Sosnowiec 10.05.2014
Liga Młodzików - I Rzut
100 m K
1 1 s 1 12.60 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL +5.8 II B.D.
2 2 s 1 12.75 MACH Natalia KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL +5.8 II BIELA Marek # Z/0307/15 2023 1
3 8 s 1 13.00 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik 1995 U20 SL +5.8 III
4 14 s 1 13.33 JABŁOŃSKA Julia RMKS Rybnik 1999 U16 SL +5.8 IV
5 17 s 1 13.41 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL +5.8 IV #
6 23 s 1 13.52 PARZYCH Weronika RMKS Rybnik 2000 U16 SL +5.8 IV
1 3 s 2 12.80 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2000 U16 SL +4.5 III KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/4569/15 2023
2 5 s 2 12.84 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2000 U16 SL +4.5 III
3 7 s 2 12.95 SITEK Justyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +4.5 III
4 16 s 2 13.38 SZOTA Paulina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2000 U16 SL +4.5 IV PASZTA Anna 4 LDK!
5 21 s 2 13.49 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 1999 U16 SL +4.5 IV
6 26 s 2 13.64 FIGURA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U14 SL +4.5 IV
7 44 s 2 14.20 BIAŁEK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL +4.5 V #
1 27 s 3 13.67 ŁˇCKA Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL +4.9 IV #
2 31 s 3 13.79 GRALIKOWSKA Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U16 SL +4.9 IV
3 33 s 3 13.90 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 1999 U16 DS +4.9 V
4 36 s 3 14.03 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2000 U16 SL +4.9 V
5 38 s 3 14.07 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL +4.9 V
6 41 s 3 14.12 CHACIŃSKA Natalia MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U16 SL +4.9 V #
7 51 s 3 14.47 CZADER Anna KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL +4.9 V #
1 10 s 4 13.12 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 1999 U16 SL +5.1 III
2 13 s 4 13.20 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL +5.1 III
3 22 s 4 13.51 WIECZORKOWSKA Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL +5.1 IV
4 25 s 4 13.62 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL +5.1 IV
5 37 s 4 14.05 KOZAKIEWICZ Sandra MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL +5.1 V
6 47 s 4 14.33 HAJDUŁA Martyna MOSiR Mysłowice # 1999 U16 SL +5.1 V PĘKALA Łukasz 5
1 24 s 5 13.61 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL +1.9 IV
2 28 s 5 13.71 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 2000 U16 SL +1.9 IV
3 29 s 5 13.73 RODENKO Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2001 U14 SL +1.9 IV
4 30 s 5 13.78 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 2001 U14 SL +1.9 IV
5 32 s 5 13.85 KUPCZAK Adrianna MUKS SZS Cieszyn 1999 U16 SL +1.9 V #
6 39 s 5 14.08 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 U16 SL +1.9 V ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2023 3
7 43 s 5 14.18 GAJ Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL +1.9 V
1 40 s 6 14.12 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL +1.1 V
2 45 s 6 14.24 KOŁODZIEJ Magda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL +1.1 V
3 46 s 6 14.32 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U16 MA +1.1 V GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
4 57 s 6 14.80 GADAMSKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2001 U14 SL +1.1 --
5 69 s 6 15.15 KURA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL +1.1 -- #
  s 6 DQ PRYCIUK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U14 SL +1.1 -- # LDK!
1 63 s 7 14.99 WOSIK Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U16 SL +0.2 -- #
2 71 s 7 15.31 MAĆKÓW Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U16 OP +0.2 --
3 73 s 7 15.37 BOGONOWICZ Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U16 OP +0.2 --
4 76 s 7 15.47 KURA Weronika MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL +0.2 -- #
1 62 s 8 14.89 BABICKA Natalia LUKS Zabrzeg 1999 U16 SL +1.1 --
2 68 s 8 15.12 MIKOŁAJCZYK Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL +1.1 --
3 72 s 8 15.37 KALINO Natalia AZS-AWF Katowice # 2003 U12 SL +1.1 -- B.D. B.D. # LDK!
4 75 s 8 15.43 KRAKOWSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL +1.1 --
5 78 s 8 15.76 DIRKS Weronika MOSiR Mysłowice # 2002 U14 SL +1.1 --
6 81 s 8 15.92 LIGĘZA Gabriela MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U14 SL +1.1 -- #
7 82 s 8 16.27 MRÓZ Wirginia AZS-AWF Katowice # 2002 U14 SL +1.1 -- #
1 49 s 9 14.38 NOWROTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL +4.7 V
2 53 s 9 14.51 SZUMILAS Jessica MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +4.7 --
3 54 s 9 14.69 ZIĘTEK Aleksandra LKS Pogórze Skoczów # 2001 U14 SL +4.7 --
4 55 s 9 14.71 PŁAWECKA Agata LUKS Zabrzeg 2000 U16 SL +4.7 --
5 58 s 9 14.83 GREŃ Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 2000 U16 SL +4.7 -- JUSTYNIAK Joanna BEZ LDK!
6 83 s 9 17.37 ZGODA Natalia MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL +4.7 --
  s 9 DQ KAPIAS Magdalena LUKS Zabrzeg 2000 U16 SL +4.7 --
1 9 s 10 13.09 WOLSZCZAK Katarzyna LKS Pszczyna 2000 U16 SL +2.0 III
2 12 s 10 13.18 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 2000 U16 SL +2.0 III
3 18 s 10 13.48 MERTA Sandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 1999 U16 SL +2.0 IV
4 35 s 10 14.02 MACHOWICZ Agnieszka MKS Iskra Pszczyna 2001 U14 SL +2.0 V #
5 42 s 10 14.17 JAWOR Marta MOSiR Mysłowice # 2000 U16 SL +2.0 V #
6 60 s 10 14.85 KOREPTA Ksenia TS AKS Chorzów 2001 U14 SL +2.0 --
7 77 s 10 15.54 BRODA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +2.0 --
8 80 s 10 15.85 RYŁKO Kamila MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL +2.0 -- DREJ Maciej # LDK!
1 61 s 11 14.85 MUSIAŁOWSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL +1.3 --
2 64 s 11 14.99 MANN Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U14 SL +1.3 -- #
3 65 s 11 15.07 FULAR Oliwia TS AKS Chorzów 2001 U14 SL +1.3 --
4 66 s 11 15.09 KLUGA Wiktoria TS AKS Chorzów 1999 U16 SL +1.3 --
5 67 s 11 15.11 STACHERCZAK Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL +1.3 --
6 70 s 11 15.22 LIS Wiktoria TS AKS Chorzów 2001 U14 SL +1.3 --
7 74 s 11 15.43 CZERWIK Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U14 SL +1.3 --
1 34 s 12 13.97 BORNITA Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U18 SL +4.0 --
2 48 s 12 14.34 JAGUSIAK Ewelina CKS Budowlani Częstochowa # 1999 U16 SL +4.0 V
3 56 s 12 14.75 WOZNIAKOWSKA Oliwia RMKS Rybnik 2001 U14 SL +4.0 --
4 59 s 12 14.83 UJEK Oliwia TL ROW Rybnik 2001 U14 SL +4.0 --
5 79 s 12 15.82 RADOS Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2000 U16 SL +4.0 --
  s 12 DQ BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik # 2002 U14 SL +4.0 -- # LDK!
1 4 s 13 12.83 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 1998 U18 SL +2.0 III HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
2 6 s 13 12.93 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U18 SL +2.0 III #
3 11 s 13 13.18 BANA¦ Joanna MOS CSiR D±browa Górnicza 1998 U18 SL +2.0 III B.D.
4 15 s 13 13.38 BRANDYK Agata TS AKS Chorzów 1992 U23 SL +2.0 -- ZIEMBA Dariusz Z/3238/11 2023 3
5 19 s 13 13.48 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1996 U20 SL +2.0 IV
6 20 s 13 13.49 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik 1996 U20 SL +2.0 IV
7 50 s 13 14.40 PODOLAK Wiktoria MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U18 SL +2.0 -- #
8 52 s 13 14.48 NOWAK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U18 SL +2.0 -- #
300 m K
1 3 s 1 43.75 STĘPIEŃ Magdalena TL ROW Rybnik 2000 U16 SL III
2 4 s 1 44.08 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL III
3 7 s 1 44.64 GLEGOŁA Aldona MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U16 SL III
4 10 s 1 45.05 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 1999 U16 SL IV #
5 22 s 1 46.30 WAŁĘGA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL IV
6 28 s 1 46.81 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U16 SL V
1 12 s 2 45.12 TYPER Michalina KS AZS AWF Katowice # 2001 U14 SL IV SZCZYRK Janusz B.D. Z/1317/16 2023
2 13 s 2 45.47 WÓJCIK Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U16 SL IV
3 19 s 2 46.18 ZWIAS Justyna KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL IV KRUPA Iwona # Z/1733/15 2022 4
4 24 s 2 46.51 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 2000 U16 SL V # LDK!
5 25 s 2 46.67 RADOLIŃSKA Antonina GKS Piast Gliwice 1999 U16 SL V
1 18 s 3 46.18 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U16 SL IV #
2 30 s 3 47.26 RAŻAKOWSKA Małgorzata MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL V
3 34 s 3 47.97 BIERNAT Marcelina LUKS Zabrzeg 2000 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/2027/16 2016 BEZ
4 37 s 3 48.60 ŁUŻNIAK Marta MOSiR Mysłowice # 2001 U14 SL --
5 44 s 3 49.10 ZALEJSKA Monika CKS Budowlani Częstochowa 1999 U16 SL -- CIUK Marek Z/3363/15 2018 BEZ
6 45 s 3 49.36 SOBIK Simona RMKS Rybnik 2000 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/4317/15 2021 4
1 9 s 4 45.01 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL IV #
2 29 s 4 46.97 KUC Daria MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL V #
3 31 s 4 47.27 WÓJCIK Anna RMKS Rybnik 1999 U16 SL V
4 32 s 4 47.29 PAWLETA Weronika RMKS Rybnik 2000 U16 SL V
5 33 s 4 47.34 WYCHORSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL V #
  s 4 DQ KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U16 SL -- #
1 15 s 5 45.99 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 2000 U16 SL IV
2 26 s 5 46.71 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U14 SL V #
3 39 s 5 48.74 RY¦ Urszula MKS Iskra Pszczyna 2001 U14 SL --
4 46 s 5 49.51 HOLEWIK Anna MUKS SZS Cieszyn 1999 U16 SL --
5 51 s 5 50.32 MALIK Sonia TS AKS Chorzów 1999 U16 SL --
6 57 s 5 51.23 MACHCIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 1999 U16 SL --
1 17 s 6 46.12 WOJTYŁA Marcelina LKS Pogórze Skoczów 2000 U16 SL IV
2 40 s 6 48.76 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 2001 U14 SL --
3 49 s 6 49.78 PORĘBSKA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Anna B.D. # Z/1432/16 2023 LDK!
4 52 s 6 50.50 BŁASZAK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 1999 U16 SL --
5 53 s 6 50.62 SZCZYGIEŁ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała # 2002 U14 SL -- #
1 43 s 7 49.06 KORCIPA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U16 SL --
2 55 s 7 50.84 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U14 SL -- #
3 65 s 7 53.62 MIECZKOWSKA Kamila MUKS SZS Cieszyn 1999 U16 SL --
4 70 s 7 56.55 PAGIEŁA Weronika LKS Pogórze Skoczów 2000 U16 SL --
5 73 s 7 58.12 ¦LĘCZEK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL -- PASZTA Anna # 3 LDK!
6 74 s 7 58.29 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 2003 U12 SL -- #
1 41 s 8 48.84 WĘGLARZ Daria MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL -- #
2 59 s 8 52.38 GRUND Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL --
3 62 s 8 52.97 GRZESICA Sandra MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL --
4 68 s 8 55.55 GAŁACH Natalia MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL --
5 71 s 8 56.56 CHYC Martyna MOSiR Mysłowice # 2002 U14 SL -- SZENDERA Józef BEZ
1 5 s 9 44.37 RYNDAK Wiktoria MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U16 SL III LDK!
2 11 s 9 45.06 KORBUT Milena KS AZS AWF Katowice # 2000 U16 SL IV BARSZCZ Mirosław B.D. # Z/2389/15 2023 LDK!
3 47 s 9 49.57 NOWAK Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2001 U14 SL --
4 54 s 9 50.72 WAŁACH Julia RMKS Rybnik 2000 U16 SL -- #
5 67 s 9 55.05 KUREK Natalia MOSiR Mysłowice # 2002 U14 SL --
1 21 s 10 46.23 WOJNOWSKA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL IV B.D. # LDK!
2 27 s 10 46.77 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL V B.D.
3 35 s 10 48.52 KOBUS Magdalena LKS Pogórze Skoczów 2001 U14 SL --
4 58 s 10 51.54 PAZERA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U14 SL -- # LDK!
5 64 s 10 53.40 KROTLIŃSKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U14 SL -- LDK!
1 6 s 11 44.56 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL III
2 14 s 11 45.75 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL IV CIUK Marek # Z/3899/15 2018 2
3 63 s 11 53.11 OTCZYK Jessica MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U14 SL --
4 75 s 11 58.78 SKÓLSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL -- #
1 60 s 12 52.47 FELIKS Weronika MKS-MOSM Bytom 2002 U14 SL --
2 61 s 12 52.70 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U14 SL -- B.D. #
3 66 s 12 54.25 BULIK Ewelina MKS-MOSM Bytom 2002 U14 SL --
4 72 s 12 57.99 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 2003 U12 SL -- BIELA Monika # Z/3771/17 2021 5
1 16 s 13 46.04 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 2001 U14 SL IV CIEPŁAK Maciej B.D. # Z/3456/15 2023 LDK!
2 36 s 13 48.53 JAKUBIEC Paulina MKS-MOS Katowice 1999 U16 SL --
3 48 s 13 49.66 NOWAK Martyna AZS-AWF Katowice # 2003 U12 SL -- B.D. # 5
4 50 s 13 50.28 ZYWERT Emilia TL ROW Rybnik 2000 U16 SL --
1 1 s 14 38.91 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 1992 U23 SL -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
2 2 s 14 39.22 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 1987 Sen SL -- #
3 42 s 14 49.01 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik # 2002 U14 SL -- # LDK!
1 8 s 15 44.86 MIERZEJEK Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL --
2 20 s 15 46.21 SZARPAK Aleksandra RMKS Rybnik 1998 U18 SL --
3 23 s 15 46.42 BĘC Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL --
4 38 s 15 48.69 CEBULA Anna MKS-MOSM Bytom 1998 U18 SL -- #
5 56 s 15 50.99 HETMAŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 2002 U14 MA -- OSIEWACZ Stefan GIZA Andrzej B.D. # , Z/0693/16 , 2023 LDK!
6 69 s 15 55.59 MARIOWSKA Agnieszka LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U16 OP --
600 m K
1 1 s 1 1:26.68 ¦WIĘTY-ERSETIC Justyna KS AZS AWF Katowice # 1992 U23 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander Z/2913/11 2023 MM
2 2 s 1 1:41.21 SKIBIŃSKA Karolina KS AZS AWF Katowice # 2000 U16 SL III
3 3 s 1 1:41.59 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 2000 U16 SL III B.D. #
4 4 s 1 1:43.93 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 1999 U16 SL IV #
5 5 s 1 1:44.53 KRYSZTOFORSKA Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U16 SL IV
6 6 s 1 1:44.54 BUL Julia GKS Piast Gliwice 1999 U16 SL IV
7 9 s 1 1:45.43 KARA¦ Klaudia MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U16 SL IV
9 16 s 1 1:49.80 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 2001 U14 SL V CZECH Klaus Z/1809/15 2021 3
1 8 s 2 1:45.28 WOWRA Klaudia RMKS Rybnik 1998 U18 SL --
2 10 s 2 1:46.75 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL V #
3 12 s 2 1:47.13 SZYMALA Paulina LKS Pogórze Skoczów 2000 U16 SL V
4 13 s 2 1:48.20 NIEDWOROK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL V #
5 14 s 2 1:48.27 KWIECIŃSKA Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL V
6 15 s 2 1:48.74 ĆMIEL Aleksandra GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL V
7 19 s 2 1:51.09 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 2001 U14 SL -- B.D. 4
8 20 s 2 1:51.38 PALACZ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
9 22 s 2 1:53.03 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 2001 U14 SL --
1 7 s 3 1:44.98 BATKO Agata MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL IV
2 23 s 3 1:54.04 KORNY Aleksandra MKS Iskra Pszczyna 2002 U14 SL --
3 25 s 3 1:55.20 BIERNAT Angelika MKS Czechowice-Dziedzice # 2001 U14 SL --
4 26 s 3 1:55.55 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL --
5 29 s 3 1:57.72 GAMROTEK Natalia MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U14 SL --
6 31 s 3 1:58.20 RUTKOWSKA Martyna TS AKS Chorzów 2000 U16 SL --
7 41 s 3 2:05.39 SAWICKA Paulina MOSiR Mysłowice # 2000 U16 SL --
8 45 s 3 2:12.27 JANKOWSKA Aleksandra MOSiR Mysłowice # 2001 U14 SL -- SZENDERA Józef BEZ
9 46 s 3 2:16.60 CEBRAT Paulina UKS Chromik Mysłowice # 1999 U16 SL --
1 24 s 4 1:55.13 WOJTYNEK Marta LKS Pogórze Skoczów 2000 U16 SL --
2 33 s 4 1:58.32 MORCISZEK Dominika UKS Olimpia Zabrze 1999 U16 SL --
3 35 s 4 2:00.08 BAKALARZ Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2000 U16 SL --
4 39 s 4 2:01.74 PASEK Anna MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL --
5 42 s 4 2:07.21 PU¦LEDZKA Karolina MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL --
6 44 s 4 2:11.78 PYTLARZ Alicja UKS Olimpia Zabrze 2000 U16 SL --
7 48 s 4 2:21.63 KISIO Julia MOSiR Mysłowice # 2000 U16 SL -- PĘKALA Łukasz BEZ
1 17 s 5 1:50.81 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 2001 U14 SL --
2 18 s 5 1:51.06 ŁYP Marta UKS Czwórka Żory 2000 U16 SL --
3 21 s 5 1:52.46 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 2000 U16 SL --
4 27 s 5 1:56.63 TREJDA Joanna RMKS Rybnik 1999 U16 SL --
5 38 s 5 2:01.08 EBERT Natalia MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL --
6 43 s 5 2:09.06 ¦LĘZAK Karolina MKS-MOS Katowice # 2003 U12 SL -- PĘKALA Łukasz # BEZ
7 47 s 5 2:20.91 GRZESZNY Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 2001 U14 SL -- #
1 28 s 6 1:56.88 JAGIEŁO Wiktoria KB MOSiR Jastrzębie # 2001 U14 SL --
2 30 s 6 1:57.99 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 2001 U14 SL -- #
3 32 s 6 1:58.21 KOWAL Weronika LUKS Zabrzeg 2002 U14 SL -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta Z/1678/16 2016 5 LDK!
4 34 s 6 1:59.19 FRANKOWSKA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U14 SL --
5 36 s 6 2:00.33 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U14 SL -- JONDA Czesław # Z/4241/15 2023 3
6 37 s 6 2:00.35 BOBEK Agnieszka MKS-MOSM Bytom # 2000 U16 SL -- #
7 40 s 6 2:03.99 WĘGRZYK Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL -- #
1000 m K
1 1 s 1 3:00.10 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 1998 U18 SL -- #
2 2 s 1 3:04.41 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 2000 U16 SL III
3 3 s 1 3:06.24 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 2000 U16 SL III CZECH Klaus Z/1808/15 2023 1
4 4 s 1 3:07.67 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice # 1999 U16 DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2023
5 5 s 1 3:08.14 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 1999 U16 SL III B.D. #
6 6 s 1 3:08.75 DWORACZEK Elżbieta UKS Olimpia Zabrze 1999 U16 SL III
7 7 s 1 3:10.51 KOWALIK Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 1999 U16 SL III
8 8 s 1 3:10.58 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 2001 U14 SL III #
9 9 s 1 3:12.95 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2000 U16 SL IV #
10 10 s 1 3:19.26 HAN Julia AZS-AWF Katowice # 1999 U16 SL IV B.D.
11 11 s 1 3:19.79 RYDZ Marta CKS Budowlani Częstochowa 1999 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/0565/15 2017 3
12 12 s 1 3:22.99 RYDZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 1999 U16 SL V LAMCH Czesław Z/0566/15 2017 3
13 13 s 1 3:25.28 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL V
14 14 s 1 3:25.64 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 2001 U14 SL V CZECH Klaus Z/1807/15 2020 3
15 15 s 1 3:33.91 RAKUS Maria LKS Pogórze Skoczów 2000 U16 SL --
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 15.86 BARANEK Weronika KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ +0.9 III B.D. B.D. # , Z/0650/15 , 2022
2 2 s 1 15.88 KOKOT Honorata LKS Pszczyna 1999 U16 SL +0.9 III
3 3 s 1 17.11 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 1999 U16 SL +0.9 IV
4 4 s 1 19.84 SZYMURA Natalia RMKS Rybnik 1999 U16 SL +0.9 --
300 m pł K
1 1 s 1 51.60 GˇSIOREK Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 2000 U16 SL IV #
2 2 s 1 55.32 TROSKA Dagmara TS AKS Chorzów 2000 U16 SL --
3 3 s 1 55.49 OSTROWICZ Dominika CKS Budowlani Częstochowa 1999 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3359/15 2018 BEZ
4 4 s 1 60.65 MAMZEROWSKA Weronika TS AKS Chorzów 2000 U16 SL --
4x100 m K
1 s 1 51.10 SITEK Justyna
BARANEK Weronika
KARA¦ Klaudia
GLEGOŁA Aldona
MOS CSiR D±browa Górnicza 2000
1999
1999
1999
U16 SLK --
B.D. B.D.

, Z/0650/15
, 2022

2 s 1 51.59 BARTOSZ Patrycja
BORYS Katarzyna
HRUZIK Patrycja
SZCZEPANIK Klaudia
GKS Piast Gliwice 2000
1999
2000
2000
U16 SLK --


3 s 1 52.91 DRAGAN Justyna
BIAŁEK Jagoda
JASIK Karolina
ZAWRONEK Natalia
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000
2000
1999
1999
U16 SLK --


B.D.

4 s 1 53.36 KUPCZAK Adrianna
CIE¦LAR Katarzyna
ZAMORA Małgorzata
MOŁDRZYK Wiktoria
MUKS SZS Cieszyn 1999
1999
1999
1999
U16 SLK --


B.D.

5 s 1 54.55 KAPIAS Magdalena
OSTYŃSKA Justyna
KWA¦NIAK Oliwia
PŁAWECKA Agata
LUKS Zabrzeg 2000
2000
1999
2000
U16 SLK --

B.D.

6 s 1 55.25 GAJ Joanna
KRAUZE Aleksandra
LISIAK Zuzanna
GAJ Aleksandra
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001
2000
1999
1999
U16 SLK --
B.D.


1 s 2 52.32 KOZAKIEWICZ Sandra
KLĘBOWSKA Wiktoria
STEFANOWICZ Magdalena
RAŻAKOWSKA Małgorzata
MKS-MOSM Bytom 1999
2000
2000
1999
U16 SLK --

KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/4569/15
2023

2 s 2 52.47 SZOTA Paulina
WIECZORKOWSKA Laura
RUSIN Anna
RYNDAK Wiktoria
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000
1999
1999
2000
U16 SLK -- PASZTA Anna


4
3 s 2 53.38 PARZYCH Weronika
SZYMURA Natalia
TREJDA Joanna
JABŁOŃSKA Julia
RMKS Rybnik 2000
1999
1999
1999
U16 SLK --


4 s 2 53.48 RY¦ Urszula
MACH Natalia
MACHOWICZ Agnieszka
KRASOŃ Katarzyna
MKS Iskra Pszczyna 2001
1999
2001
2000
U16 SLK --
BIELA Marek

Z/0307/15
2023
1
5 s 2 54.60 NOWROTEK Wiktoria
KWIECIŃSKA Joanna
NIEDWOROK Karolina
PALACZ Wiktoria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999
1999
2000
1999
U16 SLK --


6 s 2 55.18 KRĘTOSZ Natalia
BABICKA Natalia
BIERNAT Marcelina
KOMINEK Karina
LUKS Zabrzeg 1999
1999
2000
2000
U16 SLK --

JARCZOK Miłosz
Z/2027/16
2016
BEZ
1 s 3 54.83 RODENKO Magdalena
ZWIAS Justyna
WOJTYŁA Marcelina
WRZESZCZ Magdalena
LKS Pogórze Skoczów 2001
1999
2000
2000
U16 SLK --
KRUPA Iwona

Z/1733/15
2022
4
2 s 3 55.53 SAWICKA Aleksandra
CZADER Anna
KOWALSKA Weronika
OSIKA Magdalena
KS Sprint Bielsko-Biała 2000
1999
1999
1999
U16 SLK --


3 s 3 55.56 PEŁKA Zuzanna
TOMANEK Olga
JAKUBIEC Paulina
KARPF Magdalena
MKS-MOS Katowice 2000
2000
1999
2000
U16 SLK --


4 s 3 57.58 MALIK Sonia
KLUGA Wiktoria
FULAR Oliwia
KOREPTA Ksenia
TS AKS Chorzów 1999
1999
2001
2001
U16 SLK --


1 s 4 54.67 FIGURA Dominika
KORCIPA Karolina
GRALIKOWSKA Katarzyna
KORBUT Milena
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001
2000
2000
2000
U16 SLK --


BARSZCZ Mirosław B.D.
Z/2389/15
2023

2 s 4 57.03 ĆMIEL Aleksandra
RADOLIŃSKA Antonina
BUL Julia
GORZAWSKA Nicola
GKS Piast Gliwice 2000
1999
1999
1999
U16 SLK --


3 s 4 58.95 KUC Daria
ŁACHOWSKA Natalia
PASEK Anna
WĘGLARZ Daria
MKS-MOSM Bytom 2000
2001
2000
2000
U16 SLK --


Wzwyż K
1 1 f 1 1.40 SIEDLACZEK Sara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL V #
2 2 f 1 1.40 GORZAWSKA Nicola GKS Piast Gliwice 1999 U16 SL V
2 2 f 1 1.40 PISAREK Gabriela MUKS SZS Cieszyn 1999 U16 SL V
4 4 f 1 1.40 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL V #
4 4 f 1 1.40 PIWOŃ Sylwia TS AKS Chorzów 2000 U16 SL V
6 6 f 1 1.35 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 1999 U16 SL --
6 6 f 1 1.35 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 1999 U16 SL --
W dal K
  f 1 3.14 SUTOR Katarzyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +0.7 --
  f 1 3.45 BRODA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +1.1 --
  f 1 3.70 SZPAŁEK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U14 SL +1.7 -- #
  f 1 4.31 SEWERYN Natalia JKLA Jawor Jaworzno # 1997 U18 SL +0.5 -- B.D. Z/0633/14 2021
  f 1 4.31 SZKUDLAREK Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL +0.6 --
  f 1 4.37 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 2001 U14 SL +1.5 -- BIELA Marek B.D. # Z/4616/15 2018
1 1 f 1 4.83 SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 2000 U16 SL +3.1 IV #
2 2 f 1 4.78 LUDYNIA Olga TL ROW Rybnik 1996 U20 SL +3.9 -- B.D. BEZ
3 3 f 1 4.68 SZKUDLAREK Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL +3.9 V
4 4 f 1 4.62 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL +3.9 V
5 5 f 1 4.44 PEŁKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL +3.2 --
6 6 f 1 4.44 KIEPURA Monika KS AZS AWF Kraków # 2000 U16 MA +0.8 -- GIZA Maciej B.D. Z/0884/15 2023
7 7 f 1 4.37 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 2001 U14 SL +2.6 -- BIELA Marek B.D. # Z/4616/15 2018
8 8 f 1 4.37 OLSZEWSKA Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL +4.2 --
9 9 f 1 4.35 NOWAK Kinga MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 U18 SL +3.8 -- #
10 10 f 1 4.33 SEWERYN Natalia JKLA Jawor Jaworzno # 1997 U18 SL +3.4 -- B.D. Z/0633/14 2021
11 11 f 1 4.30 POSZWA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U16 SL +7.2 -- # LDK!
12 12 f 1 4.22 KOCKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL +1.9 -- #
13 13 f 1 4.18 BUGLA Martyna RMKS Rybnik 2000 U16 SL +4.9 -- #
14 14 f 1 4.07 SZPAŁEK Aleksandra TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U14 SL +4.0 -- #
15 15 f 1 3.96 SZUMILAS Jessica MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +1.8 --
16 16 f 1 3.85 SAWICKA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U16 SL +4.9 --
17 17 f 1 3.67 BRODA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +2.9 --
18 18 f 1 3.44 SUTOR Katarzyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +7.3 --
Kula (3) K
1 1 f 1 11.02 GRYGIEL Agnieszka MKS-MOSM Bytom 1997 U18 SL III
2 2 f 1 10.60 MAKSYMOWICZ Sonia MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U16 SL IV
3 3 f 1 10.59 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 1999 U16 SL IV #
4 4 f 1 10.22 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 U18 SL IV #
5 5 f 1 9.61 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 2001 U14 OP V ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4493/15 2020 3
6 6 f 1 8.82 DZIURZYŃSKA Monika MKS-MOS Katowice 1999 U16 SL V
7 7 f 1 7.80 UTRATA Amanda CKS Budowlani Częstochowa 1999 U16 SL --
8 8 f 1 7.51 MUSIAŁ Natalia CKS Budowlani Częstochowa 1999 U16 SL --
9 9 f 1 7.30 OCHNIO Nina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U14 SL --
10 10 f 1 6.81 ZYSZCZAK Agata CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 37.01 SIDORUK Anna LKS Pogórze Skoczów 1999 U16 SL III
2 2 f 1 36.09 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 1999 U16 SL III #
3 3 f 1 35.31 TYMIŃSKA Martyna KS AZS AWF Katowice # 1998 U18 SL -- #
4 4 f 1 30.70 DAWIDOWICZ Klaudia LUKS MGOKSiR Korfantów 1998 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1356/14 2014 BEZ
5 5 f 1 28.48 KOLEK Magdalena Maria LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U16 OP IV
6 6 f 1 27.79 SPYRA Natalia MKS-MOSM Bytom 1998 U18 SL --
7 7 f 1 22.77 KUCIA Patrycja LUKS MGOKSiR Korfantów 2000 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1307/15 2016 3
8 8 f 1 21.51 MODRZEJEWSKA Anna RMKS Rybnik 1999 U16 SL --
9 9 f 1 18.69 OSTROWSKA Maja MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U16 SL --
10 10 f 1 16.75 OLEKSIAK Sandra MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL --
Młot (3) K
1 1 f 1 32.98 DAWIDOWICZ Klaudia LUKS MGOKSiR Korfantów 1998 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1356/14 2014 BEZ
2 2 f 1 29.16 KONIECZNA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL V
3 3 f 1 24.88 JAKUBOWSKA Marta TS AKS Chorzów 2000 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam # Z/4664/15 2019 4
4 4 f 1 23.34 KUCIA Patrycja LUKS MGOKSiR Korfantów 2000 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1307/15 2016 3
Oszczep (500) K
1 1 f 1 35.81 ŻELAZOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL IV
2 2 f 1 27.33 OSUCH Oliwia LKS Pogórze Skoczów 2000 U16 SL --
3 3 f 1 25.30 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U16 SL -- #
4 4 f 1 24.75 WASILEWSKA Nikola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL --
5 5 f 1 24.15 MAĆKÓW Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U16 OP --
6 6 f 1 23.17 OLEKSIUK Karolina LUKS Zabrzeg 1999 U16 SL --
7 7 f 1 22.33 ISKRZYCKA Monika LUKS Zabrzeg 1999 U16 SL -- #
Chód 3 km K
1 1 s 1 13:33.73 GOLBA Katarzyna KS AZS AWF Katowice # 1989 Sen SL -- B.D. # Z/1925/11 2021 BEZ
2 2 s 1 14:19.13 MOTOR Joanna AZS UMCS Lublin # 1994 U23 LU -- #
3 3 s 1 15:31.82 PATYNA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL --
4 4 s 1 15:38.82 MĘDROŃ Patrycja LUKS Zabrzeg 1999 U16 SL II
5 5 s 1 16:39.50 UJMA Daria CKS Budowlani Częstochowa 1999 U16 SL III
6 6 s 1 16:50.74 REMSAK Kamila UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2000 U16 SL III
7 7 s 1 16:53.12 FIMOWICZ Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 1998 U18 SL --
8 8 s 1 16:56.49 MARZEC Daria LUKS Zabrzeg 1999 U16 SL III KOBĘDZA Jan Z/0364/15 2016 4
9 9 s 1 17:17.84 LUBECKA Paulina LUKS Zabrzeg 1999 U16 SL III KOBĘDZA Jan Z/0366/15 2016 4
10 10 s 1 18:00.44 GROBARCZYK Natalia LUKS Zabrzeg 2000 U16 SL IV KOBĘDZA Jan # Z/4404/15 2016 4
11 11 s 1 18:15.78 JANIKOWSKA Katarzyna MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U16 SL IV
12 12 s 1 18:45.92 ¦WIERCZEWSKA Monika LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U16 OP IV
13 13 s 1 18:52.53 SOCHA Angelika MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U16 SL IV
14 14 s 1 18:56.13 KIKUT Agnieszka MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL IV
15 15 s 1 18:58.25 WACHOWSKA Victoria MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U16 SL IV
16 16 s 1 18:59.57 ¦WIERCZEWSKA Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U16 OP IV
17 17 s 1 19:54.03 DAROWNA Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL V #
18 18 s 1 20:17.15 WOJARSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL V #
100 m M
1 3 s 1 11.40 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 1999 U16 SL +1.0 III
2 4 s 1 11.59 MAZUR Mateusz RMKS Rybnik 1999 U16 SL +1.0 III
3 7 s 1 11.87 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U16 SL +1.0 IV HOMA Wioleta B.D. Z/0363/15 2023
4 8 s 1 11.90 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 2000 U16 SL +1.0 IV
5 9 s 1 12.13 GÓRALSKI Karol UKS Chromik Mysłowice # 1999 U16 SL +1.0 IV
6 36 s 1 13.41 BOBIŃSKI Dawid MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL +1.0 --
  s 1 DQ MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U16 SL +1.0 -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
1 11 s 2 12.27 JUZYSZYN Patryk TS AKS Chorzów 1999 U16 SL +3.3 V
2 12 s 2 12.45 BARAN Jakub MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL +3.3 V #
3 14 s 2 12.51 SZWAGIERCZAK Maciej TS AKS Chorzów 1999 U16 SL +3.3 V
4 17 s 2 12.63 CZAPROWSKI Rafał MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL +3.3 V
5 19 s 2 12.65 SADOWSKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL +3.3 V
6 20 s 2 12.67 RAJWA Jakub TS AKS Chorzów 1999 U16 SL +3.3 V
7 21 s 2 12.69 GAWRYSZ Aleksander TS AKS Chorzów 1999 U16 SL +3.3 V
1 15 s 3 12.54 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz # 2000 U16 SL +0.5 V #
2 24 s 3 12.86 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +0.5 -- #
3 25 s 3 12.90 GWIŻDŻ Dawid MKS-MOS Katowice 1999 U16 SL +0.5 --
4 29 s 3 13.07 BŁACHNO Maksymilian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U16 SL +0.5 --
5 30 s 3 13.11 GROMALA Grzegorz LUKS Zabrzeg 2000 U16 SL +0.5 -- HOMA Wioleta Z/4413/15 2016 BEZ
6 31 s 3 13.13 PALA Dominik MKS Iskra Pszczyna 2001 U14 SL +0.5 --
7 34 s 3 13.36 ŻOGAŁA Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U14 SL +0.5 --
1 22 s 4 12.71 JABŁOŃSKI Łukasz MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +2.7 V #
2 23 s 4 12.80 PRYCIUK Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U16 SL +2.7 -- #
3 37 s 4 13.46 WOJTKOWIAK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL +2.7 --
4 38 s 4 13.70 BARANIUK Patryk GKS Piast Gliwice # 1999 U16 SL +2.7 --
5 43 s 4 13.98 BANCER Mateusz GKS Piast Gliwice # 1999 U16 SL +2.7 --
6 44 s 4 14.06 PRZERADZKI Michał GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL +2.7 --
1 10 s 5 12.26 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U16 SL +0.4 V
2 40 s 5 13.81 KIEŁPIŃSKI Jan MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL +0.4 -- #
3 41 s 5 13.90 WIECZOREK Tomasz TS AKS Chorzów 2000 U16 SL +0.4 --
4 42 s 5 13.94 MICHALIK Kamil MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL +0.4 --
5 45 s 5 14.11 PIEKARCZYK Patryk AZS-AWF Katowice # 2000 U16 SL +0.4 -- #
1 13 s 6 12.48 WÓJCIK Mateusz LUKS Zabrzeg 1999 U16 SL +1.3 V HOMA Wioleta # Z/4446/15 2015 BEZ
2 18 s 6 12.64 ¦WIERCZEWSKI Marcin LUKS MGOKSiR Korfantów 1998 U18 OP +1.3 --
3 27 s 6 13.00 SZOŁTYSEK Rafał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL +1.3 -- #
4 33 s 6 13.25 KOZYRA Wiktor MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U16 SL +1.3 -- #
5 46 s 6 15.64 NEUMAN Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U12 SL +1.3 -- GÓRECKA Małgorzata # BEZ LDK!
6 47 s 6 16.25 DULIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U12 SL +1.3 -- GÓRECKA Małgorzata # BEZ LDK!
  s 6 DQ MOTYL Jakub CKS Budowlani Częstochowa 1999 U16 SL +1.3 --
1 35 s 7 11.80 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U16 SL -0.1 IV
2 16 s 7 12.59 SIKORSKI Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U14 SL -0.1 V B.D. # Z/4779/15 2023 II
3 26 s 7 12.99 MŁYNARSKI Szymon TS AKS Chorzów 2000 U16 SL -0.1 --
4 28 s 7 13.04 KORUS Kacper MKS-MOSM Bytom 2001 U14 SL -0.1 -- #
5 6 s 7 13.36 WINKOWSKI Arkadiusz MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL -0.1 -- #
6 39 s 7 13.72 TOMASZEWSKI Szymon MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL -0.1 --
1 1 s 8 10.74 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1990 Sen SL +5.0 I
2 2 s 8 11.09 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 1996 U20 SL +5.0 II
3 5 s 8 11.63 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL +5.0 III KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
4 32 s 8 13.17 SKUPIEŃ Jakub RMKS Rybnik 2001 U14 SL +5.0 --
300 m M
1 6 s 1 37.21 TURSKI Krzysztof RLTL Optima Radom # 2000 U16 MZ II #
2 18 s 1 40.00 KOWAL Bartłomiej GKS Piast Gliwice 1999 U16 SL IV
3 19 s 1 40.58 WOLNIK Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U16 SL V
4 21 s 1 41.16 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL V
5 22 s 1 41.22 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U16 SL V
6 27 s 1 42.52 KOCHAN Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
1 20 s 2 40.69 UCHNAST Piotr MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL V
2 24 s 2 41.90 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2000 U16 SL V B.D.
3 28 s 2 42.77 KU¦ Tomasz LUKS Zabrzeg 2000 U16 SL --
  s 2 DQ GŁˇBEK Kamil MKS Iskra Pszczyna # 2000 U16 SL -- BIELA Marek # Z/2485/17 2019 3
1 29 s 3 42.82 MIZERA Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL --
2 34 s 3 43.67 PAJˇK Jakub KS AZS AWF Katowice # 2001 U14 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4403/15 2022
3 35 s 3 45.05 PA¬DZIERZ Adam KS AZS AWF Katowice # 2000 U16 SL -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/4651/15 2023
4 36 s 3 45.07 PACHOLE Szymon GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL -- #
5 37 s 3 46.13 SIEKA Aleksander MOSiR Mysłowice # 2000 U16 SL -- SZENDERA Józef BEZ
1 25 s 4 42.19 SZYCHTA Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U14 SL V # LDK!
2 31 s 4 43.01 FORAJTER Patryk RMKS Rybnik 2000 U16 SL --
3 38 s 4 46.15 NOWAK Nikodem UKS Olimpia Zabrze 2001 U14 SL -- #
4 40 s 4 47.81 MATUSIK Paweł UKS Olimpia Zabrze 2001 U14 SL -- #
1 39 s 5 46.51 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2002 U14 SL -- B.D. # LDK!
2 42 s 5 50.15 JASICZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U12 SL -- # LDK!
3 45 s 5 51.96 MACIUŁA Damian UKS Olimpia Zabrze 2001 U14 SL -- #
4 47 s 5 55.95 DYMEK Łukasz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U12 SL --
5 48 s 5 57.80 ZIÓŁKOWSKI Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U12 SL -- # LDK!
6 49 s 5 58.71 SZYMCZYK Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL --
1 26 s 6 42.33 BEDNAREK Jakub MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL V
2 41 s 6 48.00 WOJTYŁA Wojciech LKS Pogórze Skoczów 2001 U14 SL --
3 43 s 6 50.56 SIKORA Sebastian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL -- #
4 44 s 6 51.46 STĘPIEŃ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U12 SL -- # LDK!
1 12 s 7 38.94 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL III #
2 13 s 7 39.09 NOREK Jakub TS AKS Chorzów 1999 U16 SL IV
3 15 s 7 39.27 ROSÓŁ Sebastian KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL IV KRUPA Iwona B.D. # Z/0754/15 2023
4 30 s 7 42.83 SZYBOL Krzysztof LUKS MGOKSiR Korfantów 1998 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1351/14 2014 BEZ
1 11 s 8 37.84 KIJEWSKI Aleksander MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL --
2 17 s 8 39.36 POLAK Przemysław MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL -- #
3 32 s 8 43.18 MAŁOLEPSZY Kamil MKS Iskra Pszczyna 1997 U18 SL --
4 46 s 8 51.99 DOROSZCZUK Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL -- # LDK!
1 1 s 9 34.82 ZALEWSKI Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz 1995 U20 SL --
2 2 s 9 34.84 GWIAZDOŃ Paweł AZS-AWF Katowice 1991 Sen SL -- B.D. # M
3 3 s 9 35.90 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 1996 U20 SL --
4 10 s 9 37.79 KOZŁOWSKI Przemysław KS AZS AWF Katowice # 1998 U18 SL -- B.D. PRENCEL Piotr # , Z/0326/14 , 2023
5 16 s 9 39.35 FLIEGERT Filip UKS Czwórka Żory # 1998 U18 SL --
6 23 s 9 41.60 CIE¦LIK Wojciech AZS-AWF Katowice # 1998 U18 SL -- #
1 9 s 10 37.60 SOCHIERA Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U18 SL -- #
2 14 s 10 39.25 MAJEWSKI Jacek KS AZS AWF Katowice # 2000 U16 SL IV MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4611/15 2022
3 33 s 10 43.36 LISIECKI Daniel GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL --
1 4 s 11 37.15 WĘGLER Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1995 U20 SL -- B.D. BEZ
2 5 s 11 37.16 KRAUT Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 1995 U20 SL --
3 7 s 11 37.24 FREDYK Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL --
4 8 s 11 37.31 NESKA Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 1997 U18 SL --
600 m M
1 2 s 1 1:30.13 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 2000 U16 SL III HELBIK Joachim # Z/0664/15 2023 3
2 3 s 1 1:33.19 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 1999 U16 SL IV
3 4 s 1 1:33.80 JARCZOK Bartosz KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL IV JARCZOK Miłosz # Z/0361/15 2023 1
4 8 s 1 1:36.56 OLESIŃSKI Marcin GKS Piast Gliwice 1999 U16 SL V
5 9 s 1 1:37.36 CHWAŁEK Mikołaj UKS Chromik Mysłowice # 1999 U16 SL V #
6 10 s 1 1:37.54 WYSOWSKI Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 2000 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1573/15 2015 5
7 11 s 1 1:37.60 CHMIELEWSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2000 U16 SL V
8 11 s 1 1:47.04 E A LUKS Zabrzeg 2000 U16 SL --
1 12 s 2 1:37.96 IDZIK Patryk MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL V
2 14 s 2 1:38.95 BERGER Sebastian MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL V #
3 15 s 2 1:39.41 GRZECH Rafał LUKS MGOKSiR Korfantów 2000 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1571/15 2015 5
4 17 s 2 1:40.56 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 2000 U16 SL -- BIELA Marek # Z/4615/15 2019 2
5 18 s 2 1:40.75 KACHEL Aleksander TS AKS Chorzów 1999 U16 SL --
6 19 s 2 1:41.95 TWOREK Damian MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL --
7 20 s 2 1:42.94 GRABARCZYK Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 1999 U16 SL --
8 23 s 2 1:45.84 MAREK Marcin MKS-MOSM Bytom 2000 U16 SL --
9 31 s 2 1:54.02 SZYMAŃSKI Dominik MKS-MOS Katowice 1999 U16 SL --
10 33 s 2 1:59.78 SU¦LIK Radosław UKS Chromik Mysłowice # 2001 U14 SL -- SZENDERA Józef # 4
1 25 s 3 1:46.50 KOWALCZE Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL --
2 28 s 3 1:49.54 NEJMAN Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL -- #
3 30 s 3 1:51.55 GOMAN Gino GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL --
4 32 s 3 1:55.95 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 2001 U14 SL -- #
5 34 s 3 2:04.79 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza # 2003 U12 SL --
6 35 s 3 2:09.57 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 2004 U12 SL -- PASZTA Wiesław # Z/3733/17 2023 4
1 7 s 4 1:36.05 SZMYT Eryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2000 U16 SL V
2 13 s 4 1:38.88 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2023 3
3 21 s 4 1:43.78 BORKOWSKI Michał CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL -- #
4 22 s 4 1:45.34 WEIDEMAN Dawid UKS Diament Jedynka Wodzisław ¦l±ski 1999 U16 SL --
5 26 s 4 1:46.84 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 1999 U16 SL -- #
6 27 s 4 1:48.99 JANKÓW Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U14 SL --
7 29 s 4 1:50.89 SZYMAŃSKI Piotr MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL --
1 1 s 5 1:23.44 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1993 U23 SL -- B.D. B.D. 2
2 5 s 5 1:35.11 PRZEDZIŃSKI Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U16 SL V
3 6 s 5 1:35.96 RUDZKI Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1998 U18 SL --
4 16 s 5 1:39.42 BEŁC Paweł MKS-MOSM Bytom 1999 U16 SL V B.D.
5 24 s 5 1:46.27 WACHOWICZ Bartosz UKS Czwórka Żory 2000 U16 SL --
1000 m M
1 3 s 1 2:47.29 SEMPER Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL IV PASZTA Wiesław B.D. Z/0586/15 2023
2 6 s 1 2:51.25 SROKOSZ Denis MKS-MOS Katowice 1999 U16 SL V
3 8 s 1 2:55.88 WALECZKO Mario MOSiR Mysłowice # 1999 U16 SL V
4 10 s 1 2:58.85 MUTWIL Oliwier TL ROW Rybnik # 1999 U16 SL V B.D. B.D. # , Z/2051/16 , 2023
5 12 s 1 3:00.08 PANEK Maciej UKS Olimpia Zabrze 2000 U16 SL --
6 13 s 1 3:00.30 GAJECKI Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL -- #
7 14 s 1 3:01.63 PIEGZA Błażej UKS Olimpia Zabrze 2000 U16 SL --
8 17 s 1 3:02.97 GÓRSKI Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999 U16 SL -- #
9 18 s 1 3:03.56 WO¬NIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 1999 U16 SL -- LAMCH Czesław B.D. # Z/3365/15 2023
10 19 s 1 3:07.84 BOŻEK Patryk UKS Chromik Mysłowice # 2000 U16 SL -- PĘKALA Łukasz BEZ
11 22 s 1 3:16.07 OLEJNIK Filip CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL -- #
1 1 s 2 2:34.75 ZACZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1996 U20 SL --
2 2 s 2 2:43.98 FICA Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U18 SL --
3 4 s 2 2:47.99 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2023 2
4 5 s 2 2:50.11 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 1999 U16 SL V
5 7 s 2 2:51.31 KALUS Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 1998 U18 SL -- #
6 9 s 2 2:58.22 HOHMANN Sebastian UKS Olimpia Zabrze 2000 U16 SL V
7 11 s 2 2:59.08 ANDRZEJEWSKI Filip MUKS SZS Cieszyn 1999 U16 SL V #
8 15 s 2 3:02.05 KUBISZ Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL --
9 16 s 2 3:02.90 SZASTAK Mateusz KS AZS AWF Kraków # 2000 U16 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/0896/15 2023
10 20 s 2 3:09.92 GELLEN Mateusz MUKS SZS Cieszyn 1999 U16 SL -- #
11 21 s 2 3:12.12 SULIGA Marcel CKS Budowlani Częstochowa 2000 U16 SL -- #
12 23 s 2 3:18.93 ZACHWIEJ Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 1997 U18 SL --
13 24 s 2 3:30.70 HULBÓJ Paweł MKS-SMS Victoria Racibórz 2001 U14 SL --
14 25 s 2 3:36.30 KOTULA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U12 SL -- # LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.13 DZIUBA Szymon KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ +2.3 III WOJTKOWSKI Maciej # Z/0703/15 2023 1
2 2 s 1 16.64 KUBACKI Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 1999 U16 SL +2.3 III
3 3 s 1 18.65 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL +2.3 --
300 m pł M
1 1 s 1 47.85 PALIWODA Tomasz MKS-MOS Katowice 2000 U16 SL --
2 2 s 1 47.95 STANISZEWSKI Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 1999 U16 SL --
3 3 s 1 48.03 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 2000 U16 SL -- KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2023 1
4x100 m M
1 s 1 46.58 DZIUBA Szymon
KALINOWSKI Kamil
KUBACKI Wojciech
TURSKI Krzysztof
MKS-SMS Victoria Racibórz 1999
1999
1999
2000
U16 SLK -- WOJTKOWSKI Maciej


Z/0703/15
2023
1
2 s 1 48.01 RAJWA Jakub
SZWAGIERCZAK Maciej
NOREK Jakub
JUZYSZYN Patryk
TS AKS Chorzów 1999
1999
1999
1999
U16 SLK --


3 s 1 48.67 PALA Dominik
MAJEWSKI Jacek
GŁˇBEK Kamil
ZATORSKI Mikołaj
MKS Iskra Pszczyna 2001
2000
2000
1999
U16 SLK --
MATUSIŃSKI Aleksander
BIELA Marek
BIELA Marek B.D.
Z/4611/15
Z/2485/17
Z/0308/15
2022
2019
2017

3

4 s 1 49.27 KOWAL Bartłomiej
MIZERA Mateusz
OSTROPOLSKI Jakub
PRZERADZKI Kacper
GKS Piast Gliwice 1999
2000
2000
2000
U16 SLK --


5 s 1 49.44 JABŁOŃSKI Łukasz
ROSÓŁ Sebastian
KULPECKI Filip
LATOS Mateusz
MOS CSiR D±browa Górnicza 2000
1999
1999
2000
U16 SLK --
KRUPA Iwona B.D.

Z/0754/15
2023

1 s 2 44.65 SZYMAŃSKI Mateusz
NESKA Patryk
GÓRAL Daniel
FREDYK Dawid
MOS CSiR D±browa Górnicza 1998
1997
1997
1997
U18 SLK --


2 s 2 49.76 PAJˇK Rafał
PAJˇK Jakub
GROMALA Grzegorz
WÓJCIK Mateusz
LUKS Zabrzeg 1999
2001
2000
1999
U16 SLK -- HOMA Wioleta B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander
HOMA Wioleta
HOMA Wioleta
Z/0363/15
Z/4403/15
Z/4413/15
Z/4446/15
2023
2022
2016
2015


BEZ
BEZ
3 s 2 50.11 GWIŻDŻ Dawid
BŁAŻKOWSKI Artur
BEDNAREK Jakub
PA¬DZIERZ Adam
MKS-MOS Katowice 1999
1999
2000
2000
U16 SLK --


MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/4651/15
2023

4 s 2 52.04 SADOWSKI Kamil
KOCHAN Kamil
GÓRSKI Dominik
SZYCHTA Krzysztof
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 1999
1999
1999
2001
U16 SLK --


5 s 2 52.16 WOJTKOWIAK Łukasz
UCHNAST Piotr
MICHALIK Kamil
BARAN Jakub
MKS-MOSM Bytom 2000
2000
2000
1999
U16 SLK --


6 s 2 58.26 MŁYNARSKI Szymon
KACHEL Aleksander
SCELINA Pio
PŁASZCZYMˇKA Paweł
TS AKS Chorzów 2000
1999
2001
2001
U16 SLK --


1 s 3 51.54 KOZŁOWSKI Dominik
PIEKARCZYK Patryk
PIEKARCZYK Maciej
GAJECKI Kacper
MOS CSiR D±browa Górnicza 2000
2000
2000
2000
U16 SLK --


2 s 3 52.09 CZADER Hubert
JAROMIN Mateusz
STANISZEWSKI Kamil
WANDZEL Mateusz
KS Sprint Bielsko-Biała 2000
2000
1999
1999
U16 SLK --
B.D.


3 s 3 52.84 WINKOWSKI Arkadiusz
PALIWODA Tomasz
TOMASZEWSKI Szymon
PARAFINIUK Mateusz
MKS-MOS Katowice 2000
2000
2000
2001
U16 SLK --


Wzwyż M
1 1 f 1 1.70 BIDZIŃSKI Michał Grzegorz LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U16 OP V
2 2 f 1 1.65 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 1999 U16 DS V B.D.
3 3 f 1 1.45 BROŻEK Samuel MKS-SMS Victoria Racibórz 2000 U16 SL --
4 4 f 1 1.35 SCELINA Pio TS AKS Chorzów 2001 U14 SL --
5 5 f 1 1.25 PŁASZCZYMˇKA Paweł TS AKS Chorzów 2001 U14 SL --
W dal M
  f 1 3.21 KACZOR Konrad MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U12 SL +1.3 -- LDK!
  f 1 3.57 ¦WIERCZYNA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL +0.3 --
  f 1 4.08 TUDZIEŻ Mateusz RMKS Rybnik 2000 U16 SL +1.2 --
  f 1 4.28 MOL Jakub MKS-MOS Katowice 2002 U14 SL +0.4 -- #
  f 1 4.28 TODA Miłosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U14 SL +0.6 --
  f 1 4.38 PARAFINIUK Mateusz MKS-MOS Katowice 2001 U14 SL -0.2 --
  f 1 4.40 PIEKARCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +0.1 -- #
  f 1 5.18 MIZERA Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL +0.3 --
  f 1 5.36 ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 1999 U16 SL +0.7 -- BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
1 1 f 1 6.88 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik 1994 U23 SL +2.4 II B.D. B.D. 2
2 2 f 1 6.48 KUSTRA Piotr TL ROW Rybnik 1994 U23 SL +0.5 III
3 3 f 1 6.05 ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 1999 U16 SL +4.1 IV BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
4 4 f 1 5.81 DZIDA Paweł KS AZS AWF Katowice # 1999 U16 SL +0.7 V KRUPA Iwona Z/0121/15 2023 1
5 5 f 1 5.49 ¦WIERCZEWSKI Marcin LUKS MGOKSiR Korfantów 1998 U18 OP +2.7 --
6 6 f 1 5.20 MIZERA Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U16 SL +4.1 --
7 7 f 1 5.10 ¦WIST Jakub RMKS Rybnik 1999 U16 SL +3.3 --
8 8 f 1 5.07 LATOS Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +5.5 --
9 9 f 1 4.76 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +1.1 -- #
10 10 f 1 4.74 PARAFINIUK Mateusz MKS-MOS Katowice 2001 U14 SL +5.9 --
11 11 f 1 4.74 PIEKARCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +2.7 -- #
12 12 f 1 4.53 MOL Jakub MKS-MOS Katowice 2002 U14 SL +3.3 -- #
13 13 f 1 4.36 TODA Miłosz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U14 SL +4.0 --
14 14 f 1 4.33 TUDZIEŻ Mateusz RMKS Rybnik 2000 U16 SL +5.5 --
15 15 f 1 3.71 ¦WIERCZYNA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2002 U14 SL +3.0 --
16 16 f 1 3.46 KACZOR Konrad MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2003 U12 SL +5.2 -- LDK!
17 17 f 1 3.28 JABŁOŃSKI Łukasz MOS CSiR D±browa Górnicza 2000 U16 SL +1.7 -- #
Kula (5) M
1 1 f 1 12.15 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL V
2 2 f 1 11.69 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 1999 U16 SL V
3 3 f 1 11.02 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 1999 U16 SL V #
4 4 f 1 10.38 CIELEBAN Paweł UKS Chromik Mysłowice # 1999 U16 SL -- PĘKALA Łukasz BEZ
5 5 f 1 10.09 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U14 SL --
6 6 f 1 8.99 KOCUR Szymon GKS Piast Gliwice 1999 U16 SL --
7 7 f 1 7.38 KU¦ Kamil MUKS SZS Cieszyn 2000 U16 SL --
8 8 f 1 7.32 JANIA Robert TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2001 U14 SL -- LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 37.83 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1999 U16 SL IV
2 2 f 1 34.70 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 1999 U16 SL V BONK Stanisław BONK Stanisław B.D. Z/3214/15 2021
3 3 f 1 29.67 SZCZEPANIAK Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 2000 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1308/15 2015 BEZ
4 4 f 1 27.93 GODEK Bartosz RMKS Rybnik 1999 U16 SL -- #
5 5 f 1 24.91 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2001 U14 SL --
6 6 f 1 23.77 ANDERS Oskar MKS-MOS Katowice 1999 U16 SL --
7 7 f 1 22.61 SOBIK Filip RMKS Rybnik 2000 U16 SL --
Młot (5) M
1 1 f 1 47.80 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 1999 U16 SL IV #
2 2 f 1 26.84 SZCZEPANIAK Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 2000 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1308/15 2015 BEZ
Oszczep (600) M
1 1 f 1 33.04 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 1999 U16 SL -- #
Chód 5 km M
1 1 s 1 26:00.99 MAŁECKI Waldemar UKS Walker Bieruń # 1958 Masters SL -- B.D. Z/1661/11 2023 BEZ
2 2 s 1 28:31.00 MICHALEC Mateusz UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 1995 U20 SL --
3 3 s 1 34:56.69 BIEDA Dawid Krzysztof LUKS MGOKSiR Korfantów 1999 U16 OP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.420717954636 sekund