Łódź 02.02.2013
Halowe Mistrzostwa woj.łódzkiego Młodzików
60 m K
1 e 1 8.58 RADOMSKA Sandra RKS Łódź 1999 U16 LD --
2 e 1 8.79 ZANIEWSKA Ida RKS Łódź 1998 U16 LD --
3 e 1 8.94 KOWALSKA Daria MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1999 U16 LD --
4 e 1 8.98 KACZMAREK Weronika MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
5 e 1 9.35 SZYMCZAK Antonina RKS Łódź 1998 U16 LD --
6 e 1 9.68 SMOLAREK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD --
1 e 2 8.37 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 1998 U16 MZ -- #
2 e 2 8.71 PAWŁOWSKA Julia MKLA Łęczyca 1997 U18 LD --
3 e 2 8.79 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD -- #
4 e 2 9.35 NIEWIADOMSKA Natalia AZS Łódź 1998 U16 LD --
5 e 2 9.56 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD --
1 e 3 8.49 NAPIERALSKA Roksana MULKS Żeromski Sieradz 1998 U16 LD -- KUŚ Tomasz Z/0909/14 2018 2
2 e 3 8.61 GRZESZKIEWICZ Marta MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD --
3 e 3 8.96 STRZELECKA Zuzanna MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
4 e 3 9.14 MARAJDA Kinga UKS 55 Łódź 1999 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej 5
5 e 3 9.25 PABIANEK Angelika AZS Łódź 1999 U16 LD -- B.D. #
6 e 3 9.27 KUŹMIN Emilia UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD -- #
1 e 4 8.37 KOPEK Julia BKL Bełchatów 1998 U16 LD --
2 e 4 8.43 LIS Julia BKL Bełchatów 1998 U16 LD -- #
3 e 4 8.77 OPASIŃSKA Wiktoria AZS Łódź 1999 U16 LD --
4 e 4 9.60 DURMAJ Małgorzata UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD --
5 e 4 9.79 BANASIAK Aleksandra UMLKS Pegaz Opoczno 1999 U16 LD --
1 e 5 8.23 LESZCZYŃSKA Wiktoria UKS Dziewiątka Kutno 1997 U18 LD --
2 e 5 8.28 BEDNAREK Monika MULKS Żeromski Sieradz # 1996 U18 LD -- #
3 e 5 8.46 PIGULSKA Anna AZS Łódź 1993 U23 LD -- B.D. BEZ
4 e 5 8.71 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 1997 U18 LD -- KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
5 e 5 8.79 GONTA Aneta KM Aktywni Sochaczew 1997 U18 MZ --
6 e 5 8.93 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 1993 U23 LD -- #
1 e 6 8.77 WARULIK Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U14 LD --
2 e 6 8.97 MARCZAK Luiza MULKS Żeromski Sieradz 1996 U18 LD --
3 e 6 9.51 DRZEWOSZ Adrianna BKL Bełchatów 2000 U14 LD -- LDK!
4 e 6 9.92 DRAGAŃSKA Julia RKS Łódź # 2001 U14 LD -- #
5 e 6 10.34 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki # 2000 U14 LD -- B.D. #
1 e 7 9.02 WARULIK Michalina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U14 LD --
2 e 7 9.38 ADLER Ada RKS Łódź 2001 U14 LD -- B.D. # BEZ LDK!
3 e 7 9.53 GAJEWSKA Julia BKL Bełchatów 2001 U14 LD --
4 e 7 9.62 GRZELEWSKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 2001 U14 DS -- LDK!
5 e 7 13.44 ZANIEWSKA Julia RKS Łódź 2004 U12 LD --
1 f 1 8.22 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 1998 U16 MZ -- #
2 f 1 8.48 KOPEK Julia BKL Bełchatów 1998 U16 LD --
3 f 1 8.53 LIS Julia BKL Bełchatów 1998 U16 LD -- #
4 f 1 8.56 NAPIERALSKA Roksana MULKS Żeromski Sieradz 1998 U16 LD -- KUŚ Tomasz Z/0909/14 2018 2
5 f 1 8.61 RADOMSKA Sandra RKS Łódź 1999 U16 LD --
6 f 1 8.63 GRZESZKIEWICZ Marta MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD --
1 f 2 8.64 OPASIŃSKA Wiktoria AZS Łódź 1999 U16 LD --
2 f 2 8.66 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD -- #
3 f 2 8.72 ZANIEWSKA Ida RKS Łódź 1998 U16 LD --
4 f 2 8.75 PAWŁOWSKA Julia MKLA Łęczyca 1997 U18 LD --
5 f 2 8.92 KOWALSKA Daria MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1999 U16 LD --
6 f 2 8.96 STRZELECKA Zuzanna MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
300 m K
1 s 1 43.47 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 1998 U16 MZ III #
2 s 1 44.10 KOPEK Julia BKL Bełchatów 1998 U16 LD III
3 s 1 57.07 DURMAJ Małgorzata UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD --
1 s 2 45.00 ZANIEWSKA Ida RKS Łódź 1998 U16 LD III
2 s 2 46.85 RADOMSKA Sandra RKS Łódź 1999 U16 LD V
3 s 2 47.57 GRZESZKIEWICZ Marta MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD V
1 s 3 47.36 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U16 LD V #
2 s 3 47.72 SIEKIERSKA Aleksandra UKS Jedynka Łowicz 1998 U16 LD V
3 s 3 49.52 SNOPKOWSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD -- #
1 s 4 49.33 KOWALSKA Daria MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1999 U16 LD --
2 s 4 53.18 BANASIAK Aleksandra UMLKS Pegaz Opoczno 1999 U16 LD --
1 s 5 44.10 ZINUKOWA Daria AZS Łódź 1994 U20 LD --
2 s 5 46.05 BEDNAREK Monika MULKS Żeromski Sieradz # 1996 U18 LD -- #
3 s 5 47.43 MARCZAK Luiza MULKS Żeromski Sieradz 1996 U18 LD --
1 s 6 46.72 WARULIK Michalina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U14 LD V
2 s 6 47.62 GONTA Aneta KM Aktywni Sochaczew 1997 U18 MZ --
3 s 6 50.85 ADLER Ada RKS Łódź 2001 U14 LD -- B.D. # BEZ LDK!
1 s 7 48.29 WARULIK Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U14 LD V
2 s 7 54.41 DRAGAŃSKA Julia RKS Łódź # 2001 U14 LD -- #
3 s 7 60.31 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki # 2000 U14 LD -- B.D. #
600 m K
1 s 1 1:44.73 BERŁOWSKA Barbara RKS Łódź # 1999 U16 LD IV
2 s 1 1:49.15 KOWALSKA Karolina RKS Łódź 1998 U16 LD V #
3 s 1 1:52.34 MAŁCZAK Martyna BKL Bełchatów 1998 U16 LD -- #
4 s 1 1:53.13 SITKIEWICZ Dominika MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
5 s 1 1:53.80 WŁODARSKA Aneta RKS Łódź 1999 U16 LD -- #
6 s 1 1:58.29 KWIATKOWSKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
7 s 1 1:59.14 LELONEK Klaudia KM Aktywni Sochaczew 1998 U16 MZ --
1 s 2 1:58.73 KACZMAREK Weronika MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
2 s 2 2:02.33 KACZMARSKA Magdalena MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
3 s 2 2:02.76 BARTOSZ Emilia MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
4 s 2 2:05.06 BROCKA Patrycja MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
5 s 2 2:07.62 BIELECKA Magdalena MULKS MOS Sieradz 1999 U16 LD -- B.D. BEZ
1 s 3 1:43.07 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 1993 U23 LD -- B.D. # 3
2 s 3 1:51.87 STĘPNIAK Dominika MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U14 LD --
3 s 3 1:52.35 STĘPIEŃ Agata AZS Łódź # 1997 U18 LD --
6 s 3 1:56.93 WOŹNIAK Ada RKS Łódź 1997 U18 LD -- #
7 s 3 1:59.84 KURCZEWSKA Daria MULKS MOS Sieradz 2000 U14 LD -- B.D.
4 s 4 1:54.25 PIECHO Weronika MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U14 LD --
5 s 4 1:55.33 PIECHO Wiktoria MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U14 LD --
8 s 4 2:01.16 MOTYL Katarzyna RKS Łódź 2002 U12 LD -- B.D. BEZ LDK!
9 s 4 2:20.69 SZEŚNIAK Julia BKL Bełchatów 2001 U14 LD --
1000 m K
1 s 1 3:12.37 FABISZEWSKA Ewelina RKS Łódź 1998 U16 LD III
2 s 1 3:29.01 RUDZKA Weronika UKS Dziesiątka Radomsko 1999 U16 LD V
3 s 1 3:30.97 KACZOROWSKA Patrycja MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1999 U16 LD V
4 s 1 3:41.19 TRZEBIŃSKA Kinga UKS Dziesiątka Radomsko 1999 U16 LD --
5 s 1 3:45.04 FRĄTCZAK Malwina MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
6 s 1 4:00.50 TABURSKA Angelika MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD --
60 m pł K Mł K
1 e 1 9.80 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U16 LD -- #
2 e 1 10.25 SNOPKOWSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD -- #
3 e 1 11.37 KAPŁON Joanna MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
4 e 1 12.33 TOMCZYŃSKA Justyna MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
5 e 1 12.76 STRYCHALSKA Karina MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
1 e 2 10.10 ŚLIZ Justyna AZS Łódź 1998 U16 LD --
2 e 2 10.34 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
3 e 2 10.74 GĄSIOROWSKA Justyna BKL Bełchatów 1999 U16 LD --
4 e 2 11.64 DĘBIŃSKA Justyna UKS 55 Łódź 1999 U16 LD --
1 e 3 10.49 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 1998 U16 LD --
2 e 3 11.03 KUŹMIN Emilia UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD -- #
3 e 3 12.91 SIERADZKA Paulina MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
4 e 3 13.52 KOSIŃSKA Żaneta MKLA Łęczyca 2000 U14 LD --
1 f 1 9.68 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U16 LD -- #
2 f 1 10.15 ŚLIZ Justyna AZS Łódź 1998 U16 LD --
3 f 1 10.27 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 1998 U16 LD --
4 f 1 10.36 GĄSIOROWSKA Justyna BKL Bełchatów 1999 U16 LD --
5 f 1 10.38 SNOPKOWSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD -- #
6 f 1 10.40 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
1 f 2 11.24 KUŹMIN Emilia UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD -- #
2 f 2 11.58 KAPŁON Joanna MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
3 f 2 12.34 TOMCZYŃSKA Justyna MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
4 f 2 12.91 STRYCHALSKA Karina MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
Wzwyż K
1 f 1 1.53 DROBNIK Marta AZS Łódź # 1998 U16 LD IV B.D.
2 f 1 1.47 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 1998 U16 LD IV
3 f 1 1.47 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 1993 U23 LD -- #
4 f 1 1.44 PYSERA Natalia MKLA Łęczyca 1998 U16 LD V
5 f 1 1.40 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD V
5 f 1 1.40 RÓŻYCKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD V #
7 f 1 1.35 SZCZERBICKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
8 f 1 1.35 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 1998 U16 LD --
9 f 1 1.35 IGNATOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 1999 U16 DS -- #
10 f 1 1.30 MATCZAK Katarzyna MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
11 f 1 1.30 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD -- #
12 f 1 1.30 SIERADZKA Paulina MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
  f 1 NM SMOLAREK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD --
  f 1 NM PISARKIEWICZ Natalia MKLA Łęczyca # 1999 U16 LD --
Tyczka K
1 f 1 2.50 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 1998 U16 LD IV
2 f 1 2.30 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 1999 U16 LD V
3 f 1 2.00 KAPŁON Joanna MKLA Łęczyca 1998 U16 LD V
W dal K
1 s 1 5.02 MATCZAK Katarzyna MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD IV
2 s 1 4.44 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 1998 U16 LD --
3 s 1 4.44 OPASIŃSKA Wiktoria AZS Łódź 1999 U16 LD --
4 s 1 4.33 PAWŁOWSKA Julia MKLA Łęczyca 1997 U18 LD --
5 s 1 4.30 GĄSIOROWSKA Justyna BKL Bełchatów 1999 U16 LD --
6 s 1 4.21 NAPIERALSKA Roksana MULKS Żeromski Sieradz 1998 U16 LD -- KUŚ Tomasz Z/0909/14 2018 2
7 s 1 4.16 PABIANEK Angelika AZS Łódź 1999 U16 LD -- B.D. #
8 s 1 4.13 DĘBIŃSKA Justyna UKS 55 Łódź 1999 U16 LD --
9 s 1 3.79 TOMCZYŃSKA Justyna MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
10 s 1 3.76 MARAJDA Kinga UKS 55 Łódź 1999 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej 5
1 s 2 4.87 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 1997 U18 LD IV KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
2 s 2 3.62 DRZEWOSZ Adrianna BKL Bełchatów 2000 U14 LD -- LDK!
3 s 2 3.52 GRZELEWSKA Julia KS AZS AWF Wrocław # 2001 U14 DS -- LDK!
4 s 2 3.43 GAJEWSKA Julia BKL Bełchatów 2001 U14 LD --
5 s 2 2.23 ZANIEWSKA Julia RKS Łódź 2004 U12 LD --
  s 2 NM SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 1993 U23 LD -- #
60 m M
1 e 1 7.54 KUŹNIK Konrad UMLKS START Wieruszów # 1998 U16 LD -- #
2 e 1 8.07 BANASIAK Patryk AZS Łódź 1998 U16 LD --
3 e 1 8.19 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów # 1999 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
4 e 1 8.51 RUTKOWSKI Michał RKS Łódź 1998 U16 LD -- #
5 e 1 8.95 MAJDZIK Norbert AZS Łódź 1998 U16 LD --
6 e 1 8.98 BROCKI Norbert MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD -- JUDA Jerzy BEZ
1 e 2 7.52 KUBIAK Artur RKS Łódź 1998 U16 LD -- #
2 e 2 8.09 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD -- B.D. #
3 e 2 8.70 JAROSIŃSKI Adrian UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD -- #
4 e 2 8.77 BARTCZAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD -- #
5 e 2 8.88 STĘPIEŃ Mateusz AZS Łódź 1999 U16 LD -- #
6 e 2 9.17 DOŚPIAŁ Damian MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
1 e 3 7.66 BALASIŃSKI Karol UMLKS Pegaz Opoczno 1998 U16 LD -- GRABOLUS Marek Z/0872/14 2017 3
2 e 3 7.89 DZIUBAŁTOWSKI Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 1998 U16 LD --
3 e 3 7.94 KAWECKI Bartłomiej UKS Jedynka Łowicz 1998 U16 LD --
4 e 3 8.33 KOŁO Filip MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
5 e 3 8.38 MICIŃSKI Jan RKS Łódź 1998 U16 LD --
1 e 4 7.82 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 1998 U16 LD -- B.D. Z/1255/14 2017 3
2 e 4 8.02 SUSIK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
3 e 4 8.07 ŁUKANOWSKI Bartosz UKS 55 Łódź 1998 U16 LD --
4 e 4 8.20 SARBAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
5 e 4 8.76 OLBORSKI Mateusz AZS Łódź 1999 U16 LD -- #
6 e 4 9.19 KOSK Jakub KM Aktywni Sochaczew 1998 U16 MZ --
1 e 5 7.76 KUCHARCZYK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 1998 U16 LD --
2 e 5 7.87 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U16 LD -- B.D. KOPEĆ Dominik # , Z/0865/14 , 2024
3 e 5 8.03 KRASOŃ Szymon UMLKS Pegaz Opoczno 1998 U16 LD -- #
1 e 6 7.69 SIERCHA Patryk KS Żeglina Sieradz 1998 U16 LD --
2 e 6 7.86 WAWRZYNIAK Mateusz MULKS MOS Sieradz 1998 U16 LD --
3 e 6 8.21 SZCZEPANIAK Mateusz UMLKS START Wieruszów # 1999 U16 LD --
4 e 6 8.65 LICHAWSKI Jakub AZS Łódź 1999 U16 LD --
5 e 6 9.61 NOWAK Adrian MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD --
1 e 7 7.03 KOPEĆ Dominik RKS Łódź 1985 Sen LD --
2 e 7 7.30 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 1994 U20 LD -- #
3 e 7 7.47 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 1996 U18 LD -- #
4 e 7 7.53 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 1982 Sen LD -- B.D. # 3
5 e 7 7.64 BALCEREK Kamil UMLKS Pegaz Opoczno 1996 U18 LD --
1 e 8 7.70 KOWALCZYK Marcin RKS Łódź 1996 U18 LD -- #
2 e 8 8.05 OGIŃSKI Norbert MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD --
3 e 8 8.17 OLAK Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD -- JUDA Jerzy BEZ
4 e 8 8.23 SUJKOWSKI Igor UKS Jedynka Łowicz 1996 U18 LD --
5 e 8 8.93 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U14 LD -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
1 e 9 10.08 LASOŃ Witold RKS Łódź 2003 U12 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # LDK!
2 e 9 10.87 LEO Paweł RKS Łódź 2004 U12 LD -- KOWALCZYK Katarzyna # BEZ LDK!
3 e 9 10.91 KURZYNOGA Artur RKS Łódź 2004 U12 LD --
4 e 9 11.02 KOŚCIELNIAK Jakub RKS Łódź 2004 U12 LD --
5 e 9 11.23 SKALSKI Filip RKS Łódź 2004 U12 LD --
6 e 9 13.00 KRASKA Krystian RKS Łódź 2003 U12 LD --
1 e 10 11.27 SKROBEL Maksymilian RKS Łódź 2001 U14 LD --
2 e 10 11.63 RAFALSKI Michał RKS Łódź 2002 U12 LD --
3 e 10 12.24 BUDA Kamil RKS Łódź 2003 U12 LD --
1 e 11 8.42 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U14 LD --
2 e 11 8.89 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 2000 U14 LD -- B.D. #
3 e 11 8.93 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 2001 U14 LD -- NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2021 2
4 e 11 9.17 URBAŃSKI Michał RKS Łódź 2000 U14 LD --
5 e 11 9.32 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 2000 U14 LD -- #
6 e 11 9.47 TARNOWSKI Maksymilian RKS Łódź 2000 U14 LD -- #
1 f 1 7.33 KUŹNIK Konrad UMLKS START Wieruszów # 1998 U16 LD -- #
2 f 1 7.38 KUBIAK Artur RKS Łódź 1998 U16 LD -- #
3 f 1 7.47 SIERCHA Patryk KS Żeglina Sieradz 1998 U16 LD --
4 f 1 7.49 BALASIŃSKI Karol UMLKS Pegaz Opoczno 1998 U16 LD -- GRABOLUS Marek Z/0872/14 2017 3
5 f 1 7.80 KUCHARCZYK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 1998 U16 LD --
6 f 1 7.85 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 1998 U16 LD -- B.D. Z/1255/14 2017 3
1 f 2 7.86 WAWRZYNIAK Mateusz MULKS MOS Sieradz 1998 U16 LD --
2 f 2 7.88 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U16 LD -- B.D. KOPEĆ Dominik # , Z/0865/14 , 2024
3 f 2 7.94 SUSIK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
4 f 2 7.98 KAWECKI Bartłomiej UKS Jedynka Łowicz 1998 U16 LD --
5 f 2 7.99 DZIUBAŁTOWSKI Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 1998 U16 LD --
6 f 2 8.11 KRASOŃ Szymon UMLKS Pegaz Opoczno 1998 U16 LD -- #
300 m M
1 s 1 39.72 BALASIŃSKI Karol UMLKS Pegaz Opoczno 1998 U16 LD IV GRABOLUS Marek Z/0872/14 2017 3
2 s 1 40.04 DOLNY Kamil AZS Łódź 1998 U16 LD IV
3 s 1 44.30 SZCZEPANIAK Mateusz UMLKS START Wieruszów # 1999 U16 LD --
1 s 2 39.20 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 1998 U16 LD IV
2 s 2 39.33 KUBIAK Artur RKS Łódź 1998 U16 LD IV #
3 s 2 46.57 WIKTORSKI Piotr MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
1 s 3 41.31 JAROSZ Jakub UKS 55 Łódź 1998 U16 LD V B.D. # BEZ
2 s 3 41.69 DZIUBAŁTOWSKI Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 1998 U16 LD V
3 s 3 42.41 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 1998 U16 DS V
1 s 4 41.56 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD V B.D. #
2 s 4 41.73 BEDNAREK Damian MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD V
3 s 4 48.78 KOSK Jakub KM Aktywni Sochaczew 1998 U16 MZ --
1 s 5 43.42 BOMBAŁA Adrian MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
2 s 5 44.26 WEJMAN Maciej RKS Łódź 1999 U16 LD -- #
3 s 5 46.78 STĘPIEŃ Mateusz AZS Łódź 1999 U16 LD -- #
1 s 6 43.79 RUTKOWSKI Michał RKS Łódź 1998 U16 LD -- #
2 s 6 46.70 STASIAK Jakub MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
1 s 7 41.13 RZEŹNICZAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki # 1998 U16 LD V B.D. KOPEĆ Dominik # , Z/0865/14 , 2024
2 s 7 53.20 RACZYŃSKI Piotr MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD --
1 s 8 41.61 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD V
2 s 8 49.56 GÓRAJ Daniel UKS 55 Łódź 1999 U16 LD --
1 s 9 38.69 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 1997 U18 LD -- B.D.
2 s 9 42.89 NOSEK Szymon LUKS Boguszyce 2000 U14 LD -- #
3 s 9 43.25 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2001 U14 LD --
1 s 10 38.53 DZIKI Paweł MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1994 U20 LD --
2 s 10 38.58 BALCEREK Kamil UMLKS Pegaz Opoczno 1996 U18 LD --
3 s 10 39.66 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 1996 U18 LD -- #
1 s 11 45.51 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2000 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1882/15 2024 2
2 s 11 51.42 URBAŃSKI Michał RKS Łódź 2000 U14 LD --
600 m M
1 s 1 1:33.16 GRYŚ Przemysław BKL Bełchatów 1998 U16 LD IV
2 s 1 1:33.80 FORTUNA Piotr RKS Łódź 1999 U16 LD IV #
3 s 1 1:39.27 WICH Michał RKS Łódź 1999 U16 LD V #
4 s 1 1:46.19 KITTEL Wojciech MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD --
5 s 1 1:50.29 KOLASIŃSKI Kamil MULKS MOS Sieradz 1998 U16 LD -- #
1 s 2 1:26.88 LAUK Wojciech AZS Łódź 1993 U23 LD --
2 s 2 1:31.88 BARTNIAK Łukasz MKLA Łęczyca 1994 U20 LD --
3 s 2 1:33.25 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 1981 Sen MZ -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2024 BEZ
4 s 2 1:36.25 SABELA Mateusz RKS Łódź 1997 U18 LD -- #
5 s 2 1:36.72 KRAWCZYK Tomasz RKS Łódź # 1989 Sen LD --
6 s 2 1:45.20 KRASOWSKI Wojciech AZS Łódź 1980 Sen LD --
1000 m M
1 s 1 2:47.60 PAJĄK Daniel BKL Bełchatów 1998 U16 LD IV
2 s 1 3:00.26 OLEJNICZAK Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD -- #
3 s 1 3:07.37 KORBUS Krystian LUKS Boguszyce 1998 U16 LD -- #
4 s 1 3:08.15 KACZMAREK Mateusz MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
5 s 1 3:14.32 BEDNAREK Damian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 2000 U14 LD --
6 s 1 3:19.18 WACHOWSKI Wiktor UKS 12 Kalisz # 2000 U14 WP -- B.D. 2
7 s 1 3:41.12 STASIAK Kamil MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
8 s 1 3:45.00 WLAZEŁ Dawid RKS Łódź 1999 U16 LD --
2000 m M
1 s 1 6:13.11 CHANCKOWSKI Robert MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1993 U23 LD --
2 s 1 6:32.99 PIOTROWSKI Jakub MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1997 U18 LD --
3 s 1 6:42.58 CELAK Mateusz MKL Szczecin # 1996 U18 ZP -- #
4 s 1 6:53.60 PAWLAK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1998 U16 LD -- #
5 s 1 7:17.44 KUCEJKO Piotr MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD --
6 s 1 7:25.87 DOMINIAK Damian MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
7 s 1 7:38.38 ZIEJA Adam MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 1999 U16 LD --
60 m pł M Mł M
1 e 1 9.15 WOŹNIAK Marceli MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
2 e 1 9.63 BOMBAŁA Adrian MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
3 e 1 11.19 JABŁOŃSKI Karol MKLA Łęczyca 1999 U16 LD -- #
4 e 1 11.50 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
5 e 1 11.84 BRZEZIŃSKI Alan MKLA Łęczyca 1999 U16 LD -- #
1 e 2 9.32 KARWACKI Łukasz MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
2 e 2 9.41 MYSIALA Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
3 e 2 10.12 CIESIELSKI Adrian MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
4 e 2 10.80 WIKTORSKI Piotr MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
5 e 2 11.38 STASIAK Jakub MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
6 e 2 13.46 JABŁOŃSKI Kamil MKLA Łęczyca 1999 U16 LD -- #
1 f 1 9.24 WOŹNIAK Marceli MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
2 f 1 9.26 KARWACKI Łukasz MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
3 f 1 9.37 MYSIALA Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
4 f 1 9.54 BOMBAŁA Adrian MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
5 f 1 10.00 CIESIELSKI Adrian MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
6 f 1 10.27 WIKTORSKI Piotr MKLA Łęczyca 1998 U16 LD --
1 f 2 9.64 JABŁOŃSKI Karol MKLA Łęczyca 1999 U16 LD -- #
2 f 2 9.86 STASIAK Jakub MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
3 f 2 10.38 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
4 f 2 10.79 BRZEZIŃSKI Alan MKLA Łęczyca 1999 U16 LD -- #
5 f 2 12.39 JABŁOŃSKI Kamil MKLA Łęczyca 1999 U16 LD -- #
Wzwyż M
1 f 1 1.85 URBAŃSKI Mikołaj MKLA Łęczyca 1996 U18 LD III
2 f 1 1.80 KARWACKI Łukasz MKLA Łęczyca 1998 U16 LD IV
3 f 1 1.80 WOŹNIAK Marceli MKLA Łęczyca 1998 U16 LD IV
4 f 1 1.75 SKARBEK Mateusz MKLA Łęczyca 1996 U18 LD IV
5 f 1 1.70 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 1999 U16 LD V #
6 f 1 1.55 BRZEZIŃSKI Alan MKLA Łęczyca 1999 U16 LD -- #
7 f 1 1.50 BAKALARCZYK Bartłomiej AZS Łódź 1998 U16 LD --
8 f 1 1.50 JAROSIŃSKI Adrian UKS Dziewiątka Kutno 1999 U16 LD -- #
9 f 1 1.45 BŁASZCZYK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD --
10 f 1 1.40 WYPŁOSZ Tymoteusz MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
11 f 1 1.40 SERAFIN Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD --
11 f 1 1.40 SUSIK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
13 f 1 1.35 MORACZEWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD -- #
Tyczka M
1 f 1 2.90 URBAŃSKI Mikołaj MKLA Łęczyca 1996 U18 LD --
2 f 1 2.50 ŁUKANOWSKI Bartosz UKS 55 Łódź 1998 U16 LD --
3 f 1 2.30 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 1999 U16 LD --
4 f 1 2.20 GÓRAJ Daniel UKS 55 Łódź 1999 U16 LD --
W dal M
1 s 1 6.09 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD IV
2 s 1 5.97 KUŹNIK Konrad UMLKS START Wieruszów # 1998 U16 LD IV #
3 s 1 5.40 BANASIAK Patryk AZS Łódź 1998 U16 LD --
4 s 1 5.30 KRASOŃ Szymon UMLKS Pegaz Opoczno 1998 U16 LD -- #
5 s 1 5.23 BARTCZAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD -- #
6 s 1 5.22 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 1999 U16 LD -- #
7 s 1 5.17 KUCHARCZYK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 1998 U16 LD --
8 s 1 5.02 BAKALARCZYK Bartłomiej AZS Łódź 1998 U16 LD --
9 s 1 4.96 SARBAK Bartosz MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
10 s 1 4.89 WOŹNIAK Szymon BKL Bełchatów # 1999 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/3248/15 2022
11 s 1 4.88 MYSIALA Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
12 s 1 4.82 WYPŁOSZ Tymoteusz MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
13 s 1 4.78 KOŁO Filip MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
14 s 1 4.48 JABŁOŃSKI Karol MKLA Łęczyca 1999 U16 LD -- #
15 s 1 4.39 OLBORSKI Mateusz AZS Łódź 1999 U16 LD -- #
16 s 1 4.28 SERAFIN Jerzy MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD --
17 s 1 4.26 LICHAWSKI Jakub AZS Łódź 1999 U16 LD --
18 s 1 4.23 BROCKI Norbert MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD -- JUDA Jerzy BEZ
19 s 1 4.09 BŁASZCZYK Michał MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD --
20 s 1 3.98 DOŚPIAŁ Damian MKS Aleksandrów Łódzki 1998 U16 LD --
21 s 1 3.90 MORACZEWSKI Patryk MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD -- #
22 s 1 3.45 NOWAK Adrian MKS Aleksandrów Łódzki 1999 U16 LD --
1 s 2 6.77 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 1994 U20 LD III #
2 s 2 5.08 OGIŃSKI Norbert MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD --
3 s 2 4.97 KRAWCZYK Kacper AZS Łódź 2001 U14 LD -- SADACH Aneta SADACH Aneta B.D. Z/3833/15 2023 LDK!
4 s 2 4.75 OLAK Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD -- JUDA Jerzy BEZ
5 s 2 4.25 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 2001 U14 LD -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2021 3
6 s 2 3.05 KURZYNOGA Artur RKS Łódź 2004 U12 LD --
7 s 2 3.00 KOŚCIELNIAK Jakub RKS Łódź 2004 U12 LD --
8 s 2 2.94 RAFALSKI Michał RKS Łódź 2002 U12 LD --
9 s 2 2.30 KRASKA Krystian RKS Łódź 2003 U12 LD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.4457550048828 sekund