Gdynia 20.04.2013
XVIII Festiwalu Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana
Tyczka K
1 1 1.55 PORĘBA Martyna KL Gdynia # 2002 U12 PM -- #
2 1 1.45 BIECHOWSKA Maja KL Gdynia # 2002 U12 PM --
3 1 1.35 GŁÓWCZEWSKA Daria KL Gdynia # 2003 U12 PM --
4 1 1.25 WROŃSKA Julianna KL Gdynia # 2003 U12 PM -- B.D. #
5 1 1.15 MARCINIAK Weronika KL Gdynia # 2004 U12 PM --
6 1 0.95 DĘBICKA Konstancja KL Gdynia # 2005 U12 PM --
1 2 2.75 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U14 KP III KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2024
2 2 2.55 GROŻYŃSKA Agata WKS Flota Gdynia 2000 U14 PM IV
3 2 2.45 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2000 U14 KP IV #
4 2 2.35 MAJCHRZAK Liwia KKL Kielce # 2001 U14 SK V
5 2 2.35 WEJMAN Karolina KL Gdynia # 2001 U14 PM V KASZUBA Tomasz # Z/5427/15 2023 1 LDK!
6 2 2.35 BARTEL Agata SKLA Sopot 2000 U14 PM V #
7 2 2.25 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna RKS Łódź # 2001 U14 LD V B.D. LISIAK Adam , Z/3633/15 , 2023 LDK!
8 2 2.15 WALCZYŃSKA Natalia KKL Kielce 2001 U14 SK V
9 2 2.05 MAŹNIEWSKA Zuzanna SKLA Sopot 2001 U14 PM V
10 2 2.05 BRZESKA Zofia KL Gdynia 2000 U14 PM V #
11 2 1.95 IWANIEC Anna KKL Kielce # 2001 U14 SK -- #
12 2 1.85 PRAHL Alicja SKLA Sopot 2000 U14 PM --
13 2 1.85 SOLECKA Weronika SKLA Sopot 2001 U14 PM --
14 2 1.35 HIRSZ Dominika KL Gdynia 2000 U14 PM --
15 2 1.25 PASEK Dominika KL Gdynia # 2001 U14 PM -- #
16 2 1.25 ŻMIJEWSKA Agata KL Gdynia # 2001 U14 PM --
17 2 1.25 ZBAWICKA Anna KL Gdynia # 2001 U14 PM -- #
18 2 1.25 SKONIECZNA Emilia KL Gdynia # 2001 U14 PM -- #
1 3 3.40 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 1998 U16 PM I KASZUBA Tomasz B.D. B.D. TORLIŃSKI Jacek # Z/0173/14 2024 LDK!
2 3 2.85 NOWICKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 1999 U16 PM III
3 3 2.75 RYCZAK Julia KS AZS AWF Wrocław # 1999 U16 DS III #
4 3 2.75 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 U16 PM III MIGDA Leszek B.D. # Z/0583/15 2021
5 3 2.75 CYROCKA Natalia Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1999 U16 PM III
6 3 2.65 CELEJ Natalia SKLA Sopot 1999 U16 PM IV
7 3 2.45 POHNKE Dominika Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 1998 U16 PM IV
8 3 2.25 GIELNIAK Wiktoria KL Gdynia 1999 U16 PM V
9 3 2.25 ZAPADKA Karolina WKS Flota Gdynia # 1998 U16 PM V #
10 3 2.25 PAŁUBICKA Julia Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1999 U16 PM V
11 3 2.15 KALKOWSKA Klaudia KL Gdynia 1998 U16 PM V
12 3 2.05 KNITTER Julia KL Gdynia 1999 U16 PM V
13 3 2.05 A A KL Gdynia 1999 U16 PM V #
14 3 2.05 PASEK Magdalena KL Gdynia 1999 U16 PM V #
15 3 1.95 BALCER Aleksandra KL Gdynia 1999 U16 PM --
16 3 1.85 KARCZMARCZYK Justyna AZS UMCS Lublin # 1999 U16 LU -- #
17 3 1.85 BLOK Natalia Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 2001 U14 PM --
18 3 1.65 KARCZMARCZYK Paulina Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 1999 U16 PM --
19 3 1.25 WOJEWSKA Natalia KL Gdynia # 1998 U16 PM --
20 3 1.15 GŁOWACKA Laura KL Gdynia # 1999 U16 PM --
1 4 2.80 STAROSZCZYK Magdalena KL Gdynia 1997 U18 PM III
2 4 2.40 JURKIEWICZ Wiktoria KL Gdynia 1996 U18 PM IV
1 5 3.20 HUDZIK Adrianna KL Gdynia 1995 U20 PM II B.D. # BEZ
2 5 2.60 PSTRONGOWSKA Justyna KL Gdynia 1995 U20 PM IV
Tyczka M
1 1 1.55 JELENIEWICZ Piotr KL Gdynia # 2005 U12 PM --
2 1 1.55 ZASUWIK Mikołaj KL Gdynia # 2003 U12 PM --
3 1 1.35 JAROSZEWSKI Mikołaj KL Gdynia # 2003 U12 PM --
4 1 1.15 MACHURA Kajetan KL Gdynia # 2002 U12 PM --
1 2 2.85 DZIAŁOWSKI Jan KKL Kielce 2001 U14 SK V
2 2 1.85 TOBIAŃSKI Kacper LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U14 PM --
3 2 1.75 MANIA Aleksander LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 2001 U14 PM -- #
4 2 1.65 WOJEWSKI Tomasz KL Gdynia # 2000 U14 PM --
5 2 1.55 BRZESKI Tadeusz KL Gdynia # 2001 U14 PM --
6 2 1.35 WOJTOWICZ Maciej KL Gdynia # 2001 U14 PM -- #
7 2 1.25 PARTYKA Szymon KL Gdynia # 2001 U14 PM --
8 2 1.25 CHMIELIŃSKI Adam KL Gdynia # 2001 U14 PM --
1 3 3.00 SPRENGEL Mateusz WKS Flota Gdynia 1999 U16 PM V
2 3 2.90 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U16 PM V B.D. #
3 3 2.40 KOWALCZUK Daniel LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1998 U16 PM --
4 3 2.70 ŁASKI Andrzej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1999 U16 PM -- #
4 3 2.70 PIWOWARSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 1998 U16 MZ -- B.D. #
6 3 2.40 JAKUBOWSKI Dominik WKS Flota Gdynia 1999 U16 PM --
1 4 4.20 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP II B.D. BEZ
2 4 3.80 SANOCKI Kornel KL Gdynia 1997 U18 PM III #
3 4 3.70 KUKIEŁKO Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP III #
4 4 3.50 BLEJA Marek SKLA Sopot 1996 U18 PM IV B.D. # BEZ
5 4 2.90 BUI MINH Mariusz MKS Sambor Tczew 1997 U18 PM --
5 4 2.90 PIĆ Dominik SKLA Sopot 1997 U18 PM --
7 4 2.60 SOWIŃSKI Michał MKS Sambor Tczew 1997 U18 PM --
1 5 4.70 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1994 U20 KP I DAKINIEWICZ Wojciech # Z/2178/11 2023 M
2 5 4.00 SOKOŁOWSKI Jakub KL Gdynia 1994 U20 PM II
1 6 4.00 SAS-ŚWISTELNICKI Patryk KL Gdynia 1991 U23 PM II
2 6 3.90 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk 1991 U23 PM III B.D.
1 7 2.60 KOROLKO Edward niest. Bydgoszcz 1940 Masters KP -- B.D. B.D. , Z/0355/19 , 2019 BEZ
2 7 2.10 WOJTKOWIAK Bernard Pomorski Klub Weteranów LA Sopot 1938 Masters PM -- B.D. B.D. B.D. BEZ
3 7 2.00 OSÓBKA Tomasz PZWLA Toruń 1937 Masters KP -- B.D. Z/0362/19 2019 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.80416488647461 sekund