Warszawa 12.01.2013
II Mityng WMOZLA
60 m K
1 1 e 1 7.69 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 1994 U20 MZ -- LEWANDOWSKI Jacek
1 1 e 1 8.06 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U18 SL -- NAZARKIEWICZ Robert # Z/0398/12 2024
1 1 e 1 8.17 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2020 1
2 2 e 1 7.82 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ -- B.D. # 1
2 2 e 1 8.20 JANCZARSKA Zofia UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/1469/12 2014 3
2 2 e 1 8.30 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U16 PM -- B.D. B.D. # Z/1497/14 2023
3 3 e 1 7.88 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1987 Sen MZ --
3 3 e 1 8.31 BYSZEWSKA Kinga UKS SMS Warszawa # 1998 U16 MZ -- B.D. Z/4438/15 2016 4
3 4 e 1 8.32 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ -- B.D. 3
4 5 e 1 8.03 SZULC Marta SSA Legia 1926 Warszawa 1994 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/4330/11 2021 1
4 5 e 1 8.34 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -- B.D. # 1
4 5 e 1 8.53 KULIGOWSKA Sylwia AZS-AWF Warszawa 1998 U16 MZ -- #
5 6 e 1 8.26 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 U23 MZ -- #
5 7 e 1 8.45 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ -- B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
5 8 e 1 8.61 BLOCH Wiktoria Anna AZS-AWF Warszawa 1998 U16 MZ -- #
1 4 e 2 8.03 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2024
1 3 e 2 8.24 PANAŚ Bożena KS Podlasie Białystok # 1996 U18 PD -- #
1 10 e 2 8.69 TWOREK Urszula NKS Nowe Miasto Lubawskie # 1998 U16 WN -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0152/14 2023
2 7 e 2 8.37 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -- B.D. # 2
2 6 e 2 8.39 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- GĄSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
2 11 e 2 8.70 CYMBALAK Weronika UKS Gepard Warszawa 1998 U16 MZ -- B.D. BEZ
3 8 e 2 8.43 DZIENISZ Gabriela SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/4099/11 2014 4
3 8 e 2 8.49 KOWALSKA Karina UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/1937/12 2012 4
3 12 e 2 8.75 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U16 WN -- #
4 9 e 2 8.50 RĘBIŚ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U20 MZ -- B.D. # 2
4 10 e 2 8.58 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ -- #
4 16 e 2 8.89 JAWORSKA Jonata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 1999 U16 WN -- #
5 11 e 2 8.84 KOBUS Izabela AZS-AWF Warszawa 1995 U20 MZ --
5 18 e 2 8.97 TARASIEWICZ Angelika UKS LA Basket Warszawa 1998 U16 MZ --
1 10 e 3 8.64 PIETRUSZEWSKA Agnieszka WLKS Nowe Iganie # 1990 Sen MZ --
1 12 e 3 8.73 RUCIŃSKA Roksana ULKS Jedlińsk # 1997 U18 MZ -- #
1 15 e 3 8.88 FIJAK Zuzanna KS Warszawianka W-wa # 2001 U14 MZ -- B.D. GOLJANEK Janusz # , Z/3963/15 , 2021
2 13 e 3 8.78 GONTA Aneta KM Aktywni Sochaczew 1997 U18 MZ --
2 12 e 3 8.90 KWIATKOWSKA Maja UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/1936/12 2013 3
2 23 e 3 9.18 MACKIEWICZ Katarzyna UKS LA Basket Warszawa 2000 U14 MZ --
3 13 e 3 8.92 RĘDZIA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ -- GĄSIEWSKI Artur # Z/0473/11 2012 3
3 15 e 3 8.93 BĄCZEK Patrycja UKS Misiaczki Pruszków 1997 U18 MZ --
3 26 e 3 9.25 GÓRECKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 2000 U14 MZ --
4 18 e 3 9.17 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
4 29 e 3 9.30 KOTLARSKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 2000 U14 MZ --
4 14 e 3 9.45 ROMANOWSKA Aneta MKS Syrena Warszawa 1996 U18 MZ --
5 20 e 3 9.23 SIEDLECKA Weronika UKS Misiaczki Pruszków 1997 U18 MZ --
5 30 e 3 9.34 ZAWADZKA Hanna UKS Sprint 2020 Warszawa 2000 U14 MZ -- #
1 9 e 4 8.54 PRZYTUŁA Paulina KS Agros Zamość 1997 U18 LU -- B.D. BEZ
1 28 e 4 9.29 WOJCIECHOWSKA Julia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 2001 U14 WN --
2 14 e 4 8.91 PODSIADŁOWSKA Patrycja UKS Misiaczki Pruszków 1997 U18 MZ --
2 32 e 4 9.40 BUL Natalia UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U16 MZ -- #
3 16 e 4 9.00 KOPEĆ Klaudia KS Agros Zamość 1997 U18 LU --
3 33 e 4 9.43 OWCZAREK Julia UKS Sprint 2020 Warszawa 2000 U14 MZ --
4 22 e 4 9.53 MAGDZIAK Alicja UKS Misiaczki Pruszków 1997 U18 MZ --
4 39 e 4 9.58 SOBIERAJ Anna OKS Skra Warszawa # 2000 U14 MZ --
5 42 e 4 9.67 GÓRECKA Kinga OKS Skra Warszawa # 2001 U14 MZ --
1 11 e 5 8.59 TYMIŃSKA Dżamilla UKS Technik Radom 1996 U18 MZ --
1 7 e 5 8.60 BURDA Anna KS Agros Zamość 1996 U18 LU --
2 9 e 5 8.69 ŻUK Natalia KS Agros Zamość 1998 U16 LU -- #
2 17 e 5 9.12 ZAWADZKA Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1468/13 2016 3
3 19 e 5 9.21 FABIAŃSKA Magda UKS Misiaczki Pruszków 1997 U18 MZ --
3 43 e 5 9.69 WIŚNIEWSKA Magdalena OKS Skra Warszawa # 2000 U14 MZ -- B.D.
4 21 e 5 9.24 PASZKIEWICZ Katarzyna UKS Misiaczki Pruszków 1997 U18 MZ --
4 47 e 5 9.78 MICHALSKA Martyna MLKL Płock 1999 U16 MZ --
5 23 e 5 9.62 LADA Aleksandra UKS Misiaczki Pruszków 1997 U18 MZ --
1 4 e 6 8.48 PISKOR Katarzyna niest. Warszawa 1992 U23 MZ -- B.D.
2 13 e 6 8.77 CZUBA Ewelina MKS Agros Chełm 1996 U18 LU --
3 19 e 6 9.03 TARCZYŃSKA Julia UKS Kusy Warszawa 1998 U16 MZ -- JANUSZEWSKI Paweł BEZ
4 50 e 6 10.04 BUL Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 2001 U14 MZ --
1 20 e 7 9.03 CICHMIŃSKA Ewelina UKS Mokotów 1999 U16 MZ -- KLEIN Jarosław 5
2 36 e 7 9.55 WOJEWODA Hanna AZS-AWF Warszawa 2002 U12 MZ --
3 40 e 7 9.60 WYCZYŃSKA Ola UKS Otrębusy 1999 U16 MZ --
4 44 e 7 9.72 TOPOŁA Dominika UKS Otrębusy 1999 U16 MZ --
5 52 e 7 10.25 SKOWROŃSKA Maria KS Orzeł Warszawa 2002 U12 MZ -- LDK!
1 21 e 8 9.04 SZFARZ Maria AZS-AWF Warszawa 2000 U14 MZ --
2 24 e 8 9.22 GLIMOS Magdalena UKS SMS Warszawa # 2000 U14 MZ -- CICHOSZ Sandra
3 27 e 8 9.27 LEWICKA Małgorzata AZS-AWF Warszawa 2000 U14 MZ --
4 37 e 8 9.56 KRASOWSKA Weronika UKS Mokotów 1999 U16 MZ -- KLEIN Jarosław BEZ
5 49 e 8 9.98 PRZYGONSKA Pola AZS-AWF Warszawa 2000 U14 MZ --
1 25 e 9 9.23 NASSALSKA Julia AZS-AWF Warszawa 1998 U16 MZ --
2 35 e 9 9.53 BOGDAŃSKA Lena AZS-AWF Warszawa 2000 U14 MZ --
3 41 e 9 9.65 GWARDIAK Magdalena AZS-AWF Warszawa 2001 U14 MZ --
4 53 e 9 10.49 MALISZEWSKA Julia AZS-AWF Warszawa 2000 U14 MZ --
5 54 e 9 10.52 JAWORSKA Mirella LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 2001 U14 WN --
1 14 e 10 8.83 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U16 MZ --
2 31 e 10 9.35 GOŁĄBEK Alicja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 2001 U14 WN --
3 34 e 10 9.50 KONOPCZYŃSKA Julia UKS Kusy Warszawa # 2002 U12 MZ -- KĘDZIORA Robert GĄSIEWSKI Artur Z/2714/17 2017 4 LDK!
4 46 e 10 9.76 SZYMCZAK Julia AZS-AWF Warszawa 2000 U14 MZ --
5 48 e 10 9.89 ŁUKASZEWICZ Julia UKS Mokotów 1999 U16 MZ --
1 6 e 11 8.56 ORYSIAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk 1998 U16 MZ --
2 22 e 11 9.11 LIPA Monika UKS Kusy Warszawa 1998 U16 MZ -- KĘDZIORA Robert # Z/1467/14 2016 4
3 45 e 11 9.72 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 2001 U14 MZ --
1 17 e 12 8.96 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U16 MZ -- #
2 38 e 12 9.56 GŁOWACKA Anita UKS Gepard Warszawa 1998 U16 MZ --
3 51 e 12 10.04 KRÓL Paulina OKS Skra Warszawa # 2000 U14 MZ --
1 f 1 7.95 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2024
1 f 1 8.05 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U18 SL -- NAZARKIEWICZ Robert # Z/0398/12 2024
1 f 1 8.19 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2020 1
2 f 1 8.13 JANCZARSKA Zofia UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/1469/12 2014 3
2 f 1 8.24 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 U23 MZ -- #
2 f 1 8.43 BYSZEWSKA Kinga UKS SMS Warszawa # 1998 U16 MZ -- B.D. Z/4438/15 2016 4
3 f 1 8.18 PANAŚ Bożena KS Podlasie Białystok # 1996 U18 PD -- #
3 f 1 8.50 KULIGOWSKA Sylwia AZS-AWF Warszawa 1998 U16 MZ -- #
4 f 1 8.35 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ -- B.D. 3
4 f 1 8.70 ORYSIAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk 1998 U16 MZ --
5 f 1 8.40 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -- B.D. # 1
1 f 2 8.39 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- GĄSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
2 f 2 8.50 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ -- B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
4 f 2 8.55 PRZYTUŁA Paulina KS Agros Zamość 1997 U18 LU -- B.D. BEZ
300 m K
1 1 s 1 41.25 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 1992 U23 MZ -- B.D. 1
1 1 s 1 44.17 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 1998 U16 MZ III B.D. BEZ
2 2 s 1 41.45 LIS Martyna MKS Truso Elbląg 1994 U20 WN -- B.D. 3
2 3 s 1 46.75 SIEMIENIEWSKA Kinga UKS SP 1 Wyszków 1998 U16 MZ V
3 4 s 1 43.15 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1996 U18 WN -- #
3 5 s 1 49.16 KASPERUK Justyna UKS Misiaczki Pruszków 1998 U16 MZ --
4 7 s 1 49.49 MISIAK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1999 U16 MZ -- #
5 21 s 1 51.99 WIECZOREK Anna LKS Olymp Błonie 2000 U14 MZ -- #
1 3 s 2 41.83 WERESA Sylwia MKS Polonia Warszawa 1991 U23 MZ -- B.D. 2
1 4 s 2 47.29 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba 1998 U16 PK V ZIĘBA Julian # Z/0090/14 2018 3
2 12 s 2 47.06 KOZŁOWSKA Paulina AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ --
2 6 s 2 49.34 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1999 U16 MZ -- B.D. #
3 19 s 2 48.95 KORBA Marta SRS Kondycja Żabieniec 1997 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # Z/0739/13 2013 5
3 9 s 2 49.80 ZIĘBA Kinga MKS Stal Nowa Dęba 1998 U16 PK --
4 29 s 2 57.85 PIETRUSZKA Aleksandra KM Aktywni Sochaczew 2001 U14 MZ -- # LDK!
5 30 s 2 58.30 KULESZA Agata UKS SP 1 Wyszków 1998 U16 MZ -- RĘBOWSKI Artur Z/0120/14 2014 BEZ
1 2 s 3 46.15 OCZKOWICZ Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U16 LD IV #
1 8 s 3 46.30 NISKA Iwona MLKL Płock 1996 U18 MZ --
2 10 s 3 46.88 WOŁOSIUK Klaudia UKS Misiaczki Pruszków 1997 U18 MZ --
2 14 s 3 50.53 GABRYSZEWSKA Kinga LKS Vectra Włocławek # 1999 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna 3
3 20 s 3 49.01 BAMBARA Monika KS Warszawianka W-wa 1995 U20 MZ --
3 18 s 3 51.33 POPIELUCH Julia AZS-AWF Warszawa 2001 U14 MZ --
4 22 s 3 53.05 CIESIELSKA Magdalena LKS Mazowsze Teresin 2001 U14 MZ --
5 26 s 3 54.04 KAZIMIERSKA Klaudia LKS Vectra Włocławek # 2001 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. # Z/2008/15 2024 LDK!
1 7 s 4 46.29 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2023 3
1 10 s 4 49.93 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie # 1999 U16 MZ --
2 9 s 4 46.43 KOBECKA Marta UKS Misiaczki Pruszków 1995 U20 MZ -- B.D. B.D. Z/0144/11 2013 3
2 15 s 4 50.69 FILIPEK Justyna WLKS Nowe Iganie # 1999 U16 MZ --
3 17 s 4 50.74 PAWEŁCZAK Natalia WLKS Nowe Iganie # 1999 U16 MZ --
4 19 s 4 51.51 PATOKA Olga UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U16 MZ -- B.D.
5 25 s 4 54.00 ZASZTOWT Małgorzata UKS Mokotów 1998 U16 MZ -- KLEIN Jarosław BEZ
1 13 s 5 47.06 WSÓŁ Małgorzata UKS Kusy Warszawa 1992 U23 MZ -- B.D. Z/3710/11 2012 3
1 11 s 5 50.35 HILL Monika LKS Olymp Błonie 1998 U16 MZ -- #
2 17 s 5 48.49 KRAJEWSKA Anna AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ -- #
2 13 s 5 50.51 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U16 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej # , Z/1443/14 , 2023
3 16 s 5 50.73 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie # 1999 U16 MZ --
4 24 s 5 53.49 KRÓL Paulina OKS Skra Warszawa # 2000 U14 MZ --
5 27 s 5 54.14 TOMASZEWSKA Karolina OKS Skra Warszawa # 2000 U14 MZ --
  s 5 DNF WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 1994 U20 MZ -- LEWANDOWSKI Jacek
1 6 s 6 45.27 BIELECKA Emilia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U16 DS IV #
1 8 s 6 49.58 MUĆKA Magda UKS Misiaczki Pruszków 1999 U16 MZ --
2 16 s 6 47.77 GRALA Anna OKLA Ostrołęka 1996 U18 MZ --
2 12 s 6 50.40 ZAVADSKA Anastasija UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
3 20 s 6 51.86 CIARKA Zuzanna UKS Misiaczki Pruszków 1999 U16 MZ --
4 23 s 6 53.37 STASZCZYSZYN Angelika UKS Misiaczki Pruszków 1999 U16 MZ --
5 28 s 6 54.35 SĘK Natalia LKS Olymp Błonie 1998 U16 MZ --
1 5 s 7 44.78 OWCZAREK Klaudia SKLA Sopot # 1997 U18 PM -- #
2 14 s 7 47.12 ĆWIEK Karolina MKS Polonia Warszawa 1995 U20 MZ --
3 15 s 7 47.24 JAŁOSZYŃSKA Agata LKS Vectra Włocławek # 1997 U18 KP -- B.D.
1 11 s 8 47.03 GRABEK Emanuela KS Agros Zamość 1997 U18 LU --
2 18 s 8 48.63 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 1996 U18 LU --
600 m K
1 1 s 1 1:41.60 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ --
2 3 s 1 1:44.35 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 1996 U18 WN -- B.D. 3
3 12 s 1 1:51.17 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 1996 U18 LU --
4 13 s 1 1:52.17 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 U18 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz # Z/0397/12 2024 3
5 14 s 1 1:52.28 ZACZEK Agata SRS Kondycja Żabieniec 1998 U16 MZ -- PARADOWSKI Wiesław # 4
6 16 s 1 1:54.06 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999 U16 MZ -- #
7 18 s 1 1:55.15 WASIEWICZ Joanna SRS Kondycja Żabieniec 1997 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław PARADOWSKI Wiesław # , Z/1025/13 , 2013 4
1 5 s 2 1:45.94 ŻUŁAWNIK Wioleta AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ --
2 6 s 2 1:46.27 ŚWIDZIŃSKA Joanna MKS Żak Biała Podlaska 1997 U18 LU --
3 10 s 2 1:49.59 NOWAK Natalia OKLA Ostrołęka 1997 U18 MZ --
4 11 s 2 1:50.48 WAŚKOWSKA Alicja LKS Vectra Włocławek # 1998 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz # 2
5 20 s 2 1:56.68 CIBA Małgorzata RLTL ZTE Radom 1998 U16 MZ -- #
6 22 s 2 1:57.42 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 U16 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2024
7 23 s 2 2:01.38 PAWELAK Sylwia OKS Skra Warszawa # 1998 U16 MZ -- #
1 8 s 3 1:47.91 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ -- #
2 9 s 3 1:49.45 JASIŃSKA Marlena MKS Durasan Płońsk 1997 U18 MZ --
3 15 s 3 1:53.68 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U14 MZ -- B.D.
4 19 s 3 1:56.51 SZYMAŃSKA Agata UKS Gimpas Pasłęk 1999 U16 WN --
5 21 s 3 1:57.14 PONS Sara UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U16 MZ --
6 25 s 3 2:09.18 CIESIELSKA Wiktoria SIG Novum Grójec # 1999 U16 MZ -- WOJCIECHOWSKI Ireneusz BEZ
7 26 s 3 2:12.92 ZIĘBA Klaudia KS Sprinterzy.com Kraków # 2001 U14 MA -- B.D. # Z/2925/15 2021
1 2 s 4 1:44.24 OWCZAREK Klaudia SKLA Sopot # 1997 U18 PM -- #
2 4 s 4 1:45.64 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość 1993 U23 LU -- B.D. BEZ
3 7 s 4 1:47.65 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok # 1996 U18 PD -- MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
4 17 s 4 1:54.66 CZUBAK Milena RLTL ZTE Radom 1998 U16 MZ --
5 24 s 4 2:07.73 DRAGAŃSKA Julia RKS Łódź # 2001 U14 LD -- #
6 27 s 4 2:16.05 LIPSKA Aleksandra AKL Ursynów Warszawa 1998 U16 MZ -- #
7 28 s 4 2:17.39 KOŁODZIEJSKA Zuzanna MKS Syrena Warszawa 1997 U18 MZ -- #
7 29 s 4 2:20.46 MASIANIS Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 1999 U16 MZ --
1000 m K
1 1 s 1 3:00.85 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 1995 U20 WN --
1 1 s 1 3:20.83 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 1998 U16 PK IV ZIĘBA Julian # Z/0089/14 2018 1
2 2 s 1 3:03.72 JARZYŃSKA Kinga SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. B.D. # Z/0353/12 2016 2
2 2 s 1 3:23.06 CYBULSKA Dagmara UKS Filipides Teresin # 1999 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # Z/0388/15 2024
3 3 s 1 3:11.84 KRUTEL Magdalena SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/0475/12 2015 2
3 3 s 1 3:25.27 CYBULSKA Klaudia UKS Filipides Teresin # 1999 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. # Z/0389/15 2024
4 4 s 1 3:15.25 BIRYŁO Urszula UKS Gimpas Pasłęk 1995 U20 WN -- GAJOWNICZEK Franciszek Z/5087/11 BEZ
4 4 s 1 3:48.80 ZAGÓRSKA Weronika MKS Durasan Płońsk 2000 U14 MZ --
5 5 s 1 3:15.85 KORSZEŃ Natalia MKS Żak Biała Podlaska 1997 U18 LU --
6 6 s 1 3:16.20 MAROSZEK Agata UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0785/13 2014 4
7 7 s 1 3:42.91 KORYBSKA Patrycja MKS Żak Biała Podlaska 1997 U18 LU --
8 8 s 1 3:49.56 DĘBIEC Klaudia SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1579/13 2016 3
  s 1 DNF SZYMAŃSKA Weronika UKS Kusy Warszawa # 1996 U18 MZ -- WRONA Grzegorz
2000 m K
1 f 1 6:50.03 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock # 1994 U20 MZ -- B.D. # 2
2 f 1 6:50.05 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 1994 U20 MZ -- #
3 f 1 6:50.17 GAWŁOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek # 1995 U20 KP -- B.D. 3
4 f 1 6:52.11 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 1995 U20 MZ -- JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
5 f 1 6:57.34 MICHAŁKÓW Beata KRT Jelenia Góra # 1990 Sen DS -- B.D. # Z/7692/21 2024
6 f 1 6:59.45 BIAŁA Antonina KS Agros Zamość 1994 U20 LU -- #
7 f 1 7:03.49 GŁAŻEWSKA Wioleta OKLA Ostrołęka 1996 U18 MZ --
8 f 1 7:13.31 SKULIMOWSKA Sara MKS Polonia Warszawa 1995 U20 MZ --
9 f 1 7:18.85 LISZEWSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława 1998 U16 MZ --
10 f 1 7:19.37 DAWIDZIUK-GOSK Diana UKS 48 Warszawa # 1994 U20 MZ -- B.D. # Z/0103/13 2024
11 f 1 7:26.12 MANGIONE Marianna MKS Stal Nowa Dęba 1997 U18 PK --
  f 1 DNF SZABAT Iga MKS Durasan Płońsk 1997 U18 MZ --
60 m pł K Mł K
1 1 e 1 9.05 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2020 1
3 3 e 1 10.10 CYMBALAK Weronika UKS Gepard Warszawa 1998 U16 MZ -- B.D. BEZ
4 4 e 1 10.17 KACPERKIEWICZ Maja RLTL ZTE Radom 1998 U16 MZ -- #
5 9 e 1 11.17 TARASIEWICZ Angelika UKS LA Basket Warszawa 1998 U16 MZ --
1 6 e 2 10.68 SZYSZKA Paulina UKS LA Basket Warszawa 1998 U16 MZ --
2 7 e 2 10.92 JAWORSKA Jonata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 1999 U16 WN -- #
3 8 e 2 11.04 KACZMARSKA Natalia UKS Gepard Warszawa 1998 U16 MZ --
4 10 e 2 11.49 CABAŃSKA Julia UKS LA Basket Warszawa 1998 U16 MZ --
5 11 e 2 11.61 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U16 MZ -- #
3 5 e 3 10.32 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba 1998 U16 PK -- ZIĘBA Julian # Z/0090/14 2018 3
1 f 1 9.13 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U16 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0074/14 2020 1
2 f 1 10.13 CYMBALAK Weronika UKS Gepard Warszawa 1998 U16 MZ -- B.D. BEZ
3 f 1 10.24 KACPERKIEWICZ Maja RLTL ZTE Radom 1998 U16 MZ -- #
60 m pł K J Mł K
2 2 e 1 9.59 OBŁĘKOWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 1997 U18 MZ -- B.D. BEZ
4 1 e 2 9.86 BURAKIEWICZ Katarzyna PKS Gwardia Szczytno 1997 U18 WN --
5 f 1 9.53 OBŁĘKOWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 1997 U18 MZ -- B.D. BEZ
60 m pł K K
1 1 e 1 8.64 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ -- B.D. # 1
2 4 e 1 9.18 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 1994 U20 MZ -- #
3 5 e 1 9.20 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno 1995 U20 WN -- #
4 7 e 1 9.47 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 1995 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
5 11 e 1 10.19 KOBUS Izabela AZS-AWF Warszawa 1995 U20 MZ --
1 6 e 2 9.39 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ --
2 8 e 2 9.50 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 1995 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
3 9 e 2 9.82 MĄKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ --
5 10 e 2 10.12 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa # 1995 U20 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4864/11 2016 1
1 2 e 3 8.78 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1987 Sen MZ --
2 3 e 3 9.13 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof 3
1 f 1 8.65 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ -- B.D. # 1
2 f 1 8.72 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1987 Sen MZ --
3 f 1 9.03 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 1994 U20 MZ -- #
4 f 1 9.21 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof 3
Wzwyż K
1 2 f 1 1.75 BORYS Paulina SKLA Sopot 1998 U16 PM I BORYS Jerzy B.D. # Z/0014/14 2024 M
1 1 f 1 1.75 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 1991 U23 MZ I B.D. 2
3 3 f 1 1.60 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 1994 U20 MZ III #
4 4 f 1 1.55 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 U18 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2023 3
5 6 f 1 1.50 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ IV #
6 5 f 1 1.50 KUCZYŃSKA Kinga UKS 19 Bojary Białystok 1989 Sen PD -- B.D. BEZ
7 7 f 1 1.50 NISKA Iwona MLKL Płock 1996 U18 MZ IV
8 8 f 1 1.45 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno 1995 U20 WN IV #
9 9 f 1 1.40 BURAKIEWICZ Katarzyna PKS Gwardia Szczytno 1997 U18 WN --
10 10 f 1 1.35 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U16 MZ -- #
11 11 f 1 1.25 MICHALSKA Martyna MLKL Płock 1999 U16 MZ --
Tyczka K
1 1 f 1 3.30 GAŁWA Ewa AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ I
2 2 f 1 3.10 ŚMIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ II #
3 3 f 1 2.90 MIKIELEWICZ Anna AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ III
4 4 f 1 2.90 WOJTALIK Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ III
5 6 f 1 2.70 BARTNIKIEWICZ Patrycja AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ III
6 5 f 1 2.70 JACHIMCZYK Malika OKS Skra Warszawa # 1998 U16 MZ III
7 7 f 1 2.70 PALUCH Agnieszka ULKS Jedlińsk 1994 U20 MZ III
8 10 f 1 2.50 ZAJDEL Alicja AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ IV
9 9 f 1 2.50 ZAVADSKA Anastasija UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ IV
10 11 f 1 2.50 GAŁWA Monika AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ --
11 8 f 1 2.50 ZIELIŃSKA Katarzyna niest. Warszawa # 1995 U20 MZ IV GĘBSKI Adam B.D. Z/4721/11 2013 3
12 13 f 1 2.30 WOŹNIAK Anna UKS SMS Warszawa # 1997 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 2
13 12 f 1 2.30 GÓROWSKA Wiktoria UKS Orlęta Warszawa 1998 U16 MZ V BONTRUK Dariusz # Z/1487/14 2014 3
14 14 f 1 2.30 KOZIK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- B.D. Z/1539/12 2013 4
  f 1 NM ZANIKOWSKA Weronika UKS Orlęta Warszawa 1997 U18 MZ -- B.D. BEZ
  f 1 NM JANUSZ Gabriela AZS-AWF Warszawa 1995 U20 MZ --
  f 1 NM PAŁASZEWSKA Sandra OKS Skra Warszawa # 1998 U16 MZ --
W dal K
1 1 f 1 4.82 PAWŁOWSKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ IV B.D. # 4
1 1 f 1 5.52 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U18 SL II NAZARKIEWICZ Robert # Z/0398/12 2024
2 2 f 1 4.52 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 1999 U16 MZ V #
2 2 f 1 5.40 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ II B.D. # 2
3 3 f 1 4.37 MALISZEWSKA Małgorzata SIG Novum Grójec # 1999 U16 MZ -- WOJCIECHOWSKI Ireneusz
3 3 f 1 5.36 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ III B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2024
4 4 f 1 4.31 SZFARZ Maria AZS-AWF Warszawa 2000 U14 MZ --
4 4 f 1 5.05 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 1995 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
5 5 f 1 4.25 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U16 MZ -- #
5 5 f 1 5.04 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 1995 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
6 6 f 1 4.23 OLEJNIK Urszula SIG Novum Grójec # 1999 U16 MZ -- WOJCIECHOWSKI Ireneusz BEZ
6 6 f 1 4.90 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa # 1995 U20 MZ IV KRUKOWSKI Michał # Z/4864/11 2016 1
7 7 f 1 3.99 CICHMIŃSKA Ewelina UKS Mokotów 1999 U16 MZ -- KLEIN Jarosław 5
7 7 f 1 4.81 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ IV #
8 9 f 1 3.96 MACKIEWICZ Katarzyna UKS LA Basket Warszawa 2000 U14 MZ --
8 8 f 1 4.69 OBŁĘKOWSKA Anna UKS Sprint 2020 Warszawa 1997 U18 MZ -- B.D. BEZ
9 10 f 1 3.96 GÓRECKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 2000 U14 MZ --
9 10 f 1 4.45 PRZYTUŁA Paulina KS Agros Zamość 1997 U18 LU -- B.D. BEZ
10 8 f 1 3.96 BOGDAŃSKA Lena AZS-AWF Warszawa 2000 U14 MZ --
10 9 f 1 4.45 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
11 11 f 1 3.94 WOJEWODA Hanna AZS-AWF Warszawa 2002 U12 MZ --
11 11 f 1 4.21 REMBISZEWSKA Zofia SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ --
12 12 f 1 3.92 GÓRECKA Kinga OKS Skra Warszawa # 2001 U14 MZ --
12 12 f 1 4.19 WYSZYŃSKA Marianna OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ --
13 13 f 1 3.90 GOŁĄBEK Alicja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 2001 U14 WN --
13 13 f 1 4.08 RUCIŃSKA Roksana ULKS Jedlińsk # 1997 U18 MZ -- #
14 14 f 1 3.89 MAZUR Milena SIG Novum Grójec # 1999 U16 MZ -- WOJCIECHOWSKI Ireneusz BEZ
14 14 f 1 3.98 BĄCZEK Patrycja UKS Misiaczki Pruszków 1997 U18 MZ --
15 15 f 1 3.87 WOJCIECHOWSKA Julia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 2001 U14 WN --
15 15 f 1 3.95 PASZKIEWICZ Katarzyna UKS Misiaczki Pruszków 1997 U18 MZ --
16 16 f 1 3.84 WIŚNIEWSKA Magdalena OKS Skra Warszawa # 2000 U14 MZ -- B.D.
17 17 f 1 3.81 GLIMOS Magdalena UKS SMS Warszawa # 2000 U14 MZ -- CICHOSZ Sandra
18 18 f 1 3.74 SZYMCZAK Julia AZS-AWF Warszawa 2000 U14 MZ --
19 19 f 1 3.71 NASTERSKA Weronika OKS Skra Warszawa # 1998 U16 MZ --
20 20 f 1 3.64 GŁOWACKA Anita UKS Gepard Warszawa 1998 U16 MZ --
21 21 f 1 3.46 GWARDIAK Magdalena AZS-AWF Warszawa 2001 U14 MZ --
22 22 f 1 3.38 MATZ Oliwia UKS LA Basket Warszawa 1998 U16 MZ --
23 23 f 1 3.31 PRZYGONSKA Pola AZS-AWF Warszawa 2000 U14 MZ --
24 24 f 1 3.26 SKOWROŃSKA Maria KS Orzeł Warszawa 2002 U12 MZ -- LDK!
25 25 f 1 3.19 JAWORSKA Mirella LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 2001 U14 WN --
26 26 f 1 3.12 KONOPCZYŃSKA Julia UKS Kusy Warszawa # 2002 U12 MZ -- KĘDZIORA Robert GĄSIEWSKI Artur Z/2714/17 2017 4 LDK!
  f 1 NM FABIAŃSKA Magda UKS Misiaczki Pruszków 1997 U18 MZ --
Trójskok K
1 1 f 1 11.86 GWIAZDA Katarzyna UKS Siódemka Ostrołęka 1995 U20 MZ II
2 2 f 1 11.32 DEMIAŃCZUK Olga AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ III
3 3 f 1 10.03 JASZCZUK Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 1995 U20 MZ -- ZIĘCINA Kazimierz # Z/5096/11 2014 2
4 4 f 1 9.97 WALCZAK Magdalena MKS Durasan Płońsk 1995 U20 MZ --
5 5 f 1 9.78 NIDERLA Paulina MKS Durasan Płońsk 1995 U20 MZ --
Kula (3) K
1 1 f 1 13.28 ŚLEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U16 MZ II #
2 2 f 1 12.58 NESKA Maja RLTL ZTE Radom 1996 U18 MZ III #
3 3 f 1 12.10 BURAKIEWICZ Katarzyna PKS Gwardia Szczytno 1997 U18 WN III
4 4 f 1 11.81 KOPEĆ Anna RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ III #
5 5 f 1 11.69 DOBRZELAK Karolina UKS Misiaczki Pruszków 1998 U16 MZ III
6 6 f 1 10.71 GÓRCZYŃSKA Natalia MKS Durasan Płońsk 1997 U18 MZ IV
7 7 f 1 10.58 ZAGUBIEŃ Sylwia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1998 U16 PD IV
8 8 f 1 10.47 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 U18 MZ IV NISZTOR Stanisław
9 9 f 1 10.24 WRONKA Marlena RKS Łódź # 1996 U18 LD IV B.D. BEZ
10 10 f 1 10.13 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ IV CICHOSZ Sandra # 2
11 11 f 1 9.82 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 1996 U18 WN IV #
12 12 f 1 8.95 WASZCZUK Natalia UKS Misiaczki Pruszków 1997 U18 MZ --
13 13 f 1 8.92 ROSZKOWSKA Natalia RLTL ZTE Radom 1998 U16 MZ V
14 14 f 1 8.77 KRASOWSKA Magda LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1998 U16 PD V
15 15 f 1 8.24 KOSTRZEWSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa # 1998 U16 MZ -- B.D. WOJTKOWSKI Maciej # , Z/1443/14 , 2023
16 16 f 1 7.13 ZAPAŚNIK Małgorzata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 1999 U16 WN -- #
17 17 f 1 6.77 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U16 MZ --
Kula (4) K
1 1 f 1 11.70 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno 1995 U20 WN III #
2 2 f 1 11.64 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 1995 U20 MZ III
3 3 f 1 10.96 KSYBEK Angelika MKS Durasan Płońsk 1995 U20 MZ III
4 4 f 1 10.34 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 1995 U20 MZ III
5 5 f 1 8.84 WRONKA Marlena RKS Łódź # 1996 U18 LD -- B.D. BEZ
6 6 f 1 8.68 GÓRCZYŃSKA Natalia MKS Durasan Płońsk 1997 U18 MZ --
7 7 f 1 8.15 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 1996 U18 WN -- #
60 m M
1 1 e 1 6.96 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 U23 WN -- OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2024
1 2 e 1 7.35 CHWEDCZUK Karol MKS Truso Elbląg 1996 U18 WN --
1 2 e 1 7.82 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa # 1998 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
2 2 e 1 7.05 MATUSZAK Robert AZS UMCS Lublin 1984 Sen LU --
2 3 e 1 7.38 BIELECKI Konrad WLKS Nowe Iganie # 1996 U18 MZ --
2 5 e 1 7.99 SŁOMSKI Radosław LKS Vectra Włocławek # 1999 U16 KP --
3 4 e 1 7.13 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM
3 7 e 1 7.49 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof # 3
3 7 e 1 8.20 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U16 WN -- GĘBSKI Mariusz # Z/0285/15 2024
4 3 e 1 7.13 FLORYSZCZYK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 1995 U20 MZ --
4 9 e 1 7.54 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- GĄSIEWSKI Artur # Z/1538/12 2014 3
4 9 e 1 8.29 LUSZTAK Bartosz UKS Filipides Teresin # 1998 U16 MZ --
5 7 e 1 7.35 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ --
5 30 e 1 8.06 KRZYŻANOWSKI Krzysztof MKS Durasan Płońsk 1996 U18 MZ --
5 23 e 1 10.09 TROJAN-ZAKRZEWSKI Teodor AZS-AWF Warszawa 2001 U14 MZ --
1 9 e 2 7.39 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 U23 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2023 2
1 16 e 2 7.71 RĘBISZ Bartłomiej MKS Stal Nowa Dęba 1997 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/0007/13 2018 2
1 6 e 2 8.03 PIEŃKOWSKI Patryk MLKL Płock 1999 U16 MZ --
2 10 e 2 7.39 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U20 OP -- #
2 18 e 2 7.75 MAGNUSZEWSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 1997 U18 MZ --
2 12 e 2 8.57 ROKICKI Kacper AZS-AWF Warszawa 1998 U16 MZ --
3 12 e 2 7.41 WRZESZCZ Marcin UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ -- RADKE KAROL / GĄSIEWSKI Artur Z/1540/12 2012 3
3 20 e 2 7.83 OKRZEJA Marcin UKS Kusy Warszawa # 1997 U18 MZ -- RADKE Karol Z/1462/13 2014 4
3 15 e 2 8.81 KOBIERECKI Konrad OKS Skra Warszawa # 1999 U16 MZ --
4 13 e 2 7.41 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ --
4 23 e 2 7.87 GŁOWACKI Bartosz UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ --
4 16 e 2 9.12 ULATOWSKI Jan UKS Mokotów 1999 U16 MZ --
5 28 e 2 7.97 SŁOWIK Maciej UKS Otrębusy 1997 U18 MZ -- #
5 24 e 2 10.24 GAŁCZYŃSKI Marek AZS-AWF Warszawa 2002 U12 MZ --
1 6 e 3 7.34 NOWIŃSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 1994 U20 MZ --
1 1 e 3 7.59 MATEUSIAK Radosław KS Prefbet-Sonarol # 1998 U16 PD -- B.D. # Z/0342/14 2024
1 10 e 3 7.62 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1996 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2021 3
2 14 e 3 7.43 JAWORSKI Igor OKS Start Otwock 1975 Masters MZ --
2 11 e 3 7.63 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa # 1996 U18 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
2 14 e 3 8.73 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2024 1
3 17 e 3 7.62 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 1993 U23 MZ --
3 25 e 3 7.92 BIEDZINSKI Oskar KS Orzeł Warszawa 1997 U18 MZ --
3 19 e 3 9.33 HACHULSKI Iwo AZS-AWF Warszawa 2002 U12 MZ -- #
4 18 e 3 7.77 MARSZAŁEK Michał RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ --
4 29 e 3 8.03 RYŃSKI Patryk UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ -- #
4 20 e 3 9.59 TOKARSKI Sławomir UKS Mokotów 1999 U16 MZ --
5 19 e 3 7.86 SIEROCKI Radosław niest. Białystok 1992 U23 PD -- B.D. BEZ
5 31 e 3 8.53 MALANOWSKI Łukasz KS Sprintwarsaw # 1996 U18 MZ -- MALANOWSKI Łukasz # Z/3997/15 2024
5 21 e 3 9.59 KUROWSKI Dominik AZS-AWF Warszawa 1999 U16 MZ --
1 5 e 4 7.27 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość 1993 U23 LU --
1 15 e 4 7.69 CIURZYŃSKI Krzysztof OKS Skra Warszawa # 1997 U18 MZ --
1 4 e 4 7.90 WOŁKOWICZ Paweł OKS Skra Warszawa # 1999 U16 MZ --
2 16 e 4 7.59 LESZCZYŃSKI Damian MKS Agros Chełm 1991 U23 LU -- #
2 19 e 4 7.81 MICH Łukasz MKS Durasan Płońsk 1996 U18 MZ --
2 8 e 4 8.27 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 1998 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1494/14 2017 1
3 22 e 4 7.86 K Y MKS Stal Nowa Dęba 1997 U18 PK --
3 20 e 4 7.87 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -- B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/1677/12 , 2023
3 11 e 4 8.50 HOŁUBIEC Kacper WLKS Nowe Iganie # 1999 U16 MZ --
4 27 e 4 7.96 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 1996 U18 PK --
4 21 e 4 8.17 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U20 MZ -- #
4 13 e 4 8.66 KOŁODZIEJCZYK Emil SKS Feniks Siedlce # 1999 U16 MZ --
5 33 e 4 9.12 MALIŃSKI Jan AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ --
1 8 e 5 7.38 WRONA Łukasz WAT Warszawa 1986 Sen MZ --
1 6 e 5 7.47 WOŹNIAK Piotr MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ -- #
1 3 e 5 7.85 BOROWICZ Jan AKL Ursynów Warszawa 1998 U16 MZ --
2 11 e 5 7.40 ROCZON Przemysław AZS UMCS Lublin 1992 U23 LU --
2 12 e 5 7.65 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ --
2 10 e 5 8.44 LEWANDOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 1999 U16 MZ -- JAKUBOWSKI Marek BEZ
3 15 e 5 7.57 PŁOKITA Filip WAT Warszawa 1990 Sen MZ --
3 32 e 5 8.86 DOBCZYŃSKI Bartosz RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ -- #
3 17 e 5 9.13 WYSZOMIRSKI Paweł UKS Gepard Warszawa 1999 U16 MZ -- #
4 18 e 5 9.23 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 2001 U14 MZ -- #
5 22 e 5 9.92 SZUMNY Grzegorz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 2001 U14 WN -- #
1 4 e 6 7.39 PAWŁOWSKI Bartosz SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U18 MZ --
2 5 e 6 7.41 MUCHA Krzysztof KS Warszawianka W-wa 1996 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1571/12 2013 1
3 8 e 6 7.51 OLESZCZYŃSKI Przemysław MKS Agros Chełm 1997 U18 LU -- #
4 21 e 6 7.86 PASTERNAK Patryk LKS Vectra Włocławek # 1997 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna BEZ
5 26 e 6 7.96 JĘDRASIK Piotr UKS Otrębusy 1997 U18 MZ --
1 1 e 7 7.29 ŁOPOCKI Michał MKS Unia Hrubieszów 1996 U18 LU -- #
2 13 e 7 7.68 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ -- B.D.
3 14 e 7 7.68 WOŹNIAK Daniel ULKS Jedlińsk 1996 U18 MZ --
4 17 e 7 7.75 ZAPERTY Jacek AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ --
5 24 e 7 7.90 SZOSTAK Aleksander UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- GĄSIEWSKI Artur Z/1935/12 2015 4
1 f 1 6.95 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 U23 WN -- OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2024
1 f 1 7.32 CHWEDCZUK Karol MKS Truso Elbląg 1996 U18 WN --
1 f 1 7.73 MATEUSIAK Radosław KS Prefbet-Sonarol # 1998 U16 PD -- B.D. # Z/0342/14 2024
2 f 1 7.04 MATUSZAK Robert AZS UMCS Lublin 1984 Sen LU --
2 f 1 7.35 BIELECKI Konrad WLKS Nowe Iganie # 1996 U18 MZ --
2 f 1 7.76 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa # 1998 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
3 f 1 7.10 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2024 MM
3 f 1 7.37 ŁOPOCKI Michał MKS Unia Hrubieszów 1996 U18 LU -- #
3 f 1 7.86 BOROWICZ Jan AKL Ursynów Warszawa 1998 U16 MZ --
4 3 f 1 7.10 FLORYSZCZYK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 1995 U20 MZ --
4 f 1 7.41 MUCHA Krzysztof KS Warszawianka W-wa 1996 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1571/12 2013 1
4 f 1 7.89 WOŁKOWICZ Paweł OKS Skra Warszawa # 1999 U16 MZ --
5 f 1 7.17 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość 1993 U23 LU --
5 f 1 7.43 PAWŁOWSKI Bartosz SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U18 MZ --
1 f 2 7.33 NOWIŃSKI Aleksander MKS Polonia Warszawa 1994 U20 MZ --
1 f 2 7.48 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U18 MZ -- GĄSIEWSKI Artur # Z/1538/12 2014 3
2 f 2 7.35 WRONA Łukasz WAT Warszawa 1986 Sen MZ --
2 f 2 7.50 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof # 3
3 f 2 7.39 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 U23 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2023 2
3 f 2 7.52 OLESZCZYŃSKI Przemysław MKS Agros Chełm 1997 U18 LU -- #
4 f 2 7.40 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U20 OP -- #
4 f 2 7.53 WOŹNIAK Piotr MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ -- #
5 f 2 7.41 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ --
5 f 2 7.63 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1996 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2021 3
300 m M
1 1 s 1 36.29 SMOLIŃSKI Jakub RLTL Optima Radom # 1992 U23 MZ -- #
1 1 s 1 42.69 ZWIERZYŃSKI Adrian LKS Olymp Błonie 1998 U16 MZ -- #
2 2 s 1 36.68 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok # 1990 Sen PD -- B.D. 1
2 6 s 1 46.08 STASZCZAK Paweł MKS Stal Nowa Dęba 1998 U16 PK --
3 5 s 1 38.02 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 1996 U18 MZ --
3 8 s 1 47.32 KOŁODZIEJ Szymon LKS Olymp Błonie 1999 U16 MZ --
4 9 s 1 47.58 SUCHECKI Bartłomiej UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U16 MZ -- #
1 3 s 2 37.33 KUPIS Robert RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ --
1 2 s 2 43.43 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1444/14 2019 2
2 10 s 2 39.46 SKRZECZ Remigiusz UKS Jedynka Bartoszyce 1995 U20 WN --
2 3 s 2 44.32 WRÓBLEWSKI Dawid LKS Vectra Włocławek # 1998 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna 5
3 15 s 2 39.79 A O MKS Agros Chełm 1994 U20 LU --
3 4 s 2 44.88 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 1999 U16 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
4 5 s 2 45.89 KOBIERECKI Konrad OKS Skra Warszawa # 1999 U16 MZ --
1 11 s 3 39.51 MATEUSIAK Cezary KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U18 WN --
1 7 s 3 46.17 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa # 2000 U14 MZ -- #
2 16 s 3 39.94 RĘBISZ Bartłomiej MKS Stal Nowa Dęba 1997 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/0007/13 2018 2
2 10 s 3 48.11 WÓDKOWSKI Dawid Mateusz LKS Vectra Włocławek # 1998 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna
3 11 s 3 51.43 LASKOWSKI Michał UKS SP 1 Wyszków 2001 U14 MZ -- RĘBOWSKI Artur
4 12 s 3 53.64 SZYCHOWSKI Konrad Leszek LKS Vectra Włocławek # 2001 U14 KP -- B.D. BEZ
1 17 s 4 40.15 ZAŁĘSKI Tobiasz OKLA Ostrołęka 1997 U18 MZ -- #
2 22 s 4 41.44 K Y MKS Stal Nowa Dęba 1997 U18 PK --
3 28 s 4 42.17 PASTERNAK Patryk LKS Vectra Włocławek # 1997 U18 KP -- DOBROSIELSKA Martyna BEZ
1 18 s 5 40.58 PODKOWA Michał RLTL ZTE Radom 1996 U18 MZ --
2 21 s 5 40.85 WILK Juliusz UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
3 31 s 5 43.01 SKOCZYLAS Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 1997 U18 WN --
1 4 s 6 37.92 KAWKA Oktawian KS Agros Zamość 1994 U20 LU --
2 8 s 6 38.90 KOWALUK Dariusz KS AZS AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2024 M
3 12 s 6 39.53 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 1996 U18 PK --
1 23 s 7 41.71 CHMIEL Jakub KS Agros Zamość 1997 U18 LU --
2 24 s 7 41.87 OGORZAŁEK Jakub KS Agros Zamość 1997 U18 LU --
1 27 s 8 42.10 SŁOWIK Maciej UKS Otrębusy 1997 U18 MZ -- #
2 30 s 8 42.77 ROMANIUK Patryk UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
1 13 s 9 39.71 ŚLĄZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
2 20 s 9 40.78 OBRĘCZAREK Adrian LKS Olymp Błonie 1997 U18 MZ --
3 26 s 9 42.08 ZABIELSKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U18 PD --
1 7 s 10 38.85 GANCARZ Ernest KS Agros Zamość 1994 U20 LU --
2 19 s 10 40.74 SZEWCZAK Damian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U18 PD --
3 25 s 10 41.89 WĄDOŁOWSKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U18 PD --
1 9 s 11 39.46 MADEJ Michał UKS LA Basket Warszawa 1996 U18 MZ -- #
2 14 s 11 39.76 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1996 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2021 3
3 29 s 11 42.20 GROCH Paweł KS Agros Zamość 1996 U18 LU --
1 6 s 12 38.28 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 1993 U23 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/1268/11 2023 2
600 m M
1 1 s 1 1:23.82 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 U23 MZ -- #
2 2 s 1 1:23.85 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ -- #
3 3 s 1 1:25.28 WILK Sylwester OKS Start Otwock 1996 U18 MZ --
4 4 s 1 1:25.38 KRYSIEWICZ Klaudiusz niest. Warszawa # 1995 U20 MZ --
5 7 s 1 1:27.33 GANCARZ Ernest KS Agros Zamość 1994 U20 LU --
6 10 s 1 1:30.10 SKRZECZ Remigiusz UKS Jedynka Bartoszyce 1995 U20 WN --
7 13 s 1 1:31.57 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 1995 U20 MZ -- B.D. BEZ
1 5 s 2 1:25.99 KUMOLKA Michał UKS Achilles Leszno 1994 U20 WP --
2 6 s 2 1:26.73 NIEBRZYDOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 1992 U23 MZ -- B.D. 3
3 8 s 2 1:28.03 FRELIK Karol LKS Osuchów # 1992 U23 MZ -- #
4 9 s 2 1:28.33 MARCZAK Tomasz MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ -- #
5 14 s 2 1:31.78 KUROWSKI Kamil AKL Ursynów Warszawa 1994 U20 MZ --
6 15 s 2 1:31.99 MATEUSIAK Cezary KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U18 WN --
7 18 s 2 1:40.98 NIEDŹWIECKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ --
1 11 s 3 1:30.56 BURZYŃSKI Cezary AKL Ursynów Warszawa 1996 U18 MZ --
2 12 s 3 1:31.32 A O MKS Agros Chełm 1994 U20 LU --
3 16 s 3 1:36.23 KOPROWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ --
4 17 s 3 1:37.90 ZABIELSKI Miłosz OKLA Ostrołęka 1996 U18 MZ --
5 19 s 3 1:43.41 SOKOŁOWSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 1998 U16 MZ --
6 20 s 3 1:44.42 ZABIELSKI Dawid OKLA Ostrołęka 1996 U18 MZ --
7 21 s 3 1:45.05 GAŁECKI Michał MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ --
8 22 s 3 1:49.84 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2024 3
1000 m M
1 1 s 1 2:33.63 KERN Artur MKS Unia Hrubieszów 1980 Sen LU -- KERN Artur # Z/4762/11 2022 2
1 s 1 3:01.65 ZIĘBA Szymon Kraków Athletics Team # 1999 U16 MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0312/15 , 2024
2 2 s 1 2:34.40 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 1995 U20 MZ -- B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # 1
2 s 1 3:02.26 TABISZEWSKI Wojciech AKL Ursynów Warszawa 1998 U16 MZ --
3 3 s 1 2:36.46 MAZUR Daniel OKS Start Otwock 1995 U20 MZ --
3 s 1 3:07.02 WOJCIECHOWSKI Michał WLKS Nowe Iganie # 1999 U16 MZ --
4 4 s 1 2:36.87 PYSZEL Florian Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1995 U20 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D. # , Z/0205/11 , 2023
4 s 1 3:07.02 WEREMCZUK Krzysztof MKS Polonia Warszawa # 2000 U14 MZ -- #
5 5 s 1 2:38.58 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ --
5 s 1 3:17.86 NIEWCZAS Kamil UKS Victoria Józefów 1999 U16 MZ --
6 6 s 1 2:40.17 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 1994 U20 MZ -- B.D. 2
6 s 1 3:24.48 SIUDYM Daniel UKS Otrębusy 1999 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian B.D. # Z/2052/18 2019
7 7 s 1 2:41.81 RYDZIŃSKI Patryk niest. Warszawa # 1995 U20 MZ -- B.D. BEZ
7 s 1 3:32.05 CHABIERA Patryk WLKS Nowe Iganie # 1999 U16 MZ --
8 8 s 1 2:42.96 KANIGOWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 1990 Sen WN --
8 s 1 3:54.60 KIELISZEK Piotr UKS Otrębusy 2000 U14 MZ -- #
9 9 s 1 2:44.30 MISIEWICZ Michał KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof 2
1 10 s 2 2:46.12 JACIUK Sylwester MKS Pogoń Siedlce 1993 U23 MZ -- B.D. Z/0039/13 2021 3
2 11 s 2 2:46.96 LEWANDOWSKI Michał MKS Durasan Płońsk 1997 U18 MZ --
3 12 s 2 2:47.25 PRZYBOROWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ --
4 13 s 2 2:48.51 KOBYLIŃSKI Przemysław UKS Gimpas Pasłęk 1989 Sen WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/0055/13 2015 BEZ
5 14 s 2 2:50.93 KOZŁOWSKI Bartosz MKS Truso Elbląg # 1996 U18 WN --
6 15 s 2 2:51.40 GROCH Paweł KS Agros Zamość 1996 U18 LU --
7 19 s 2 3:01.23 KLONOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek # 1997 U18 KP -- #
1 16 s 3 2:55.38 KRAWCZYK Łukasz RLTL ZTE Radom # 1997 U18 MZ --
2 17 s 3 2:59.28 KONEFAŁ Karol MKS Stal Nowa Dęba 1996 U18 PK --
3 18 s 3 2:59.32 SKOCZYLAS Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 1997 U18 WN --
4 20 s 3 3:03.38 WIERZBICKI Arkadiusz RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ -- #
5 21 s 3 3:09.79 KOTABA Władysław UKS Gimpas Pasłęk 1996 U18 WN --
6 22 s 3 3:15.32 LEBIODA Radosław UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert BEZ
2000 m M
1 1 s 1 5:26.60 BOROWSKI Miłosz Mazovia ProActiv Ciechanów # 1994 U20 MZ -- ADAMSKI Robert
2 2 s 1 5:32.00 KERN Artur MKS Unia Hrubieszów 1980 Sen LU -- KERN Artur # Z/4762/11 2022 2
3 3 s 1 5:37.77 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 1994 U20 PD -- B.D. B.D. # Z/4107/11 2024 2
4 4 s 1 5:37.80 BIELAWIEC Maciej KS Podlasie Białystok 1994 U20 PD -- B.D. 2
5 6 s 1 5:38.27 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 1996 U18 MZ --
6 7 s 1 5:40.88 ZŁOTUCHA Łukasz UKS Jedynka Bartoszyce 1995 U20 WN --
7 8 s 1 5:44.36 SIENKIEWICZ Sebastian MKS Pogoń Siedlce 1995 U20 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/0212/11 2013 3
8 9 s 1 5:46.75 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 1993 U23 MZ -- B.D. # Z/2902/11 2022
9 10 s 1 5:48.65 ROGUSKI Michał MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0695/13 2017 2
10 11 s 1 5:49.27 MRÓZ Cezary LKS Vectra Włocławek # 1996 U18 KP --
11 12 s 1 5:50.96 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U18 MZ -- TRZOS Leszek # Z/0310/13 2024 1
12 14 s 1 6:04.01 BANASZKIEWICZ Jakub LKS Vectra Włocławek # 1996 U18 KP --
13 15 s 1 6:04.32 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP -- B.D. 2
1 5 s 2 5:38.20 DĄBROWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1994 U20 PD --
2 13 s 2 5:55.07 KUŚMIERZ Aleksander AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -- #
3 16 s 2 6:05.20 HWEDORUK Maciej MOS Zatoka Braniewo 1996 U18 WN -- GAJOWNICZEK Franciszek Z/0670/12 2014 3
4 17 s 2 6:07.57 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 1992 U23 MZ -- PARADOWSKA Renata # Z/0866/11 2024 2
5 18 s 2 6:07.61 IWANICZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1996 U18 MZ --
6 19 s 2 6:08.70 URBANIAK Arkadiusz MKS Stal Nowa Dęba 1998 U16 PK III #
7 20 s 2 6:10.60 KOBYŁKA Adam RLTL ZTE Radom 1994 U20 MZ --
8 21 s 2 6:19.90 WÓJCIK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 1996 U18 MZ --
9 22 s 2 6:23.03 NOWAK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 1993 U23 MZ --
10 23 s 2 6:27.40 LEŚNIEWSKI Łukasz MKS Durasan Płońsk 1996 U18 MZ --
11 24 s 2 6:27.57 RĄCZKA Mateusz KS Warszawianka W-wa 1994 U20 MZ -- JAKUBOWSKI Marek 3
12 25 s 2 6:32.40 OWOCKI Emil MKS Durasan Płońsk 1996 U18 MZ --
13 26 s 2 6:42.00 BIELENDA Damian RLTL ZTE Radom # 1996 U18 MZ --
  s 2 DNF PUCYK Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 1988 Sen PD -- B.D. KOTOWSKI Jan BEZ
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 9.69 BANY Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa # 1998 U16 MZ -- B.D. # LDK!
2 2 s 1 10.01 LUSZTAK Bartosz UKS Filipides Teresin # 1998 U16 MZ --
3 3 s 1 10.05 KOZŁOWSKI Mariusz AZS-AWF Warszawa # 1994 U20 MZ --
4 4 s 1 10.12 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/1444/14 2019 2
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 9.08 KALBARCZYK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie # 1996 U18 MZ -- #
2 2 e 1 9.27 WILK Juliusz UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
3 3 e 1 9.37 MADEJ Michał UKS LA Basket Warszawa 1996 U18 MZ -- #
4 4 e 1 9.58 GŁOWACKI Bartosz UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ --
5 5 e 1 10.24 KALIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ --
3 f 1 10.00 GŁOWACKI Bartosz UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ --
60 m pł M (99.1) M
2 1 e 1 8.90 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -- #
3 2 e 1 8.92 MICHALAK Kamil UKS Kusy Warszawa 1994 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0071/12 2013 2
4 3 e 1 9.22 REGULSKI Cezary KS Orzeł Warszawa 1995 U20 MZ --
5 4 e 1 9.26 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ --
2 f 1 9.22 REGULSKI Cezary KS Orzeł Warszawa 1995 U20 MZ --
60 m pł M M
1 1 e 1 8.18 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 U23 PD -- JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2024 MM
1 f 1 8.16 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 1992 U23 PD -- JUSTYŃSKI Mikołaj STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2024 MM
Wzwyż M
1 1 f 1 1.95 KONDEJ Dominik WLKS Nowe Iganie # 1994 U20 MZ II
2 2 f 1 1.90 KASPRZAK Andrzej KS Lemiesz Team Warszawa # 1986 Sen MZ III LEMIESZ Aneta Z/0670/23 2024
3 3 f 1 1.90 SIEMIENKIEWICZ Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 1991 U23 PD III B.D. 3
4 5 f 1 1.85 ANTOŃCZAK Maciej OKS Skra Warszawa # 1996 U18 MZ III B.D. 3
5 4 f 1 1.85 CHU Tien RKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ III
6 6 f 1 1.80 BUCZEK Łukasz MMKS Start Skierniewice 1991 U23 LD -- WARACKI Jerzy B.D. 2
7 7 f 1 1.65 MYSZKOWSKI Igor OKS Skra Warszawa # 1997 U18 MZ --
8 8 f 1 1.60 CHĄDZYŃSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 1998 U16 MZ --
9 9 f 1 1.60 SYREWICZ Łukasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 1999 U16 WN --
10 10 f 1 1.55 JANKOWSKI Marcin LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U16 WN -- B.D. #
11 12 f 1 1.50 KAPELIŃSKI Mateusz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 2000 U14 WN -- #
12 11 f 1 1.50 PIEŃKOWSKI Patryk MLKL Płock 1999 U16 MZ --
13 13 f 1 1.40 HOŁUBIEC Kacper WLKS Nowe Iganie # 1999 U16 MZ --
Tyczka M
1 1 f 1 4.60 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ I #
2 2 f 1 4.20 GÓRSKI Karol RKS Skra Warszawa 1995 U20 MZ II
3 3 f 1 4.00 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ II #
4 4 f 1 3.80 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 1996 U18 MZ III #
5 5 f 1 3.60 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 1996 U18 MZ III GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
6 6 f 1 3.40 MICHALAK Kamil UKS Kusy Warszawa 1994 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/0071/12 2013 2
7 7 f 1 3.40 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ IV #
8 8 f 1 3.20 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ IV
9 10 f 1 3.00 KALBARCZYK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie # 1996 U18 MZ -- #
10 9 f 1 3.00 KOZŁOWSKI Mariusz AZS-AWF Warszawa # 1994 U20 MZ --
11 11 f 1 2.80 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -- #
12 12 f 1 2.60 MARCINIEWICZ Mateusz AZS-AWF Warszawa 1998 U16 MZ --
13 13 f 1 2.40 LASKUS Łukasz UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1998 U16 MZ -- #
W dal M
1 1 f 1 5.22 LUSZTAK Bartosz UKS Filipides Teresin # 1998 U16 MZ --
1 1 f 1 6.57 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ III B.D. 1
2 2 f 1 4.85 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0440/15 2024 1
2 2 f 1 6.53 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość 1993 U23 LU III
3 3 f 1 4.80 KOŁODZIEJCZYK Emil SKS Feniks Siedlce # 1999 U16 MZ --
3 3 f 1 6.26 WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 1997 U18 MZ IV
4 4 f 1 4.77 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 1999 U16 WN -- GĘBSKI Mariusz # Z/0285/15 2024
4 4 f 1 6.04 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U18 MZ IV SULWIRSKI Rafał B.D. # Z/1200/12 2023 1
5 5 f 1 4.14 GARGULA Oskar UKS Sprint 2020 Warszawa 2001 U14 MZ --
5 5 f 1 5.94 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ IV B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/1677/12 , 2023
6 6 f 1 4.03 KUROWSKI Dominik AZS-AWF Warszawa 1999 U16 MZ --
6 6 f 1 5.90 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 1993 U23 MZ --
7 7 f 1 3.87 TROJAN-ZAKRZEWSKI Teodor AZS-AWF Warszawa 2001 U14 MZ --
7 7 f 1 5.58 FELCZAK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1994 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester B.D. # Z/1209/11 2024 3
8 8 f 1 3.86 HACHULSKI Iwo AZS-AWF Warszawa 2002 U12 MZ -- #
8 8 f 1 5.57 RYŃSKI Patryk UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ -- #
9 9 f 1 3.81 OBŁĘKOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Warszawa # 2002 U12 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/0758/15 2023 LDK!
9 9 f 1 5.45 PRYWATA Jacek UKS Misiaczki Pruszków 1997 U18 MZ --
10 10 f 1 3.79 WYSZOMIRSKI Paweł UKS Gepard Warszawa 1999 U16 MZ -- #
10 10 f 1 5.42 KASZANEK Damian MLKL Płock 1996 U18 MZ --
11 11 f 1 3.66 SZUMNY Grzegorz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 2001 U14 WN -- #
11 11 f 1 5.40 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 1989 Sen MZ --
12 12 f 1 3.38 GAŁCZYŃSKI Marek AZS-AWF Warszawa 2002 U12 MZ --
12 12 f 1 4.95 MICH Łukasz MKS Durasan Płońsk 1996 U18 MZ --
13 13 f 1 4.84 BIEDZINSKI Oskar KS Orzeł Warszawa 1997 U18 MZ --
14 14 f 1 4.52 CABAN Damian MKS Durasan Płońsk 1996 U18 MZ --
Trójskok M
1 1 f 1 13.74 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 1995 U20 MZ III
2 2 f 1 12.88 OLCZYKOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 1996 U18 MZ IV
3 3 f 1 12.46 ŻEBROWSKI Patryk MKS Durasan Płońsk 1995 U20 MZ --
4 4 f 1 12.15 MIERZEJEWSKI Marcin UKS Siódemka Ostrołęka 1997 U18 MZ --
Kula (5) M
1 1 f 1 10.97 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 1998 U16 MZ V BOROŃ Adam # Z/1494/14 2017 1
1 1 f 1 18.98 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2024 MM
2 2 f 1 10.94 WYSOCKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1998 U16 PD V
2 2 f 1 17.42 TARNACKI Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1996 U18 PD II
3 3 f 1 10.24 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa # 1998 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
3 3 f 1 14.81 KURZYCH Bartosz OKLA Ostrołęka 1996 U18 MZ III #
4 4 f 1 10.10 SYREWICZ Łukasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 1999 U16 WN --
4 4 f 1 14.18 MALINOWSKI Krzysztof MKS Pułtusk 1996 U18 MZ III
5 5 f 1 14.02 ŁUKSZO Łukasz PKS Gwardia Szczytno 1997 U18 WN III
6 6 f 1 13.98 BLOCH Łukasz MKS Pułtusk 1997 U18 MZ III
7 7 f 1 13.48 KUSZPIT Krzysztof OKS Start Otwock 1996 U18 MZ IV
8 8 f 1 12.77 GODLEWSKI Szymon MKS Pułtusk 1997 U18 MZ IV
9 9 f 1 11.28 MAICKI Damian MKS Pułtusk 1997 U18 MZ --
10 10 f 1 11.00 WRONKOWSKI Kamil UKS Misiaczki Pruszków 1997 U18 MZ --
11 11 f 1 10.41 KAZARNOWICZ Mikołaj UKS Misiaczki Pruszków 1997 U18 MZ --
Kula (6) M
1 1 f 1 18.92 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 1994 U20 WN I B.D. 2
2 2 f 1 15.96 ŁUKSZO Sebastian AZS UMCS Lublin # 1994 U20 LU II B.D. # M
3 3 f 1 15.78 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 1994 U20 MZ II
4 4 f 1 15.40 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ II
5 5 f 1 15.28 WASIL Dominik LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 1995 U20 MZ II
6 6 f 1 15.21 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka 1994 U20 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
7 7 f 1 13.82 TARNACKI Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1996 U18 PD III
8 8 f 1 13.23 KURZYCH Bartosz OKLA Ostrołęka 1996 U18 MZ III #
9 9 f 1 12.60 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 1995 U20 MZ IV STANISLAWSKI Krzysztof 2
10 f 1 NM BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 1997 U18 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2024 MM
Kula (7.26) M
1 1 f 1 16.52 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 1992 U23 WN I

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.2946169376373 sekund