Łomża 18.05.2014
Otwarte Mistrzostwa Województwa Podlaskiego
100 m K
1 s 1 12.22 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 1991 Sen PD -1.2 II #
2 s 1 12.66 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD -1.2 II B.D. 2
3 s 1 12.80 ŁOZOWSKA Karolina KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ -1.2 III OGONOWSKI Jakub # Z/0304/15 2023
4 s 1 12.81 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD -1.2 III B.D. 3
5 s 1 12.83 PANAŚ Bożena KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD -1.2 III
6 s 1 13.00 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ -1.2 III B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
1 s 2 13.52 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ -1.3 IV B.D. # 2
2 s 2 13.62 PIOTROWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 1995 U20 PD -1.3 IV
3 s 2 14.07 GRALA Anna OKLA Ostrołęka 1996 U20 MZ -1.3 --
1 s 3 13.10 MORUSIEWICZ Weronika LUKS Hańcza Suwałki 1999 U16 PD -0.7 III
2 s 3 13.22 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U18 LU -0.7 IV
3 s 3 13.77 ŻALIKOWSKA Małgorzata MKS Juvenia Białystok 1996 U20 PD -0.7 IV
4 s 3 13.97 SZUBA Weronika LKS Narew Kurpiewski Łomża 1996 U20 PD -0.7 --
5 s 3 13.99 ŁUCZAK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 1999 U16 MZ -0.7 V MACIEJEWSKI Janusz # Z/3612/15 2015 3
1 s 4 13.68 ABRAMCZYK Kinga OKLA Ostrołęka 1999 U16 MZ -1.1 IV
2 s 4 14.31 MICHNIEWICZ Aleksandra MKS Juvenia Białystok 1997 U18 PD -1.1 -- MYDLARZ Adrian B.D. Z/5015/15 2018 BEZ
3 s 4 14.48 SOCZEWKA Klaudia MKS Pogoń Siedlce 1999 U16 MZ -1.1 V B.D. 5
4 s 4 14.57 SOCZEWKA Dominika MKS Pogoń Siedlce 1999 U16 MZ -1.1 -- B.D. BEZ
1 s 5 13.50 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1999 U16 LU -0.4 IV MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
2 s 5 14.19 KALIŚCIAK Marta LKS Narew Kurpiewski Łomża 1996 U20 PD -0.4 --
3 s 5 14.35 KUCZYŃSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 1999 U16 MZ -0.4 V
4 s 5 14.64 SĘK Dominika OKLA Ostrołęka 1999 U16 MZ -0.4 --
5 s 5 14.98 KLUCZEK Angelika I LO Łomża 1996 U20 PD -0.4 --
6 s 5 15.28 KARWOWSKA Patrycja Anna ZSOiZ Mońki 1995 U20 PD -0.4 --
1 s 6 14.22 OLSZEWSKA Karolina LKS Narew Kurpiewski Łomża 1998 U18 PD -0.8 --
2 s 6 14.24 MAŁYSZKO Joanna KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD -0.8 -- B.D. # BEZ
3 s 6 14.50 PRANCUK Izabela LUKS Eurocentr Suchowola 1997 U18 PD -0.8 --
4 s 6 14.54 ŁOMOTOWSKA Patrycja LKS Narew Kurpiewski Łomża 1998 U18 PD -0.8 -- KOTOWSKI Jan Z/2548/15 2017 4
5 s 6 14.76 ZIELIŃSKA Monika I LO Łomża 1996 U20 PD -0.8 --
6 s 6 15.33 OLSZYŃSKA Martyna niest. Białystok 1996 U20 PD -0.8 --
1 s 7 13.38 OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 2000 U16 MZ -0.4 IV
2 s 7 13.80 KUCIŃSKA Weronika MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ -0.4 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/2067/15 2015 4
3 s 7 14.26 CZERLANIS Daiwa ZSO Sejny 1997 U18 PD -0.4 --
4 s 7 14.45 CZARNIECKA Ewelina LUKS Hańcza Suwałki 1999 U16 PD -0.4 V
200 m K
1 s 1 25.06 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 1991 Sen PD -1.1 II #
2 s 1 26.10 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992 U23 PD -1.1 II DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2024 M
3 s 1 26.35 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ -1.1 III B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2022 1
4 s 1 27.43 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ -1.1 IV B.D. # 2
5 s 1 29.85 CZERLANIS Daiwa ZSO Sejny 1997 U18 PD -1.1 --
1 s 2 26.38 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 1998 U18 WN -1.3 III #
2 s 2 27.78 GRYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD -1.3 IV #
3 s 2 28.84 GRALA Anna OKLA Ostrołęka 1996 U20 MZ -1.3 --
4 s 2 31.65 CHOJNOWSKA Magdalena niest. Białystok 1996 U20 PD -1.3 --
1 s 3 27.58 DMOCHOWSKA Anna LKS Narew Kurpiewski Łomża # 1999 U16 PD -1.6 IV
2 s 3 28.43 ABRAMCZYK Kinga OKLA Ostrołęka 1999 U16 MZ -1.6 IV
3 s 3 28.48 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 1999 U16 PD -1.6 IV NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. B.D. B.D. # Z/4521/15 2022
4 s 3 29.50 MICHNIEWICZ Aleksandra MKS Juvenia Białystok 1997 U18 PD -1.6 -- MYDLARZ Adrian B.D. Z/5015/15 2018 BEZ
5 s 3 30.05 JASIŃSKA Alicja LUKS Hańcza Suwałki 1995 U20 PD -1.6 --
1 s 4 27.01 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U16 PD -0.2 III MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
2 s 4 27.86 KAMIŃSKA Monika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U16 PD -0.2 IV PAZIEWSKI Janusz 3
3 s 4 28.72 KUCZYŃSKA Klaudia MKS Durasan Płońsk 1999 U16 MZ -0.2 V
400 m K
1 s 1 55.54 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 1992 U23 PD I DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2024 M
2 s 1 59.14 CHWEDCZUK Klaudia MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ III
3 s 1 60.06 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ III
4 s 1 60.07 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ III B.D. BEZ
5 s 1 60.11 SZYDŁOWSKA Aneta MKS Juvenia Białystok 1995 U20 PD III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/3478/11 , 2017 2
6 s 1 60.98 DWORECKA Weronika OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ III
7 s 1 62.42 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok # 1996 U20 PD IV MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
8 s 1 62.83 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 1997 U18 MZ IV B.D. # 1
1 s 2 62.43 GRYC Anna Maria KS AZS AWF Warszawa # 1999 U16 MZ IV WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. # Z/3062/15 2024
2 s 2 63.23 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1999 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2021
3 s 2 64.46 ZAJKOWSKA Marzena MKS Juvenia Białystok 1995 U20 PD IV MYDLARZ Adrian Z/1673/12 2014 4
4 s 2 65.39 MALINOWSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U18 PD --
5 s 2 66.53 OLSZEWSKA Magdalena OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka # 1999 U16 MZ V B.D. #
6 s 2 66.65 STEFAŃSKA Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U18 PD --
7 s 2 74.85 MAŃCZUK Marta ZS Suchowola 1997 U18 PD --
1 s 3 66.99 ROGOWSKA Magdalena LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1998 U18 PD --
2 s 3 68.38 ŁADA Marta UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U16 MZ -- #
3 s 3 69.68 ROMANOWSKA Joanna MKS Juvenia Białystok # 1997 U18 PD --
4 s 3 72.04 GARLICKA Natalia I LO Łomża 1997 U18 PD --
5 s 3 73.74 FRYDRYCH Klaudia ZSEiO 6 Łomża 1996 U20 PD --
6 s 3 75.87 PROSTEK Magdalena I LO Łomża 1997 U18 PD --
7 s 3 82.80 KOTOWSKA Justyna ZSWiO nr 7 Łomża 1996 U20 PD --
800 m K
1 s 1 2:13.26 DZIEDZIECH Izabela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1991 Sen PD II KOTOWSKI Jan 2
2 s 1 2:17.23 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 1993 U23 WN II NOWICKI Ryszard Z/0822/11 2020 3
3 s 1 2:18.79 KROPIEWNICKA Julita KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD III B.D. # 3
4 s 1 2:19.07 GRUZ Aleksandra OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ III
5 s 1 2:19.94 KARCZEWSKA Karolina MLKS Ostróda 1996 U20 WN III
6 s 1 2:20.29 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2021 2
7 s 1 2:21.95 GRABOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD III
8 s 1 2:23.78 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 1999 U16 PD III
9 s 1 2:23.96 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ III B.D.
10 s 1 2:25.73 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ IV B.D. 2
11 s 1 2:31.70 PONS Sara UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U16 MZ IV
1 s 2 2:28.42 SZAJNER Justyna MLKS Ostróda 1997 U18 WN IV
2 s 2 2:32.82 PILARSKA Paulina OŚ AZS Poznań # 2000 U16 WP V #
3 s 2 2:32.85 TERCJAK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 1999 U16 PD V
4 s 2 2:37.00 STOLARCZYK Magdalena MLKS Ostróda 1996 U20 WN --
5 s 2 2:37.94 GRUBERT Natalia GUKS Asy Dywity 2000 U16 WN --
6 s 2 2:41.22 ŁOJEWSKA Dominika GUKS Asy Dywity 2000 U16 WN --
7 s 2 2:49.55 ŚNIETKA Dorota UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U16 MZ --
1 s 3 2:34.39 SADOWSKA Natalia LUKS Hańcza Suwałki 1997 U18 PD -- B.D. BEZ
2 s 3 2:35.56 ORZOŁ Wiktoria OKLA Ostrołęka 2000 U16 MZ V
3 s 3 2:36.24 PTAK Aleksandra OKLA Ostrołęka 1999 U16 MZ --
4 s 3 2:36.42 WASILUK Zyta KS Podlasie Białystok 2000 U16 PD -- #
5 s 3 2:54.29 GAJEWSKA Ewa LUKS Eurocentr Suchowola 1997 U18 PD --
6 s 3 2:56.60 KUDERKO Aneta ZS Suchowola 1997 U18 PD --
7 s 3 2:57.65 ŚLEDZIEWSKA Martyna II LO Łomża 1997 U18 PD --
8 s 3 3:02.31 TRZASKA Natalia UKS Siódemka Ostrołęka 2001 U14 MZ --
9 s 3 3:03.33 KOTOWSKA Martyna LUKS Eurocentr Suchowola 1997 U18 PD --
10 s 3 3:12.79 PIETUSZYŃSKA Klaudia ZS CKR Janów 1996 U20 PD --
11 s 3 3:17.14 BUĆKO Agata ZS CKR Janów 1996 U20 PD --
1500 m K
1 f 1 4:48.13 LUBIEJEWSKA Ewelina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1993 U23 PD III KOTOWSKI Jan BEZ
2 f 1 4:49.35 GŁAŻEWSKA Wioleta OKLA Ostrołęka 1996 U20 MZ III
3 f 1 4:54.92 NOWAK Natalia OKLA Ostrołęka 1997 U18 MZ III
4 f 1 5:44.47 JAKUBIK Justyna ZSS Supraśl 1997 U18 PD --
5 f 1 5:46.14 KOZAK Emilia KS Puszcza Parkiet Hajnówka 1997 U18 PD --
6 f 1 5:48.50 KOJTEK Paulina UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ --
7 f 1 5:50.30 TOBIASZEWSKA Kamila MKS Juvenia Białystok # 1995 U20 PD -- B.D. B.D. BEZ
8 f 1 5:54.37 STANKIEWICZ Beata ZS Dąbrowa Bialostocka 1997 U18 PD --
9 f 1 6:01.74 PATOKA Olga UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U16 MZ -- B.D.
10 f 1 6:07.09 KALUTA Anna ZS Suchowola 1996 U20 PD --
400 m pł K K
1 f 1 68.97 PIOTROWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 1995 U20 PD III
2 f 1 70.77 KUCHARSKA Małgorzata Maria UKS Technik Augustów 1998 U18 PD IV
2000 m prz K
1 f 1 7:25.26 MICHAŁOWSKA Daria UKS Technik Augustów 1998 U18 PD II
2 f 1 7:46.81 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola WLKS Nowe Iganie # 1996 U20 MZ III CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0203/12 2022
Wzwyż K
1 f 1 1.64 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD II B.D. # 2
2 f 1 1.64 BRODOWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 1996 U20 PD II KOTOWSKI Jan Z/1494/12 2015 3
3 f 1 1.58 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD III BERNATOWICZ Jolanta B.D. # Z/1436/13 2023 2
4 f 1 1.55 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD III #
5 f 1 1.55 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ III B.D. 3
6 f 1 1.45 DŁUŻNIEWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 2001 U14 PD IV KOTOWSKI Jan Z/2701/15 2021 2 LDK!
7 f 1 1.30 EJZEMBERG Victoria UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U16 MZ -- #
8 f 1 1.25 TYSZKA Angelika UKS Siódemka Ostrołęka 2000 U16 MZ --
W dal K
1 f 1 6.08 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź # 1996 U20 LD 0.0 I #
2 f 1 6.01 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD 0.0 I B.D. 1
3 f 1 5.88 PANAŚ Bożena KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD 0.0 I
4 f 1 5.77 BOKUN Magdalena KS AZS AWF Katowice # 1996 U20 SL 0.0 II NAZARKIEWICZ Robert # Z/0398/12 2023
5 f 1 5.01 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U18 LU 0.0 IV
6 f 1 4.98 MORUSIEWICZ Weronika LUKS Hańcza Suwałki 1999 U16 PD 0.0 IV
7 f 1 4.97 GRZYB Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ 0.0 IV
8 f 1 4.87 KALIŚCIAK Marta LKS Narew Kurpiewski Łomża 1996 U20 PD 0.0 IV
9 f 1 4.77 CZARNIECKA Ewelina LUKS Hańcza Suwałki 1999 U16 PD 0.0 V
10 f 1 4.75 OLSZEWSKA Karolina LKS Narew Kurpiewski Łomża 1998 U18 PD 0.0 --
11 f 1 4.69 OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 2000 U16 MZ 0.0 V
12 f 1 4.62 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD 0.0 -- B.D. 3
13 f 1 4.59 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1999 U16 LU 0.0 V MAKARUK Tadeusz MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2023
14 f 1 4.57 ŁOMOTOWSKA Patrycja LKS Narew Kurpiewski Łomża 1998 U18 PD 0.0 -- KOTOWSKI Jan Z/2548/15 2017 4
15 f 1 4.51 MACULEWICZ Katarzyna KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD 0.0 --
16 f 1 4.34 SĘK Dominika OKLA Ostrołęka 1999 U16 MZ 0.0 --
17 f 1 4.27 MIODUSZEWSKA Iga KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD 0.0 --
18 f 1 4.27 GRĄDZKA Aleksandra LKS Narew Kurpiewski Łomża 1997 U18 PD 0.0 --
19 f 1 4.14 KRYSTOSIAK Wiktoria ZSEiO 6 Łomża 1996 U20 PD 0.0 --
20 f 1 3.84 WOJTKIELEWICZ Karolina ZSOiZ Mońki 1996 U20 PD 0.0 --
Trójskok K
1 f 1 10.63 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ 0.0 IV B.D. 3
2 f 1 10.38 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD 0.0 IV #
3 f 1 10.34 MACULEWICZ Katarzyna KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD 0.0 IV
4 f 1 10.19 ŻOŁĄDEK Dominika MKS Durasan Płońsk 1997 U18 MZ 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 15.02 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 1997 U18 MZ I
2 f 1 12.44 POLAK Urszula KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD III
3 f 1 12.42 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD III B.D. 3
4 f 1 9.95 TUROWICZ Kamila LUKS Hańcza Suwałki 1999 U16 PD IV
5 f 1 9.90 WINKIEWICZ Karolina KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD IV
6 f 1 9.55 ZIELIŃSKA Dominika UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U16 MZ V
7 f 1 9.29 SAŁADZIAK Lidia KS Podlasie Białystok 1999 U16 PD V
8 f 1 8.46 IGIELSKA Aleksandra I LO Łomża 1997 U18 PD --
9 f 1 7.97 KOLĘDO Ewelina ZS Suchowola 1997 U18 PD --
10 f 1 6.93 MACIEJUNAS Anna ZSO Sejny 1997 U18 PD --
Kula (4) K
1 f 1 15.43 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA I #
2 f 1 15.16 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD I NASZKO Andrzej # Z/1449/12 2024 MM
3 f 1 13.85 NESTEROWICZ Karolina LKS Sprinter Siemiatycze 1996 U20 PD I
4 f 1 13.54 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol # 1995 U20 PD I KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # , Z/2813/11 , 2022
5 f 1 13.20 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 1995 U20 PD I GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
6 f 1 11.78 ORMANOWSKA Justyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 1993 U23 PD II KOTOWSKI Jan B.D. 3
7 f 1 11.40 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok # 1996 U20 PD III B.D. B.D. # , Z/1462/12 , 2018 2
8 f 1 11.03 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD III B.D. # Z/1412/12 2023 M
9 f 1 8.48 SIWIK Katarzyna ZSWiO nr 7 Łomża 1996 U20 PD --
10 f 1 8.33 FLORCZYK Justyna ZSEiO 6 Łomża 1995 U20 PD --
11 f 1 8.09 STECZKOWSKA Sylwia ZSEiO 6 Łomża 1996 U20 PD --
12 f 1 6.97 LASKOWSKA Marta II LO Łomża 1996 U20 PD --
13 f 1 5.60 ŁUKOWSKA Aneta KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD --
Dysk (1) K
1 f 1 49.17 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 1995 U20 LU I B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. # , Z/4129/11 , 2023
2 f 1 42.59 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 1991 Sen MA II #
3 f 1 42.14 TRZONKOWSKA Beata KS Prefbet-Sonarol # 1995 U20 PD II KOTOWSKI Jan TRZONKOWSKA Beata # , Z/2813/11 , 2022
4 f 1 39.31 ŁAZARSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD II
5 f 1 39.27 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok # 1996 U20 PD II B.D. B.D. # , Z/1462/12 , 2018 2
6 f 1 38.19 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD II B.D. 3
7 f 1 38.11 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 1995 U20 PD II GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
8 f 1 36.90 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo # 1998 U18 WN III PIĄTEK Mirosław # Z/1007/14 2024 1
9 f 1 33.55 ORMANOWSKA Justyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 1993 U23 PD III KOTOWSKI Jan B.D. 3
10 f 1 32.57 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD III NASZKO Andrzej # Z/1449/12 2024 MM
11 f 1 30.98 CZEROPSKA Agnieszka LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD IV B.D. BEZ
12 f 1 30.92 ZDUNIEWICZ Anna LKS Sprinter Siemiatycze 1996 U20 PD IV
13 f 1 27.55 MAŁACHOWSKA Joanna ZSEiO 6 Łomża 1994 U23 PD --
14 f 1 27.33 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 1996 U20 PM IV
15 f 1 25.26 GIEDROJĆ Weronika LUKS Eurocentr Suchowola 1997 U18 PD -- B.D. BEZ
16 f 1 23.52 KOLĘDO Ewelina ZS Suchowola 1997 U18 PD --
17 f 1 20.56 CZERWIEŃSKA Wiktoria II LO Łomża 1997 U18 PD --
18 f 1 20.07 SĘK Katarzyna OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ --
19 f 1 18.78 GAWRYCH Maria OKLA Ostrołęka 2001 U14 MZ --
20 f 1 15.03 KAPICA Ewa KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD --
Oszczep (500) K
1 f 1 32.14 SOBOLEWSKA Paulina ZSS Supraśl 1998 U18 PD IV
2 f 1 31.73 ANTONIAK Angelika KS Podlasie Białystok # 2000 U16 PD V WOJNA Cezary B.D. Z/2760/15 2024
3 f 1 30.39 TUROWICZ Kamila LUKS Hańcza Suwałki 1999 U16 PD V
4 f 1 29.84 GLIŃSKA Małgorzata II LO Łomża 1997 U18 PD --
5 f 1 28.42 ŻUKOWSKA Aleksandra ZSS Supraśl 1998 U18 PD --
6 f 1 27.17 KIREJCZUK Kamila ZSS Supraśl 1998 U18 PD --
7 f 1 25.32 MACIEJUNAS Anna ZSO Sejny 1997 U18 PD --
8 f 1 24.87 KRUSZEWSKA Agata LKS Narew Kurpiewski Łomża 1997 U18 PD --
9 f 1 20.17 WOJTKIEWICZ Karolina AKL Ursynów Warszawa 1997 U18 MZ --
Oszczep (600) K
1 f 1 53.60 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD M B.D. # Z/1412/12 2023 M
2 f 1 44.51 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 1996 U20 PM I
3 f 1 33.41 CZEROPSKA Agnieszka LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD IV B.D. BEZ
4 f 1 28.88 STYPUŁKOWSKA Karolina ZSOiZ Mońki 1996 U20 PD --
5 f 1 28.51 PACHWICEWICZ Natalia LKS Sprinter Siemiatycze 1996 U20 PD --
6 f 1 18.70 KUDREWICZ Ewelina ZS Suchowola 1996 U20 PD --
100 m M
1 s 1 10.92 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD -0.4 II B.D. 3
2 s 1 11.09 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok 1991 Sen PD -0.4 II B.D. 2
3 s 1 11.12 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 1989 Sen PD -0.4 II
4 s 1 11.18 WASILEWSKI Adam KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD -0.4 II B.D. # 2
5 s 1 11.22 GŁUCHOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD -0.4 II
6 s 1 11.36 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ -0.4 III STANISLAWSKI Krzysztof # 3
7 s 1 12.22 NIEMYJSKI Sebastian TL Białowieża 1997 U18 PD -0.4 --
8 s 1 12.28 JUSZCZUK Michał KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD -0.4 --
1 s 2 11.46 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk 1994 U23 MZ -1.1 III B.D. Z/1575/12 2013 2
2 s 2 11.63 BARTNOWSKI Damian KS Podlasie Białystok # 1994 U23 PD -1.1 III
3 s 2 11.70 KRUTUL Michał KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD -1.1 III
4 s 2 11.87 KIERSKI Dawid Jarosław UKS 19 Bojary Białystok 1996 U20 PD -1.1 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/0627/12 2014 3
5 s 2 11.95 GBUR Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U18 PD -1.1 IV
6 s 2 11.99 BORYSIUK Adrian MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ -1.1 IV
7 s 2 12.03 KULĘGOWSKI Damian LKS Narew Kurpiewski Łomża 1996 U20 PD -1.1 IV
1 s 3 11.78 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD -0.7 IV B.D. 1
2 s 3 11.80 MARGOL Arkadiusz KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD -0.7 IV #
3 s 3 11.90 KLUZ Gerard KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD -0.7 IV #
4 s 3 12.10 STUKAN Maciej KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD -0.7 IV #
5 s 3 12.28 WOŁYNIEC Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U18 PD -0.7 --
1 s 4 12.39 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 2000 U16 PD -0.1 V #
2 s 4 12.83 GRODZICKI Dariusz MKS Pogoń Siedlce 1999 U16 MZ -0.1 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/2207/15 2015 BEZ
3 s 4 13.06 LUBIEJEWSKI Karol OKLA Ostrołęka 1999 U16 MZ -0.1 --
4 s 4 13.13 BACŁAWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U16 MZ -0.1 --
5 s 4 14.50 ZAKRZEWSKI Janusz TL Białowieża 1997 U18 PD -0.1 --
1 s 5 12.06 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 1998 U18 PD -1.4 IV KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1286/14 2019
2 s 5 12.31 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ -1.4 V MACIEJEWSKI Janusz # Z/2064/15 2019 2
3 s 5 12.41 ZDANIO Mateusz KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD -1.4 -- #
4 s 5 12.54 ŚLIWKA Mariusz ZSWiO nr 7 Łomża 1996 U20 PD -1.4 --
5 s 5 12.85 JABŁOŃSKI Karol KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD -1.4 --
6 s 5 12.92 BORODZIUK Szymon KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD -1.4 --
7 s 5 13.05 ANDREJCZYK Dawid ZSEiO 6 Łomża 1996 U20 PD -1.4 --
1 s 6 11.84 MOLENDA Kamil LKS Narew Kurpiewski Łomża 1995 U20 PD -1.9 IV
2 s 6 12.38 DŁUGOZIMA Arkadiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 1997 U18 PD -1.9 --
3 s 6 12.39 STANKIEWICZ Michał LUKS Boguszyce 1997 U18 LD -1.9 --
4 s 6 12.43 MIŁOWICKI Adam LUKS Hańcza Suwałki 2000 U16 PD -1.9 V #
5 s 6 12.65 KONOPKA Jan MKS Pogoń Siedlce 2000 U16 MZ -1.9 V B.D. Z/2062/15 2015 4
6 s 6 13.59 GRYGORCZYK Adam ZSOiZ Mońki 1996 U20 PD -1.9 --
200 m M
1 s 1 22.21 NABIAŁEK Łukasz KS Podlasie Białystok # 1989 Sen PD -0.5 II
2 s 1 22.35 GŁUCHOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD -0.5 II
3 s 1 22.56 ŻUKOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1995 U20 PD -0.5 II B.D. # 2
4 s 1 22.67 WASILEWSKI Adam KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD -0.5 II B.D. # 2
5 s 1 22.71 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD -0.5 II
1 s 2 23.00 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ -0.8 III STANISLAWSKI Krzysztof # 3
2 s 2 23.32 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk 1994 U23 MZ -0.8 III B.D. Z/1575/12 2013 2
3 s 2 23.59 KWIATKOWSKI Kamil MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ -0.8 III MACIEJEWSKI Janusz Z/1511/13 2015 2
4 s 2 23.69 WĄDOŁOWSKI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U18 PD -0.8 IV
5 s 2 24.14 KRUTUL Michał KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD -0.8 IV
1 s 3 23.72 MARGOL Arkadiusz KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD -0.6 IV #
2 s 3 24.20 ŁANIEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 1998 U18 PD -0.6 IV
3 s 3 24.26 GBUR Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U18 PD -0.6 IV
4 s 3 24.50 MATEUSIAK Radosław KS Prefbet-Sonarol # 1998 U18 PD -0.6 -- B.D. Z/0342/14 2023
5 s 3 24.74 WOŁYNIEC Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U18 PD -0.6 --
6 s 3 25.30 ŁYSKAWY Przemysław KS Prefbet-Sonarol # 1999 U16 PD -0.6 V KOTOWSKI Jan MIERZEJEWSKI Marek # , Z/0332/15 , 2021
7 s 3 25.55 BUJNIUK Andrzej KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD -0.6 --
1 s 4 24.66 ZDANIO Mateusz KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD -2.2 -- #
2 s 4 25.20 DOMAŃSKI Piotr MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ -2.2 --
3 s 4 25.34 WARCHOŁ Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2000 U16 PD -2.2 V
4 s 4 25.41 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 1995 U20 MZ -2.2 -- B.D. BEZ
5 s 4 26.07 BORODZIUK Szymon KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD -2.2 --
6 s 4 26.55 TERCJAK Adam ZSEiO 6 Łomża 1996 U20 PD -2.2 --
400 m M
1 s 1 51.51 STRZELCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1998 U18 PD III
2 s 1 52.33 CHYLIŃSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1996 U20 PD III
3 s 1 52.39 JANKOWSKI Andrzej KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD III #
4 s 1 53.69 KAJETANEK Piotr MLKS Ostróda 1995 U20 WN IV
5 s 1 54.98 BUJNIUK Andrzej KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD --
6 s 1 55.23 LISZEWSKI Michał KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD --
7 s 1 56.39 KAZIMIERCZAK Damian TL Białowieża 1996 U20 PD --
1 s 2 53.08 MOSKWIAK Paweł MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/1512/13 2016 2
2 s 2 54.39 BUŃKOWSKI Adam MKS Juvenia Białystok 1996 U20 PD IV MYDLARZ Adrian 4
3 s 2 62.08 BEDNARSKI Sebastian MLKS Ostróda 1996 U20 WN --
800 m M
1 s 1 2:00.94 POLAKOWSKI Paweł OKLA Ostrołęka 1995 U20 MZ III
2 s 1 2:02.94 PUZANOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok 1995 U20 PD IV
3 s 1 2:03.04 BUGNACKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U18 PD IV B.D.
4 s 1 2:04.25 KOĆ Piotr MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/0693/13 2016 2
5 s 1 2:05.89 GIL Michał MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ IV
6 s 1 2:09.91 POLAK Daniel MKS Juvenia Białystok 1997 U18 PD -- B.D. Z/5016/15 2016 4
7 s 1 2:21.33 ŁUPIŃSKI Kamil ZSR Krzyżewo 1995 U20 PD --
1 s 2 2:12.75 PĘDZICH Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U18 PD --
2 s 2 2:20.45 KAPELEWSKI Michał ZSEiO 6 Łomża 1997 U18 PD --
3 s 2 2:23.20 MISARKO Rafał ZS Suchowola 1997 U18 PD --
4 s 2 2:23.87 SZOK Kamil I LO Łomża 1997 U18 PD --
5 s 2 2:40.74 DARDZIŃSKI Mateusz I LO Łomża 1996 U20 PD --
1500 m M
1 s 1 4:02.16 JACIUK Sylwester MKS Pogoń Siedlce 1993 U23 MZ III B.D. Z/0039/13 2021 3
2 s 1 4:02.67 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ III
3 s 1 4:03.47 ROGUSKI Michał MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/0695/13 2017 2
4 s 1 4:04.80 KOZŁOWSKI Kamil MKS Pułtusk 1995 U20 MZ III
5 s 1 4:05.47 KAPUŚCIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok # 1995 U20 PD III B.D. BEZ
6 s 1 4:07.91 GADOMSKI Daniel KS AZS AWF Warszawa # 1998 U18 MZ III B.D. # 2
7 s 1 4:09.39 ZABIELSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 1995 U20 PD III STANISLAWSKI Krzysztof 2
8 s 1 4:11.52 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD III #
9 s 1 4:14.40 MARCZAK Tomasz MKS Polonia Warszawa 1996 U20 MZ IV #
10 s 1 4:16.07 JANUSZEWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD --
11 s 1 4:19.13 KUDRZYCKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ IV
12 s 1 4:19.46 DOMAGAŁA Patryk MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ IV B.D. Z/0692/13 2015 3
13 s 1 4:20.53 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ IV
14 s 1 4:26.17 CHOMICZEWSKI Marek KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD --
15 s 1 4:55.73 SZABŁOWSKI Marcin ZSEiO 6 Łomża 1995 U20 PD --
1 s 2 4:19.08 OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok # 1996 U20 PD IV MYDLARZ Jerzy B.D. # Z/5018/15 2021 3
2 s 2 4:23.66 ŁYSZKOWSKI Kamil UKS Siódemka Ostrołęka # 1998 U18 MZ --
3 s 2 4:37.69 JANEWICZ Mateusz KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD --
4 s 2 4:46.19 TOMCZAK Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U18 PD --
5 s 2 4:48.82 DEMBY Łukasz UKS Clan Ostrołęka # 1997 U18 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/0643/14 2018 BEZ
6 s 2 4:53.58 MARCINIAK Michał I LO Łomża 1997 U18 PD --
7 s 2 4:53.59 GRONOSTAJSKI Bartosz I LO Łomża 1997 U18 PD --
8 s 2 5:00.47 STANKIEWICZ Mateusz I LO Łomża 1997 U18 PD --
9 s 2 5:02.48 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U16 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2024 3
10 s 2 5:13.24 TYSZKA Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1997 U18 PD --
11 s 2 5:13.46 SZAŁEK Aron ZSWiO nr 7 Łomża 1994 U23 PD --
12 s 2 5:32.85 SIEŃKO Radosław niest. Białystok 1996 U20 PD --
13 s 2 5:45.79 TYSZKA Sebastian OKLA Ostrołęka 1999 U16 MZ --
110 m pł J MŁ M
1 f 1 16.96 BIEGALESKI Adrian UKS Gimnazjon Płońsk # 1998 U18 MZ -0.5 -- ADAMSKI Robert # Z/0494/14 2022
2 f 1 18.99 ŻUKOWSKI Kamil LUKS Hańcza Suwałki 1997 U18 PD -0.5 --
110 m pł M (99.1) M
1 f 1 14.81 KUCZYŃSKI Kornel UKS 19 Bojary Białystok 1995 U20 PD -0.5 II SUTYNIEC Mieczysław Z/0905/11 2015 1
2 f 1 15.10 KOROL Adam UKS 19 Bojary Białystok 1996 U20 PD -0.5 II SUTYNIEC Mieczysław Z/0625/12 2015 2
3 f 1 15.44 SMARŻEWSKI Karol KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD -0.5 II #
4 f 1 15.47 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 1996 U20 PD -0.5 II
5 f 1 21.07 DEMIANOWICZ Daniel ZSR Czartajew 1995 U20 PD -0.5 --
400 m pł J MŁ M
1 f 1 60.98 PACZÓSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 1997 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0694/13 2015 3
2 f 1 65.81 ŻUKOWSKI Kamil LUKS Hańcza Suwałki 1997 U18 PD --
400 m pł M
1 f 1 53.63 DUDEK Bartosz MKS Juvenia Białystok 1992 U23 PD I DUDEK Bartosz # Z/3483/11 2023
2 f 1 55.41 ŁAGUNA Rafał MKS Juvenia Białystok 1996 U20 PD II MYDLARZ Adrian Z/0111/12 2014 1
3 f 1 56.09 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 1996 U20 MZ II
4 f 1 57.29 PASZKOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD III
5 f 1 57.33 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ III GĄSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
6 f 1 61.87 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD IV GRANASZEWSKI Artur B.D. # Z/0849/12 2023 3
2000 m prz M
1 f 1 5:57.31 BIELAWIEC Maciej KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD -- B.D. 2
2 f 1 6:39.76 CZARTOSZEWSKI Szymon WLKS Nowe Iganie # 1996 U20 MZ IV
3 f 1 6:43.94 KANOZA Piotr UKS Technik Augustów 1998 U18 PD IV
4 f 1 6:54.43 GRABOWSKI Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U18 MZ --
5 f 1 7:23.58 OSTROWSKI Cezary KS Podlasie Białystok 1995 U20 PD --
6 f 1 8:26.38 POŚPIECH Krzysztof ZS Suchowola 1997 U18 PD --
Wzwyż M
1 f 1 2.13 SAWCZYŃSKI Piotr KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD I B.D. 2
2 f 1 2.07 NOWICKI Damian KS Podlasie Białystok 1995 U20 PD II
3 f 1 1.95 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1995 U20 LU II #
4 f 1 1.90 DARMOFAŁ Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 1994 U23 PD III KOTOWSKI Jan B.D. Z/1317/11 2016 2
5 f 1 1.90 GRZĘDZIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD III
5 f 1 1.90 MOLENDA Kamil LKS Narew Kurpiewski Łomża 1995 U20 PD III
7 f 1 1.90 KARWOWSKI Krystian LKS Narew Kurpiewski Łomża 1996 U20 PD III
8 f 1 1.85 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok # 1998 U18 PD III B.D. #
9 f 1 1.80 CHYLIŃSKI Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 1998 U18 PD IV KOTOWSKI Bartosz Z/3669/15 2017 BEZ
10 f 1 1.75 SZABŁOWSKI Arkadiusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 1996 U20 PD IV
11 f 1 1.65 ŻABIŃSKI Łukasz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1995 U20 LU --
W dal M
1 f 1 6.89 SZCZESIUL Kamil MKS Juvenia Białystok 1991 Sen PD 0.0 II MYDLARZ Adrian B.D. Z/2828/11 2012 2
2 f 1 6.86 SYSKI Marcin MKL Toruń # 1998 U18 KP 0.0 II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2020 2
3 f 1 6.73 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD 0.0 III B.D. 1
4 f 1 6.61 CIEŚLUKOWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 1988 Sen PD 0.0 III
5 f 1 6.46 CHMIELEWSKI Grzegorz LKS Narew Kurpiewski Łomża 1996 U20 PD 0.0 III KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1495/12 2015 BEZ
6 f 1 6.42 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 1998 U18 PD 0.0 III KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1286/14 2019
7 f 1 6.28 KULĘGOWSKI Damian LKS Narew Kurpiewski Łomża 1996 U20 PD 0.0 IV
8 f 1 6.26 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 1996 U20 LU 0.0 IV B.D. B.D. # Z/0103/14 2022
9 f 1 5.86 KOWALEWSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 1997 U18 PD 0.0 --
10 f 1 5.80 ZYGMUNT Konrad UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ 0.0 --
11 f 1 5.64 ŁANIEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 1998 U18 PD 0.0 --
12 f 1 5.63 KOZŁOWSKI Emil I LO Łomża 1996 U20 PD 0.0 --
13 f 1 5.59 SANKOWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD 0.0 --
14 f 1 5.57 MIECZKOWSKI Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 2000 U16 PD 0.0 -- #
15 f 1 5.43 DEPTUŁA Patryk OKLA Ostrołęka 1996 U20 MZ 0.0 --
16 f 1 5.29 JĘDRZEJCZYK Wiktor KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD 0.0 --
17 f 1 5.22 DAWIDCZYK Albert UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U16 MZ 0.0 -- #
18 f 1 5.15 TURCZYŃSKI Błażej ZSOiZ Mońki 1995 U20 PD 0.0 --
19 f 1 5.01 BACŁAWSKI Adam UKS Siódemka Ostrołęka 1999 U16 MZ 0.0 --
20 f 1 4.82 WĘDOŁOWSKI Artur I LO Łomża 1997 U18 PD 0.0 --
Trójskok M
1 f 1 14.15 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD 0.0 III B.D. # 3
2 f 1 13.09 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1995 U20 LU 0.0 IV #
3 f 1 13.08 ZYGMUNT Konrad UKS Siódemka Ostrołęka 1998 U18 MZ 0.0 IV
4 f 1 12.67 CHMIELEWSKI Grzegorz LKS Narew Kurpiewski Łomża 1996 U20 PD 0.0 IV KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1495/12 2015 BEZ
5 f 1 12.62 BAGAN Karol KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD 0.0 IV
6 f 1 12.37 NIEMYJSKI Sebastian TL Białowieża 1997 U18 PD 0.0 --
7 f 1 12.32 MUCHARSKI Bartosz LKS Narew Kurpiewski Łomża 1995 U20 PD 0.0 --
8 f 1 12.20 NOWICKI Dawid ZSL Białowieża 1995 U20 PD 0.0 --
9 f 1 12.10 CABAN Damian MKS Durasan Płońsk 1996 U20 MZ 0.0 --
10 f 1 11.77 SANKOWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD 0.0 --
11 f 1 11.66 LUTAREWICZ Łukasz KS Podlasie Białystok 1995 U20 PD 0.0 --
12 f 1 11.13 PISKORSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 1996 U20 MZ 0.0 --
13 f 1 11.03 KOWALEWSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 1997 U18 PD 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 16.14 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U18 MZ II #
2 f 1 14.33 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD III B.D. 3
3 f 1 14.09 KRZYWOSZ Dawid KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD III
4 f 1 12.90 ŻERAŃSKI Karol OKLA Ostrołęka 1998 U18 MZ IV
5 f 1 12.81 ŻUKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD IV
6 f 1 11.92 NALEWAJKO Hubert KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD --
7 f 1 11.58 BARTOSZEWICZ Filip LUKS Hańcza Suwałki 2000 U16 PD V #
8 f 1 11.53 KOZAKIEWICZ Michał KS Podlasie Białystok # 1997 U18 PD --
9 f 1 11.08 ZIELIŃSKI Dawid ZS CKR Suwałki 1997 U18 PD --
10 f 1 11.04 WILCZYŃSKI Dominik LUKS Atletic Białystok # 1998 U18 PD -- CHLEBIŃSKI Bogumił Z/3547/15 2018 2
11 f 1 10.98 KROPIWNICKI Paweł KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD --
12 f 1 10.97 SZMYGA Dawid KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD --
13 f 1 10.36 SZKODA Michał KS Podlasie Białystok # 1997 U18 PD --
14 f 1 9.50 MAŁANOWSKI Wojciech TL Białowieża 1997 U18 PD --
Kula (6) M
1 f 1 15.25 KURZYCH Bartosz OKLA Ostrołęka 1996 U20 MZ II
2 f 1 14.97 DENIZIAK Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1995 U20 PD II
3 f 1 13.95 TARNACKI Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1996 U20 PD III
4 f 1 13.07 POPOWSKI Sławomir KS Podlasie Białystok 1993 U23 PD --
5 f 1 12.41 KADŁUBOWSKI Krystian ZSOiP Wysokie Mazowieckie 1994 U23 PD --
6 f 1 12.26 KORZUN Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1996 U20 LU IV
7 f 1 11.45 JAMIOŁKOWSKI Marek MKS Juvenia Białystok 1996 U20 PD IV MYDLARZ Jerzy 4
8 f 1 11.11 KONOPKA Piotr KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD IV
9 f 1 10.50 CHOJNOWSKI Konrad ZSOiZ Mońki 1996 U20 PD --
10 f 1 10.32 DERA Kamil ZSWiO nr 7 Łomża 1995 U20 PD --
11 f 1 10.14 TROCHIM Piotr ZS Suchowola 1996 U20 PD --
12 f 1 10.12 CZARTORYSKI Daniel ZSWiO nr 7 Łomża 1995 U20 PD --
13 f 1 9.30 ROMAN Piotr TL Białowieża 1996 U20 PD --
Dysk (1.5) M
1 f 1 43.45 WYSOCKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1998 U18 PD III
2 f 1 42.28 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD III B.D. 3
3 f 1 42.03 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 1997 U18 MZ III #
4 f 1 38.24 KRZYWOSZ Dawid KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD IV
5 f 1 38.07 TYSZKA Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 1998 U18 PD IV
6 f 1 36.09 WILCZYŃSKI Dominik LUKS Atletic Białystok # 1998 U18 PD IV CHLEBIŃSKI Bogumił Z/3547/15 2018 2
7 f 1 35.00 SZMYGA Dawid KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD IV
8 f 1 34.75 SZKODA Michał KS Podlasie Białystok # 1997 U18 PD --
9 f 1 30.87 KOZAKIEWICZ Michał KS Podlasie Białystok # 1997 U18 PD --
10 f 1 23.46 ZIELIŃSKI Dawid ZS CKR Suwałki 1997 U18 PD --
11 f 1 23.16 MAŁANOWSKI Wojciech TL Białowieża 1997 U18 PD --
Dysk (1.75) M
1 f 1 46.63 OLIZAROWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 1995 U20 PD II
2 f 1 45.17 KURZYCH Bartosz OKLA Ostrołęka 1996 U20 MZ II
3 f 1 41.32 ŚNIATKOWSKI Maciej LUKS Hańcza Suwałki 1994 U23 PD --
4 f 1 37.41 LITMAN Paweł KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD IV
5 f 1 36.90 KORZUN Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1996 U20 LU IV
6 f 1 35.67 TARNACKI Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1996 U20 PD IV
7 f 1 32.03 WITCZAK Marcin ZSWiO nr 7 Łomża 1995 U20 PD IV
Oszczep (700) M
1 f 1 76.12 STRZESZEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD I
2 f 1 61.20 KOLENDO Maciej KS Podlasie Białystok 1997 U18 PD II
3 f 1 46.13 SAKOWSKI Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1995 U20 PD --
4 f 1 44.35 SIEWIERTOKA Patryk KS Podlasie Białystok 1999 U16 PD V
5 f 1 39.97 NALEWAJKO Hubert KS Podlasie Białystok 1998 U18 PD --
6 f 1 37.13 TURKOWSKI Rafał ZSOiP Wysokie Mazowieckie 1997 U18 PD --
7 f 1 31.80 BARTOSZEWICZ Filip LUKS Hańcza Suwałki 2000 U16 PD V #
Oszczep (800) M
1 f 1 72.89 SZALECKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 1991 Sen PD I
2 f 1 69.33 ŚNIATKOWSKI Maciej LUKS Hańcza Suwałki 1994 U23 PD I
3 f 1 66.89 PRACZUK Łukasz KS Podlasie Białystok 1994 U23 PD I
4 f 1 61.58 OSTAPKOWICZ Damian KS Podlasie Białystok 1990 Sen PD II B.D. BEZ
5 f 1 57.76 BALUN Marcin KS Podlasie Białystok 1995 U20 PD II
6 f 1 52.06 STUPAK Dawid KS Podlasie Białystok 1996 U20 PD III
7 f 1 45.62 WILIMCZYK Jacek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1996 U20 PD IV
8 f 1 42.02 MRÓZ Wojciech niest. Białystok 1996 U20 PD IV
9 f 1 41.19 NOWICKI Dawid ZSL Białowieża 1995 U20 PD IV
10 f 1 40.45 KOBUS Kamil ZSWiO nr 7 Łomża 1996 U20 PD IV
11 f 1 39.89 SUPIŃSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 1996 U20 PD IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.0775480270386 sekund