Spała 13.01.2013
Halowe Mistrzostwa ¦l±ska
200 m K
1 s 1 25.11 SWOBODA Ewa KS AZS AWF Katowice # 1997 U18 SL II KRUPA Iwona # Z/1069/13 2024 MM
2 s 1 26.93 ZIMIERSKA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U18 SL III
3 s 1 28.15 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL IV #
4 s 1 28.26 PAWLAK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL IV
1 s 2 27.46 MAZURKIEWICZ Ewa MKS-MOSM Bytom 1996 U18 SL IV
2 s 2 27.76 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL IV #
3 s 2 27.88 SKOP Małgorzata MKS-MOS Katowice 1996 U18 SL IV
4 s 2 28.28 BRY¦ Sandra MKS-MOS Katowice 1997 U18 SL IV
1 s 3 28.38 GRAJA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1996 U18 SL IV #
2 s 3 28.85 ZAJˇC Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL --
3 s 3 29.47 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL -- BONK Stanisław
4 s 3 31.80 ¦WIˇTEK Jessica TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U18 SL --
1 s 4 27.40 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 1997 U18 DS IV
2 s 4 28.08 PANA¦ Bożena KS Podlasie Białystok # 1996 U18 PD IV #
3 s 4 29.83 HOJKA Żaneta MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL -- #
4 s 4 30.62 PLOTECKA Agnieszka MKS-SMS Victoria Racibórz 1996 U18 SL --
1 s 5 24.99 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 1992 U23 SL II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
2 s 5 25.21 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 1987 Sen SL II #
3 s 5 27.03 TOMZA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 1991 U23 SL III B.D. 2
4 s 5 30.70 TOMASZEWSKA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U16 WP -- #
1 s 6 25.53 CIBA Kamila O¦ AZS Poznań # 1995 U20 WP II OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2023 M
2 s 6 25.63 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław # 1994 U20 DS II B.D. #
3 s 6 26.11 BUCZKOWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 1995 U20 SL II
4 s 6 27.44 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 1994 U20 MA IV
1 s 7 26.10 JEZIORNA Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 1993 U23 WP II
2 s 7 27.05 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice # 1994 U20 SL III
3 s 7 27.25 SIWCZYK Angelika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 U20 SL III
4 s 7 27.55 KASPEREK Oliwia MKS-MOSM Bytom 1995 U20 SL IV
1 s 8 26.79 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom # 1997 U18 MZ III
2 s 8 28.92 RICHTER Sylwia MKS-MOSM Bytom 1994 U20 SL --
3 s 8 28.95 STANKIEWICZ Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 1995 U20 SL --
4 s 8 29.61 WILK Angelika MKS-SMS Victoria Racibórz 1995 U20 SL --
300 m K
1 s 1 42.05 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice # 1997 U18 SL --
2 s 1 42.51 CHIBOWSKA Natalia GKS Piast Gliwice 1997 U18 SL --
3 s 1 42.62 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 1996 U18 SL -- B.D. 2
4 s 1 45.00 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U18 SL -- #
1 s 2 44.52 JUSZCZYK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 1996 U18 SL -- #
2 s 2 46.89 SZUCHNIK Justyna MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL -- #
3 s 2 47.71 ZUBEK Julia MKS-R Centrum Dzięgielów 1996 U18 SL -- ŻWAK Adam B.D. Z/0002/13 2013 BEZ
  s 2 DQ MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 1997 U18 SL -- #
1 s 3 44.79 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL -- B.D. 3
2 s 3 45.45 OLCHAWA Laura TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U18 SL --
3 s 3 45.69 STĘPOWSKA Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 1996 U18 SL --
4 s 3 47.35 SZCZE¦NIAK Angelika GKS Piast Gliwice 1997 U18 SL -- #
1 s 4 45.80 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów # 1996 U18 LD --
2 s 4 46.21 FALISZEWSKA Irmina KS AZS AWF Kraków # 1997 U18 MA -- #
3 s 4 46.42 GADOMSKA Martyna MKS-MOS Katowice 1997 U18 SL -- B.D. BEZ
1 s 5 39.87 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław # 1993 U23 DS -- #
2 s 5 39.92 HANDZLIK Jolanta AZS-AWF Katowice 1989 Sen SL --
3 s 5 47.37 ŁUŻNIAK Monika MOSiR Mysłowice # 1997 U18 SL -- #
1 s 6 45.09 WOJTKOWSKA Aleksandra LKS Orkan Ostrzeszów 1997 U18 WP -- WIEJA Piotr # BEZ
2 s 6 47.65 WOREK Klaudia MKS-MOS Katowice 1997 U18 SL --
3 s 6 DNF GADOMSKA Natalia MKS-MOS Katowice 1997 U18 SL -- B.D. B.D.
400 m K
1 s 1 60.05 SIEKIERZYCKA Sara MKS-SMS Victoria Racibórz 1995 U20 SL III
2 s 1 60.69 SAJDAK Renata MKS-SMS Victoria Racibórz 1995 U20 SL III
3 s 1 66.20 BRANDYK Iwona TS AKS Chorzów 1994 U20 SL --
1 s 2 59.53 BRZEZICKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 1994 U20 WN III
2 s 2 60.10 GŁOGOWSKA Elżbieta LUKS Zabrzeg 1995 U20 SL III
3 s 2 66.46 SADOWSKA Dajana MKS-SMS Victoria Racibórz 1995 U20 SL --
1 s 3 58.50 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 1993 U23 SL II PASZTA Wiesław 1
2 s 3 59.05 WĘGLER Marta AZS-AWF Katowice # 1993 U23 SL III B.D. B.D. BEZ
3 s 3 59.67 MOCHNIA Monika AZS-AWF Katowice # 1992 U23 SL III #
4 s 3 62.80 TARNOWSKA Edyta UKS Olimpia Zabrze 1988 Sen SL -- B.D. 3
600 m K
1 s 1 1:40.34 OLSZOK Oliwia RKS ŁódĽ # 1998 U16 LD III #
2 s 1 1:40.65 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U16 SL III
3 s 1 1:40.90 TOPOLNICKA Adrianna AZS UMCS Lublin # 1999 U16 LU III BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/3569/15 2024
4 s 1 1:43.05 KOBIÓR Klaudia LKS Pszczyna 1998 U16 SL IV
5 s 1 1:45.75 SZYMKOWICZ Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U16 OP IV B.D. #
6 s 1 1:49.01 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice # 1999 U16 DS V SOBCZYK Tomasz B.D. # Z/2517/15 2024
7 s 1 1:50.27 DROZDEK Natalia MULKS Juvenia Głuchołazy 1998 U16 OP --
8 s 1 1:50.66 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- B.D. #
9 s 1 1:50.91 GIRYCKA Katarzyna UKS Olimpia Zabrze 1998 U16 SL --
10 s 1 1:52.34 MICHALSKA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
11 s 1 1:52.58 DWORACZEK Elżbieta UKS Olimpia Zabrze 1999 U16 SL --
1 s 2 1:45.85 HAJDA Teresa KS AZS AWF Katowice # 1998 U16 SL IV #
2 s 2 1:47.58 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL V #
3 s 2 1:48.52 KOKOT Honorata LKS Pszczyna 1999 U16 SL V #
4 s 2 1:49.27 GLEGOŁA Aldona MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U16 SL V
5 s 2 1:50.39 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999 U16 SL -- B.D. #
6 s 2 1:51.27 KRYSZTOFORSKA Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U16 SL --
7 s 2 1:56.63 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
8 s 2 1:57.80 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U14 SL -- B.D. #
9 s 2 1:58.94 CYCOŃ Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U16 SL --
10 s 2 1:59.66 WANICKA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 1998 U16 OP --
1 s 3 1:51.78 GAJOWY Magdalena KB MOSiR Jastrzębie 1998 U16 SL --
2 s 3 1:53.14 PNIOK Martyna LUKS Zabrzeg 1998 U16 SL -- #
3 s 3 1:55.30 KOPKA Marcelina SRS Kondycja Piaseczno # 1998 U16 MZ -- B.D. # Z/0511/14 2021
4 s 3 1:56.77 CEBULA Anna MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL -- #
5 s 3 1:57.27 JANKOWIAK Natalia LUKS Zabrzeg 1999 U16 SL -- #
6 s 3 1:57.52 BOREK Wiktoria LUKS Konopiska 1999 U16 SL -- LAMCH Mariola
7 s 3 1:58.15 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U14 SL --
8 s 3 2:01.52 BIAŁOŻYT Kinga LKS Pogórze Skoczów 1999 U16 SL --
9 s 3 2:01.59 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U14 SL -- #
10 s 3 2:02.41 ZAJˇCZKOWSKA Michalina UKS Olimpia Zabrze 1998 U16 SL --
11 s 3 2:03.47 PALACZ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
12 s 3 2:05.35 DYMEK Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
1 s 4 1:54.45 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL --
2 s 4 1:56.02 BIELA Anna MOSiR Łaziska Górne 1999 U16 SL -- #
3 s 4 1:58.12 STANEK Weronika UKS Chromik Mysłowice # 1998 U16 SL -- #
4 s 4 1:58.96 KO¦CIELNY Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków # 1999 U16 MA --
5 s 4 2:00.32 NOWAK Aleksandra MOSiR Łaziska Górne 1998 U16 SL --
6 s 4 2:01.36 GˇSIOREK Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U14 SL -- #
7 s 4 2:02.00 GRUBA Justyna GKS Piast Gliwice 1998 U16 SL --
8 s 4 2:03.27 RAŻAKOWSKA Małgorzata MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL --
9 s 4 2:05.75 GAJ Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL --
10 s 4 2:12.06 MACHCIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa # 1999 U16 SL --
11 s 4 2:13.20 BŁASZCZAK Oliwia LUKS Konopiska 1999 U16 SL --
12 s 4 2:13.65 SAWICKA Paulina MOSiR Mysłowice # 2000 U14 SL -- #
1 s 5 1:36.50 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 1996 U18 SL -- HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2020
2 s 5 1:39.23 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 1997 U18 SL -- HELBIK Marzanna B.D. Z/0102/13 2022 1
3 s 5 1:41.49 RĘBISZ Judyta TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 1997 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna # Z/0209/13 2024
4 s 5 1:43.50 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U18 SL --
5 s 5 1:49.01 MIERZEJEK Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL --
6 s 5 1:50.40 KUCŁO Magdalena GKS Piast Gliwice 1997 U18 SL --
7 s 5 1:51.10 NIESYTO Kamila LKS Pszczyna # 1996 U18 SL -- #
8 s 5 1:52.67 JANKOWSKA Aleksandra UKS Czwórka Żory 1997 U18 SL --
1 s 6 1:34.09 GASIAK Julianna CKS Budowlani Częstochowa 1995 U20 SL -- LAMCH Czesław Z/1860/11 2013 1
2 s 6 1:34.51 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 1993 U23 SL -- PASZTA Wiesław 1
3 s 6 1:34.94 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 1995 U20 WN --
4 s 6 1:36.29 KOZOK Aleksandra TS AKS Chorzów 1993 U23 SL --
5 s 6 1:50.54 NAWARA Anna niest. Kraków # 1995 U20 MA -- KOLODZIEJ Roman Z/1081/12 2012 4
6 s 6 1:53.61 PONIKIEWSKA Kamila MULKS Juvenia Głuchołazy 1997 U18 OP --
7 s 6 2:03.79 ŁUKASZYŃSKA Katarzyna MULKS Juvenia Głuchołazy 1997 U18 OP -- #
800 m K
1 2:29.47 PUTOŃ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 U20 SL IV B.D.
2 2:30.87 MADZIA Daria MKS-R Centrum Dzięgielów 1994 U20 SL IV ŻWAK Adam Z/5244/11 2013 4
3 2:35.65 DOBOSZ Anna GKS Piast Gliwice 1994 U20 SL --
4 2:36.13 KISIEL Karolina MULKS Juvenia Głuchołazy 1994 U20 OP --
5 2:38.50 MIELNICZUK Marta UKS Olimpia Zabrze 1995 U20 SL --
1000 m K
1 s 1 3:01.34 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 1998 U16 SL II #
2 s 1 3:12.05 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL III
3 s 1 3:12.98 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 1999 U16 SL IV #
4 s 1 3:25.63 KARA¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U16 SL V
5 s 1 3:28.80 GREŃ Agnieszka UKS Brenna Górki # 1998 U16 SL V DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/0238/14 2018 BEZ
6 s 1 3:32.19 WIKTORCZYK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL V
7 s 1 3:37.99 SKWIRA Łucja LUKS Zabrzeg 1999 U16 SL -- #
8 s 1 3:41.92 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ -- B.D. #
9 s 1 3:51.32 ZALEJSKA Monika CKS Budowlani Częstochowa 1999 U16 SL --
10 s 1 3:52.82 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL --
11 s 1 3:55.98 WOJTYNEK Daria LKS Pogórze Skoczów 1998 U16 SL --
1 s 2 2:51.63 WIERA Natalia LKS Pszczyna 1995 U20 SL --
2 s 2 3:02.55 RAŻAKOWSKA Marta MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL --
3 s 2 3:03.01 KORDALSKA Karolina GKS Piast Gliwice 1997 U18 SL --
4 s 2 3:07.08 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U18 LU -- B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2024
5 s 2 3:11.73 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 1997 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/0764/13 2021 2
6 s 2 3:14.93 WDOWCZYK Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1996 U18 SL --
7 s 2 3:16.90 MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy 1996 U18 OP --
8 s 2 3:17.32 SZTUDER Marcelina LKS Orkan Ostrzeszów 1997 U18 WP -- WIEJA Piotr # 4
9 s 2 3:31.93 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 1997 U18 MA -- SUDOŁ Grzegorz # Z/1005/13 2021 3
10 s 2 3:32.29 HOJKA Sandra MKS-MOSM Bytom 1996 U18 SL --
11 s 2 3:39.63 GABRYEL Aleksandra MULKS Juvenia Głuchołazy 1996 U18 OP --
1500 m K
1 5:18.59 SICIŃSKA Alicja UKS Czwórka Żory 1994 U20 SL --
2 5:21.47 ROSIKOŃ Katarzyna UKS Chromik Mysłowice # 1995 U20 SL -- #
3 5:28.16 PIEGZA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 U20 SL --
2000 m K
1 6:36.09 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 1992 U23 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
2 6:39.49 ¦LĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 1995 U20 SL -- CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2022 1
3 6:49.46 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL --
4 6:53.73 GAWLAK Ewelina LKS Pszczyna 1994 U20 SL -- B.D. 1
5 6:58.14 NOWAKOWSKA Oliwia AZS-AWF Katowice # 1993 U23 SL -- B.D. BEZ
6 7:04.25 KORZUCH Julia KS AZS AWF Katowice # 1995 U20 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław , Z/0727/12 , 2024 LDK!
7 7:06.59 KARA¦ Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 1994 U20 SL --
8 7:23.96 KOŁODZIEJCZYK Zofia LKS Pogórze Skoczów 1995 U20 SL --
9 7:32.75 PRZEMYK Kamila LUKS Zabrzeg 1995 U20 SL --
10 7:43.37 NOWAK Daria UKS Czwórka Żory 1995 U20 SL --
11 7:56.34 WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 U20 SL -- B.D. # Z/0438/11 2023 3
200 m M
1 s 1 21.61 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 U23 WN I OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2024
2 s 1 22.37 MŁYNARCZYK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL II B.D. # 1
3 s 1 22.54 KOPEĆ Dominik RKS ŁódĽ 1985 Sen LD II
4 s 1 24.63 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 1993 U23 SL --
1 s 2 22.34 BORYS Maciej AZS-AWF Katowice 1990 Sen SL II #
2 s 2 22.68 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 1993 U23 SL II #
3 s 2 22.93 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 1993 U23 SL III
4 s 2 24.96 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów 1988 Sen SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
1 s 3 22.68 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice 1991 U23 SL II #
2 s 3 23.39 KOTUŁA Krzysztof AZS-AWF Katowice 1990 Sen SL III #
3 s 3 24.19 DAMASIEWICZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL --
4 s 3 24.64 GAWEŁEK Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 1996 U18 WP --
1 s 4 22.05 KABACIŃSKI Jacek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL II #
2 s 4 22.98 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 1994 U20 DS III
3 s 4 24.73 KURUC Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 1995 U20 SL --
4 s 4 DNF SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz # 1994 U20 SL -- #
1 s 5 23.02 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL III B.D. # 3
2 s 5 23.18 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1994 U20 SL III
3 s 5 23.56 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 1995 U20 SK III
4 s 5 23.69 BŁASIK Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 1995 U20 SL IV B.D. # 2
1 s 6 23.39 KOSTECZKA Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1995 U20 SL III
2 s 6 23.57 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 1995 U20 SL III
3 s 6 23.65 SIUDA Mateusz UKS Żaczek Połaniec 1995 U20 SK IV
4 s 6 24.80 STĘPIEŃ Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 1994 U20 LD --
1 s 7 24.67 MASŁOWSKI Kewin MKS-MOSM Bytom 1995 U20 SL --
2 s 7 25.01 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 1995 U20 SL --
3 s 7 25.75 TALARCZYK Mateusz MOSiR Łaziska Górne 1994 U20 SL --
4 s 7 27.44 PIˇTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 1997 U18 WP -- #
1 s 8 23.20 ŻEBROWSKI Dawid RLTL Optima Radom # 1997 U18 MZ III BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2023 M
2 s 8 23.65 CHMIEL Paweł RKS ŁódĽ 1997 U18 LD IV
3 s 8 23.78 LUDWISZEWSKI Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 1996 U18 SL IV
4 s 8 23.89 PYSZNY Wojciech MKS-R Centrum Dzięgielów 1997 U18 SL IV
1 s 9 23.76 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U18 SL IV
2 s 9 24.26 PAŃKÓW Dawid MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL IV
3 s 9 24.92 DANIELAK Adam CKS Budowlani Częstochowa 1997 U18 SL -- #
4 s 9 25.86 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 1996 U18 DS -- #
1 s 10 23.87 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U18 SL IV B.D.
2 s 10 24.64 MUSIAŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL --
3 s 10 25.34 SOBIERAŃSKI Marcel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U18 SL --
4 s 10 25.68 SABELA Mateusz RKS ŁódĽ 1997 U18 LD -- #
1 s 11 24.37 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL IV
2 s 11 24.86 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL --
3 s 11 25.94 PLATEN Grzegorz MKS-MOSM Bytom 1995 U20 SL --
4 s 11 26.05 SZULAKOWSKI Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 1996 U18 SL --
1 s 12 24.94 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U18 SL --
2 s 12 26.10 PALUS Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U18 SL -- #
3 s 12 26.57 MALEC Bartłomiej UMLKS Pegaz Opoczno 1999 U16 LD -- MARSZAŁEK Rafał Z/3246/15 2016 3
4 s 12 26.75 OLEJNIK Oskar MKS-MOSM Bytom 1995 U20 SL --
1 s 13 24.33 ROCZEK Maciej LKS Omega Kleszczów 1996 U18 LD IV
2 s 13 25.54 KUCHARCZYK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 1998 U16 LD V
3 s 13 26.36 WO¬NIAK Szymon BKL Bełchatów # 1999 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
300 m M
1 s 1 36.46 KAPAŁA Dawid WKS ¦l±sk Wrocław # 1997 U18 DS --
2 s 1 36.51 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 1997 U18 SL --
3 s 1 37.70 ZBYDNIEWSKI Andrzej GKS Piast Gliwice 1996 U18 SL --
4 s 1 DNF SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa # 1996 U18 MZ -- #
1 s 2 36.06 DALECKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 1996 U18 LB --
2 s 2 37.08 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 1997 U18 SL --
3 s 2 37.78 MOLIN Michał UMLKS Pegaz Opoczno 1996 U18 LD -- B.D. 3
4 s 2 38.71 SZNURKOWSKI Michał CKS Budowlani Częstochowa 1997 U18 SL --
1 s 3 38.20 WADELSKI Józef MOSM Tychy 1997 U18 SL --
2 s 3 39.07 STĘPNIAK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 1996 U18 LD --
3 s 3 39.60 GÓRAL Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL -- #
4 s 3 40.66 FLOS Patryk LUKS Zabrzeg 1997 U18 SL --
1 s 4 38.99 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 1996 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
2 s 4 40.37 POLAK Przemysław MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL -- #
3 s 4 40.41 PALICHLEB Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U18 SL --
4 s 4 40.74 PIˇTKOWSKI Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 1996 U18 SL --
1 s 5 39.27 BALASIŃSKI Karol UMLKS Pegaz Opoczno 1998 U16 LD IV GRABOLUS Marek Z/0872/14 2017 3
2 s 5 41.17 WˇSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 1997 U18 MA --
3 s 5 42.38 KRASOŃ Szymon UMLKS Pegaz Opoczno 1998 U16 LD V #
1 s 6 39.56 KRAKOWCZYK Kamil KB MOSiR Jastrzębie 1996 U18 SL --
2 s 6 41.02 BALCEREK Kamil UMLKS Pegaz Opoczno 1996 U18 LD --
3 s 6 41.17 DZIUBAŁTOWSKI Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 1998 U16 LD V
1 s 7 34.39 DOBEK Patryk MKL Szczecin # 1994 U20 ZP -- B.D. # Z/0373/11 2024 MM
2 s 7 35.13 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 1994 U20 MZ -- B.D. B.D. 2
3 s 7 36.22 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa # 1994 U20 MZ -- #
1 s 8 35.12 KU¦NIERZ Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 1994 U20 DS --
2 s 8 35.28 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 1991 U23 SL -- B.D. # M
3 s 8 35.41 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 1992 U23 SL -- #
4 s 8 36.85 HARĘDZA Krzysztof AZS-AWF Katowice # 1993 U23 SL -- #
1 s 9 38.64 LENARTOWICZ Sławomir KS Energetyk Jaworzno 1992 U23 SL --
2 s 9 39.58 KOLAWA Bartosz KS Cracovia 1906 Kraków # 1991 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
3 s 9 39.49 WRÓBLEWSKI Jan KU AZS Politechniki Krakowskiej 1994 U20 MA -- KOLODZIEJ Roman 4
400 m M
1 s 1 48.96 KOS Marek UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL II B.D. 2
2 s 1 52.18 JANKOWSKI Marcin GKS Piast Gliwice 1993 U23 SL III
3 s 1 53.90 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 1989 Sen SL --
1 s 2 49.72 DUSZYŃSKI Kajetan AZS ŁódĽ # 1995 U20 LD II WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2024 M
2 s 2 51.24 ZALEWSKI Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz 1995 U20 SL III
3 s 2 52.38 KANIA Robert LKS Pszczyna 1994 U20 SL III
4 s 2 53.65 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 1995 U20 SL IV #
1 s 3 50.96 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 1994 U20 DS III
2 s 3 53.68 LECHOSZEST Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 1995 U20 SL IV
3 s 3 54.14 JELONEK Dorian CKS Budowlani Częstochowa 1995 U20 SL IV
4 s 3 55.31 KUREK Kamil MKS-MOS Katowice 1995 U20 SL --
1 s 4 55.09 CIE¦LA Przemysław LKS Brzezina Osiek 1994 U20 MA --
2 s 4 55.33 GRABOWSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 1995 U20 SL --
3 s 4 57.34 GOŁY¦ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 U20 SL -- #
600 m M
1 s 1 1:32.10 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U16 SL IV B.D. # 3
2 s 1 1:34.37 DRABENT Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U16 WP IV FUS Jan 4
3 s 1 1:34.68 MŁYNEK Rafał MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL IV
4 s 1 1:34.95 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL IV KRUPA Iwona # Z/0121/15 2024 1
5 s 1 1:37.14 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1998 U16 OP V #
6 s 1 1:39.48 PALAT Patryk LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U16 WP V
7 s 1 1:40.07 GNIDA Mateusz MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL --
8 s 1 1:40.50 BARNACH Krzysztof MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U16 SL -- #
9 s 1 1:44.77 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 1999 U16 SL --
10 s 1 1:46.09 WOLNIK Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U16 SL --
11 s 1 1:46.60 SKOWRONEK Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U16 SL -- #
12 s 1 1:51.46 GÓRSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
1 s 2 1:36.05 KOZICA Sebastian LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U16 WP V
2 s 2 1:38.74 NOREK Jakub TS AKS Chorzów 1999 U16 SL V
3 s 2 1:40.16 ZAWODNIAK Tomasz UKS Olimpia Zabrze 1999 U16 SL --
4 s 2 1:40.65 MICHALAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 1998 U16 SL -- #
5 s 2 1:41.83 CHWAŁEK Mikołaj UKS Chromik Mysłowice # 1999 U16 SL -- #
6 s 2 1:43.93 KOCHAN Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
7 s 2 1:45.22 DZIURSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 1998 U16 SL -- #
8 s 2 1:45.89 HOJKA Daniel MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL --
9 s 2 1:50.69 SO¦NICKI Przemysław MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL -- #
10 s 2 1:56.21 MADEJCZYK Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 1998 U16 OP --
11 s 2 1:56.21 GOJ Mateusz MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL --
12 s 2 1:58.84 BOBIŃSKI Adrian MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL -- #
1 s 3 1:23.65 SWITEK Paweł UKS Żaczek Połaniec 1997 U18 SK --
2 s 3 1:24.42 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 1996 U18 SL --
3 s 3 1:26.16 MIROWSKI Daniel GKS Piast Gliwice 1996 U18 SL --
4 s 3 1:27.33 RYBAK Arnold MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL --
5 s 3 1:28.01 WRZAŁEK Wojciech GKS Piast Gliwice 1996 U18 SL --
6 s 3 1:28.78 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy # 1992 U23 OP --
7 s 3 1:29.51 DOLATA Tomasz MKS-MOSM Bytom 1996 U18 SL --
8 s 3 1:30.00 DEC Mateusz GKS Piast Gliwice 1997 U18 SL --
9 s 3 1:31.00 BEDNARSKI Łukasz MULKS Juvenia Głuchołazy 1995 U20 OP -- B.D. BEZ
10 s 3 1:32.25 MIEDZIŃSKI Mateusz niest. Katowice # 1996 U18 SL -- B.D. B.D. , Z/1366/13 , 2017 BEZ
11 s 3 1:34.97 MYSZOR Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1996 U18 SL -- #
1 s 4 1:29.71 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP -- B.D. 2
2 s 4 1:31.44 BAJKOWSKI Szymon MKS Iskra Pszczyna 1997 U18 SL -- LDK!
3 s 4 1:32.21 FREDYK Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL --
4 s 4 1:32.52 NESKA Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL --
5 s 4 1:32.96 SZPALA Łukasz KS Cracovia 1906 Kraków # 1991 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
6 s 4 1:33.37 MIZERA Marcel GKS Piast Gliwice 1997 U18 SL --
7 s 4 1:35.79 PIASNY Rafał GKS Piast Gliwice 1996 U18 SL --
8 s 4 1:37.81 STRZELCZYK Marek MULKS Juvenia Głuchołazy 1997 U18 OP --
9 s 4 1:38.10 KIJEWSKI Aleksander MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL -- #
10 s 4 1:38.60 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL -- B.D. 3
11 s 4 1:41.06 ZAJˇC Marcel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U18 SL --
12 s 4 1:43.55 ZABIEGAŁA Jan LKS Orkan Ostrzeszów 1997 U18 WP --
800 m M
1 s 1 2:01.57 STRZˇDAŁA Przemysław LKS Pogórze Skoczów 1995 U20 SL III
2 s 1 2:01.89 BRZˇKALIK Patryk UKS Czwórka Żory 1994 U20 SL III B.D. 3
3 s 1 2:04.27 FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów 1994 U20 SL IV CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
4 s 1 2:05.64 NADOLSKI Daniel GKS Piast Gliwice 1995 U20 SL IV
5 s 1 2:07.14 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 1995 U20 SL IV
6 s 1 2:08.98 JĘDRUSIK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 1995 U20 SL -- PILAREK Sławomir Z/0977/11 4
7 s 1 2:09.92 PRZYBYŁO Michał MKS-SMS Victoria Racibórz 1995 U20 SL --
1 s 2 1:57.83 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL III
2 s 2 1:57.86 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice # 1991 U23 SL III B.D. B.D. # 2
3 s 2 1:58.86 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze 1992 U23 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/2446/11 2015 2
4 s 2 2:02.92 BŁOCH Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1992 U23 SL -- B.D. BEZ
5 s 2 2:09.93 DEHN Mateusz MKS-MOSM Bytom 1994 U20 SL --
6 s 2 2:12.75 MORDYŃSKI Bartłomiej UKS Olimpia Zabrze 1994 U20 SL -- B.D. 3
7 s 2 2:13.09 ZADWORNY Jan KB MOSiR Jastrzębie 1995 U20 SL --
1000 m M
1 s 1 2:50.52 FICA Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U16 SL V #
2 s 1 2:53.20 TWOREK Adam MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL V
3 s 1 3:00.13 LUBER Dawid UKS Czwórka Żory 1998 U16 SL --
4 s 1 3:01.15 CIE¦LIK Wojciech AZS-AWF Katowice # 1998 U16 SL -- #
5 s 1 3:02.50 LEWICKI Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U16 SL --
6 s 1 3:08.15 WALECZKO Mario MOSiR Mysłowice # 1999 U16 SL --
7 s 1 3:12.14 PORADA Piotr UKS Olimpia Zabrze 1998 U16 SL --
8 s 1 3:12.58 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 1999 U16 SL --
9 s 1 3:13.31 PAWLIK Dawid MULKS Juvenia Głuchołazy 1998 U16 OP -- #
10 s 1 3:14.20 POPCZYK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 1998 U16 SL -- #
11 s 1 3:14.65 GAŁUSZKA Kamil LUKS Zabrzeg 1999 U16 SL --
12 s 1 3:15.11 DIMITRUK Kamil UKS Olimpia Zabrze 1998 U16 SL --
13 s 1 3:17.17 BANACH Mateusz LUKS Zabrzeg 1998 U16 SL --
14 s 1 3:17.56 MAREK Jakub LUKS Zabrzeg 1999 U16 SL --
15 s 1 3:18.37 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U16 DS --
16 s 1 3:21.60 MITRĘGA Damian MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U16 SL --
17 s 1 3:30.00 SCHNEIDER Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 1999 U16 OP --
18 s 1 3:32.82 GRABARCZYK Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 1999 U16 SL --
1 s 2 2:36.83 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 1996 U18 SL -- PASZTA Wiesław 2
2 s 2 2:42.63 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 1996 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2019 2
3 s 2 2:44.26 GANCAREK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1996 U18 SL --
4 s 2 2:45.24 DUDKIEWICZ Patryk MKS-MOS Katowice 1997 U18 SL --
5 s 2 2:45.51 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL --
6 s 2 2:47.15 KLEMIŃSKI Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL --
7 s 2 2:47.43 OSIEK Kamil TS AKS Chorzów 1996 U18 SL -- ZIEMBA Dariusz Z/0146/12 2015 3
8 s 2 2:48.01 PIEKIELNY Norbert UKS Sokół Żmigród # 1996 U18 DS -- #
9 s 2 2:49.10 GRYGIEL Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1996 U18 SL --
1 s 3 2:29.66 BRONIATOWSKI Maciej WKS Wawel Kraków 1987 Sen MA --
2 s 3 2:29.92 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 1992 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/0998/11 2021 BEZ
3 s 3 2:38.05 ZEMŁA Marcin WKS Wawel Kraków 1992 U23 MA -- B.D. Z/4084/11 2
4 s 3 2:53.58 WILK Mikołaj UMLKS Pegaz Opoczno 1996 U18 LD --
5 s 3 2:54.66 JĘDRUCH Przemysław UKS Olimpia Zabrze 1996 U18 SL --
6 s 3 2:55.47 BADOWICZ Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1996 U18 SL --
7 s 3 2:59.07 KUBIAK Kamil LKS Omega Kleszczów 1996 U18 LD --
8 s 3 2:59.51 SZYMAŃSKI Adam MKS-MOS Katowice 1997 U18 SL --
9 s 3 2:59.75 DUBEL Rafał UKS Olimpia Zabrze 1996 U18 SL --
10 s 3 3:01.60 MAROŃ Tomasz MOSiR Łaziska Górne 1996 U18 SL --
11 s 3 3:03.81 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków 1986 Sen MA --
12 s 3 3:24.59 WRÓBEL Dariusz MOSiR Łaziska Górne 1997 U18 SL --
1500 m M
1 4:03.33 KARNICKI Adam AZS-AWF Katowice # 1995 U20 SL III #
2 4:10.38 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL III B.D. B.D. 2
3 4:13.22 BABULA Przemysław GKS Piast Gliwice 1994 U20 SL IV
4 4:24.40 BAJON Bartłomiej GKS Piast Gliwice 1995 U20 SL --
5 4:33.25 KOWALIK Damian UKS Chromik Mysłowice # 1994 U20 SL -- #
6 4:38.25 GUTOWSKI Adam MKS-MOSM Bytom 1995 U20 SL --
7 DNF BRZOZOWSKI Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL --
2000 m M
1 s 1 5:47.64 KUC Sławomir RKS ŁódĽ # 1996 U18 LD --
2 s 1 5:50.64 MARCINKOWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 1996 U18 SL --
3 s 1 5:50.99 TUSZYŃSKI Jerzy MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL -- B.D. BEZ
4 s 1 6:07.02 RZESZOWSKI Marcin KLKS Juventa-Kobex Starachowice 1996 U18 SK -- #
5 s 1 6:08.49 STEFANIAK Bartosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL --
6 s 1 6:14.19 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U18 SL -- #
7 s 1 6:16.24 BORONOWSKI Julian UKS Czwórka Żory 1996 U18 SL --
8 s 1 6:26.44 PINDYCH Marcel CKS Budowlani Częstochowa 1996 U18 SL --
9 s 1 6:27.39 KUBOWICZ Kamil MULKS Juvenia Głuchołazy 1997 U18 OP --
10 s 1 6:33.65 GRZESZCZAK Dominik MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL --
11 s 1 6:48.88 KLIMCZAK Aleksander KS Sprint Bielsko-Biała 1996 U18 SL --
12 s 1 7:00.26 KOLAŃCZYK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1997 U18 SL --
13 s 1 DNF KRZˇKAŁA Tomasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 1997 U18 SL --
1 s 2 5:34.38 SZOSTAK Paweł AZS-AWF Warszawa # 1993 U23 MZ --
2 s 2 5:36.13 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 1989 Sen SL -- B.D. # Z/1863/11 2024 3
3 s 2 5:36.65 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice # 1994 U20 SL -- #
4 s 2 5:38.63 CZAPLA Piotr UKS Olimpia Zabrze 1990 Sen SL -- GAJEWSKI Wojciech B.D. Z/2436/11 2021 2
5 s 2 5:38.91 NOWAK Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1975 Masters SL -- NOWAK Monika # Z/1856/11 2024 2
6 s 2 5:42.32 TOMZA Cyprian CKS Budowlani Częstochowa 1989 Sen SL -- B.D. BEZ
7 s 2 5:46.81 PINDEL Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz 1994 U20 SL --
8 s 2 5:49.93 SWAT Nataniel GKS Piast Gliwice 1994 U20 SL --
9 s 2 5:51.34 COPIK Bartłomiej GKS Piast Gliwice 1995 U20 SL --
10 s 2 5:51.62 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 1995 U20 SL -- HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
11 s 2 5:52.11 WŁOSTOWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 1995 U20 SL -- B.D. 2
12 s 2 5:52.39 KRUPPA Patryk MKS-MOSM Bytom 1994 U20 SL --
13 s 2 6:01.87 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 1994 U20 SL -- #
14 s 2 6:04.15 WOJTEK Paweł UKS Olimpia Zabrze 1994 U20 SL -- B.D. BEZ
15 s 2 6:25.24 ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice # 1995 U20 SL -- #
16 s 2 6:27.66 BOROWSKI Krzysztof niest. Katowice 1954 Masters SL --
Chód 3 km M
1 11:50.93 TOMALA Dawid AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1989 Sen OP -- TOMALA Grzegorz # Z/2971/11 2024 MM
2 13:13.25 KOSTKA Łukasz GTS Bojszowy 1994 U20 SL --
3 13:27.19 RYGAŁ Jan CKS Budowlani Częstochowa 1995 U20 SL --
4 13:38.46 BIELECKI Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 1994 U20 SL --
5 14:07.77 KOSTRZEWA Patryk CKS Budowlani Częstochowa 1994 U20 SL -- B.D. 3
6 14:42.02 MI¦KIEWICZ Arkadiusz UKS Olimp Kozienice 1995 U20 MZ -- LDK!
7 14:59.68 CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 1996 U18 MZ -- MISZTAL Janusz B.D. # Z/0907/12 2020 2 LDK!
8 15:29.65 CIE¦LIŃSKI Paweł CKS Budowlani Częstochowa 1998 U16 SL --
9 15:44.35 RYBAK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1993 U23 SL --
10 17:50.77 STOL Wojciech GTS Bojszowy 1998 U16 SL --
11 18:10.54 JĘDRZEJEWSKI Ernest CKS Budowlani Częstochowa 1999 U16 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1303398609161 sekund