Jablonec nad Nisou (CZE) 08.12.2012
60 m K
3 s 1 8.64 GONTA Aneta KM Aktywni Sochaczew 1997 U18 MZ --
7 s 1 10.05 BURYŁO Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U16 DS --
7 s 2 9.60 LELONEK Klaudia KM Aktywni Sochaczew 1998 U16 MZ --
6 s 3 9.52 RYCHERT Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U18 DS --
3 s 4 9.07 SIENKIEWICZ Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 1998 U16 DS --
5 s 6 9.47 HECIAK Katarzyna SL GKS Olsza Olszyna 1999 U16 DS --
8 s 6 11.26 BELCZYK Monika SL GKS Olsza Olszyna 2002 U12 DS --
1 s 7 8.73 JA¬WICZ Sylwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U16 DS -- #
3 s 7 9.75 DZIKOWSKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2001 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2465/15 2015 BE
6 s 7 10.04 DRAGAŃSKA Julia RKS ŁódĽ # 2001 U14 LD -- #
1 s 8 8.30 KWASZCZ Dominika niest. Wrocław # 1999 U16 DS -- B.D. # Z/0719/15 2017 2
3 s 8 8.95 KURASIEWICZ Agata SL GKS Olsza Olszyna 1999 U16 DS --
8 s 8 10.33 LOT Natalia UKS Filipides Teresin 2001 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej # 4 LDK!
8 s 9 10.44 PIETRUSZKA Aleksandra KM Aktywni Sochaczew 2001 U14 MZ -- # LDK!
1 s 10 8.13 ZAREMBA Martyna MLKS Sokół Lubin 1999 U16 DS --
6 s 11 10.33 ZIEMNIAK Natalia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2001 U14 DS -- # LDK!
8 s 11 10.67 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U14 DS -- LDK!
4 s 12 10.03 KÖNIGSMAN Edyta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U12 DS -- BIALIC Marek BIALIC Marek # 4 LDK!
300 m K
3 s 2 48.52 SIENKIEWICZ Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 1998 U16 DS --
4 s 2 50.83 LELONEK Klaudia KM Aktywni Sochaczew 1998 U16 MZ --
19 s 2 53.59 DZIKOWSKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2001 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2465/15 2015 BE
21 s 2 53.66 KÖNIGSMAN Edyta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2002 U12 DS -- BIALIC Marek BIALIC Marek # 4 LDK!
23 s 2 54.22 DRAGAŃSKA Julia RKS ŁódĽ # 2001 U14 LD -- #
27 s 2 54.57 LOT Natalia UKS Filipides Teresin 2001 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej # 4 LDK!
28 s 2 55.03 ZIEMNIAK Natalia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2001 U14 DS -- # LDK!
30 s 2 56.34 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2001 U14 DS -- LDK!
41 s 2 58.30 PIETRUSZKA Aleksandra KM Aktywni Sochaczew 2001 U14 MZ -- # LDK!
48 s 2 61.17 BELCZYK Monika SL GKS Olsza Olszyna 2002 U12 DS --
3 s 7 50.86 FISZER Wiktoria MKS Piast Lwówek ¦l±ski 1999 U16 DS --
6 s 7 56.06 HECIAK Katarzyna SL GKS Olsza Olszyna 1999 U16 DS --
800 m K
1 s 1 2:27.83 DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań # 1998 U16 WP IV BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2023 2
3 s 1 2:30.76 DZIUGIEŁ Miłosława UKS SMS Warszawa # 1997 U18 MZ IV #
5 s 1 2:34.15 WOLSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U16 DS V
6 s 1 2:36.05 CIARKA Sylwia UKS Filipides Teresin 1998 U16 MZ --
7 s 1 2:42.49 ZEMBRZUSKA Sylwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U16 DS --
9 s 1 2:46.38 WOŁOSZCZUK Karolina SL GKS Olsza Olszyna 1997 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0101/13 2013 4
11 s 1 2:59.87 PASZYŃSKA Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U16 DS --
1 s 2 2:42.12 KÖNIGSMAN Karolina MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2000 U14 DS -- # LDK!
5 s 2 2:55.07 BELCZYK Irena SL GKS Olsza Olszyna 1999 U16 DS --
8 s 3 2:58.74 PIEKARZ Angelika MKS Piast Lwówek ¦l±ski 1999 U16 DS --
60 m pł K Mł K
5 s 15 11.88 ZEMBRZUSKA Sylwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U16 DS --
6 s 15 11.96 BUSŁOWICZ Barbara MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U16 DS -- B.D.
4 s 18 11.98 ANDARAŁO Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2000 U14 DS --
60 m pł K J Mł K
5 s 14 12.01 RYCHERT Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U18 DS --
6 s 16 10.64 GONTA Aneta KM Aktywni Sochaczew 1997 U18 MZ --
Wzwyż K
5 1.45 BUSŁOWICZ Barbara MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U16 DS IV B.D.
14 1.30 BURYŁO Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U16 DS --
W dal K
1 5.14 KWASZCZ Dominika niest. Wrocław # 1999 U16 DS III B.D. # Z/0719/15 2017 2
Kula (3) K
1 f A 12.99 PLESZKA Paulina LKS Polkowice 1998 U16 DS III
9 f A 8.17 KUMO¦ Beata SL GKS Olsza Olszyna 1997 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0063/13 2015 4
16 f A 7.08 GONTA Aneta KM Aktywni Sochaczew 1997 U18 MZ --
17 f A 7.06 GRZE¦KÓW Oliwia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 1998 U16 DS -- #
6 f B 7.75 BISKUPSKA Paulina MKS Piast Lwówek ¦l±ski 1999 U16 DS --
7 f B 7.75 FISZER Wiktoria MKS Piast Lwówek ¦l±ski 1999 U16 DS --
60 m M
1 s 1 7.61 BUCIAK Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U16 DS --
4 s 1 7.88 GURDZIEL Marcel MKS Osa Zgorzelec 1998 U16 DS --
3 s 2 7.82 JÓ¬WIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U18 DS --
1 s 3 7.93 ORZECHOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1997 U18 DS -- #
2 s 3 8.00 MODRAS Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U18 DS -- B.D. #
4 s 4 8.15 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 1997 U18 DS -- B.D. 3
3 s 5 8.92 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U16 DS -- #
1 s 7 8.62 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U16 DS -- #
2 s 7 8.66 ŁUŻNY Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U16 DS --
5 s 8 9.68 SZYMONIK Jakub SL GKS Olsza Olszyna 2000 U14 DS --
6 s 8 10.36 SIERADZKI Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2000 U14 DS --
1 s 9 7.85 WIERZBICKI Maciej LKS Polkowice # 1999 U16 DS -- #
1 s 10 8.89 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U14 LD -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
4 s 10 10.07 ZAWADA Mateusz MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2001 U14 DS -- # LDK!
300 m M
2 s 2 41.66 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 1997 U18 DS +9.9 -- B.D. 3
5 s 2 52.59 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U14 LD +9.9 -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
15 s 2 54.57 ZAWADA Mateusz MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2001 U14 DS +9.9 -- # LDK!
3 s 3 46.03 ANDRYSZCZYK Julian UKS Filipides Teresin 1998 U16 MZ +9.9 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0483/22 2023 BEZ LDK!
2 s 5 42.63 GURDZIEL Marcel MKS Osa Zgorzelec 1998 U16 DS +9.9 --
1 s 6 42.90 MODRAS Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U18 DS +9.9 -- B.D. #
1 s 10 46.06 KWIECIŃSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U16 DS +9.9 -- #
2 s 10 47.59 ŁUŻNY Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U16 DS +9.9 --
2 s 11 45.23 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U16 DS +9.9 -- #
800 m M
5 s 1 2:26.49 KRUCZKOWSKI Szymon MKS Piast Lwówek ¦l±ski 1998 U16 DS --
8 s 1 2:29.52 PAWŁOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 1998 U16 MZ -- B.D. LDK!
2 s 2 2:23.70 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U16 DS -- #
9 s 2 2:48.52 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U14 DS -- # LDK!
60 m pł M Mł M
3 s 11 10.00 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1998 U16 DS -- B.D. # 3
4 s 13 11.03 TAŁOCHA Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U16 DS --
5 s 13 11.04 KWIECIŃSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U16 DS -- #
2 s 14 10.87 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U16 DS -- #
5 s 14 12.45 BIALIC Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 2000 U14 DS -- # LDK!
60 m pł M J Mł M
5 s 12 9.50 ORZECHOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1997 U18 DS -- #
6 s 12 9.56 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 1997 U18 DS -- B.D. 3
Wzwyż M
1 1.77 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 1998 U16 DS IV B.D. # 3
3 1.74 ORZECHOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1997 U18 DS -- #
4 1.71 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U18 DS --
7 1.55 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 1997 U18 DS -- B.D. 3
10 1.50 JÓ¬WIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 1997 U18 DS --
W dal M
2 4.68 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 1999 U16 DS -- #
13 3.21 SZYMONIK Jakub SL GKS Olsza Olszyna 2000 U14 DS --
15 3.11 SIERADZKI Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2000 U14 DS --
Kula (3) M
8 8.11 KÖNIGSMAN Paweł MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2000 U14 DS -- # LDK!
12 6.77 SZYMONIK Jakub SL GKS Olsza Olszyna 2000 U14 DS --
14 6.31 SIERADZKI Kamil SL GKS Olsza Olszyna 2000 U14 DS --
Kula (4) M
1 18.75 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U18 DS --
7 12.15 KUTRYBA Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U18 DS --
8 11.92 ORZECHOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 1997 U18 DS -- #
10 11.68 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 1997 U18 DS --
13 9.93 SKIBA Jacek MKS Bolesłavia Bolesławiec 1998 U16 DS --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.9441978931427 sekund