Toruń 18.06.2014
Mityng ogólnopolski [DMP]
100 m K
1 1 s 1 11.98 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań 1991 Sen WP +0.3 I
2 2 s 1 12.41 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM +0.3 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
3 4 s 1 12.50 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U20 KP +0.3 II B.D. # 1
4 5 s 1 12.63 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ +0.3 II #
5 7 s 1 12.67 MŁYNARCZYK Martyna KKL Kielce 1998 U18 SK +0.3 II
6 9 s 1 12.78 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ +0.3 III B.D. 3
1 6 s 2 12.66 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 1997 U18 KP +0.1 II
2 8 s 2 12.68 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ +0.1 II #
3 11 s 2 12.86 LACH Marta MKL Toruń 1997 U18 KP +0.1 III
4 14 s 2 13.08 MAKOWSKA Paulina MKL Toruń 1994 U23 KP +0.1 III B.D. 3
5 19 s 2 14.95 WANTA Liliana AZS-AWFiS Gdańsk 1992 U23 PM +0.1 --
1 13 s 3 13.08 LIBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U18 KP +2.0 III B.D. KAŹMIERCZAK Daniel # , Z/0229/14 , 2022
2 15 s 3 13.23 LIS Julia BKL Bełchatów 1998 U18 LD +2.0 IV
1 3 s 4 12.50 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 1997 U18 ZP +2.2 II #
2 10 s 4 12.82 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 1997 U18 LD +2.2 III
3 12 s 4 13.07 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 1992 U23 KP +2.2 III MAŃKOWSKI Bogumił B.D. 2
4 s 4 13.15 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U18 PM +2.2 III SĘKOWSKA Anna B.D. # Z/1776/13 2022
5 16 s 4 13.56 ELWART Wiktoria MKL Toruń # 2000 U16 KP +2.2 IV
6 17 s 4 13.89 KOCIENIEWSKA Marta UKS Kmicic Unisław 1998 U18 KP +2.2 -- WASIELEWSKI Michał 4
7 18 s 4 14.15 TOMCZAK Oliwia UKS Kmicic Unisław 2000 U16 KP +2.2 V WASIELEWSKI Michał BEZ
1 1 s 5 13.68 WILK Olga MKL Toruń 2000 U16 KP +0.6 IV
2 2 s 5 14.07 DASZKIEWICZ Agata MKL Toruń 1999 U16 KP +0.6 V
3 3 s 5 14.17 SULECKA Julia MKL Toruń 1999 U16 KP +0.6 V
4 4 s 5 14.98 JANKOWSKA Patrycja MKL Toruń 2000 U16 KP +0.6 --
200 m K
1 s 1 24.46 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań 1991 Sen WP +0.5 I
2 s 1 25.12 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz 1995 U20 KP +0.5 II
3 s 1 25.31 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa # 1995 U20 MZ +0.5 II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2022
4 s 1 26.25 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ +0.5 II #
1 s 2 25.45 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U20 KP -0.1 II B.D. # 1
1 1 s 2 26.94 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 1999 U16 KP +0.4 III #
2 s 2 25.53 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM -0.1 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1497/14 2022
2 2 s 2 28.13 GUTMAŃSKA Natalia MKL Toruń 2000 U16 KP +0.4 IV #
3 s 2 25.88 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ -0.1 II #
3 3 s 2 29.48 WILK Olga MKL Toruń 2000 U16 KP +0.4 V
4 s 2 26.06 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 1996 U20 MZ -0.1 II B.D. 3
4 4 s 2 30.16 DASZKIEWICZ Agata MKL Toruń 1999 U16 KP +0.4 V
5 s 2 26.07 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 1997 U18 KP -0.1 II
6 s 2 26.57 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U18 PM -0.1 III SĘKOWSKA Anna B.D. # Z/1776/13 2022
7 s 2 26.63 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 1995 U20 KP -0.1 III
1 s 3 26.31 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 1997 U18 LD +0.4 III
2 s 3 26.63 KALINOWSKA Olga RKS Łódź 1997 U18 LD +0.4 III
2 s 3 26.63 MŁYNARCZYK Martyna KKL Kielce 1998 U18 SK +0.4 III
4 s 3 26.81 KRAK Angelika BKL Bełchatów 1997 U18 LD +0.4 III
5 s 3 28.18 KLEMAN Aleksandra MLKS Tucholanka Tuchola 1995 U20 KP +0.4 IV LORBIECKA Anna Z/1099/12 2014 BEZ
  s 3 DQ BYLEWSKA Anna MUKL Brodnica 1997 U18 KP +0.4 --
1 s 4 27.55 LIS Julia BKL Bełchatów 1998 U18 LD 0.0 IV
2 s 4 28.44 KWIATKOWSKA Aleksandra MUKL Brodnica 1998 U18 KP 0.0 IV
3 s 4 28.46 MIANECKA Andżelika MUKS Płock 1997 U18 MZ 0.0 IV
4 s 4 29.67 RYBAK Alicja MLKS Tucholanka Tuchola 1998 U18 KP 0.0 -- LORBIECKA Anna BEZ
5 s 4 29.80 MAJEWSKA Angelika MUKS Płock 1996 U20 MZ 0.0 --
6 s 4 30.68 SARBAK Paulina PLKS Gwda Piła 1997 U18 WP 0.0 --
1 s 5 25.87 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 1996 U20 MZ +1.2 II KĘDZIORA Robert Z/1466/12 2014 2
2 s 5 27.05 LACH Marta MKL Toruń 1997 U18 KP +1.2 III
3 s 5 28.20 LEWANDOWSKA Aleksandra MKL Toruń 2001 U14 KP +1.2 IV WOŹNIAK Jacek B.D. Z/5717/15 2018 3 LDK!
4 s 5 28.72 ELWART Wiktoria MKL Toruń # 2000 U16 KP +1.2 V
5 s 5 29.38 GRUSZKA Magdalena MKL Toruń 2002 U14 KP +1.2 V B.D. 5 LDK!
6 s 5 29.92 KOCIENIEWSKA Marta UKS Kmicic Unisław 1998 U18 KP +1.2 -- WASIELEWSKI Michał 4
400 m K
1 s 1 54.24 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP M BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2022 MM
2 s 1 54.63 JÓŹWIK Joanna KS AZS AWF Warszawa # 1991 Sen MZ I OGONOWSKI Jakub # Z/4322/11 2022
3 s 1 55.43 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ I #
4 s 1 55.64 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 1992 U23 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2021 M
5 s 1 55.76 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna AZS UMCS Lublin # 1995 U20 LU I MAKSYMIUK Zbigniew B.D. # Z/1477/11 2022
6 s 1 56.37 LESZCZYŃSKA Agnieszka SPSiT Na Fali w Międzyzdrojach 1987 Sen ZP I B.D. Z/0066/12 2016 1
7 s 1 68.74 CHOJNACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP -- #
1 1 s 2 57.35 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP II B.D. # M
2 2 s 2 58.64 BRAUN Monika MUKS Płock 1996 U20 MZ II
3 3 s 2 59.12 BERCZYŃSKA Paulina MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD III B.D. BEZ
4 4 s 2 60.23 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 1997 U18 WN III
5 5 s 2 60.68 LISZEWSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława 1998 U18 MZ III
6 6 s 2 60.85 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 1997 U18 LU III B.D.
7 7 s 2 69.53 TROJANOWSKA Alicja MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U16 KP --
800 m K
1 1 s 1 2:16.57 KOWALSKA Michalina GKS Olimpia Grudziądz 1997 U18 KP II B.D. #
2 3 s 1 2:19.33 RUDNIKOWICZ Aleksandra ULKS Barwice 1998 U18 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/0254/14 2017 3
3 4 s 1 2:23.81 WARDA Krzysztofa MUKS Płock 1997 U18 MZ III B.D.
4 5 s 1 2:24.76 GAWROŃSKA Aneta MUKS Płock 1994 U23 MZ III MIESZKOWSKI Piotr # 3
5 6 s 1 2:25.89 WAWRZYK Martyna MKS Agros Chełm 1996 U20 LU IV B.D. BEZ
6 7 s 1 2:26.58 SZYJA Klaudia ULKS Barwice 1998 U18 ZP IV SZYMAŃSKI Sylwester Z/0253/14 2017 BEZ
7 8 s 1 2:27.74 KROT Izabela UKS 12 Kalisz 1997 U18 WP IV B.D. WIŚNIEWSKI Paweł , Z/0442/13 , 2020 2
8 9 s 1 2:29.22 WALCZAK Aleksandra MUKL Brodnica 1999 U16 KP IV
9 11 s 1 2:43.44 LANDMESSER Paulina MLKS Tucholanka Tuchola 1997 U18 KP -- B.D. BEZ
1 2 s 2 2:19.18 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 1995 U20 WN III
2 10 s 2 2:42.71 GIL Natalia KS Wda Świecie 1999 U16 KP --
3 12 s 2 2:43.62 JEZIORSKA Magda MLKS Nadwiślanin Chełmno 1995 U20 KP -- KENSIK Jan Z/4285/11 2016 BEZ
4 13 s 2 3:06.75 STASIAK Martyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP --
1500 m K
1 1 s 1 4:24.81 NADOLSKA Karolina KU AZS UAM Poznań # 1981 Sen WP I B.D. # Z/1645/11 2021
2 2 s 1 4:42.65 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 1993 U23 OP II #
3 3 s 1 4:49.71 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 1993 U23 WN III NOWICKI Ryszard Z/0822/11 2020 3
4 4 s 1 4:50.79 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin # 1997 U18 ZP III B.D. # 1
5 5 s 1 4:54.84 KUJAWSKA Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 1994 U23 PM III ZBLEWSKI Leszek ZBLEWSKI Leszek Z/3510/11, Z/9190/21 2017, 2021
6 6 s 1 4:56.45 BAUMGART Weronika LUKS Serock 1997 U18 KP III KUTA Kazimierz 4
7 7 s 1 4:56.80 RUTKOWSKA Michaela KS AZS UWM Olsztyn 1997 U18 WN III
8 8 s 1 4:57.03 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 1995 U20 WN III PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2021 2
9 9 s 1 4:57.08 WARCHOŁ Justyna LKS Vectra Włocławek # 1997 U18 KP III KŁÓDKOWSKI Andrzej # 2
10 10 s 1 5:10.26 SŁOMIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 1997 U18 WN --
11 11 s 1 5:11.85 MARKOWSKA Julia LKS Vectra Włocławek 1998 U18 KP -- B.D. 3
12 12 s 1 5:15.36 MAZUREK Zuzanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U16 KP V
13 13 s 1 5:27.30 PRZYJAZNA Anna KS AZS AWF Wrocław # 1997 U18 DS -- SZCZUREK Leszek 2
14 14 s 1 6:16.20 JARGIŁO Sandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP --
  s 1 DNF GAWŁOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek 1995 U20 KP -- B.D. 3
5000 m K
1 1 s 1 16:31.99 MIERZEJEWSKA Agnieszka MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1985 Sen SL I
2 2 s 1 17:13.05 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 1991 Sen KP I DMP GĘSICKI Marian # Z/1329/11 2022 1 118
3 3 s 1 17:51.60 DZIĘGIEL-POŚLADA Andżelika MKL Toruń 1989 Sen KP II B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/3249/11 , 2019
4 4 s 1 18:06.15 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 1992 U23 WN II B.D. 3
5 5 s 1 18:22.08 MELOCH Arleta GKS Olimpia Grudziądz 1979 Masters KP III
6 6 s 1 20:49.85 GÓRNIAK Natalia UKS 12 Kalisz 1994 U23 WP --
7 7 s 1 22:49.34 DĄBROWSKA Paulina SL Olimpia Poznań # 1995 U20 WP --
  s 1 DNF NOWAKOWSKA Anna LKS Maków Mazowiecki # 1991 Sen MZ -- B.D. B.D. # Z/1623/14 2020
  s 1 DNF DAWIDZIUK-GOSK Diana MKS Agros Chełm 1994 U23 LU -- MAZUREK Marek Z/0103/13 2022 3
100 m pł MŁ K
1 s 1 14.88 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 1999 U16 KP +1.0 II #
  s 1 DNF GUTMAŃSKA Natalia MKL Toruń 2000 U16 KP +1.0 -- #
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.54 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 1997 U18 ZP +1.0 II #
100 m pł K
1 s 1 14.37 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ +1.0 I
2 s 1 14.40 WANTA Liliana AZS-AWFiS Gdańsk 1992 U23 PM +1.0 I
400 m pł K K
1 s 1 61.22 WYKA-MAJECKA Weronika AZS-AWF Warszawa 1994 U23 MZ I
2 s 1 62.12 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ I B.D. # BEZ
3 s 1 62.26 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 1988 Sen KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2411/11 2018 2
4 s 1 65.61 ZIELIŃSKA Adrianna MKS Baszta Szamotuły 1995 U20 WP II
5 s 1 66.60 JAŁOSZYŃSKA Agata LKS Vectra Włocławek 1997 U18 KP III B.D.
1 s 2 67.15 NOWAK Nicola LKS Olimpic Szczecin 1997 U18 ZP III KARNAS Zbigniew # Z/1666/13 2016 3
2 s 2 67.83 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ III B.D.
3 s 2 75.00 MICHAŁOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 1998 U18 WN -- #
Tyczka K
1 f 1 3.60 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP I B.D.
2 f 1 2.60 KALITTA Victoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2001 U14 KP IV KALINICZENKO Wiaczesław B.D. # Z/0082/15 2022
3 f 1 2.40 MACIEJEWSKA Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2000 U16 KP IV
W dal K
1 f 1 5.89 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź # 1996 U20 LD 0.0 I #
2 f 1 5.80 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ +0.7 I
3 f 1 5.79 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ +0.3 II B.D. # 2
4 f 1 5.71 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990 Sen MZ 0.0 II B.D. 1
5 f 1 5.45 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 1997 U18 MZ +1.0 II #
6 f 1 5.37 JANKOWIAK Sandra OŚ AZS Poznań # 1996 U20 WP +1.7 III
7 f 1 5.32 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 1995 U20 MA +0.4 III
8 f 1 5.20 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 1995 U20 WP +0.3 III
9 f 1 4.95 GAPSKA Martyna KS Gwardia Piła 1998 U18 WP +1.2 IV
10 f 1 4.84 KRAK Angelika BKL Bełchatów 1997 U18 LD +0.5 IV
11 f 1 4.71 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 1999 U16 KP +0.7 V HULISZ Robert B.D. B.D. Z/0397/15 2022
12 f 1 4.50 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U16 KP +1.0 V WIELGOSZ Sławomir # Z/1993/15 2019 2 LDK!
13 f 1 4.14 PRUSKA Małgorzata MLKS Tucholanka Tuchola 1997 U18 KP +0.4 -- B.D. BEZ
  f 1 NM SOBKOWSKA Karolina PLKS Gwda Piła 1997 U18 WP 0.0 --
Trójskok K
1 f 1 12.38 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa 1993 U23 MZ +0.2 I
2 f 1 12.10 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 1990 Sen MZ 0.0 I B.D. 1
3 f 1 12.01 JANKOWIAK Sandra OŚ AZS Poznań # 1996 U20 WP +0.2 I
4 f 1 11.56 LIBERSKA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U18 KP +0.5 II DMP B.D. KAŹMIERCZAK Daniel # , Z/0229/14 , 2022 89
5 f 1 11.34 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 1995 U20 WP 0.0 III
6 f 1 10.95 CIACHURSKA Natalia MKS Baszta Szamotuły 1998 U18 WP 0.0 III
7 f 1 10.36 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 1995 U20 WP 0.0 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0529/11 2015 3
Kula (3) K
1 f 1 8.65 BIAŁA Marzena MKL Toruń # 1999 U16 KP --
1 f 1 12.89 ZIÓŁKOWSKA Oktawia GKS Olimpia Grudziądz 1998 U18 KP III #
2 f 1 12.71 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1997 U18 WN III B.D. 2
3 f 1 11.56 JEZIORSKA Michalina UKS Cyprianka 1998 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1241/14 2015 2
Kula (4) K
1 f 1 12.08 SZYCZEWSKA Bogna MKL Toruń 1994 U23 KP II B.D. 1
2 f 1 11.35 WIĘCKOWSKA Natalia MKL Toruń 1994 U23 KP III B.D. 2
3 f 1 11.30 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 1990 Sen MZ III
4 f 1 10.35 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN III
Dysk (1) K
1 f 1 51.46 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 1992 U23 PM I B.D. 1
2 f 1 48.71 GROT Tatiana AZS-AWFiS Gdańsk 1992 U23 PM I
3 f 1 48.13 SZYCZEWSKA Bogna MKL Toruń 1994 U23 KP I B.D. 1
4 f 1 41.06 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 1995 U20 KP II HULISZ Robert B.D. Z/5211/11 2017 2
5 f 1 39.21 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin # 1996 U20 LU II B.D. # 2
6 f 1 33.60 WRONKA Marlena RKS Łódź # 1996 U20 LD III B.D. BEZ
7 f 1 31.42 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 1997 U18 WN IV B.D. 2
8 f 1 30.46 JEZIORSKA Michalina UKS Cyprianka 1998 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/1241/14 2015 2
9 f 1 29.81 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN IV
10 f 1 28.88 ŻYWICKA Monika MLKS Nadwiślanin Chełmno 1998 U18 KP IV
11 f 1 24.54 BIAŁA Marzena MKL Toruń # 1999 U16 KP V
12 f 1 24.30 SŁAWIŃSKA Weronika LUKS Serock 1998 U18 KP -- #
  f 1 NM SIERZAN Daria MKS Pułtusk 1995 U20 MZ --
Młot (3) K
1 f 1 50.28 NOWACZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 1997 U18 KP II
2 f 1 44.08 LATAŃSKA Joanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 1997 U18 KP III
3 f 1 41.53 ORZECHOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 1997 U18 PM III B.D.
4 f 1 37.32 BANKIEWICZ Paulina KS Żak Wałcz 1997 U18 ZP IV
Młot (4) K
1 f 1 64.92 KOPRON Malwina KS Wisła Puławy # 1994 U23 LU M B.D. KOPRON Witold # , Z/4597/11 , 2022
2 f 1 63.94 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 1996 U20 SK M DMP FURMANEK Grzegorz B.D. Z/1267/12 2022 172
3 f 1 57.27 SZEWA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1990 Sen KP I
4 f 1 55.14 DREGER Anna BKS Bydgoszcz 1995 U20 KP I B.D. BEZ
5 f 1 51.90 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 1995 U20 ZP I MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2018 1
6 f 1 45.45 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 1995 U20 KP II HULISZ Robert B.D. Z/5211/11 2017 2
7 f 1 39.67 GWIAZDOWSKA Anna UMKS Iskra Wolsztyn 1996 U20 WP III CZARNECKI Mateusz # Z/0429/12 2014 3
Oszczep (500) K
1 f 1 46.05 RADECKA Sandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U18 KP II
2 f 1 33.92 CZAJA Aneta MLKS Nadwiślanin Chełmno 1997 U18 KP IV
3 f 1 32.42 FRAJER Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 1998 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/1420/14 2018 1
4 f 1 30.82 SCHIDEL Sandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 1998 U18 KP --
Oszczep (600) K
1 f 1 54.95 WITEK-KONOFAŁ Marcelina AML Słupsk # 1995 U20 PM M WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2021
2 f 1 49.46 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 1992 U23 PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2022 1
3 f 1 41.36 KOPRON Malwina KS Wisła Puławy # 1994 U23 LU II B.D. KOPRON Witold # , Z/4597/11 , 2022
4 f 1 41.20 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa # 1995 U20 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4864/11 2016 1
5 f 1 38.36 PRZYBYSZ Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 1995 U20 PM III B.D. 3
6 f 1 32.76 KOCHANOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 1995 U20 MZ IV
100 m M
1 1 s 1 10.57 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań 1987 Sen WP -0.1 M
2 2 s 1 10.68 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1993 U23 KP -0.1 I B.D. 2
3 3 s 1 10.80 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 U23 WP -0.1 I #
4 4 s 1 10.83 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa 1984 Sen MZ -0.1 I
5 5 s 1 10.89 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz 1987 Sen KP -0.1 I
6 7 s 1 10.97 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań 1991 Sen WP -0.1 II
1 6 s 2 10.90 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP +2.0 I B.D. # 3
2 9 s 2 10.99 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 1994 U23 PM +2.0 II
3 10 s 2 11.08 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ +2.0 II
4 12 s 2 11.11 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 1993 U23 ZP +2.0 II JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2021
5 13 s 2 11.14 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 1996 U20 MZ +2.0 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
6 15 s 2 11.24 OLENDER Michał MKL Toruń 1996 U20 KP +2.0 II
1 8 s 3 10.99 CHRZANOWSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP +1.5 II B.D. B.D. # 1
2 11 s 3 11.09 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP +1.5 II #
3 14 s 3 11.15 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 1982 Sen LD +1.5 II B.D. # 3
4 16 s 3 11.37 CHRUZIMSKI Damian RKS Łódź 1996 U20 LD +1.5 III
5 17 s 3 11.43 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM +1.5 III B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2022 1
6 20 s 3 11.68 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN +1.5 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2021 3
7 25 s 3 12.88 KUBIAK Artur RKS Łódź 1998 U18 LD +1.5 -- #
1 18 s 4 11.44 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 1994 U23 KP +0.7 III
2 19 s 4 11.64 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 1996 U20 LD +0.7 III
3 21 s 4 11.80 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 1997 U18 WN +0.7 IV
4 23 s 4 12.08 KOWALSKI Maksymilian MKL Toruń 1998 U18 KP +0.7 IV #
1 22 s 5 12.07 LISEWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP +1.5 IV
2 s 5 12.24 DOMAŃSKI Piotr MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ +1.5 --
3 24 s 5 12.55 ŁAWNICZAK Phillip MKL Toruń 1997 U18 KP +1.5 --
200 m M
1 s 1 21.13 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań 1987 Sen WP +0.8 M
2 s 1 21.29 KLUCZYŃSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1993 U23 KP +0.8 M B.D. 2
3 s 1 21.29 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 1991 Sen KP +0.8 M #
4 s 1 22.03 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz 1987 Sen KP +0.8 II
5 s 1 22.04 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 1993 U23 WP +0.8 II #
6 s 1 22.10 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 1996 U20 KP +0.8 II
1 s 2 22.26 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP -0.3 II B.D. # 3
2 s 2 22.38 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 1997 U18 KP -0.3 II #
3 s 2 22.39 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa 1994 U23 MZ -0.3 II
4 s 2 22.59 TARENT Patryk KS Gwardia Piła 1996 U20 WP -0.3 II
1 s 3 22.38 CHRZANOWSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP +0.1 II B.D. B.D. # 1
2 s 3 22.57 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 1994 U23 LD +0.1 II
3 s 3 22.73 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 1982 Sen LD +0.1 II B.D. # 3
4 s 3 23.11 MIEDZIK Łukasz GKS Olimpia Grudziądz 1991 Sen KP +0.1 III B.D. 3
5 s 3 23.14 OLENDER Michał MKL Toruń 1996 U20 KP +0.1 III
6 s 3 23.16 NICPOŃ Jakub KSI Start Szczecin # 1998 U18 ZP +0.1 III B.D. # Z/1531/14 2022
7 s 3 23.33 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 1994 U23 KP +0.1 III
1 s 4 23.23 CHRUZIMSKI Damian RKS Łódź 1996 U20 LD -0.4 III
2 s 4 23.29 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN -0.4 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2021 3
3 s 4 23.69 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1998 U18 PM -0.4 IV B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2022 1
4 s 4 23.87 LEWANDOWSKI Adam WKS Wawel Kraków # 1997 U18 MA -0.4 IV B.D. B.D. , Z/0926/13 , 2022
1 s 5 23.63 SIEGERT Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U18 KP +0.1 IV
2 s 5 23.65 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 1997 U18 WN +0.1 IV
3 s 5 24.20 BANASZKIEWICZ Maciej MUKS Płock 1996 U20 MZ +0.1 IV
4 s 5 24.31 KOWALSKI Maksymilian MKL Toruń 1998 U18 KP +0.1 IV #
5 s 5 24.37 SZALA Wojciech CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP +0.1 IV #
6 s 5 24.93 DOMAŃSKI Piotr MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ +0.1 --
1 s 6 24.31 LISEWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP +0.5 IV
2 s 6 25.38 OLSZEWSKI Daniel MKL Toruń 1999 U16 KP +0.5 V WOŹNIAK Jacek B.D. Z/4502/15 2018
3 s 6 25.69 MURAWSKI Dariusz GKS Olimpia Grudziądz 1969 Masters KP +0.5 -- B.D. BEZ
4 s 6 27.25 GABRYŚ Szymon MLKS Nadwiślanin Chełmno 2000 U16 KP +0.5 --
5 s 6 29.71 MIELCAREK Marek MKL Toruń # 1948 Masters KP +0.5 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/0345/19 2021
400 m M
1 s 1 47.52 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 1995 U20 DS I LISOWSKI Józef # Z/0195/12 2022 1
2 s 1 48.02 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa 1994 U23 MZ I
3 s 1 48.09 KUCIAPSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1993 U23 MZ I
4 s 1 48.52 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 1993 U23 MZ II #
5 s 1 49.98 SKUPIŃSKI Michał RKS Łódź 1994 U23 LD II
6 s 1 52.31 KOWALSKI Łukasz MUKL Brodnica 1991 Sen KP III B.D. B.D. 3
7 s 1 52.44 KULPA Michał KS Wda Świecie 1987 Sen KP III B.D. # Z/0781/11 2021 2
1 s 2 49.17 SOBIERAJSKI Błażej UKS Achilles Leszno 1995 U20 WP II
2 s 2 49.74 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 1989 Sen MZ II
3 s 2 50.07 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 1996 U20 KP II B.D. B.D. 2
4 s 2 50.28 KASPROWICZ Przemysław UKS Kusy Warszawa 1995 U20 MZ II RADKE Karol Z/4634/11 2014 2
5 s 2 50.48 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 1997 U18 KP II
6 s 2 51.40 PASTERNAK Oskar UKS 12 Kalisz 1997 U18 WP III #
1 s 3 51.96 WOJDA Cezary UKS Błyskawica Domaniewice # 1996 U20 LD III ZNYK Stanisław Z/0140/12 2020
2 s 3 52.03 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/1667/13 2022
3 s 3 52.36 LIGOCKI Filip UKS Czwórka Inowrocław 1998 U18 KP III BURZYŃSKI Piotr Z/1235/14 2016 3
4 s 3 52.82 GRZĄDZIELA Wojciech MKL Szczecin # 1995 U20 ZP IV
5 s 3 53.12 MATEUSIAK Cezary KS AZS UWM Olsztyn 1997 U18 WN IV
6 s 3 54.38 GIL Michał MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ IV
1 s 4 51.77 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 U18 MA III B.D. CZYŻ Radosław B.D. # , Z/0056/13 , 2022
2 s 4 52.09 WALUKIEWICZ Mikołaj BKS Bydgoszcz 1998 U18 KP III B.D.
3 s 4 53.18 RYCHCIK Marcin KS Zawkrze Mława 1997 U18 MZ IV
4 s 4 55.29 RZERZUCHOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 1996 U20 WN --
800 m M
1 s 1 1:52.88 OCZKI Jakub MKL Toruń 1996 U20 KP II
2 s 1 1:54.83 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Sen LU II DMP NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2022 2 86
3 s 1 1:56.86 PIETRAK Piotr PLMKS Chrobry Gryfice 1996 U20 ZP II PRZYBYSZ Łukasz Z/0431/13 2015 3
4 s 1 1:56.93 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków # 1996 U20 MA II GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2021 1
5 s 1 1:58.87 BEDNAREK Radosław LUKS Boguszyce 1997 U18 LD III
6 s 1 1:59.12 PODOLSKI Tomasz UKS Czapla Białe Błota 1997 U18 KP III
7 s 1 1:59.82 BIELECKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD III
8 s 1 2:02.31 CIARKOWSKI Michał MUKS Płock 1994 U23 MZ --
  s 1 DNF GLISZCZYŃSKI Mateusz MKL Toruń 1996 U20 KP --
1 s 2 1:59.36 NGUYEN Daniel KS Gwardia Piła 1997 U18 WP III
2 s 2 1:59.39 ROLKA Cezary KS AZS UWM Olsztyn 1995 U20 WN III #
3 s 2 2:01.83 ILSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 1995 U20 WN III
4 s 2 2:04.36 WARCZAK Konrad GKS Olimpia Grudziądz 1998 U18 KP IV
5 s 2 2:04.80 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 1997 U18 MZ IV JOBT Andrzej Z/1508/13 2022 2
1 s 3 2:00.13 BANASZKIEWICZ Jakub LKS Vectra Włocławek 1996 U20 KP III
2 s 3 2:01.28 SUSZCZYŃSKI Maciej KU AZS SGH w Warszawie 1990 Sen MZ III B.D. 2
3 s 3 2:04.51 KACZOREK Robert MUKL Brodnica 1998 U18 KP IV #
4 s 3 2:15.86 ŻAKOWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP --
5 s 3 2:22.46 BRZOZOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 1998 U18 KP --
6 s 3 2:24.56 ŚWIĄDER Damian MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP --
5000 m M
1 1 s 1 15:35.14 SZYMKOWIAK Tomasz MKL Toruń 1983 Sen KP III GĘSICKI Marian # Z/2657/11 2020 1
2 2 s 1 16:27.85 JÓŹWIAK Dawid BKS Bydgoszcz 1996 U20 KP IV
3 3 s 1 16:32.14 SZURMIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 1994 U23 DS -- B.D. 3
4 4 s 1 16:47.59 RYDZIŃSKI Patryk niest. Warszawa 1995 U20 MZ IV B.D. BEZ
5 5 s 1 17:28.80 MIKOŁAJEWSKI Michał LUKS Boguszyce 1996 U20 LD IV
6 6 s 1 21:32.50 MAJKA Karol KS Wda Świecie 1995 U20 KP --
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.95 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 1998 U18 ZP +2.4 II B.D. M
2 2 s 1 15.11 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 1997 U18 LD +2.4 III B.D. 3
3 3 s 1 15.12 PASIS Jakub GKS Olimpia Grudziądz 1997 U18 KP +2.4 III
4 4 s 1 15.33 CIESIELSKI Marek CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP +2.4 III B.D.
5 5 s 1 15.59 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka # 1997 U18 MA +2.4 III B.D. CZYŻ Radosław B.D. # , Z/0056/13 , 2022
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.26 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP +2.4 II B.D. 3
110 m pł M
1 1 s 1 14.58 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 1993 U23 ZP +0.5 I JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2021
2 2 s 1 14.81 BARSKI Norbert RKS Łódź 1994 U23 LD +0.5 I B.D. # BEZ
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.35 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP III B.D. # 2
2 2 s 1 57.08 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP III
3 3 s 1 61.47 MAŁEK Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP V
400 m pł M
1 s 1 52.91 BOGUSZ Igor KS Wejher Wejherowo # 1989 Sen PM I WALCZAK Mariusz # Z/0282/11 2019
2 s 1 53.76 PÓLKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 1994 U23 PM I
3 s 1 54.42 FOSTIAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 1991 Sen PM I
4 s 1 55.46 TYLAK Łukasz UKS Dąb Suchy Las # 1990 Sen WP II TYLAK Łukasz Z/1668/12 2022 II
5 s 1 55.69 KAZUBSKI Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 1990 Sen PM II B.D. 2
1 s 2 56.06 LEWANDOWSKI Mateusz RKS Łódź 1994 U23 LD II B.D. 2
2 s 2 58.03 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek KL Wałcz 1996 U20 ZP III DIWYK Marek Z/0312/12 2015 3
Tyczka M
1 f 1 5.30 MICHALSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1988 Sen KP M
2 f 1 5.20 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U20 KP M B.D. # M
3 f 1 5.00 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 1992 U23 MZ I #
4 f 1 4.60 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa 1991 Sen MZ I B.D. #
5 f 1 4.40 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP II B.D. BEZ
6 f 1 4.00 BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1995 U20 KP II B.D. # 1
7 f 1 3.00 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U18 KP -- #
W dal M
1 f 1 6.98 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 1994 U23 MZ +0.3 II B.D. 1
2 f 1 6.89 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ 0.0 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2022 1
3 f 1 6.82 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 U23 KP -0.4 II SCHUBRING Zbigniew # Z/0429/11 2021 2
4 f 1 6.53 LAWER Marcin KS Gwardia Piła 1997 U18 WP 0.0 III
5 f 1 6.24 TRZEBOŃSKI Mateusz BKL Bełchatów 1996 U20 LD -0.2 IV
6 f 1 6.14 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U18 KP 0.0 IV
7 f 1 5.74 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U18 KP 0.0 -- #
Trójskok M
1 f 1 15.24 LEWANDOWSKI Michał SKLA Sopot 1988 Sen PM 0.0 I
2 f 1 15.23 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 1995 U20 MZ 0.0 I
3 f 1 14.92 DAROSZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1991 Sen KP 0.0 I DMP KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2022 107
4 f 1 14.02 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 1993 U23 KP 0.0 III SCHUBRING Zbigniew # Z/0429/11 2021 2
5 f 1 13.94 ŚLEBODA Piotr GKS Olimpia Grudziądz 1987 Sen KP 0.0 III #
6 f 1 13.68 LIGMAN Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1996 U20 KP 0.0 III #
7 f 1 12.78 MAREK Vincent CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U18 KP 0.0 IV B.D. KAŹMIERCZAK Daniel # , Z/0226/14 , 2022
8 f 1 12.75 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa # 1996 U20 MZ 0.0 IV DMP ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2022 1 43
9 f 1 12.65 MUSIAŁ Jakub KS Gwardia Piła 1997 U18 WP 0.0 IV
10 f 1 12.23 WOJCIECHOWSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1998 U18 KP 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 16.47 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP II
2 f 1 14.05 KMIEĆ Witold UKS Cyprianka 1997 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1566/13 2015 4
3 f 1 13.15 SĘDROWICZ Maciej MKS Baszta Szamotuły 1997 U18 WP IV
4 f 1 11.35 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 1998 U18 WN --
Kula (6) M
1 f 1 19.14 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 1995 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2022 M
2 f 1 17.76 WALCZYŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk # 1996 U20 PM I #
3 f 1 15.18 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 1996 U20 PM II #
Kula (7.26) M
1 f 1 19.24 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 1985 Sen PM M KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2022 1
2 f 1 15.66 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 1989 Sen PM I PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2021 1
3 f 1 15.42 WEJCHINAND Marcin MKL Toruń 1990 Sen KP I
4 f 1 13.45 ROZUMCZYK Tomasz LKS Fenix Słupsk # 1989 Sen PM II GRECKA Ewa Z/1132/12 2022 3
Dysk (1.5) M
1 f 1 52.06 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP II
2 f 1 48.81 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP II
3 f 1 42.88 WEISS Wojciech UMKS Iskra Wolsztyn 1997 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0320/13 2019 3
4 f 1 40.26 GÓRECKI Andrzej MLKS Nadwiślanin Chełmno 1998 U18 KP III
5 f 1 39.51 PEPLIŃSKI Adrian MLKS Nadwiślanin Chełmno 1997 U18 KP III
6 f 1 34.72 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 1998 U18 WN --
7 f 1 31.64 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP V
8 f 1 20.95 ADAMCZYK Dawid MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP --
  f 1 NM ZGLIŃSKI Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 1997 U18 KP -- #
Dysk (1.75) M
1 f 1 51.30 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 1995 U20 MZ I KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2020 1
2 f 1 46.59 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 1995 U20 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2022 M
3 f 1 34.23 KAŁWAK Piotr UKS Kmicic Unisław 1996 U20 KP IV
Dysk (2) M
2 f 1 54.58 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń 1993 U23 KP I
3 f 1 54.06 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 1993 U23 LU I B.D. B.D. # M
4 f 1 49.95 DARGA Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 1989 Sen PM I PŁOMIEŃ Waldemar Z/3458/11 2021 1
5 f 1 43.41 ANTOSZEWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 1990 Sen PM II
Młot (5) M
1 f 1 70.99 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP I B.D. 1
2 f 1 58.31 SIKORA Radosław BKS Bydgoszcz 1998 U18 KP II
3 f 1 57.63 STEFANIAK Radosław MKL Toruń 1997 U18 KP III B.D. 3
4 f 1 45.14 ŁĘGA Artur CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1997 U18 KP IV
5 f 1 36.94 CZEPEK Daniel MLKS Nadwiślanin Chełmno 1998 U18 KP --
6 f 1 33.84 BARTOSZEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 2000 U16 KP V
Młot (6) M
1 f 1 66.71 KRĘCKI Sławomir AZS-AWF Warszawa 1995 U20 MZ I
2 f 1 63.53 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ I
3 f 1 58.42 ROSZKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 1996 U20 MZ II
4 f 1 55.81 HOLESIŃSKI Szymon BKS Bydgoszcz 1995 U20 KP II
Oszczep (600) M
1 f 1 58.00 SZTYLKA Karol AML Słupsk # 1999 U16 PM II #
2 f 1 57.14 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk # 1999 U16 PM II GRECKA Ewa # Z/4200/15 2020 1
Oszczep (700) M
1 f 1 55.26 WARCZYŃSKI Bartosz MKS Baszta Szamotuły 1997 U18 WP III
2 f 1 52.90 KORZEC Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 1999 U16 KP III
3 f 1 34.37 ZGLENICKI Michał MKL Toruń 1997 U18 KP -- HULISZ Robert Z/1407/13 2018 2
Oszczep (800) M
1 f 1 69.63 BONDARENKO Krystian LKS Fenix Słupsk # 1991 Sen PM I GRECKA Ewa # Z/4497/11 2022 M
2 f 1 69.33 BABULA Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 1993 U23 KP I B.D. 1
3 f 1 68.19 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 1988 Sen KP I MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2022 1
4 f 1 67.42 KWIATKOWSKI Bernard AZS-AWFiS Gdańsk 1991 Sen PM I
5 f 1 58.34 ROZUMCZYK Tomasz LKS Fenix Słupsk # 1989 Sen PM II GRECKA Ewa Z/1132/12 2022 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.649624824524 sekund