Warszawa 11.05.2014
Mistrzostwa Warszawy Juniorów i Juniorów Młodszych/ ¦wiatowy Dzień Lekkiej Atletyki
100 m K
1 1 s 1 12.44 ŻEBROWSKA Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U20 SL +0.9 II B.D. NAZARKIEWICZ Robert B.D. # , Z/0398/12 , 2022
2 2 s 1 12.46 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ +0.9 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2022
3 3 s 1 12.73 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ +0.9 II B.D. 3
4 4 s 1 12.76 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +0.9 III B.D. # 1
5 5 s 1 12.84 CHACIŃSKA Natalia AZS ŁódĽ # 1996 U20 LD +0.9 III #
6 8 s 1 13.40 RĘBI¦ Kinga AZS-AWF Warszawa 1995 U20 MZ +0.9 IV B.D. # 2
7 9 s 1 13.65 DZIENISZ Gabriela SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ +0.9 IV OBROCKI Bogdan Z/4099/11 2014 4
1 6 s 2 13.23 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +1.6 IV B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1465/13 , 2021
2 7 s 2 13.28 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U20 MZ +1.6 IV
3 10 s 2 13.72 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 U20 MZ +1.6 IV NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2022 3
4 11 s 2 13.85 GRZYWOCZ Weronika OKS Skra Warszawa 1996 U20 MZ +1.6 --
5 12 s 2 13.86 GRALA Anna OKLA Ostrołęka 1996 U20 MZ +1.6 --
6 13 s 2 14.18 ZMUDA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ +1.6 -- GˇSIEWSKI Artur Z/1484/14 2014 BEZ
1 1 e 1 12.34 ¦WIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 1987 Sen MZ +0.3 II
2 2 e 1 12.88 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ +0.3 III
3 3 e 1 13.05 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ +0.3 III B.D. # BEZ
4 4 e 1 13.09 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ +0.3 III #
5 5 e 1 13.25 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ +0.3 -- B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2022
6 6 e 1 14.02 PLUTA Bożena WAT Warszawa 1992 U23 MZ +0.3 --
1 1 e 2 12.51 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM -0.1 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
2 2 e 2 12.60 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U18 ZP -0.1 II B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
3 3 e 2 13.23 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U18 MZ -0.1 IV B.D. B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2022
4 4 e 2 13.28 SZCZĘSNA Katarzyna ULKS Jedlińsk 1998 U18 MZ -0.1 IV #
5 6 e 2 13.44 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ -0.1 IV B.D. 3
6 9 e 2 13.57 ORYSIAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk 1998 U18 MZ -0.1 IV
7 10 e 2 13.66 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ -0.1 IV ZAMECZNIK Jacek B.D. # Z/0261/14 2022 2
1 5 e 3 13.38 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ -0.1 IV #
2 7 e 3 13.49 BARYŁA Oliwia UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ -0.1 IV
3 11 e 3 13.67 GRZYB Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ -0.1 IV
4 12 e 3 13.79 KUCHARSKA Małgorzata Maria UKS Technik Augustów 1998 U18 PD -0.1 IV
5 13 e 3 13.83 KUCHARSKA Ewelina ULKS Jedlińsk 1998 U18 MZ -0.1 -- #
6 14 e 3 13.88 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 1997 U18 MZ -0.1 -- B.D. # 1
1 e 4 13.46 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U16 MZ +0.9 IV
2 8 e 4 13.54 CHWEDCZUK Klaudia MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ +0.9 IV B.D. Z/0691/13 2015 2
3 15 e 4 14.45 KRZYSZTOSZEK Natalia UKS Młodzik Warszawa 1998 U18 MZ +0.9 --
4 16 e 4 15.08 MASEWICZ Anna MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ +0.9 --
5 17 e 4 15.48 PRZYKAZKA Wiktoria MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ +0.9 --
6 18 e 4 16.65 GURZĘDA Gabriela UKS Clan Ostrołęka # 2001 U14 MZ +0.9 -- PIERZCHAŁA Halina # Z/2315/15 2018 BEZ
1 f 1 12.42 ŻEBROWSKA Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U20 SL +0.1 II B.D. NAZARKIEWICZ Robert B.D. # , Z/0398/12 , 2022
2 f 1 12.50 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ +0.1 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2022
3 f 1 12.83 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ +0.1 III B.D. 3
4 f 1 12.84 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ +0.1 III #
5 f 1 12.88 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +0.1 III B.D. # 1
6 f 1 12.96 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ +0.1 III B.D. # BEZ
1 f 2 13.23 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U18 MZ +0.9 IV B.D. B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2022
2 f 2 13.43 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ +0.9 IV #
3 f 2 13.45 BARYŁA Oliwia UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ +0.9 IV
4 f 2 13.64 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 1999 U16 MZ +0.9 IV
1 f 3 12.63 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM +0.6 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
2 f 3 12.65 GULCZYŃSKA Natalia RAZ Szczecin # 1997 U18 ZP +0.6 II B.D. WARDASZKA Andrzej # , Z/1234/13 , 2022
3 f 3 13.33 CHWEDCZUK Klaudia MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ +0.6 IV B.D. Z/0691/13 2015 2
4 f 3 13.60 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ +0.6 IV B.D. 3
5 f 3 13.87 ORYSIAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk 1998 U18 MZ +0.6 --
6 f 3 13.92 GRZYB Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ +0.6 --
200 m K
1 1 s 1 26.44 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ -0.1 III #
2 2 s 1 26.60 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ -0.1 III B.D. # BEZ
3 3 s 1 27.01 WOJCIESZEK Anna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ -0.1 III B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2022
4 4 s 1 27.81 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 1999 U16 MZ -0.1 IV #
5 5 s 1 29.82 GODLEWSKA Paulina WAT Warszawa 1990 Sen MZ -0.1 --
1 s 2 25.37 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -0.7 II B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł # , Z/0183/12 , 2022
2 s 2 26.18 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ -0.7 II B.D. # 1
3 s 2 26.25 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ -0.7 II B.D. 3
4 s 2 26.87 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ -0.7 III KĘDZIORA Robert Z/1466/12 2014 2
5 s 2 27.77 PRYWATA Izabela UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ -0.7 IV RADKE Karol Z/1459/13 2014 3
1 s 3 27.01 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U20 MZ 0.0 III
2 s 3 27.37 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ 0.0 IV B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1465/13 , 2021
3 s 3 28.69 GRZYWOCZ Weronika OKS Skra Warszawa 1996 U20 MZ 0.0 --
4 s 3 29.18 GRALA Anna OKLA Ostrołęka 1996 U20 MZ 0.0 --
5 s 3 30.25 ZMUDA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ 0.0 -- GˇSIEWSKI Artur Z/1484/14 2014 BEZ
1 s 4 26.02 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U18 MZ -0.1 II #
2 s 4 26.29 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ -0.1 III B.D. 2
3 s 4 27.24 SZCZĘSNA Katarzyna ULKS Jedlińsk 1998 U18 MZ -0.1 III #
4 s 4 28.03 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U18 LU -0.1 IV B.D.
5 s 4 28.07 KUCHARSKA Małgorzata Maria UKS Technik Augustów 1998 U18 PD -0.1 IV
6 s 4 28.34 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 1997 U18 MZ -0.1 IV B.D. BEZ
7 s 4 28.71 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 1997 U18 MZ -0.1 -- B.D. # 1
8 s 4 29.13 MIANECKA Andżelika MUKS Płock 1997 U18 MZ -0.1 --
1 s 5 27.75 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ -1.1 IV BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2022 1
2 s 5 27.78 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków # 1997 U18 MA -1.1 IV B.D. # Z/1639/13 2022 LDK!
3 s 5 29.08 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 2000 U16 MZ -1.1 V JOBT Andrzej B.D. Z/1767/15 2021
4 s 5 29.30 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 1998 U18 MZ -1.1 -- B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
5 s 5 29.77 WATRAS Monika MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ -1.1 --
6 s 5 29.80 KAZADI Paola OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ -1.1 --
7 s 5 30.16 SZELˇG Olga MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ -1.1 --
9 s 5 32.17 LEWCZUK Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U18 MZ -1.1 --
1 s 6 27.30 ODOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa # 1997 U18 MZ -0.5 III B.D. B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1683/13 , 2022
2 s 6 27.77 CHWEDCZUK Klaudia MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ -0.5 IV B.D. Z/0691/13 2015 2
3 s 6 28.71 DWORNICZAK Natalia UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ -0.5 -- KĘDZIORA Robert Z/1466/14 2016 4
4 s 6 30.84 WEBER Marta MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ -0.5 --
1 s 7 28.15 BARYŁA Oliwia UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ -0.1 IV
2 s 7 29.15 LIPA Monika UKS Kusy Warszawa 1998 U18 MZ -0.1 -- KĘDZIORA Robert Z/1467/14 2016 4
3 s 7 29.55 DYLAWERSKA Sylwia MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -0.1 --
4 s 7 30.07 TŁOMACKA Wiktoria UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ -0.1 -- KĘDZIORA Robert Z/1468/14 2016 4
400 m K
1 s 1 59.12 JARZYŃSKA Anita SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/4097/11 2015 1
2 s 1 60.44 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ III
3 s 1 61.65 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków # 1997 U18 MA III B.D. # Z/1639/13 2022 LDK!
4 s 1 62.25 DĘBIEC Klaudia SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/1579/13 2016 3
5 s 1 62.43 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/1466/12 2014 2
6 s 1 66.32 LIPA Monika UKS Kusy Warszawa 1998 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/1467/14 2016 4
7 s 1 67.68 KRALSKA Joanna MUKS Płock 1997 U18 MZ --
1 s 2 61.84 WA¦NIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ III
2 s 2 64.37 TŁOMACKA Wiktoria UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/1468/14 2016 4
3 s 2 65.12 KUZIORA Sylwia KKS Victoria Stalowa Wola 1994 U23 PK --
4 s 2 65.64 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ -- JENDRYCH Marek B.D. # Z/0709/14 2022
5 s 2 66.40 PARAFIAŃCZUK Jolanta WLKS Nowe Iganie # 1992 U23 MZ --
1 s 3 61.90 LISZEWSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława 1998 U18 MZ III
2 s 3 64.33 DWORNICZAK Natalia UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/1466/14 2016 4
3 s 3 65.38 LEWANDOWSKA Lidia AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ -- B.D. BEZ
4 s 3 73.67 STANKIEWICZ Kinga MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ --
800 m K
1 s 1 2:15.86 WÓJCIK Anna O¦ AZS Poznań # 1994 U23 WP II B.D. B.D. #
2 s 1 2:16.55 JARZYŃSKA Kinga SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. B.D. # Z/0353/12 2016 2
3 s 1 2:17.89 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ III
4 s 1 2:18.43 DWORECKA Weronika OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ III
5 s 1 2:19.54 NOWAK Natalia OKLA Ostrołęka 1997 U18 MZ III
6 s 1 2:22.75 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa 1994 U23 MZ III B.D. BEZ
7 s 1 2:25.36 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ IV B.D.
8 s 1 2:27.18 ZAWADZKA Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/1468/13 2016 3
9 s 1 2:27.29 BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 U20 MZ IV DˇBROWSKI Dariusz # Z/0397/12 2022 3
10 s 1 2:33.69 SADOCH Paula AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ --
11 s 1 2:41.99 TYLENDA Aleksandra OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ --
12 s 1 2:42.69 KRYNICKA Karolina OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ --
1500 m K
1 s 1 4:45.23 KALINOWSKA Paulina OKS Start Otwock 1991 Sen MZ III B.D. B.D. # 2
2 s 1 4:47.27 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 1995 U20 MZ III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
3 s 1 4:48.54 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamo¶ć 1993 U23 LU III B.D. BEZ
4 s 1 4:49.17 GREFKOWICZ Natalia OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ III
5 s 1 4:51.87 MARCINKIEWICZ Agata KS Warszawianka W-wa 1997 U18 MZ III JAKUBOWSKI Marek Z/0654/14 2015 2
6 s 1 4:52.68 MICHAŁOWSKA Daria UKS Technik Augustów 1998 U18 PD III
7 s 1 4:53.75 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie # 1996 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0203/12 2022
8 s 1 4:56.51 GRUZ Aleksandra OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ III
9 s 1 4:59.61 MAROSZEK Agata UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ IV WRONA Grzegorz Z/0785/13 2014 4
10 s 1 5:00.25 KRUTEL Magdalena SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/0475/12 2015 2
11 s 1 5:10.52 BIAŁA Antonina KS Agros Zamo¶ć 1994 U23 LU -- #
  s 1 DQ LIPSKA-MAZUREK Paulina LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 1992 U23 PD -- B.D. 1
3000 m K
1 s 1 10:51.57 SZCZEGOT Katarzyna GKS Wilga Garwolin 1998 U18 MZ III
2 s 1 10:58.16 STARZYK Marzena UKS Olimp Kozienice 1996 U20 MZ III LDK!
3 s 1 12:27.04 JANKOWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
4 s 1 15:09.42 MOTYL Sandra UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
5 s 1 18:19.68 PAWŁOWSKA Ola UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.48 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U18 MZ +1.2 I #
2 2 e 1 14.96 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 1997 U18 ZP +1.2 II #
3 3 e 1 15.05 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ +1.2 II B.D. 2
4 7 e 1 17.29 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ +1.2 IV BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2022 1
5 9 e 1 17.65 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ +1.2 IV CICHOSZ Sandra # 2
1 4 e 2 15.42 CYMBALAK Weronika UKS Gepard Warszawa 1998 U18 MZ -1.0 II B.D. BEZ
2 5 e 2 16.10 TWOREK Urszula NKS Nowe Miasto Lubawskie # 1998 U18 WN -1.0 III B.D. Z/0152/14 2021
3 6 e 2 16.93 PRU¦ Małgorzata UKS SMS Warszawa 1997 U18 MZ -1.0 IV RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
4 8 e 2 17.47 ZABIEGAŁOWSKA Beata UKS SMS Warszawa 1997 U18 MZ -1.0 IV
5 10 e 2 17.73 SUCHECKA Marta UKS Clan Ostrołęka # 1997 U18 MZ -1.0 IV
  e 2 DNF SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ -1.0 -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
1 f 1 14.56 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 1998 U18 MZ +0.5 II #
2 f 1 14.94 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 1997 U18 ZP +0.5 II #
3 f 1 15.38 CYMBALAK Weronika UKS Gepard Warszawa 1998 U18 MZ +0.5 II B.D. BEZ
4 f 1 15.47 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ +0.5 II B.D. 2
5 f 1 15.60 TWOREK Urszula NKS Nowe Miasto Lubawskie # 1998 U18 WN +0.5 II B.D. Z/0152/14 2021
6 f 1 16.78 PRU¦ Małgorzata UKS SMS Warszawa 1997 U18 MZ +0.5 III RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
100 m pł K
1 s 1 14.54 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 1991 Sen MZ +1.2 II B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
2 s 1 14.60 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ +1.2 II
4x100 m K
1 s 1 51.02 CZERNY Patrycja
PRYWATA Izabela
RUSINIAK Monika
KRZYWICKA Magda
UKS Kusy Warszawa 1996
1996
1996
1996
U20 MAZ -- KĘDZIORA Robert
RADKE Karol
B.D.
B.D. RˇCZKA Paweł
Z/1466/12
Z/1459/13
, Z/1465/13
2014
2014
, 2021
2
3
3

2 s 1 54.08 SZELENBAUN Wiktoria
SOKAL Marta
RADZKA Paulina
SOKOŁOWSKA Julia
AKL Ursynów Warszawa 1999
1999
1999
2000
U16 MAZ --


B.D. KĘDZIORA Robert
, Z/2324/15
, 2022

3 s 1 54.21 PARAFIAŃCZUK Jolanta
KUZIORA Sylwia
GODLEWSKA Paulina
PLUTA Bożena
KU AZS WAT w Warszawie 1992
1994
1990
1992
Sen MAZ --


4 s 1 54.34 SOCZEWKA Dominika
SOCZEWKA Klaudia
ŁUCZAK Wiktoria
KUCIŃSKA Weronika
MKS Pogoń Siedlce 1999
1999
1999
2000
U16 MAZ -- B.D.
B.D.
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/3612/15
Z/2067/15
2015
2015
BEZ
5
3
4
5 s 1 54.66 TŁOMACKA Wiktoria
LIPA Monika
DWORNICZAK Natalia
CIESIELSKA Anna
UKS Kusy Warszawa 1997
1998
1997
1997
U18 MAZ -- KĘDZIORA Robert
KĘDZIORA Robert
KĘDZIORA Robert
B.D.
Z/1468/14
Z/1467/14
Z/1466/14
Z/1639/13
2016
2016
2016
2022
4
4
4

6 s 1 55.84 KLUCZNIK Joanna
¦WIĘCICKA Barbara
BIENIEWICZ Zuzanna
NIEDZIÓŁKA Paulina
UKS Wawer ZS 70 Warszawa 1998
1998
1998
1998
U18 MAZ -- B.D.


BEZ
7 s 1 58.15 MIZEREK Kaja
SUCHECKA Marta
OSTROWSKA Natalia
ŻEBROWSKA Martyna
UKS Clan Ostrołęka 1997
1997
1997
1997
U18 MAZ -- PIERZCHAŁA Halina


Z/1110/14
2016
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.55 NOWICKA Anna RKS Skra Warszawa 1992 U23 MZ III B.D. BEZ
2 f 1 1.50 NASTERSKA Weronika OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ IV
3 f 1 1.45 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U18 MZ IV #
4 f 1 1.45 TWOREK Urszula NKS Nowe Miasto Lubawskie # 1998 U18 WN IV B.D. Z/0152/14 2021
5 f 1 1.35 SZYSZKA Paulina UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ --
6 f 1 1.35 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 1997 U18 MZ -- B.D. BEZ
7 f 1 1.30 CABAŃSKA Julia UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ --
Tyczka K
1 f 1 3.50 ¦MIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ I #
2 f 1 3.30 GAŁWA Ewa AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ I
3 f 1 3.30 OBERDA Julia OKS Skra Warszawa 2000 U16 MZ I
4 f 1 3.10 MIKIELEWICZ Anna AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ II
5 f 1 3.10 BARTNIKIEWICZ Patrycja AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ II
6 f 1 2.90 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ III GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2022 1
6 f 1 2.90 WO¬NIAK Anna UKS SMS Warszawa 1997 U18 MZ III GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 2
8 f 1 2.90 OŁDAK Urszula OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ III
9 f 1 2.70 KULIGOWSKA Sylwia AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ III #
10 f 1 2.70 ZWOLIŃSKA Patrycja UKS Orlęta Warszawa 1996 U20 MZ III BONTRUK Dariusz Z/1572/12 2014 3
11 f 1 2.70 SZYMANEK Maja KS AZS AWF Warszawa # 2000 U16 MZ III WOJTKOWSKI Maciej B.D. # Z/3992/15 2022
11 f 1 2.70 GÓROWSKA Wiktoria UKS Orlęta Warszawa 1998 U18 MZ III BONTRUK Dariusz # Z/1487/14 2014 3
13 f 1 2.50 JACHIMCZYK Malika OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ IV
14 f 1 2.50 BLOCH Wiktoria Anna AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ IV
15 f 1 2.50 PARTYGA Michalina OKS Skra Warszawa 1999 U16 MZ IV
16 f 1 2.20 PUCKO Kalina AZS-AWF Warszawa 1999 U16 MZ V
W dal K
1 f 1 5.11 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ +1.8 III
2 f 1 5.06 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 1995 U20 MZ +0.8 IV RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
3 f 1 4.13 DRˇŻKIEWICZ Barbara MKS Durasan Płońsk 1996 U20 MZ -0.1 --
1 f 2 5.22 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM -0.8 III SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
2 f 2 5.19 GRZYB Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ +1.6 III
3 f 2 4.83 GRANICKA Małgorzata OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ +0.1 IV
4 f 2 4.83 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ +0.6 IV B.D. 3
5 f 2 4.80 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ +0.1 IV ZAMECZNIK Jacek B.D. # Z/0261/14 2022 2
6 f 2 4.67 KUCHARSKA Ewelina ULKS Jedlińsk 1998 U18 MZ +0.3 -- #
7 f 2 4.55 PRU¦ Małgorzata UKS SMS Warszawa 1997 U18 MZ +0.5 -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
8 f 2 4.55 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ +0.2 -- JENDRYCH Marek B.D. # Z/0709/14 2022
9 f 2 4.33 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ +0.7 -- CICHOSZ Sandra # 2
10 f 2 4.27 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ +0.9 -- STANISLAWSKI Krzysztof B.D.
11 f 2 4.20 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 1998 U18 MZ +0.2 -- B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2022 3
12 f 2 4.19 ZABIEGAŁOWSKA Beata UKS SMS Warszawa 1997 U18 MZ -0.2 --
13 f 2 3.88 LEWCZUK Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 1998 U18 MZ +0.5 --
Trójskok K
1 f 1 9.45 ŻEBROWSKA Martyna UKS Clan Ostrołęka # 1997 U18 MZ -0.6 --
2 f 1 9.44 NASTERSKA Weronika OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ -0.3 --
3 f 1 9.17 SUCHECKA Marta UKS Clan Ostrołęka # 1997 U18 MZ -0.2 --
4 f 1 9.14 WUDARCZYK Dagmara UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ +0.3 --
5 f 1 8.45 ROSZCZYK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ -0.2 --
6 f 1 8.12 ZAWISTOWSKA Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ +0.3 --
7 f 1 8.03 JANKOWSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ -0.1 --
8 f 1 8.01 PAWŁOWSKA Ola UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ -0.1 --
9 f 1 7.63 PISZCZATOWSKA Kinga UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ -0.4 --
10 f 1 7.32 POWAŁKA Daria UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ 0.0 --
  f 1 NM MOTYL Sandra UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ 0.0 --
  f 1 NM KRYNGIERT Ola UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ 0.0 --
  f 1 NM ZAWADKA Żaneta UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 15.69 ¦LEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ I OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2022
2 f 1 14.84 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 1997 U18 MZ I
3 f 1 11.63 FLISEK Barbara OKS Start Otwock 1999 U16 MZ III DZBIKOWICZ-SIERPIŃSKA Barbara Z/0638/15 2020 1
4 f 1 11.23 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ III CICHOSZ Sandra # 2
5 f 1 11.02 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 U18 MZ III NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2022
6 f 1 10.70 BUZOR Dominika RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ IV #
7 f 1 10.23 PIUS Angelika UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ IV
8 f 1 9.90 MALINOWSKA Anna MLKL Płock 1997 U18 MZ IV
9 f 1 5.52 KRZYSZTOSZEK Natalia UKS Młodzik Warszawa 1998 U18 MZ --
Kula (4) K
1 f 1 11.99 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 1995 U20 MZ II
2 f 1 9.50 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 U20 MZ IV NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2022 3
3 f 1 8.48 RAJEWSKA Magdalena MLKL Płock 1996 U20 MZ --
4 f 1 7.14 PRYWATA Izabela UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ -- RADKE Karol Z/1459/13 2014 3
Dysk (0.75) K
1 f 1 32.30 SIŃCZUK Natalia MKS Pułtusk 1999 U16 MZ IV
2 f 1 30.25 GˇSIEWSKA Natalia MKS Pułtusk 2000 U16 MZ IV
3 f 1 24.14 KA¬MIERCZAK Natalia MKS Pułtusk 2000 U16 MZ V
Dysk (1) K
1 f 1 46.00 SZYCZEWSKA Bogna MKL Toruń 1994 U23 KP I B.D. 1
1 f 2 19.47 KAMIEŃ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ --
1 f 3 42.79 ¦LEPOWROŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ II OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2022
2 f 3 34.32 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 1998 U18 MZ III #
3 f 3 25.69 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ -- B.D. # 3
Młot (3) K
1 f 2 40.66 BOŃDA Zuzanna OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ IV
2 f 2 36.35 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ IV B.D. # 3
1 f 3 23.78 JĘDRZEJCZYK Dominika AZS-AWF Warszawa 1999 U16 MZ -- B.D. #
2 f 3 19.42 SKRABA Alicja AZS-AWF Warszawa 1999 U16 MZ --
Młot (4) K
1 f 1 36.23 KAMIEŃ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ IV
2 f 1 16.43 KULKOWSKA Anna OKS Skra Warszawa 1995 U20 MZ --
Oszczep (500) K
1 f 1 35.37 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 1997 U18 MZ IV
2 f 1 35.19 BUZOR Dominika RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ IV #
3 f 1 29.89 SZYSZKA Paulina UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ --
4 f 1 29.14 KULESZA Agata UKS SP 1 Wyszków 1998 U18 MZ -- RĘBOWSKI Artur Z/0120/14 2014 BEZ
5 f 1 28.96 PRU¦ Małgorzata UKS SMS Warszawa 1997 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
6 f 1 28.09 ROSZCZYK Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
7 f 1 27.44 BUCZYŃSKA Barbara UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1998 U18 MZ --
8 f 1 26.73 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 1997 U18 MZ -- B.D. BEZ
9 f 1 25.86 STRZEMBECZNA Eliza MUKS Płock 1997 U18 MZ --
10 f 1 24.31 PISZCZATOWSKA Kinga UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
11 f 1 24.00 MIZEREK Kaja UKS Clan Ostrołęka # 1997 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/1110/14 2016 BEZ
12 f 1 22.77 ZAWADKA Żaneta UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ --
13 f 1 21.16 WOJTKIEWICZ Karolina AKL Ursynów Warszawa 1997 U18 MZ --
14 f 1 20.06 MALINOWSKA Anna MLKL Płock 1997 U18 MZ --
15 f 1 19.99 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2022 1
16 f 1 17.71 WUDARCZYK Dagmara UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
17 f 1 16.94 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 1997 U18 MZ -- NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2022
18 f 1 16.83 KRYNGIERT Ola UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ --
19 f 1 16.78 KACZYŃSKA Klaudia UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ --
20 f 1 16.72 ZABIEGAŁOWSKA Beata UKS SMS Warszawa 1997 U18 MZ --
21 f 1 15.72 BECHLER Zuzanna UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1998 U18 MZ --
Oszczep (600) K
1 f 1 36.72 KULMACZEWSKA Edyta UKS Misiaczki Pruszków 1991 Sen MZ III B.D. B.D. Z/5256/11 2014 M
2 f 1 35.60 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ III
1 f 2 38.82 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa # 1995 U20 MZ III KRUKOWSKI Michał # Z/4864/11 2016 1
2 f 2 33.21 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 1995 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
3 f 2 33.15 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 U20 MZ IV NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2022 3
4 f 2 31.45 KOCHANOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ IV
5 f 2 24.12 PATLA Dominika AKL Ursynów Warszawa 1995 U20 MZ --
6 f 2 21.01 ZMUDA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/1484/14 2014 BEZ
7 f 2 19.31 RAJEWSKA Magdalena MLKL Płock 1996 U20 MZ --
100 m M
1 1 s 1 10.82 TALACHA Marcin KS Agros Zamo¶ć # 1996 U20 LU +0.7 I GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
2 2 s 1 11.22 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ +0.7 II
3 3 s 1 11.29 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +0.7 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 4 s 1 11.46 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ +0.7 III
5 5 s 1 11.49 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U20 OP +0.7 III #
6 6 s 1 11.55 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ +0.7 III GˇSIEWSKI Artur Z/1538/12 2014 3
7 7 s 1 11.65 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 1995 U20 MZ +0.7 III
8 8 s 1 12.07 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U20 MZ +0.7 IV OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2022 2
1 s 2 11.41 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ -0.3 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2022 1
2 s 2 11.92 RUDENKO Wladimir niest. Warszawa 1995 U20 MZ -0.3 IV BALCERZAK Piotr BEZ
3 s 2 12.21 DEPTUŁA Patryk OKLA Ostrołęka 1996 U20 MZ -0.3 --
4 s 2 12.43 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ -0.3 -- B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/1677/12 , 2022
5 s 2 12.46 CABAN Damian MKS Durasan Płońsk 1996 U20 MZ -0.3 --
6 s 2 12.59 SZOSTAK Aleksander UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ -0.3 -- GˇSIEWSKI Artur Z/1935/12 2015 4
7 s 2 12.88 PISKORSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 1996 U20 MZ -0.3 --
1 1 e 1 11.42 WRONA Łukasz WAT Warszawa 1986 Sen MZ -0.8 III
2 2 e 1 11.47 TKACZYŃSKI Michał WAT Warszawa 1990 Sen MZ -0.8 III
3 4 e 1 11.58 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ -0.8 III
4 5 e 1 11.58 NOWOSAD Michał WAT Warszawa 1991 Sen MZ -0.8 III
5 7 e 1 11.84 DOMŻALSKI Maciej MUKS Płock 1992 U23 MZ -0.8 --
1 3 e 2 11.48 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 1994 U23 MZ +2.0 III B.D. 1
2 6 e 2 11.81 TYCZYŃSKI Jakub niest. Warszawa 1989 Sen MZ +2.0 -- B.D. 3
3 8 e 2 12.07 LESIAK Mateusz UMKS Junior Pionki 1991 Sen MZ +2.0 --
4 9 e 2 12.12 GACH Maciej MKS Polonia Warszawa # 1993 U23 MZ +2.0 -- B.D. BEZ
5 10 e 2 12.15 ZIELIŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa # 1989 Sen MZ +2.0 -- B.D. 2
1 1 e 3 11.42 KWIATKOWSKI Kamil MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ 0.0 III MACIEJEWSKI Janusz Z/1511/13 2015 2
2 2 e 3 11.46 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ 0.0 III
3 3 e 3 11.76 BORYSIUK Adrian MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ 0.0 IV B.D. Z/1510/13 2015 4
4 5 e 3 11.79 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ 0.0 IV
5 6 e 3 11.96 ANTOSIUK Marcin OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ 0.0 IV B.D. BEZ
6 7 e 3 11.99 ŁANIEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 1998 U18 PD 0.0 IV
7 18 e 3 12.26 MAJEWSKI Wojciech UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ 0.0 --
1 8 e 4 12.06 ZYGMUNT Konrad UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ +1.2 IV
2 9 e 4 12.07 BIENIAS Marcin UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ +1.2 IV
3 14 e 4 12.20 PATYKIEWICZ Marek UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ +1.2 IV GˇSIEWSKI Artur Z/1464/13 2013 4
4 19 e 4 12.29 KALINOWSKI Dawid MKS Pułtusk 1998 U18 MZ +1.2 --
5 20 e 4 12.60 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 1997 U18 LD +1.2 --
6 21 e 4 12.72 NOWAK Maciej MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ +1.2 --
1 10 e 5 12.09 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 1997 U18 MZ +0.3 IV
2 12 e 5 12.16 KWIATKOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ +0.3 IV
3 17 e 5 12.24 LECH Mateusz LKS Olymp Błonie 1998 U18 MZ +0.3 --
4 22 e 5 12.81 JACHNA Piotr MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ +0.3 --
5 23 e 5 12.84 KOSEWSKI Adam UKS Clan Ostrołęka # 2000 U16 MZ +0.3 -- PIERZCHAŁA Halina Z/2317/15 2015 BEZ
6 26 e 5 16.58 KRUCZYK Adrian UKS Clan Ostrołęka # 2003 U12 MZ +0.3 -- B.D. BEZ
1 4 e 6 11.77 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ +0.1 IV BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
2 11 e 6 12.11 RUS Karol RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ +0.1 IV
3 13 e 6 12.19 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 1998 U18 MZ +0.1 IV #
4 16 e 6 12.24 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ +0.1 -- B.D. # Z/1197/14 2021 3
5 15 e 6 12.24 MILEWSKI Jacek UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ +0.1 --
6 24 e 6 13.06 ¦WIĘTOCHOWSKI Mateusz UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ +0.1 --
7 25 e 6 13.50 ROSIK Cezary UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ +0.1 -- RZEPKA Marek Z/0916/14 2014 BEZ
  e 6 DQ BURKACKI Jakub UKS LA Basket Warszawa # 1998 U18 MZ +0.1 --
1 f 1 11.21 TKACZYŃSKI Michał WAT Warszawa 1990 Sen MZ -0.1 II
2 f 1 11.22 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ -0.1 II
3 f 1 11.38 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ -0.1 III
4 f 1 11.47 WRONA Łukasz WAT Warszawa 1986 Sen MZ -0.1 III
5 f 1 11.55 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ -0.1 III
6 f 1 11.55 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ -0.1 III GˇSIEWSKI Artur Z/1538/12 2014 3
7 f 1 11.61 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U20 OP -0.1 III #
1 f 2 11.29 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ 0.0 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
2 f 2 11.44 NOWOSAD Michał WAT Warszawa 1991 Sen MZ 0.0 III
1 f 3 11.41 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ +0.7 III
2 f 3 11.61 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ +0.7 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2022 3
3 f 3 11.81 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ +0.7 IV
4 f 3 11.94 BIENIAS Marcin UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1997 U18 MZ +0.7 IV
5 f 3 12.05 ANTOSIUK Marcin OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ +0.7 IV B.D. BEZ
6 f 3 12.07 KWIATKOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ +0.7 IV
7 f 3 12.21 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ +0.7 -- B.D. # Z/1197/14 2021 3
1 f 4 11.53 KWIATKOWSKI Kamil MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ +0.3 III MACIEJEWSKI Janusz Z/1511/13 2015 2
2 f 4 11.83 BORYSIUK Adrian MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ +0.3 IV B.D. Z/1510/13 2015 4
2 f 4 11.83 ZYGMUNT Konrad UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ +0.3 IV
4 f 4 11.90 ŁANIEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 1998 U18 PD +0.3 IV
5 f 4 11.93 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 1998 U18 MZ +0.3 IV #
6 f 4 11.98 RUS Karol RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ +0.3 IV
7 f 4 12.47 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 1997 U18 MZ +0.3 --
200 m M
1 s 1 22.20 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U23 MZ -0.6 II #
2 s 1 22.72 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok 1990 Sen PD -0.6 II B.D. 1
3 s 1 23.36 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk 1994 U23 MZ -0.6 III B.D. Z/1575/12 2013 2
4 s 1 23.53 PABICH Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 1990 Sen SL -0.6 III B.D. 3
5 s 1 23.90 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ -0.6 -- B.D.
6 s 1 24.04 LESIAK Mateusz UMKS Junior Pionki 1991 Sen MZ -0.6 --
7 s 1 24.30 KLATKA Maciej MUKS Legnica 1992 U23 DS -0.6 --
8 s 1 25.02 GWIAZDOWSKI Mateusz MKS Polonia Warszawa 1995 U20 MZ -0.6 -- OBROCKI Bogdan Z/1404/13 2022 2
1 s 2 22.93 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ 0.0 III
2 s 2 22.93 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ 0.0 III STANISLAWSKI Krzysztof # 3
3 s 2 22.93 WOJDA Cezary UKS Błyskawica Domaniewice # 1996 U20 LD 0.0 III ZNYK Stanisław Z/0140/12 2020
4 s 2 23.26 KASPROWICZ Przemysław UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ 0.0 III RADKE Karol Z/4634/11 2014 2
5 s 2 23.27 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ 0.0 III
6 s 2 23.69 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 1996 U20 MZ 0.0 IV
7 s 2 23.92 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1995 U20 OP 0.0 IV #
8 s 2 24.22 RUDENKO Wladimir niest. Warszawa 1995 U20 MZ 0.0 IV BALCERZAK Piotr BEZ
1 s 3 24.11 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U18 MA -0.5 IV B.D. B.D. , Z/0926/13 , 2022
2 s 3 24.19 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 1998 U18 MZ -0.5 IV #
3 s 3 24.50 KWIATKOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -0.5 --
4 s 3 24.55 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ -0.5 --
5 s 3 24.63 ANTOSIUK Marcin OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ -0.5 -- B.D. BEZ
6 s 3 24.75 OKRZEJA Marcin UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ -0.5 -- RADKE Karol Z/1462/13 2014 4
7 s 3 24.85 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ -0.5 --
8 s 3 27.54 SIEMAKOWICZ Patryk MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ -0.5 --
1 s 4 23.33 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ -0.7 III
2 s 4 24.75 RUTKOWSKI Gerard RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ -0.7 --
3 s 4 24.90 ŻURAWSKI Jakub UKS Kusy Warszawa 1998 U18 MZ -0.7 -- KĘDZIORA Robert Z/4539/15 2016 4
4 s 4 24.91 MILEWSKI Jacek UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ -0.7 --
5 s 4 25.04 KALINOWSKI Dawid MKS Pułtusk 1998 U18 MZ -0.7 --
6 s 4 25.27 KUKLA Karol UKS Orlęta Warszawa 1998 U18 MZ -0.7 -- BONTRUK Dariusz # Z/1174/14 2014 4
7 s 4 25.33 BOROWICZ Jan AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ -0.7 --
8 s 4 25.60 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ -0.7 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0671/15 2021 3
1 s 5 24.69 MOSKWIAK Paweł MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ -1.0 -- MARKOWSKI Michał Z/1512/13 2016 2
2 s 5 24.88 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ -1.0 -- B.D. # Z/1197/14 2021 3
3 s 5 25.01 SŁOWIK Maciej UKS Otrębusy 1997 U18 MZ -1.0 --
4 s 5 25.94 KOLIŃSKI Cezary UKS Kusy Warszawa 1998 U18 MZ -1.0 -- KĘDZIORA Robert BEZ
5 s 5 26.70 LEBIODA Radosław UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ -1.0 -- KĘDZIORA Robert BEZ
6 s 5 26.79 ¦WIĘTOCHOWSKI Mateusz UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ -1.0 --
7 s 5 27.88 MATA Patryk UKS Orlęta Warszawa 1998 U18 MZ -1.0 -- B.D. BEZ
  s 5 DQ KACZMAREK Konrad OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ -1.0 --
400 m M
1 1 s 1 51.48 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 1996 U20 MZ III
2 3 s 1 52.99 PACZÓSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0694/13 2015 3
3 4 s 1 53.23 JUREK Filip OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ IV
4 5 s 1 53.38 ¦LˇZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 1995 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
5 6 s 1 53.57 MIZAK Szymon OKS Skra Warszawa 1998 U18 MZ IV
6 8 s 1 53.96 ŻAK Filip GKS Wilga Garwolin 1996 U20 MZ IV
7 9 s 1 54.04 BANASZKIEWICZ Maciej MUKS Płock 1996 U20 MZ IV
1 2 s 2 51.91 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom 1995 U20 MZ III
2 7 s 2 53.66 LADA Damian GKS Wilga Garwolin 1998 U18 MZ IV
3 s 2 55.32 SOKOŁOWSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ --
4 12 s 2 55.67 DOMAŃSKI Piotr MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ --
5 15 s 2 58.94 SZOSTAK Maksymilian OKS Skra Warszawa 1996 U20 MZ --
6 17 s 2 70.13 GAŁˇZKA Dominik UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
1 10 s 3 54.75 ŻURAWSKI Jakub UKS Kusy Warszawa 1998 U18 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/4539/15 2016 4
2 11 s 3 55.45 MATEUSIAK Radosław KS Prefbet-Sonarol # 1998 U18 PD -- B.D. Z/0342/14 2022
3 13 s 3 56.12 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
4 14 s 3 56.54 LEBIODA Radosław UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert BEZ
5 16 s 3 64.24 LINKIEWICZ Krystian UKS Orlęta Warszawa 1998 U18 MZ -- BONTRUK Dariusz BEZ
800 m M
1 s 1 2:01.03 GIL Michał MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ III
2 s 1 2:07.64 GˇSIEWICZ Szymon SSA Legia 1926 Warszawa 1996 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1380/14 2016 BEZ
3 s 1 2:10.69 BˇCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
4 s 1 2:10.96 MIRKOWSKI Jakub OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ --
5 s 1 2:11.15 ANDRZEJEWSKI Kacper OKS Skra Warszawa # 1998 U18 MZ -- #
6 s 1 2:46.30 WˇSOWICZ-KIRYŁO Piotr MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ --
  s 1 DNF IWANICZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ --
1 s 2 2:03.66 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ IV BAŁDYKA Jakub B.D. # Z/0177/14 2022 2
2 s 2 2:04.83 KOĆ Piotr MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/0693/13 2016 2
3 s 2 2:05.60 MNICH Robert RLTL Optima Radom # 1998 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2021
4 s 2 2:09.93 KUDRZYCKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ --
5 s 2 2:14.28 BIELENDA Damian RLTL ZTE Radom 1996 U20 MZ --
6 s 2 2:16.03 GACH Maciej MKS Polonia Warszawa # 1993 U23 MZ -- B.D. BEZ
7 s 2 2:18.43 KOZŁOWSKI Piotr MKS Durasan Płońsk 1998 U18 MZ --
1500 m M
1 1 s 1 3:55.95 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 1996 U20 MZ II
2 2 s 1 3:56.78 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom # 1997 U18 MZ II TRZOS Leszek # Z/0310/13 2022 1
3 3 s 1 3:58.11 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD II CHYLIŃSKI Romuald B.D. Z/4107/11 2022 2
4 4 s 1 4:00.96 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ II JOBT Andrzej Z/0723/13 2021 3
5 5 s 1 4:07.00 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 1992 U23 MZ III #
6 6 s 1 4:07.81 HELON Radosław MKL Szczecin 1994 U23 ZP III B.D. # 2
7 s 1 4:08.44 ROGUSKI Michał MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0695/13 2017 2
8 7 s 1 4:15.40 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa # 1992 U23 MZ -- B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # , Z/5072/11 , 2022 2
9 8 s 1 4:16.81 CIARKOWSKI Michał MUKS Płock 1994 U23 MZ --
10 s 1 4:20.79 DOMAGAŁA Daniel MKS Pogoń Siedlce 1999 U16 MZ IV
11 9 s 1 4:21.24 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ IV JOBT Andrzej Z/1508/13 2022 2
12 10 s 1 4:24.51 WÓJCIK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 1996 U20 MZ --
13 11 s 1 4:26.60 ŁYSZKOWSKI Kamil UKS Siódemka Ostrołęka # 1998 U18 MZ --
14 12 s 1 4:31.12 IWANICZ Rafał MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ --
15 13 s 1 4:32.52 KRAWCZYK Łukasz RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ --
16 14 s 1 5:44.62 KRZE¦NIAK Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ --
  s 1 DNF MARCZAK Tomasz MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ -- #
3000 m M
1 s 1 8:48.60 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 1992 U23 MZ III #
2 s 1 8:58.90 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 1996 U20 MZ III
3 s 1 9:02.21 KOZŁOWSKI Kamil MKS Pułtusk 1995 U20 MZ III
4 s 1 9:59.19 KANOZA Piotr UKS Technik Augustów 1998 U18 PD IV
5 s 1 10:12.23 GRABOWSKI Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U18 MZ --
6 s 1 10:29.48 DEMBY Łukasz UKS Clan Ostrołęka # 1997 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/0643/14 2018 BEZ
8 s 1 11:40.23 TROJANOWSKI Damian UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
9 s 1 12:11.35 PAWŁOWSKI Patryk UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
110 m pł J MŁ M
1 e 1 16.25 BANY Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ 0.0 IV RADKE Karol B.D. # Z/1122/14 2022 LDK!
2 e 1 16.28 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ 0.0 IV BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
3 e 1 16.98 BIEGALESKI Adrian UKS Gimnazjon Płońsk # 1998 U18 MZ 0.0 -- ADAMSKI Robert # Z/0494/14 2022
4 e 1 17.21 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U18 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek B.D. RZEPKA Marek Z/1605/14 2022
1 1 e 2 15.12 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 1997 U18 ZP 0.0 III
2 2 e 2 15.83 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ 0.0 IV RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
3 3 e 2 17.09 PŁOKITA Wiktor UKS Starówka Radom 1997 U18 MZ 0.0 -- WITKOWSKI Henryk Z/1338/13 2014 BEZ
4 4 e 2 18.17 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 1997 U18 MZ 0.0 -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4
1 f 1 15.29 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 1997 U18 ZP 0.0 III
2 f 1 15.78 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ 0.0 IV RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
3 f 1 15.86 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ 0.0 IV BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
4 f 1 15.99 BANY Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ 0.0 IV RADKE Karol B.D. # Z/1122/14 2022 LDK!
5 f 1 16.36 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U18 MZ 0.0 IV RZEPKA Marek B.D. RZEPKA Marek Z/1605/14 2022
6 f 1 17.06 PŁOKITA Wiktor UKS Starówka Radom 1997 U18 MZ 0.0 -- WITKOWSKI Henryk Z/1338/13 2014 BEZ
7 f 1 18.07 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 1997 U18 MZ 0.0 -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.75 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ 0.0 III
2 2 s 1 15.81 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ 0.0 III
3 3 s 1 16.15 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ 0.0 III GˇSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
4x100 m M
1 s 1 47.88 PERKUSZEWSKI Kamil
BYKOWSKI Filip
RUTKOWSKI Gerard
RUS Karol
RLTL ZTE Radom 1997
1998
1997
1997
U18 MAZ --


2 s 1 48.10 KONOPKA Jan
WIERZBICKI Jakub
PLUTA Konrad
GRODZICKI Dariusz
MKS Pogoń Siedlce 2000
1999
2000
1999
U16 MAZ -- B.D.
B.D.
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/2062/15
Z/2064/15
Z/2207/15
2015
2019
2015
4
BEZ
2
BEZ
3 s 1 49.33 BURKACKI Jakub
RUSZCZYK Konrad
KUPIS Tobiasz
PERKOWSKI Krzysztof
UKS LA Basket Warszawa 1998
1998
1998
1998
U18 MAZ --

BOROŃ Adam
BOROŃ Adam
Z/1444/14
Z/1494/14
2019
2017
2
1
Wzwyż M
1 f 1 1.85 ANTOŃCZAK Maciej OKS Skra Warszawa 1996 U20 MZ III B.D. 3
2 f 1 1.85 KAMIŃSKI Adam MKS Pułtusk 1998 U18 MZ III
3 f 1 1.85 CHU Tien RKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ III
4 f 1 1.75 KUKLA Karol UKS Orlęta Warszawa 1998 U18 MZ IV BONTRUK Dariusz # Z/1174/14 2014 4
5 f 1 1.70 CHˇDZYŃSKI Piotr UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ --
6 f 1 1.65 BORKOWSKI Karol UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ --
7 f 1 1.60 CABAN Konrad UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ -- B.D. 3
8 f 1 1.60 AJDACKI Igor UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ --
9 f 1 1.55 SZOSTAK Aleksander UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/1935/12 2015 4
9 f 1 1.55 KAPU¦CIŃSKI Marcel UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
11 f 1 1.50 TROJANOWSKI Damian UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
Tyczka M
1 f 1 4.90 ¦LADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ I #
2 f 1 4.60 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ I #
3 f 1 4.60 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ I #
4 f 1 4.60 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ I B.D. #
5 f 1 4.20 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 1989 Sen MZ II
6 f 1 4.00 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 1997 U18 MZ II #
7 f 1 4.00 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U23 MZ II KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
8 f 1 3.80 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 1996 U20 MZ III GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
8 f 1 3.80 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ III
10 f 1 3.80 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ III B.D.
11 f 1 3.60 ABRAMOWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ III
12 f 1 3.60 MARCINIEWICZ Mateusz AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ III
13 f 1 3.00 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
14 f 1 2.60 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 2000 U16 MZ -- MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2021 2
15 f 1 2.30 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. RZEPKA Marek Z/1605/14 2022
  f 1 NM LASKUS Łukasz UKS Wawer ZS 70 Warszawa # 1998 U18 MZ --
  f 1 NM BORKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
W dal M
  f 1 4.68 GOSTKIEWICZ Rafał MKS Durasan Płońsk 1996 U20 MZ -0.3 --
  f 1 5.50 PISKORSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 1996 U20 MZ +1.0 --
  f 1 5.62 CABAN Damian MKS Durasan Płońsk 1996 U20 MZ +0.7 --
  f 1 5.73 DEPTUŁA Patryk OKLA Ostrołęka 1996 U20 MZ +0.1 --
  f 1 5.81 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ +0.9 -- KĘDZIORA Robert Z/3716/11 2014 2
  f 1 6.44 PIKORA Emil MKS Pułtusk 1996 U20 MZ +0.1 III
  f 1 6.62 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ +0.4 III B.D. ŁUKASIAK Michał # , Z/1677/12 , 2022
  f 1 6.90 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ 0.0 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2022 1
  f 1 6.93 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 1995 U20 MZ -0.3 II
1 f 2 6.72 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 1997 U18 KP +0.9 III BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
2 f 2 6.65 SYSKI Marcin MKL Toruń # 1998 U18 KP +0.7 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2020 2
3 f 2 6.25 ZYGMUNT Konrad UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ +0.5 IV
4 f 2 6.19 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ +1.0 IV RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
5 f 2 6.07 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 1997 U18 LD +0.3 IV
6 f 2 5.91 KUKLA Karol UKS Orlęta Warszawa 1998 U18 MZ +1.0 IV BONTRUK Dariusz # Z/1174/14 2014 4
7 f 2 5.84 ŁANIEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 1998 U18 PD +1.7 --
8 f 2 5.74 SŁOWIK Maciej UKS Otrębusy 1997 U18 MZ +0.4 --
9 f 2 5.60 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 1997 U18 MZ +0.4 -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4
10 f 2 5.59 BORKOWSKI Karol UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ -0.8 --
11 f 2 5.47 CICHAWA Mateusz UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ 0.0 --
12 f 2 5.19 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ +1.7 --
13 f 2 5.11 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 1997 U18 MZ +0.3 --
14 f 2 5.11 SIEMAKOWICZ Patryk MKS Polonia Warszawa 1998 U18 MZ +2.0 --
15 f 2 4.98 ROSIK Cezary UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ +0.7 -- RZEPKA Marek Z/0916/14 2014 BEZ
16 f 2 4.89 MATA Patryk UKS Orlęta Warszawa 1998 U18 MZ +1.0 -- B.D. BEZ
Trójskok M
1 f 1 12.56 CHU Tien RKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ -0.2 --
2 f 1 11.63 ZAWIŁA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ +0.5 --
3 f 1 9.56 CIEBIELSKI Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ -0.9 --
Kula (5) M
1 f 1 17.01 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie # 1997 U18 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2022 1
2 f 1 15.89 GODLEWSKI Szymon MKS Pułtusk 1997 U18 MZ II
3 f 1 15.73 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 1997 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2021 1
4 f 1 14.80 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ III BOROŃ Adam # Z/1494/14 2017 1
5 f 1 14.54 KMIEĆ Witold UKS Cyprianka 1997 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1566/13 2015 4
6 f 1 13.94 BLOCH Łukasz MKS Pułtusk 1997 U18 MZ III
7 f 1 13.30 ŻERAŃSKI Karol OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ IV
8 f 1 12.74 ¦WIERCZYŃSKI Adrian OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ IV
9 f 1 12.01 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ --
10 f 1 10.56 GRÓDEK Karol UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ --
11 f 1 9.67 SZCZĘSNY Adrian MKS Syrena Warszawa 1997 U18 MZ --
12 f 1 9.55 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U18 MZ -- #
13 f 1 8.90 DRÓŻDŻ Rafał AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ --
Kula (6) M
1 f 1 17.49 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 1995 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2022 M
2 f 1 15.05 KURZYCH Bartosz OKLA Ostrołęka 1996 U20 MZ II
3 f 1 9.98 KASPROWICZ Przemysław UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ -- RADKE Karol Z/4634/11 2014 2
4 f 1 9.90 LEWANDOWSKI Maciej UKS Młodzik Warszawa 1995 U20 MZ --
5 f 1 9.51 WOJDA Cezary UKS Błyskawica Domaniewice # 1996 U20 LD -- ZNYK Stanisław Z/0140/12 2020
6 f 1 9.36 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa 1996 U20 MZ --
7 f 1 8.84 ŻUBROWSKI Rafał UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/1865/12 2013 BEZ
Kula (7.26) M
1 f 1 18.64 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 1992 U23 MZ M
2 f 1 17.99 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 1994 U23 MZ M
3 f 1 17.20 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 1994 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2022 MM
4 f 1 15.77 KURACH Dominik OKS Start Otwock 1993 U23 MZ I B.D. M
5 f 1 12.93 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 1993 U23 MZ III B.D. 2
Dysk (1.5) M
1 f 1 43.87 BLOCH Łukasz MKS Pułtusk 1997 U18 MZ III
2 f 1 40.85 GODLEWSKI Szymon MKS Pułtusk 1997 U18 MZ III
3 f 1 37.90 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ IV
4 f 1 37.20 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ IV BOROŃ Adam # Z/1494/14 2017 1
5 f 1 37.12 BORKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ IV
6 f 1 32.36 ¦WIERCZYŃSKI Adrian OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ --
7 f 1 30.30 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U18 MZ -- #
8 f 1 28.93 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
9 f 1 28.45 ŻERAŃSKI Karol OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ --
10 f 1 22.62 ŁUKASZEWICZ Adrian UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
11 f 1 21.70 GRÓDEK Karol UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ --
12 f 1 20.49 AJDACKI Igor UKS LA Basket Warszawa 1998 U18 MZ --
13 f 1 16.40 ZAWIŁA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.75 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 1995 U20 MZ II KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2020 1
2 f 1 45.74 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 1995 U20 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2022 M
3 f 1 43.03 KURZYCH Bartosz OKLA Ostrołęka 1996 U20 MZ III
Dysk (2) M
1 f 1 55.81 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 1993 U23 LU I B.D. B.D. # M
3 f 1 44.52 KACPRZAK Mateusz AZS-AWF Warszawa # 1992 U23 MZ II B.D. # Z/3356/11 2022 1
4 f 1 44.12 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ II MODELSKI Michał # Z/4067/11 2022 MM
5 f 1 42.92 KURACH Dominik OKS Start Otwock 1993 U23 MZ II B.D. M
6 f 1 41.69 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 1994 U23 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2022 MM
7 f 1 41.42 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka 1994 U23 MZ II STANISLAWSKI Krzysztof 2
8 f 1 41.41 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa # 1994 U23 MZ II TOPOLEWSKI Maciej B.D. # Z/3684/11 2022 1
9 f 1 33.35 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 1993 U23 MZ -- B.D. 2
Młot (5) M
1 f 1 65.56 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ II
2 f 1 58.31 ¦WIERCZYŃSKI Adrian OKS Skra Warszawa 1997 U18 MZ II
3 f 1 56.63 KOSIŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ III
5 f 1 54.14 KIEC Michał AZS-AWF Warszawa 1998 U18 MZ III
  f 2 19.31 KARABELA Jakub OKS Skra Warszawa 2002 U14 MZ --
Młot (6) M
1 f 1 62.22 KRĘCKI Sławomir AZS-AWF Warszawa 1995 U20 MZ I
2 f 1 59.00 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ II
3 f 1 58.39 ROSZKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ II
4 f 1 34.15 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków # 1996 U20 MA IV B.D. # Z/3997/15 2022
Młot (7.26) M
1 f 1 52.48 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ II
Oszczep (700) M
1 f 1 54.26 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 1997 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2022 1
2 f 1 47.04 GRZYB Dawid RLTL ZTE Radom 1997 U18 MZ IV
3 f 1 43.47 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. RZEPKA Marek Z/1605/14 2022
4 f 1 36.60 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
5 f 1 34.07 SZCZĘSNY Adrian MKS Syrena Warszawa 1997 U18 MZ --
6 f 1 31.82 KOSTECKI Sebastian UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
7 f 1 30.40 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 1997 U18 MZ -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4
8 f 1 27.95 ROSIK Cezary UKS SMS Warszawa 1998 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0916/14 2014 BEZ
9 f 1 24.89 PAWŁOWSKI Patryk UKS LA Basket Warszawa 1997 U18 MZ --
10 f 1 23.67 SOKOŁOWSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 1998 U18 MZ --
11 f 1 18.68 ¦WIERŻYŃSKI Konrad UKS Kusy Warszawa 1997 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 72.42 PLENER Marcin RKS Skra Warszawa 1990 Sen MZ I
2 f 1 69.67 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 1988 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2022 1
3 f 1 58.52 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 1989 Sen MZ II
4 f 1 55.89 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 1991 Sen MZ II MODELSKI Michał # Z/4067/11 2022 MM
5 f 1 46.40 KRAWCZYK Michał KS AZS AWF Warszawa # 1992 U23 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/4230/11 2022 2
1 f 2 60.08 GIEREK Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ II B.D. B.D. B.D. # , Z/0444/12 , 2022 M
2 f 2 50.50 FALIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 1996 U20 MZ III
3 f 2 47.15 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ III TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. # Z/5021/15 2022
4 f 2 27.72 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa 1996 U20 MZ --
5 f 2 27.14 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3716/11 2014 2
6 f 2 20.18 ŻUBROWSKI Rafał UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/1865/12 2013 BEZ
7 f 2 18.82 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
8 f 2 18.75 LEWANDOWSKI Maciej UKS Młodzik Warszawa 1995 U20 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.1642780303955 sekund