Kalisz 05.01.2013
Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików. Mityng LA
60 m K
1 e 1 8.40 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1998 U16 WP -- JAGACIAK Jarosław # Z/0309/14 2024 1
2 e 1 8.70 CIACHURSKA Natalia MKS Baszta Szamotuły 1998 U16 WP --
3 e 1 8.77 KLEMM Daria UKS Przełaj Żerków 1998 U16 WP --
4 e 1 8.78 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U16 WP --
1 e 2 8.79 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 1998 U16 WP --
2 e 2 8.96 BIESZCZAD Joanna MUKS Szok Bojanowo 1998 U16 WP --
3 e 2 9.55 UMŁAWSKA Ewelina MUKS Kadet Rawicz 1999 U16 WP --
1 e 3 8.59 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 1998 U16 WP --
2 e 3 8.60 PODGÓRSKA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U16 WP -- #
3 e 3 9.28 KOLENDA Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 1999 U16 WP --
4 e 3 9.32 GŁOWACZ Anna MUKS Szok Bojanowo 1998 U16 WP --
1 e 4 8.12 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 1998 U16 WP -- B.D. #
2 e 4 8.83 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U16 MA -- GIZA Maciej B.D. # Z/0382/15 2024
3 e 4 8.99 GRZYB Patrycja KS Stal Ostrów Wlkp. 1999 U16 WP --
1 e 5 8.74 KUŚWIK Magdalena UKS 12 Kalisz 2000 U14 WP -- #
2 e 5 8.80 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP -- #
3 e 5 8.94 JAJCZYK Marta MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP -- #
4 e 5 9.26 KONIECZNA Klaudia KS Stal Ostrów Wlkp. 1999 U16 WP --
5 e 5 9.74 KUBIS Alicja MUKS Szok Bojanowo 1998 U16 WP --
1 e 6 8.24 ZIMNY Antonina MKS Baszta Szamotuły 1999 U16 WP --
2 e 6 8.54 POMYKAŁA Martyna KS Stal Ostrów Wlkp. 1999 U16 WP --
3 e 6 8.61 KAZIMIERCZAK Aleksandra UKS 12 Kalisz 1998 U16 WP --
4 e 6 9.14 WESOŁOWSKA Zyta MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP -- B.D. #
5 e 6 9.48 MACKOWIAK Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP --
1 e 7 8.67 BOŻKO Kamila MKS Baszta Szamotuły 1999 U16 WP -- #
2 e 7 8.72 BUCZKOWSKA Klaudia UKS 12 Kalisz 1999 U16 WP --
3 e 7 8.81 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U14 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1648/15 , 2023
4 e 7 9.26 CYWIŃSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP --
1 e 8 8.08 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 1991 U23 WP -- WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
2 e 8 8.24 ROSIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Poznań 1995 U20 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. 2
3 e 8 8.26 ORGANIŚCIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 1996 U18 WP -- B.D. 3
4 e 8 8.44 ORZESZYNA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 1994 U20 WP --
5 e 8 8.57 ORŁOWSKA Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U18 WP -- B.D. BEZ
1 e 9 8.34 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań # 1995 U20 WP -- #
2 e 9 8.42 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 1997 U18 WP -- B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1
3 e 9 8.56 WAWRZYNIAK Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 1997 U18 WP -- B.D. BEZ
4 e 9 8.69 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań # 1995 U20 WP -- B.D. 2
5 e 9 9.48 ANDRZEJEWICZ Anna KS Stal Ostrów Wlkp. 1996 U18 WP -- #
1 e 10 8.18 PODLEWSKA Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 1996 U18 WP --
2 e 10 8.31 KOLIBABKA Martyna MUKS Kadet Rawicz 1996 U18 WP --
3 e 10 8.65 WOŹNIAK Daria UKS 12 Kalisz 1997 U18 WP --
4 e 10 8.97 SZULC Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U18 WP --
1 f A 7.93 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 1991 U23 WP -- WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
2 f A 8.18 PODLEWSKA Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 1996 U18 WP --
3 f A 8.20 ORGANIŚCIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 1996 U18 WP -- B.D. 3
4 f A 8.24 ROSIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Poznań 1995 U20 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. 2
5 f A 8.33 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań # 1995 U20 WP -- #
6 f A 8.35 KOLIBABKA Martyna MUKS Kadet Rawicz 1996 U18 WP --
1 f B 8.09 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 1998 U16 WP -- B.D. #
2 f B 8.17 ZIMNY Antonina MKS Baszta Szamotuły 1999 U16 WP --
3 f B 8.30 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1998 U16 WP -- JAGACIAK Jarosław # Z/0309/14 2024 1
4 f B 8.51 PODGÓRSKA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U16 WP -- #
5 f B 8.57 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 1998 U16 WP --
6 f B 8.59 POMYKAŁA Martyna KS Stal Ostrów Wlkp. 1999 U16 WP --
300 m K
1 s 1 47.13 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 1998 U16 WP V B.D. #
2 s 1 52.61 JAJCZYK Marta MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP -- #
3 s 1 51.68 GŁOWACZ Anna MUKS Szok Bojanowo 1998 U16 WP --
4 s 1 49.58 DRZEWIECKA Małgorzata UKS Przełaj Żerków 1998 U16 WP --
1 s 2 54.05 SKRZYPEK Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP -- #
2 s 2 51.23 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków # 1999 U16 MA -- GIZA Maciej B.D. # Z/0382/15 2024
3 s 2 51.65 NEUMANN Sara OŚ AZS Poznań # 2000 U14 WP -- B.D. BYTNIEWSKI Szymon # , Z/1648/15 , 2023
4 s 2 61.57 ARENT Nikola UKS Skoczek Władysławów 1999 U16 WP --
1 s 3 52.20 NOWAK Natalia MKS Baszta Szamotuły 1999 U16 WP -- #
2 s 3 56.23 CYWIŃSKA Julia MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP --
3 s 3 59.04 NAGŁA Malwina UKS Orkan Środa Wlkp. 1999 U16 WP --
600 m K
1 s 1 1:51.18 JAŚKOWIAK Michalina UKS Przełaj Żerków 1999 U16 WP -- #
2 s 1 1:51.86 CZERNIEJEWSKA Agata KS Stal Ostrów Wlkp. 1998 U16 WP --
4 s 1 1:54.81 KOPYDŁOWSKA Blanka UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP --
3 s 2 1:52.48 DRYGAS Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP -- #
5 s 2 1:56.95 KASPRZAK Klaudia LKS OSiR Pleszew 1998 U16 WP -- #
6 s 2 2:00.82 WIĘCEK Weronika KS Stal Ostrów Wlkp. 2000 U14 WP --
7 s 2 2:02.16 GUNTHER Agata MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP -- #
8 s 2 2:03.04 FRAŚ Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP -- B.D. Z/1464/14 2015 4
1 s 3 1:49.58 SZAWERDAK Sandra MKS Juvenia Puszczykowo 1995 U20 WP --
2 s 3 1:50.34 WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo # 1997 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1674/13 2018 2
3 s 3 1:51.37 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 1997 U18 WP -- B.D. 2
4 s 3 1:53.77 WITCZAK Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 1995 U20 WP --
5 s 3 1:55.66 KŁODAWSKA Karina AZS Łódź # 1996 U18 LD -- #
6 s 3 1:56.56 KUŚWIK Agata UKS 12 Kalisz 1997 U18 WP -- #
7 s 3 2:01.68 KUBIACZYK Maja UKS 12 Kalisz 1997 U18 WP --
8 s 3 2:05.34 ZIMNA Patrycja LKLA Krokus Astromal Leszno 1997 U18 WP -- B.D. 4
1000 m K
1 s 1 3:20.48 GRABOWSKA Kinga UKS 9 Kalisz 1999 U16 WP IV OLSZYNA Waldemar # Z/0782/15 2019 2 LDK!
2 s 1 3:30.67 MRÓWKA Anna LKLA Krokus Astromal Leszno 1999 U16 WP V B.D. BEZ
3 s 1 3:36.69 BANDOSZ Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP --
4 s 1 3:45.91 MRÓZ Aleksandra KS Stal Ostrów Wlkp. 1999 U16 WP --
5 s 1 3:52.10 GAWIN Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP --
6 s 1 3:54.18 CICHOREK Anna UKS 12 Kalisz 1998 U16 WP --
7 s 1 3:55.11 GORAL Marlena UKS 9 Kalisz 1998 U16 WP --
8 s 1 4:02.53 BARANOWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U16 WP --
1 s 2 3:20.68 STASIAK Dorota KS Stal Ostrów Wlkp. 1996 U18 WP --
2 s 2 3:36.00 DYONIZY Oliwia UKS 12 Kalisz 1997 U18 WP -- B.D. BEZ
60 m pł K Mł K
1 s 1 9.68 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 1998 U16 WP --
2 s 1 9.96 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP -- #
3 s 1 10.14 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 1998 U16 WP --
4 s 1 11.16 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 2000 U14 LD -- B.D. # LDK!
5 s 1 11.17 NOWICKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP -- #
6 s 1 DQ DRZEWIECKA Małgorzata UKS Przełaj Żerków 1998 U16 WP --
60 m pł K J Mł K
1 s 2 9.65 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 1996 U18 WP --
2 s 2 9.68 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 1997 U18 WP -- B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2024 1
3 s 2 11.38 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 1996 U18 WP --
4 s 2 11.58 ANDRZEJEWICZ Anna KS Stal Ostrów Wlkp. 1996 U18 WP -- #
60 m pł K K
1 s 1 9.56 ORZESZYNA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 1994 U20 WP --
2 s 1 10.56 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań # 1995 U20 WP -- B.D. 2
3 s 1 10.68 WITCZAK Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 1994 U20 WP --
4 s 1 10.80 WITCZAK Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 1995 U20 WP --
Wzwyż K
1 1.60 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP III KACZOR Mieczysław Z/0389/14 2020 3
2 1.50 PRĘTKA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 1998 U16 WP IV
3 1.35 KACZMAREK Julia MKS Baszta Szamotuły 1999 U16 WP -- #
4 1.30 STEFANIAK Julia UKS 12 Kalisz 2000 U14 WP --
5 1.25 MRÓZ Aleksandra KS Stal Ostrów Wlkp. 1999 U16 WP --
1 2 1.65 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2019 2
2 2 1.45 PURGAŁ Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 1995 U20 WP IV
3 2 1.35 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 1996 U18 WP --
W dal K
1 5.07 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 1998 U16 WP IV JAGACIAK Jarosław # Z/0309/14 2024 1
2 4.73 POMYKAŁA Martyna KS Stal Ostrów Wlkp. 1999 U16 WP V
3 4.66 CIACHURSKA Natalia MKS Baszta Szamotuły 1998 U16 WP V
4 4.60 BIESZCZAD Joanna MUKS Szok Bojanowo 1998 U16 WP V
5 4.52 TWARDOWSKA Patrycja MUKS Kadet Rawicz 1999 U16 WP V
6 4.47 ZIMNY Antonina MKS Baszta Szamotuły 1999 U16 WP --
7 4.29 SMOLIBOCKA Eliza MKS Baszta Szamotuły 1998 U16 WP --
8 4.22 MRÓZ Aleksandra KS Stal Ostrów Wlkp. 1999 U16 WP --
9 4.14 SKRZYPEK Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP -- #
10 4.13 WESOŁOWSKA Zyta MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP -- B.D. #
11 4.10 UMŁAWSKA Ewelina MUKS Kadet Rawicz 1999 U16 WP --
12 4.06 KONIECZNA Klaudia KS Stal Ostrów Wlkp. 1999 U16 WP --
13 4.03 BOŻKO Kamila MKS Baszta Szamotuły 1999 U16 WP -- #
14 3.95 PODGÓRSKA Alicja LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U16 WP -- #
15 3.89 MACKOWIAK Martyna UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP --
16 3.78 NOWICKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP -- #
1 2 5.72 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 1991 U23 WP II WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
2 2 5.33 PODLEWSKA Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 1996 U18 WP III
3 2 5.03 ORŁOWSKA Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U18 WP IV B.D. BEZ
4 2 5.02 WAWRZYNIAK Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 1997 U18 WP IV B.D. BEZ
60 m M
1 e 1 7.77 NOSOW Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP --
2 e 1 8.05 ZEMSKI Michał KS Stal Ostrów Wlkp. 1998 U16 WP --
3 e 1 8.27 KOZICA Sebastian LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U16 WP --
4 e 1 DQ MAJEWSKI Aleks OŚ AZS Poznań 1999 U16 WP -- #
1 e 2 8.20 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 1998 U16 WP --
2 e 2 8.42 NOWAK Mateusz UKS Skoczek Władysławów 1999 U16 WP --
3 e 2 8.44 SKAŁECKI Bartosz MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP -- #
4 e 2 8.68 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U16 WP --
1 e 3 7.61 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U16 WP -- BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2024
2 e 3 8.08 JACHIMOWSKI Wojciech LKLA Krokus Astromal Leszno 1999 U16 WP -- PTAK Krzysztof BEZ
3 e 3 8.60 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa # 2000 U14 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/5075/19 2024 LDK!
4 e 3 8.76 STRÓŻYK Krzysztof MUKS Kadet Rawicz 1999 U16 WP --
1 e 4 7.43 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP -- B.D. # Z/0387/14 2022
2 e 4 7.87 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 1998 U16 WP --
3 e 4 7.98 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0628/15 2024
4 e 4 8.54 WOJACZYK Denis UKS Przełaj Żerków 1999 U16 WP --
1 e 5 7.87 SZMAJA Przemysław UKS 12 Kalisz 1992 U23 WP -- B.D. # BEZ
2 e 5 7.89 DZIECHCIAROW Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1994 U20 DS --
3 e 5 8.06 BARTCZAK Patryk LKS Maraton Turek 1995 U20 WP --
4 e 5 8.14 MIELCAREK Miłosz KS Stal Ostrów Wlkp. 1996 U18 WP --
5 e 5 8.26 ŚLEDZIŃSKI Sebastian UKS Przełaj Żerków 1997 U18 WP --
1 e 6 7.43 GÓRSKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 1995 U20 WP --
2 e 6 7.51 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U18 WP -- KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
3 e 6 7.56 DĄBROWSKI Marcin MUKS Szok Bojanowo 1994 U20 WP --
4 e 6 7.61 CZERWIŃSKI Filip MKS Baszta Szamotuły 1997 U18 WP --
5 e 6 7.62 LIS Piotr LKS Maraton Turek 1996 U18 WP --
6 e 6 7.67 CZERWIŃSKI Filip UKS Achilles Leszno 1997 U18 WP -- LDK!
1 e 7 7.34 WESZKA Maciej KS AZS AWF Wrocław # 1994 U20 DS --
2 e 7 7.54 PAWELCZAK Paweł OŚ AZS Poznań # 1994 U20 WP --
3 e 7 8.00 WALKOWSKI Błażej LKS Maraton Turek 1995 U20 WP --
1 e 8 7.20 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 1997 U18 PM -- #
2 e 8 7.48 MARCINKOWSKI Mateusz OŚ AZS Poznań # 1995 U20 WP --
3 e 8 7.52 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U18 WP -- KACZOR Mieczysław # Z/0931/12 2021 1
4 e 8 7.66 FRĄCZEK Robert KS Stal Ostrów Wlkp. 1996 U18 WP --
1 e 9 7.09 TARGOŃSKI Kamil LKS Maraton Turek 1994 U20 WP --
2 e 9 7.21 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań 1996 U18 WP --
3 e 9 7.56 NEUMANN Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 1997 U18 WP -- #
4 e 9 7.66 GAWEŁEK Kornel LKS Orkan Ostrzeszów 1996 U18 WP --
5 e 9 7.96 ZIMOWSKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 1997 U18 WP --
6 e 9 8.11 SZALCZYK Sebastian UKS Przełaj Żerków 1997 U18 WP --
1 f A 7.10 TARGOŃSKI Kamil LKS Maraton Turek 1994 U20 WP --
2 f A 7.25 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 1997 U18 PM -- #
3 f A 7.36 WESZKA Maciej KS AZS AWF Wrocław # 1994 U20 DS --
4 f A 7.45 MARCINKOWSKI Mateusz OŚ AZS Poznań # 1995 U20 WP --
5 f A 7.54 NEUMANN Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 1997 U18 WP -- #
6 f A DQ NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań 1996 U18 WP --
1 f B 7.41 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP -- B.D. # Z/0387/14 2022
2 f B 7.60 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U16 WP -- BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2024
3 f B 7.66 NOSOW Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP --
4 f B 7.95 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 1998 U16 WP --
5 f B 7.99 ZEMSKI Michał KS Stal Ostrów Wlkp. 1998 U16 WP --
6 f B 8.01 GĄBKA Bartosz KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/0628/15 2024
300 m M
1 s 1 42.11 WESELA Adrian UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP V B.D. # Z/0387/14 2022
2 s 1 42.37 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań # 1998 U16 WP V BAUMGART Iwona # Z/0812/14 2024
3 s 1 45.39 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 1998 U16 WP --
4 s 1 47.60 RZEPA Michał UKS Przełaj Żerków 1998 U16 WP --
1 s 2 44.43 KOZICA Sebastian LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U16 WP --
2 s 2 47.93 GRZELCZAK Kacper MUKS Kadet Rawicz 1999 U16 WP --
3 s 2 54.85 JUSKOWIAK Adam LKLA Krokus Astromal Leszno 1999 U16 WP --
1 s 3 46.77 KRZYWDA Remigiusz KS Stal Ostrów Wlkp. 1999 U16 WP --
2 s 3 47.37 MACHOŁ Dominik KS Stal Ostrów Wlkp. 1999 U16 WP --
3 s 3 49.14 STRÓŻYK Krzysztof MUKS Kadet Rawicz 1999 U16 WP --
1 s 4 46.61 LEONARCZYK Sebastian MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP --
2 s 4 49.21 FABISIAK Marek MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP -- #
3 s 4 50.78 RUCIŃSKI Patryk MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP -- #
1 s 5 47.68 ŚWIST Patryk MKS Baszta Szamotuły 1999 U16 WP --
2 s 5 44.00 DRABENT Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U16 WP -- FUS Jan 4
3 s 5 46.69 MAJEWSKI Aleks OŚ AZS Poznań 1999 U16 WP -- #
1 s 6 41.73 DĄBROWSKI Marcin MUKS Szok Bojanowo 1994 U20 WP --
2 s 6 45.47 BARTCZAK Patryk LKS Maraton Turek 1995 U20 WP --
3 s 6 43.16 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 1996 U18 WP --
1 s 7 44.63 WASILEWSKI Jakub LKS Maraton Turek 1996 U18 WP --
2 s 7 45.45 SZALCZYK Sebastian UKS Przełaj Żerków 1997 U18 WP --
3 s 7 42.89 NEUMANN Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 1997 U18 WP -- #
1 s 8 43.84 ŚLEDZIŃSKI Sebastian UKS Przełaj Żerków 1997 U18 WP --
2 s 8 41.38 MAŃCZAK Karol UKS Przełaj Żerków 1997 U18 WP -- #
3 s 8 42.86 FRĄCZEK Robert KS Stal Ostrów Wlkp. 1996 U18 WP --
600 m M
1 s 1 1:32.41 BZOWY Patryk UKS Przełaj Żerków 1995 U20 WP --
2 s 1 1:34.56 WRÓBLEWSKI Marcin UKS Przełaj Żerków 1996 U18 WP --
3 s 1 1:36.26 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 1996 U18 WP --
4 s 1 1:37.10 WIŚNIEWSKI Dawid UKS Przełaj Żerków 1997 U18 WP --
5 s 1 1:37.37 NIEMIER Maciej UKS Przełaj Żerków 1997 U18 WP --
6 s 1 1:37.87 ZIMOWSKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 1997 U18 WP --
7 s 1 1:46.19 ZAWADA Paweł MKS Juvenia Puszczykowo 1996 U18 WP --
8 s 1 1:47.88 BARTKOWIAK Patryk UKS Przełaj Żerków 1997 U18 WP --
1000 m M
1 s 1 3:01.63 SIERSCHUŁA Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP -- #
2 s 1 3:03.98 ABRAMOWICZ Szymon LKS Maraton Turek 1998 U16 WP --
3 s 1 3:12.72 KUKUŁKA Daniel MKS Juvenia Puszczykowo # 1998 U16 WP --
4 s 1 3:15.47 WIŚNIEWSKI Marcin UKS Przełaj Żerków 1999 U16 WP --
5 s 1 3:18.86 GÓLCZYŃSKI Sebastian UKS Skoczek Władysławów 1999 U16 WP -- #
6 s 1 3:21.80 HASIŃSKI Bartosz LKLA Krokus Astromal Leszno 2000 U14 WP --
7 s 1 3:24.69 WOLTMAN Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 2000 U14 WP --
8 s 1 3:40.55 GARNCAREK Jakub UKS 12 Kalisz 2000 U14 WP --
1 s 2 2:52.13 SZURMIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 1994 U20 DS -- B.D. 3
2 s 2 2:52.35 WRZALIK Adrian MKS Juvenia Puszczykowo # 1996 U18 WP -- PAWŁOWSKI Wojciech 3
3 s 2 2:55.93 SIKORA Artur KS Stal Ostrów Wlkp. 1995 U20 WP --
4 s 2 2:58.54 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław # 1997 U18 DS -- SZCZUREK Leszek # 2
5 s 2 3:13.67 PIELESIAK Damian LKS Maraton Turek 1995 U20 WP --
2000 m M
1 s 1 6:46.22 SMOLIŃSKI Dawid UKS Przełaj Żerków 1998 U16 WP --
2 s 1 6:50.85 PALAT Patryk LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U16 WP --
3 s 1 7:31.38 CIEŚLAK Tomasz UKS Przełaj Żerków 1998 U16 WP -- #
4 s 1 8:16.90 WOJDAT Tymoteusz MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP -- #
5 s 1 DQ CZYŻ Maciej MKS Juvenia Puszczykowo # 1999 U16 WP -- #
60 m pł M Mł M
1 s 1 9.16 ADAMCZAK Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP --
3 s 1 9.26 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 1998 U16 WP -- #
4 s 1 9.58 SZMAGAJ Mateusz STS Pomerania Szczecinek # 1998 U16 ZP -- #
5 s 1 10.25 RZEPA Michał UKS Przełaj Żerków 1998 U16 WP --
2 s 2 9.23 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U16 DS --
60 m pł M J Mł M
1 s 1 8.61 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U18 WP -- KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2020 1
2 s 1 8.75 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 1996 U18 DS --
3 s 1 8.86 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 1996 U18 WP -- KACZOR Mieczysław # Z/0931/12 2021 1
4 s 1 9.44 GIERAŁKA Daniel UKS Przełaj Żerków 1997 U18 WP --
60 m pł M (99.1) M
1 s 1 8.78 DOLACIŃSKI Grzegorz UKS Achilles Leszno 1995 U20 WP --
2 s 1 10.20 WALKOWSKI Błażej LKS Maraton Turek 1995 U20 WP --
60 m pł M M
1 s 1 8.52 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań 1991 U23 WP -- BIEDERMANN Roman Z/3945/11 2013 1
Wzwyż M
1 1.65 ZEIDLER Alan UKS Przełaj Żerków 1998 U16 WP V
1 1.93 KOSSMANN Filip MKS Juvenia Puszczykowo 1996 U18 WP III
2 1.60 JACHIMOWSKI Wojciech LKLA Krokus Astromal Leszno 1999 U16 WP -- PTAK Krzysztof BEZ
2 1.75 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 1996 U18 DS IV
3 1.45 KOZICA Sebastian LKS Orkan Ostrzeszów 1998 U16 WP --
3 1.60 MIELCAREK Miłosz KS Stal Ostrów Wlkp. 1996 U18 WP --
4 1.40 CZEMPIŃSKI Adam MKS Juvenia Puszczykowo 1999 U16 WP -- #
5 1.35 MIELOSZYK Wojciech UKS Przełaj Żerków 1999 U16 WP --
6 1.30 MACHOŁ Dominik KS Stal Ostrów Wlkp. 1999 U16 WP --
6 1.30 MARCINKOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz 2000 U14 WP --
W dal M
1 5.98 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 1998 U16 DS IV
1 6.18 KUDERCZAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 1995 U20 WP IV
2 5.75 NOSOW Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP V
2 6.06 GÓRSKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 1995 U20 WP IV
3 5.47 KASPRZAK Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP --
3 5.69 FRĄCZEK Robert KS Stal Ostrów Wlkp. 1996 U18 WP --
4 5.31 JURGA Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 1999 U16 WP -- #
4 5.68 ZIMOWSKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 1997 U18 WP --
5 5.18 ADAMCZAK Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP --
6 5.18 ZEMSKI Michał KS Stal Ostrów Wlkp. 1998 U16 WP --
7 5.03 JACHIMOWSKI Wojciech LKLA Krokus Astromal Leszno 1999 U16 WP -- PTAK Krzysztof BEZ
8 4.69 KRZYWDA Remigiusz KS Stal Ostrów Wlkp. 1999 U16 WP --
Chód 3 km M
1 s 1 15:26.95 WERNER Robert LKS Maraton Turek 1994 U20 WP --
1 s 1 17:26.79 WAŁĘSIAK Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP --
2 s 1 17:35.45 BARTYLAK Leszek UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP -- #
3 s 1 17:36.52 SZYMAŃSKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 1998 U16 WP --
4 s 1 17:53.79 DOLATA Bartosz UKS Przełaj Żerków 1998 U16 WP -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.4455180168152 sekund