Brzeszcze 02.02.2013
Halowe Mistrzostwa ¦l±ska
60 m K
1 e 1 9.24 WILLMANN Paulina MKS Tempo Kęty 2000 U14 MA --
2 e 1 9.42 GODYŃ Natalia SKS Kusy Kraków 2000 U14 MA --
3 e 1 9.50 ¦LIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2000 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
4 e 1 9.92 PEŁKA Patrycja SKS Kusy Kraków 2002 U12 MA -- B.D. 3 LDK!
5 e 1 9.84 PŁACHTA Iwona LKS Grodzisko Raciechowice 2001 U14 MA --
6 e 1 10.30 KACZMARCZYK Wiktoria SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA --
7 e 1 10.68 BIENIEK Amelia SKS Kusy Kraków 2002 U12 MA --
1 e 2 9.41 BOCHENEK Gabriela SKS Kusy Kraków 2000 U14 MA --
2 e 2 9.47 CHRAPKIEWICZ Karolina ULKS Bielgim Bielany 2000 U14 MA --
3 e 2 9.74 TOBOŁA Gabriela SKS Kusy Kraków 2000 U14 MA --
4 e 2 9.85 DYRDAŁ Magdalena SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA --
5 e 2 10.13 SKROBAN Aleksandra SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA -- #
6 e 2 10.19 PUDEŁKO Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2000 U14 SL --
7 e 2 10.37 JURKIEWICZ Natalia LKS Grodzisko Raciechowice 2002 U12 MA -- DEMANT Jan BEZ
1 e 3 9.40 KURCZYNA Weronika SKS Kusy Kraków 2000 U14 MA -- #
2 e 3 9.56 KOWALIK Natalia SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA --
3 e 3 9.79 CZEBIENIAK Klaudia UKS Polfin O¶więcim 2001 U14 MA -- KRZYZAK Stanisław 5
4 e 3 10.29 WIATER Sara SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA --
5 e 3 10.75 SOKULSKA Weronika LKS Grodzisko Raciechowice 2002 U12 MA -- DEMANT Jan BEZ
1 e 4 9.21 BˇBKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2000 U14 MA --
2 e 4 9.62 FABER Maria UKS Polfin O¶więcim 2001 U14 MA --
3 e 4 10.17 WĘGRZYN Martyna LKS Grodzisko Raciechowice 2001 U14 MA --
4 e 4 10.55 WIECZOREK Julia LKS Orkan Ostrzeszów # 2000 U14 WP --
1 e 5 8.64 CZABAN Magdalena SKS Kusy Kraków 1999 U16 MA --
2 e 5 8.85 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 1998 U16 MA -- B.D. # BEZ
3 e 5 9.29 ¦WIˇTKOWSKA Karolina WKS Wawel Kraków 1999 U16 MA --
4 e 5 9.60 JEWUŁA Natalia SKS Kusy Kraków 1999 U16 MA --
5 e 5 9.70 ARENDARCZYK Kinga SKS Kusy Kraków 1999 U16 MA --
6 e 5 9.74 MICHALSKA Julia MKS Tempo Kęty 1999 U16 MA --
7 e 5 9.83 GAWLIK Oliwia SKS Kusy Kraków 1999 U16 MA --
1 e 6 8.24 OLEK Kamila SKS Kusy Kraków 1998 U16 MA --
2 e 6 8.73 PŁONKA Julia LKS Brzezina Osiek 1999 U16 MA --
3 e 6 9.08 WˇSIK Maryla UKS Polfin O¶więcim 1999 U16 MA -- KRZYZAK Stanisław 5
4 e 6 9.17 GWOREK Wiktoria LKS Brzezina Osiek 1998 U16 MA --
5 e 6 9.35 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 2000 U14 MA --
6 e 6 9.50 ¦RENIAWSKA Gabriela UKS Polfin O¶więcim 1998 U16 MA -- KRZYZAK Stanisław KRZYZAK Stanisław BEZ
7 e 6 9.92 SERAFIN Wiktoria SKS Kusy Kraków 1999 U16 MA --
1 e 7 8.47 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U16 MA -- B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2024
2 e 7 8.86 LUDWINEK Paulina UKS Polfin O¶więcim 1998 U16 MA -- KRZYZAK Stanisław 5
3 e 7 9.00 KRZEMIŃSKA Iga SKS Kusy Kraków 1999 U16 MA --
4 e 7 9.25 BĘBENEK Nikoletta MKS Tempo Kęty 1998 U16 MA --
5 e 7 9.63 BIAŁEK Natalia MKS Tempo Kęty 1999 U16 MA --
6 e 7 9.83 SAWICKA Ewelina SKS Kusy Kraków 1999 U16 MA --
1 e 8 8.75 PARZYCH Weronika RMKS Rybnik 2000 U14 SL --
2 e 8 9.06 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U14 SL -- #
3 e 8 9.13 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U14 SL --
4 e 8 9.52 GˇSIOREK Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U14 SL -- #
5 e 8 9.75 MAJEWSKA Sandra niest. Katowice # 2001 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna B.D. # , Z/3475/15 , 2016 5 LDK!
6 e 8 9.99 WŁODARCZYK Nikola MOSM Tychy 2001 U14 SL --
7 e 8 10.37 GORZELIK Maria MKS-MOS Katowice 2002 U12 SL -- B.D.
1 e 9 8.73 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 2000 U14 SL -- #
2 e 9 8.82 BIAŁEK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U14 SL -- #
3 e 9 8.85 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 2000 U14 SL --
4 e 9 8.86 STĘPIEŃ Magdalena TL ROW Rybnik 2000 U14 SL -- #
5 e 9 9.32 SAWICKA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U14 SL --
6 e 9 9.43 CHUCHAŁA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U14 SL --
7 e 9 10.20 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 2001 U14 SL -- BIELA Marek B.D. # Z/4616/15 2018
1 e 10 9.08 RODENKO Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2001 U14 SL --
2 e 10 9.26 JAWOREK Laura TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U14 SL -- #
3 e 10 9.32 BOROWIECKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U14 SL -- # LDK!
4 e 10 9.87 RY¦ Urszula MKS Iskra Pszczyna 2001 U14 SL --
5 e 10 9.90 PIETRYGA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2002 U12 SL --
6 e 10 10.14 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 2000 U14 SL --
7 e 10 10.44 PALKA Vanessa UKS Skaut Będzin 2001 U14 SL --
1 e 11 8.67 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2024
2 e 11 9.05 KURIATA Sandra UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U14 SL --
3 e 11 9.10 DUKSA Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U14 SL --
4 e 11 9.26 KOTECKA Paulina MKS-MOS Katowice 2000 U14 SL --
5 e 11 9.80 SOSNOWSKA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U14 SL --
6 e 11 9.85 GOIK Kinga KB MOSiR Jastrzębie 2001 U14 SL --
7 e 11 10.47 SZCZYGIEŁ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała # 2002 U12 SL -- #
1 e 12 8.89 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U14 SL --
2 e 12 8.99 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U14 SL --
3 e 12 9.64 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U14 SL -- #
4 e 12 9.67 GROBARCZYK Julia LUKS Zabrzeg 2000 U14 SL --
5 e 12 9.96 KORNY Aleksandra MKS Iskra Pszczyna 2002 U12 SL --
6 e 12 9.99 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice # 2003 U12 SL -- B.D. B.D. # LDK!
7 e 12 10.04 KROTLIMOKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U14 SL --
1 e 13 8.67 SZOTA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U14 SL -- PASZTA Anna 4 LDK!
2 e 13 9.53 KALETA Wiktoria UKS 5 Plus Rydułtowy 2001 U14 SL --
3 e 13 9.70 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U14 SL -- B.D. 4
4 e 13 9.72 POSZWA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U14 SL -- # LDK!
5 e 13 10.11 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U14 SL -- B.D. #
1 e 14 9.27 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U14 SL -- B.D. #
2 e 14 9.39 MAJ Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U14 SL --
3 e 14 9.84 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U14 SL --
4 e 14 10.11 LUDZIARCZYK Ola MKS Iskra Pszczyna 2000 U14 SL --
5 e 14 10.72 KASICKA Alicja UKS Skaut Będzin 2001 U14 SL --
1 e 15 7.98 CZARNYNOGA Martyna GTS Bojszowy 1998 U16 SL --
2 e 15 8.15 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U16 SL --
3 e 15 8.27 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL -- #
4 e 15 8.34 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL -- BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
5 e 15 8.51 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 1998 U16 MA --
6 e 15 8.98 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL -- #
7 e 15 9.18 MAKSYMOWICZ Sonia MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U16 SL --
1 e 16 8.23 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 1998 U16 SL -- HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
2 e 16 8.46 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL --
3 e 16 8.53 GONDEK Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 1998 U16 SL -- #
4 e 16 8.57 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL --
5 e 16 8.59 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 1999 U16 SL --
6 e 16 8.93 GAJOWY Magdalena KB MOSiR Jastrzębie 1998 U16 SL --
7 e 16 9.09 KWIECIŃSKA Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
1 e 17 8.86 CHACIŃSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U16 SL -- #
2 e 17 8.97 JABŁOŃSKA Julia RMKS Rybnik 1999 U16 SL --
3 e 17 9.05 KACZOR Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
4 e 17 9.10 HAJDUŁA Martyna MOSiR Mysłowice # 1999 U16 SL -- PĘKALA Łukasz # 5
5 e 17 9.17 KOWALIK Karolina MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL -- #
6 e 17 9.20 CEBULA Anna MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL -- #
7 e 17 9.45 PRENCEL Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U16 SL -- #
1 e 18 8.89 CISZEWSKA Ewelina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL -- #
2 e 18 8.90 RAŻAKOWSKA Małgorzata MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL --
3 e 18 8.91 SZARPAK Aleksandra RMKS Rybnik 1998 U16 SL --
4 e 18 8.97 TREJDA Joanna RMKS Rybnik 1999 U16 SL --
5 e 18 9.18 NIEWIADOMSKA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U16 SL -- #
6 e 18 9.35 PRZYBYŁA Anna KS Sprint Bielsko-Biała 1998 U16 SL --
1 e 19 8.79 BORNITA Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U16 SL --
2 e 19 8.95 SIEMIENIEC Oliwia UKS Czwórka Żory 1999 U16 SL --
3 e 19 9.06 ADAMSKA Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL -- #
4 e 19 9.19 SZYMURA Natalia RMKS Rybnik 1999 U16 SL --
5 e 19 9.24 GAJ Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL --
1 e 20 8.57 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U16 SL --
2 e 20 8.75 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn # 1999 U16 SL -- B.D.
3 e 20 8.81 DZIEDZIC Katarzyna LUKS Zabrzeg 1998 U16 SL --
4 e 20 8.84 ZIARKIEWICZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz # 1998 U16 SL --
5 e 20 8.99 WAŁĘGA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL --
6 e 20 9.46 SKRZYNECKA Magdalena RMKS Rybnik 1999 U16 SL --
7 e 20 10.19 BABKIEWICZ Dorota MKS-MOSM Bytom 2002 U12 SL -- # LDK!
1 e 21 8.24 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U18 SL -- #
2 e 21 8.34 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL -- #
3 e 21 8.35 SZKLARZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków # 1995 U20 MA -- B.D. Z/1689/12 2021
4 e 21 8.52 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL --
5 e 21 8.61 RYBA Karolina UKS Polfin O¶więcim 1997 U18 MA -- KRZYZAK Stanisław Z/0518/13 2013 4
6 e 21 8.69 GADOMSKA Martyna MKS-MOS Katowice 1997 U18 SL -- B.D. BEZ
1 e 22 8.22 GŁOGOWSKA Elżbieta LUKS Zabrzeg 1995 U20 SL --
2 e 22 8.45 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U18 LU -- B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2024
3 e 22 8.51 SCHMIDT Martina MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL -- #
4 e 22 8.60 ZAJˇC Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL --
5 e 22 8.77 WIERTEL Iwona UKS Polfin O¶więcim 1994 U20 MA -- KRZYZAK Stanisław Z/5239/11 2013 BEZ
6 e 22 9.02 MACIˇGA Marta ULKS Bielgim Bielany 1997 U18 MA --
1 f 1 8.60 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 2000 U14 SL -- #
2 f 1 8.63 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U14 SL -- KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2024
3 f 1 8.67 SZOTA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U14 SL -- PASZTA Anna 4 LDK!
4 f 1 8.71 PARZYCH Weronika RMKS Rybnik 2000 U14 SL --
5 f 1 8.82 STĘPIEŃ Magdalena TL ROW Rybnik 2000 U14 SL -- #
6 f 1 8.85 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 2000 U14 SL --
7 f 1 8.89 BIAŁEK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U14 SL -- #
1 f 2 8.24 OLEK Kamila SKS Kusy Kraków 1998 U16 MA --
2 f 2 8.34 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U16 MA -- B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2024
3 f 2 8.55 PŁONKA Julia LKS Brzezina Osiek 1999 U16 MA --
4 f 2 8.66 CZABAN Magdalena SKS Kusy Kraków 1999 U16 MA --
5 f 2 8.82 LUDWINEK Paulina UKS Polfin O¶więcim 1998 U16 MA -- KRZYZAK Stanisław 5
6 f 2 8.96 KRZEMIŃSKA Iga SKS Kusy Kraków 1999 U16 MA --
7 f 2 9.08 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 1998 U16 MA -- B.D. # BEZ
1 f 3 7.98 CZARNYNOGA Martyna GTS Bojszowy 1998 U16 SL --
2 f 3 8.15 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 1998 U16 SL --
3 f 3 8.23 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 1998 U16 SL -- HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
4 f 3 8.27 KOWALSKA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL --
5 f 3 8.34 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL -- BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
6 f 3 8.46 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL --
7 f 3 8.51 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 1998 U16 MA --
1 f 4 8.18 GŁOGOWSKA Elżbieta LUKS Zabrzeg 1995 U20 SL --
2 f 4 8.27 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL --
3 f 4 8.37 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL -- #
4 f 4 8.38 SZKLARZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków # 1995 U20 MA -- B.D. Z/1689/12 2021
5 f 4 8.41 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U18 LU -- B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2024
6 f 4 8.45 SCHMIDT Martina MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL -- #
7 f 4 DQ GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U18 SL -- #
60 m pł K Mł K
1 e 1 9.99 JA¬WIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U16 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2024
2 e 1 10.40 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
3 e 1 10.59 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U16 SL -- B.D.
4 e 1 11.15 PODOLAK Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U16 SL -- #
5 e 1 11.21 ŻEBROWSKA Nikola MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U16 SL --
6 e 1 11.61 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
1 e 2 9.78 GONDEK Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 1998 U16 SL -- #
3 e 2 10.58 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1999 U16 DS --
4 e 2 10.86 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL --
5 e 2 11.19 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL --
1 e 3 9.87 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U16 MA -- B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2024
2 e 3 10.16 PŁONKA Julia LKS Brzezina Osiek 1999 U16 MA --
3 e 3 10.80 CZABAN Magdalena SKS Kusy Kraków 1999 U16 MA --
4 e 3 10.93 GWOREK Wiktoria LKS Brzezina Osiek 1998 U16 MA --
5 e 3 11.96 ARENDARCZYK Kinga SKS Kusy Kraków 1999 U16 MA --
6 e 3 12.44 GAWLIK Oliwia SKS Kusy Kraków 1999 U16 MA --
7 e 3 DQ KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 2000 U14 MA --
1 f 1 9.51 GONDEK Zuzanna KS Sprint Bielsko-Biała 1998 U16 SL -- #
2 f 1 9.67 JA¬WIŃSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa # 1998 U16 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0651/15 2024
3 f 1 9.95 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
4 f 1 10.44 KWA¦NIAK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U16 SL -- B.D.
5 f 1 11.17 PODOLAK Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U16 SL -- #
6 f 1 11.20 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL --
7 f 1 10.58 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1999 U16 DS --
2 f 2 12.41 ARENDARCZYK Kinga SKS Kusy Kraków 1999 U16 MA --
3 f 2 13.21 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 2000 U14 MA --
4 f 2 DQ GWOREK Wiktoria LKS Brzezina Osiek 1998 U16 MA --
60 m pł K J Mł K
2 e 2 10.00 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL -- BONK Stanisław
1 f 2 9.83 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL -- BONK Stanisław
Wzwyż K
1 1 1.65 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 1996 U18 MA II B.D. # 2
2 1 1.55 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL III B.D. 3
1 2 1.50 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 1999 U16 SL IV
2 2 1.40 GORZAWSKA Nicola GKS Piast Gliwice 1999 U16 SL V
3 2 1.30 SKORA Barbara MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U16 SL --
4 2 1.25 SIEDLACZEK Sara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
1 3 1.55 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U16 MA III SZCZEPAŃSKI Marcin B.D. # Z/0099/14 2024
2 3 1.35 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 1998 U16 MA -- B.D. #
3 3 1.30 SAWICKA Ewelina SKS Kusy Kraków 1999 U16 MA --
4 3 1.20 MICHALSKA Julia MKS Tempo Kęty 1999 U16 MA --
1 4 1.30 CHRAPKIEWICZ Karolina ULKS Bielgim Bielany 2000 U14 MA --
2 4 1.25 WÓJCIK Weronika SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA --
3 4 1.25 WOJTYGA Julia SKS Kusy Kraków 2000 U14 MA --
4 4 1.25 KOWALIK Natalia SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA --
W dal K
1 1 5.83 DEREJCZYK Adrianna AZS-AWF Katowice # 1991 U23 SL I
2 1 4.92 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 1996 U18 SL IV
3 1 4.90 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław # 1997 U18 DS IV
4 1 4.78 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 1997 U18 SL -- #
5 1 4.70 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 1996 U18 MA -- B.D. # 2
6 1 4.67 SZKLARZ Patrycja KS Sprinterzy.com Kraków # 1995 U20 MA -- B.D. Z/1689/12 2021
7 1 4.40 KAPAŁA Patrycja AZS UMCS Lublin # 1997 U18 LU -- B.D. B.D. KRZYSIEK Zbigniew B.D. # , Z/0479/13 , 2024
8 1 4.20 MACIˇGA Marta ULKS Bielgim Bielany 1997 U18 MA --
9 1 3.83 KOTLARCZYK Martyna ULKS Bielgim Bielany 1997 U18 MA --
10 1 3.67 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U18 SL -- #
1 2 4.38 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U14 SL --
2 2 4.31 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U14 SL --
3 2 4.28 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U14 SL -- #
4 2 4.02 STĘPIEŃ Magdalena TL ROW Rybnik 2000 U14 SL -- #
5 2 4.00 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 2000 U14 SL --
6 2 3.95 BˇBKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2000 U14 MA --
7 2 3.93 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U14 SL -- #
8 2 3.93 KURIATA Sandra UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U14 SL --
9 2 3.90 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U14 SL --
10 2 3.86 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U14 SL -- B.D. #
11 2 3.84 KOCJAN Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U14 SL --
12 2 3.82 WOJTYGA Julia SKS Kusy Kraków 2000 U14 MA --
13 2 3.82 KURCZYNA Weronika SKS Kusy Kraków 2000 U14 MA -- #
14 2 3.78 WÓJCIK Weronika SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA --
15 2 3.79 ¦LIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2000 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
16 2 3.76 KASICKA Alicja UKS Skaut Będzin 2001 U14 SL --
17 2 3.72 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 2001 U14 SL --
18 2 3.71 MAJEWSKA Sandra niest. Katowice # 2001 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna B.D. # , Z/3475/15 , 2016 5 LDK!
19 2 3.70 CHRAPKIEWICZ Karolina ULKS Bielgim Bielany 2000 U14 MA --
20 2 3.64 KOTECKA Paulina MKS-MOS Katowice 2000 U14 SL --
21 2 3.62 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 2001 U14 SL -- BIELA Marek B.D. # Z/4616/15 2018
22 2 3.60 SAWICKA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U14 SL --
23 2 3.53 RY¦ Urszula MKS Iskra Pszczyna 2001 U14 SL --
24 2 3.53 GˇSIOREK Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U14 SL -- #
25 2 3.50 JASTRZĘBSKA Wiktoria SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA --
26 2 3.47 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U14 SL --
27 2 3.44 KALETA Wiktoria UKS 5 Plus Rydułtowy 2001 U14 SL --
28 2 3.43 DYRDAŁ Magdalena SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA --
29 2 3.43 KORNY Aleksandra MKS Iskra Pszczyna 2002 U12 SL --
30 2 3.28 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 2000 U14 SL --
31 2 3.27 JURKIEWICZ Natalia LKS Grodzisko Raciechowice 2002 U12 MA -- DEMANT Jan BEZ
32 2 3.25 WILLMANN Paulina MKS Tempo Kęty 2000 U14 MA --
33 2 3.14 GORZELIK Maria MKS-MOS Katowice 2002 U12 SL -- B.D.
34 2 3.10 PAWIŃSKA Julia ULKS Bielgim Bielany 2001 U14 MA --
35 2 3.10 PŁACHTA Iwona LKS Grodzisko Raciechowice 2001 U14 MA --
36 2 3.06 WIATER Sandra SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA --
37 2 2.95 WĘGRZY Marta LKS Grodzisko Raciechowice 2001 U14 MA --
38 2 2.72 PALKA Vanessa UKS Skaut Będzin 2001 U14 SL --
39 2 2.62 SOKULSKA Weronika LKS Grodzisko Raciechowice 2002 U12 MA -- DEMANT Jan BEZ
1 3 5.18 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL III BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
2 3 5.02 MYSZOR Marta TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U16 SL IV
3 3 4.86 KUCIA Magdalena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL IV
4 3 4.67 BIELAK Sandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL V #
5 3 4.66 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 1998 U16 SL V HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
6 3 4.59 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1999 U16 DS V
7 3 4.55 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL V
8 3 4.54 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 1999 U16 SL V
9 3 4.41 RZˇD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL -- #
10 3 4.38 LUDWISZEWSKA Sylwia MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U16 SL --
11 3 4.30 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 1999 U16 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2021
12 3 4.26 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 1998 U16 SL --
13 3 4.22 GORZAWSKA Nicola GKS Piast Gliwice 1999 U16 SL --
14 3 4.21 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL --
15 3 4.21 CIE¦LOK Zuzanna RMKS Rybnik 1999 U16 SL --
16 3 4.09 SZCZYPKA Magdalena MUKS SZS Cieszyn # 1999 U16 SL -- B.D.
17 3 4.07 WAŁĘGA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL --
18 3 3.60 MICHALSKA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
19 3 3.12 WOWRA Klaudia RMKS Rybnik 1998 U16 SL -- #
1 4 5.31 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 1998 U16 MA III B.D. GIZA Andrzej # , Z/0636/14 , 2024
2 4 4.92 OLEK Kamila SKS Kusy Kraków 1998 U16 MA IV
3 4 4.46 BĘBENEK Nikoletta MKS Tempo Kęty 1998 U16 MA --
4 4 4.18 KOLASA Kinga UKS Gminy Brzeszcze 1999 U16 MA --
5 4 4.17 KRZEMIŃSKA Iga SKS Kusy Kraków 1999 U16 MA --
6 4 4.15 ¦WIˇTKOWSKA Karolina WKS Wawel Kraków 1999 U16 MA --
7 4 4.10 ZATEK Adrianna MKS Tempo Kęty 1999 U16 MA -- #
8 4 4.10 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 1998 U16 MA -- B.D. # BEZ
9 4 3.74 BOBA Anna ULKS Bielgim Bielany 1998 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/2742/16 2018 3
10 4 3.64 JEWUŁA Natalia SKS Kusy Kraków 1999 U16 MA --
11 4 3.52 MIERZWA Justyna WKS Wawel Kraków # 1999 U16 MA --
Kula (3) K
1 1 9.93 MATANIAK Dominika ULKS Bielgim Bielany 1998 U16 MA IV
2 1 9.58 BLACHA Klaudia MKS Tempo Kęty 1998 U16 MA V B.D. # BEZ
3 1 8.72 MIERZWA Justyna WKS Wawel Kraków # 1999 U16 MA V
4 1 8.71 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 1998 U16 MA V #
5 1 8.40 ZATEK Adrianna MKS Tempo Kęty 1999 U16 MA -- #
6 1 7.76 BOBA Anna ULKS Bielgim Bielany 1998 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/2742/16 2018 3
1 2 11.01 RAŃDA Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 1998 U16 SL III #
2 2 9.85 SIDORUK Anna LKS Pogórze Skoczów 1999 U16 SL IV #
3 2 9.61 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 1999 U16 SL V #
4 2 8.81 SPYRA Natalia MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL V #
5 2 8.34 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
6 2 7.93 MRACHACZ Dagmara MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL -- #
7 2 5.92 CZORNIK Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL --
1 3 9.13 GRYGIEL Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL --
2 3 8.91 NIEWIEDZIAŁ Maja MKS Żywiec 1997 U18 SL --
3 3 7.86 KOTLARCZYK Martyna ULKS Bielgim Bielany 1997 U18 MA --
1 4 8.24 RZEGA Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U14 SL --
2 4 6.87 GRZYWA Izabela SKS Kusy Kraków 2000 U14 MA --
3 4 6.61 OLENER Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U14 SL --
4 4 6.44 ¦LIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 2000 U14 MA -- DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
5 4 5.66 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 2000 U14 MA -- MUNIAK Michał Z/1270/15 2023
6 4 5.57 SURMIAK Zofia KS AZS AWF Kraków # 2001 U14 MA --
Kula (4) K
1 13.09 KIJANKA Joanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL I BONK Stanisław 3
2 9.62 KRAUS Aleksandra MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 1995 U20 MA IV
60 m M
1 e 1 9.07 WIECZOREK Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 2000 U14 MA -- #
2 e 1 9.28 KRUCZEK Wiktor SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA -- #
3 e 1 9.37 ŻAK Patryk SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA -- #
4 e 1 9.43 TATAR Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA -- #
4 e 1 9.47 FRANKOWICZ Jakub SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA -- #
6 e 1 9.56 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2001 U14 MA -- B.D. #
7 e 1 9.84 GIBEK Filip SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA -- #
1 e 2 8.68 GOLAS Daniel SKS Kusy Kraków 2000 U14 MA -- #
2 e 2 8.92 DRABIŃSKI Jerzy MKS Tempo Kęty 2000 U14 MA --
3 e 2 8.92 PAJˇK Kamil MKS Tempo Kęty 2000 U14 MA --
4 e 2 9.04 ŁAGOSZ Marcin SKS Kusy Kraków 2000 U14 MA -- #
5 e 2 9.17 NYCZ Artur MKS Tempo Kęty 2000 U14 MA --
6 e 2 9.55 TEKIELA Filip SKS Kusy Kraków 2000 U14 MA -- #
1 e 3 7.75 WOSZCZYNA Witold WKS Wawel Kraków 1997 U18 MA --
2 e 3 7.91 CHUDZIK Kamil WKS Wawel Kraków 1999 U16 MA -- #
3 e 3 8.09 MYSTEK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 1997 U18 MA -- B.D.
4 e 3 8.14 ZIARKOWSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 1998 U16 MA -- #
5 e 3 8.27 IWANKIEWICZ Mateusz WKS Wawel Kraków 1998 U16 MA -- #
6 e 3 8.31 KUCHA Tomasz MKS Tempo Kęty 1999 U16 MA --
7 e 3 8.90 JURAS Szymon MKS Tempo Kęty 1999 U16 MA --
1 e 4 8.26 BŁACHNO Maksymilian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U14 SL --
2 e 4 8.39 WIECZORKIEWICZ Aleksander MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U14 SL -- #
3 e 4 8.65 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U14 SL -- #
4 e 4 8.92 GROMALA Grzegorz LUKS Zabrzeg 2000 U14 SL -- HOMA Wioleta # Z/4413/15 2016 BEZ
5 e 4 9.02 BROCKI Gustaw MKS-MOS Katowice 2000 U14 SL --
6 e 4 9.06 MRÓZ Arkadiusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U14 SL --
7 e 4 DQ DYKIŃSKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2000 U14 SL --
1 e 5 8.52 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
2 e 5 8.83 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U14 MZ -- #
3 e 5 9.08 LASZCZAK Jakub LUKS Zabrzeg 2000 U14 SL --
4 e 5 9.09 NOWAK Jakub UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U14 SL --
5 e 5 9.62 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 2003 U12 SL -- #
6 e 5 9.71 NARIMANY Julian MKS-MOS Katowice 2000 U14 SL --
7 e 5 9.93 KACZMAREK Wiktor MKS-MOS Katowice 2000 U14 SL --
1 e 6 8.31 SATERNUS Mateusz GTS Bojszowy 2000 U14 SL --
2 e 6 8.87 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 2000 U14 SL -- #
3 e 6 8.96 ANTOŃCZYK Denis UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U14 SL -- #
4 e 6 8.97 WINKOWSKI Arkadiusz MKS-MOS Katowice 2000 U14 SL -- #
5 e 6 9.01 PALIWODA Tomasz MKS-MOS Katowice 2000 U14 SL --
6 e 6 9.22 SZYCHTA Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U14 SL -- # LDK!
7 e 6 9.40 BADA Emanuel MKS Tempo Kęty 2000 U14 MA --
1 e 7 7.42 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U16 SL --
2 e 7 7.53 ROLLIK Dawid MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL --
3 e 7 7.56 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL -- KRUPA Iwona # Z/0121/15 2024 1
4 e 7 7.56 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U16 SL -- B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2024
5 e 7 7.70 MAZUR Mateusz RMKS Rybnik 1999 U16 SL --
6 e 7 7.99 FICA Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U16 SL -- #
7 e 7 8.28 CICHOŃ Szymon MOSiR Mysłowice # 1998 U16 SL --
1 e 8 7.69 PAWLIK Tomasz MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL --
2 e 8 7.83 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 1998 U16 SL -- B.D. # Z/0680/14 2019 1
3 e 8 8.30 NAPRAWCA Kamil MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U16 SL --
4 e 8 8.35 SOLORZ Maciej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U16 SL -- #
5 e 8 8.41 SŁONKA Piotr UKS 5 Plus Rydułtowy 1999 U16 SL -- #
6 e 8 8.49 KUBACKI Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U16 SL --
7 e 8 8.53 SKROBOT Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL --
1 e 9 7.82 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U16 SL --
2 e 9 7.85 PROCEK Kamil TL ROW Rybnik 1998 U16 SL --
3 e 9 8.33 HOJKA Daniel MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL --
4 e 9 8.39 KOZŁOWSKI Jakub UKS 5 Plus Rydułtowy 1999 U16 SL --
5 e 9 8.85 PAŁKA Krzysztof MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL --
6 e 9 8.91 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 1999 U16 SL --
7 e 9 8.97 MAKLES Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U16 SL --
1 e 10 7.70 BIOLIK Szymon GTS Bojszowy 1998 U16 SL --
2 e 10 8.29 KUREK Daniel MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL --
3 e 10 8.34 GWIŻDŻ Dawid MKS-MOS Katowice 1999 U16 SL --
4 e 10 8.45 GNIDA Mateusz MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL --
5 e 10 8.60 KATAŃSKI Wojciech ULKS Bielgim Bielany 1998 U16 MA --
6 e 10 8.72 SO¦NICKI Przemysław MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL -- #
7 e 10 DQ KAMPIK Michał MKS-SMS Victoria Racibórz # 1998 U16 SL --
1 e 11 7.55 SZYDŁO Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 1998 U16 SL --
2 e 11 7.58 POCZĘTY Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL -- #
3 e 11 7.72 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U16 SL --
4 e 11 8.29 ORZEŁEK Dominik MOSiR Mysłowice # 1998 U16 SL --
5 e 11 8.30 SOCHIERA Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U16 SL -- #
6 e 11 8.68 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U16 SL -- HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
7 e 11 9.00 HADAMIK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U16 SL -- #
1 e 12 7.74 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL -- #
2 e 12 7.77 WO¬NICA Patryk UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U16 SL -- #
3 e 12 7.89 KOS Przemysław ULKS Bielgim Bielany 1998 U16 MA --
4 e 12 7.95 DYCZKOWSKI Jakub MKS Tempo Kęty 1998 U16 MA --
5 e 12 8.10 KAMIŃSKI Gabriel MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U16 SL --
1 e 13 7.16 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL -- B.D. # 3
2 e 13 7.36 ¦LĘZAK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL -- #
3 e 13 7.52 WADELSKI Józef MOSM Tychy 1997 U18 SL --
4 e 13 7.61 KULKA Jakub UKS Gminy Brzeszcze 1995 U20 MA -- B.D. BEZ
5 e 13 7.77 FLOS Patryk LUKS Zabrzeg 1997 U18 SL --
6 e 13 7.83 PIECZKO Jakub MKS-MOSM Bytom 1995 U20 SL --
7 e 13 7.88 WYCZESANY Marek LUKS Zabrzeg 1997 U18 SL -- HOMA Wioleta Z/0956/13 2016 4
1 e 14 6.97 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice 1991 U23 SL -- #
2 e 14 7.30 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL -- B.D. # BEZ
3 e 14 7.56 LIPKA Mateusz UKS Czwórka Żory 1993 U23 SL --
4 e 14 7.67 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 1995 U20 SL --
5 e 14 7.70 WRÓBLEWSKI Jan KU AZS Politechniki Krakowskiej 1994 U20 MA -- KOLODZIEJ Roman 4
6 e 14 7.84 LATAWIEC Dawid MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 1995 U20 MA --
7 e 14 7.88 ADAMUS Sebastian ULKS Bielgim Bielany 1994 U20 MA -- DRABEK Krzysztof Z/5040/11 2013 3
1 e 15 7.53 KOLAWA Bartosz KS Cracovia 1906 Kraków # 1991 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
2 e 15 7.73 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 1996 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
3 e 15 7.77 KRYSKA Marek ULKS Bielgim Bielany 1997 U18 MA -- B.D. BEZ
4 e 15 7.89 BOJDOŁ Damian MKS Iskra Pszczyna 1997 U18 SL --
5 e 15 7.93 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL --
6 e 15 8.15 SZELIGA Kacper MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 1996 U18 MA --
7 e 15 8.19 WYSOCKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 1995 U20 SL --
1 e 16 7.35 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL -- #
2 e 16 7.48 URBAŃCZYK Hugo MOSM Tychy 1995 U20 SL --
3 e 16 7.55 GRABOWSKI Marcin MOSM Tychy 1995 U20 SL --
4 e 16 7.67 ¦MIŁEK Przemysław MOS CSiR D±browa Górnicza 1996 U18 SL --
5 e 16 7.80 SZATANIK Mateusz LUKS Zabrzeg 1994 U20 SL --
6 e 16 8.09 SKUPIN Noe ULKS Bielgim Bielany 1997 U18 MA --
7 e 16 DQ JARMUSIEWICZ Kamil MKS Iskra Pszczyna 1995 U20 SL --
1 f 1 8.23 SATERNUS Mateusz GTS Bojszowy 2000 U14 SL --
2 f 1 8.26 BŁACHNO Maksymilian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U14 SL --
3 f 1 8.39 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
4 f 1 8.39 WIECZORKIEWICZ Aleksander MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U14 SL -- #
5 f 1 8.65 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U14 SL -- #
6 f 1 8.83 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 2000 U14 SL -- #
7 f 1 9.04 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U14 MZ -- #
1 f 2 7.92 CHUDZIK Kamil WKS Wawel Kraków 1999 U16 MA -- #
2 f 2 8.03 ZIARKOWSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 1998 U16 MA -- #
3 f 2 8.05 DYCZKOWSKI Jakub MKS Tempo Kęty 1998 U16 MA --
4 f 2 8.35 KUCHA Tomasz MKS Tempo Kęty 1999 U16 MA --
5 f 2 8.48 IWANKIEWICZ Mateusz WKS Wawel Kraków 1998 U16 MA -- #
6 f 2 DQ MYSTEK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 1997 U18 MA -- B.D.
1 f 3 7.34 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 1998 U16 SL --
2 f 3 7.46 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL -- KRUPA Iwona # Z/0121/15 2024 1
3 f 3 7.47 SZYDŁO Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 1998 U16 SL --
4 f 3 7.50 ROLLIK Dawid MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL --
5 f 3 7.51 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U16 SL -- B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2024
6 f 3 7.58 POCZĘTY Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL -- #
7 f 3 7.69 PAWLIK Tomasz MKS-MOSM Bytom 1998 U16 SL --
1 f 4 7.01 PAWLIK Jakub AZS-AWF Katowice 1991 U23 SL -- #
2 f 4 7.21 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL -- B.D. # 3
3 f 4 7.30 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL -- B.D. # BEZ
4 f 4 7.31 ¦LĘZAK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1995 U20 SL -- #
5 f 4 7.35 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL -- #
6 f 4 7.52 WADELSKI Józef MOSM Tychy 1997 U18 SL --
7 f 4 7.57 URBAŃCZYK Hugo MOSM Tychy 1995 U20 SL --
60 m pł M Mł M
4 s 1 10.68 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1
5 s 1 11.56 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL --
2 s 2 11.33 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1
3 s 2 11.35 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL --
60 m pł M J Mł M
1 s 1 8.78 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 1996 U18 SL -- KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
2 s 1 9.08 JASIŃSKI Wojciech LKS Brzezina Osiek 1996 U18 MA --
1 s 2 8.99 JASIŃSKI Wojciech LKS Brzezina Osiek 1996 U18 MA --
60 m pł M (99.1) M
3 s 1 9.62 MARSZAŁEK Marcel LUKS Zabrzeg 1995 U20 SL --
Wzwyż M
1 1 1.95 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1992 U23 SL II B.D. 2
2 1 1.95 ADAMUS Sebastian ULKS Bielgim Bielany 1994 U20 MA II DRABEK Krzysztof Z/5040/11 2013 3
3 1 1.80 KRYSKA Marek ULKS Bielgim Bielany 1997 U18 MA IV B.D. BEZ
1 2 1.70 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL V B.D.
2 2 1.50 WILCZEK Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U16 SL -- #
3 2 1.50 OSTROWSKI Jakub MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U16 SL --
4 2 1.45 HARĘZEGA Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U16 SL --
5 2 1.45 ¦WIDERGOŁ Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U16 SL --
6 2 1.35 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2024 1
1 3 1.60 KOS Przemysław ULKS Bielgim Bielany 1998 U16 MA --
1 4 1.30 GIBEK Filip SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA -- #
2 4 1.25 FRANKOWICZ Jakub SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA -- #
W dal M
1 1 4.50 GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna 2000 U14 SL -- #
2 1 4.48 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
3 1 4.38 PALIWODA Tomasz MKS-MOS Katowice 2000 U14 SL --
4 1 4.23 SALASTOWICZ Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U14 SL --
5 1 4.23 LASZCZAK Jakub LUKS Zabrzeg 2000 U14 SL --
6 1 4.22 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U14 SL -- #
7 1 4.21 WINKOWSKI Arkadiusz MKS-MOS Katowice 2000 U14 SL -- #
8 1 4.03 SROCZYŃSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U14 SL --
9 1 3.78 GROMALA Grzegorz LUKS Zabrzeg 2000 U14 SL -- HOMA Wioleta # Z/4413/15 2016 BEZ
10 1 3.66 KACZMAREK Wiktor MKS-MOS Katowice 2000 U14 SL --
11 1 3.66 NOWAK Jakub UKS 5 Plus Rydułtowy 2000 U14 SL --
12 1 3.54 NARIMANY Julian MKS-MOS Katowice 2000 U14 SL --
1 2 4.46 POLOK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 2000 U14 MA --
2 2 4.34 NYCZ Artur MKS Tempo Kęty 2000 U14 MA --
3 2 4.22 GOLAS Daniel SKS Kusy Kraków 2000 U14 MA -- #
4 2 4.12 PAJˇK Kamil MKS Tempo Kęty 2000 U14 MA --
5 2 4.06 WIECZOREK Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 2000 U14 MA -- #
6 2 4.00 DRABIŃSKI Jerzy MKS Tempo Kęty 2000 U14 MA --
7 2 3.92 KRUCZEK Wiktor SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA -- #
8 2 3.88 TEKIELA Filip SKS Kusy Kraków 2000 U14 MA -- #
9 2 3.82 FILIPIAK Grzegorz UKS Gminy Brzeszcze 2000 U14 MA --
10 2 3.76 TATAR Bartłomiej SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA -- #
11 2 3.76 ŁAGOSZ Marcin SKS Kusy Kraków 2000 U14 MA -- #
12 2 3.43 ŻAK Patryk SKS Kusy Kraków 2001 U14 MA -- #
13 2 3.36 STASIOWSKI Maksymilian KS AZS AWF Kraków # 2001 U14 MA -- B.D. #
14 2 2.95 JAGIEŁŁO Łukasz UKS Gminy Brzeszcze 2002 U12 MA -- WŁODARCZYK Mirosław # Z/1351/16 2020 4
1 3 7.50 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 1990 Sen SL I MARKOWSKI Jacek # Z/2974/11 2024
2 3 6.08 KULKA Jakub UKS Gminy Brzeszcze 1995 U20 MA IV B.D. BEZ
3 3 5.92 WANDZEL Szymon MKS Żywiec 1997 U18 SL IV
4 3 5.83 WOSZCZYNA Witold WKS Wawel Kraków 1997 U18 MA --
5 3 5.65 KRYSKA Marek ULKS Bielgim Bielany 1997 U18 MA -- B.D. BEZ
6 3 5.56 LATAWIEC Dawid MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 1995 U20 MA --
7 3 5.55 KORONA Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL --
8 3 5.33 SZELIGA Kacper MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 1996 U18 MA --
9 3 5.30 MYSTEK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 1997 U18 MA -- B.D.
10 3 4.64 SKUPIN Noe ULKS Bielgim Bielany 1997 U18 MA --
1 4 5.40 KOS Przemysław ULKS Bielgim Bielany 1998 U16 MA --
2 4 5.30 ZIARKOWSKI Mateusz WKS Wawel Kraków 1998 U16 MA -- #
3 4 5.22 GÓRNY Szymon UKS Gminy Brzeszcze 1998 U16 MA --
4 4 5.22 KATAŃSKI Wojciech ULKS Bielgim Bielany 1998 U16 MA --
5 4 4.78 MOROŃ Dominik UKS Gminy Brzeszcze 1999 U16 MA --
6 4 4.70 JURAS Szymon MKS Tempo Kęty 1999 U16 MA --
7 4 4.63 IWANKIEWICZ Mateusz WKS Wawel Kraków 1998 U16 MA -- #
8 4 4.56 KUCHA Tomasz MKS Tempo Kęty 1999 U16 MA --
1 5 6.20 GAJEWSKI Łukasz MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U16 SL IV
2 5 5.96 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL IV KRUPA Iwona # Z/0121/15 2024 1
3 5 5.94 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL IV B.D.
4 5 5.58 KAMIŃSKI Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U16 SL -- B.D.
5 5 5.50 SZYMAŃSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U16 SL -- #
6 5 5.35 WO¬NICA Patryk UKS 5 Plus Rydułtowy 1998 U16 SL -- #
7 5 5.31 SZYDŁO Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 1998 U16 SL --
8 5 5.08 GOJD¬ Dorian MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U16 SL --
9 5 4.89 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U16 SL --
10 5 4.74 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL --
11 5 4.72 SŁONKA Piotr UKS 5 Plus Rydułtowy 1999 U16 SL -- #
12 5 4.57 ZACZYŃSKI Marek MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U16 SL --
13 5 4.48 ¦WIST Jakub RMKS Rybnik 1999 U16 SL --
Trójskok M
1 15.37 MAGIERA Mateusz TL ROW Rybnik 1993 U23 SL I
Kula (5) M
1 1 10.52 HUCZEK Radosław LKS Brzezina Osiek 1999 U16 MA V #
2 1 9.96 HAŁAT Marcin MKS Tempo Kęty 1998 U16 MA --
3 1 9.66 DYCZKOWSKI Jakub MKS Tempo Kęty 1998 U16 MA --
4 1 5.64 LASZCZAK Jakub LUKS Zabrzeg 2000 U14 SL --
1 2 12.46 MAZUR Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1998 U16 MZ V OLSZEWSKI Radosław B.D. # Z/0477/14 2024
2 2 10.93 KURA Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U16 SL V
3 2 10.08 PIˇTEK Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U16 SL --
4 2 9.79 WAIDEMAN Piotr TL ROW Rybnik # 1999 U16 SL -- #
5 2 9.26 KOSTKA Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U16 SL -- #
6 2 8.04 KOZŁOWSKI Jakub UKS 5 Plus Rydułtowy 1999 U16 SL --
1 3 14.25 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 1996 U18 SL III B.D. BEZ
2 3 12.64 ¦MIŁEK Przemysław MOS CSiR D±browa Górnicza 1996 U18 SL IV
3 3 11.78 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL --
4 3 10.84 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1997 U18 SL -- #
Kula (6) M
1 11.99 CICHY Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 1995 U20 SL IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.4477751255035 sekund