Szczecin 12.01.2013
Halowe Mistrzostwa Województwa Bissa Cup 2013
60 m K
1 13 s 1 9.51 LEWANDOWSKA Klaudia UKL Ósemka Police 2001 U14 ZP --
2 21 s 1 9.96 RYBIŃSKA Alicja STS Pomerania Szczecinek 2002 U12 ZP --
3 24 s 1 10.14 CZAJKOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 2002 U12 ZP -- #
4 28 s 1 10.70 MAKAREWICZ Jolanta UKS MKL Szczecin 2002 U12 ZP --
1 1 s 2 8.52 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin # 2000 U14 ZP -- #
2 6 s 2 9.15 MURAWSKA Nikola MKL Szczecin # 2000 U14 ZP -- B.D. #
3 17 s 2 9.58 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 2000 U14 ZP --
4 18 s 2 9.70 NOWAK Dominika UKL Ósemka Police 2000 U14 ZP --
1 2 s 3 8.89 ŁUŻYŃSKA Patrycja MKL Szczecin # 2000 U14 ZP -- #
2 12 s 3 9.46 STEFANIUK Weronika KS AZS AWF Wrocław # 2000 U14 DS -- ŁOŚ Dariusz B.D. # Z/4145/15 2023
3 25 s 3 10.14 SZCZUKO Urszula STS Pomerania Szczecin # 2001 U14 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon # Z/6560/15 2023 LDK!
4 26 s 3 10.19 KIELECKA Paulina MKS Kusy Szczecin 2001 U14 ZP --
1 5 s 4 9.09 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2000 U14 ZP -- #
2 8 s 4 9.30 KOWALCZYK Małgorzata MKS Hermes Gryfino 2000 U14 ZP -- #
3 14 s 4 9.51 RYBIŃSKA Anna STS Pomerania Szczecinek 2002 U12 ZP --
4 27 s 4 10.67 BIECZYŃŚKA Blanka MKS Kusy Szczecin 2001 U14 ZP -- LDK!
1 11 s 5 9.42 MASSIEL Klaudia MKS Kusy Szczecin 2001 U14 ZP --
2 15 s 5 9.54 ZAJĄC Oliwia UKL Ósemka Police 2000 U14 ZP -- LDK!
3 22 s 5 9.99 SOJSKA Ewa OSOT Szczecin # 2001 U14 ZP -- # LDK!
4 23 s 5 10.01 GAWROŃSKA Magdalena MKS Kusy Szczecin # 2002 U12 ZP --
1 9 s 6 9.37 PASTUSZKA Oliwia UKL Ósemka Police 2000 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK!
2 19 s 6 9.86 ŁANIEWSKA Sandra MKS Hermes Gryfino 2000 U14 ZP --
3 20 s 6 9.89 KOŁODZIEJSKA Anna MKS Święc Sławno 2002 U12 ZP --
1 3 s 7 8.99 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U14 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/1291/15 , 2023
2 4 s 7 9.01 WRÓBEL Zuzanna MKS Hermes Gryfino 2000 U14 ZP -- #
1 7 s 8 9.18 KRAJEWSKA Weronika MKS Hermes Gryfino 2000 U14 ZP --
2 10 s 8 9.40 PYTLIŃSKA Edyta MKS Kusy Szczecin 2000 U14 ZP --
3 16 s 8 9.56 PRZYBYSZ Katarzyna MKS Kusy Szczecin # 2001 U14 ZP -- ŚLIWKA Irena BEZ LDK!
1 1 e 1 7.93 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 1995 U20 ZP --
1 3 e 1 8.18 LEWANDOWSKA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 1996 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/1711/12 2015 4
1 23 e 1 9.00 SUSZCZYŃSKA Klaudia MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
2 7 e 1 8.41 WARKUSZ Olimpia MKL Szczecin 1997 U18 ZP -- #
2 2 e 1 8.54 DRĘTKIEWICZ Renata STS Pomerania Szczecinek 1995 U20 ZP -- #
2 26 e 1 9.03 RATAJCZYK Roksana MLUKS Mokasyn Płoty 1999 U16 ZP -- KECLER Dorota 5
3 14 e 1 8.81 WYKOWSKA Kamila LKS Olimpic Szczecin 1997 U18 ZP --
3 3 e 1 9.21 Z P niest. Szczecin # 1990 Sen ZP --
4 21 e 1 10.23 GRZELCZAK Natalia KL Wałcz 1996 U18 ZP --
1 4 e 2 8.23 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 1997 U18 MA -- B.D. # BEZ
2 5 e 2 8.29 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 1997 U18 ZP -- #
2 15 e 2 8.87 KUŹBIEL Weronika MKL Szczecin # 1999 U16 ZP -- #
3 12 e 2 8.76 WILKOWIECKA Roksana MKL Szczecin 1997 U18 ZP -- #
3 27 e 2 9.07 BARTYZEL Sara MLUKS Mokasyn Płoty 1999 U16 ZP --
4 12 e 2 8.72 WIŚNIEWSKA Justyna KL Wałcz 1998 U16 ZP -- LEWANDOWSKI Jacek # BEZ
4 15 e 2 8.99 CYRANKOWSKA Ewelina UKL Ósemka Police 1996 U18 ZP --
4 45 e 2 9.95 JOKIEL Karolina MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
1 1 e 3 8.03 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U18 ZP -- B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
1 10 e 3 8.68 GRACZYK Marta KMKL Sztorm Kołobrzeg 1998 U16 ZP --
2 2 e 3 8.14 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 17 e 3 8.89 FIGA Aneta KMKL Sztorm Kołobrzeg 1999 U16 ZP -- #
3 17 e 3 9.08 KARABASZ Natalia KL Wałcz 1997 U18 ZP -- DIWYK Marek # Z/0049/13 2015 3
3 41 e 3 9.75 GRODEK Zuzanna MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
4 18 e 3 9.25 CZAICKA Patrycja LKS Olimpic Szczecin 1997 U18 ZP --
4 42 e 3 9.78 FEDOROWICZ Klaudia LKS Olimpic Szczecin 1999 U16 ZP --
1 6 e 4 8.40 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 1997 U18 ZP -- #
1 6 e 4 8.49 KOŁODZIEJSKA Joanna MKS Święc Sławno 1998 U16 ZP --
2 10 e 4 8.59 ZUB Klaudia KMKL Sztorm Kołobrzeg 1997 U18 ZP --
2 21 e 4 8.95 KWIATKOWSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 1998 U16 ZP -- KECLER Dorota 4
3 13 e 4 8.80 ADAMCZYK Emanuela LKS Olimpic Szczecin # 1996 U18 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/0113/12 2015 BEZ
3 22 e 4 8.98 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U16 LB -- #
4 31 e 4 9.18 KOWALSKA Sylwia MLUKS Mokasyn Płoty 1998 U16 ZP --
4 19 e 4 9.28 GAWEŁ Weronika MKS Kusy Szczecin 1997 U18 ZP --
1 5 e 5 8.46 WAKUŁA Wiktoria MKL Szczecin # 1999 U16 ZP -- #
1 9 e 5 8.52 ŁUCZAK Oliwia KL Wałcz 1997 U18 ZP -- #
2 11 e 5 8.72 STUDNIAREK Katarzyna MKL Szczecin 1997 U18 ZP -- #
2 33 e 5 9.22 CHODECKA Nikola MKL Szczecin # 1998 U16 ZP -- #
3 16 e 5 9.04 BARTKIEWICZ Małgorzata STS Pomerania Szczecinek 1996 U18 ZP --
3 37 e 5 9.43 BŁACHOWICZ Andżelika UKL Ósemka Police 1998 U16 ZP --
4 40 e 5 9.71 ZDZIĘBORSKA Dominika MLUKS Mokasyn Płoty 1998 U16 ZP --
1 8 e 6 8.51 SKÓRA Małgorzata MKL Szczecin # 1997 U18 ZP -- #
1 16 e 6 8.87 JAGIELSKA Barbara UKL Ósemka Police 1998 U16 ZP --
2 18 e 6 8.89 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 1999 U16 ZP -- #
2 20 e 6 9.64 GROTNIK Weronika MKS Hermes Gryfino 1997 U18 ZP --
3 28 e 6 9.08 BIEGUN Wiktoria OSOT Szczecin # 1998 U16 ZP -- #
4 46 e 6 10.25 BUJNOWSKA Wiktoria KL Wałcz 1999 U16 ZP --
1 1 e 7 8.25 CHMIELEWSKA Agnieszka ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1998 U16 LB -- GRENDA Jan
2 34 e 7 9.23 BUCZYŃSKA Aleksandra LKS Olimpic Szczecin 1999 U16 ZP --
3 44 e 7 9.79 KĄDZIELA Ewa MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
1 20 e 8 8.90 HEN Paula KMKL Sztorm Kołobrzeg 1999 U16 ZP -- #
2 24 e 8 9.01 BARTOSIK Kamila OSOT Szczecin # 1998 U16 ZP -- #
3 32 e 8 9.21 SZYCKO Berenika MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
4 43 e 8 9.78 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard # 1999 U16 ZP -- #
1 8 e 9 8.60 RYBCZONEK Natalia MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
2 14 e 9 8.86 FRANCZAK Sylwia MKL Szczecin # 1999 U16 ZP -- #
3 19 e 9 8.89 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 1999 U16 DS -- #
4 36 e 9 9.25 ZALEWSKA Maria UKL Ósemka Police 1998 U16 ZP --
1 2 e 10 8.26 DYKA Sandra MKL Szczecin # 1998 U16 ZP --
2 13 e 10 8.82 KRAŚNICKA Dorota UKL Ósemka Police 1999 U16 ZP --
3 38 e 10 9.44 SUCHODOLSKA Dominika MLUKS Mokasyn Płoty 1998 U16 ZP -- KECLER Szymon BEZ
  e 10 DQ NIZIOŁ Inga MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
1 3 e 11 8.34 SZKUDLAR Klaudia MKS Hermes Gryfino 1999 U16 ZP -- #
2 9 e 11 8.68 ANUSZKIEWICZ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 1999 U16 ZP --
3 29 e 11 9.12 KACZMARCZYK Zuzanna MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
4 35 e 11 9.25 DRĘTKIEWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecinek 1998 U16 ZP --
1 4 e 12 8.40 KOSTKA Karina MKS Hermes Gryfino 1998 U16 ZP --
2 7 e 12 8.57 SMOLAREK Sylwia MKS Junior Złocieniec 1998 U16 ZP --
3 30 e 12 9.15 POPRAWA Patrycja MKS Hermes Gryfino 1999 U16 ZP -- #
1 11 e 13 8.71 KMIEĆ Adrianna MKS Junior Złocieniec 1999 U16 ZP --
2 25 e 13 9.02 KUCHARSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 1999 U16 ZP --
3 39 e 13 9.55 KOROBEJKO Laura UKL Ósemka Police 1999 U16 ZP -- #
1 f 1 7.97 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U18 ZP -- B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
1 f 1 8.04 KUROWSKA Julia UKL Ósemka Police 1995 U20 ZP --
1 f 1 8.11 CHMIELEWSKA Agnieszka ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1998 U16 LB -- GRENDA Jan
2 f 1 8.14 DYKA Sandra MKL Szczecin # 1998 U16 ZP --
2 f 1 8.16 LEWANDOWSKA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 1996 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/1711/12 2015 4
2 f 1 8.69 DRĘTKIEWICZ Renata STS Pomerania Szczecinek 1995 U20 ZP -- #
3 f 1 8.20 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 1997 U18 MA -- B.D. # BEZ
3 f 1 8.25 KOSTKA Karina MKS Hermes Gryfino 1998 U16 ZP --
4 f 1 8.28 SZKUDLAR Klaudia MKS Hermes Gryfino 1999 U16 ZP -- #
4 f 1 8.45 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 1997 U18 ZP -- #
1 f 2 8.19 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 1997 U18 ZP -- #
1 f 2 8.47 WAKUŁA Wiktoria MKL Szczecin # 1999 U16 ZP -- #
2 f 2 8.39 WARKUSZ Olimpia MKL Szczecin 1997 U18 ZP -- #
2 f 2 8.49 RYBCZONEK Natalia MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
3 f 2 8.51 SKÓRA Małgorzata MKL Szczecin # 1997 U18 ZP -- #
3 f 2 8.52 KOŁODZIEJSKA Joanna MKS Święc Sławno 1998 U16 ZP --
4 f 2 8.54 SMOLAREK Sylwia MKS Junior Złocieniec 1998 U16 ZP --
4 f 2 8.73 ŁUCZAK Oliwia KL Wałcz 1997 U18 ZP -- #
1 f 3 8.51 GRACZYK Marta KMKL Sztorm Kołobrzeg 1998 U16 ZP --
1 f 3 8.78 ADAMCZYK Emanuela LKS Olimpic Szczecin # 1996 U18 ZP -- BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/0113/12 2015 BEZ
2 f 3 8.60 ANUSZKIEWICZ Dominika KMKL Sztorm Kołobrzeg 1999 U16 ZP --
2 f 3 8.96 CYRANKOWSKA Ewelina UKL Ósemka Police 1996 U18 ZP --
3 f 3 8.67 KMIEĆ Adrianna MKS Junior Złocieniec 1999 U16 ZP --
4 f 3 8.81 WIŚNIEWSKA Justyna KL Wałcz 1998 U16 ZP -- LEWANDOWSKI Jacek # BEZ
60 m pł K Mł K
1 1 e 1 9.91 KUDUK Nikola MKL Szczecin # 1998 U16 ZP -- B.D.
2 2 e 1 10.39 FIGA Aneta KMKL Sztorm Kołobrzeg 1999 U16 ZP -- #
3 5 e 1 11.27 GRACZYK Marta KMKL Sztorm Kołobrzeg 1998 U16 ZP --
4 6 e 1 11.40 WIŚNIEWSKA Justyna KL Wałcz 1998 U16 ZP -- LEWANDOWSKI Jacek # BEZ
1 3 e 2 10.78 BOJBA Aleksandra ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1998 U16 LB -- SASKA Tomasz KOWALSKI Zenon Z/1151/14 2016 BEZ
2 4 e 2 10.99 MADCZAK Agnieszka MKS Hermes Gryfino 1998 U16 ZP --
1 f 1 9.82 KUDUK Nikola MKL Szczecin # 1998 U16 ZP -- B.D.
2 f 1 9.91 FIGA Aneta KMKL Sztorm Kołobrzeg 1999 U16 ZP -- #
3 f 1 10.67 GRACZYK Marta KMKL Sztorm Kołobrzeg 1998 U16 ZP --
4 f 1 10.72 MADCZAK Agnieszka MKS Hermes Gryfino 1998 U16 ZP --
60 m pł K J Mł K
1 2 e 1 9.37 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 1997 U18 ZP -- #
2 3 e 1 9.68 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin # 1997 U18 ZP -- IWIŃSKI Jerzy # Z/1386/13 2023 2
3 5 e 1 10.97 KARABASZ Natalia KL Wałcz 1997 U18 ZP -- DIWYK Marek # Z/0049/13 2015 3
1 1 e 2 8.83 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 4 e 2 9.95 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 1997 U18 ZP -- #
3 7 e 2 11.56 WYKOWSKA Kamila LKS Olimpic Szczecin 1997 U18 ZP --
1 6 e 3 11.07 RADLIŃSKA Agnieszka ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 1997 U18 LB -- SASKA Tomasz SASKA Tomasz , Z/1187/13 , 2016 4
1 f 1 9.34 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 1997 U18 ZP -- #
2 f 1 9.58 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin # 1997 U18 ZP -- IWIŃSKI Jerzy # Z/1386/13 2023 2
3 f 1 9.76 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 1997 U18 ZP -- #
4 f 1 10.70 KARABASZ Natalia KL Wałcz 1997 U18 ZP -- DIWYK Marek # Z/0049/13 2015 3
60 m pł K K
1 1 s 1 9.49 FORGACZ Klaudia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1995 U20 LB --
2 2 s 1 9.63 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1995 U20 LB -- SASKA Tomasz # Z/2606/11 2016 BEZ
Wzwyż K
1 1 s 1 1.55 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 1999 U16 ZP III
1 1 s 1 1.71 ABRAMIUK Małgorzata OSOT Szczecin # 1994 U20 ZP I B.D. GRENDA Jan 2
2 2 s 1 1.35 BOJBA Aleksandra ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1998 U16 LB -- SASKA Tomasz KOWALSKI Zenon Z/1151/14 2016 BEZ
2 2 s 1 1.55 UKLEJA Agata KMKL Sztorm Kołobrzeg 1997 U18 ZP III B.D. BEZ
3 3 s 1 1.35 ADAMCZYK Natalia MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
3 3 s 1 1.50 ŁUCZAK Oliwia KL Wałcz 1997 U18 ZP IV #
4 5 s 1 1.30 SPERKA Julia MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
4 4 s 1 1.40 KRZYSZTOFIK Agata MKS Kusy Szczecin 1997 U18 ZP --
5 4 s 1 1.30 KUCHARSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 1999 U16 ZP --
6 6 s 1 1.20 PRABUCKA Kamila MKS Junior Złocieniec 1999 U16 ZP --
7 7 s 1 1.10 TACZALSKA Beata MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
  s 1 NM RAHN Paula MKS Kusy Szczecin # 1998 U16 ZP --
  s 1 NM GRZELCZAK Natalia KL Wałcz 1996 U18 ZP --
  s 1 NM SZARANEK Laila UKL Ósemka Police # 1998 U16 ZP -- #
Tyczka K
1 1 s 1 3.00 NOWAK Anna OSOT Szczecin # 1998 U16 ZP II #
1 1 s 1 3.30 KALINICZENKO Anastasiya OSOT Szczecin 1994 U20 ZP I # LDK!
2 2 s 1 2.60 WRĘGA Paula OSOT Szczecin # 1999 U16 ZP IV #
2 2 s 1 3.20 SŁAWIŃSKA Sonia OSOT Szczecin 1995 U20 ZP II #
3 3 s 1 1.90 JASICZEK Julia MKS Kusy Szczecin 2000 U14 ZP --
3 3 s 1 3.10 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 1997 U18 ZP II #
4 5 s 1 1.71 BORKIEWICZ Marika OSOT Szczecin # 2000 U14 ZP -- SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/4929/15 2023
5 4 s 1 1.71 KOZAK Ewelina LKS Olimpic Szczecin # 1999 U16 ZP --
W dal K
1 1 s 1 4.64 SZKUDLAR Klaudia MKS Hermes Gryfino 1999 U16 ZP V #
1 1 s 1 5.23 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1995 U20 LB III SASKA Tomasz # Z/2606/11 2016 BEZ
2 2 s 1 4.43 KOŁODZIEJSKA Joanna MKS Święc Sławno 1998 U16 ZP --
2 2 s 1 5.04 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1994 U20 LB IV SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
3 3 s 1 4.25 BARTOSIK Kamila OSOT Szczecin # 1998 U16 ZP -- #
3 3 s 1 4.91 FORGACZ Klaudia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1995 U20 LB IV
4 4 s 1 4.23 ZASADZIŃSKA Natalia MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
4 4 s 1 4.60 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 1997 U18 MA -- B.D. # BEZ
5 5 s 1 4.18 KOWALSKA Sylwia MLUKS Mokasyn Płoty 1998 U16 ZP --
5 5 s 1 4.57 LEWANDOWSKA Klaudia MLUKS Mokasyn Płoty 1996 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/1711/12 2015 4
6 6 s 1 4.11 JAGIELSKA Barbara UKL Ósemka Police 1998 U16 ZP --
6 6 s 1 4.43 POMIAN Andżelina MKS Junior Złocieniec 1997 U18 ZP --
7 7 s 1 4.08 ZALEWSKA Maria UKL Ósemka Police 1998 U16 ZP --
7 7 s 1 4.40 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 1995 U20 ZP --
8 8 s 1 4.01 RATAJCZYK Roksana MLUKS Mokasyn Płoty 1999 U16 ZP -- KECLER Dorota 5
8 8 s 1 4.38 RADLIŃSKA Agnieszka ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 1997 U18 LB -- SASKA Tomasz SASKA Tomasz , Z/1187/13 , 2016 4
9 9 s 1 3.97 HEN Paula KMKL Sztorm Kołobrzeg 1999 U16 ZP -- #
9 9 s 1 4.24 BARTKIEWICZ Małgorzata STS Pomerania Szczecinek 1996 U18 ZP --
10 10 s 1 3.85 SOKOŁOWSKA Aleksandra GULKS Barwice # 1999 U16 ZP -- KIELING Mariusz BEZ
11 11 s 1 3.83 BIELSKA Edyta SKLA Sopot # 2001 U14 PM -- B.D. MODELSKI Michał # , Z/1291/15 , 2023
12 12 s 1 3.77 SUSZCZYŃSKA Klaudia MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
13 13 s 1 3.62 BARTYZEL Sara MLUKS Mokasyn Płoty 1999 U16 ZP --
14 14 s 1 3.47 ZDZIĘBORSKA Dominika MLUKS Mokasyn Płoty 1998 U16 ZP --
15 15 s 1 3.40 SZARANEK Laila UKL Ósemka Police # 1998 U16 ZP -- #
16 16 s 1 3.07 SUCHODOLSKA Dominika MLUKS Mokasyn Płoty 1998 U16 ZP -- KECLER Szymon BEZ
  s 1 NM KWIATKOWSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 1998 U16 ZP -- KECLER Dorota 4
  s 1 NM KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U16 LB -- #
  s 1 NM BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 1999 U16 ZP -- #
Trójskok K
1 1 s 1 10.84 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1995 U20 LB III SASKA Tomasz # Z/2606/11 2016 BEZ
2 2 s 1 10.82 ŁĘKOWSKA Manuela ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U18 LB III SASKA Tomasz Z/1358/12 BEZ
3 3 s 1 10.80 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1994 U20 LB III SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
4 4 s 1 10.33 UKLEJA Agata KMKL Sztorm Kołobrzeg 1997 U18 ZP IV B.D. BEZ
60 m M
1 5 s 1 9.03 KAZIMIERAK Adrian MKS Hermes Gryfino 2001 U14 ZP -- #
2 6 s 1 9.17 ŻÓŁKOŚ Paweł MKS Święc Sławno 2000 U14 ZP --
3 7 s 1 9.29 OLENDER Rafał UKL Ósemka Police 2000 U14 ZP --
1 9 s 2 9.38 SKŁADANOWSKI Damian MKL Szczecin # 2002 U12 ZP -- ŚLIWKA Irena # 4 LDK!
2 13 s 2 9.80 KACPERSKI Wiktor MKL Szczecin # 2002 U12 ZP -- IWIŃSKI Jerzy # Z/2024/17 2023 LDK!
3 14 s 2 9.82 KOWALSKI Hubert MKL Szczecin # 2001 U14 ZP -- ŚLIWKA Irena # 3 LDK!
4 18 s 2 11.03 SZOBAK Mateusz MKS Kusy Szczecin 2002 U12 ZP -- SKRODZKI Dariusz LDK!
1 2 s 3 8.71 KIZYMA Adrian MKS Kusy Szczecin 2000 U14 ZP --
2 3 s 3 8.74 OBLIZAJEK Mateusz MLUKS Mokasyn Płoty 2000 U14 ZP --
3 4 s 3 8.95 SZYMAŃSKI Norbert MLUKS Mokasyn Płoty 2000 U14 ZP -- KECLER Szymon Z/1293/15 2016 3
4 10 s 3 9.38 WIECZOREK Zygmunt MLUKS Mokasyn Płoty 2000 U14 ZP -- KECLER Szymon Z/1292/15 2016 BEZ
1 1 s 4 8.21 BARANOWSKI Damian MKL Szczecin # 2000 U14 ZP -- #
2 11 s 4 9.70 ZACZYŃSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 2002 U12 ZP -- ŚLIWKA Irena # 4 LDK!
3 12 s 4 9.72 WÓJCIK Bartosz MKS Kusy Szczecin 2001 U14 ZP --
4 17 s 4 9.98 FALBA Dominik MKS Kusy Szczecin 2000 U14 ZP --
1 8 s 5 9.30 BARTCZAK Jakub STS Pomerania Szczecinek 2001 U14 ZP -- LDK!
2 15 s 5 9.91 KOPANIECKI Dawid MKS Kusy Szczecin 2001 U14 ZP --
3 16 s 5 9.93 SZELĄGOWSKI Igor STS Pomerania Szczecinek 2001 U14 ZP -- # LDK!
1 1 e 1 7.14 JANISZAK Kamil MKS Junior Złocieniec 1995 U20 ZP --
1 1 e 1 7.19 ŁAPECIŃSKI Przemysław MKL Szczecin 1997 U18 ZP -- #
1 8 e 1 8.04 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998 U16 ZP -- B.D. M
2 4 e 1 7.28 JÓZEFÓW Patryk STS Pomerania Szczecinek 1994 U20 ZP --
2 5 e 1 7.71 PAWLAK Dominik ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1997 U18 LB --
2 9 e 1 8.15 PAZIK Rafał KL Wałcz 1998 U16 ZP --
3 6 e 1 7.50 TOMASZEWSKI Michał STS Pomerania Szczecinek 1994 U20 ZP -- #
3 10 e 1 7.89 CEGIELSKI Michał MKS Hermes Gryfino 1997 U18 ZP --
3 15 e 1 8.32 MUSZKIEWICZ Kamil LKS Olimpic Szczecin 1999 U16 ZP --
4 7 e 1 7.70 STASZEWSKI Kamil UKL Ósemka Police 1995 U20 ZP --
1 3 e 2 7.25 WIĘCEK Wojciech UKL Ósemka Police 1995 U20 ZP --
1 4 e 2 7.64 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek KL Wałcz 1996 U18 ZP -- DIWYK Marek # Z/0312/12 2015 3
1 13 e 2 8.25 SZCZERBA Oskar LKS Olimpic Szczecin 1999 U16 ZP --
2 8 e 2 7.75 TEPER Mariusz KMKL Sztorm Kołobrzeg 1995 U20 ZP --
2 8 e 2 7.77 CZAPIEWSKI Grzegorz LKS Olimpic Szczecin 1996 U18 ZP --
2 23 e 2 8.55 KOSTECKI Krzysztof MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
3 9 e 2 7.88 FELIŃSKI Karol MKS Junior Złocieniec 1995 U20 ZP --
3 18 e 2 8.45 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 1996 U18 ZP -- #
3 27 e 2 8.91 SZAKAJKO Arkadiusz MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
4 34 e 2 9.28 KOZIEŁ Patryk MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP -- #
1 2 e 3 7.14 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 1993 U23 ZP -- JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2020 2
1 2 e 3 7.38 BIERNAT Dawid MKL Szczecin # 1997 U18 ZP -- B.D. # BEZ
1 22 e 3 8.54 SZULC Damian MKS Święc Sławno 1999 U16 ZP --
2 5 e 3 7.30 GREGORCZYK Rafał MKS Kusy Szczecin 1990 Sen ZP -- B.D. BEZ
2 15 e 3 8.04 KACZYŃSKI Bartosz OSiR Dębno 1996 U18 ZP --
3 10 e 3 7.88 LEŚNICKI Michał MKL Szczecin 1988 Sen ZP --
3 19 e 3 8.47 PRZYBYSZ Adrian SKB Dzik Police # 1997 U18 ZP -- WÓJCIK Rafał B.D. Z/1221/13 2017
  e 3 DQ KRZEMIŃSKI Kamil GP Dębno # 1999 U16 ZP --
1 3 e 4 7.40 KUDŁA Michał OSiR Dębno 1996 U18 ZP --
1 11 e 4 8.09 GORDON Radosław niestowarzyszony # 1973 Masters --
1 17 e 4 8.35 JASKUŁA Szymon MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
2 13 e 4 8.01 WYHADAŃCZUK Michał LKS Olimpic Szczecin 1996 U18 ZP --
2 18 e 4 8.37 LESZCZYŃSKI Bartosz MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
2 12 e 4 8.87 MŁYNARCZYK Krzysztof KB Maratończyk Team Szczecin 1973 Masters ZP -- B.D.
3 14 e 4 8.04 KANIA Eryk KL Wałcz 1997 U18 ZP --
3 19 e 4 8.39 BIRICA Jakub KL Wałcz 1999 U16 ZP --
3 13 e 4 9.14 MISIAK Arkadiusz RAZ Szczecin # 1972 Masters ZP --
4 17 e 4 8.07 KWIATKOWSKI Sebastian MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
4 29 e 4 8.95 STANISŁAWSKI Adrian LKS Olimpic Szczecin 1999 U16 ZP -- #
4 14 e 4 9.66 KOŚCIOW Mariusz niest. Szczecin 1956 Masters ZP --
1 1 e 5 7.55 UHLE Michał MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
1 7 e 5 7.72 KOZŁOWSKI Adrian MKS Święc Sławno 1997 U18 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/1090/13 2014 BEZ
2 9 e 5 7.84 PIEROSZKIEWICZ Patryk MKS Junior Złocieniec 1997 U18 ZP --
2 12 e 5 8.22 PRUSZKOWSKI Patryk MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
3 16 e 5 8.05 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 U18 MA -- B.D. CZYŻ Radosław B.D. # , Z/0056/13 , 2023
3 32 e 5 9.03 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 U16 ZP -- B.D. # Z/1531/14 2022
4 33 e 5 9.06 GRZEGOREK Jakub KL Wałcz 1999 U16 ZP --
1 6 e 6 7.72 MAJ Grzegorz MKS Junior Złocieniec 1997 U18 ZP -- #
1 5 e 6 7.91 BAJEK Sylwester MKL Szczecin # 1999 U16 ZP -- #
2 11 e 6 7.91 PRYSAK Krystian LKS Olimpic Szczecin # 1996 U18 ZP --
2 25 e 6 8.87 DULNY Patryk LKS Olimpic Szczecin 1999 U16 ZP --
3 12 e 6 7.94 ŁAPCZEWICZ Eryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 1997 U18 LB -- SASKA Tomasz BEZ
3 31 e 6 9.02 PAWŁOWSKI Paweł LKS Olimpic Szczecin 1999 U16 ZP --
4 35 e 6 9.34 AUGUSTYN Adrian KL Wałcz 1999 U16 ZP --
1 3 e 7 7.69 OLSZEWSKI Jakub MKL Szczecin # 1998 U16 ZP -- #
2 24 e 7 8.63 TOMCZAK Aleksander OSOT Szczecin # 1999 U16 ZP -- #
3 26 e 7 8.89 SZULC Kacper KL Wałcz 1998 U16 ZP --
4 37 e 7 9.79 KOSIOR Dastin LKS Olimpic Szczecin 1999 U16 ZP --
1 2 e 8 7.60 NICPOŃ Kacper MKL Szczecin # 1999 U16 ZP -- #
2 16 e 8 8.33 GÓRSKI Jakub MKS Hermes Gryfino 1999 U16 ZP --
3 20 e 8 8.47 SOCHA Krzysztof MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
4 36 e 8 9.44 BIEDRZYCKI Aleksander LKS Olimpic Szczecin 1999 U16 ZP --
1 4 e 9 7.80 CZAPLICKI Wiktor MKL Szczecin # 1998 U16 ZP -- #
2 7 e 9 8.00 GREMBLEWSKI Paweł KMKL Sztorm Kołobrzeg 1999 U16 ZP -- #
3 21 e 9 8.48 ROMOSŁAWSKI Adrian MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
1 11 e 10 8.19 ŚLIWIŃSKI Adam GULKS Barwice 1999 U16 ZP -- KIELING Mariusz 3
2 14 e 10 8.30 ŁOKIŃSKI Hubert MKS Hermes Gryfino 1999 U16 ZP --
3 28 e 10 8.93 KUROWSKI Kamil LKS Olimpic Szczecin 1999 U16 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna BEZ
4 30 e 10 8.95 KOPANIECKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
1 6 e 11 7.96 NOWICKI Jakub MKS Hermes Gryfino 1998 U16 ZP -- #
2 10 e 11 8.19 ORYSZCZYN Daniel MKS Junior Złocieniec 1999 U16 ZP --
1 f 1 7.07 JANISZAK Kamil MKS Junior Złocieniec 1995 U20 ZP --
1 f 1 7.11 ŁAPECIŃSKI Przemysław MKL Szczecin 1997 U18 ZP -- #
1 f 1 7.52 UHLE Michał MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
2 f 1 7.12 WIĘCEK Wojciech UKL Ósemka Police 1995 U20 ZP --
2 f 1 7.35 BIERNAT Dawid MKL Szczecin # 1997 U18 ZP -- B.D. # BEZ
2 f 1 7.60 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 U16 ZP -- B.D. # Z/1531/14 2022
3 f 1 7.17 JÓZEFÓW Patryk STS Pomerania Szczecinek 1994 U20 ZP --
3 f 1 7.59 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek KL Wałcz 1996 U18 ZP -- DIWYK Marek # Z/0312/12 2015 3
3 f 1 7.70 OLSZEWSKI Jakub MKL Szczecin # 1998 U16 ZP -- #
4 f 1 7.28 TOMASZEWSKI Michał STS Pomerania Szczecinek 1994 U20 ZP -- #
4 f 1 7.62 KOZŁOWSKI Adrian MKS Święc Sławno 1997 U18 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/1090/13 2014 BEZ
4 f 1 7.88 CZAPLICKI Wiktor MKL Szczecin # 1998 U16 ZP -- #
1 f 2 7.10 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 1993 U23 ZP -- JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2020 2
1 f 2 7.74 MAJ Grzegorz MKS Junior Złocieniec 1997 U18 ZP -- #
1 f 2 7.88 BAJEK Sylwester MKL Szczecin # 1999 U16 ZP -- #
2 f 2 7.76 STASZEWSKI Kamil UKL Ósemka Police 1995 U20 ZP --
2 f 2 7.80 CZAPIEWSKI Grzegorz LKS Olimpic Szczecin 1996 U18 ZP --
2 f 2 7.93 NOWICKI Jakub MKS Hermes Gryfino 1998 U16 ZP -- #
3 f 2 7.81 FELIŃSKI Karol MKS Junior Złocieniec 1995 U20 ZP --
3 f 2 7.86 PIEROSZKIEWICZ Patryk MKS Junior Złocieniec 1997 U18 ZP --
3 f 2 8.09 GREMBLEWSKI Paweł KMKL Sztorm Kołobrzeg 1999 U16 ZP -- #
4 f 2 7.90 CEGIELSKI Michał MKS Hermes Gryfino 1997 U18 ZP --
1 f 3 8.10 PAZIK Rafał KL Wałcz 1998 U16 ZP --
2 f 3 8.13 PRUSZKOWSKI Patryk MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
3 f 3 8.17 ORYSZCZYN Daniel MKS Junior Złocieniec 1999 U16 ZP --
60 m pł M Mł M
1 1 e 1 9.54 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 1998 U16 MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/1233/14 2023
2 2 e 1 9.70 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998 U16 ZP -- B.D. M
3 3 e 1 9.97 CHLASTA Maciej MKS Hermes Gryfino 1998 U16 ZP --
1 f 1 9.40 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 1998 U16 MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/1233/14 2023
2 f 1 9.64 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998 U16 ZP -- B.D. M
3 f 1 10.18 CHLASTA Maciej MKS Hermes Gryfino 1998 U16 ZP --
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.63 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 1996 U18 ZP -- #
2 2 e 1 9.32 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 1997 U18 ZP --
3 3 e 1 9.39 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 1997 U18 DS -- B.D. # 1
4 4 e 1 9.44 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek KL Wałcz 1996 U18 ZP -- DIWYK Marek # Z/0312/12 2015 3
1 f 1 8.79 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 1996 U18 ZP -- #
2 f 1 9.15 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 1997 U18 ZP --
3 f 1 9.31 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek KL Wałcz 1996 U18 ZP -- DIWYK Marek # Z/0312/12 2015 3
4 f 1 9.36 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 1997 U18 DS -- B.D. # 1
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.94 NIŹNIK Daniel LKS Olimpic Szczecin 1995 U20 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/4454/11 2015 2
1 f 1 8.94 NIŹNIK Daniel LKS Olimpic Szczecin 1995 U20 ZP -- BINDASZEWSKA Hanna Z/4454/11 2015 2
60 m pł M M
1 1 s 1 8.25 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 1993 U23 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2021
Wzwyż M
1 1 s 1 1.70 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 1998 U16 MA V ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/1233/14 2023
1 1 s 1 1.93 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin # 1995 U20 ZP III
2 2 s 1 1.50 STRZELEC Jakub GULKS Barwice 1999 U16 ZP -- KIELING Mariusz BEZ
2 2 s 1 1.90 WALKOWIAK Michał MKS Junior Złocieniec 1997 U18 ZP III
3 3 s 1 1.40 LECH Mateusz MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
3 4 s 1 1.40 AFTEWICZ Kacper MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
3 3 s 1 1.80 CABAŃSKI Michał SKLA Słupsk # 1997 U18 PM IV B.D. #
3 4 s 1 1.80 BOGDANOWICZ Michał MKL Szczecin 1995 U20 ZP IV B.D. 3
5 5 s 1 1.30 DUDUŚ Bartosz MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
5 5 s 1 1.75 MONDZELEWSKI Cezary OSOT Szczecin # 1997 U18 ZP IV
6 6 s 1 1.75 KACZYŃSKI Bartosz OSiR Dębno 1996 U18 ZP IV
7 7 s 1 1.70 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 1996 U18 WP -- #
8 9 s 1 1.70 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 1997 U18 DS -- B.D. # 1
9 8 s 1 1.70 ŁUNIEWSKI Nikodem MKS Kusy Szczecin 1997 U18 ZP --
10 10 s 1 1.65 ZAREMBA Bartosz KMKL Sztorm Kołobrzeg 1995 U20 ZP -- #
11 12 s 1 1.65 TWARDOWSKI Wojciech OSiR Dębno 1997 U18 ZP --
12 11 s 1 1.65 ŁUNIEWSKI Borys MKL Szczecin # 1996 U18 ZP -- #
13 14 s 1 1.55 DĄBROWSKI Paweł OSOT Szczecin # 1997 U18 ZP --
14 13 s 1 1.55 STEFAŃSKI Grzegorz MKS Hermes Gryfino 1996 U18 ZP --
Tyczka M
1 1 s 1 2.70 GRANAT Karol MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
1 1 s 1 3.80 SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław # 1996 U18 DS III #
2 2 s 1 2.20 WESOŁOWSKI Krzysztof OSOT Szczecin # 1999 U16 ZP -- B.D. #
2 3 s 1 3.60 KOSTEK Dawid STS Pomerania Szczecin # 1996 U18 ZP III #
3 3 s 1 1.90 ASMOLOV Illia MKL Szczecin # 2001 U14 ZP -- B.D. # 3
3 2 s 1 3.60 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 1996 U18 ZP III #
W dal M
1 1 s 1 5.50 NOWICKI Jakub MKS Hermes Gryfino 1998 U16 ZP -- #
1 1 s 1 6.63 KRAWCZYK Mateusz LLKS Pomorze Stargard 1994 U20 ZP III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/3071/11 2015 3
2 2 s 1 5.19 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1998 U16 LB -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3
2 2 s 1 6.45 JÓZEFÓW Patryk STS Pomerania Szczecinek 1994 U20 ZP III
3 3 s 1 5.02 GREMBLEWSKI Paweł KMKL Sztorm Kołobrzeg 1999 U16 ZP -- #
3 3 s 1 6.34 KOSIOR Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 1995 U20 ZP III B.D. # 3
4 4 s 1 4.91 ŚLIWIŃSKI Adam GULKS Barwice 1999 U16 ZP -- KIELING Mariusz 3
4 4 s 1 5.95 SZUBER Paweł LLKS Pomorze Stargard 1996 U18 ZP IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/1688/12 2016 3
5 5 s 1 4.86 PRUSZKOWSKI Patryk MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
5 5 s 1 5.71 KOZŁOWSKI Adrian MKS Święc Sławno 1997 U18 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/1090/13 2014 BEZ
6 6 s 1 4.61 SZULC Damian MKS Święc Sławno 1999 U16 ZP --
6 6 s 1 5.20 KANIA Eryk KL Wałcz 1997 U18 ZP --
7 7 s 1 4.50 SZULC Kacper KL Wałcz 1998 U16 ZP --
7 7 s 1 4.95 TWARDOWSKI Wojciech OSiR Dębno 1997 U18 ZP --
8 8 s 1 4.49 KOPECKI Lesław MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP --
8 8 s 1 4.60 SZCZYGIEŁ Rafał KL Wałcz 1997 U18 ZP --
9 9 s 1 4.45 OBLIZAJEK Mateusz MLUKS Mokasyn Płoty 2000 U14 ZP --
10 10 s 1 4.33 LECH Mateusz MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
11 11 s 1 4.33 AFTEWICZ Kacper MKS Kusy Szczecin 1998 U16 ZP --
12 12 s 1 4.23 SZYMAŃSKI Norbert MLUKS Mokasyn Płoty 2000 U14 ZP -- KECLER Szymon Z/1293/15 2016 3
13 13 s 1 3.93 WIECZOREK Zygmunt MLUKS Mokasyn Płoty 2000 U14 ZP -- KECLER Szymon Z/1292/15 2016 BEZ
14 14 s 1 3.57 BIEDRZYCKI Aleksander LKS Olimpic Szczecin 1999 U16 ZP --
15 15 s 1 3.54 KOZIEŁ Patryk MKS Kusy Szczecin 1999 U16 ZP -- #
  s 1 NM SIEWIELEC Łukasz LLKS Pomorze Stargard 1994 U20 ZP --
Trójskok M
1 1 s 1 12.52 KOSIOR Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 1995 U20 ZP -- B.D. # 3
2 2 s 1 11.62 TEPER Mariusz KMKL Sztorm Kołobrzeg 1995 U20 ZP --
3 3 s 1 11.51 MONDZELEWSKI Cezary OSOT Szczecin # 1997 U18 ZP --
4 4 s 1 11.32 ZAREMBA Bartosz KMKL Sztorm Kołobrzeg 1995 U20 ZP -- #
5 5 s 1 11.31 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1998 U16 LB -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.0902860164642 sekund