Brzeszcze 19.01.2013
Halowe Mistrzostwa ¦l±ska. Mityng LA
60 m K
1 e 1 8.11 CZARNYNOGA Martyna GTS Bojszowy 1998 U16 SL --
2 e 1 8.44 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 1999 U16 SL --
3 e 1 8.54 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 1998 U16 MA --
4 e 1 8.81 WODNIK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL --
5 e 1 9.00 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U14 SL --
6 e 1 9.22 GAJOWY Magdalena KB MOSiR Jastrzębie 1998 U16 SL --
7 e 1 9.26 SWOBODA Natalia UKS 5 Plus Rydułtowy 1999 U16 SL --
1 e 2 8.53 GONDEK Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 1998 U16 SL -- #
2 e 2 8.74 PROKOPOWICZ Ewa CKS Budowlani Częstochowa 1998 U16 SL -- #
3 e 2 8.87 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL -- #
4 e 2 8.91 KRACHULEC Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 1998 U16 SL -- #
5 e 2 9.04 TREJDA Joanna RMKS Rybnik 1999 U16 SL --
6 e 2 9.22 GWOREK Wiktoria LKS Brzezina Osiek 1998 U16 MA --
7 e 2 9.54 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 2000 U14 MA --
1 e 3 8.23 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 1998 U16 SL -- HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
2 e 3 8.62 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U16 SL -- B.D.
3 e 3 8.69 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 1999 U16 SL --
4 e 3 8.82 TOPOLNICKA Adrianna AZS UMCS Lublin # 1999 U16 LU -- BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/3569/15 2024
5 e 3 8.86 DZIEDZIC Katarzyna LUKS Zabrzeg 1998 U16 SL --
6 e 3 9.04 SIEMIENIEC Oliwia UKS Czwórka Żory 1999 U16 SL --
7 e 3 9.64 SKRZYNECKA Magdalena RMKS Rybnik 1999 U16 SL --
1 e 4 8.66 SZOTA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U14 SL -- PASZTA Anna 4 LDK!
2 e 4 8.68 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL --
3 e 4 8.79 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 2000 U14 SL -- #
4 e 4 8.84 SZARPAK Aleksandra RMKS Rybnik 1998 U16 SL --
5 e 4 9.22 RODENKO Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2001 U14 SL --
6 e 4 9.34 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2001 U14 SL --
7 e 4 9.38 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 U16 SL -- #
1 e 5 8.39 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL -- BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
2 e 5 8.43 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL -- #
3 e 5 8.78 JABŁOŃSKA Julia RMKS Rybnik 1999 U16 SL --
4 e 5 8.83 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn # 1999 U16 SL -- B.D.
5 e 5 9.11 HAJDUŁA Martyna MOSiR Mysłowice # 1999 U16 SL -- PĘKALA Łukasz # 5
6 e 5 9.33 KOZAKIEWICZ Sandra MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL --
1 e 6 9.00 CHACIŃSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U16 SL -- #
2 e 6 9.02 CZADER Anna KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL -- #
3 e 6 9.04 CISZEWSKA Ewelina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL -- #
4 e 6 9.14 KAWECKA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U14 SL --
5 e 6 9.30 ŁUPIEŻOWIEC Weronika MOSM Tychy 2001 U14 SL --
6 e 6 9.47 SAWICKA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U14 SL --
1 e 7 8.88 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U16 SL -- #
2 e 7 9.19 KURIATA Sandra UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U14 SL --
3 e 7 9.59 KALETA Wiktoria UKS 5 Plus Rydułtowy 2001 U14 SL --
4 e 7 10.41 CHŁODEK Jagoda UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U14 SL --
1 e 8 8.14 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 1996 U18 SL --
2 e 8 8.27 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL -- #
3 e 8 8.28 SKOP Małgorzata MKS-MOS Katowice 1996 U18 SL --
4 e 8 8.32 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U18 SL -- #
5 e 8 8.83 KOWALIK Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL -- #
6 e 8 9.04 HOJKA Żaneta MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL -- #
7 e 8 9.28 SO¦NICKA Dominika MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL --
1 e 9 8.30 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL -- #
2 e 9 8.39 ZIMIERSKA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U18 SL --
3 e 9 8.48 ZAJˇC Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL --
4 e 9 8.61 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik 1996 U18 SL --
5 e 9 8.70 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 1997 U18 SL --
6 e 9 8.82 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 1997 U18 SL -- B.D. BEZ
1 e 10 7.79 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U18 SL -- KRUPA Iwona # Z/1069/13 2024 MM
2 e 10 8.34 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 1997 U18 SL -- #
3 e 10 8.45 BRY¦ Sandra MKS-MOS Katowice 1997 U18 SL --
4 e 10 8.49 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U18 LU -- B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2024
5 e 10 8.72 GADOMSKA Martyna MKS-MOS Katowice 1997 U18 SL -- B.D. BEZ
1 e 11 8.06 MYSZOR Karolina MOSM Tychy 1994 U20 SL -- #
2 e 11 8.18 GŁOGOWSKA Elżbieta LUKS Zabrzeg 1995 U20 SL --
3 e 11 8.24 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik 1995 U20 SL --
4 e 11 8.38 SIWCZYK Angelika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 U20 SL --
5 e 11 8.53 KASPEREK Oliwia MKS-MOSM Bytom 1995 U20 SL --
6 e 11 8.86 KOMOROWSKA Janina KS Sprint Bielsko-Biała 1995 U20 SL --
7 e 11 9.00 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 U20 SL -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2024 3
1 e 12 7.75 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 1995 U20 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M
2 e 12 8.24 BUCZKOWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 1995 U20 SL --
3 e 12 8.42 SZEWCZYK Katarzyna KS Sprint Bielsko-Biała 1995 U20 SL --
4 e 12 8.55 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 1995 U20 MA -- B.D. BEZ
5 e 12 8.62 WO¬NIAK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 1995 U20 SL --
6 e 12 9.02 KOŁODZIEJCZYK Zofia LKS Pogórze Skoczów 1995 U20 SL --
1 f 1 7.69 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U18 SL -- KRUPA Iwona # Z/1069/13 2024 MM
2 f 1 8.03 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 1996 U18 SL --
3 f 1 8.15 SKOP Małgorzata MKS-MOS Katowice 1996 U18 SL --
4 f 1 8.24 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL -- #
5 f 1 8.24 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL -- #
6 f 1 8.31 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 1997 U18 SL -- #
7 f 1 8.34 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U18 SL -- #
1 f 2 7.73 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 1995 U20 WP -- OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M
2 f 2 8.01 BUCZKOWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 1995 U20 SL --
3 f 2 8.11 MYSZOR Karolina MOSM Tychy 1994 U20 SL -- #
4 f 2 8.17 GŁOGOWSKA Elżbieta LUKS Zabrzeg 1995 U20 SL --
5 f 2 8.19 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik 1995 U20 SL --
6 f 2 8.37 SZEWCZYK Katarzyna KS Sprint Bielsko-Biała 1995 U20 SL --
1 f 3 7.72 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 1987 Sen SL -- #
2 f 3 7.74 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice # 1991 U23 SL --
3 f 3 8.35 WAŻNA Izabela MOSM Tychy 1991 U23 SL -- B.D. B.D. BEZ
4 f 3 8.40 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice # 1993 U23 SL -- B.D. B.D. BEZ
60 m pł K Mł K
1 s 1 10.77 GWOREK Wiktoria LKS Brzezina Osiek 1998 U16 MA --
2 s 1 11.06 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1999 U16 DS --
3 s 1 11.20 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 2000 U14 MA --
4 s 1 11.52 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL --
60 m pł K J Mł K
1 s 2 9.53 JUSZCZYK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 1996 U18 SL -- #
2 s 2 9.63 PAWLAK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL --
3 s 2 9.70 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL -- BONK Stanisław
4 s 2 9.90 ZAGRODNIK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1996 U18 SL -- B.D. BEZ
5 s 2 10.04 STĘPOWSKA Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 1996 U18 SL --
6 s 2 10.77 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin 1996 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
7 s 2 11.00 GRAJA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1996 U18 SL -- #
60 m pł K K
1 s 3 9.80 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 1994 U20 SL --
2 s 3 10.61 DADEJ Gabriela ZKS Unia Tarnów 1995 U20 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1746/12 2012 3
3 s 3 11.20 KOMOROWSKA Janina KS Sprint Bielsko-Biała 1995 U20 SL --
Wzwyż K
1 1.72 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 1995 U20 MA I B.D. M
2 1.65 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 1994 U20 SL II
2 1.65 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 1996 U18 MA II B.D. # 2
3 1.55 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław # 1997 U18 DS III
4 1.50 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL IV B.D. 3
5 1.50 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 1997 U18 SL IV B.D. BEZ
6 1.40 CHRAPKIEWICZ Karolina ULKS Bielgim Bielany 2000 U14 MA V
7 1.35 GORZAWSKA Nicola GKS Piast Gliwice 1999 U16 SL --
8 1.35 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin 1996 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
9 1.30 GŁOGOWSKA Elżbieta LUKS Zabrzeg 1995 U20 SL --
W dal K
1 5.76 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice # 1991 U23 SL II
2 5.57 DZIECH Justyna UKS Gminy Brzeszcze 1994 U20 MA II
3 5.32 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 1994 U20 MA III
4 5.19 LAPCZYK Paulina TL ROW Rybnik 1995 U20 SL III B.D. # 3
5 4.92 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL IV BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
6 4.87 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław # 1997 U18 DS IV
7 4.81 ŁAZARZ Patrycja MKS Tempo Kęty 1995 U20 MA IV
8 4.81 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 U20 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
9 4.70 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 1999 U16 SL V
10 4.64 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL V
11 4.53 CHWAŁ Joanna UKS Skaut Będzin 1996 U18 SL -- PILAREK Sławomir B.D. Z/1050/11 2014 BEZ
12 4.45 KASPRZYK Martyna MOSM Tychy 1997 U18 SL --
13 4.42 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1999 U16 DS --
14 4.42 LUDWISZEWSKA Sylwia MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U16 SL --
15 4.41 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 1998 U16 MA --
16 4.39 SZEWCZYK Katarzyna KS Sprint Bielsko-Biała 1995 U20 SL --
17 4.34 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U18 SL -- #
18 4.33 WAŻNA Izabela MOSM Tychy 1991 U23 SL -- B.D. B.D. BEZ
19 4.31 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn # 1999 U16 SL -- B.D.
20 4.27 WACHOWICZ Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 1996 U18 SL --
21 4.25 LUDYNIA Olga TL ROW Rybnik 1996 U18 SL -- B.D. # BEZ
22 4.19 RICHTER Sylwia MKS-MOSM Bytom 1994 U20 SL --
23 4.15 KAWECKA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U14 SL --
24 4.03 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U16 SL -- #
25 3.95 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL --
26 3.95 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 1995 U20 SL -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2024 3
27 3.93 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U14 SL --
28 3.89 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U18 LU -- B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2024
29 3.86 ZAJˇC Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL --
30 3.86 CZADER Anna KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL -- #
31 3.80 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2001 U14 SL --
32 3.73 KURIATA Sandra UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U14 SL --
33 3.66 SUCHAN Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1990 Sen SL -- B.D. B.D. BEZ
34 3.38 SAWICKA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U14 SL --
35 3.36 KALETA Weronika UKS 5 Plus Rydułtowy 2001 U14 SL --
36 3.35 CHŁODEK Jagoda UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U14 SL --
37 3.08 ŁUPIEŻOWIEC Weronika MOSM Tychy 2001 U14 SL --
Trójskok K
1 12.51 ŻEBROWSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1990 Sen SL I
2 12.17 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice # 1991 U23 SL I
3 12.08 POTYKA Paulina TL ROW Rybnik 1995 U20 SL I
4 11.96 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 1994 U20 MA II
5 11.77 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 1994 U20 MA II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
6 11.05 LAPCZYK Paulina TL ROW Rybnik 1995 U20 SL III B.D. # 3
7 10.40 ŁAZARZ Patrycja MKS Tempo Kęty 1995 U20 MA IV
8 9.45 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL -- #
9 9.27 MACIˇGA Marta ULKS Bielgim Bielany 1997 U18 MA --
10 8.88 LUDYNIA Olga TL ROW Rybnik 1996 U18 SL -- B.D. # BEZ
Kula (3) K
1 f 1 9.19 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 1999 U16 SL V #
2 f 1 7.86 MRACHACZ Dagmara MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL -- #
3 f 1 7.79 SPYRA Natalia MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL -- #
1 f 2 12.35 PIERCHAŁA Renata RMKS Rybnik # 1996 U18 SL III #
2 f 2 12.05 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 1996 U18 SL III
3 f 2 11.39 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 1997 U18 MA III NIERODA Renata B.D. # Z/1361/13 2021
4 f 2 10.82 KU¬NICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U18 SL IV
5 f 2 10.06 BUMBAR Karolina AZS-AWF Katowice # 1997 U18 SL IV
6 f 2 8.88 NIEWIEDZIAŁ Maja MKS Żywiec 1997 U18 SL --
7 f 2 7.95 GRYGIEL Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL --
8 f 2 7.46 RYBIŃSKA Jolanta MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL --
Kula (4) K
1 13.67 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL I BONK Stanisław 3
2 11.59 SOKOŁOWSKA Sonia TL ROW Rybnik 1994 U20 SL III #
3 11.35 KITAJEWSKA Daria AZS-AWF Katowice # 1994 U20 SL III B.D. # 3
4 7.77 WRÓBEL Ewa MKS Żywiec 1995 U20 SL --
60 m M
1 e 1 7.37 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U16 SL --
2 e 1 7.50 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL -- KRUPA Iwona # Z/0121/15 2024 1
3 e 1 7.67 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL -- B.D.
4 e 1 7.68 SZYDŁO Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 1998 U16 SL --
4 e 1 7.95 MAZUR Mateusz RMKS Rybnik 1999 U16 SL --
6 e 1 8.59 LATKA Adrian RMKS Rybnik 1999 U16 SL --
7 e 1 9.74 SOŁTYSIŃSKI Bartosz UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U14 SL -- #
1 e 2 7.74 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U16 SL -- B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2024
2 e 2 7.84 WO¬NICA Patryk UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U16 SL -- #
3 e 2 8.35 KOZŁOWSKI Jakub UKS 5 Plus Rydułtowy 1999 U16 SL --
4 e 2 8.90 KOTULSKI Przemysław UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U14 SL --
5 e 2 8.94 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 1999 U16 SL --
6 e 2 9.36 LIPIŃSKI Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U14 SL -- #
7 e 2 10.01 WYSOCKI Dawid MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL --
1 e 3 7.57 ROLLIK Dawid MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL --
2 e 3 7.62 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL -- #
3 e 3 8.05 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U16 SL -- B.D. # Z/0680/14 2019 1
4 e 3 8.57 HALUCH Dominik MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL --
5 e 3 8.57 LIPIŃSKI Patryk MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL --
6 e 3 9.17 BOBIŃSKI Dawid MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL -- #
7 e 3 9.32 ¦WIERCZEK Ziemowit MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL --
1 e 4 8.00 PROCEK Kamil TL ROW Rybnik 1998 U16 SL --
2 e 4 8.39 BˇK Artur MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL --
3 e 4 8.43 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL --
4 e 4 8.54 CZAPROWSKI Rafał MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL --
5 e 4 8.60 BARAN Jakub MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL -- #
6 e 4 8.65 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U16 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
7 e 4 8.98 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U14 SL --
1 e 5 7.26 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 1996 U18 SL --
2 e 5 7.41 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 1997 U18 SL --
3 e 5 7.46 PYSZNY Wojciech MKS-R Centrum Dzięgielów 1997 U18 SL --
4 e 5 7.63 DANIELAK Adam CKS Budowlani Częstochowa 1997 U18 SL -- #
5 e 5 7.77 KRAKOWCZYK Kamil KB MOSiR Jastrzębie 1996 U18 SL --
6 e 5 7.80 MOSKWA Łukasz UKS 5 Plus Rydułtowy 1996 U18 SL --
7 e 5 8.25 BABICKI Maciej UKS Sprint ZSME Żywiec # 1997 U18 SL --
1 e 6 7.41 LUDWISZEWSKI Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 1996 U18 SL --
2 e 6 7.45 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U18 SL -- B.D.
3 e 6 7.57 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U18 SL --
4 e 6 7.59 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U18 SL --
5 e 6 7.83 WYCZESANY Marek LUKS Zabrzeg 1997 U18 SL -- HOMA Wioleta Z/0956/13 2016 4
6 e 6 8.00 WˇSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 1997 U18 MA --
7 e 6 8.10 STAWIARSKI Dawid MKS-MOS Katowice 1997 U18 SL --
1 e 7 7.45 GŁUSZEK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 1996 U18 MA --
2 e 7 7.46 WADELSKI Józef MOSM Tychy 1997 U18 SL --
3 e 7 7.58 KUBALA Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U18 SL --
4 e 7 7.59 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL --
5 e 7 7.60 KANIA Michał KS Sprint Bielsko-Biała 1996 U18 SL --
6 e 7 7.75 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL --
7 e 7 7.75 FLOS Patryk LUKS Zabrzeg 1997 U18 SL --
1 e 8 7.38 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL -- #
2 e 8 7.85 MYSTEK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 1997 U18 MA -- B.D.
3 e 8 8.18 GRZESIAK Sylwester MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL --
4 e 8 9.22 STELMACH Wojciech MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL --
1 e 9 6.98 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów 1994 U20 SL -- ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
2 e 9 7.32 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków # 1994 U20 MA -- B.D. # M
3 e 9 7.61 MLECZKO Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 1994 U20 SL --
4 e 9 7.64 TARNAWA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 1994 U20 SL --
5 e 9 7.69 WRÓBLEWSKI Jan KU AZS Politechniki Krakowskiej 1994 U20 MA -- KOLODZIEJ Roman 4
6 e 9 7.75 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 1995 U20 SL --
7 e 9 7.75 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 1995 U20 SL -- HACZEK Piotr # Z/0269/13 2015 BEZ
1 e 10 7.13 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1994 U20 SL --
2 e 10 7.22 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL -- B.D. # 3
3 e 10 7.36 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL -- B.D. # BEZ
4 e 10 7.59 CIE¦LA Przemysław LKS Brzezina Osiek 1994 U20 MA --
5 e 10 DQ ¦LĘZAK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL -- #
1 e 11 7.40 KANIA Robert LKS Pszczyna 1994 U20 SL --
2 e 11 7.50 BRZˇKALIK Patryk UKS Czwórka Żory 1994 U20 SL -- B.D. 3
3 e 11 7.55 JARMUSIEWICZ Kamil MKS Iskra Pszczyna 1995 U20 SL --
4 e 11 7.59 URBAŃCZYK Hugo MOSM Tychy 1995 U20 SL --
5 e 11 7.60 KULKA Jakub UKS Gminy Brzeszcze 1995 U20 MA -- B.D. BEZ
6 e 11 7.94 BAKALARSKI Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 1995 U20 SL --
7 e 11 DQ JARZˇBEK Piotr MKS Iskra Pszczyna 1995 U20 SL --
1 e 12 7.27 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 1995 U20 SL --
2 e 12 7.43 KOSTECZKA Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1995 U20 SL --
3 e 12 7.64 MENDELSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 1995 U20 SL --
4 e 12 8.01 PLATEN Grzegorz MKS-MOSM Bytom 1995 U20 SL --
1 e 13 7.11 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice 1991 U23 SL -- #
2 e 13 7.21 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 1993 U23 SL -- #
3 e 13 7.21 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 1993 U23 SL --
4 e 13 7.22 KRZYWIEC Stanisław AZS-AWF Katowice 1989 Sen SL -- #
5 e 13 7.27 TOPA Andrzej AZS-AWF Katowice 1990 Sen SL -- #
6 e 13 7.95 MOSKAŁA Marcin TS AKS Chorzów 1980 Sen SL -- PODCHUL Krzysztof # Z/1725/13 2024 BEZ
1 e 14 7.34 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice 1990 Sen SL -- #
2 e 14 7.37 KOŁODZIEJCZYK Maksymilian niest. Katowice # 1993 U23 SL -- B.D. Z/2590/11 2016 3
3 e 14 7.48 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ
4 e 14 7.54 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 1993 U23 SL --
5 e 14 7.70 LENARTOWICZ Sławomir KS Energetyk Jaworzno 1992 U23 SL --
6 e 14 7.73 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 1993 U23 SL -- B.D. JUSTYNIAK Joanna # , Z/2593/11 , 2022 BEZ
1 f 1 7.20 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 1996 U18 SL --
2 f 1 7.34 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL -- #
3 f 1 7.35 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 1997 U18 SL --
4 f 1 7.36 LUDWISZEWSKI Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 1996 U18 SL --
5 f 1 7.37 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U18 SL -- B.D.
6 f 1 7.39 PYSZNY Wojciech MKS-R Centrum Dzięgielów 1997 U18 SL --
7 f 1 7.39 WADELSKI Józef MOSM Tychy 1997 U18 SL --
1 f 2 6.95 WARZECHA Tomasz MKS-R Centrum Dzięgielów 1994 U20 SL -- ŻWAK Adam Z/3287/11 2016 2
2 f 2 7.14 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1994 U20 SL --
3 f 2 7.15 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL -- B.D. # 3
4 f 2 7.19 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 1995 U20 SL --
5 f 2 7.28 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków # 1994 U20 MA -- B.D. # M
6 f 2 7.32 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL -- B.D. # BEZ
7 f 2 7.40 KANIA Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1994 U20 SL --
1 f 3 7.06 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice 1991 U23 SL -- #
2 f 3 7.16 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 1993 U23 SL --
3 f 3 7.17 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 1993 U23 SL -- #
4 f 3 7.18 TOPA Andrzej AZS-AWF Katowice 1990 Sen SL -- #
5 f 3 7.19 KRZYWIEC Stanisław AZS-AWF Katowice 1989 Sen SL -- #
6 f 3 7.30 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice 1990 Sen SL -- #
7 f 3 7.39 KOŁODZIEJCZYK Maksymilian niest. Katowice # 1993 U23 SL -- B.D. Z/2590/11 2016 3
60 m pł M J Mł M
1 e 1 8.24 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2023 M
2 e 1 8.51 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL --
3 e 1 8.96 GÓRAL Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL -- #
4 e 1 9.11 PINDELSKI Łukasz UKS bieganie.pl Stryszawa 1996 U18 MA --
5 e 1 9.15 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 1996 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
6 e 1 9.81 WˇSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 1997 U18 MA --
1 f 2 8.13 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2023 M
2 f 2 8.53 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL --
3 f 2 8.90 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 1996 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
4 f 2 8.93 PINDELSKI Łukasz UKS bieganie.pl Stryszawa 1996 U18 MA --
5 f 2 9.04 GÓRAL Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL -- #
6 f 2 9.77 WˇSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 1997 U18 MA --
60 m pł M (99.1) M
1 e 2 8.89 WŁODARCZYK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1994 U20 SL -- B.D. # M
2 e 2 9.22 CIE¦LA Przemysław LKS Brzezina Osiek 1994 U20 MA --
3 e 2 9.31 WARMUZ Paweł KS AZS AWF Kraków 1995 U20 MA --
4 e 2 9.36 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 1995 U20 SL --
60 m pł M M
1 e 3 8.63 BRZOZA Mateusz GKS Piast Gliwice 1989 Sen SL --
2 e 3 8.72 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 1993 U23 SL -- #
3 e 3 8.82 DAMASIEWICZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL --
1 f 1 8.57 BRZOZA Mateusz GKS Piast Gliwice 1989 Sen SL --
2 f 1 8.69 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 1993 U23 SL -- #
3 f 1 8.79 DAMASIEWICZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL --
Wzwyż M
1 1.95 ADAMUS Sebastian ULKS Bielgim Bielany 1994 U20 MA II DRABEK Krzysztof Z/5040/11 2013 3
2 1.90 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1992 U23 SL III B.D. 2
3 1.80 SWOBODA Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 U20 SL IV
4 1.75 DAMASIEWICZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL --
5 1.70 KRYSKA Marek ULKS Bielgim Bielany 1997 U18 MA -- B.D. BEZ
6 1.70 MACHETA Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL --
7 1.65 CYGOŃ Kamil MKS Żywiec 1997 U18 SL --
8 1.65 MENDELSKI Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 1995 U20 SL --
9 1.60 ZGRZEBNICKI Jakub LUKS Zabrzeg 1996 U18 SL --
10 1.60 GÓRAL Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL -- #
11 1.60 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 1995 U20 SL --
12 1.60 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL -- B.D.
13 1.60 KOS Przemysław ULKS Bielgim Bielany 1998 U16 MA --
14 1.55 POLEWKO Dominik TS AKS Chorzów 1993 U23 SL -- STAWOWY Andrzej BONK Stanisław BEZ
15 1.50 KORONA Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL --
16 1.50 STAWARZ Jakub MKS Żywiec 1997 U18 SL --
W dal M
1 7.41 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 1990 Sen SL I MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2024
2 7.05 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 U20 SL II
3 6.72 TARCZOŃ Damian KU AZS PWSZ w Tarnowie 1996 U18 MA III
4 6.60 BRYŁA Piotr LKS Pszczyna 1994 U20 SL III
5 6.58 KUSTRA Piotr TL ROW Rybnik 1994 U20 SL III
6 6.49 ZIAJA Marek GKS Piast Gliwice 1994 U20 SL III
7 6.20 GAJEWSKI Łukasz MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U16 SL IV
8 6.10 KOŁODZIEJCZYK Maksymilian niest. Katowice # 1993 U23 SL -- B.D. Z/2590/11 2016 3
9 6.04 SWOBODA Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 U20 SL IV
10 6.04 KULKA Jakub UKS Gminy Brzeszcze 1995 U20 MA IV B.D. BEZ
11 6.00 BOJDOŁ Damian MKS Iskra Pszczyna 1997 U18 SL IV
12 5.85 KUBALA Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U18 SL --
13 5.77 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL V KRUPA Iwona # Z/0121/15 2024 1
14 5.75 WADELSKI Józef MOSM Tychy 1997 U18 SL --
15 5.73 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 1995 U20 SL -- HACZEK Piotr # Z/0269/13 2015 BEZ
16 5.70 BAKALARSKI Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 1995 U20 SL --
17 5.70 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 1993 U23 SL -- B.D. JUSTYNIAK Joanna # , Z/2593/11 , 2022 BEZ
18 5.60 WYCZESANY Marek LUKS Zabrzeg 1997 U18 SL -- HOMA Wioleta Z/0956/13 2016 4
19 5.55 DUSIŃSKI Nikodem KS Sprint Bielsko-Biała 1995 U20 SL --
20 5.36 KORONA Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL --
21 5.32 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL --
22 5.22 KULA Dawid TL ROW Rybnik 1998 U16 SL --
23 5.20 MYSTEK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 1997 U18 MA -- B.D.
24 5.19 MOSKAŁA Marcin TS AKS Chorzów 1980 Sen SL -- PODCHUL Krzysztof # Z/1725/13 2024 BEZ
25 5.14 WO¬NICA Patryk UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U16 SL -- #
26 4.98 BURZYWODA Wojciech UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U16 SL --
27 4.97 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL --
28 4.62 SYMOSZYN Michał UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U16 SL --
29 4.54 KOZŁOWSKI Jakub UKS 5 Plus Rydułtowy 1999 U16 SL --
30 4.50 GRZYWA Dawid UKS Gminy Brzeszcze 1998 U16 MA --
31 4.26 ¦WIST Jakub RMKS Rybnik 1999 U16 SL --
32 4.15 KOTULSKI Przemysław UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U14 SL --
33 3.65 SOŁTYSIŃSKI Bartosz UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U14 SL -- #
Trójskok M
1 13.10 WANDZEL Szymon MKS Żywiec 1997 U18 SL IV
2 12.55 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 1997 U18 MA -- B.D. # 3
3 11.13 KATAŃSKI Wojciech ULKS Bielgim Bielany 1998 U16 MA --
Kula (5) M
1 f 1 13.71 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U16 MZ III OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/0477/14 2024
2 f 1 9.81 CZYŻ Dawid UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U16 SL --
3 f 1 9.18 WAIDEMAN Piotr TL ROW Rybnik # 1999 U16 SL -- #
4 f 1 9.00 PIˇTEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL --
5 f 1 6.41 BURZYWODA Wojciech UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U16 SL --
1 f 2 13.47 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 1996 U18 SL IV B.D. BEZ
2 f 2 12.22 ¦MIŁEK Przemysław MOS CSiR D±browa Górnicza 1996 U18 SL --
3 f 2 12.20 BORYS Marcin GKS Piast Gliwice 1996 U18 SL --
4 f 2 11.44 GAWEŁ Tomasz MKS-MOS Katowice 1996 U18 SL --
5 f 2 11.21 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL --
6 f 2 11.01 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U18 SL -- #
7 f 2 10.59 SZYMACHA Tomasz MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL --
Kula (6) M
1 13.04 CICHY Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 1995 U20 SL III
2 12.45 NITNER Mateusz TL ROW Rybnik 1994 U20 SL IV
3 12.27 JESZKA Wojciech TS AKS Chorzów # 1994 U20 SL IV GRUDZIEŃ Adam # Z/2353/11 2023 2
4 12.26 PERENC Dawid TL ROW Rybnik 1995 U20 SL IV #
5 9.34 ZACKIEWICZ Cezary MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1994 U20 SL --
Kula (7.26) M
1 14.01 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Sen SL II B.D. Z/3241/11 2024 BEZ
2 11.33 POPIELAWSKI Michał MKS-MOSM Bytom 1993 U23 SL -- B.D. 3
3 9.41 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 1983 Sen SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2023 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5036618709564 sekund