZYK Sylwia MKS Tomaszów Mazowiecki 1996 U18 LD --
9 s 1 5:34.08 FABISZEWSKA Ewelina RKS Łódź 1998 U16 LD --
10 s 1 5:38.06 JANKOWSKA Dominika UKS Dziesiątka Radomsko 1997 U18 LD --
  s 1 DNF JAŚKOWSKA Agata UKS 55 Łódź # 1999 U16 LD --
60 m pł K Mł K
1 e 1 10.12 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U16 LD -- #
2 e 1 10.92 KUŹMIN Emilia UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD -- #
3 e 1 10.96 KOLANKOWSKA Patrycja MULKS Żeromski Sieradz 1998 U16 LD --
4 e 1 11.13 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 1998 U16 LD --
1 e 2 10.77 SNOPKOWSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD -- #
2 e 2 11.06 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 1998 U16 LD -- B.D. BEZ
3 e 2 11.19 PYSERA Natalia MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
4 e 2 11.42 KAPŁON Joanna MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
1 f 1 10.10 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U16 LD -- #
2 f 1 10.75 SNOPKOWSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD -- #
3 f 1 10.96 KUŹMIN Emilia UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD -- #
4 f 1 10.98 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 1998 U16 LD --
5 f 1 11.07 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 1998 U16 LD -- B.D. BEZ
6 f 1 11.10 KOLANKOWSKA Patrycja MULKS Żeromski Sieradz 1998 U16 LD --
60 m pł K J Mł K
1 e 1 9.64 KRAK Angelika BKL Bełchatów 1997 U18 LD --
2 e 1 9.65 KALINOWSKA Olga RKS Łódź 1997 U18 LD -- #
3 e 1 9.70 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 1997 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 2
4 e 1 9.95 PTAK Anna WKS Oleśniczanka Oleśnica 1997 U18 DS --
5 e 1 11.20 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 1996 U18 WP --
1 e 2 9.60 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 1996 U18 LD --
2 e 2 10.15 LESZCZYŃSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 1997 U18 LD --
3 e 2 10.44 KUSIŃSKA Natalia AZS Łódź 1997 U18 LD -- #
4 e 2 11.90 GRZYBEK Joanna WKS Oleśniczanka Oleśnica 1997 U18 DS --
  e 2 DQ STASIAK Natalia MKLA Łęczyca 1997 U18 LD --
1 f 1 9.54 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 1996 U18 LD --
2 f 1 9.57 KALINOWSKA Olga RKS Łódź 1997 U18 LD -- #
3 f 1 9.82 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 1997 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 2
4 f 1 10.00 LESZCZYŃSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 1997 U18 LD --
5 f 1 10.21 PTAK Anna WKS Oleśniczanka Oleśnica 1997 U18 DS --
6 f 1 10.25 KRAK Angelika BKL Bełchatów 1997 U18 LD --
60 m pł K K
1 e 1 9.32 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 Łódź 1993 U23 LD --
2 e 1 9.36 GARSTKA Weronika OŚ AZS Poznań # 1994 U20 WP -- B.D. BEZ
3 e 1 10.16 WOJTASIK Magdalena KS Żeglina Sieradz 1994 U20 LD --
4 e 1 10.23 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 1994 U20 LD --
1 f 1 9.45 GAWRYSZCZAK Malwina UKS 55 Łódź 1993 U23 LD --
2 f 1 9.47 GARSTKA Weronika OŚ AZS Poznań # 1994 U20 WP -- B.D. BEZ
3 f 1 10.24 LEWANDOWSKA Magdalena UKS Dziewiątka Kutno 1994 U20 LD --
4 f 1 10.27 WOJTASIK Magdalena KS Żeglina Sieradz 1994 U20 LD --
Wzwyż K
1 f 1 1.50 SZYMONIK Marlena CWKS Resovia Rzeszów # 1998 U16 PK IV #
2 f 1 1.50 GARSTKA Weronika OŚ AZS Poznań # 1994 U20 WP IV B.D. BEZ
3 f 1 1.50 DROBNIK Marta AZS Łódź # 1998 U16 LD IV B.D.
4 f 1 1.45 KRAK Angelika BKL Bełchatów 1997 U18 LD IV
5 f 1 1.45 SZCZERBICKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD IV
5 f 1 1.45 ZIĘBA Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 1997 U18 PK IV #
7 f 1 1.40 RÓŻYCKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD V #
8 f 1 1.40 PYSERA Natalia MKLA Łęczyca 1998 U16 LD V
9 f 1 1.30 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 1996 U18 WP --
Tyczka K
1 f 1 2.75 IZYDORCZYK Paulina RKS Łódź 1997 U18 LD III #
2 f 1 2.45 BOCZKIEWICZ Paulina UKS 55 Łódź 1996 U18 LD IV PALISZEWSKI Maciej B.D. Z/0249/12 BEZ
3 f 1 2.35 STĘPIEŃ Agata AZS Łódź # 1997 U18 LD --
W dal K
1 f 1 5.60 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź # 1996 U18 LD II #
2 f 1 5.21 KOSTOWSKA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD III #
3 f 1 5.19 FORNAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 1995 U20 LD III
4 f 1 5.16 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 1997 U18 LD III #
5 f 1 5.12 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 1997 U18 LD III #
6 f 1 5.05 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 1998 U16 LD IV
7 f 1 4.96 GRYŚ Natalia BKL Bełchatów 1996 U18 LD IV MANTYK Łukasz Z/0181/12 2016 3
8 f 1 4.94 SEROKA Anna KKS Victoria Stalowa Wola 1996 U18 PK IV #
9 f 1 4.62 MATCZAK Katarzyna MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD V
10 f 1 4.48 PARTYKA Alicja RKS Łódź 1996 U18 LD -- #
11 f 1 4.47 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 1998 U16 LD --
12 f 1 4.42 OPASIŃSKA Wiktoria AZS Łódź 1999 U16 LD --
13 f 1 4.34 WOŹNICKA Zuzanna RKS Łódź 1996 U18 LD --
14 f 1 4.25 HYŻY Natalia AZS Łódź 1997 U18 LD --
15 f 1 4.20 POWĘSKA Dagmara KKS Victoria Stalowa Wola 1998 U16 PK -- #
16 f 1 4.20 PABIANEK Angelika AZS Łódź 1999 U16 LD -- B.D. #
17 f 1 3.45 GARANTY Jolanta MKL Sparta Stalowa Wola 1997 U18 PK -- #
Trójskok K
1 f 1 11.44 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 1995 U20 MA III
2 f 1 10.00 SEROKA Anna KKS Victoria Stalowa Wola 1996 U18 PK -- #
60 m M
1 e 1 6.97 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 1985 Sen LD --
2 e 1 7.42 KAZUBSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1990 Sen PM -- B.D. 2
3 e 1 7.43 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 1996 U18 LD -- #
4 e 1 7.45 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 1982 Sen LD -- B.D. # 3
5 e 1 7.58 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 1995 U20 LD --
6 e 1 7.93 KRAKOWSKI Bartłomiej MKL Sparta Stalowa Wola 1997 U18 PK -- #
1 e 2 7.43 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź 1993 U23 LD -- B.D. 3
2 e 2 7.55 JANICKI Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 1996 U18 LD --
3 e 2 8.12 RAKOWSKI Rafał SL Salos-Wodna Łódź 1974 Masters LD -- KOTELNICKI Mariusz BEZ
4 e 2 8.17 SZYMCZAK Wojciech AZS Łódź 2000 U14 LD --
1 e 3 7.07 JÓŹWIAK Tomasz MKS Tomaszów Mazowiecki 1991 U23 LD --
2 e 3 7.27 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 1996 U18 KP -- #
3 e 3 7.51 CHRUZIMSKI Damian RKS Łódź 1996 U18 LD --
4 e 3 7.54 BORYSIUK Adrian MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ --
5 e 3 7.56 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 1997 U18 LD -- B.D.
6 e 3 8.14 GRYŚ Przemysław BKL Bełchatów 1998 U16 LD --
1 e 4 7.47 WIŚLICKI Maciej AZS Łódź 1996 U18 LD --
2 e 4 7.63 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 1996 U18 PK --
3 e 4 7.65 STECKA Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 1994 U20 PM --
4 e 4 7.79 EWKOWSKI Rafał UKS Dziewiątka Kutno 1997 U18 LD --
5 e 4 8.02 OLCZYK Robert MKLA Łęczyca 1995 U20 LD --
6 e 4 8.08 NOWAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD --
1 e 5 7.54 OSTRYSZ Mateusz SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ --
2 e 5 7.55 SZCZEPANIAK Przemysław RKS Łódź 1991 U23 LD --
3 e 5 7.69 ZDUNEK Konrad MKS Zduńska Wola 1996 U18 LD --
4 e 5 7.75 ŁUKANOWSKI Bartosz UKS 55 Łódź 1998 U16 LD --
5 e 5 8.08 GACH Maciej MKS Polonia Warszawa # 1993 U23 MZ -- B.D. BEZ
6 e 5 8.12 SUSIK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
1 e 6 7.52 CHMIEL Paweł RKS Łódź 1997 U18 LD --
2 e 6 7.68 SAPA Eryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 1998 U16 DS -- #
3 e 6 7.91 DOLNY Kamil AZS Łódź 1998 U16 LD --
4 e 6 7.93 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
5 e 6 8.80 LICHAWSKI Jakub AZS Łódź 1999 U16 LD --
1 e 7 7.20 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 1995 U20 SK -- #
2 e 7 7.58 SIEDLECKI Marek UKS 55 Łódź 1995 U20 LD -- OSTOJSKI Piotr # Z/0112/11 3
3 e 7 7.59 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 1994 U20 LD --
4 e 7 7.82 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 1994 U20 LD --
5 e 7 8.13 KUCA Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 1997 U18 PK --
6 e 7 8.85 ŁUKASZEWSKI Paweł AZS Łódź 1999 U16 LD --
1 e 8 7.45 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 1995 U20 LD --
2 e 8 7.47 GRUSZCZYŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD -- #
3 e 8 7.75 NIEDŹWIEDZKI Łukasz RKS Łódź 1993 U23 LD --
4 e 8 7.92 PANEK Paweł RKS Łódź 1995 U20 LD --
5 e 8 8.05 KOBALCZYK Marcin RKS Łódź 1994 U20 LD --
6 e 8 9.40 JAROSIŃSKI Adrian UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD -- #
1 e 9 7.64 KUBIAK Artur RKS Łódź 1998 U16 LD -- #
2 e 9 7.93 KOWALCZYK Marcin RKS Łódź 1996 U18 LD -- #
3 e 9 7.95 BANASIAK Patryk AZS Łódź 1998 U16 LD --
4 e 9 8.05 SABELA Mateusz RKS Łódź 1997 U18 LD -- #
5 e 9 8.10 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD -- B.D. #
6 e 9 8.53 WICH Michał RKS Łódź 1999 U16 LD -- #
1 e 10 7.78 KURAŚ Emil RKS Łódź 1993 U23 LD --
2 e 10 7.90 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U16 LD -- B.D. KOPEĆ Dominik # , Z/0865/14 , 2024
3 e 10 8.09 IGLEWSKI Dawid KS Sprinter Włocławek 1998 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz 5
1 f 1 6.92 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 1985 Sen LD --
2 f 1 7.07 JÓŹWIAK Tomasz MKS Tomaszów Mazowiecki 1991 U23 LD --
3 f 1 7.12 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 1995 U20 SK -- #
4 f 1 7.15 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 1996 U18 KP -- #
5 f 1 7.32 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź 1993 U23 LD -- B.D. 3
6 f 1 7.38 KAZUBSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1990 Sen PM -- B.D. 2
1 f 2 7.30 WIŚLICKI Maciej AZS Łódź 1996 U18 LD --
2 f 2 7.38 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 1995 U20 LD --
3 f 2 7.41 GRUSZCZYŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD -- #
4 f 2 7.42 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 1996 U18 LD -- #
5 f 2 7.44 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 1982 Sen LD -- B.D. # 3
6 f 2 7.46 CHRUZIMSKI Damian RKS Łódź 1996 U18 LD --
200 m M
1 s 1 22.86 JÓŹWIAK Tomasz MKS Tomaszów Mazowiecki 1991 U23 LD III
2 s 1 23.11 WIERZBIŃSKI Bartosz KLKS Juventa-Kobex Starachowice 1995 U20 SK III #
3 s 1 25.08 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U18 LD -- GABRYSIAK Marcin # Z/1260/13 2023 1
1 s 2 23.45 WIŚLICKI Maciej AZS Łódź 1996 U18 LD III
2 s 2 23.70 TALACHA Przemysław MKS Pogoń Siedlce 1995 U20 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0218/11 2014 2
1 s 3 22.84 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 1994 U20 ZP III B.D. # Z/0373/11 2024 MM
2 s 3 24.67 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 1995 U20 MA -- B.D. 2
3 s 3 26.66 GACH Maciej MKS Polonia Warszawa # 1993 U23 MZ -- B.D. BEZ
1 s 4 23.63 TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 1996 U18 LU IV GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
2 s 4 24.15 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 1996 U18 LD IV ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
1 s 5 24.01 ZIMNY Cezary UKS Błyskawica Domaniewice # 1996 U18 LD IV ZNYK Stanisław # Z/0141/12 2020
2 s 5 24.08 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 1994 U20 LD IV
3 s 5 25.09 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 1995 U20 DS --
1 s 6 24.38 DZIKI Paweł MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1994 U20 LD IV
2 s 6 24.66 SOSNOWSKI Patryk AZS Łódź 1995 U20 LD --
3 s 6 25.33 STEFANIAK Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1996 U18 LD --
1 s 7 23.63 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 1996 U18 KP IV #
2 s 7 24.50 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 1996 U18 PK --
3 s 7 24.75 KACPRZAK Marcin AZS Łódź # 1995 U20 LD --
1 s 8 24.79 JANICKI Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 1996 U18 LD --
2 s 8 24.87 OSTRYSZ Mateusz SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ --
3 s 8 25.14 SAPA Eryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 1998 U16 DS V #
1 s 9 24.37 CHRUZIMSKI Damian RKS Łódź 1996 U18 LD IV
2 s 9 24.93 GRUSZCZYŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD -- #
3 s 9 25.65 IGNACZEWSKI Michał UKS Dziewiątka Kutno 1994 U20 LD --
1 s 10 24.23 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 1996 U18 LD IV #
2 s 10 25.38 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 1997 U18 LD -- B.D.
3 s 10 25.85 DOLNY Kamil AZS Łódź 1998 U16 LD --
1 s 11 24.41 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 1982 Sen LD -- B.D. # 3
2 s 11 24.91 SZCZEPANIAK Przemysław RKS Łódź 1991 U23 LD --
3 s 11 27.40 RAKOWSKI Rafał SL Salos-Wodna Łódź 1974 Masters LD -- KOTELNICKI Mariusz BEZ
1 s 13 24.98 ZDUNEK Konrad MKS Zduńska Wola 1996 U18 LD --
2 s 13 25.52 CZARNECKI Ernest UKS Lisy Zgierz # 1994 U20 LD -- MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
3 s 13 25.68 ŚMIECHOWICZ Damian RKS Łódź 1996 U18 LD -- #
1 s 14 26.51 NOWAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD --
2 s 14 27.11 BARTOSIK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1996 U18 LU --
3 s 14 27.23 DOŚPIAŁ Damian MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
1 s 15 24.71 KOWALCZYK Marcin RKS Łódź 1996 U18 LD -- #
2 s 15 25.17 BIERNACKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD --
3 s 15 27.13 IGLEWSKI Dawid KS Sprinter Włocławek 1998 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz 5
1 s 16 25.66 KUBIAK Artur RKS Łódź 1998 U16 LD -- #
2 s 16 26.57 KOBALCZYK Marcin RKS Łódź 1994 U20 LD --
3 s 16 29.19 BARANOWSKI Rafał KS Sprinter Włocławek 1998 U16 KP --
300 m M
1 s 1 40.38 GRZELAK Michał AZS Łódź 1997 U18 LD --
2 s 1 41.44 GRYŚ Przemysław BKL Bełchatów 1998 U16 LD V
3 s 1 42.73 LUTY Zachariasz MKS Pogoń Siedlce 1998 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz 4
1 s 2 40.50 PACZÓSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/0694/13 2015 3
2 s 2 42.09 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD V B.D. #
3 s 2 42.29 BLACHA Łukasz AZS Łódź 1997 U18 LD -- #
1 s 3 39.29 KAZUBSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1990 Sen PM -- B.D. 2
2 s 3 40.13 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 1996 U18 WP --
3 s 3 41.85 OLCZYK Robert MKLA Łęczyca 1995 U20 LD --
1 s 4 39.29 KACPRZAK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 1996 U18 LD -- #
2 s 4 42.45 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 1997 U18 LD -- #
3 s 4 42.83 PĘGOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 1997 U18 LD --
1 s 5 40.10 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 1996 U18 MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. # Z/0081/13 2022 3
2 s 5 44.70 BOMBAŁA Adrian MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
1 s 6 42.73 BEDNAREK Damian MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
2 s 6 44.05 WEJMAN Maciej RKS Łódź 1999 U16 LD -- #
3 s 6 46.34 GRODZICKI Dariusz MKS Pogoń Siedlce 1999 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2207/15 2015 BEZ
1 s 7 40.68 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U16 LD V
2 s 7 43.91 MADEJSKI Dawid UKS Lisy Zgierz 1998 U16 LD --
400 m M
1 s 1 52.36 DZIKI Paweł MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1994 U20 LD III
2 s 1 53.56 MAJEWSKI Bartłomiej AZS Łódź 1994 U20 LD IV
3 s 1 55.46 STEFANIAK Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1996 U18 LD --
1 s 2 53.03 LEWANDOWSKI Mateusz RKS Łódź # 1994 U20 LD IV B.D. 2
2 s 2 53.46 BUCH Natan AZS Łódź 1995 U20 LD IV SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2021 2
3 s 2 53.69 WŁODARCZYK Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 1995 U20 LD IV
1 s 3 54.63 BARTNIAK Łukasz MKLA Łęczyca 1994 U20 LD IV
2 s 3 54.73 KUBIAK Rafał AZS Łódź 1995 U20 LD IV
3 s 3 57.43 WALCZAK Ireneusz MKLA Łęczyca 1995 U20 LD --
1 s 4 53.36 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno # 1997 U18 PK IV SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2020 2
2 s 4 54.56 URBAŃSKI Mikołaj MKLA Łęczyca 1996 U18 LD IV
3 s 4 54.88 BANASZKIEWICZ Maciej MUKS Płock 1996 U18 MZ --
1 s 5 52.77 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków # 1996 U18 MA IV GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2021 1
2 s 5 57.76 KRZEPICKI Bartosz RKS Łódź 1997 U18 LD --
1 s 6 59.16 JAROSZ Jakub UKS 55 Łódź 1998 U16 LD -- B.D. # BEZ
2 s 6 59.39 MAZGAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
800 m M
1 s 1 1:53.10 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ II
2 s 1 1:55.87 KUBIEC Dawid KLKS Juventa-Kobex Starachowice 1987 Sen SK II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1459/11 2019 2
3 s 1 1:56.10 RUDNIK Damian BKS Bydgoszcz # 1995 U20 KP II #
4 s 1 1:56.55 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ II B.D. # 3
5 s 1 1:58.61 KOZIURA Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U20 PM III B.D. 2
6 s 1 2:06.02 GABRYCHOWICZ Jakub MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 1995 U20 LD IV PIETRZAK Waldemar # Z/0591/11 2014 2
  s 1 DNF GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba # 1990 Sen PK -- ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
1 s 2 1:57.38 PIETRZYKOWSKI Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 1994 U20 LD III
2 s 2 1:57.86 STRUSIŃSKI Marcin MUKS Płock 1994 U20 MZ III
3 s 2 1:58.20 BUBA Przemysław MKS Aleksandrów Łódzki 1994 U20 LD III
4 s 2 2:00.25 WŁODARCZYK Adam KS AZS AWF Warszawa # 1997 U18 MZ III #
5 s 2 2:02.00 WOŹNIAK Łukasz KKL Kielce 1990 Sen SK III B.D. B.D. # Z/5025/11 2024 BEZ
6 s 2 2:07.01 BOJARSKI Jakub SKLA Sopot 1997 U18 PM IV SZAŁACH Krzysztof 3
1 s 3 2:01.64 PABISZ Mirosław KKB MOSiR Krosno 1994 U20 PK III KATAN Wacław B.D. Z/0388/12 2020 3
2 s 3 2:02.50 BARAŃSKI Maciej KKB MOSiR Krosno 1996 U18 PK IV KATAN Wacław Z/11125/21 2022
3 s 3 2:07.26 MATUSZEWSKI Sebastian UKS Lisy Zgierz 1994 U20 LD IV
4 s 3 2:10.62 PRZERADA Daniel RKS Łódź # 1997 U18 LD --
5 s 3 2:14.80 KRAWCZYK Tomasz RKS Łódź # 1989 Sen LD --
6 s 3 2:16.09 KUBIAK Kamil MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 1996 U18 LD --
7 s 3 2:18.20 BARTOSIK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1996 U18 LU --
1 s 4 2:07.18 BIELECKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD IV
2 s 4 2:07.71 KRÓL Jakub LKS Stal Mielec 1997 U18 PK --
3 s 4 2:07.80 STOKŁOSA Patryk CWKS Resovia Rzeszów 1997 U18 PK --
4 s 4 2:08.00 BEDNAREK Radosław LUKS Boguszyce 1997 U18 LD --
5 s 4 2:08.19 LIS Paweł WKS Oleśniczanka Oleśnica 1997 U18 DS -- #
6 s 4 2:10.37 SAŁADIAK Michał KKS Victoria Stalowa Wola 1996 U18 PK -- #
7 s 4 2:13.77 ADAMUS Artur MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD --
1 s 5 2:07.49 KOĆ Piotr MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/0693/13 2016 2
2 s 5 2:08.87 PAJĄK Daniel BKL Bełchatów 1998 U16 LD V
3 s 5 2:16.42 OLEJNICZAK Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD -- #
4 s 5 2:16.94 FORTUNA Piotr RKS Łódź 1999 U16 LD -- #
5 s 5 2:29.74 LEBIODA Stanisław RLTL Optima Radom # 1999 U16 MZ -- TRZOS Leszek B.D. Z/0133/15 2023
6 s 5 2:33.25 STALA Rafał RKS Łódź 1998 U16 LD -- #
1500 m M
1 s 1 4:04.52 BORKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1997 U18 MZ III B.D. WOŁKOWYCKI Andrzej # , Z/0185/13 , 2024
2 s 1 4:10.04 JASZCZUR Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 1994 U20 PK III
3 s 1 4:11.33 SOWIK Wojciech RKS Łódź # 1996 U18 LD III B.D. # 2
4 s 1 4:13.47 PETRUSIEWICZ Grzegorz AZS Łódź 1996 U18 LD IV B.D. KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0718/13 , 2023
5 s 1 4:14.06 LACHOWSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 1995 U20 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/0122/11 2014 BEZ
6 s 1 4:17.69 PRĘDKI Marek CWKS Resovia Rzeszów 1994 U20 PK IV
7 s 1 4:18.06 SURMA Krystian SSR Olimp Strawczyn 1997 U18 SK IV B.D. NIWIŃSKI Aleksander # , Z/0053/13 , 2017 2
8 s 1 4:21.47 JAWORSKI Michał MKS Pogoń Siedlce 1995 U20 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0186/12 2013 3
9 s 1 4:26.68 CHANCKOWSKI Robert MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1993 U23 LD --
10 s 1 4:33.46 BIELAWSKI Kamil SSR Olimp Strawczyn # 1998 U16 SK V NIWIŃSKI Aleksander # Z/0705/14 2017 2
1 s 2 4:10.81 SKIBA Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 1995 U20 PK III B.D. BEZ
2 s 2 4:14.21 ZIELIŃSKI Gracjan MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 1995 U20 LD IV PIETRZAK Waldemar # Z/0594/11 2014 3
3 s 2 4:14.39 KOT Aleksander WKS Oleśniczanka Oleśnica 1994 U20 DS IV #
4 s 2 4:21.99 KARTOWSKI Krzysztof MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 1995 U20 LD IV PIETRZAK Waldemar # Z/0593/11 2014 3
5 s 2 4:26.37 MATUSIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 1995 U20 LD --
6 s 2 4:27.21 RYBA Sebastian ULKS Technik Trzcinica 1995 U20 PK -- #
7 s 2 4:30.32 ŁUKASIAK Adam MKLA Łęczyca 1995 U20 LD -- #
8 s 2 4:38.76 SKRZYPCZAK Kamil KS Dynamic Łódź # 1991 U23 LD -- B.D. SEKIETA Radosław # , Z/0592/18 , 2023
9 s 2 4:44.44 OLSZAK Tobiasz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 1996 U18 LD --
1 s 3 4:28.83 MIKOŁAJEWSKI Michał LUKS Boguszyce 1996 U18 LD --
2 s 3 4:30.71 HOFFMAN Dariusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 1996 U18 DS -- #
3 s 3 4:35.53 LEWANDOWSKI Mateusz MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 1996 U18 LD -- FAŁDZIŃSKI Andrzej Z/0930/12 2014 BEZ
4 s 3 4:36.07 KRAUSE Oskar MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 1997 U18 LD --
5 s 3 4:38.74 DOMAGAŁA Patryk MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ -- B.D. Z/0692/13 2015 3
6 s 3 4:57.42 BŁASZCZYK Bartłomiej MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD --
60 m pł M Mł M
1 e 1 9.33 WOŹNIAK Marceli MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
2 e 1 9.47 KARWACKI Łukasz MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
3 e 1 9.50 MYSIALA Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
4 e 1 10.02 BOMBAŁA Adrian MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
1 f 1 9.33 WOŹNIAK Marceli MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
2 f 1 9.45 KARWACKI Łukasz MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
3 f 1 9.50 MYSIALA Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
4 f 1 10.07 BOMBAŁA Adrian MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
60 m pł M J Mł M
1 e 1 8.84 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 1996 U18 DS --
2 e 1 9.36 PĘGOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 1997 U18 LD --
3 e 1 9.63 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD -- B.D. # 3
4 e 1 10.12 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U18 LD -- GABRYSIAK Marcin # Z/1260/13 2023 1
1 f 1 8.79 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 1996 U18 DS --
2 f 1 9.25 PĘGOWSKI Krystian MKLA Łęczyca 1997 U18 LD --
3 f 1 9.33 PAWŁOWSKI Patryk LKS MOSiR Sieradz # 1997 U18 LD -- GABRYSIAK Marcin # Z/1260/13 2023 1
4 f 1 9.65 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD -- B.D. # 3
60 m pł M (99.1) M
1 e 1 8.81 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 1995 U20 LD -- B.D. 2
2 e 1 9.00 SIEDLECKI Marek UKS 55 Łódź 1995 U20 LD -- OSTOJSKI Piotr # Z/0112/11 3
3 e 1 9.05 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 1995 U20 LD --
1 e 2 8.47 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 1994 U20 MZ -- B.D. BEZ
2 e 2 8.93 ALEKSANDROWICZ Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 1995 U20 LD -- B.D. 2
3 e 2 9.40 ŁUKASIAK Jakub MKLA Łęczyca 1995 U20 LD --
1 f 1 8.42 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 1994 U20 MZ -- B.D. BEZ
2 f 1 8.53 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 1995 U20 LD -- B.D. 2
3 f 1 8.76 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 1995 U20 LD --
4 f 1 8.93 SIEDLECKI Marek UKS 55 Łódź 1995 U20 LD -- OSTOJSKI Piotr # Z/0112/11 3
5 f 1 8.95 ALEKSANDROWICZ Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 1995 U20 LD -- B.D. 2
60 m pł M M
1 e 1 9.13 MĘDRZYCKI Piotr SKS Start Łódź 1989 Sen LD -- MĘDRZYCKI Dariusz
  f 1 DQ MĘDRZYCKI Piotr SKS Start Łódź 1989 Sen LD -- MĘDRZYCKI Dariusz
Wzwyż M
1 f 1 1.95 KOŁAKOWSKI Przemysław UKS 55 Łódź 1993 U23 LD II B.D. 3
2 f 1 1.90 PODSIADŁO Aleksander ULKS Gryf Rytwiany 1995 U20 SK III
3 f 1 1.90 GÓRALSKI Marcin BKL Bełchatów 1995 U20 LD III
3 f 1 1.90 WAWRZYNIAK Dawid MKLA Łęczyca 1996 U18 LD III B.D. # 2
5 f 1 1.90 KARWACKI Łukasz MKLA Łęczyca 1998 U16 LD III
6 f 1 1.75 SKARBEK Mateusz MKLA Łęczyca 1996 U18 LD IV
7 f 1 1.70 ŚWIĄDER Daniel BKL Bełchatów 1997 U18 LD --
7 f 1 1.70 WOŹNIAK Marceli MKLA Łęczyca 1998 U16 LD V
9 f 1 1.70 STASIAK Szymon MKS Aleksandrów Łódzki 1996 U18 LD --
10 f 1 1.65 WILK Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola 1997 U18 PK --
11 f 1 1.45 JAROSIŃSKI Adrian UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD -- #
12 f 1 1.45 BŁASZCZYK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD --
Tyczka M
1 f 1 3.10 MROCZEK Kamil AZS Łódź 1997 U18 LD -- #
2 f 1 2.75 URBAŃSKI Mikołaj MKLA Łęczyca 1996 U18 LD --
3 f 1 2.55 ŁUKANOWSKI Bartosz UKS 55 Łódź 1998 U16 LD --
W dal M
1 f 1 6.48 MIKOSZ Mateusz ULKS Technik Trzcinica 1995 U20 PK III
2 f 1 6.48 EWKOWSKI Rafał UKS Dziewiątka Kutno 1997 U18 LD III
3 f 1 6.40 JUSZCZAK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD III #
4 f 1 6.34 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 1996 U18 DS III
5 f 1 5.66 KRAKOWSKI Bartłomiej MKL Sparta Stalowa Wola 1997 U18 PK -- #
6 f 1 5.42 ŁUKASIAK Jakub MKLA Łęczyca 1995 U20 LD --
7 f 1 5.22 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD -- B.D. # 3
8 f 1 4.98 BAKALARCZYK Bartłomiej AZS Łódź 1998 U16 LD --
9 f 1 4.97 BANASIAK Patryk AZS Łódź 1998 U16 LD --
10 f 1 4.73 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U14 LD -- SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!
11 f 1 4.68 MICIŃSKI Jan RKS Łódź 1998 U16 LD --
12 f 1 4.67 ŁUKASZEWSKI Paweł AZS Łódź 1999 U16 LD --
13 f 1 4.42 LICHAWSKI Jakub AZS Łódź 1999 U16 LD --
Trójskok M
1 f 1 14.59 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 1994 U20 LD II #
2 f 1 14.19 STECKA Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 1994 U20 PM III
3 f 1 11.82 PANEK Paweł RKS Łódź 1995 U20 LD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 16.940363883972 sekund