Cottbus (GER) 12.01.2013
60 m K
1 s 1 8.02 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 1995 U20 SL -- PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
2 s 1 8.55 WĘGRZYN Sylwia MKS Piast Głogów 1995 U20 DS --
3 s 3 8.86 KUDRELEK Dajana LKS Lubusz Słubice 1996 U18 LB --
5 s 3 9.02 CZARNOGRODZKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1996 U18 LB --
3 s 5 9.61 ZDANOWSKA Kinga ZLKL Zielona Góra 1999 U16 LB -- #
4 s 5 10.31 WIERZBICKA Maja ZLKL Zielona Góra # 1999 U16 LB --
1 s 7 8.49 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 1999 U16 DS --
3 s 7 8.80 SZOPNA Anna Marta LKS Lubusz Słubice 1998 U16 LB --
2 s 9 8.80 WOŻNIAKOWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 1998 U16 LB -- #
1 s 10 8.22 ZAREMBA Martyna MLKS Sokół Lubin 1999 U16 DS --
3 s 10 8.55 AMBROŻY Ada WLKS Wrocław # 1998 U16 DS --
1 s 11 8.92 MAZURKIEWICZ Paulina ZLKL Zielona Góra 1999 U16 LB --
2 s 12 8.83 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 1998 U16 LB -- PAWELSKI Grzegorz B.D. # Z/1107/14 2023
3 s 13 8.92 JANIK Daria ZLKL Zielona Góra 1999 U16 LB -- #
5 s 13 9.68 SERBA Agata ZLKL Zielona Góra 1999 U16 LB --
4 s 14 9.08 SZKODA Dominika LKS Lubusz Słubice 1999 U16 LB -- CZERNIK Edward Z/3694/15 2018 BEZ
6 s 19 10.22 HERCHI Nadia ZLKL Zielona Góra 2000 U14 LB --
4 s 21 10.66 KOWALSKA Karolina ULKS Sprinter Zielona Góra # 2001 U14 LB -- #
1 f 1 8.06 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 1995 U20 SL -- PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
3 f 1 8.57 WĘGRZYN Sylwia MKS Piast Głogów 1995 U20 DS --
1 f 3 8.15 ZAREMBA Martyna MLKS Sokół Lubin 1999 U16 DS --
200 m K
1 s 1 26.04 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 1995 U20 SL II PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
1 s 2 27.90 DZIKOWSKA Adrianna SL GKS Olsza Olszyna 1996 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0012/12 2015 3
2 s 2 29.80 ZIMNA Patrycja LKLA Krokus Astromal Leszno 1997 U18 WP -- B.D. 4
1 s 3 28.02 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 1996 U18 LB IV
2 s 6 28.34 WĘCKOWSKA Magdalena MLKS Agros Żary 1996 U18 LB IV
3 s 6 30.58 THIELE Julia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1999 U16 LB -- WOŹNIAK Daniel Z/4391/15 2015 3
1 s 7 29.49 PAWLICKA Joanna ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1998 U16 LB V WOŹNIAK Agnieszka 3
2 s 7 29.88 MAJŁOWSKA Aleksandra ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 1996 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka Z/0620/12, Z/0620/12 , 2015 BEZ
3 s 7 32.29 NIEDZIÓŁKA Milena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1999 U16 LB -- WOŹNIAK Daniel Z/4390/15 2015 4
1 26.99 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 1993 U23 DS III #
800 m K
1 s 1 2:31.75 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 1999 U16 LB IV B.D. #
2 s 1 2:35.22 TARCZEWSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 1998 U16 DS V
3 s 1 2:36.43 RZETELNA Martyna AZS-AWF Gorzów 1998 U16 LB -- #
5 s 1 2:42.41 CHWIAŁKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 1998 U16 LB --
6 s 1 2:42.97 LIGĘZA Agata MKS Szkuner Myślibórz 1998 U16 ZP --
7 s 1 2:50.32 BANACH Natalia MKS Szkuner Myślibórz 1998 U16 ZP -- #
1 s 2 2:33.04 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 1998 U16 WP V BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2023 2
2 s 2 2:34.62 NOWAKOWSKA Sandra ZLKL Zielona Góra 1998 U16 LB V
3 s 2 2:37.33 MAK Dominika AZS-AWF Gorzów 1998 U16 LB --
4 s 2 2:39.90 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard # 1998 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2023
6 s 2 2:43.62 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard # 1998 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0665/14 2019 BEZ
7 s 2 2:44.17 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1998 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # 3
10 s 2 3:07.59 BRUSIŁO Weronika LKS Lubusz Słubice 1999 U16 LB -- B.D.
2 s 3 2:49.01 GRZYWO-DĄBROWSKA Paulina SL GKS Olsza Olszyna 2001 U14 DS --
4 s 4 2:45.10 DZIKOWSKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2001 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2465/15 2015 BE
5 s 4 2:55.74 POGODA Paulina MKST Astra Nowa Sól 2001 U14 LB -- LDK!
8 s 4 3:13.33 ŁYSIAK Julia MKST Astra Nowa Sól 2001 U14 LB --
1 f 2 2:29.01 LENARTOWICZ Eliza WMLKS Pomorze Stargard # 1997 U18 ZP IV
2 f 2 2:31.80 GĄGAŁA Sylwia ZLKL Zielona Góra 1996 U18 LB IV #
4 f 2 2:35.15 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 1996 U18 LB --
5 f 2 2:35.72 MARCINIAK Lidia MKS Piast Głogów 1996 U18 DS --
1 f 3 2:38.61 CZERWIŃSKA Klaudia MKST Astra Nowa Sól 2000 U14 LB --
2 f 3 2:39.99 LEŚNIEWSKA Agata LKS Pomorze Stargard 2000 U14 ZP --
3 f 3 2:40.29 GAWRONOWICZ Nikola WMLKS Pomorze Stargard # 2000 U14 ZP --
60 m pł K Mł K
4 s 3 10.74 OWCZAREK Patrycja MLKS Sokół Lubin 1998 U16 DS --
60 m pł K J Mł K
3 s 1 10.47 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 1997 U18 LB -- #
2 s 2 9.75 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 1996 U18 LB --
Wzwyż K
1 f 1 1.60 DZIURLA Angelika MKS Juvenia Puszczykowo # 1997 U18 WP III
4 f 1 1.40 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 1997 U18 LB -- #
3 f 2 1.51 JANIK Daria ZLKL Zielona Góra 1999 U16 LB IV #
9 f 2 1.35 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 1999 U16 LB -- #
Tyczka K
1 f 1 2.60 KMIECIK Alicja ZLKL Zielona Góra 1994 U20 LB IV
1 f 3 2.40 WDOWIAK Kinga ZLKL Zielona Góra 1998 U16 LB IV
2 f 3 2.20 PATELAK Angelika ULKS Sprinter Zielona Góra # 1999 U16 LB V #
4 f 3 1.80 SERBA Agata ZLKL Zielona Góra 1999 U16 LB --
  f 3 NM WIELIŃSKA Monika ZLKL Zielona Góra # 1998 U16 LB -- #
W dal K
4 f 1 4.30 KMIECIK Alicja ZLKL Zielona Góra 1994 U20 LB --
4 f 2 4.35 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 1997 U18 LB -- #
15 f 3 4.41 PATELAK Angelika ULKS Sprinter Zielona Góra # 1999 U16 LB -- #
21 f 3 4.18 WOŻNIAKOWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 1998 U16 LB -- #
25 f 3 4.10 MAZURKIEWICZ Paulina ZLKL Zielona Góra 1999 U16 LB --
32 f 3 3.63 ZDANOWSKA Kinga ZLKL Zielona Góra 1999 U16 LB -- #
34 f 3 3.59 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 1999 U16 LB -- #
15 f 4 3.93 HERCHI Nadia ZLKL Zielona Góra 2000 U14 LB --
23 f 5 3.24 KOWALSKA Karolina ULKS Sprinter Zielona Góra # 2001 U14 LB -- #
Kula (3) K
3 f 1 11.73 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 1996 U18 LB III #
4 f 2 10.54 MAZURKIEWICZ Paulina ZLKL Zielona Góra 1999 U16 LB IV
6 f 2 10.22 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 2000 U14 LD IV SZYMAJDA Mieczysław # Z/4015/15 2020 1
Kula (4) K
1 11.38 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 U23 LB III WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2024 1
60 m M
1 s 1 6.99 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 1993 U23 WP -- #
2 s 2 7.44 SEMEGIN Bartosz MLKS Agros Żary 1994 U20 LB --
1 s 3 7.25 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 1994 U20 WP -- B.D. B.D. 2
3 s 3 7.54 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 1995 U20 LB -- B.D. B.D. 3
1 s 4 7.54 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław # 1997 U18 DS -- #
2 s 4 7.78 BARANOWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 1996 U18 LB --
3 s 4 7.79 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 1996 U18 DS --
1 s 5 7.23 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 1996 U18 DS --
2 s 6 7.24 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 1997 U18 WP -- B.D. 1
4 s 6 7.69 MAJSKOW Patryk ZLKL Zielona Góra 1997 U18 LB -- #
1 s 7 7.19 WEJKSZNIA Marek MLKS Sokół Lubin 1996 U18 DS --
1 s 8 7.40 MŁOCZKOWSKI Jakub MKS Piast Głogów 1997 U18 DS --
2 s 8 7.66 BRZOSTOWSKI Wojciech MKS Piast Głogów 1997 U18 DS --
1 s 9 7.43 MIERZEJEWSKI Krystian ZLKL Zielona Góra 1996 U18 LB --
4 s 9 8.11 HERBUT Eryk ZLKL Zielona Góra 1996 U18 LB --
5 s 9 8.18 BŁASZCZYKIEWICZ Maksymilian ZLKL Zielona Góra 1997 U18 LB --
1 s 10 7.98 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 1999 U16 LB -- #
2 s 11 8.62 KOKIEL Piotr MKS Szkuner Myślibórz 1999 U16 ZP -- #
1 s 13 7.94 SZYMCZAK Marek ULKS Uczniak Szprotawa 1998 U16 LB --
1 s 14 7.66 WIERZBICKI Maciej LKS Polkowice # 1999 U16 DS -- #
3 s 14 8.32 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 1999 U16 DS -- #
1 s 15 7.83 NOWAK Mateusz LKS Lubusz Słubice 1998 U16 LB --
3 s 15 8.58 WEICHERT Marcin MKS Piast Głogów 1999 U16 DS -- #
4 s 15 8.63 JACKOWIAK Michał MKS Szkuner Myślibórz 1999 U16 ZP -- #
1 s 19 8.01 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U14 ZP -- #
1 s 22 8.92 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U14 LD -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
1 f 1 6.92 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 1993 U23 WP -- #
2 f 2 7.41 SEMEGIN Bartosz MLKS Agros Żary 1994 U20 LB --
4 f 2 7.58 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 1995 U20 LB -- B.D. B.D. 3
2 f 3 7.20 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 1996 U18 DS --
3 f 3 7.21 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 1997 U18 WP -- B.D. 1
4 f 3 7.24 WEJKSZNIA Marek MLKS Sokół Lubin 1996 U18 DS --
5 f 3 7.37 MIERZEJEWSKI Krystian ZLKL Zielona Góra 1996 U18 LB --
5 f 3 7.37 MŁOCZKOWSKI Jakub MKS Piast Głogów 1997 U18 DS --
2 f 4 7.66 WIERZBICKI Maciej LKS Polkowice # 1999 U16 DS -- #
3 f 4 7.76 NOWAK Mateusz LKS Lubusz Słubice 1998 U16 LB --
4 f 4 7.83 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 1999 U16 LB -- #
6 f 4 8.04 SZYMCZAK Marek ULKS Uczniak Szprotawa 1998 U16 LB --
1 f 5 7.91 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U14 ZP -- #
1 f 6 8.83 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U14 LD -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
200 m M
1 s 1 22.91 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 1994 U20 WP III B.D. B.D. 2
1 s 2 24.25 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 1995 U20 DS IV
1 s 2 24.25 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard # 1995 U20 ZP IV
1 s 3 24.33 MŁOCZKOWSKI Jakub MKS Piast Głogów 1997 U18 DS IV
2 s 3 25.78 JAKUSZEWSKI Konrad ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 1996 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka Z/0622/12, Z/0622/12 , 2015 3
1 s 4 23.78 WEJKSZNIA Marek MLKS Sokół Lubin 1996 U18 DS IV
2 s 4 24.56 KOWALCZEWSKI Szymon ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 1997 U18 LB --
1 s 5 23.40 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 1996 U18 DS III
1 s 6 23.29 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1996 U18 DS III #
3 s 6 29.29 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U16 LB --
2 s 7 24.72 KONWA Mateusz CRS Barlinek # 1995 U20 ZP -- STAWICKI Michał Z/4154/11 2014 2
3 s 7 26.07 SZKWAREK Krzysztof ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1997 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka BEZ
1 s 8 23.58 WALCZAK Artur MKS Osa Zgorzelec 1996 U18 DS III
1 f 22.85 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 1993 U23 WP III #
3 f 25.51 PIETRUCHA Mariusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1991 U23 LB --
800 m M
1 s 1 2:05.07 MAK Kacper AZS-AWF Gorzów 1996 U18 LB IV
2 s 1 2:02.63 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1996 U18 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2
3 s 1 2:03.91 WIĘCEK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 1996 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0021/12 2014 3
3 s 1 2:09.81 CETNAR Paweł MLKS Sokół Lubin 1996 U18 DS --
4 s 1 2:04.47 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorzów 1997 U18 LB IV #
4 s 1 2:11.00 WYLEGAŁA Dawid AZS-AWF Gorzów 1996 U18 LB --
5 s 1 2:11.96 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard # 1997 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2024 3
7 s 1 2:26.42 MEJZA Mateusz ZLKL Zielona Góra 1997 U18 LB --
8 s 1 2:17.81 KOŁOSOWSKI Sebastian LKS Lubusz Słubice 1997 U18 LB --
9 s 1 2:27.51 ŻURAWSKI Mateusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1997 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka BEZ
10 s 1 2:32.47 LECHOCKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 1997 U18 LB -- #
11 s 1 2:35.67 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 1997 U18 LB -- BIESIADA Ryszard B.D. Z/0439/13 2024
2 s 2 2:27.16 CZAPLICKI Maciej MKST Astra Nowa Sól 1998 U16 LB --
5 s 2 2:32.52 WRONA Bartosz MKS Piast Głogów 1999 U16 DS --
6 s 2 2:32.91 STĘPIEŃ Jakub ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 1999 U16 LB -- WOŹNIAK Daniel # Z/4395/15 2015 BEZ
7 s 2 2:46.62 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 1999 U16 LB -- #
2 s 3 2:11.88 DZIJAK Tomasz LLKS Pomorze Stargard # 1998 U16 ZP V
3 s 3 2:14.50 MALISZEWSKI Filip AZS-AWF Gorzów 1998 U16 LB --
4 s 3 2:24.43 GRABOWY Paweł ZLKL Zielona Góra 1999 U16 LB --
6 s 3 2:32.39 ŁACHAŃSKI Marcin WMLKS Pomorze Stargard # 1998 U16 ZP --
7 s 3 2:32.85 WOJNOWSKI Grzegorz MKS Piast Głogów 1999 U16 DS --
3 s 4 2:44.24 MOSKOWIAK Wiktor LKLA Krokus Astromal Leszno 2001 U14 WP --
1 f 1 1:55.98 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 1994 U20 LB II
3 f 1 2:00.25 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 1994 U20 LB III B.D. BEZ
4 f 1 2:00.88 FONAŁ Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica # 1995 U20 DS III #
6 f 1 2:05.34 DRZEWIECKI Marcin LKS Lubusz Słubice 1995 U20 LB IV
7 f 1 2:06.20 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard # 1994 U20 ZP IV B.D. PIWOWARCZYK Wojciech #
2 f 2 2:30.82 ŁYSOŃ Marcel WMLKS Pomorze Stargard # 2000 U14 ZP --
3 f 2 2:33.14 MATZ Kacper ZLKL Zielona Góra 2000 U14 LB --
5 f 2 2:34.41 SZCZEPAŃSKI Michał LKS Pomorze Stargard 2000 U14 ZP --
6 f 2 2:35.14 HASIŃSKI Bartosz LKLA Krokus Astromal Leszno 2000 U14 WP --
7 f 2 2:54.31 FRONCKOWIAK Tobiasz LKLA Krokus Astromal Leszno 2000 U14 WP --
60 m pł M Mł M
1 s 2 11.42 RADUŃSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 1998 U16 LB -- #
3 s 4 9.54 ŻUKLIŃSKI Kacper LKS Lubusz Słubice 1998 U16 LB --
60 m pł M J Mł M
1 8.39 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1996 U18 DS -- #
3 9.53 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 1997 U18 DS -- B.D. 3
4 9.77 BARANOWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 1996 U18 LB --
60 m pł M (99.1) M
2 9.58 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 1995 U20 LB -- B.D. B.D. 3
Wzwyż M
1 f 1 2.08 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB I LEWKOWICZ Zbigniew # Z/3787/11 2024 1
1 f 2 2.00 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra # 1995 U20 LB II B.D. 3
1 f 3 1.80 KARCZEWSKI Dawid ULKS Uczniak Szprotawa 1996 U18 LB IV B.D. 3
3 f 3 1.70 HERBUT Eryk ZLKL Zielona Góra 1996 U18 LB --
  f 3 NM ŁADO Michał ZLKL Zielona Góra 1997 U18 LB -- #
  f 3 NM MEJZA Mateusz ZLKL Zielona Góra 1997 U18 LB --
  f 4 NM RADUŃSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 1998 U16 LB -- #
  f 4 NM OSSOWSKI Dawid ZLKL Zielona Góra # 1999 U16 LB --
Tyczka M
1 f 1 NM SZYMAŃSKI Jędrzej ZLKL Zielona Góra # 1995 U20 LB --
1 f 1 NM TOMKOW Bartek ZLKL Zielona Góra # 1995 U20 LB --
1 f 2 3.40 ŁADO Michał ZLKL Zielona Góra 1997 U18 LB IV #
2 f 2 3.20 KOWAL Karol ZLKL Zielona Góra 1997 U18 LB IV
2 f 4 NM PUCZKO Paweł ZLKL Zielona Góra # 1998 U16 LB -- #
W dal M
1 f 1 6.08 SEMEGIN Bartosz MLKS Agros Żary 1994 U20 LB IV
3 f 1 5.93 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 1995 U20 LB IV B.D. B.D. 3
1 f 2 6.03 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 1996 U18 DS IV
2 f 2 5.94 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław # 1997 U18 DS IV #
2 f 2 5.94 BRZOSTOWSKI Wojciech MKS Piast Głogów 1997 U18 DS IV
7 f 2 5.65 MŁOCZKOWSKI Jakub MKS Piast Głogów 1997 U18 DS --
14 f 2 4.98 KOWAL Karol ZLKL Zielona Góra 1997 U18 LB --
4 f 3 5.40 NOWAK Mateusz LKS Lubusz Słubice 1998 U16 LB --
6 f 3 5.08 WIERZBICKI Maciej LKS Polkowice # 1999 U16 DS -- #
7 f 3 4.98 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 1999 U16 DS -- #
8 f 3 4.97 WEICHERT Marcin MKS Piast Głogów 1999 U16 DS -- #
14 f 3 4.42 GRIESMAN Kamil ZLKL Zielona Góra 1998 U16 LB -- #
15 f 3 4.38 KOKIEL Piotr MKS Szkuner Myślibórz 1999 U16 ZP -- #
17 f 3 4.32 JACKOWIAK Michał MKS Szkuner Myślibórz 1999 U16 ZP -- #
19 f 3 4.16 RADUŃSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 1998 U16 LB -- #
22 f 3 3.77 JANKOWIAK Jakub ZLKL Zielona Góra 1998 U16 LB --
1 f 4 5.12 PLICHTA Antoni MKL Szczecin # 2000 U14 ZP -- #
6 f 5 3.98 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U14 LD -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
Kula (4) M
3 13.96 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin # 1998 U16 LU IV KAMIŃSKI Damian B.D. # Z/0205/14 2024
Kula (5) M
3 13.07 WCZELIK Mikołaj ZLKL Zielona Góra 1997 U18 LB IV #
4 12.62 POLANIN Krzysztof ZLKL Zielona Góra 1997 U18 LB IV
Kula (6) M
1 15.02 PAWELSKI Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 1995 U20 LB II
2 13.62 WOŁKOWSKI Karol ULKS Uczniak Szprotawa 1995 U20 LB III
3 12.89 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 1995 U20 LB IV B.D. B.D. 3
4 12.67 KUROSZ Michał ZLKL Zielona Góra 1995 U20 LB IV
5 12.53 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 1995 U20 LB IV
6 9.54 ZYBER Maciej ZLKL Zielona Góra 1995 U20 LB --
Kula (7.26) M
1 14.29 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 1968 Masters LB II PAWELSKI Grzegorz 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.0964279174805 sekund