Grudziądz 12.01.2013
Halowy Mityng Lekkoatletyczny
60 m K
1 e 1 7.72 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz # 1995 U20 KP --
2 e 1 7.82 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1994 U20 DS -- B.D. # M
3 e 1 8.04 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP -- B.D. # 1
4 e 1 8.19 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP -- B.D. B.D. 2
5 e 1 8.21 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U20 KP -- B.D. # 1
1 e 2 7.98 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 1995 U20 KP -- #
2 e 2 8.11 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 1996 U18 WN --
3 e 2 8.30 PIETRAS Sandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U16 KP --
4 e 2 8.56 MAĆKO Oliwia LKS Lubawa # 1997 U18 WN --
1 e 3 7.95 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024
2 e 3 8.17 MAKOWSKA Paulina MKL Toruń 1994 U20 KP -- B.D. 3
3 e 3 8.37 PIECHOWSKA Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1998 U16 PM --
4 e 3 8.87 GRABOWSKA Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 1997 U18 KP --
1 e 4 8.37 PACZYŃSKA Wiktoria LUKS Start Nakło # 1999 U16 KP -- #
2 e 4 8.53 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 1996 U18 WN --
3 e 4 8.58 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U16 WN -- #
4 e 4 8.61 CHYCZEWSKA Sandra MKL Toruń 1997 U18 KP --
5 e 4 8.69 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 1999 U16 KP -- #
1 e 5 8.68 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U14 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024
2 e 5 8.78 JABŁOŃSKA Aneta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1996 U18 PM --
3 e 5 8.83 DASZKIEWICZ Agata MKL Toruń 1999 U16 KP -- #
1 e 6 8.83 LICZNERSKA Agata MKS Truso Elbląg 1998 U16 WN -- B.D.
2 e 6 8.88 RZEPKA Magda MKS Truso Elbląg 1996 U18 WN --
3 e 6 8.96 WIECZOREK Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1998 U16 KP --
4 e 6 9.48 BIAŁA Maria MLKS Nadwiślanin Chełmno 1997 U18 KP --
1 e 7 9.12 DAWIEC Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP --
2 e 7 9.21 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 2000 U14 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2022 3
3 e 7 10.68 KAŹMIERCZAK Anna LKS Prime Food Brda Przechlewo 2000 U14 PM --
1 e 8 9.09 FRĄCZYK Nikola LKS Prime Food Brda Przechlewo 2002 U12 PM --
2 e 8 9.16 SKRZYPNIK Kamila MKL Toruń 2001 U14 KP -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/1575/16 2021
3 e 8 9.56 BIELEWSKA Julita MKS Truso Elbląg 1999 U16 WN --
4 e 8 9.73 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U12 WN -- # LDK!
5 e 8 10.68 MUCHOWSKA Michalina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2002 U12 PM --
1 e 9 9.01 MICHALSKA Sandra GKS Olimpia Grudziądz 1999 U16 KP -- #
2 e 9 9.46 ORZECHOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U18 PM -- B.D.
3 e 9 9.79 KOWALSKA Katarzyna LUKS Start Nakło # 2000 U14 KP --
4 e 9 9.90 KLANOWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1999 U16 KP --
5 e 9 9.98 SKOWRON Adrianna MKS Truso Elbląg 1998 U16 WN --
6 e 9 10.33 SAS Marta LKS Prime Food Brda Przechlewo 2002 U12 PM --
1 e 10 8.74 BRZEZICKA Jolanta SKLA Słupsk 1998 U16 PM --
2 e 10 9.13 LATAŃSKA Joanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 1997 U18 KP --
3 e 10 9.36 ŁUCZAK Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP --
4 e 10 9.53 KANIA Aleksandra LUKS Wieża Postomino 1999 U16 ZP -- ROLBIECKI Janusz BEZ
1 e 11 8.39 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U14 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023
2 e 11 8.85 DYBIEC Zuzanna LUKS Wieża Postomino 1998 U16 ZP -- ROLBIECKI Janusz ROLBIECKI Janusz BEZ
3 e 11 9.05 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 2000 U14 WP -- #
4 e 11 9.10 KOZŁOWSKA Izabela MKS Baszta Szamotuły # 2000 U14 WP --
5 e 11 9.34 BIAŁA Marzena MKL Toruń # 1999 U16 KP --
1 e 12 8.43 KASICA Monika SKLA Sopot # 1996 U18 PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
2 e 12 8.78 BUCZAK Klaudia SKLA Słupsk 1999 U16 PM --
3 e 12 8.91 LESZCZYŃSKA Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U14 PM -- # LDK!
4 e 12 8.96 WYSMYK Kinga LKS Jantar Ustka 1998 U16 PM --
5 e 12 9.13 POZNANIAK Paulina KS Gwardia Piła 1999 U16 WP --
6 e 12 9.20 GUTMAŃSKA Natalia MKL Toruń 2000 U14 KP -- #
7 e 12 10.94 SAS Alicja LKS Prime Food Brda Przechlewo 2003 U12 PM --
1 f 1 7.69 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz # 1995 U20 KP --
2 f 1 7.84 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1994 U20 DS -- B.D. # M
3 f 1 7.96 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/15 2024
4 f 1 8.02 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 1995 U20 KP -- #
5 f 1 8.10 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP -- B.D. # 1
6 f 1 8.16 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 1996 U18 WN --
1 f 2 8.09 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP -- B.D. B.D. 2
2 f 2 8.21 MAKOWSKA Paulina MKL Toruń 1994 U20 KP -- B.D. 3
3 f 2 8.28 PACZYŃSKA Wiktoria LUKS Start Nakło # 1999 U16 KP -- #
4 f 2 8.33 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U20 KP -- B.D. # 1
5 f 2 8.46 PIETRAS Sandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U16 KP --
6 f 2 8.52 PIECHOWSKA Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1998 U16 PM --
1 f 3 8.37 KASICA Monika SKLA Sopot # 1996 U18 PM -- B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
2 f 3 8.41 LÄCHELE Susane OŚ AZS Poznań # 2000 U14 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1473/15 , 2023
3 f 3 8.46 MAĆKO Oliwia LKS Lubawa # 1997 U18 WN --
4 f 3 8.49 CHYCZEWSKA Sandra MKL Toruń 1997 U18 KP --
5 f 3 8.56 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U16 WN -- #
6 f 3 8.64 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 1996 U18 WN --
200 m K
1 s 1 26.92 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 1995 U20 KP III #
2 s 1 27.37 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP IV B.D. B.D. 2
1 s 2 27.67 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP IV
2 s 2 28.22 KASICA Monika SKLA Sopot # 1996 U18 PM IV B.D. MODELSKI Michał B.D. # , Z/1665/12 , 2023
3 s 2 28.42 MARCINIAK Adrianna LKS Jantar Ustka 1995 U20 PM IV
1 s 3 26.65 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz # 1995 U20 KP III
2 s 3 28.41 PIETRAS Sandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U16 KP IV
1 s 4 28.76 ŻYŁA Daria GKS Olimpia Grudziądz 1997 U18 KP --
2 s 4 29.15 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 1996 U18 WN --
3 s 4 29.47 LEWANDOWSKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1997 U18 KP --
1 s 5 30.23 LICZNERSKA Agata MKS Truso Elbląg 1998 U16 WN V B.D.
2 s 5 31.32 DAWIEC Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP --
1 s 6 28.00 PACZYŃSKA Wiktoria LUKS Start Nakło # 1999 U16 KP IV #
2 s 6 31.16 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 2000 U14 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2022 3
3 s 6 32.20 ŁUCZAK Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP --
300 m K
1 s 1 44.53 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP -- B.D. # 1
2 s 1 45.10 MARCINIAK Adrianna LKS Jantar Ustka 1995 U20 PM --
3 s 1 46.25 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U16 WN IV #
4 s 1 49.83 BUCZAK Klaudia SKLA Słupsk 1999 U16 PM --
1 s 2 45.83 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Piła 1999 U16 WP IV
2 s 2 45.94 JABŁOŃSKA Aneta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1996 U18 PM --
3 s 2 48.26 DYBIEC Zuzanna LUKS Wieża Postomino 1998 U16 ZP V ROLBIECKI Janusz ROLBIECKI Janusz BEZ
4 s 2 48.77 KAROLEWSKA Agata MKL Toruń 1998 U16 KP --
5 s 2 49.62 GRAJEWSKA Anna KS Jeziorak Iława 1998 U16 WN --
1 s 3 49.61 KUNICKA Katarzyna KS Wda Świecie 1995 U20 KP --
2 s 3 50.29 DOBRZYŃSKA Monika GUKS Asy Dywity 1998 U16 WN -- B.D. 5
3 s 3 50.32 KEMUŚ Marika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2000 U14 PM -- #
4 s 3 50.68 KUCHARSKA Justyna MKL Toruń 1998 U16 KP --
5 s 3 51.24 MILER Paulina GKS Olimpia Grudziądz 1999 U16 KP --
1 s 4 49.64 FRĄCZYK Nikola LKS Prime Food Brda Przechlewo 2002 U12 PM --
2 s 4 52.10 RONOWSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 1999 U16 KP --
3 s 4 53.26 NOWOCIEŃSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 1999 U16 KP --
4 s 4 56.62 SAS Marta LKS Prime Food Brda Przechlewo 2002 U12 PM --
5 s 4 59.40 KAŹMIERCZAK Anna LKS Prime Food Brda Przechlewo 2000 U14 PM --
1 s 5 42.55 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP -- B.D. # BEZ
2 s 5 46.50 BRZEZICKA Jolanta SKLA Słupsk 1998 U16 PM IV
3 s 5 46.55 MARTYNOWICZ Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1996 U18 KP --
4 s 5 51.22 DREWNICZ Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 1999 U16 KP --
5 s 5 63.84 SAS Alicja LKS Prime Food Brda Przechlewo 2003 U12 PM --
1 s 6 48.02 OSIOWY Weronika CMKL Człuchów 1998 U16 PM V
2 s 6 49.51 MICHALSKA Weronika GKS Olimpia Grudziądz 1998 U16 KP -- #
3 s 6 49.73 STRÓŻYŃSKA Justyna UKB Szubin 1997 U18 KP -- #
4 s 6 51.70 KANIA Aleksandra LUKS Wieża Postomino 1999 U16 ZP -- ROLBIECKI Janusz BEZ
5 s 6 52.22 DOMIŃSKA Aleksandra UKB Szubin 1997 U18 KP -- #
1 s 7 46.85 LAMENTOWICZ Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1998 U16 KP V
2 s 7 48.00 WYSMYK Kinga LKS Jantar Ustka 1998 U16 PM V
3 s 7 49.18 LESZCZYŃSKA Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 2000 U14 PM -- # LDK!
4 s 7 49.34 STĘPIEŃ Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1999 U16 KP -- #
5 s 7 51.12 BLOCINSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 2000 U14 PM --
6 s 7 53.07 RUMIŃSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 2003 U12 WN -- # LDK!
400 m K
1 s 1 64.87 PAWELLA Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1996 U18 KP --
2 s 1 66.88 RATUSZYN Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1997 U18 KP --
3 s 1 69.25 HOLKA Anna MLKS Nadwiślanin Chełmno 1997 U18 KP --
4 s 1 72.78 LATAŃSKA Joanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 1997 U18 KP --
600 m K
1 s 1 1:42.89 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP -- B.D. # M
2 s 1 1:43.78 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 1996 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2020 1
3 s 1 1:44.79 OLESZKIEWICZ Kamila ULKS Talex Borzytuchom 1997 U18 PM --
4 s 1 1:45.42 KNAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 1997 U18 KP -- B.D. # BEZ
5 s 1 1:48.80 RÓZGA Paula KS Gwardia Piła 1998 U16 WP V
6 s 1 1:51.37 SAZON Emilia ULKS Talex Borzytuchom 1997 U18 PM --
7 s 1 1:54.81 FIEDOROWICZ Agata KS Gwardia Piła 1995 U20 WP -- B.D. BEZ
8 s 1 2:00.08 SOŁTYS Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1997 U18 KP -- #
1 s 2 1:48.56 STOLTMANN Marta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1997 U18 PM -- #
2 s 2 1:50.55 SWAKOWSKA Marta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1996 U18 PM --
3 s 2 1:52.26 ZIĘTARSKA Sandra GKS Olimpia Grudziądz 1996 U18 KP -- #
4 s 2 1:56.87 KATOLIK Klementyna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1999 U16 PM --
5 s 2 1:59.33 DOBRZYŃSKA Monika GUKS Asy Dywity 1998 U16 WN -- B.D. 5
6 s 2 2:02.58 FRĄCKOWIAK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1997 U18 KP --
7 s 2 2:02.69 GRUBERT Natalia GUKS Asy Dywity 2000 U14 WN --
1 s 3 1:47.79 WOSZCZYK Karolina ULKS Talex Borzytuchom 1998 U16 PM V
2 s 3 1:54.79 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk # 1998 U16 PM -- ROLBIECKI Janusz # Z/0526/14 2021 2
3 s 3 1:55.15 POTASZNIK Alicja RLTL Optima Radom # 2000 U14 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. TRZOS Leszek # Z/2957/15 2024
4 s 3 2:02.62 GONERA Patrycja MLKS Baszta Bytów 1998 U16 PM --
5 s 3 2:05.40 KAŁKA Martyna KS Gwardia Piła 1999 U16 WP --
6 s 3 2:09.53 ŁOJEWSKA Dominika GUKS Asy Dywity 2000 U14 WN --
7 s 3 2:31.74 MUSZYŃSKA Marta KS Wda Świecie 2001 U14 KP --
1000 m K
1 s 1 3:14.14 SMOLARZ Angelika PLKS Gwda Piła 1995 U20 WP --
2 s 1 3:14.71 TREDER Patrycja ULKS Talex Borzytuchom 1997 U18 PM --
3 s 1 3:16.67 FELSKOWSKA Marta KUKS Remus Kościerzyna 2000 U14 PM IV
4 s 1 3:20.97 WOJTAS Magdalena MLKS Tucholanka Tuchola 1997 U18 KP -- WOJTAS Marek Z/0387/13 2014 BEZ
5 s 1 3:23.77 PRZYBYSZEWSKA Paulina LKS Jantar Ustka 1997 U18 PM -- #
6 s 1 3:31.43 WANTOWSKA Aleksandra UKS Mały Jeziorak Iława # 1996 U18 WN -- B.D. BEZ
7 s 1 3:37.88 WROŃSKA Magdalena SKLA Słupsk 1995 U20 PM --
1 s 2 3:22.51 GRALAK Anna ULKS Talex Borzytuchom 1998 U16 PM V
2 s 2 3:27.13 SZEMELA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 1998 U16 PM V #
3 s 2 3:27.63 BRANICKA Karolina KUKS Remus Kościerzyna 1999 U16 PM V #
4 s 2 3:28.31 WORONA Katarzyna SKLA Słupsk 1998 U16 PM V
5 s 2 3:58.37 TOMAS Agnieszka MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP --
6 s 2 4:09.41 SULIKOWSKA Martyna GUKS Asy Dywity 1998 U16 WN --
2000 m K
1 f 1 6:56.56 MAIK Daria LUKS Start Nakło # 1997 U18 KP -- B.D. # 1
2 f 1 7:54.39 DĄBROWSKA Paulina SL Olimpia Poznań # 1995 U20 WP --
60 m pł K Mł K
1 s 1 11.57 LAMENTOWICZ Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1998 U16 KP --
60 m pł K J Mł K
1 s 1 9.19 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP --
2 s 1 9.74 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 1997 U18 KP -- #
3 s 1 9.81 RYCHTER Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1996 U18 KP -- #
4 s 1 9.92 RATUSZYN Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1997 U18 KP --
5 s 1 9.99 LEWANDOWSKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1997 U18 KP --
1 f 1 9.09 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP --
2 f 1 9.90 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 1997 U18 KP -- #
3 f 1 9.93 RATUSZYN Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1997 U18 KP --
4 f 1 9.97 LEWANDOWSKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1997 U18 KP --
60 m pł K K
1 e 1 10.15 TRZCIŃSKA Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1994 U20 KP -- B.D. # 3
5 f 1 10.25 TRZCIŃSKA Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1994 U20 KP -- B.D. # 3
Wzwyż K
1 f 1 1.66 WILKOS Izabela GKS Olimpia Grudziądz # 1993 U23 KP II B.D. 3
2 f 1 1.55 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice # 1996 U18 SL III B.D. # 2
3 f 1 1.50 JARSKA Malwina GKS Olimpia Grudziądz 1997 U18 KP IV
3 f 1 1.50 NOWOŚWIAT Agnieszka MKS Truso Elbląg 1995 U20 WN IV #
3 f 1 1.50 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 1999 U16 KP IV #
6 f 1 1.50 RYCHTER Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1996 U18 KP IV #
W dal K
1 f 1 5.25 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 1994 U20 KP III #
2 f 1 4.91 RYCHTER Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1996 U18 KP IV #
3 f 1 4.51 PODOLSKA Karolina GKS Olimpia Grudziądz 1998 U16 KP V
4 f 1 4.45 WRÓBLEWSKA Paulina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1992 U23 KP --
5 f 1 4.08 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U14 KP -- # LDK!
6 f 1 4.08 DUBANOWSKA Laura GKS Olimpia Grudziądz 1999 U16 KP --
7 f 1 4.03 WIECZOREK Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1998 U16 KP --
8 f 1 3.89 RZEPKA Magda MKS Truso Elbląg 1996 U18 WN --
9 f 1 3.67 KORNELUK Monika MKS Truso Elbląg 1998 U16 WN --
10 f 1 3.64 KLANOWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1999 U16 KP --
11 f 1 3.09 GUTMAŃSKA Natalia MKL Toruń 2000 U14 KP -- #
12 f 1 2.78 MUCHOWSKA Michalina LKS Prime Food Brda Przechlewo 2002 U12 PM --
  f 1 NM CZAJA Aneta MLKS Nadwiślanin Chełmno 1997 U18 KP --
Trójskok K
1 f 1 12.09 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 1994 U20 KP I
2 f 1 10.64 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 1997 U18 KP IV #
3 f 1 10.59 FRONTCZAK Monika UKB Szubin 1995 U20 KP IV #
4 f 1 10.18 KOWALEWSKA Martyna UKS Wyspiański Szubin # 1997 U18 KP -- B.D. # BEZ
5 f 1 9.65 WRÓBLEWSKA Paulina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1992 U23 KP --
60 m M
1 e 1 6.99 KOŃCZAL Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1994 U20 KP --
2 e 1 7.06 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1994 U20 PM --
3 e 1 7.12 WINTROWICZ Miłosz MLKS Krajna Sępólno 1995 U20 KP -- PATYNA Tomasz Z/3747/11 3
4 e 1 7.22 SZCZYPKA Marcin BKS Bydgoszcz 1993 U23 KP -- B.D. BEZ
5 e 1 7.39 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 1993 U23 KP --
6 e 1 7.44 CIENIUCH Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 1993 U23 KP --
7 e 1 7.48 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 1989 Sen KP -- B.D. B.D. BEZ
1 e 2 7.06 BORKOWSKI Karol GKS Olimpia Grudziądz # 1995 U20 KP -- #
2 e 2 7.16 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 1997 U18 KP -- #
3 e 2 7.31 WOSIŃSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 1996 U18 PM --
4 e 2 7.40 OLENDER Michał MKL Toruń 1996 U18 KP --
1 e 3 7.32 PAWŁOWICZ Damian ULKS Talex Borzytuchom 1995 U20 PM --
2 e 3 7.38 DRASZAWKA Bartłomiej KS Gwardia Piła 1994 U20 WP --
3 e 3 7.47 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 1994 U20 KP --
4 e 3 7.50 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 1994 U20 PM --
  e 3 DQ KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP -- B.D. # 3
  e 3 DQ OSTROWSKI Patryk SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1997 U18 KP --
1 e 4 7.47 ŻURAWSKI Krystian GKS Olimpia Grudziądz # 1996 U18 KP --
2 e 4 7.49 PIPOWSKI Marcin KS Wda Świecie 1995 U20 KP --
3 e 4 7.53 DĄBROWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 1996 U18 WN --
4 e 4 7.60 BIEŃKOWSKI Wiktor LKS Lubawa 1997 U18 WN --
5 e 4 7.66 JABŁOŃSKI Michał MKL Toruń 1998 U16 KP -- #
1 e 5 7.24 KOWALSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek
2 e 5 7.57 ZAWADZKI Patryk LKS Lubawa 1996 U18 WN --
3 e 5 7.64 MADEJ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP -- #
4 e 5 7.67 MIRA Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 1997 U18 KP --
  e 5 DQ SZABŁOWSKI Damian GKS Olimpia Grudziądz 1996 U18 KP --
1 e 6 7.51 KAŹMIERSKI Michał LIUKS Kruszwica 1998 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/1459/14 2016 3
2 e 6 7.55 LIS Karol MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1996 U18 PM -- B.D. B.D.
3 e 6 7.65 ATRASZKIEWICZ Jędrzej BKS Bydgoszcz 1996 U18 KP --
4 e 6 7.73 MAŁACHA Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1995 U20 KP -- B.D.
5 e 6 7.86 SIEGERT Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U16 KP --
1 e 7 8.07 MACIOŁEK Damian LKS Lubawa 1995 U20 WN --
2 e 7 8.24 PŁÓCIENNIK Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1998 U16 KP -- OLCZYK Stanisław # Z/0057/14 2014 4
3 e 7 8.32 HAUSMAN Szymon GKS Olimpia Grudziądz 1998 U16 KP --
4 e 7 8.47 OLSKI Bartłomiej MLKS Krajna Sępólno 1999 U16 KP -- PATYNA Tomasz
  e 7 DQ POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz # 1999 U16 KP --
  e 7 DQ BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 1998 U16 KP -- #
1 e 8 7.98 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 1997 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
2 e 8 8.01 KARSZNIA Dominik SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1997 U18 KP --
3 e 8 8.05 SZCZUKOWSKI Szymon BKS Bydgoszcz 1998 U16 KP --
4 e 8 8.08 STACHOWSKI Seweryn MLKS Krajna Sępólno 1999 U16 KP -- B.D.
5 e 8 8.73 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 1999 U16 WN -- TYKARSKI Marek # Z/0165/16 2019 1
1 e 9 7.51 SÓWKA Paweł KS Gwardia Piła 1997 U18 WP --
2 e 9 7.66 STAŃKO Dawid KS Gwardia Piła 1997 U18 WP --
3 e 9 7.71 DOBRZYŃ Patryk SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1995 U20 KP --
4 e 9 8.10 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP -- B.D. # 2
5 e 9 8.79 GUZOWSKI Krystian MKS Truso Elbląg 1999 U16 WN --
6 e 9 9.30 OBUCHOWICZ Hubert GUKS Asy Dywity 2002 U12 WN --
1 e 10 7.56 CHRZANOWSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP -- B.D. B.D. # 1
2 e 10 8.02 HASEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek 4
3 e 10 8.28 SYNKOWICZ Mikołaj GKS Olimpia Grudziądz 1999 U16 KP -- #
1 e 11 7.64 GRZEŚKIEWICZ Wojciech KS Gwardia Piła 1996 U18 WP --
2 e 11 7.70 MĄKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz 1999 U16 KP -- #
3 e 11 8.33 HEJZA Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1999 U16 KP --
4 e 11 8.58 KLIMEK Dawid GKS Olimpia Grudziądz 1999 U16 KP -- #
1 f 1 6.92 KOŃCZAL Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1994 U20 KP --
2 f 1 7.02 WINTROWICZ Miłosz MLKS Krajna Sępólno 1995 U20 KP -- PATYNA Tomasz Z/3747/11 3
3 f 1 7.07 BORKOWSKI Karol GKS Olimpia Grudziądz # 1995 U20 KP -- #
4 f 1 7.11 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 1997 U18 KP -- #
5 f 1 7.15 SZCZYPKA Marcin BKS Bydgoszcz 1993 U23 KP -- B.D. BEZ
1 f 2 7.22 KOWALSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek
2 f 2 7.29 WOSIŃSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 1996 U18 PM --
3 f 2 7.33 PAWŁOWICZ Damian ULKS Talex Borzytuchom 1995 U20 PM --
4 f 2 7.36 OLENDER Michał MKL Toruń 1996 U18 KP --
1 f 3 7.34 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 1989 Sen KP -- B.D. B.D. BEZ
2 f 3 7.37 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 1994 U20 KP --
3 f 3 7.39 PIPOWSKI Marcin KS Wda Świecie 1995 U20 KP --
4 f 3 7.41 ŻURAWSKI Krystian GKS Olimpia Grudziądz # 1996 U18 KP --
5 f 3 7.45 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 1994 U20 PM --
6 f 3 7.48 CIENIUCH Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 1993 U23 KP --
200 m M
1 s 1 23.81 BORKOWSKI Karol GKS Olimpia Grudziądz # 1995 U20 KP IV #
2 s 1 24.98 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP -- B.D. # 3
1 s 2 24.81 CHRZANOWSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP -- B.D. B.D. # 1
2 s 2 25.82 OSTROWSKI Patryk SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1997 U18 KP --
3 s 2 26.29 POZORSKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz # 1999 U16 KP --
1 s 3 25.31 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U18 PM --
2 s 3 26.30 BAZARNIK Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U16 KP -- B.D. B.D. #
3 s 3 26.54 DYS Marcin LKS Jantar Ustka 1996 U18 PM --
1 s 4 25.00 PIPOWSKI Marcin KS Wda Świecie 1995 U20 KP --
2 s 4 26.09 SKIBSKI Maciej KS Wda Świecie 1995 U20 KP --
3 s 4 29.06 JĘDRZEJEWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1998 U16 KP -- #
1 s 5 25.31 LIS Karol MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1996 U18 PM -- B.D. B.D.
2 s 5 26.23 SIEGERT Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U16 KP --
3 s 5 26.97 HASEK Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek 4
300 m M
1 s 1 38.71 SZCZUDLIŃSKI Artur LIUKS Kruszwica 1996 U18 KP -- LUZAK Andrzej Z/1456/12 2013 2
2 s 1 38.96 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 1994 U20 PM --
3 s 1 39.02 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP -- #
4 s 1 39.80 MACIOŁEK Damian LKS Lubawa 1995 U20 WN --
5 s 1 39.96 PAWŁOWICZ Damian ULKS Talex Borzytuchom 1995 U20 PM --
1 s 2 39.03 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U18 PM --
2 s 2 41.49 BAZALIN Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1997 U18 PM --
3 s 2 42.12 KENSIK Patryk MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1996 U18 PM --
4 s 2 42.64 GRZEŚKIEWICZ Wojciech KS Gwardia Piła 1996 U18 WP --
1 s 3 39.90 KAROLEWSKI Dawid MKL Toruń 1997 U18 KP --
2 s 3 42.84 MACIESZA Jakub MKS Truso Elbląg 1998 U16 WN -- B.D.
3 s 3 44.28 KAŁKA Łukasz KS Gwardia Piła 1997 U18 WP --
4 s 3 46.07 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 1999 U16 KP -- #
1 s 4 41.37 SÓWKA Paweł KS Gwardia Piła 1997 U18 WP --
2 s 4 41.84 DYS Marcin LKS Jantar Ustka 1996 U18 PM --
3 s 4 42.07 DRONKA Daniel GKS Olimpia Grudziądz 1997 U18 KP -- #
4 s 4 42.33 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP -- B.D. # 2
5 s 4 43.05 KARSZNIA Dominik SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1997 U18 KP --
1 s 5 41.63 ŚLEDŻ Jacek MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 1991 U23 PM --
2 s 5 42.11 STAŃKO Dawid KS Gwardia Piła 1997 U18 WP --
3 s 5 43.88 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U16 KP -- #
4 s 5 44.93 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 1999 U16 WN -- TYKARSKI Marek # Z/0165/16 2019 1
5 s 5 51.62 OBUCHOWICZ Hubert GUKS Asy Dywity 2002 U12 WN --
6 s 5 55.68 ROZPŁOCH Daniel KS Gwardia Piła 2001 U14 WP --
400 m M
1 s 1 56.16 OBECNY Mateusz CMKL Człuchów 1997 U18 PM --
2 s 1 56.38 POLASIK Artur CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U20 KP -- B.D. B.D. # BEZ
600 m M
1 s 1 1:27.04 RUSS Radosław LKS Vectra Włocławek # 1996 U18 KP --
2 s 1 1:28.10 BONOWICZ Krystian LUKS Wieża Postomino 1994 U20 ZP -- ROLBIECKI Janusz Z/1046/11 2013 2
3 s 1 1:31.42 KUZIOŁA Szymon KS Wda Świecie 1994 U20 KP --
4 s 1 1:32.86 TYMA Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1997 U18 KP --
5 s 1 1:33.98 WROŃSKI Mateusz MLKS Baszta Bytów 1998 U16 PM IV
6 s 1 1:40.10 GLISZCZYŃSKI Mateusz MKL Toruń 1996 U18 KP --
1 s 2 1:37.41 SZCZYGIEŁ Sebastian LLKS Smętowo Graniczne 1998 U16 PM V NOWAKOWSKI Karol 3
2 s 2 1:37.80 WIŚNIEWSKI Paweł KS Wda Świecie 1996 U18 KP --
3 s 2 1:38.84 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 1997 U18 PM --
4 s 2 1:39.09 PAWŁOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 1997 U18 KP --
5 s 2 1:44.80 JEDWABNIK Dawid LLKS Smętowo Graniczne 1998 U16 PM -- NOWAKOWSKI Karol BEZ
6 s 2 1:49.60 LESZCZYŃSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP -- #
7 s 2 1:52.69 URTNOWSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP --
1 s 3 1:33.35 GINTER Leszek ULKS Talex Borzytuchom 1998 U16 PM IV #
2 s 3 1:33.91 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U16 KP IV SOBOWIEC Bartosz B.D. # Z/0064/14 2024 1
3 s 3 1:35.55 JAKUBEK Patryk ULKS Talex Borzytuchom 1997 U18 PM --
4 s 3 1:39.47 ZAGAJEWSKI Rafał KL Iskra Białogard # 1997 U18 ZP -- #
5 s 3 1:44.31 LUDWICKI Krzysztof LUKS Wieża Postomino 1997 U18 ZP --
6 s 3 1:44.84 HESSE Mateusz AML Słupsk # 1999 U16 PM --
1 s 4 1:34.38 MYSZKIEWICZ Maciej Orka Iława Athletics # 1996 U18 WN -- B.D. BEZ
2 s 4 1:34.51 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 1997 U18 PM --
3 s 4 1:44.82 LIGMAN Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # 4
4 s 4 1:45.41 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 2000 U14 PM -- #
5 s 4 1:48.02 MAJEWSKI Wojciech GKS Olimpia Grudziądz 1999 U16 KP -- #
6 s 4 1:58.56 POBŁOCKI Dawid KUKS Remus Kościerzyna 2001 U14 PM --
7 s 4 2:10.06 ŁOJEWSKI Daniel GUKS Asy Dywity 2001 U14 WN --
1000 m M
1 s 1 2:35.64 KOWALCZYK Bartosz PLKS Gwda Piła 1992 U23 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2851/11 2017 BEZ
2 s 1 2:36.96 PIOTROWICZ Patryk PLKS Gwda Piła 1994 U20 WP --
3 s 1 2:37.81 WIŚNIEWSKI Arkadiusz MLKS Tucholanka Tuchola 1987 Sen KP -- WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek Z/3941/11, Z/3941/11 , 2016 3
4 s 1 2:38.41 CIECIERSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 1994 U20 PM --
5 s 1 2:44.29 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk # 1994 U20 PM --
6 s 1 2:45.95 KENSIK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 1994 U20 PM --
7 s 1 2:46.55 GRABKOWSKI Piotr SKLA Sopot 1995 U20 PM -- B.D. 3
1 s 2 2:42.64 MILERT Krzysztof BKS Bydgoszcz 1994 U20 KP -- B.D. BEZ
2 s 2 2:45.88 TOMASZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP -- #
3 s 2 2:46.01 MARCHLIK Kasjan GKS Olimpia Grudziądz 1997 U18 KP -- #
4 s 2 2:50.04 GARSKI Dawid AML Słupsk # 1995 U20 PM -- GARSKI Dawid # Z/0360/13 2024
5 s 2 2:52.73 JANKOWSKI Radosław MLKS Baszta Bytów 1998 U16 PM V
6 s 2 2:54.30 TAMBOR Michał UKS Mały Jeziorak Iława # 1994 U20 WN --
7 s 2 2:54.46 MIELEWCZYK Dawid MLKS Baszta Bytów 1997 U18 PM --
8 s 2 3:02.01 BOROWSKI Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1996 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0762/13 2014 BEZ
1 s 3 2:51.60 BERLIŃSKI Mariusz ULKS Talex Borzytuchom 1997 U18 PM -- #
2 s 3 2:52.30 BYTNER Kamil KS Jeziorak Iława 1995 U20 WN --
3 s 3 2:59.22 EBEL Grzegorz LKB im. Braci Petk Lębork # 1997 U18 PM -- B.D. # Z/0270/13 2021
4 s 3 3:00.95 TOMAS Marek MLKS Nadwiślanin Chełmno 1997 U18 KP --
5 s 3 3:01.14 MIELEWCZYK Kamil MLKS Baszta Bytów 1998 U16 PM --
6 s 3 3:03.13 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 1999 U16 PM -- #
7 s 3 3:05.66 WYSOCKI Krystian MLKS Tucholanka Tuchola 1995 U20 KP --
8 s 3 3:15.00 CYMANN Maciej KS Wejher Wejherowo 1998 U16 PM --
  s 3 DNF ANGEL Patryk KS Wejher Wejherowo # 1999 U16 PM -- WALCZAK Mariusz # Z/1918/18 2018 BEZ
1 s 4 2:56.03 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 1999 U16 KP V #
2 s 4 2:56.28 WYTRĄŻEK Filip UKS Mały Jeziorak Iława # 1995 U20 WN --
3 s 4 2:58.24 WARCZAK Konrad GKS Olimpia Grudziądz 1998 U16 KP V #
4 s 4 3:05.38 FLIS Marek ULKS Talex Borzytuchom 1998 U16 PM --
5 s 4 3:07.71 GORZELAŃCZYK Paweł OŚ AZS Poznań # 1996 U18 WP -- B.D. 3
6 s 4 3:08.47 SŁAWSKI Jędrzej MLKS Baszta Bytów 1997 U18 PM --
7 s 4 3:12.96 MISIASZEK Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 1998 U16 KP --
8 s 4 3:23.19 JAŃCZAK Patryk KS Gwardia Piła 2000 U14 WP --
9 s 4 3:25.99 NOSEK Szymon KS Gwardia Piła 2000 U14 WP --
1 s 5 2:52.79 RETKA Wojciech KS Jeziorak Iława 1994 U20 WN --
2 s 5 2:57.24 GONERA Dominik UKS Mały Jeziorak Iława # 1997 U18 WN --
3 s 5 2:59.76 SZRAJBER Krystian MLKS Tucholanka Tuchola 1997 U18 KP -- WOJTAS Marek # Z/0386/13 2014 BEZ
4 s 5 3:02.54 WILEMSKI Nikolas GKS Olimpia Grudziądz 1999 U16 KP -- #
5 s 5 3:03.75 LISEWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP --
6 s 5 3:15.70 WENSIERSKI Kacper ULKS Talex Borzytuchom 1998 U16 PM --
7 s 5 3:21.85 SZCZĘSNY Konrad GUKS Asy Dywity 1999 U16 WN --
8 s 5 3:24.46 TRZEBIATOWSKI Kewin KUKS Remus Kościerzyna 2000 U14 PM --
2000 m M
1 s 1 5:52.85 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 1996 U18 PM -- MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2024 1
2 s 1 5:59.37 URBANOWSKI Mikołaj LKS Ostromecko # 1993 U23 KP -- STANKIEWICZ Błażej B.D. Z/0692/12 2016 2
3 s 1 6:06.53 JÓŹWIAK Dawid BKS Bydgoszcz 1996 U18 KP --
4 s 1 6:13.55 GLONEK Waldemar SL Olimpia Poznań # 1994 U20 WP -- B.D. 3
5 s 1 6:19.75 SMOLIŃSKI Mateusz UKB Szubin 1996 U18 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0750/12 2017 3
60 m pł M Mł M
1 s 1 9.17 ROBÓTKA Bartosz UKB Szubin 1998 U16 KP -- #
2 s 1 9.64 BAZARNIK Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U16 KP -- B.D. B.D. #
3 s 1 9.92 JABŁOŃSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 1998 U16 KP --
4 s 1 10.30 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U16 KP -- #
5 s 1 10.35 JĘDRZEJEWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1998 U16 KP -- #
2 f 2 8.96 ROBÓTKA Bartosz UKB Szubin 1998 U16 KP -- #
4 f 2 9.80 BAZARNIK Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U16 KP -- B.D. B.D. #
5 f 2 9.87 JABŁOŃSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 1998 U16 KP --
  f 2 DQ JĘDRZEJEWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1998 U16 KP -- #
60 m pł M J Mł M
1 s 1 8.30 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP -- #
2 s 1 8.67 WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz # 1997 U18 KP -- KASZEWSKI Tomasz # BEZ
3 s 1 8.72 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP -- B.D. 3
4 s 1 9.15 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP --
5 s 1 9.61 PASIS Jakub GKS Olimpia Grudziądz 1997 U18 KP -- #
1 f 1 8.42 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP -- #
2 f 1 8.54 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U18 KP -- B.D. 3
3 f 1 8.66 WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz # 1997 U18 KP -- KASZEWSKI Tomasz # BEZ
1 f 2 8.89 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP --
3 f 2 9.32 PASIS Jakub GKS Olimpia Grudziądz 1997 U18 KP -- #
60 m pł M (99.1) M
1 e 1 9.06 STRZELECKI Filip SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1994 U20 KP --
2 e 1 9.31 JÓŹWIAK Paweł GKS Olimpia Grudziądz 1995 U20 KP --
3 e 1 9.68 SKIBSKI Maciej KS Wda Świecie 1995 U20 KP --
  e 1 DQ STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U20 KP -- B.D. # BEZ
4 f 1 9.19 STRZELECKI Filip SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1994 U20 KP --
5 f 1 9.26 JÓŹWIAK Paweł GKS Olimpia Grudziądz 1995 U20 KP --
6 f 1 9.85 SKIBSKI Maciej KS Wda Świecie 1995 U20 KP --
Wzwyż M
1 f 1 1.95 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz # 1996 U18 KP II #
2 f 1 1.90 JABŁOŃSKI Igor GKS Olimpia Grudziądz 1997 U18 KP III
2 f 1 1.90 GURBIN Maciej GKS Olimpia Grudziądz 1993 U23 KP III
4 f 1 1.80 WIATROWSKI Jakub KS Jeziorak Iława 1994 U20 WN IV HOFMAN Paweł Z/1794/12 2013 4
5 f 1 1.70 ZIÓŁKOWSKI Maciej KL Iskra Białogard # 1997 U18 ZP -- #
6 f 1 1.65 A I KS Jeziorak Iława 1996 U18 WN --
  f 1 NM TYCNER Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP --
W dal M
1 f 1 6.86 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 U23 KP II SCHUBRING Zbigniew # Z/0429/11 2021 2
2 f 1 6.62 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 1993 U23 KP III
3 f 1 6.38 DRASZAWKA Bartłomiej KS Gwardia Piła 1994 U20 WP III
4 f 1 5.97 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 1997 U18 KP IV BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
5 f 1 5.72 HULISZ Filip BKS Bydgoszcz 1995 U20 KP -- B.D.
6 f 1 5.67 KUCHCZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 1995 U20 KP -- B.D. BEZ
7 f 1 5.42 ZIÓŁKOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 1997 U18 KP --
8 f 1 5.15 OLSKI Krzysztof MLKS Krajna Sępólno 1994 U20 KP -- PATYNA Tomasz BEZ
9 f 1 5.05 GOŁEK Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1997 U18 KP --
10 f 1 4.79 DZIEDZIECH Miłosz AZS-AWFiS Gdańsk # 1999 U16 PM -- #
11 f 1 4.38 NOWAK Oskar GKS Olimpia Grudziądz 2000 U14 KP --
12 f 1 4.09 KRZYŻOPOLSKI Mariusz MKS Truso Elbląg 1998 U16 WN --
Trójskok M
1 f 1 14.46 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 1988 Sen KP II
2 f 1 13.46 HULISZ Szymon MKL Toruń 1991 U23 KP III B.D. 3
3 f 1 12.80 HULISZ Filip BKS Bydgoszcz 1995 U20 KP IV B.D.
4 f 1 12.28 ŚWIĄTKOWSKI Przemysław UKB Szubin 1994 U20 KP -- B.D. # BEZ
5 f 1 11.81 SZADKOWSKI Mikołaj MKL Toruń 1997 U18 KP --
6 f 1 11.68 KUCHCZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 1995 U20 KP -- B.D. BEZ
7 f 1 11.09 ZIÓŁKOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 1997 U18 KP --
  f 1 NM KOBYLARZ Radosław BKS Bydgoszcz 1994 U20 KP -- B.D. 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.0142040252686 sekund