Gdańsk 12.01.2013
Halowe Mistrzostwa Okręgu Juniorów i Juniorów mł.
60 m K
1 s 1 7.89 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk 1990 Sen PM -- DZIĄBA Bogusław Z/4790/11 2013 1
2 s 1 9.03 KALKOWSKA Klaudia KL Gdynia 1998 U16 PM --
3 s 1 9.04 JEŻEWSKA Ewa KL Gdynia 1992 U23 PM --
4 s 1 9.08 KOHNKE Daria RKS Rumia # 1998 U16 PM -- #
5 s 1 9.16 GIELNIAK Wiktoria KL Gdynia 1999 U16 PM --
1 s 2 8.09 WANTA Liliana AZS-AWFiS Gdańsk # 1992 U23 PM --
2 s 2 8.63 RESZKIEWICZ Marta AZS-AWFiS Gdańsk 1992 U23 PM --
3 s 2 8.65 GRONDA Klaudia MMKS Gdańsk 1998 U16 PM -- #
4 s 2 9.68 PORĘBA Dominika KL Gdynia 2000 U14 PM -- #
1 e 1 7.96 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 1994 U20 PM --
1 e 1 8.61 BUDNIK Natalia SKLA Sopot 1996 U18 PM --
2 e 1 8.00 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 1995 U20 PM --
2 e 1 8.80 HALIŃSKA Paulina LKS Zantyr Sztum 1996 U18 PM --
3 e 1 8.07 KOŁTONOWSKA Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U20 PM --
3 e 1 8.89 WILMA Roksana MMKS Gdańsk 1997 U18 PM --
4 e 1 8.26 SOITZ Michalina UKS Jedynka Reda 1995 U20 PM --
1 e 2 7.80 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 1996 U18 PM -- #
2 e 2 8.14 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP -- #
3 e 2 8.81 JAKUBOWSKA Karolina UKS Jedynka Reda 1996 U18 PM --
1 e 3 8.24 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk # 1996 U18 PM -- #
2 e 3 8.81 MIGDAŁ Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U18 PM --
3 e 3 8.81 CHYŁA Paulina UKS Jedynka Reda 1996 U18 PM --
1 f 1 7.75 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 1996 U18 PM -- #
1 f 1 7.93 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 1994 U20 PM --
2 f 1 8.03 KOŁTONOWSKA Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U20 PM --
2 f 1 8.11 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP -- #
3 f 1 8.07 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 1995 U20 PM --
3 f 1 8.20 PÓLKOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk # 1996 U18 PM -- #
4 f 1 8.09 WANTA Liliana AZS-AWFiS Gdańsk # 1992 U23 PM --
4 f 1 8.52 BUDNIK Natalia SKLA Sopot 1996 U18 PM --
5 f 1 8.31 SOITZ Michalina UKS Jedynka Reda 1995 U20 PM --
5 f 1 8.81 HALIŃSKA Paulina LKS Zantyr Sztum 1996 U18 PM --
6 f 1 8.83 MIGDAŁ Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U18 PM --
1 f 2 8.74 JAKUBOWSKA Karolina UKS Jedynka Reda 1996 U18 PM --
2 f 2 8.86 CHYŁA Paulina UKS Jedynka Reda 1996 U18 PM --
3 f 2 8.98 WILMA Roksana MMKS Gdańsk 1997 U18 PM --
60 m pł K J Mł K
1 e 1 9.27 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM -- B.D. 3
2 e 1 9.36 DOCZEKALSKA Alicja RKS Rumia 1996 U18 PM --
3 e 1 9.46 KOWALSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM --
4 e 1 9.64 SZLAGE Patrycja UKS Jedynka Reda 1997 U18 PM -- #
5 e 1 10.31 WODZAK Paula UKS Jedynka Reda 1997 U18 PM --
1 e 2 9.03 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM -- #
2 e 2 9.41 OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM --
3 e 2 9.89 MIGDAŁ Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U18 PM --
4 e 2 10.18 SCHUSTER Julianna MMKS Gdańsk 1997 U18 PM --
1 f 1 9.12 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM -- #
2 f 1 9.26 OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM --
3 f 1 9.28 DOCZEKALSKA Alicja RKS Rumia 1996 U18 PM --
4 f 1 9.81 KOWALSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM --
5 f 1 10.54 SZLAGE Patrycja UKS Jedynka Reda 1997 U18 PM -- #
1 f 2 10.10 MIGDAŁ Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U18 PM --
2 f 2 10.50 WODZAK Paula UKS Jedynka Reda 1997 U18 PM --
60 m pł K K
1 f 1 9.22 WANTA Liliana AZS-AWFiS Gdańsk # 1992 U23 PM --
2 f 1 9.22 MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 1993 U23 PM -- B.D. # 2
3 f 1 9.63 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U20 PM --
Wzwyż K
1 f 1 1.65 ZAKRZEWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 1991 U23 PM II
1 f 1 1.65 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 1997 U18 PM II B.D. 1
1 f 1 1.65 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 1994 U20 PM II RETYK Sławomir Z/1322/11 2016 1
2 f 1 1.50 FIGURSKA Oktawia SKLA Słupsk 1996 U18 PM IV
3 f 1 1.60 NOWAKOWSKA Adrianna MTS Junior Sopot 1994 U20 PM III
4 f 1 1.50 KONKEL Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1993 U23 PM -- #
W dal K
1 f 1 5.34 MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 1993 U23 PM III B.D. # 2
1 f 1 5.52 OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM II
1 f 1 5.53 RZEPCZYK Anna MKS Sambor Tczew 1994 U20 PM II
2 f 1 5.16 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U20 PM III
2 f 1 5.17 KOWALSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM III
3 f 1 4.90 GRONDA Klaudia MMKS Gdańsk 1998 U16 PM IV #
3 f 1 5.03 ROESKE Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U20 KP IV B.D. BEZ
4 f 1 4.54 MACHOLLA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk 1995 U20 PM --
4 f 1 4.62 SCHUSTER Julianna MMKS Gdańsk 1997 U18 PM --
5 f 1 4.50 KOHNKE Daria RKS Rumia # 1998 U16 PM V #
6 f 1 4.38 CHYŁA Paulina UKS Jedynka Reda 1996 U18 PM --
7 f 1 4.28 HALIŃSKA Paulina LKS Zantyr Sztum 1996 U18 PM --
Trójskok K
1 f 1 10.86 RZEPCZYK Anna MKS Sambor Tczew 1994 U20 PM III
60 m M
1 e 1 7.00 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1991 U23 PM -- #
1 e 1 7.11 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 1995 U20 PM --
1 e 1 7.46 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 1997 U18 PM -- B.D.
2 e 1 7.03 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 1989 Sen KP --
2 e 1 7.26 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 1994 U20 PM -- B.D. BEZ
2 e 1 7.69 CHABOWSKI Przemysław MMKS Gdańsk 1997 U18 PM --
3 e 1 7.23 MIEDZIK Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 1991 U23 KP -- B.D. 3
3 e 1 7.47 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 1995 U20 PM --
3 e 1 7.99 WESOŁY Artur UKS Jedynka Reda 1997 U18 PM --
4 e 1 7.76 KRAKOWSKI Jan WKS Flota Gdynia 1994 U20 PM -- B.D. BEZ
4 e 1 8.05 JĘDRZEJCZYK Bartłomiej AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U18 PM --
5 e 1 7.81 OSOWSKI Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U20 PM --
5 e 1 8.09 BINIAŚ Konrad KL Lechia Gdańsk 1996 U18 PM --
1 e 2 7.18 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk 1991 U23 PM -- #
1 e 2 7.34 PÓLKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U20 PM -- #
1 e 2 7.71 TABA Oskar AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U18 PM --
2 e 2 7.29 UWIJAŁA Krzysztof MKS Sambor Tczew 1990 Sen PM --
2 e 2 7.50 SZEWCZYK Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 1995 U20 PM --
2 e 2 7.79 BŁASZCZYK Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U18 PM --
3 e 2 7.41 BYKOWSKI Michał SKLA Sopot # 1993 U23 PM --
3 e 2 7.52 KOWALCZYK Artur MMKS Gdańsk 1995 U20 PM --
3 e 2 8.16 RZEPA Mateusz UKS Jedynka Reda 1997 U18 PM -- #
4 e 2 7.64 MIROWSKI Michał SKLA Sopot 1995 U20 PM -- B.D. 3
4 e 2 7.75 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U16 PM -- B.D. #
4 e 2 8.71 KOZAK Jakub MMKS Gdańsk 1997 U18 PM -- B.D. BEZ
5 e 2 7.85 GABIS Kacper AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U20 PM --
1 e 3 7.24 KASYNA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 1993 U23 PM -- #
1 e 3 7.36 ŁASZEWSKI Marcin MMKS Gdańsk 1994 U20 PM --
1 e 3 7.69 WOSS Krzysztof KL Gdynia 1996 U18 PM --
2 e 3 7.26 BAJ Mikołaj KL Lechia Gdańsk 1992 U23 PM -- ANTCZAK Edmund # Z/4786/11 2013 2
2 e 3 7.52 ORZEŁ Arkadiusz LKS Ziemi Puckiej Puck 1995 U20 PM -- #
2 e 3 7.81 BOROŃ Zbigniew AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM --
3 e 3 7.28 KUCZEWSKI Mateusz KL Lechia Gdańsk 1993 U23 PM --
3 e 3 7.82 BIAŁOSKÓRSKI Artur AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U18 PM -- NAWROCKI Dariusz BEZ
4 e 3 7.41 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 1993 U23 KP --
4 e 3 8.17 BIELAWA Mateusz WKS Flota Gdynia 1996 U18 PM --
5 e 3 7.68 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U16 PM -- #
  e 3 DQ KAMIŃKI Jakub KL Gdynia 1995 U20 PM -- #
1 e 4 7.55 ŻUK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM --
1 e 4 7.99 SAJNAGA Szymon MMKS Gdańsk 1998 U16 PM -- #
2 e 4 7.88 KULIGOWSKI Dariusz MMKS Gdańsk 1997 U18 PM --
2 e 4 8.03 GAJOS Mateusz SKLA Sopot # 1998 U16 PM --
3 e 4 8.03 KNITTER Michał KL Gdynia 1999 U16 PM --
3 e 4 8.04 CEJNOWA Janusz LKS Ziemi Puckiej Puck 1996 U18 PM --
4 e 4 8.14 ŚWIATCZYŃSKI Maciej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1997 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1522/13 2021 BEZ
4 e 4 8.22 CZAJA Marcin UKS Jedynka Reda 1998 U16 PM -- #
5 e 4 8.34 PIĆ Dominik SKLA Sopot 1997 U18 PM --
  e 4 DQ KUPIS Oskar MMKS Gdańsk 1998 U16 PM -- #
  e 4 DQ ARENDT Robert RKS Rumia 1998 U16 PM --
1 e 5 7.60 HINC Oskar KL Lechia Gdańsk 1996 U18 PM --
2 e 5 8.08 ZAMOROWSKI Dawid MMKS Gdańsk 1997 U18 PM --
3 e 5 8.31 ZIEŃCZUK Przemysław MMKS Gdańsk 1996 U18 PM --
1 f 1 7.05 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 1995 U20 PM --
1 f 1 7.41 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 1997 U18 PM -- B.D.
2 f 1 7.14 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 1994 U20 PM -- B.D. BEZ
2 f 1 7.47 ŻUK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM --
3 f 1 7.34 PÓLKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U20 PM -- #
3 f 1 7.54 TABA Oskar AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U18 PM --
4 f 1 7.41 ŁASZEWSKI Marcin MMKS Gdańsk 1994 U20 PM --
4 f 1 7.64 HINC Oskar KL Lechia Gdańsk 1996 U18 PM --
5 f 1 7.46 SZEWCZYK Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 1995 U20 PM --
5 f 1 7.70 WOSS Krzysztof KL Gdynia 1996 U18 PM --
6 f 1 7.46 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 1995 U20 PM --
6 f 1 7.70 CHABOWSKI Przemysław MMKS Gdańsk 1997 U18 PM --
1 f 2 6.98 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 1991 U23 PM -- #
1 f 2 7.42 KOWALCZYK Artur MMKS Gdańsk 1995 U20 PM --
1 f 2 7.75 BŁASZCZYK Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U18 PM --
2 f 2 7.00 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 1989 Sen KP --
2 f 2 7.60 ORZEŁ Arkadiusz LKS Ziemi Puckiej Puck 1995 U20 PM -- #
2 f 2 7.81 BOROŃ Zbigniew AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM --
3 f 2 7.14 MIEDZIK Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 1991 U23 KP -- B.D. 3
3 f 2 7.61 MIROWSKI Michał SKLA Sopot 1995 U20 PM -- B.D. 3
3 f 2 7.90 KULIGOWSKI Dariusz MMKS Gdańsk 1997 U18 PM --
4 f 2 7.20 BAJ Mikołaj KL Lechia Gdańsk 1992 U23 PM -- ANTCZAK Edmund # Z/4786/11 2013 2
4 f 2 7.71 OSOWSKI Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U20 PM --
4 f 2 8.00 CEJNOWA Janusz LKS Ziemi Puckiej Puck 1996 U18 PM --
5 f 2 7.26 KASYNA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 1993 U23 PM -- #
5 f 2 8.12 WESOŁY Artur UKS Jedynka Reda 1997 U18 PM --
  f 2 DQ KRAKOWSKI Jan WKS Flota Gdynia 1994 U20 PM -- B.D. BEZ
60 m pł M J Mł M
1 f 1 8.54 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 1996 U18 MA -- B.D. 1
2 f 1 8.57 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 1997 U18 PM -- B.D.
3 f 1 8.73 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 1997 U18 MA -- GIZA Andrzej # Z/0044/13 2020 1
4 f 1 9.30 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U18 PM --
5 f 1 9.88 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM --
6 f 1 10.87 ZALEWSKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM --
60 m pł M (99.1) M
1 s 1 8.48 GELO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U20 PM --
2 s 1 8.64 PRZYBYŁA Adrian WKS Flota Gdynia # 1995 U20 PM --
4 s 1 9.84 KAMIŃKI Jakub KL Gdynia 1995 U20 PM -- #
60 m pł M M
3 s 1 8.99 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 1993 U23 KP --
Wzwyż M
1 f 1 1.80 BARAN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U16 PM IV B.D. #
1 f 1 2.08 BARZOWSKI Karol SKLA Sopot # 1991 U23 PM I B.D. # 3
2 f 1 1.80 WAŻNY Karol MKS Sambor Tczew 1997 U18 PM IV
2 f 1 2.00 HINC Radosław SKLA Sopot 1994 U20 PM II
3 f 1 1.70 MAŁEJKYJ Damian KS Piast Wilczęta 1997 U18 WN -- MICHAŁEK Piotr MICHAŁEK Piotr , Z/0843/13 , 2014 4
3 f 1 1.95 MOTYLIŃSKI Damian AML Słupsk # 1995 U20 PM II
4 f 1 1.70 SIWEK Marcel SKLA Słupsk 1996 U18 PM --
4 f 1 1.80 MAŁKIEWICZ Michał MKS Sambor Tczew 1995 U20 PM IV
5 f 1 1.70 ŚWIATCZYŃSKI Maciej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1997 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1522/13 2021 BEZ
6 f 1 1.65 RZEPA Mateusz UKS Jedynka Reda 1997 U18 PM -- #
W dal M
1 f 1 6.49 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM III
1 f 1 6.58 GELO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U20 PM III
1 f 1 7.35 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk 1991 U23 PM I #
2 f 1 6.43 CISKOWSKI Jakub RKS Rumia 1996 U18 PM III
2 f 1 6.52 RÓZGA Simon SKLA Sopot 1995 U20 PM III #
2 f 1 7.04 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 1989 Sen KP II
3 f 1 6.16 REJMUS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 1995 U20 PM IV
3 f 1 6.42 CHAMSKI Kamil MKS Sambor Tczew 1996 U18 PM III
3 f 1 6.88 PROKOP Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 1991 U23 PM II
4 f 1 5.99 STANIUK Mateusz SKLA Słupsk 1994 U20 PM IV
4 f 1 6.22 CHORAB Krystian WKS Flota Gdynia 1996 U18 PM IV B.D. BEZ
4 f 1 6.65 KUCZEWSKI Mateusz KL Lechia Gdańsk 1993 U23 PM III
5 f 1 6.07 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 1996 U18 MA IV B.D. 1
6 f 1 5.94 HINC Oskar KL Lechia Gdańsk 1996 U18 PM IV
7 f 1 5.71 ŁABĘCKI Kordian SKLA Słupsk 1996 U18 PM --
8 f 1 5.47 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 1997 U18 PM --
9 f 1 5.42 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 1998 U16 PM -- KAŃSKI Ryszard KAŃSKI Ryszard # Z/1240/14 2023
10 f 1 5.25 KUPIS Oskar MMKS Gdańsk 1998 U16 PM -- #
11 f 1 5.23 ZALEWSKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 1996 U18 PM --
12 f 1 5.17 PIOTROWSKI Konrad RKS Rumia 1998 U16 PM -- #
13 f 1 4.96 WESOŁY Artur UKS Jedynka Reda 1997 U18 PM --
14 f 1 4.85 CZAJA Marcin UKS Jedynka Reda 1998 U16 PM -- #
15 f 1 4.84 KOZAK Jakub MMKS Gdańsk 1997 U18 PM -- B.D. BEZ
16 f 1 4.79 SAJNAGA Szymon MMKS Gdańsk 1998 U16 PM -- #
17 f 1 4.68 TRACZYK Filip KL Lechia Gdańsk 1998 U16 PM -- WRZOSEK Zbigniew Z/1512/14 2014 BEZ
  f 1 NM BIELAWA Mateusz WKS Flota Gdynia 1996 U18 PM --
Trójskok M
1 f 1 12.28 HINC Oskar KL Lechia Gdańsk 1996 U18 PM --
1 f 1 13.24 RÓZGA Simon SKLA Sopot 1995 U20 PM III #
2 f 1 11.48 KRAKOWSKI Jan WKS Flota Gdynia 1994 U20 PM -- B.D. BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.523649930954 sekund